Sayfa 12 Toplam 27 Sayfadan BirinciBirinci ... 2 10 11 12 13 14 22 ... SonuncuSonuncu
Toplam 668 adet sonuctan sayfa basi 276 ile 300 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Taraftara/Tribünlere Yönelik Eleştiriler

Trabzonspor Kongre Üyesi
    şenol.08.borçkalı - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı Ender Kuyumcu Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Valla kimseyi değil ama kendimi eleştirmek istiyorum hem de bunu söylerken samimiyim;

2 senedir Şike davsı dolayısıyla içine girdiğim ve yakından tanıma fırsatı bulduğum Trabzonspor camiasının hala içinde durduğum ve hala bu takımı tuttuğum için ben tam anlamıyla bir geri zekâlıyım.

Bir de Trabzonspor hakkını alabilsin, Adalet yerini bulsun diye gece gündüz uğraşıyorum ya o kısmına söyleyecek söz bile bulamıyorum.
    Bu soruyu bazen bende kendıme soruyorum..İstanbul'da doğmuş büyümüşüm , hem üstelik Trabzon luda değilim ? Ne işin var benım Trabzon ile diyorum, tutsana istanbul takımlarını 3-4 senede bir sampiyon olursun diyorum ama olmuyor

kanımıza işlemiz bizim , yapacak bir sey yok ..asığız kopamıyoruz.kopamayızda..

Aslında şikeden daha büyük mücadelemiz var .. Oda hepimizin bildiği şeyler ''kendimiz''
    şike alemine meze olmayacağız..!!

Samet Türkmen - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Bursa

Bu taraftara Henrique bile fazla. Ayrım yapmadan hepsini kastediyorum.

Hiç bitmiyor yakınmaları. Böyle gidecekseniz her maça oturun evinizde aşağıya daha iyi.

Forumdan,Ts Clup'tan,turlu markalardan disari adim atmazlar maca gelince "Bilet pahali" Al o zaman kombineyi ucuza getir. Trabzon'daki gercekleri,futboldan anlamamazligi dile getirince gerilenler oluyor.

Kimse kusura bakmasin ve mumkunse cenelerini de kapasın

Trabzon'dakiler buralardaki bos tribunleri elestiremez. Öyle olmuyor o isler buyuksehirlerde
    Konu Samet Türkmen tarafından (06.08.2013 Saat 17:37 ) değiştirilmiştir.

Doğukan Uçan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Güney Amerika

Alıntı Samet Türkmen Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bu taraftara Henrique bile fazla. Ayrım yapmadan hepsini kastediyorum.

Hiç bitmiyor yakınmaları. Böyle gidecekseniz her maça oturun evinizde aşağıya daha iyi.

Forumdan,Ts Clup'tan,turlu markalardan disari adim atmazlar maca gelince "Bilet pahali" Al o zaman kombineyi ucuza getir. Trabzon'daki gercekleri,futboldan anlamamazligi dile getirince gerilenler oluyor.

Kimse kusura bakmasin ve mumkunse cenelerini de kapasın

Trabzon'dakiler buralardaki bos tribunleri elestiremez. Öyle olmuyor o isler buyuksehirlerde
    aynen eskisi gibi degil dogru tespit bayagi degismis bizim karadeniz

Nereden
    Güney Amerika

tribünler çok kötü göztepe,karşıyaka,ankaragücü,sakaryaspor,kocaelisp or,bursaspor,adana demirspor hepsi bizden iyi malesef.taraftar sayısı çok olsa ne olur 505 tane ses cikiyor.

Ender Kuyumcu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İzmir

Maçı seyretmedim ama seyredenlerin anlattığına göre fenerbahçe seyircisi hükümeti protesto edip istifaya davet etmiş.

Üstelik o hükümet onların hırsızlıklarını örtüp, çalmış oldukları kupayı gasp etmelerine yardım etmişken.

Bizim taraftarın geneli ise bu hükümete toz kondurmuyor.

Dışarıdan bizi tanımayan bir insan getirsek ve her iki takım taraftarının da tepki ve desteklerini anlatsak şampiyonluğu çalanın Trabzonspor şampiyonluğu çalınanın da fenerbahçe olduğunu düşünür herhalde.
    https://twitter.com/kuyumcuender

2010-2011 Şampiyonu TRABZONSPOR Taraftarı

Nereden
    Kuzey Amerika

Alıntı Ender Kuyumcu Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Maçı seyretmedim ama seyredenlerin anlattığına göre fenerbahçe seyircisi hükümeti protesto edip istifaya davet etmiş.

Üstelik o hükümet onların hırsızlıklarını örtüp, çalmış oldukları kupayı gasp etmelerine yardım etmişken.

Bizim taraftarın geneli ise bu hükümete toz kondurmuyor.

Dışarıdan bizi tanımayan bir insan getirsek ve her iki takım taraftarının da tepki ve desteklerini anlatsak şampiyonluğu çalanın Trabzonspor şampiyonluğu çalınanın da fenerbahçe olduğunu düşünür herhalde.
    Mesele futbol takimi ve camiasi, sike sureci ekseninden cikti bence. Bundan ote ne yazsam politikaya girecek ama sehirli (urban) vs. tasra (rural) ve bu sifatlarin niteledigi kesimlerin karsi karsiya gelmesine dondu Turkiye'de durum artik. Sehirli derken de kastettigim en az ikinci kusak "buyuk" sehirli, orada dogup buyumus, az cok dis dunyadan haberdar olmus, bu sansa,imkana sahip ol(mus)an kesimler.

Isin daha kotusu bu iki kesim arasindaki mesafe, surtusme gunden gune artiyor.
    Konu fteotdgs tarafından (07.08.2013 Saat 00:14 ) değiştirilmiştir.

sanatik - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya

Tepki verdiklerine inaniirim, aslinda ümid ediyordum bu oy politikalari ters teper diye. Bizi cantada keklik görenler zaten yillardir uyutuyor burda konuyu acmaya gerek yok.

Ters durum gercekden. Tepki vermesi gerken duruyor suclu ortaligi yikiyor. Hem suclu hem güclü.

Maalesef bu durumu destekleyen baskanlarimizda var. Sadri Sener ile Haciosmanoglu RTE ile ilgili aciklamalari ve tutumlari HESAP sormasi gerekirken bizi bu duruma getiriyor. Atilla Dilaver gibi avukatlari deli ediyor davranislari, dogru dürüst hamle yapamiyor hakkini koruyamiyor.

Haciosmanoglunun "basbakan müdahale etmedim" sözlerini bize anlatmasi yerine kendisine peki öyleyse 2011 sezon sonu niye polis takipdeyken ve sizinde bundan haberiniz VARKEN sucüstü meseleyi bitirmedinizde ertesi sezona ertelediniz ve MAA yi basa getirddiniz ? Bunu anlamak icin internetde biraz dolasmak yetiyor. Sonrada utanmadan Trabzona gelip "Siz sampiyon oldunuzdami biz yapmadik" diyebildiniz ?

Ayrica kisiler ile kurumlardan haric cok daha önemli 5 yil avrupaya gitmeyelim ne olacak sözlerimi kimseyi etkilememis ?

Yedik bizde.
    "Sir, I say that justice is truth in action." Benjamin "Dizzy" Disraeli

SADECETRABZON61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İzmir

Tam destek lazım Yine bu sene Maratonda Tribün yok bu sene pek birşey beklemiyorum.Hangisi gelirse gelsin değişmiyor durum.
    NE MUTLU TÜRKÜM DİYENE..

Nereden
    Güney Amerika

beyler bi izmire gidip göztepe ve karşıyaka maclarını izleyin sonrada bizim tribüne bakın futboldan sogursunuz

SADECETRABZON61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İzmir

Alıntı Doğukan Uçan Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    beyler bi izmire gidip göztepe ve karşıyaka maclarını izleyin sonrada bizim tribüne bakın futboldan sogursunuz
    Evet Özellikle Göztepenin tribünü çok sağlam bir maçına gidin adamlar deli gibi bağırıyor stad inliyor tüm herkes bağırıyor sadece açık kapalı değil o an stadda kim varsa..Biz taraftar daha olamadk bizde seyirci var taraftar namına birşey yok.
    NE MUTLU TÜRKÜM DİYENE..

cakalkerem - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

bizim gruplar çekirdek çitlemeyi iyi biliyor ne zaman tv den tribünleri gösterse 2 şey dikkatimi çekiyor...

1--kendini stadın tribününde görüp sevinen ve el sallayan taraftarlar

2- çekirdeklerini iştahla yiyen taratftarlar(2.pakette sağ cepte)

Trabzon bir aşk hikayesi değildir.
    Trabzon Aşktır gerisi hikayedir.

CesurHamsi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Hollanda

iki sey soylemek istiyorum

1-taraftar gruplari, kirk tane taraftar grubumuz var her yerden baska ses
    2-maraton uyuyor, sanki yasli nineler mac izliyor gibi duruyorlar orda bosbos
    Bedelsiz bir duygu, fiyakalı bi duruştur...

TRABZONSPOR'luluk ; Şeref, Onur ve Gururdur!

Burçak - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Ben olaya farklı yönden yaklaşıyorum biraz.
    Belki kimine göre bahane olamaz.
    Çevremden biliyorum.
    Şöyle bir gerçek var.
    Trabzon'da tribün yapabilecek ateşli, genç nüfusun bir kısmı üniversite peşinde bir kısmı mezun olduktan sonra işinin peşinde şehri terk etmek zorunda kalıyor.
    Trabzon taraftarının deplasmanlarda daha ateşli daha özlem dolu olmasının sebebi de bu.
    Başta dediğim gibi çevremde, beraber maça gittiğimiz bir çok kişi işinin peşine farklı şehirlerde yaşamak zorunda kalıyor...
    Bu sayı azımsanamayacak kadar çok üstelik.
    Maç kaçırmayan bu insanlar ne yazık ki tv ye mahkum kalıyor. Takımından uzaklarda.
    2010 - 2011 Şampiyonu Trabzonspor'dur
    Gerçek budur. ☆

Nereden
    Güney Amerika

Alıntı SADECETRABZON61 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Evet Özellikle Göztepenin tribünü çok sağlam bir maçına gidin adamlar deli gibi bağırıyor stad inliyor tüm herkes bağırıyor sadece açık kapalı değil o an stadda kim varsa..Biz taraftar daha olamadk bizde seyirci var taraftar namına birşey yok.
    aynen adamlar 10 numara.

Trabzonspor Kongre Üyesi

Nereden
    Almanya

Aramizda külübümüzü asagilamaktan zevk alan sözde Trabzonsporlular var.
    Bazı insanlar, seninle sadece boş zamanlarında konuşurlar. Bazı insanlar ise seninle konuşmak için zamanını ayırırlar.
    Elazığ'lı.

Ahmet Öztürk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Samsun

Alıntı Burçak Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Çevremden biliyorum.
    Şöyle bir gerçek var.
    Trabzon'da tribün yapabilecek ateşli, genç nüfusun bir kısmı üniversite peşinde bir kısmı mezun olduktan sonra işinin peşinde şehri terk etmek zorunda kalıyor.
    Trabzon taraftarının deplasmanlarda daha ateşli daha özlem dolu olmasının sebebi de bu.
    Başta dediğim gibi çevremde, beraber maça gittiğimiz bir çok kişi işinin peşine farklı şehirlerde yaşamak zorunda kalıyor...
    Maç kaçırmayan bu insanlar ne yazık ki tv ye mahkum kalıyor. Takımından uzaklarda.
    +1. Sonuna kadar katılıyorum.

Ayrıca elde olan imkanlarla yapılabilen bu kadar maalesef. Şayet taraftar grupları arasında bir birleşme gerçekleşir ve üstü kapalı bir tribünümüz olursa herkesin görüşü ufak ufak değişmeye başlayacaktır. Ankara'da ki Gençlerbirliği maçında kapalı bir tribün altında sesimizin nasıl çıktığını gördük.
    Trabzonspor'un "T"si büyük yazılır!

Mehmet Mangan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı Burçak Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Çevremden biliyorum.
    Şöyle bir gerçek var.
    ben istanbulda yaşıyorum fırsay buldukça deplasmanlara gitmeye çalışıyorum. Özellikle ankaradaki kupa finalindeki tribün trabzon tribünlerinde bir ilk oldu ve herkes hep bir ağızdan aynı besteleri söyledi. Ayrıca trabzonda taraftar grupları kimse kusura bakmasın çıkarı oldukları için kuruyorlar. Bıraksınlar ya da hepsi birlikte maratondan kombine alsınlar çok seviyolarsa takımlarını. Bu iş 50 kişi bi yerde 100 kişi bi yerde bağırmakla olmaz. Beğenmediğimiz bursa eskişehir hepsi tek bir grup tarafından stadda org ediliyor bizde herkesten farklı bir ses
    Her zaman önce''TRABZONSPOR''diyeceksin.
    https://twitter.com/MhmtcnMangan61

Trabzonspor Kongre Üyesi

Nereden
    Kocaeli

Ben farozluyum la ,la bnde tonyaliyim,la olum siz ne konusiysiniz bende sürmeneliyim....bu bencilik devam ederse trbunde bole olur kimse biz trabzonsporluyuz birleselim yok...herkez kendi ilcesinin hepsinden ustun oldugunu biz boleyiz biizm orasi bole diye on plana cikma cabasi icerisinde kimse demiyoki ulan carsi grubuna bak tatangalara bak ultraaslna bak dmio....
    ''Suç yokken suçlu arayanlar suç varken suçluyu bulamıyor'' Şenol Güneş

eski nick:Emres61

aksamvakti - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Stad dolu olsunda bence tezahurat onemlı degıl..

Benım kızdıgım nokta tsclup'a yeterınce satıs olmaması

Trabzoncell 1 mılyon uyesı olması gerekırdı. 100 bın yoktur herhalde millet hattını bıle degıstırmıyor ki trabzoncell cok ıyı bir gelir kalemı olabılırdı..

Herkesın bir kredi kartı vardır.. cok mu zor ınternetten basvur Vakıfbank yada Denızbank kredı kartın gelsın ekstra bir zararı yok yıllık kart ucretı vakıfbankın 10 tl bir cok kredı kartından daha avantajlı bu bakımdan gecıkme faızlerıde dusuk..

Kombine satısları zaten rezallet gs 40000 gectı satıslarda sonra taraftar bunlarla rekabet edilmesini bekliyor

Taraftara en buyuk elestırım ne kadar ekmek o kadar kofte bunun mantıgını kavrayamadan buyuk beklentıler içine girmesı sonrada hayal kırıklıgı oluyor..
    Çekiç olmaya görsün insanoglu tüm dünyayı civilerden ibaret görür..

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Nihat Günay - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Kocaeli

Yaşım 36..

Hayatımın yarısını Trabzon'da yarısını gurbette geçirdim..

Her iki tarafıda iyi bildiğimi düşünüyorum..

Çok maça gittim... Kulübe üyeyim...

Taraftara yönelik en önemli eleştirim;

Gurbettekiler Trabzondakileri, Trabzondakiler gurbettekileri eleştirmekten acilen vazgeçmeli...

Her iki tarafın da birbirinden öğrenebileceği çok şey var.
    Adalet Yoksa, Barış da Yok...

cakalkerem - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

minsk maçı taraftarı güzeldi

Trabzon bir aşk hikayesi değildir.
    Trabzon Aşktır gerisi hikayedir.

alperrr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ordu

maratondaki taraftardan ses çıkmamamasınn sebebi heralde biraz daha yaşça büyük klasik herşeyi elştiren hiçbir şeyi beğenmeyen kişilerden oluşmasıdır..

orasaı biraz daha gençleşirse ve bilinçli olursa bu değişir ama bunun için nesil geçmesinimi bekliyeceğiz...çok kötü bu..

en çok bağıran bağıran taraftarlar kale arkasında ama en maçın en lazım olan son 10 dakikasındada onlarda yorulup susuyor..

benim bir önerim var kale arkaasındaki bir seyirci grubuna davul alalım forumda para toplayıp hediye edelim dur google dan bakiyim davul ne kadar başka özgün bir müzik aletide olabilir.. forum yönetimi veya bu fikir aklına yatan forum önderi bir kişi varsa lütfen bu konuda önayak olsun bizim sözlerimiz ve fikirlerimiz forumda pek benimsenmiyor !!
    samanyolu yerine rafet el romanın şampiyonluk için yazdığı şarkısı söylenebilir:..metehants

Forumdan Uzaklaştırılmıştır
    Nereden
    Elazığ

Alıntı alperrr Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    maratondaki taraftardan ses çıkmamamasınn sebebi heralde biraz daha yaşça büyük klasik herşeyi elştiren hiçbir şeyi beğenmeyen kişilerden oluşmasıdır..

orasaı biraz daha gençleşirse ve bilinçli olursa bu değişir ama bunun için nesil geçmesinimi bekliyeceğiz...çok kötü bu..

en çok bağıran bağıran taraftarlar kale arkasında ama en maçın en lazım olan son 10 dakikasındada onlarda yorulup susuyor..

benim bir önerim var kale arkaasındaki bir seyirci grubuna davul alalım forumda para toplayıp hediye edelim dur google dan bakiyim davul ne kadar başka özgün bir müzik aletide olabilir.. forum yönetimi veya bu fikir aklına yatan forum önderi bir kişi varsa lütfen bu konuda önayak olsun bizim sözlerimiz ve fikirlerimiz forumda pek benimsenmiyor !!
    Aynen bizim taraftar ya önde olduğumuzda yada gol attığımızda tezahürat yapar. Bunu çözmek içinde ya Melo gibi taraftarı ateşleyecek bir futbolcun olacak yada tribüne taraftarları hiç susturmayacak "Amigolar" şart.

alperrr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ordu

davul fiyatını bulmak amma zormuş set halinde falan var net bir fiyat bulamadım..

tulumda baktım sahibinden sitesinde 2. eli 500 tl civarında..

neyse bakalım gelişme olacak mı ?
    samanyolu yerine rafet el romanın şampiyonluk için yazdığı şarkısı söylenebilir:..metehants

TekfurÇayır 61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Son TFF seçiminde GS'nin tarafsız (!) duruşunu övüp örnek gösteren taraftârımızı unutamıyorum.

Hâlâ "nasıl olabiliyor da böyle bir şey mümkün olabiliyor" diye olayın hayretini yaşar hâldeyim.

Ömrümün sonuna kadar unutamayacağım olaylardan biri oldu.
    7

"Her fikri savunma hakkın yoktur. Bilgi temelli fikri savunma hakkın vardır. Hiçkimse câhil kalma hakkına sâhip değildir." Harlan Ellison

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)