Sayfa 19 Toplam 27 Sayfadan BirinciBirinci ... 9 17 18 19 20 21 ... SonuncuSonuncu
Toplam 668 adet sonuctan sayfa basi 451 ile 475 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Taraftara/Tribünlere Yönelik Eleştiriler

Nereden
    Bursa

Alıntı werneke Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    valla olaya nasıl baktığına bağlı
    iki lafın biri demokrasi millet o bu ya
    ne var yani , sen patron olarak değil , vergi mükellefi normal vatandaş olarak baksana olaya
    adam pijamasını giyer şortunu giyer kime ne ? el pençe divan durmak zorunda mı ?
    anayasa da yazıyormu ?
    hani özgür ülkeydik ? ne oldu ?

bu boş işlerle laf kalabalığı yapmayın boşuna
    yaşım yetiyor diyorsun da bari mantıklı şeylerle gel
    komik olmasın , yemiyor artık insanlar

soma faciası ? madenci yakınını tekmeleyen danışmanlar ?
    nasıl ? güzel oluyormu ?

pijama ? soma ? tekme ?
    aaa tekmecinin karısı da trt de çalışıyormuş ?

hayırlı cumalar.
    Ee,bu ülkede milletin içine giremediği şehirler,sokaklar vardı,yabancılara ayıp olmasın,milletin fakirliği görünmesin diye,şimdi cebinde bile internete girdiğin cep telefonları olan herkes ülke yönetiyor.
    Sorsan demokrasi der,demokrasi pijama ile kapıda başbakan karşılayan adamların çıkarı için garibanın ekmeğini teşvik diye bankacılara yedirmek oluyor tabi,sen de haklısın.

Kafa bu işte.
    • Memento mori

Nereden
    İstanbul

Alıntı sasone Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Ee,bu ülkede milletin içine giremediği şehirler,sokaklar vardı,yabancılara ayıp olmasın,milletin fakirliği görünmesin diye,şimdi cebinde bile internete girdiğin cep telefonları olan herkes ülke yönetiyor.
    Sorsan demokrasi der,demokrasi pijama ile kapıda başbakan karşılayan adamların çıkarı için garibanın ekmeğini teşvik diye bankacılara yedirmek oluyor tabi,sen de haklısın.

Kafa bu işte.
    zenginlerin çıakrı için garibanın ekmeği dedin ya helal olsun
    ama çok zararlı çıkarsın bu muhabbet uzarsa
    patron benim akrabamın %99 u malum siyasi partiden
    etme uzatma mevzuyu hepimiz biliyoruz neyin ne olduğunu

neyle gelirsen gel kul hakkıyla gelme

kedisini köpeğini bile kamuya torpille sokarken solcunun hakkını yiyince kul hakkı olmuyormu ?
    2 şey söylerim olmaz cevap veremezsin , öyle cep telefonu yol beton falan yemez bak olmaz yapma

Sefer A. - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Fransa

Hahahhaa o yazdiklarinin alayini mevcut iktidar da yapiyor haberin yok
    Bir de girilmeyen sehirler sokaklar ha, tabi pkk kirilmasin diye terkedilen sehirlerden bölgelerden bahsetmeyelim ama... "silah sakladiklarini biliyorduk" diyenleri de es geçelim... korucu ailelerin terk edilisini unutalim... degil mi ?
    Trabzon futbolunun kralı, Ahmet Suat Özyazıcı

Nereden
    Bursa

Alıntı werneke Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    zenginlerin çıakrı için garibanın ekmeği dedin ya helal olsun
    ama çok zararlı çıkarsın bu muhabbet uzarsa
    patron benim akrabamın %99 u malum siyasi partiden
    etme uzatma mevzuyu hepimiz biliyoruz neyin ne olduğunu

neyle gelirsen gel kul hakkıyla gelme

kedisini köpeğini bile kamuya torpille sokarken solcunun hakkını yiyince kul hakkı olmuyormu ?
    2 şey söylerim olmaz cevap veremezsin , öyle cep telefonu yol beton falan yemez bak olmaz yapma
    Söyle sen,biz bu ülkede Seyfi Oktay-Mehmet Moğultay'ları görmüş insanlarız,elbette kadroları kendi adamlarımı,partililerimi alacağım diyen bakanları gördük,yaşadık.
    Bundan daha kötü ne olabilir ki?
    • Memento mori

Nereden
    İstanbul

Tribün grupları kulüp tarafından denetlenmeli. Gerekirse bjknin çarşıyı uzaklaştırdığı gibi uzaklastirmali yönetim.
    "...Gelen Karadeniz'den Dalga Dalga Fırtına..."

Nereden
    İstanbul

Söyle sen,biz bu ülkede Seyfi Oktay-Mehmet Moğultay'ları görmüş insanlarız,elbette kadroları kendi adamlarımı,partililerimi alacağım diyen bakanları gördük,yaşadık.
    Bundan daha kötü ne olabilir ki?
    sen ama hep pas veriyorsun gol yapalım diye
    ben sana onlar iyi dedimmi ? ben sana 2002 den önce ortalık güllük gülüstanlık dedimmi ?
    2002 den önceki bankamatik memurlarını anlatayımmı ? bak ona yaşım yetiyor yada baka sen karar ver yetiyormu ?

peki sen şimdi dürüst bir şekilde söyle
    2002 den önce hangi iktidar , demirel , çiller , yılmaz , ecevit , bahçeli iki lafın birini dini söyleme getirdi , dini kullandı
    siyasete dini dibine kadar alet etti ?
    din iman diyeceksin , her yere torpille adam sokacaksın
    çağlayanın 240 bin euroluk saati ?
    dindar olmak o kadar basit değil arkadaş , kullanmayacaksın
    zarara verirsin
    atatürkün din ile devlet işlerini ayırmasını atatürkçüler bile mevcut iktidar sayesinde anladı
    ha unutmadan
    patek philippe in 11 milyon dolarlık saati de var , 240 bin euro ucuz aslında hiç öyle düşünmemiştim

hadi eyvallah , kurulmuş saat gibisin
    kahvecilik de yaptım 10 sene önce , hep oradaki muhabbetler aynı değişen hiç bir şey yok

Nereden
    Bursa

Alıntı Fatih Çelik Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Tribün grupları kulüp tarafından denetlenmeli. Gerekirse bjknin çarşıyı uzaklaştırdığı gibi uzaklastirmali yönetim.
    Nasıl yapacak?Yalvar yakar taraftarı tribüne çağırıyoruz,kombine alın,bilet alın diye çağrı yapıyoruz.O adamların uzaklaştırılması sorunu çözecek mi?
    O adamlar gidecek,başka adamlar gelecek,çözüm kafalarını değiştirebilmekte bunu da yönetim yapamaz.
    Çok daha kapsamlı bir iş.
    • Memento mori

Forumdan Uzaklaştırılmıştır
    Nereden
    İstanbul

Niye tiner mi kokluyo bizim uşaklar? Kötü mötü elimizdeki bu işte. Kendimizi yerin dibine sokarak yeni bir takım inşaa edemeyiz.

Nereden
    Eskişehir

Kafa bu işte.
    1999 yılında gazeteden aradığım ilanla hiçbir vasfım olmamasına rağmen maslak'ta plazada işe başladım o zaman ki asgari ücretin 2 buçuk katı maaş alıyordum, hemen hemen herkesin elinde o zamanın pahalı telefonları erickson t 28'leri, nokia bilmem neleri vardı, asgari ücretle çalışan 80 maaşıyla sıfır daire alabiliyordu şimdi 200 asgari ücret bile yetmez o işe.
    Hangi fakirlik arkadaş, 2 yılda bir develüasyon oluyordu ama sanayi, tekstil kolay kolay etkilenmiyordu milletin bankalara doğru düzgün borcu yoktu şimdi her evden bir kişi bankalara hacizli, geçen bankacı arkadaşla konuşuyorum sattıkları gayrimenkulların yarısını millet ödemeyediğinden dolayı geri aldıklarını söyledi, icra dairelerinde dosya fazlalığından arşivler dolu salonlara taşmış dosyanı bulmak için haftalarca bekliyorsun ülkenin geldiği durum bu.

Nereden
    İstanbul

Nasıl yapacak?Yalvar yakar taraftarı tribüne çağırıyoruz,kombine alın,bilet alın diye çağrı yapıyoruz.O adamların uzaklaştırılması sorunu çözecek mi?
    O adamlar gidecek,başka adamlar gelecek,çözüm kafalarını değiştirebilmekte bunu da yönetim yapamaz.
    Çok daha kapsamlı bir iş.

Kurallara aykırı davranan cezalandırılır. Taviz verilmez ise caydırıcı olur. Trabzonspor veya herhangi bir süper lig kulübü yalnızca bir şehrin çıkardığı gençleri oynatan spor kulüpleri değil. Trabzon'un Karadeniz'in Türkiye'nin reklamını yapan belli bir marka değeri olan şirketlerdir. Kulüp bahane değil çözüm üretmek zorunda 5 bin kişi gelmese kaybedecek bir şeyi yok kulübün. Zaten maddi bir getirisi de yok. Bu tip olaylar şu yüz yılda geçiştirilebilecek şeyler değil. Çarşı'yı bjkden ayırmak imkansız görünüyordu ancak gayet ayıkladı yönetim. Bizde zaten taraftar gruplarını kendilerinden başka isteyen kimse yok. Bahane aramaya gerek yok. Yönetim muktedir yapacağı tek şey gücünü doğru kullanmak.

Nereden
    İstanbul

Alıntı Şanlı SanMarino Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Niye tiner mi kokluyo bizim uşaklar? Kötü mötü elimizdeki bu işte. Kendimizi yerin dibine sokarak yeni bir takım inşaa edemeyiz.
    Böyle düşünmek zarardan başka bir şey getirmez.

Nereden
    Bursa

Kurallara aykırı davranan cezalandırılır. Taviz verilmez ise caydırıcı olur. Trabzonspor veya herhangi bir süper lig kulübü yalnızca bir şehrin çıkardığı gençleri oynatan spor kulüpleri değil. Trabzon'un Karadeniz'in Türkiye'nin reklamını yapan belli bir marka değeri olan şirketlerdir. Kulüp bahane değil çözüm üretmek zorunda 5 bin kişi gelmese kaybedecek bir şeyi yok kulübün. Zaten maddi bir getirisi de yok. Bu tip olaylar şu yüz yılda geçiştirilebilecek şeyler değil. Çarşı'yı bjkden ayırmak imkansız görünüyordu ancak gayet ayıkladı yönetim. Bizde zaten taraftar gruplarını kendilerinden başka isteyen kimse yok. Bahane aramaya gerek yok. Yönetim muktedir yapacağı tek şey gücünü doğru kullanmak.
    Adamlara bu karanlık adamın tişörtünü giydi diye yaptırım yapamazsın,çünkü istersen aç bak,suç değil,bir de bu sebepten cahil tipleri kahraman yaparlar stadtan atsalar,suçsuz yere bizi tribünden attılar diye ağlarlar,belki de bu sebepten kombineleri iptal etsen dava açar,tazminat alırlar.

Bu yapılan şerefsizliği eğer Trabzon genci olarak haysiyetine,namusuna,şerefine yakıştırıyorsa o cahil adamın peşinden gitmeye devam etsinler,sonunda pişman olurlar da faydası olur mu bilmem.
    • Memento mori

Nereden
    İstanbul

Adamlara bu karanlık adamın tişörtünü giydi diye yaptırım yapamazsın,çünkü istersen aç bak,suç değil,bir de bu sebepten cahil tipleri kahraman yaparlar stadtan atsalar,suçsuz yere bizi tribünden attılar diye ağlarlar,belki de bu sebepten kombineleri iptal etsen dava açar,tazminat alırlar.

Bu yapılan şerefsizliği eğer Trabzon genci olarak haysiyetine,namusuna,şerefine yakıştırıyorsa o cahil adamın peşinden gitmeye devam etsinler,sonunda pişman olurlar da faydası olur mu bilmem.
    Kulübün istemesi yeterli. Bahsettiğiniz şekilde yaptırım yapsalar altından bir şey çıkmaz. Hem 6222 var hem de mutlaka kombine için kulüp ve Passolig üstünden bir sözleşme imzalamislardir mutlaka. Istenirse olmayacak şey yok bence.

Nereden
    Bursa

Alıntı Fatih Öztürk Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    1999 yılında gazeteden aradığım ilanla hiçbir vasfım olmamasına rağmen maslak'ta plazada işe başladım o zaman ki asgari ücretin 2 buçuk katı maaş alıyordum, hemen hemen herkesin elinde o zamanın pahalı telefonları erickson t 28'leri, nokia bilmem neleri vardı, asgari ücretle çalışan 80 maaşıyla sıfır daire alabiliyordu şimdi 200 asgari ücret bile yetmez o işe.
    Hangi fakirlik arkadaş, 2 yılda bir develüasyon oluyordu ama sanayi, tekstil kolay kolay etkilenmiyordu milletin bankalara doğru düzgün borcu yoktu şimdi her evden bir kişi bankalara hacizli, geçen bankacı arkadaşla konuşuyorum sattıkları gayrimenkulların yarısını millet ödemeyediğinden dolayı geri aldıklarını söyledi, icra dairelerinde dosya fazlalığından arşivler dolu salonlara taşmış dosyanı bulmak için haftalarca bekliyorsun ülkenin geldiği durum bu.
    Haklısın Fatih'cim,ne diyelim işte,bankalara borçlanmamak lazım,babaların,dedelerin anca emekli olduğunda sahip olabildiği evlere 30'lu yaşlarda ev,araba,yazlık katmak yerine daha kanaatkar olmak lazım,o konuda ben bir şey demem.

Sibel Kekili'nin sonu bile ibret olmuyor bazılarına.
    • Memento mori

Nereden
    Bursa

Kulübün istemesi yeterli. Bahsettiğiniz şekilde yaptırım yapsalar altından bir şey çıkmaz. Hem 6222 var hem de mutlaka kombine için kulüp ve Passolig üstünden bir sözleşme imzalamislardir mutlaka. Istenirse olmayacak şey yok bence.
    Ne diyecekler o ismi lazım olmayan karanlık tipin ismini tişört yapıp,giymek suç değil işte.
    Neyden ceza verecekler?
    Ah öyle bir imkan olsa o tipleri değil stada,şehre sokmasınlar derim.
    • Memento mori

Nereden
    İstanbul

Ne diyecekler o ismi lazım olmayan karanlık tipin ismini tişört yapıp,giymek suç değil işte.
    Neyden ceza verecekler?
    Ah öyle bir imkan olsa o tipleri değil stada,şehre sokmasınlar derim.
    Abi hizmeti sunan kulübün ve passoligin kendine sakladığı ceza yetkileri vardır illa ki. Bi kere hizmeti satan kurum biziz. Bu işin üstüne kararlılıkla gidilmesi lazım. He gitmezler böyle devam eder bu düzen biri çomak sokana kadar bekleyeceğiz artık.

Nereden
    Bursa

Abi hizmeti sunan kulübün ve passoligin kendine sakladığı ceza yetkileri vardır illa ki. Bi kere hizmeti satan kurum biziz. Bu işin üstüne kararlılıkla gidilmesi lazım. He gitmezler böyle devam eder bu düzen biri çomak sokana kadar bekleyeceğiz artık.
    İnşallah bir yolu vardır,inşallah stadtan atılırlar ama en çok da bu karaktersizliği nasıl kendilerine yakıştırdılar onu bilmeyi isterdim.
    • Memento mori

Nereden
    Eskişehir

Haklısın Fatih'cim,ne diyelim işte,bankalara borçlanmamak lazım,babaların,dedelerin anca emekli olduğunda sahip olabildiği evlere 30'lu yaşlarda ev,araba,yazlık katmak yerine daha kanaatkar olmak lazım,o konuda ben bir şey demem.

Sibel Kekili'nin sonu bile ibret olmuyor bazılarına.
    Dedelerimiz, babalarımız o zamanlarda emekli olduğu ikramiyeleriyle rahatlıkla sıfır daire alabiliyorlardı şimdiki emekli ikramiyesiyle karkas daire bile alınmıyor
    Şimdi 250 binlik daire kredisi için 10 yıla vade girersen bi 250 daha daire parası bankaya ödeyip mülk sahibi oluyorsun yani ömrünün önemli bir bölümü afedersin eşek gibi bankalara çalışıp daire sahibi olabiliyorsun demem o ki devletin asli görevi vatandaşını öncelik olarak sosyal anlamda ev yurt sahibi yapmaktan geçiyorsa görevini yerine getirmeli yoksa topu bankalara atıp milleti afedersin düdüklettirmek işin kolay yönü.

Nereden
    İstanbul

İnşallah bir yolu vardır,inşallah stadtan atılırlar ama en çok da bu karaktersizliği nasıl kendilerine yakıştırdılar onu bilmeyi isterdim.
    Güç nerde ise güvenl orda para orda abi durum bu.

Sefer A. - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Fransa

sasone reyizi pekerci pustlar hakkinda yazdiklari için tebrik ederim, yigidi öldür hakkini yeme
    Trabzon futbolunun kralı, Ahmet Suat Özyazıcı

Nereden
    Bursa

Alıntı Fatih Öztürk Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Dedelerimiz, babalarımız o zamanlarda emekli olduğu ikramiyeleriyle rahatlıkla sıfır daire alabiliyorlardı şimdiki emekli ikramiyesiyle karkas daire bile alınmıyor
    Şimdi 250 binlik daire kredisi için 10 yıla vade girersen bi 250 daha daire parası bankaya ödeyip mülk sahibi oluyorsun yani ömrünün önemli bir bölümü afedersin eşek gibi bankalara çalışıp daire sahibi olabiliyorsun demem o ki devletin asli görevi vatandaşını öncelik olarak sosyal anlamda ev yurt sahibi yapmaktan geçiyorsa görevini yerine getirmeli yoksa topu bankalara atıp milleti afedersin düdüklettirmek işin kolay yönü.
    Haklısın kardeşim,TOKİ,KİPTAŞ ve benzeri şeyler de yetmiyor,ne yaparsan yap,bir şekilde yine ev yetersiz kalıyor,bir de banka faizleri belli bir seviyeye düşünce adam kira bu kadar veriyorum biraz daha sıkar kredi ile ev alırım diyor.
    Eskiden bankaların bu tür faizlerini normal halk bilmezdi,fabrikatörler,şehrin zeinginleri bilirdi,şimdi herkes zorluyor şartları.

Banka konusu ciddi,iyi hesap edip bu işe girmek lazım.
    Bazıları da ödeyemezsem satarım,banka borcunu kapatırım diyor,bu haciz olaylarını hiç anlamıyorum işte,ya senin dairen aldığın borcu kapatması lazım,o kadar etmiyorsa o borca niye giriyorsun?

Devlet buna önlem almak için bir şeyler yaptı,eskiden yoldan geçene kredi kartı veriyordular,şimdi en azından o yok sanırım,tam bilmiyorum bu konuları da.
    • Memento mori

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Faik Yılmaz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

.................................
    Konu Faik Yılmaz tarafından (25.09.2017 Saat 08:35 ) değiştirilmiştir. Sebep: yanlış başlık
    Ne mutlu Türk olana değil , Ne mutlu Türk'üm diyene !

"Cahilin karşısında kitap gibi sessiz ol." Mevlana

HOPA'LI TS'Lİ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Zonguldak

En büyük taraftar gerisi sahtekar
    2010-2011 SEZONU SÜPER LİG ŞAMPİYONU
    82 HELAL PUANLA
    TRABZONSPOR

merdeme - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Başkan sayfasına yazmıştım. Burada da bulunsun. Bu taraftarı eleştiren çarpılır.

Erdal Hoş abinin de dün akşam dediği gibi, "bir sonraki aşama evliyalık".

Alıntı merdeme Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Başkan, taraftar bu akşam o statta sinirden bir koltuğu bile kırmadıysa bir daha bu taraftara "sabır" filan deme. Başka bir takımın taraftarı olsa ne koltuk bırakırdı ne ayna ne cam.

Nereden
    Ankara

Tabi taraftar eleştirilir gelmeselerdi maça.3-0 dan 4-3 maç verdiğimize canlı şahit olan kaç nesil varki?
    trabzonspor bir sevdadir...

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)