Sayfa 1 Toplam 4 Sayfadan 1 2 3 ... SonuncuSonuncu
Toplam 92 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 25 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Fotomaç ve Trabzonlu Yayýn Yönetmeni?

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Þahinoðlu - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul

Standart Fotomaç ve Trabzonlu Yayýn Yönetmeni?

Arkadaslar biliyosunuz Fotomaç gazetesi yillardir yaptigi absürt ve yalan haberlerler özellikle bizleri çilgina çevirmistir diger istanbul takimlarina transfer zamani almadiklari adam kalmaz bize gelince en iyi oyuncularimizi diger 3 takima vericegimiz gibi saçma haberler yazip bizim ve camianin aklini karistirip bizi güçsüz göstermeye ve moralimizi bozmaya yönelik haberlere yer verirler simdi siki durun bazilariniz biliyo olabilir ama ne yazikki Fotomaç Gazetesinin Genel Yayin Yönetmeni sayin Zeki Uzundurukan ve kendisi ne yazikki üzülerek söylüyorum Trabzonludur Trabzonsporlu degil yanlis anlamayin sadece memleketi Trabzonlu, uzundurukanlari 3 yil önce tanidim o zaman Gökdeniz'in sözlesmesi bitmisti ve Meltem Tv'de Cosmos Engin'inde katildigi bi program vardisayin Uzundurukan kendini tanitti Trabzonlu diye sirf o kanala çagirilmisti ama konusmaya baslayinca zihniyetinin kötü oldugunu anladimisararla su lafi ediyodu Gökdeniz için Gökdeniz Trabzonspor'da misyonunu tamamlamistir hedefleri daha büyükbi takima gidicek, Cosmos Engin bu laflar üstüne deliye döndü ve ne diyosun kardesim Baskanla konustum kesinbiyere gitmiycek Gökdeniz garantsini verdi bana dedi ve Uzundurukan'a çikisti sen kimin adamisinkimin adina bu kadar kesinkonusuyosun dedi araya porgrami yapan Rifki girdi arayi yumusatti ben daha sonra ögrendimki Takvimde Genel yayin Yönetmeniymis sonra bi baktim ayni gazetede Ferdal Uzundurukan yani kardesi Galatasarayyazari yani birisi Fenerbahçeden isim pesinde öbürüGalatasaray bi kardesleri daha var ama onun adini unuttum oda medya içinde , bi düsünürün lafi geldi aklima bi ülkeyi veya bi toplulugu yikmak içinen kolay yol onun kendiyazarlarini ve kalemleriniona karsi düsündürmektir ve yazdirmaktir,uyanalim arkadaslar hergün bin tane küfür ettigimiz medyanin haberlerini hazirlayan istanbullu degil ne yazikki Trabzon dogumlu Uzundurukan kardesler herkesi Fotomaç'ive Zeki Uzundurukan'i protestoya davet ediyorumlütfen mail atsin herkes ve rica ediyorum kimse Fotomaç almasin vetanidiklarimiza almamalarini söyleyelimsaygilar.

Burçak - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon
    Yaþ
    45

Fotomaçi ben zaten uzun zamandir alip okumuyorum. mail adresini bulan olursa burada paylasir bizimle heralde.

Ýslam Sezer - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    45

nedir bu trabzonsporun bazi trabzonlu!!!! lardan çektikleri.

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Erdem Keser - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul

bunlar boyle maillerden anlamazlar ben 50 kere yolladim ama adamlar yuzsuz ya gidip fotomacin binasina bomba koyacan yada bu haberleri yapan editorleri tek tek dovecen bunlar baska yoldan anlamazlar..

Ne yazicami bilmiyorum bu kisilerin ekmegini yedigi suyunu içtigi memleketine destek olacagina köstek olmalarina dayanamiyorum,yaziklar olsun ne diyeyim.

Turan AKYILDIZ - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara
    Yaþ
    49

eline saglik atemre kardes,benimde aklimda vardi bu bilgiyi sizlerle paylasmak.bende o prgrami izlemistim.sinirden nerdeyse televizyonu kirip içine girecektim.lanet olsun memleketinin takimina zarar veren insanlara.ulan tutmuyorsunuz bari memleket hatrina yorum yapmayin takimi karalamayin.sorulan sorulara yorumsuz kalin.ama nerdeee.bunlarda insanlik yok ki..

Muhammet_61 - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    35

Bu rezil gaztenin pisliklerini hepimiz biliyoruz ancak su son rezillige bi bakmaninzi isterim.

Dünkü sayisinda "Marcelinho Trabzon'da" yazildi. Bugün "Marcelinho gayse de" yaziyor. Trabzonspor için de bir anda baska haber vermeden "Marcelinho defterini kapatan Trabzon..." diye baslayan haberler. Ulan sen daha dün kesin geliyor demedinmi. Bu heberin üstüne daha hiç bir haber vermeden deteri kapattiriyosun. Bir de Folosmaç'a göre Marcelinho'nun menejeri onun DÜNYA KUPASI'nda oynadigi için pahali oldugunu söyledigini yazmis. Anladik haber bulamiyosun, bol keseden atiyosun dabu kadar bariz yalanlar sallama be. Brezilya'nin kadrosuna bakin Allah askina Marcelinho varmi.

Nereden
    Ankara
    Yaþ
    49

bosverin be arkadaslar.birakin yazsinlar kendi kendilerini yalanlasinlar..bu hayatta gülmeye ve eglenmeyede ihtiyaç var dimi.önceden komedi filimleri izlerdik gülüp eglenmek için ama simdi fazla komedi filmi yok derken malum gazete çikti piyasaya.o filimlerin yerini dolduruyor doldurmayi birakin solladi bile.valla beni çok güldürüyorlar ve de egleniyorum da.

A.T.R - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Düzce
    Yaþ
    54

e ben böylelerine sövünce forumda sövmek küfretmek yasak diyor yöneticimiz ama sayin yöneticim ve degerli arkadaslar bunlara sövmek sevap yahuu. Ne yapayim bu adamlarla karsilasma sasnlarim yok ki medeni cesaret gösterim maillere de cevap vermiyorlar eee geriye bi a sindan z sine sülallecek hatirlarini sormak kaliyor.Lütfen Darlandirmayin beni yaa rica ediciiiiim[img]smileys/smiley2.gif[/img]

Emorfo - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul

Zeki Uzundurukan

Ferdal Uzundurukan

Iste iki isim iste iki resim iste iki Trabzon'lu satilmis sahsiyet.

ozcan_asanoglu - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    51

merak ettim nasil yasiyor bu mahluklar.damarlarinda dolasan birsey yokken....

ahmetto - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    49

Lanet olsun bu zihniyetteki insanlara

A.T.R - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Düzce
    Yaþ
    54

tipleri tip degil at hirsizi mubarekler Wahsi batida bunlari iki günde sallandirirlardi bi agaçtan asagi[img]smileys/smiley36.gif[/img]

Recep Çaltepe - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul

Ciddiye almak bile gereksiz.

Keske bunlarin yerine ben Trabzon'da dogmus olsaydim.

Ýslam Sezer - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    45

bakin suna sahit oldum ki istanbulda diger memleketten olup 3 ezikleri tutanlar daha çok saygi duyuor veya korkuyor.sempati duyanlarda çok.yani bilinenin aksine takimim gs,bjk hatta fb diyenler eger takimi sampiyon olamassa ts olsun diyorlar.amma velakin memleketi trabzon olupta 3 ezikleri tutanlar alanen küçük görüyor kendince dalga geçiyor trabzonsporla.bundan dolayi trabzonspor bitti ne isi var gökdenizin fatih tekke nin trabzonsporda sözlerini en çok trabzonlulardan duydum.bu kadar trabzonluyu nerde görüyorsun derseniz:istanbulda ünlü karadeniz mahallesinde yasiyorum ve isyerimdede trabzonlu çok.bunun için hiç sasirmiyorum fotomaçin bu iki trabzonlu yöneticisine.ergun gürsoy bile daha iyi onlardan ....

denizci61
    Ziyaretçi

Gerçekten çok sinir bozucu bir gazete.Bizim yapacagimiz bu gazeteyi almamak ve aldirmamak. Çünkü bunlar mailden falan anlamazlar. Bence en iyisi bunlari TSYD'ye ve BASIN Birligi diye bir sey olmasi lazim oralara sikayet etmek. Onlar bir seyler yapabilir belki...Birde her zaman oldugu gibi tribünlerde "i... basin bunu yazin" türütezahüratlarla arkadaslari yad etmek.[img]smileys/smiley36.gif[/img]

macka61 - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    36

ya bunlar trabzonlumu trabzonlunun t si olamaz bunlar herkes trabzonlu olamaz yürek ister

geronimo_61
    Ziyaretçi

Alýntý Emorfo Nickli Üyeden Alýntý

Zeki Uzundurukan

Ferdal Uzundurukan

usaklar bu heberle beraber bunlari trabzon sokaklarina assaniza yahu

yapilan yaplir ondan sonra

geronimo_61
    Ziyaretçi

yani bu fotograflari asin ha kurtlar vadisisindeki gibi adamlari degil

Forumdan Uzaklaþtýrýlmýþtýr Salih61 - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Yaþ
    39

Alýntý Emorfo Nickli Üyeden Alýntý

Zeki Uzundurukan

Ferdal Uzundurukan

Bu Resimleri WANTED yazisiyla Trabzon sokaklarina asalim...Tiplere bak ben bunlari gece görsem korkarim...[img]smileys/smiley5.gif[/img]

denizci61
    Ziyaretçi

Bunlardan Trabzon'a giriste vergi almak lazim...

Nereden
    Ankara
    Yaþ
    49

[img]smileys/smiley32.gif[/img] [img]smileys/smiley32.gif[/img] [img]smileys/smiley32.gif[/img] [img]smileys/smiley32.gif[/img] [img]smileys/smiley32.gif[/img] [img]smileys/smiley32.gif[/img] [img]smileys/smiley32.gif[/img]

ÝHSAN - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Kocaeli

TÜM TRABZONSPORLULAR BANA HEMSEHRILERIMDEN DAHA YAKINDIR...( MEMLEKET TRABZON )

Benim için ha trabzonlu,,,, ha kerküklü olmus önemli degil....Benimhemsehrilerim TRABZONSPORLUlardir....Edited by: mcgyver_61

Erbay - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    34

Alýntý ovacik_61 Nickli Üyeden Alýntý

Bu rezil gaztenin pisliklerini hepimiz biliyoruz ancak su son rezillige bi bakmaninzi isterim.

Dünkü sayisinda "Marcelinho Trabzon'da" yazildi. Bugün "Marcelinho gayse de" yaziyor. Trabzonspor için de bir anda baska haber vermeden "Marcelinho defterini kapatan Trabzon..." diye baslayan haberler. Ulan sen daha dün kesin geliyor demedinmi. Bu heberin üstüne daha hiç bir haber vermeden deteri kapattiriyosun. Bir de Folosmaç'a göre Marcelinho'nun menejeri onun DÜNYA KUPASI'nda oynadigi için pahali oldugunu söyledigini yazmis. Anladik haber bulamiyosun, bol keseden atiyosun dabu kadar bariz yalanlar sallama be. Brezilya'nin kadrosuna bakin Allah askina Marcelinho varmi.
    [img]smileys/smiley36.gif[/img][img]smileys/smiley36.gif[/img]Al iste klasik Fotomaç haberleri.Salla sallayabildigin kadar ondan sonra biz demistik de.

Nereden
    Ankara
    Yaþ
    49

e öyle adamlarin yayin politikasi bu.salla sallayabildigin kadar olursa biz demistik olmasa kem küm..

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanýcýlar

Þu anda 1 kullanýcý bu konuyu görüntülüyor. (0 kayýtlý ve 1 misafir)