Sayfa 26 Toplam 27 Sayfadan BirinciBirinci ... 16 24 25 26 27 SonuncuSonuncu
Toplam 668 adet sonuctan sayfa basi 626 ile 650 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Taraftara/Tribünlere Yönelik Eleþtiriler

reisoðlu61 - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya
    Yaþ
    39

hakemi isliklar ile baski altina almaliyiz süper lig maclarinda.
    Ýstanbul kartelini yedi kez yýktýk, yine yýkacaðýz !
    BORDO kanýmýzla MAVÝ göklere Trabzonspor yazacaðýz !..

Doðukan Uçan - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Güney Amerika
    Yaþ
    30

taraftar gayet iyi aylardýr içeride maç kaybetmiyoruz.

Harun CAN - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon
    Yaþ
    40

Bu kadar dolu bir tribünde ancak bu kadar etkisiz bir seyirci baskýsý olabilir. Maça gelip bir kere bile ýslýk çalmayan, tezahürat yapmayan, ses çýkarmadan çay içen,çekirdek yiyen kiþiler var malesef... Ayrýca taraftar grubunu yölnediren kiþiler de çok bilinçsiz. Rasgele aklýna gelen þeyleri baðrýyorlar.

HasanTezel - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Adana

Kendi evinde Kasýmpaþa’ya 0-6,Akhisar’a 1-6,Beþiktaþ’a 0-5 yenildiðin maçlarý unuttun mu ?

2002 Beþiktaþ maçýnda ben aðlayarak eve gittik

Bu takým 540 gündür evinde yenilmiyor sen evine keyifle gidiyorsun. Bu güzel havayý bozma-bozdurma!
    Trabzonspor ligin yeni ALFA'SI, onu yenmek bile þampiyonluk gibi artýk!

Trabzonspor Kongre Üyesi
    DNA-TS - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    36

Alýntý Harun CAN Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Bu kadar dolu bir tribünde ancak bu kadar etkisiz bir seyirci baskýsý olabilir. Maça gelip bir kere bile ýslýk çalmayan, tezahürat yapmayan, ses çýkarmadan çay içen,çekirdek yiyen kiþiler var malesef... Ayrýca taraftar grubunu yölnediren kiþiler de çok bilinçsiz. Rasgele aklýna gelen þeyleri baðrýyorlar.
    Kopenhag ve gs maçlarýný kuzey kalearkasýnda izledim.
    Alt-üst olarak toplamda 3-4 grup var, daha kendi oluþumlarýný
    Organize edemiyorlar ki tribünü stadý organize etsinler.
    Bakýyorum sete çýkan tiplere anca laylaylom aþaðýya saða sola bakýp ok ok diyip sigara içiyorlar.
    Birde kalearkasý kombine satýlmýþ diðerlerinin çoðu gurbetçiler maç izlemeye gelen kiþiler ve bizim tribünlerde gs lilerde vardý.
    Kýsacasý yönetimin gruplarý toplama iþi tutmadý seyirci baskýsý oluþmadý.
    Bende dahil olmak üzere tribünlerimiz oyuna endeksli oyun coþkuluysa taraftarda öyle. 2 maçtada gol atamadýk hep golü bekledik tribün olarak.
    iþyerimde ts li bi arkadaþým var sýrf ortamýna sebep bjk kombine aldý bizim maraton dediðimiz yerden. Niye olm diyorum eðleniyorum dedi.
    Aramýzda ki fark bu biz izlemeye onlar eðlenmeye gidiyorlar.
    Konu DNA-TS tarafýndan (29.08.2022 Saat 23:53 ) deðiþtirilmiþtir.

Forum Yöneticisi Ozan Yýlmaz - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul

Taraftar tribün nasýl olur izleyin
    Bize Her Yer TRABZON!

Trabzon Bir Sevda
    Trabzonspor Bir Destan ...

Nereden
    Güney Amerika
    Yaþ
    30

Akþam macarlar ne güzel tribün yaptý. Tek grup hepsi kale arkasýnda ayakta her pozisyonda oyunun içindeler.

Bizimkilerde o kadar vasata alýþmýþ ki kimseyi tanýmadým ben senden daha güzel söylemeye devam.

Çaðlar Güleryüz - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Rusya
    Yaþ
    35

Bizim tribün ne zaman tribün olabildi ki? Full çekirdekçi tayfa.
    2010-2011 Sezonu Tertemiz Þampiyonu Trabzonspor !

Nereden
    Adana

Stada gelen taraftarda elbette eksikler olur, organize olmak kurumsal bir eðitim iþidir.

ACABA, TRABZONSPOR KLÜBÜ, EN SON NE ZAMAN TARAFTARA EÐÝTÝM VERDÝ VEYA GRUPLARI EÐÝTTÝ?

Yabancý ülkelerde hatta fb gs bjk de, taraftar gruplarý neler yapýyor hiç baktýnýz mý?

Taraftar TAMAMEN BAÞSIZ, organize olmayan tepkiler veriyor, buna þaþýrana þaþýrýyorum??? Sen hiçbirþey söylemezsen 40 bin kiþi kalpten mi organize olacak?

Bütçeniz var, taraftarý eðtin, maçtan 15-20 dk önce, futbolcularý tanýtýn,Ahmetcan altyapýdan nasýl geldi, sýfýr maliyetle klübe nasýl para kazandýrdý anlatýn, sonra Ömür-HT4 gibi sýfýr maliyetle para kazanýlacak DEÐERLERÝMÝZ diye onore edin, sahaya çýkan yerliler burasý bizim evimiz desin...

BAKIN, ÖMÜRE 23 MÝLYON EURO TEKLÝF GELDÝ, þu anda 5 milyon euro etmiyor, aradaki 18 milyon euro yani 350 milyon TL kayýp, TRABZONSPORUN KAYBIDIR, ÖMÜRÜN DEÐÝL, bu kaybý yaþamamak için her maç öncesi 50 bin tl verip tanýtýcý video-eðitici görseller hazýrlamak çok mu zor? Aptalca þarkýlarý çalýp insanlara beyin travmasý geçirmek hangi bilimsel yönteme dayanýyor?

STADDA EZBERE SAÇMA SAPAN ÞARKI YERÝNE, TARAFTARA 15 DK EÐÝTÝCÝ VÝDEO YAYINLAYIN, bakýn neler oluyor!!!

Nereden
    Adana

Alýntý HasanTezel Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Stada gelen taraftarda elbette eksikler olur, organize olmak kurumsal bir eðitim iþidir.

ACABA, TRABZONSPOR KLÜBÜ, EN SON NE ZAMAN TARAFTARA EÐÝTÝM VERDÝ VEYA GRUPLARI EÐÝTTÝ?

Yabancý ülkelerde hatta fb gs bjk de, taraftar gruplarý neler yapýyor hiç baktýnýz mý?

Taraftar TAMAMEN BAÞSIZ, organize olmayan tepkiler veriyor, buna þaþýrana þaþýrýyorum??? Sen hiçbirþey söylemezsen 40 bin kiþi kalpten mi organize olacak?

Bütçeniz var, taraftarý eðtin, maçtan 15-20 dk önce, futbolcularý tanýtýn,Ahmetcan altyapýdan nasýl geldi, sýfýr maliyetle klübe nasýl para kazandýrdý anlatýn, sonra Ömür-HT4 gibi sýfýr maliyetle para kazanýlacak DEÐERLERÝMÝZ diye onore edin, sahaya çýkan yerliler burasý bizim evimiz desin...

BAKIN, ÖMÜRE 23 MÝLYON EURO TEKLÝF GELDÝ, þu anda 5 milyon euro etmiyor, aradaki 18 milyon euro yani 350 milyon TL kayýp, TRABZONSPORUN KAYBIDIR, ÖMÜRÜN DEÐÝL, bu kaybý yaþamamak için her maç öncesi 50 bin tl verip tanýtýcý video-eðitici görseller hazýrlamak çok mu zor? Aptalca þarkýlarý çalýp insanlara beyin travmasý geçirmek hangi bilimsel yönteme dayanýyor?

STADDA EZBERE SAÇMA SAPAN ÞARKI YERÝNE, TARAFTARA 15 DK EÐÝTÝCÝ VÝDEO YAYINLAYIN, bakýn neler oluyor!!!
    Ben Yusuf Yazýcý, giderken klübüme 17,5 milyon euro + edgarý kazandýrdým. Gittim Lille de þampiyon oldum, 6 ay Rusya ligini sürklase edecek efor sergiledim.

ONCA ÝSTEYEN VARKEN, yuvama dönmek istedim, ilk 11 olduðum maçta inanýlmaz heyecanlý ve istekliyim, pas alýyor-þut zorluyorum ve ilk hatamda aaauuuuooooo sesleri tribün nerdeyse yuhalýyor, birkaç grup hariç(onlar tüm maç yapayalnýz tezahürat yapýyor garipler).

BU KADAR MI HASED ETTÝNÝZ, bu kadar mý hatrýmýz yok, bu kadar mý vefasýzsýnýz?

Nereden
    Adana

Ben Yusuf Yazýcý, giderken klübüme 17,5 milyon euro + edgarý kazandýrdým. Gittim Lille de þampiyon oldum, 6 ay Rusya ligini sürklase edecek efor sergiledim.

ONCA ÝSTEYEN VARKEN, yuvama dönmek istedim, ilk 11 olduðum maçta inanýlmaz heyecanlý ve istekliyim, pas alýyor-þut zorluyorum ve ilk hatamda aaauuuuooooo sesleri tribün nerdeyse yuhalýyor, birkaç grup hariç(onlar tüm maç yapayalnýz tezahürat yapýyor garipler).

BU KADAR MI HASED ETTÝNÝZ, bu kadar mý hatrýmýz yok, bu kadar mý vefasýzsýnýz?
    YAZIKLAR OLSUN SÝZÝN GÝBÝ TARAFTARA!!!

Daha foruma da yazmayacaðým, son 3 senede ilk kez midem bu kadar bulandý...

Taraftar gruplarý arasýnda adeta satýn alýnmýþçasýna, ihanet edenler var, takým yense lider, herkesi ýslýkladýlar, herkesi demoralize ettiler.

Þu maçý izleyip, kendi sahamýzda TARLAMIZI SÜRENLERÝ de göremediysek, biz deðil þampiyon olmayý BÜYÜK TAKIM OLMAYI HAKETMÝYORUZ!!!

YAZIKLAR OLSUN YAZIKLAR OLSUN YAZIKLAR OLSUN

Nereden
    Rusya
    Yaþ
    35

Çekirdekçi tribün. Yav boþ tribüne oynasan yemin ediyorum daha iyi. En azýndan yuhlanma olmaz.

Nereden
    Güney Amerika
    Yaþ
    30

50 tane tribün grubunun olduðu bir yerde tek ses çýkmaz. Bu akþam kimse statta 25 bin kiþi olduðuna beni inandýramaz. Amatör liglerde bile rakibi ve hakemi daha fazla baskýya alýyorlar. Kasýmpaþalý futbolcular eline topu alýp sahada tur atsa yine tepki olmazdý.

Vkgz - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    39

maç devam ederken protesto nedir ya bu nasil bir taraftar. sanki takim ligde 10. falan..
    bu taraftara hic birsey layik deðil kimse kusura bakmasýn.

Mi MIX 2 cihazýmdan Tapatalk kullanýlarak gönderildi
    Önce TRABZONSPOR

Nereden
    Rusya
    Yaþ
    35

Ýnsanlar FUTBOL izlemek istiyorlar.
    Ýnsanlar FUTBOL izlemek için para veriyorlar.
    Ýnsanlar FUTBOL izlemek için zamanlarýný ayýrýyorlar.
    Sahada FUTBOLdan baþka her þey olduðu için ýslýklamarý gayet doðal.
    Islýklanmak istemiyorsan FUTBOL oynayacaksýn.

Süleyman50 - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Nevþehir
    Yaþ
    47

malesef rakibe istanbul takýmlarýnýn yaptýðý baskýyý ve etkiyi yapamýyoruz...
    TrabzonSporlu olmak ayrýcalýktýr...

Nereden
    Adana

MONACO ZAFERÝ, 4-0 EZDÝK

"Trabzonspor taraftarý bu"

Abdullah Avcý son olarak, "Taraftara teþekkür edelim. Bugün sonuna kadar destek oldular. Trabzonspor taraftarý bu. Çýtalarýný çok yükseðe koydular geçen sene. Bütün dünya onlarý izledi." diyerek sözlerini noktaladý.
    Görüldüðü gibi, futbol 2 takýmýn oynadýðý bir oyun, 11 e 11, eðer evinde oynayan takým taraftarýndan destek alýr-coþkuya gelirse, Fransanýn en önemli takýmlarýndan Monaco ya tarihinde yemediði kadar, 4 fark atabiliyorsun!

Adem Akyüz' - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon
    Yaþ
    30

Alýntý Çaðlar Güleryüz Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Ýnsanlar FUTBOL izlemek istiyorlar.
    Ýnsanlar FUTBOL izlemek için para veriyorlar.
    Ýnsanlar FUTBOL izlemek için zamanlarýný ayýrýyorlar.
    Sahada FUTBOLdan baþka her þey olduðu için ýslýklamarý gayet doðal.
    Islýklanmak istemiyorsan FUTBOL oynayacaksýn.
    Bu kadar basit. Bak Monaco maçýnda kimse ýslýklamadý. Ayný taraftar, ayný takým. Deðiþen þey sahada oynanan futbol.
    571-1071-1299-1461-1923-1967
    "AKÇAABAT SEBATSPOR"

Armaðan Dere - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    36

96 daki yýkýmdan sonra bir daha öyle ateþli desteklenmedi Trabzonspor...hem devir de deðiþti þimdi...
    Ben ölünce bir elimi tabutumun dýþýna atýn. Ýnsanlar görsünler ki,padiþah olan Kanuni bile bu dünyadan eli boþ gitmiþtir.

Nereden
    Rusya
    Yaþ
    35

Alýntý Armaðan Dere Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    96 daki yýkýmdan sonra bir daha öyle ateþli desteklenmedi Trabzonspor...hem devir de deðiþti þimdi...
    2010-2011'in de etkisi var.
    Kendi adýma söylemem gerekirse yýllarca futbol izlemedim o sezondan sonra.

Nereden
    Adana

MONACO ZAFERÝ, 4-0 EZDÝK

"Trabzonspor taraftarý bu"

Abdullah Avcý son olarak, "Taraftara teþekkür edelim. Bugün sonuna kadar destek oldular. Trabzonspor taraftarý bu. Çýtalarýný çok yükseðe koydular geçen sene. Bütün dünya onlarý izledi." diyerek sözlerini noktaladý.
    Görüldüðü gibi, futbol 2 takýmýn oynadýðý bir oyun, 11 e 11, eðer evinde oynayan takým taraftarýndan destek alýr-coþkuya gelirse, Fransanýn en önemli takýmlarýndan Monaco ya tarihinde yemediði kadar, 4 fark atabiliyorsun!
    Dün 6 senedir evinde bizi yenemeyen BJK ile 2-2 kaldýk, 4 maç 2-2- bitti Vodafone da, maçlarýn tamamýnda galibiyete yakýn olan bizdik, BU MAÇLARDAN BJK 1 PUAN KOPARDIYSA %99 taraftarý sayesinde.

Özellikle ahlaksýzca-namertçe ve toplu delikanlý profiliyle Uðurcana aþýrý küfürler ettiler-takýmda hatasý gol olan Masuakuyu bile motive ettiler, ADETA ÝÇ SAHA STADI DERSÝ verdiler...

Bjk taraftarý, küçük büyütülmüþ olduðundan normalde bu ahlaksýzca küfürler olmazdý, ama Uðurcan o stadda defalarca komple BJK yi tek baþýna çime gömdüðü için zorlarýna gidiyor.

Peki soruyorum, küfürler Uðurcan a mýydý? Uðurcan Beþiktaþta yalnýz mýydý?

Nereden
    Ankara
    Yaþ
    40

Dün 6 senedir evinde bizi yenemeyen BJK ile 2-2 kaldýk, 4 maç 2-2- bitti Vodafone da, maçlarýn tamamýnda galibiyete yakýn olan bizdik, BU MAÇLARDAN BJK 1 PUAN KOPARDIYSA %99 taraftarý sayesinde.

Özellikle ahlaksýzca-namertçe ve toplu delikanlý profiliyle Uðurcana aþýrý küfürler ettiler-takýmda hatasý gol olan Masuakuyu bile motive ettiler, ADETA ÝÇ SAHA STADI DERSÝ verdiler...

Bjk taraftarý, küçük büyütülmüþ olduðundan normalde bu ahlaksýzca küfürler olmazdý, ama Uðurcan o stadda defalarca komple BJK yi tek baþýna çime gömdüðü için zorlarýna gidiyor.

Peki soruyorum, küfürler Uðurcan a mýydý? Uðurcan Beþiktaþta yalnýz mýydý?
    Yani küfürleri baþka yerlere çekmenin bir sonu yok. Küçük takým taraftarlarý böyledir yeterki hedef gösterin.
    Anadoludaki deplasmanlarda özellikle istanbul takým taraftarlarý tarafýndan yýllarca küfür yedik. Büyüklük buradan geliyor saha içinde basýp geçeceksin umursamayacaksýn, kuduracaklar. Geçen yýl nasýl hepsi kudurdu yine kuduracaklar. Modumuz hep kudurtma modu olmalý ve açýk olmalý. Bunun için saha içi kuvvetli olacak
    trabzonspor bir sevdadir...

Nereden
    Adana

Alýntý selimcoban Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Yani küfürleri baþka yerlere çekmenin bir sonu yok. Küçük takým taraftarlarý böyledir yeterki hedef gösterin.
    Anadoludaki deplasmanlarda özellikle istanbul takým taraftarlarý tarafýndan yýllarca küfür yedik. Büyüklük buradan geliyor saha içinde basýp geçeceksin umursamayacaksýn, kuduracaklar. Geçen yýl nasýl hepsi kudurdu yine kuduracaklar. Modumuz hep kudurtma modu olmalý ve açýk olmalý. Bunun için saha içi kuvvetli olacak
    Muazzam kaliteli yorum, teþekkürler.

Biz ligin açýk ara en büyüðüyüz, dün o kuduz köpek gibi küfürler de ondan, düþünsene Uðurcan her Vodafone maçýnda efsaneler yapýyor, sonra çýkýþa geçiyor, ilerleyen haftalar gerçek Uðurcan ý göreceðiz

Bu konuda basit açýklama ile ezeceksin Efendi Bjk imiþ, gördük diye bi açýklama, sonra Trabzonda Uðurcan koreografisi yapacaksýn, bitti!

Forumdan Uzaklaþtýrýlmýþtýr
    Nereden
    Eskiþehir
    Yaþ
    42

Twitterda taraftarlarimiza kufrettigim için hesabými iptal ettiler. Yüksek takipli sayfalar baþkana, hocaya hakaret ederek kimin dümenine su taþýdýðýnýn farkýnda deðiller mi yoksa bir kaç müptezel pezevengin eline geçmiþ bu hesaplarýn algý yaparak içten kaos çýkarma hedeflerimi var. Bir müptezel pezeveng safya sahibi, Trabzonsporu tutan sivaslý taraftarýmýza git memleketinin takýmý sivasi tut diyebiliyor ve bu benim çok zoruma gidiyor. Böyle müptezel pezeveng sayfalarý ortadan kaldýrmanýn bir yolu olmalý.

Cezalý Üye
    Nereden
    Fransa
    Yaþ
    33

Alýntý Fatih Öztürk Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Twitterda taraftarlarimiza kufrettigim için hesabými iptal ettiler. Yüksek takipli sayfalar baþkana, hocaya hakaret ederek kimin dümenine su taþýdýðýnýn farkýnda deðiller mi yoksa bir kaç müptezel pezevengin eline geçmiþ bu hesaplarýn algý yaparak içten kaos çýkarma hedeflerimi var. Bir müptezel pezeveng safya sahibi, Trabzonsporu tutan sivaslý taraftarýmýza git memleketinin takýmý sivasi tut diyebiliyor ve bu benim çok zoruma gidiyor. Böyle müptezel pezeveng sayfalarý ortadan kaldýrmanýn bir yolu olmalý.
    âbi o sayfalari buraya yaz da herkes görsün bilsin
    ha ben de herkes önce memleketini tutsun derim, bizden önce bile, ama bizi destekliyorsa gidip de bunu demem terslemem
    ayrica bizi desteklemekle 3 cücüslerden birini destekleyen anadolulu ayni degil bunu da belirteyim

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanýcýlar

Þu anda 1 kullanýcý bu konuyu görüntülüyor. (0 kayýtlý ve 1 misafir)