Sayfa 70 Toplam 77 Sayfadan BirinciBirinci ... 20 60 68 69 70 71 72 ... SonuncuSonuncu
Toplam 1917 adet sonuctan sayfa basi 1,726 ile 1,750 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Oyunlar Genel

Birtan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Fm de en basit lig hangi lig diye sorsalar Türkiye ligi derim.

Trabzonspor ile güncel kadrolar ile ligi 5 sene Türkiye kupası da dahil esir aldım. Her sezon başı da sil baştan transferler yaparak değil hemde en fazla 2 yada 3 futbolcu alıyordum ki geneli kiralık rotasyon oluşturmak adına alınan oyunculardı.

Yabancı sınırından ötürü daha fazla oynamak istesende oynayamıyorsun zaten yerli futbolcu malım bir elin parmakları kadar sonra regenler basıyor oyunu onlarla oynamayı da ben sevmiyorum.

Nereden
    Trabzon

gürcistan'dan ps5 satın alma konusu açıldığında bu mesajı alıntılayın lütfen.
    Konu kadirgazioglu tarafından (28.10.2020 Saat 11:28 ) değiştirilmiştir.

Forum Yöneticisi Yiğit SARI - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

Berke6198 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Phasmophobia oynayan varsa birlikte girebiliriz.
    And you'll never walk alone!

You'll never walk alone...

Nereden
    Ankara

WhatsApp Image 2020-12-18 at 20.47.38.jpeg

5.jpg

Heyecanlandırıyor yine de. Keşke...
    Konu Yiğit SARI tarafından (09.01.2021 Saat 16:33 ) değiştirilmiştir.

Nereden
    Ankara

Neler oynuyoruz bu aralar?

Samet Berber - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Balıkesir

Fifa oynayan yok mu arkadaşlar bir takım kursak oynasak ara ara ps4 ps5

Pshycologist41 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Kocaeli

Alıntı Yiğit SARI Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Neler oynuyoruz bu aralar?
    Yiğit sen ki gece gündüz cyberpunk takip eden bekleyen adamdın noldu oyun çıktıktan sonra tek bir ses duymadık senden hayırdır

Nereden
    Ankara

Alıntı Pshycologist41 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Yiğit sen ki gece gündüz cyberpunk takip eden bekleyen adamdın noldu oyun çıktıktan sonra tek bir ses duymadık senden hayırdır
    Aha...

Kısaca bir değerlendirme yapayım o zaman: Yaklaşık 43 saat kadar oynayıp kenara kaldırdım oyunu. Zaten cyberpunk bilim kurgusu hayranı biri olarak söylediğin gibi uzuuun(2013'ten beri) zamandır beklediğim bi oyundu. Oyun tasarımları, görselleştirmeleri ve hikayesi ile beni fazlasıyla tatmin etse de çoook eksik çıkmış aşırı eksik. Zaten bugları glitchleri görmüşsünüzdür ben oynarken o kadar komikleriyle karşılaşmadım ama oyun hatası sebebiyle alt-f4 çektiğim bile oldu diyebilirim. Yine de oyunun gereğinden fazla boklandığını düşünüyorum ama tabi eksiklerini gidermesi de zaman alcak haliyle. Devasa bir harita ama etkileşim kısıtlı etkinlik kısıtlı. Night city wire'larda(oyun çıkmaya yakın süreçte aylık oyunu tanıtıcı etkinlikler düzenlediler) vaadettikleri yaşayan şehri, nudity'yi ve customization'ı gördüğümüz an bu oyun tamamlanacak bence. Yani demek istediğim oyunun sıkıntıları sadece teknik sıkıntılar değil şuan

Yine de beklediğime değdi diyebilirim. Takipte olacağım

Nereden
    Kocaeli

Aha...

Kısaca bir değerlendirme yapayım o zaman: Yaklaşık 43 saat kadar oynayıp kenara kaldırdım oyunu. Zaten cyberpunk bilim kurgusu hayranı biri olarak söylediğin gibi uzuuun(2013'ten beri) zamandır beklediğim bi oyundu. Oyun tasarımları, görselleştirmeleri ve hikayesi ile beni fazlasıyla tatmin etse de çoook eksik çıkmış aşırı eksik. Zaten bugları glitchleri görmüşsünüzdür ben oynarken o kadar komikleriyle karşılaşmadım ama oyun hatası sebebiyle alt-f4 çektiğim bile oldu diyebilirim. Yine de oyunun gereğinden fazla boklandığını düşünüyorum ama tabi eksiklerini gidermesi de zaman alcak haliyle. Devasa bir harita ama etkileşim kısıtlı etkinlik kısıtlı. Night city wire'larda(oyun çıkmaya yakın süreçte aylık oyunu tanıtıcı etkinlikler düzenlediler) vaadettikleri yaşayan şehri, nudity'yi ve customization'ı gördüğümüz an bu oyun tamamlanacak bence. Yani demek istediğim oyunun sıkıntıları sadece teknik sıkıntılar değil şuan

Yine de beklediğime değdi diyebilirim. Takipte olacağım
    Yanlış anlama sakın yargılama falan yok esprisine öyle sordum. Oyunu ben de çıktıgı gece alıp oynayanlardanım. Teknik sıkıntılar bana da çok batmadı açıkçası yani ufak tefek şeylerle karşılaştım en fazla dediğin gibi oyunu ana menüye dönüp geri girmişimdir son save den. Yaşayan bir şehir olayıda olmamış bana göre ortalıkta dolaşan zombi vari tipler vardı tepkisiz ruhsuz. Bütün NPC'lerle iletişime geçeceksiniz olayıda fiyaskoydu. Ama beni yıkan başka şeyler oldu. İzlediğim youtuberlardan edindiğim bilgi ile ki ben oyunu cok araştırmadım, 3 farklı hikaye oynayacağımı ve görevlere yön vereceğimi falan düşünüyordum. Oyunu alırkende açıkçası beni günlerce haftalarca oynatır diye aldım bu sebeple. Ama gel gelelim işin rengi başkaymış hikayeye yön verme falan olmadığı gibi finali saymazsak hiçbir görevde yok,hangi V'yi seçersen seç herşeyin aynı olmasıda beni hayal kırıklıgına ugrattı. Netice itibariyle ben oyunu final yapmadan bıraktım ve bekliyorum bu haliyle tüketmek istemedim. Ben de bekliyorum bakalım birşeyler değişecek mi?

Nereden
    Ankara

Yanlış anlama sakın yargılama falan yok esprisine öyle sordum. Oyunu ben de çıktıgı gece alıp oynayanlardanım. Teknik sıkıntılar bana da çok batmadı açıkçası yani ufak tefek şeylerle karşılaştım en fazla dediğin gibi oyunu ana menüye dönüp geri girmişimdir son save den. Yaşayan bir şehir olayıda olmamış bana göre ortalıkta dolaşan zombi vari tipler vardı tepkisiz ruhsuz. Bütün NPC'lerle iletişime geçeceksiniz olayıda fiyaskoydu. Ama beni yıkan başka şeyler oldu. İzlediğim youtuberlardan edindiğim bilgi ile ki ben oyunu cok araştırmadım, 3 farklı hikaye oynayacağımı ve görevlere yön vereceğimi falan düşünüyordum. Oyunu alırkende açıkçası beni günlerce haftalarca oynatır diye aldım bu sebeple. Ama gel gelelim işin rengi başkaymış hikayeye yön verme falan olmadığı gibi finali saymazsak hiçbir görevde yok,hangi V'yi seçersen seç herşeyin aynı olmasıda beni hayal kırıklıgına ugrattı. Netice itibariyle ben oyunu final yapmadan bıraktım ve bekliyorum bu haliyle tüketmek istemedim. Ben de bekliyorum bakalım birşeyler değişecek mi?
    Tabi canım biliyorum esprisine olduğunu

Hikayede temel karar oyun sonuna odaklı. 4 veya 5 sondan birine karar veriyosun diyalog tercihlerinle(sonra tekrar oynayabiliyorsun) işte ilişkilerine ve tamamlamadığın yan görevlere göre de bazı sonları oynayamıyosun aslında hikaye akışını değiştirebilmek çok büyük bi beklentim değildi dediğim gibi hikaye beni yeterince tatmin etti zaten. Ben tatmin edici hikaye üstüne yukarda yazdığım gibi sonuna kadar yaşayan bir şehir ve gelecek online desteğiyle, zengin içerikli bütünüyle oturmuş bir oyun beklentisi içerisindeydim bundan şuan aşırı uzak ama altlığı hazır gibi olacaktır da umarım. 8 yıl üzerine biraz daha bekletmeyi tercih etmişler...

Ben yine de hikayeyi bitirmeni tavsiye ederim. Güzel bir tad bıraktı bende hikayesi
    Konu Yiğit SARI tarafından (07.01.2021 Saat 17:39 ) değiştirilmiştir.

Nereden
    Ankara

Beğendiğim ve bulabildiğim oyun müziklerini bi liste halinde topladım-topluyorum incelemek isteyen için: https://open.spotify.com/playlist/0L...QreXpCPTrF2vpQ

Tavsiyelere de açığız tabi ki...

Listeyi paylaşmışken bir tane de müzik paylaşayım:

Güzel oyundu
    Konu Yiğit SARI tarafından (09.01.2021 Saat 17:26 ) değiştirilmiştir.

Forum Yöneticisi Cem Balcı - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

War_and_Order_604x423.jpg

Eskiden oynadığım mobil oyuna geri başladım.
    • Forumumuza destek için lütfen günlük olarak reklamlara tıklayalım.

• Forum Kurallarına aykırı her türlü durumu lütfen butonunu kullanarak yönetim ekibine raporlayınız.

Gürkan Asma - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Beğendiğim ve bulabildiğim oyun müziklerini bi liste halinde topladım-topluyorum incelemek isteyen için: https://open.spotify.com/playlist/0L...QreXpCPTrF2vpQ

Tavsiyelere de açığız tabi ki...

Listeyi paylaşmışken bir tane de müzik paylaşayım:

Güzel oyundu
    Never fade away nasıl olmaz Ayrıca metro serisinde efsane müzikler var onlar da eklenebilir. Güzel liste

Nereden
    Ankara

Alıntı Gürkan Asma Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Never fade away nasıl olmaz Ayrıca metro serisinde efsane müzikler var onlar da eklenebilir. Güzel liste

Evet evet bu şarkıda vokal var diye heralde kafa karışmış beğenilen şarkılarda duruyordu bunu da ekleyeyim

Listedeki tüm oyunlar oynadığım oyunlar değil tabi ki ama metro şarkılarına sıra gelmemiş bakmak için. Seriye de bi başlayamadım duruyor kenarda

Gürkan Asma - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Evet evet bu şarkıda vokal var diye heralde kafa karışmış beğenilen şarkılarda duruyordu bunu da ekleyeyim

Listedeki tüm oyunlar oynadığım oyunlar değil tabi ki ama metro şarkılarına sıra gelmemiş bakmak için. Seriye de bi başlayamadım duruyor kenarda
    Kesinlikle oyna, muhteşem bi seri. Ben de last of us serisini oynamadım, ps5 kovalıyorum amazondan, stok yok hiçbir yerde

Nereden
    Ankara

cyberpunk-2077-roadmap.jpg

10 gün içerisinde yayınlayacaklarından bahsettikleri free dlc'yi de ertelediler önce büyük patchlerle oyundaki problemleri gidermekten söz ettiler. Oyun oturana kadar oyunu hatırlayan kalmayacak heralde

Nereden
    Kocaeli

cyberpunk-2077-roadmap.jpg

10 gün içerisinde yayınlayacaklarından bahsettikleri free dlc'yi de ertelediler önce büyük patchlerle oyundaki problemleri gidermekten söz ettiler. Oyun oturana kadar oyunu hatırlayan kalmayacak heralde
    Ne DLC 'si gelecek ki Yiğit ? Ek hikayeler falan mı?

Nereden
    Ankara

Ne DLC 'si gelecek ki Yiğit ? Ek hikayeler falan mı?
    Tabi her türlü ek içerik olabilir hikaye görev yeni silahlar kozmetik vs vs.

İlgili bi haberi de paylaşayım: https://www.merlininkazani.com/cd-pr...i-haber-115017

Orjinal video da var haberde

Nereden
    Kocaeli

Tabi her türlü ek içerik olabilir hikaye görev yeni silahlar kozmetik vs vs.

İlgili bi haberi de paylaşayım: https://www.merlininkazani.com/cd-pr...i-haber-115017

Orjinal video da var haberde
    Teşekkürler.

Ertan1982 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya

dlc dedikler aslinda ana oyunda olan ama sonradan cikartip ek paraya millete gagalariz seydir.
    ellerinde patladi simdi sirin görünmek icin bedavaya verecekler.
    çalışmadan, yorulmadan ve üretmeden, rahat yaşamak isteyen toplumlar; evvela haysiyetlerini, sonra hürriyetlerini daha sonra da istiklal ve istikballerini kaybetmeye mahkumdurlar." Gazi Mustafa Kemal Atatürk

Oğuzhan Fidan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Muğla

AcValhalla , RDR2 bu aralar valhalla fena sardı. pcde oynuyorum ps4 eskidi artık

Nereden
    Ankara

Beklediğim oyunlardan. Başka ne vardı listeye hatırlamıyorum gerçi de

Samet Berber - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Balıkesir

Arkadaşlar yok mu fifa 21 pro clubs falan oynayan bir takım kuralım

Nereden
    Rize

Alıntı Birtan Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Fm de en basit lig hangi lig diye sorsalar Türkiye ligi derim.

Trabzonspor ile güncel kadrolar ile ligi 5 sene Türkiye kupası da dahil esir aldım. Her sezon başı da sil baştan transferler yaparak değil hemde en fazla 2 yada 3 futbolcu alıyordum ki geneli kiralık rotasyon oluşturmak adına alınan oyunculardı.

Yabancı sınırından ötürü daha fazla oynamak istesende oynayamıyorsun zaten yerli futbolcu malım bir elin parmakları kadar sonra regenler basıyor oyunu onlarla oynamayı da ben sevmiyorum.
    Almanya çok keyifli. Bundesliga 3'ten bir takım alıp (Dresden ya da daha zorlu olması için Türkgücü olabilir) Bundesliga serüveni yapmak keyfili oluyor.

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)