Sayfa 53 Toplam 53 Sayfadan BirinciBirinci ... 3 43 51 52 53
Toplam 1323 adet sonuctan sayfa basi 1,301 ile 1,323 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Süper Lig 2.Hafta | TRABZONSPOR 2-0 Elazýðspor | Maç Sonucu

.....
    Ziyaretçi

Yolda olduðum için maçý izleyememiþtim ama kazandýðýmýza çok sevindim.

Aynen devam.

Nereden
    Ankara
    Yaþ
    40

Valla takým nerden tutsa elinde kalýyor aslýnda. Ama futbol öyle birþeydir ki, þu anda beðenmediðin adamlar 3 hafta sonra takýmýn yýldýzý olmuþ ki Þenol Güneþten daha iyi bu iþi yapacak yoktur.

Bir bakmýþsýnýz 1 senedir tartýþýlan Henrique gelecek hafta Antepe sallar 3 hafta sonra bu takýmýn vazgeçilmezi olur. Bu olayý Burakta yaþadýk ,geldiðinde ayakta duramýyordu ,ýslýklanýyordu herhafta.

Göreceksiniz bu takým 3-5 hafta sonra kütür kütür top oynayacak . Kendi deðerlerimiz çok küçük görme hastalýðýmýz var. Benim kanaatim 1-2 eksiðimiz var.Bunlar tamamlanýrsa geleceðe umutla bakabiliriz tekrardan.

Erbay - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    34

En çok takýmýn pres özelliðini geliþtirmesine sevindim. Hem mücadele-istek yönünde bir þeyler görmüþ olduk hem de rakip ataklarý baþlamadan bitirdik.

Þimdi herkes Videoton gibi çok adamla kademeli savunma yapan takýmlara karþý ne yapacaðýmýzý merak ediyor. Bunun çözümü Alanzinho gibi ekstra hareketler yapan adamlarda. Adam eksiltme, duvar pasý-tekpaslar, araya paslar koþular.... Bunlarda ciddi sýkýntýmýz var. Yetenekli ayaklar az. Ýleride Vittek-Yasin'le falan iþimiz zor. Dün sadece Henrique ve Alanzinho çalýþtý sistemde. Ki mesela Henrique daha beklenen seviyede deðil. Alanzinho bir maç sonra nasýl oynayacaðýný kimse garanti edemiyor dört senedir. Ýleriye kesin 2 yýldýz lazým. 1 tane yetmez.

Forum Kurallarýna aykýrý gördüðünüz mesajlarý ve üyeleri kullanýcý panelinde bulunan http://forum.bordomavi.net/images/buttons/report.gif (ikaz tuþu) týklayarak raporlamanýzý rica ediyoruz..

zarge - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    37

Serdar Bali ‏@serdarrbali
    Þansal'ýn son cumlesini duydunuzmu. "En iyilerini kaybet ondan sonra iyi bir transfer de" vallahi korkuyor TS þampiyonluða oynayacak diye
    Arkadaþlar, alnýmýzýn akýyla hep birlikte bugünlere geldik. Tarih bunu yazar, hiç kimseye borcumuz yok. Biz ilkeli ve dürüstlükle, emek verdik, parayla yapýlmayan iþleri, biz, emekle yaptýk. Destek verdiniz, saðolun. Adalet yerini bulmazsa, ilahi adalet elbette yerini bulur. Hakkýnýzý Helal Edin...Þenol GÜNEÞ

Ertuðrul ATALAY - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Zonguldak

defan bloðu sorunlu...kesin transfer þart...orta ve ileri uçta bence aternatifli kadromuz var...ama þenol hoca inþlllah geçen sene gibi tekdüze oynatmaz...rotasyon þart...

Ýdris Toksoy - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara
    Yaþ
    38

55.dk.dan sonra iyice açýldýk.

bitirim - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    47

aslýnda henrike vittek'in yerine bir denenmeli hýzlý olmasa bile saðlam tekniði var adam eksiltebiliyor. son vuruþu buraktan kötü deðildir heralde

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Badaloðlu - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    51

Bana göre bu seneye damgasýný vuracak futbolcu Soner Aydoðdu olacaktýr. Aldýðý toplarý olumlu kullanmasýnýn yanýnda duran toplarýda çok iyi deðerlendiriyor. Soner yaða tek top oynayarak futbolun aslýnda basit ama bir o kadarda keyifli yönünü bize göstermiþ oldu. Böyle oynayýnca oyuncu, harbiden keyif alýyoruz. Soner biraz daha fiziðini güçlendirsin bu lig'e damgasýný vuracaktýr.

Alanzýnho ve Zokora'da bana göre geceye damgalarýný vurmuþlardýr. Zokora kaleciyi geçen bir topu vücuduyla çýkarmasý maçýn kaderini deðiþtirdi desek yalan olmaz herhalde. Alanzýnho'nun ayayaðýna gelen her topla kaleye dikine gitmesi hýzlý rakip defansý çok hýrpalamýþtýr. Zaten ikinci golde kaleyi düþünmüþ olmasýna raðmen defansýn dengesini bozduðundan top tesatüf eseri Henrýque'ye asist olarak gelince gol kaçýnýlmaz olmuþtur.

Bamba'nýn 1,90'lýk boyuna raðmen hava toplarýnda biraz sýkýþtýrýlýnca zamanlama hatasý yaptýðýný gördük. Bir çok pozisyonda Herve Tum kendisini çýrak çýkardý. Olumlu tarafý ise aðýr olan futbolunu tecrübesi ile kapatýyor. Bu haliyle iþ yapar ama defansýn arkasýna atýlan toplarda çok sýkýntý yaþarýz.

Elazýðspor dün ilk yarým saat istediði futbolu oynadý.Daða doðrusu oynamak istemediler, sadece kapandýlar. Bir nevi Videoton maçýnýn tekrarý gibi geçti ilk 30 dakika. Ama ne zaman kapanan Elazýð'ý kanatlardan toplar taþýmaya baþladýk gardlarý golle zaten düþmüþ oldu. Beraberlik için yüklendikleri dakikalarda 2. golde gelince artýk teslim oldular.

Ülke futbolunu Dünya 3. yapmýþ Þenol hocanýn TFF'nu eleþtirdi diye ceza almasýndan dolayý takýmýnýn baþýnda sahaya çýkamamýþtýr. Ama diðer taraftan hakkýnda mahkemece ''þike yapmýþtýr'' kararý olan Bülent Uygun gibi bir hocayý sýk sýk yayýncý kuruluþ tarafýndan ekranlarda göstermeleri zaten ülke futbolunun ne halde olduðuna en acýklý görüntüsüydü.
    TARAFTAR TARAF OLANDIR...TARAFTAR ALMAZ VERÝR!...

ARAF - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýzmir
    Yaþ
    50

çok sýradan bir takým olduk bence
    tolga bi degajýnda bizimkilere gitsin be
    musafa yumlu ban güm ileriye top þiþirmekten vazgeç
    serkaný gelen geçiyor
    anadolu takýmlarý bile hücumda çoðalýyor biz en fazla 3 kiþiyle 7-8 defansýn arasýna giriyoruz
    kaleye onur neden geçmez anlamýyorum
    doðru dürüst orta açan yok
    forvet yetersiz
    büyük maçlarda daðýtýrlar bizi
    BANA HER YER TRABZON
    ALPER DALKIRAN

titanic - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Tokat

Elazýð maçý çok ýyý býr maçtý bizimkiler adýna

Çok fazla gol pozisyonu ürettik

Hücuma yönelik bir oyun sergiledik

Rakip beraberliði kabullenmek zorunda kaldý

Bu sene lig çok denk takýmlardan olusuyor,Anadolu takýmlarýnýn bile þampýyonluk sansý var

Elazýð galibiyeti bile cok önemli

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Cyzio - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    62

Maçýn tamamýný televizyondan canlý olarak seyrettim. Görüþlerim:

1-) Karabük ve Videoton maçlarýna göre takým oldukça toparlanmýþ. Ama oyun halen daha çok yetersiz (Son maddeye bakýnýz).

2-) Ben defansý genel olarak iyi buldum. Bamba gün geçtikçe oturuyor. Bir pozisyon hariç yüreðimiz aðzýmýza gelmedi.

3-) Ataklar pek organize deðildi. Alanzinho'nun kiþisel becerisinden çok iyi faydalandýk.

4-) Zokora'nýn pozisyonu ilk seyrettiðimde penaltý ve dolayýsýyla kýrmýzý kart gibi geldi ama tekrarýnda bu sefer de göbeðiyle kurtarmýþ gibi geldi. Yani hakemin kararý bence doðru.

5-) Soner... Allah nazardan saklasýn.

6-) Yasin için geçen maçta yazdýklarým hâlen daha geçerlidir: Simâen de, mizâcen de Engin Baytar'a benziyor. Allah'ýn yarattýðýna (simâ) elbet itirazýmýz olamaz. Ama mizacýný bir an evvel düzeltmesi lâzým.

7-) Henrique'in golü tam bir kabiliyet göstergesiydi.

8-) Bu futbol ligdeki takýmlarýn üçte birine ve Videoton'u elemeye yeter. Ama üstüne koymazsak, ligdeki diþli takýmlar, hele hele Avrupa Ligi'ne kalýrsak grubumuzdaki takýmlar bizi fena harcayabilir.

.

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Tunga - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    50

Bence özet þuydu: Sýradan bir lig - iç saha maçý!

Ama emin olun, o kadar bile oynayamayabiliriz diye endiþem vardý.

Þimdi en azýndan ilk düþündüðümüz kadar kötü olmadýðýmýzý biliyoruz. Ývmeyi pozitife dönüþtürebileceðimizi de.

Galibiyet güzel.

Barýþ Özbek fuzuli...
    Trabzonsporlu olmak...
    Zor ama güzel be kardeþim!

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    62

Üstâdým, müsaadenizle size biraz sataþayým:

Alýntý Tunga Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster

Ama emin olun, o kadar bile oynayamayabiliriz diye endiþem vardý.
    Neden ?

Alýntý Tunga Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster

Þimdi en azýndan ilk düþündüðümüz kadar kötü olmadýðýmýzý biliyoruz.
    Ýlk düþündüðünüz neydi ?

.

Tekke - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    45

Soner ve Bamba iyi

Forvet hala lazým

Sol bek veya stoper lazim
    Ülke, 3 büyütülmüþ ile eski efsane arasýnda yarýþýn olduðu ve kayýrýlanlarýn kazandýðý bir arenaydý. Kayrýlmadan büyük birþey kazanýldýðýnýn tek ýspatý Trabzonspor idi ve yine yaptý, bu çok büyük bir iþ, baþaranlarýn baþarýsý dünya çapýnda bir iþ!

cavenaghi - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýspanya
    Yaþ
    39

Uzun bir aradan sonra yeniden bu forum yazmak öncelikle çok güzel. Þunu söylemekte fayda var ki ligin ilk haftalarýnda iyi futbol beklemektense, ben en az puan kaybý ile bu 8 haftalýk periyodu atlatmayý tercih ederim. Sosyal medyada takip ettiðim kadarýyla bizim taraftarýmýz hala bilinçsiz, hala tezcanlý ufak bir olumsuzlukla takýmý yerden yere vurabilecek, bütün ahengi bozabilecek potansiyele sahip ancak unutulmamasý gereken þey þu ki biz bu takýmý þampiyonluklar için sevmedik. 20 küsür senedir de "resmi" olarak þampiyon olamadýk zaten.
    Bence herþeyden önce taraftar profilimizi bir þekilde deðiþtirmeli, saðduyulu olmalýyýz. Ondan sonra Trabzonspor'u konuþabiliriz.

Sinan Saðlam - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Hakkari
    Yaþ
    43

Sað bek transferi þart , Serkan ne oranýn ne de baþka bir bölgenin topçusu...

Soner yýllarca bu takýmýn göbeðinde baþarýyla oynar , kumaþý çok saðlam , yönetimi kutlamak gerek çok iyi transfer...

Bamba güven verdi , özellikle havadan top göstermedi...

Alan kendisinden beklenenleri 88 dk.boyunca neredeyse kusursuz yaptý ve bu da skora yansýdý , ama tanýmadýgýmýz adam deðil , haftaya tel tel dökülürse kimse þaþýrmasýn ... Sistem buysa Jaja , Alan türü adama ihtiyaç var... Jaja fizik kalitesi ve gol vuruþlarýndaki becerisiyle Alan'ýn birkaç gömlek üzerindeydi onu da becerip biz elimizde tutamadýk bir daha da öylesini zor goruruz zaten .. Neyse Jaja deyince yine caným sýkýldý...

Henrique topu bilen adam , topla munasebeti de iyi , daha yardýmlaþmalý oynamaya çalýþýrsa katkýsý olur bu takýma...

Vittek'in bu haliyle oynamasý çok zor , bu sisteme bir sað bek , bir stoper , bir becerikli orta saha ve usta iþi bir golcü almaktý sayýn yönetimimizin iþi ama beceremediler malesef...

Cafer Bulur - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya
    Yaþ
    44

Takimin ne kadar yetersiz oldugunu gözler önüne seren bir mac oldu.

Futbol olarak vasati asamadik,rakibin yetersiz savunmasini yeterince zorlayamadik.

Ben bu seneyi de simdiden kayip hanesine yazdim bile.

Takimin forveti olmamasini söyle bir kenara koyalim,serkan ve celustkayla sezona baslanmasi bu takimin hedefini apacik ortaya koymustur.
    "Yükseldi Karadeniz Herkes Omuz Omuza Bize Fýrtýna Denir Çýkmayýn Yolumuza..."

Yaldýz61 - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Kuzey Amerika

okadar oyuncu gitti oakdarda insanfsýz olmayýn herþey yönetimin elinde deyil s.þenerde söledizaten onlarýn verdi paranýn altýnda deyil fazla diye adamlar gitmek istedi ama 1461 trabzon olsn soner olsn mustafa yasin 1461 den sercan eren barýþ memiþ vs olsn ben geleceðe umutla bakýyorum azýcýk sabýr ve destek

Yaldýz61 - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Kuzey Amerika

Alýntý DarkDeviL Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    ayný colman 2 senedir en isabetli pasör ümüz ama
    ayný colaman antremaný terk edip edepsizlin ve ahlaksýzlýn en büyünü yapan colam defolüp gitsin biz 10 tane colamanlar cýkarýrýz

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Reha - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    50

Henrique ve Vittek ten hayýr bekleyen AKP den maaþlara zam beklesin...
    Akþam çocuðumun boðazýndan geçen lokmayý sindirebilmesidir TRABZONLU oluþum!

bordoylamavi - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara
    Yaþ
    54

ilk iki maçta ortalýðý yaygaraya vermenin bi anlamý var mýymýþ. yok yönetim istifalar yok þenol istifalar. bitmez arkadaþ bu bizim taraftarýn açgözlülüðü bitmez. anlayýn artýk þunu bu profesyonel bir oyun ve herþey herzaman istediðiniz gibi gitmez.
    yalnýz bayan ve çocuk taraftarlara hayran kaldým. keþke hep böyle olsa maçlarýmýz erkek taraftarlar oyuncularý strese sokuyor hem baðýrýrken hemde sessiz kalýrken. kýsacasý bizim seyirci nin hiiiç bir faydasý yok sahaya. istanbuldaki maçlar hariç

Forumdan Uzaklaþtýrýlmýþtýr Helvacý61 - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul

valla ankaragücü maçýný saymazsak son 2 yýldýr rakibi bu kadar ezip hiç pozisyon vermeden kazandýðýmýz baþka maç htýrlamýyorum...özellikle soner ve henrige çok iyidi alan zaten oynayýnca tutulmuyor...bambada açýkçasý beklediðimden iyi çýktý...ama bu takým bizim hedeflerimize uygun kalitede deðil... colmanýn kazanýlmasý ve kesinlikle 2 yýldýz oyuncu transferi þart biri defansa diðeri forvete bu 2 transfer yapýlýrsa bu takým pekala þampiyonluða oynar ayný mucadeleyi verirse tabi oyuncularýn mucadelesini taktir etmek ve onlarýn daha güvenli oynamasýný saðlamalýyýz...bu takýmda parayla alýnamayacak oyuncular çýkabilir...mesela soner ve henrige gibi burak yýlmaz kesinlikle bir kayýp deðil..þu an nurak takýmda olsa dahi iyi bir forvet yine alýnsýn derdim

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    62

Alýntý Cyzio Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster

Maçýn tamamýný televizyondan canlý olarak seyrettim. Görüþlerim:

1-) Karabük ve Videoton maçlarýna göre takým oldukça toparlanmýþ. Ama oyun halen daha çok yetersiz (Son maddeye bakýnýz).

2-) Ben defansý genel olarak iyi buldum. Bamba gün geçtikçe oturuyor. Bir pozisyon hariç yüreðimiz aðzýmýza gelmedi.

3-) Ataklar pek organize deðildi. Alanzinho'nun kiþisel becerisinden çok iyi faydalandýk.

4-) Zokora'nýn pozisyonu ilk seyrettiðimde penaltý ve dolayýsýyla kýrmýzý kart gibi geldi ama tekrarýnda bu sefer de göbeðiyle kurtarmýþ gibi geldi. Yani hakemin kararý bence doðru.

5-) Soner... Allah nazardan saklasýn.

6-) Yasin için geçen maçta yazdýklarým hâlen daha geçerlidir: Simâen de, mizâcen de Engin Baytar'a benziyor. Allah'ýn yarattýðýna (simâ) elbet itirazýmýz olamaz. Ama mizacýný bir an evvel düzeltmesi lâzým.

7-) Henrique'in golü tam bir kabiliyet göstergesiydi.

8-) Bu futbol ligdeki takýmlarýn üçte birine ve Videoton'u elemeye yeter. Ama üstüne koymazsak, ligdeki diþli takýmlar, hele hele Avrupa Ligi'ne kalýrsak grubumuzdaki takýmlar bizi fena harcayabilir.

.
    Sayýn h@msi61;

Bakýn, Trabzonspor galip gelince de yorum yazýyorum .

Sonra bunlarý unutup

-"Sizi galip geldiðimiz maçlarda da görmek isteriz."

yazmayýn.

.

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanýcýlar

Þu anda 1 kullanýcý bu konuyu görüntülüyor. (0 kayýtlý ve 1 misafir)

Bu Konuyu Okuyan Üye(ler) : 0

Þu anda listelenecek üye yok.