Sayfa 3 Toplam 8 Sayfadan BirinciBirinci 1 2 3 4 5 ... SonuncuSonuncu
Toplam 196 adet sonuctan sayfa basi 51 ile 75 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Duvar Çalismalarimiz :):)

Trabzonspor Kongre Üyesi

Yönetim Kurulu
    Berat - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Arkadaş kendine göre yorumunu yaptı, siz de yorumunu beğenmediniz.. Lütfen konu kapansın artık.. başka bir şahısa yönelik mesajlar bundan sonra silinecektir, bilginize..
    Güçlülerin İktidarına Karşı; Trabzonspor!

immortal_TS - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Berat, yorumu herkes yapabilir eleştiride yapabilir ama kimsenin haddine değil hele bizimle aynı yaşıtta birinin hiç haddine değil yazıklar olsun demek, söyleyiş tarzları önemlidir, ADAM gibi eleştirilere kapımız açıktır eyvallah deriz öteki türlü kimse kusurabakmasın herkesin karşısında oluruz.
    İnsanları işaret ederek suçlarken, diğer 3 parmağınızın sizi gösterdiğini unutmayın.

Trabzonspor Kongre Üyesi

Yönetim Kurulu
    Nereden
    İstanbul

adam sadece yazıklar olsun dese tamam da uzunca bir paragraf yazı yazmış ve neden tasvip etmediğini anlatmış.O yüzden tek cümleye takılıp kalmayın derim şahsen..

Nereden
    İstanbul

Hüseyin benim teldeki resimleri pc ye atınca hiçbirşey gözükmüyo halbuki telde biraz olsun gözüküyodu neyse biraz uğraşmam lazım nasıl yapıcaksam artık, bazı arkadaşlar üzülebilir eleştiremeyecekleri için...
    İnsanları işaret ederek suçlarken, diğer 3 parmağınızın sizi gösterdiğini unutmayın.

Forumdan Uzaklaştırılmıştır MrbLack - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Alıntı immortal_TS Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Berat, yorumu herkes yapabilir eleştiride yapabilir ama kimsenin haddine değil hele bizimle aynı yaşıtta birinin hiç haddine değil yazıklar olsun demek, söyleyiş tarzları önemlidir, ADAM gibi eleştirilere kapımız açıktır eyvallah deriz öteki türlü kimse kusurabakmasın herkesin karşısında oluruz.
    Berat bak burda Hasan kardeşime hak veriyorum.yok yazıklar olsun da falan da filan da kimse burda bunları söyleme hakkında değil.Tabiki bizlerde değiliz.Burda yazarken cümleleri seçelim.Boyumuzdan büyük konuşmamaya özen gösterelim

Trabzonspor Kongre Üyesi

Yönetim Kurulu
    Nereden
    İstanbul

İbrahim kardeşim Hasan'ın o yorumuna karşılık bir yorum yaptım yukarıda ve dedim ki "adam sadece yazıklar olsun dese tamam da uzunca bir paragraf yazı yazmış ve neden tasvip etmediğini anlatmış.O yüzden tek cümleye takılıp kalmayın derim şahsen.."

sonuçta herkes kendine göre yorumunu yaptı.. Kapatalım artık bu konuyu

Forumdan Uzaklaştırılmıştır MrbLack - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

hayır mevzuyu bi de farklı yerlere getirmenin manasını anlayamadım.İlk önce duvarlara yazmasından başladı hızını alamadı burdaki üyeleri gaza getirmeye çalışıp imazsından bişeyler çıkarttı.Ben bu şahsiyetin derdini anlamış değilim

Nereden
    İstanbul

Neyse ibo fazla kurcalamayalım bakalım nereye kadar devam edicek bu şahıs böyle bırakalım devam etsin.

onurkaradeniz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

kanka hayrola noluyo ?

Nereden
    İstanbul

Yok kanka bişey dün gece leventte az çalışma yaptık ta onu sergiliyoruz

Berk Akçay - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

az çalışmışlar bir gun polis duvarlarını boyarken goeucem senı polis diyecekki bakoralrı nasıl boyuyorsan burlarıda maviye boya bakıyım oda olamdı kömür taşıtırlar size :=)
    "Çalışmadan, öğrenmeden, yorulmadan rahat yaşamanın yollarını aramayı alışkanlık haline getirmiş milletler, evvela haysiyetlerini, sonra hürriyetlerini ve daha sonra da istikballerini kaybetmeye mahkumdurlar."

Mustafa Kemal ATATÜRK

Nereden
    İstanbul

Valla bizde boyama gibi marifet yok Berk Hüso anlıyo o işten o kömür taşır biz gazlarız

Berk Akçay - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

bilmem artık kim kömür taşır sen mi o mu o zaman o boyar sen kömür taşırsın
    "Çalışmadan, öğrenmeden, yorulmadan rahat yaşamanın yollarını aramayı alışkanlık haline getirmiş milletler, evvela haysiyetlerini, sonra hürriyetlerini ve daha sonra da istikballerini kaybetmeye mahkumdurlar."

Mustafa Kemal ATATÜRK

Nereden
    İstanbul

Alıntı jakobieen Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    yazıklar olsun dememe bozuldunuz demek, ne dememi bekliyordunuz, yaptıklarınız için bundan daha iyi bi laf bulamadım.. bi insan kötü bi eylemde bulunuyorsa, yaptığı bu kötü eylemden haz duyup övünüyorsa, bunu yapan bi üniversite gençliği ise vede bi trabzonsporlu ise inanın çok ama çok yazık yaa...
    yazık sözüme bu kadar tepki vereceğine imzanın ikinci kısmına bi bak istersen, sen burada (bmn'de) kaç kişinin arkadaşına, abisine, babasına, hocasına vs. köpek dediğinin farkındasındır umarım, inşallah bu hatanında hemen farkına varıp düzeltirsin, bu imza en az duvarlara yazdığın yazılar kadar iğrenç..
    neyse yazdıklarından hatanı anlamış gibi bi hava var, yani yazıma tepki göstereceğine bi düşün, gerçekten yaptığın çok yanlış bi hareket... umarım beni yanlış anlamazsın..

bana bak gusel kardesım olayı farklı yerlere ıtme oke... resımlerden bahsettın yorumundur beenmezsın sevmezsın oke ama yazıklar olsun yanlıs bu bır...

bı besıktas trıbunu dusun kufuru en cok eden trıbun hıcmı arkadasın yok orda trabzon macında okadar kufur edıldı ? veya soyle anlatıım bı maca gıdıon fenere kufur edılıo etmıonmu ? fenerlı arkadasın kardesın buyugun yokmu... bu muhabbet acıldıya etmıom dersın sen kufur dımı ? olayı acarsan bende acarım bılınclı yaz ımzama karısma...
    Gurbetçi Gençler.

Oğuuz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Sivas

Alıntı immortal_TS Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    @jakobieen

Kaç yaşındasın dostum sen?? Baya bi görmüş geçirmişmisin baya bi tecrübelimisin yaladın yuttunmu herşeyi hayırdır nerden geliyo bu çok bilmişlik havası, birazdan değişik resimlerde geliyo yorumlarını beklerim.
    arkadaşım, bu yaptığınız işin görüntü pisliğinden başka bi işe yaramadığını, yapılmaması gereken çok kötü bi şey olduğunu bilmek için 60 yaşında olmak gerekmiyor, benim 9 yaşındaki yeğenimin bile bildiği şeyi sen bilmiyorsan o senin sorunun, bence biraz daha görüp geçirmeden sende öğrenmelisin bazı şeyleri, yok illde yaşımı merak ediyorsan Fatih'in istanbul'u fethettiği yaştayım..! saygılar..
    yok bir sitemim hayatta hersey kısmet...

Nereden
    Sivas

Alıntı MrbLack Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Tabiki bizlerde değiliz.Burda yazarken cümleleri seçelim.Boyumuzdan büyük konuşmamaya özen gösterelim
    hem cümleleri seçelim dersiniz hem benim en yakın arkadaşımı köpek yerine korsunuz sizi anlamak mümkün diil, bi şey yazıyorsanız kendinizle çelişmeyin lütfen,, (kötü laftan bahsedersiniz, kötü lafınızı gösterince konunun dışına çıkmış oluruz dimi.!)

Nereden
    Sivas

Alıntı firlama Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    bana bak gusel kardesım olayı farklı yerlere ıtme oke... resımlerden bahsettın yorumundur beenmezsın sevmezsın oke ama yazıklar olsun yanlıs bu bır...

bı besıktas trıbunu dusun kufuru en cok eden trıbun hıcmı arkadasın yok orda trabzon macında okadar kufur edıldı ? veya soyle anlatıım bı maca gıdıon fenere kufur edılıo etmıonmu ? fenerlı arkadasın kardesın buyugun yokmu... bu muhabbet acıldıya etmıom dersın sen kufur dımı ? olayı acarsan bende acarım bılınclı yaz ımzama karısma...
    bak güzel arkadaşım, ben trabzonlu değilim ve trabzonlu olanlar gibi etrafımdaki eşim,dostum arasında da trabzonsporlu olan bi ben varım, herkes trabzonsporlu olmak zorunda diil dimi, mesela en yakın arkadaşım f.bahçeli ve senin imzanı görünce hep ona hakaret ettiğini düşünüyorum bu bir..
    evet bende gidiyorum maçlara ve toplu olmasada çok küfür ediliyor ve yazıklar olsun lafım onlar hakkındaki düşüncelerim yanında hafif kalır.. Allah'a şükür ben küfür edecek kadar kişiliğimi yitirmedim ve benim maç izlediğim hiç bi yakın arkadaşımda küfür etmez,, hatta trabzonsporlu olmayan bi arkadaşım küfür kendini ifade edemeyen insanların işidir derdi,,
    yok benim lafım o küfür edenlere diyorsan imzanda düzenleme yapmanı tavsiye ederim, böyle pek yakışık almıyor.. umarım dediğin gibi bilinçli yazmışımdır bu yazımı..
    Konu Oğuuz tarafından (16.10.2006 Saat 05:25 ) değiştirilmiştir.

Nereden
    Sivas

Alıntı Beytullah Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    "yazıklar olsun" demen bizi biraz incitti, bu tip kelimeler kullanmazsan memnun oluruz..
    dostum herkes memnuniyetsizliğini keşke senin gibi gösterse ; bu lafa neden bu kadar alındığınızı anlayamadım, bu söz bizim buralarda birinden beklemediğiniz bi hareket gördüğünüzde, hayal kırıklığı yaşadığınızda kullanılır, eğer sizi kıracak başka bi şey hissettiriyorsa ben özür dilemesini bilirim,, amacım kimseye hakaret etmek ve kimseyi kırmak diil..

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Nytre - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

buradada ses var görüntü yok... konu duvar çalışmalarımız ama çalışma yok
    ''Ben kulüp tutmam, çocuk... Çünkü hepsi benimdir. Hem; sivil veya asker toplumun tamamına hizmet veya kumanda edenler bir kulübü tutsalar bile -görev sırasında- bunu açıklamazlarsa isabet ederler. Aksi halde, otoriteleri sarsılır ve tartışılır. Tefrika (ayrımcılık, nifak) yaratmış olurlar. O nedenle dikkatli olmalarını tavsiye ederim." Mustafa Kemal Atatürk (2 Aralık 1933)

feneri "ampül" aydınlatır ancak "güneş" kendiliğinden ışık verir !

Nereden
    İstanbul

Alıntı Nytre Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    buradada ses var görüntü yok... konu duvar çalışmalarımız ama çalışma yok
    son sayfaya bakarak yorum yapmıcan
    Gurbetçi Gençler.

Nereden
    İstanbul

manısadakı calısmalarım...
    Gurbetçi Gençler.

Trabzonspor Kongre Üyesi

Yönetim Kurulu
    Nereden
    İstanbul

Muhteşemsin.. Şimdi bu yazıları okuyan herkes Trabzonspor'a sempati kazanır.Bir de kaydırağa yazmışsınız ya, o parkta oynayan çocukların hepsi de Trabzonsporlu olurlar.. Yaptığın hizmetten ötürü seni kutlarım..

Nereden
    İstanbul

bak gusel kardesım olumlu olumsuz bıseler yaz kabulum ama sakın alaycı konusma bıdaha...
    Gurbetçi Gençler.

Trabzonspor Kongre Üyesi

Yönetim Kurulu
    Nereden
    İstanbul

Estağfurullah..Alaycı konuşmak ne haddime kardeşim.. Öyle bir amacım yoktu.. Ama siz de "olumsuz şeyler söyleyebilirsiniz" diyorsunuz ama olumsuz eleştiri yapan herkesin eleştirisine de bir kulp takıyorsunuz..

Ben çok iyi biliyorum ki ben bunları yapıyorum diye sen vazgeçmeyeceksin, mümkün değil zaten bu ki ben de bunun için yazmıyorum zaten görüşlerimi. Maksat görüş bildirmek (eleştiri sınırları dahilinde) ve ben o sınırı aştığımı düşünmüyorum..

Siz eniyisi olumsuz eleştirilere kulak asmayın, cevap yazmayın, yoksayın, o zaman daha rahat edersiniz

Farozlu_Huso - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

bunlardan kadikoyde olani yok mU
    ÖLÜMÜNETRABZONSPOR

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)