Sayfa 3 Toplam 18 Sayfadan BirinciBirinci 1 2 3 4 5 13 ... SonuncuSonuncu
Toplam 428 adet sonuctan sayfa basi 51 ile 75 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Marco Aurelio Milli Takıma!

eys_61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Gaziantep

70 milyonluk bir ülke (ki nüfusun yarısı genç) milli futbol takımında oynatmaya oyunuc bulamıyor da elin brezilyalısını devşirmeye yelteniyorsa futbolun başındakilerin oturup düşünmeleri gerekir.
    Her daim TRABZONSPOR!
    Türkiye Kyoto'yu imzaladı
    "7"

Emre B. - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Aurelioya gelene kadar milli takımda oynayabilcek çok futbolcu var

Oğuuz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Sivas

Alıntı forever61 Nickli Üyeden Alıntı
    herkesin fikri farkli. banada sorarsaniz sadece biz degil herkes sadece kendi ülkesinin adamlarini oynatmali. ama dünyada baska milletten insanlar vatandaslik degistirip baska bi ülkenin mili takiminda oynuyor.

diger yönden bakacak olursak mesela naim süleymanoglu. oda sonradan Türk oldu. ve milli haltercimiz olarak Bayragimizi çok defa göndere çekti. Simdi onundami bizi temsil etmesine karsi çikmaliyiz. sadece naim süleymanogluda degil. bi çok bransta var bu. mesela atletizmde Elvan Abeylegesse örnegide var. aklima gelen 2 örnek bunlar.
    dostum sen elvanın rekorunda mı daha çok gurur duydun yoksa süreyyanın birinciliğinde mi daha çok sevindin.. şahsen ben elvan rekor kırınca hiçte gurur duymadım ülkemle.. hem tüm dünya bu uygulamayı yapıyor diye bizde yapmak zorunda diiliz, çünkü onlardan farkımız var biz TÜRKÜZ. türkiye aurelio'nun milli takıma alınmasıyla başarıyı yakalayacaksa hiç gelmesin o başarı daha iyi, niye bizim o mevkide adamımız yokmuş ki hiç kimse kalmadıysa ben cıkar oynarım bu kadar basit.
    yok bir sitemim hayatta hersey kısmet...

Oğuuz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Sivas

Alıntı forever61 Nickli Üyeden Alıntı

diger yönden bakacak olursak mesela naim süleymanoglu. oda sonradan Türk oldu. ve milli haltercimiz olarak Bayragimizi çok defa göndere çekti. Simdi onundami bizi temsil etmesine karsi çikmaliyiz.
    naime gelince o türkiyede doğmamış olabilir ama türk anne ve babanın evladı. türk olmak için ille türkiyede doğmak şart diil ayrıca o bulgaristan adına müthiş başarılar kazanırken içine sindirememiş türkiye adına yarışmak için bir çok fedakarlık yapmış bulgaristandan türkiyeye kaçmııştır yani anlayacan damarlarındaki türk kanıdır..
    yok bir sitemim hayatta hersey kısmet...

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Hekimoğlu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

biz bize yeteriz auerilo mudur nedir daha adını yazıp telaffuz edemediğimiz adamların ne işi var türk milli takımında.
    Hayat bir gündür o da bugündür.

omerislam - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Standart Önerİ

Bizler her zaman milliyetçi insanlarız her zaman onurumuzla şavaşırız ama kazanırız ama kaybederiz sonuçta ne yaparsak kendi gücümüzle yaparız konuya gelince yabancı bir futbolcunun ne işi var milli takımda bize böyle birşey yakışmaz dünyanın en iyi futbolcusu bile olsa diyer başka ifadeyle bizim türkiyede harika futbolcular var Marco Aurelio kadar fedarasyonun doğru karar vereceğinden şüpem yok

Trabzonspor Kongre Üyesi
    antagonist - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Exclamation

Alıntı omerislam Nickli Üyeden Alıntı
    Bizler her zaman milliyetçi insanlarız her zaman onurumuzla şavaşırız ama kazanırız ama kaybederiz sonuçta ne yaparsak kendi gücümüzle yaparız konuya gelince yabancı bir futbolcunun ne işi var milli takımda bize böyle birşey yakışmaz dünyanın en iyi futbolcusu bile olsa diyer başka ifadeyle bizim türkiyede harika futbolcular var Marco Aurelio kadar fedarasyonun doğru karar vereceğinden şüpem yok
    Aynen katılıyorum.En kral yabancıdansa Ümit Özat bile Türk olması nedeniyle tercih sebebimizdir...

Yönetim Kurulu Mollasalihoğlu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Naim ile Aurelio karşılaştırması yapmak için önce şu soruyu cevaplayın.Auerlio'yu Brezilya Milli Takımı da biz de çağırsak,hangisinde oynar??
    BordoMavi.Net Forum Kurallarına aykırı bir mesaj veya kullanıcı gördüğünüzde, Kullanıcı Panelinde bulunan sekmesine tıklayarak ilgili mesajı raporlamanızı sizlerden rica ederiz.

#10 Fietra - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı oflee61 Nickli Üyeden Alıntı
    Naim ile Aurelio karşılaştırması yapmak için önce şu soruyu cevaplayın.Auerlio'yu Brezilya Milli Takımı da biz de çağırsak,hangisinde oynar??
    Naim Süleymanoğlu'nun en azından bir Türk geçmişliği var.
    keyif adamı ..

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Ayşe Aygün - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Bu ülkenin evladı olduğu halde milli takıma giremeyen milyonlrca genç varken. sadece TC. Kimliği verdik diye bir yabancı futbolcuyu milli takımımızda oynatamak istiyoruz.evet doğru bir çok bize has olan değerlerimizi yabancılara sattığımız gibi. şimdi onları kimlikliştirek milli takımımıza almayı istiyoruz. ben gol attığı zaman göysündeki bayrağı öpenecek ve onunla ağlayacak çok futbolcumuz var bizim. kendi milli takımında oynayamayan adamın milli sevgisinden şüphe ederim ben.
    İçimdeki Sevdan Öyle Büyük ki.Trabzonum.

sheva
    Ziyaretçi

ligdeki yabancı oyuncu sayısının artmasıyla Türk futbolcuların önünün kesildiğinden,milli takım kalitesinin düştüğünden şikayet ediyorduk. pek güzel bir çözüm bulunmuş,ayakta alkışlıyorum!

ozturk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

evet adamı biz bulup getirdik sonra fenere gitti oradan milli takıma nereden nereye... vay beee

Nereden
    İstanbul

Alıntı ayse61 Nickli Üyeden Alıntı
    Bu ülkenin evladı olduğu halde milli takıma giremeyen milyonlrca genç varken. sadece TC. Kimliği verdik diye bir yabancı futbolcuyu milli takımımızda oynatamak istiyoruz.evet doğru bir çok bize has olan değerlerimizi yabancılara sattığımız gibi. şimdi onları kimlikliştirek milli takımımıza almayı istiyoruz. ben gol attığı zaman göysündeki bayrağı öpenecek ve onunla ağlayacak çok futbolcumuz var bizim. kendi milli takımında oynayamayan adamın milli sevgisinden şüphe ederim ben.
    kardeş sence aurelio futboluyla milli takımı haketmiyor mu?

FANATIK61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya

Desenize bizim Zidane Hüseyinin oynadigi poziyonunda rekabet artti
    Sampiyon olmamiz icin ya bir yol bul, ya bir yol aç, ya da yoldan çekil.

DERIN TRABZONSPOR

Forumdan Uzaklaştırılmıştır

Alıntı ultrats Nickli Üyeden Alıntı
    hak mı?orası türk milli takımı.neymiş ''türk'' milli takımıymış.bu ülke insanlarının takımı.bi tarafı kontenjan diye yırtaraktan özel kural çıkartıp oyuncusunu vatandaş yapmakla olmuyor..

ersun yanal wedersonu türk yapıp oynatcam dediğinde kafasına çıkanlar neden şimdi seslerini çıkartmazlar bir düşünün..

tamamen fenerbahçeye yabancı kontenjanı açmak için yapılmış bir hareket.bari milli takımı alet etmesinler,verilsin vatandaşlık hakkı,düşülsün yabancı kontenjanından yeter..

Harun - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Sakarya

Benim merak ettiğim Aurelio(mehmet) kadroda yer bulursa şayet(inşallah oynamaz karşıyım buna) kimi kesecekler acaba??? Ne biri Hüseyin mi?? dedi.
    Zaman çabuk geçse de bugünleri özlesek.

Forumdan Uzaklaştırılmıştır

kim varsa o mevkide onu kesecekler..kıvırtmaya gerek yok harun..wederson gelse kimi kesecekti?başka bi oyuncuyu..şimdi burda hüseyin'den daha iyi bir oyuncu yok mu dedi birisi?hayır

hüseyinden iyi türk oyuncu yok diyoruz..sen anlamamakta ısrar etsende

Tansu Onur Erdoğan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Samsun

ben karsıyım hadi yattara gibi değişik bi stili olsa amenna aurelio düz bi topcu yazık ya

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Ayşe Aygün - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı ultrats Nickli Üyeden Alıntı
    Kardeş futboluyla belki hak edebilir ama bu tamın liğde harhangi bir takım değil al oynat. bu bizim milli takımımız adından belli milli sadece kimlikle milli olunuyosa o zaman çıksın oynasın. ben karşıyım sadece.
    İçimdeki Sevdan Öyle Büyük ki.Trabzonum.

Mert67 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İngiltere

ne işi var onu bu takımda onun yerine gençelere şans versinler daha ii bence
    ''...En neşeli, en hüzünlü, en duyarlı, en vurdumduymaz, en hızlı, en ağır, en çabuk, en acelesiz yanımızdır Trabzonspor. Bu sene olmadı bir dahaki sene kesin şampiyonuz. Ben göremem ama...''
    Kazım Koyuncu

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Burak - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

türk vatandaşlığı almaya hak kazanmıs her yabancı oynamalı ... aurelıo da dahıl ... süper starlar bile kendı ulkelerınde oynamıyor ...

örnek podolski klose deco

hak eden ve basarılı olan herkes oynamalı

hamucera - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

ben kesinlikle karşıyım milli takım bu milli olmak öle kolay mı bi nüfus kağıdı değpişti diye milli takımda mı oynayacak
    Biz Trabzonsporumuzun şampiyon olmasını isteriz ama sadece şampiyon olacak diye sevmeyiz

Nereden
    İstanbul

iyi oynuyorsa teknik direktör uygun görürse alınmalı tabiiki Özkan Sümerin türk futboluna katkısıdır kendisi...

Nereden
    İstanbul

Alıntı kuzey_lee Nickli Üyeden Alıntı
    hak mı?orası türk milli takımı.neymiş ''türk'' milli takımıymış.bu ülke insanlarının takımı.bi tarafı kontenjan diye yırtaraktan özel kural çıkartıp oyuncusunu vatandaş yapmakla olmuyor..

ersun yanal wedersonu türk yapıp oynatcam dediğinde kafasına çıkanlar neden şimdi seslerini çıkartmazlar bir düşünün..

tamamen fenerbahçeye yabancı kontenjanı açmak için yapılmış bir hareket.bari milli takımı alet etmesinler,verilsin vatandaşlık hakkı,düşülsün yabancı kontenjanından yeter..

kardeş fenerin ne olduğunu hepimiz biliyoruz. Ben olayı o açıdan değerlendirmedim. Adam iyi oynuyorsa milli takımın menfaatleri doğrultusunda oynayacak tabii. Ayrıca bir insanın türk olabilmesi için bu topraklarda doğmasına gerek yok. O zaman ben çok iyi bir Türküm sağlam milliyetçiyim hadi beni de alsınlar milli takıma. Almazlar çünkü bu iş iyi futbolla olur başka bişeyle olmaz Helal olsun Aurelio ya

Forumdan Uzaklaştırılmıştır erdal6167 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Thumbs up

bence oynsın, cok yararı olur.

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)