Sayfa 2 Toplam 3 Sayfadan BirinciBirinci 1 2 3 SonuncuSonuncu
Toplam 73 adet sonuctan sayfa basi 26 ile 50 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Var misiniz?

Forumdan Uzaklaştırılmıştır tsmaniac - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

umutu elestirdik diye herkes bana düsman kesildiydi seneye yine 5 dakkada 3 gol yedigimiz zaman hala savunabileceklermi o zaman yönetimi[img]smileys/smiley7.gif[/img]

Naim
    Ziyaretçi

Alıntı tsmaniac Nickli Üyeden Alıntı
    umutu elestirdik diye herkes bana düsman kesildiydi seneye yine 5 dakkada 3 gol yedigimiz zaman hala savunabileceklermi o zaman yönetimi [img]smileys/smiley7.gif[/img]
    sen olma arkadasim
    senin için Varmisin denilen yer burasi degil
    Yönetime küfredelim
    Yönetimi yikalim varmisiniz basliklari açip oradan devam et sen
    Tam olarak derdini bilmiyorum ama senin yönetimle olana alip verememezliligininde sebeplerini arastirip bulacaz n
    neyse bu konuyuda berbat etmezsen seviniriz

bu arada Sen umut Transferini elestirmedin
    sen umut üzerinden yönetimden bir tugla daha koparabilirmiyim diye düsünüyordun ama duvara tosladin
    Allahtan Futboldan anlayan sayisi fazla forumda da umutun nasil biri oldugunu biliyor insanlar

Mayls - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya

Ben bizim kaveyi mac saatleri cehenneme cevirmeyi basardim. insallah bigün o tezahüratlari avni akerde yapmak da nasip olur

halil ibo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Gözardi edilemeyecek bir gerçek varsa o da,bizler burada bu konuda ne kadar söylesekte,sitem etsekte hala azinliktayiz.Avni Aker'de maç basladiktan 10 dakika sonra bagirismalar (özellikle tezahürat demiyorum) bitiyorsaben bu anlami çikariyorum.

Fakat bunu kesinlikle kabullenemiyorum.O begenmedigimiz ezik taraftarlar 90 dakika susmazken bizim vefali taraftarlarimiz neden sus pus bunu anlamaktada son derece zorlaniyorum.Özellikle vefali diyorum,çünkü bitirdigimiz sezonda hemen her maçkahir mektubu yazdiran takimin tribünleri doluyorsa bunun baska bir sekilde açiklanmasi mümkün degil.

Gereken neyse yapalim lütfen.Taraftar dernekleri birlesiyor mu ? Ortak olarak belirlenecek bir amigo liderliginde tribünler yeniden yapilaniyor mu? Nasil olacaksa olmali,ama rakibe Avni Aker'de cehennemi yasatmak için birseyler yapilmali.

Naim
    Ziyaretçi

Halil ibo
    bunun en büyük sebebini anlamak için
    taktik ne olmali ,yönetime elestri basliklarina bakilinca görülür
    burada bulunan baslik Transfer yönetim taktik basliklarindan yarisindan fazla üyeye ulasirsa bir sansimiz olabilir
    Hala Trabzonsporlular kendilerini teknik direktör Klub baskani ve mali sayman olarak görmekten vaz geçmedikçe düzgün bir Tribün ambiansi çok zor olacaktir
    ama olmayacak olmasi benim Fanatik61 in çagrisina cevap vermeyecegim anlamina gelmez

yanliz görüyorum istanbul bu konuda daha ilgili nedensen

halil ibo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

''yanliz görüyorum istanbul bu konuda daha ilgili nedensen''

Sevgili ironmaster,bence bunun sebebi ezik taraftarlarin hakkimizdaki igrenç tezahüratlarina stadyumda,okulda,isyerinde direkt muhatap olmamiz olabilir.[img]smileys/smiley2.gif[/img]

zafercalikoglu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Afrika Diğer

olimpiyatdaki ,açik kanaldan verildigi halde tribünde olan60 bin kisinin destegini hatirlayin,maça gidenler bilri süper bir atmosfer degilmiydi,,

ne olursa olsun destek sart,biz bu sene sampiyonluga inanalim yeter,bizim inandigimizi futbolcu arkadaslarimizida inandiralim ,

inananmak basaramanin yarisi degil bence tamamidir,

yaw bu sene iznimi erken kullandim mecburiyeten onun için trabzondaki maçlari artik tv den izlicez[img]smileys/smiley5.gif[/img]

Cabri61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Artvin

ya arkadaslar iste bunu bi yerden baslatmamiz lazim...geçen sene 5 6 maça gidebildim ..derbiler hariç iyi tezahurat olmadi...çilginlar ayaga kalkmayan ezikli olsun dedi yine kimse kalkmadi...o stada kemençe mi sokacaz bi sey yapip stadi ayaga kaldirmamiz lazim...avrupa da 90 dakka orkestra çaliyor mesela

Ahmet54 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Avrupa Diğer

umutu elestirdik diye herkes bana düsman kesildiydi seneye yine 5 dakkada 3 gol yedigimiz zaman hala savunabileceklermi o zaman yönetimi[img]smileys/smiley7.gif[/img]

sana helal olsun neden mi?? su birlik olalim mesajlarinda bile ortaligi bulandirabiliyor, milletin huzurunu kacirabiliyorsun...

kardes sana bu is icin parami veriyorlar git orada her forumda sazanlik yap milletin moralini boz diye.. yok öyle birsey varsa söylede bilelim senin yazdiklarina gülüp gecelim ancak burada Trabzonsporluyum diyerek Trabzonsporu yönetenleri asagilamak sen dahil kimsenin haddine degildir..

ne kadar sevmesende, onaylamasanda bu kisiler Trabzonsporu yönetiyor ancak sen takip ediyorum sirf siyasi görüsleri yüzünden yönetime demedigini birakmadin.. bizlerde yönetimi elestiriyoruz, elestirecegiz de ancak senin gibi neüdügü belli olmayan bir üslubla degil...

her defasinda senin Trabzonsprlulugunu tartismyacagima dile getirmeme ragmen sen yaptiklarinla insanlarin zihinlerinde soru isaretleri birakiyorsunuz...

Sizin gibiler her platformda vardir.. sonradan "ben demistim" diyerek burada tafta yapacaksin.. Kisisel sorunlarini Trabzon sevgisinin önüne geciren kisilerin Trabzonsporlulugunda süphe duymusumdur ve duracagimdir..

belki bu kisiler taraftar olabilirler ancak sadece iyi gün dostu taraftari.. hic bir zaman iyi bir taraftar olamazlar...

Bizler burada avniakerde o eski anbiyansi nasil yerine getiririz diye beyin jimnastigi yaparken, konuyla alakasi olmayan seyleri burada yazarak maydanozluk yapan kisiler durumun öneminin farkinda degillerdir..

iste biz önce kendi icimizde gercek taraftarla, taraftarcilik oynayanlari ayirt etmeliyiz.. bizler 3 eziklerin taraftarlari degiliz o halde bizlerin onlardan farkimiz oldugunu sadece söylemde degil eylemde de göstermeliyiz...

Cünkü "ayinesi istir kisinin lafina bakilmaz"..

Hatirlarsaniz fener macinda Avni Akerde cok güzel bir pankart acilmisti, o pankart benim gögsümü kabartti iste Trabzon taraftari budur dedirtten bir pankartti.. iste biz bu tür güzelliklerin sayilarini arttirmaliyiz...

yukarida sagolsun bir cok arkadas Stadin o eski heyacinana kavusmasi icin degisik önerilerde bulunmuslar, bunu pratiktede hayata gecirdigimiz takdirde Avni Aker eskiden oldugu gibi bütün takimlarin korkulu rüyasi olacaktir..

saygilarimla...

bence avni akerin eski o cehennem olmasi icin

oncelikle butun taraftar dernekleri birlesmeli ve hep bir agizdan rakip ve hakemietkialdina almali

holigan61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

evet arkadaslar düsencelerinizden dolayi tebrikler!..ancak bir sorun var.Birlesmek diyorsunuz iyi hosda nasil olacak o.O kadar dernek adamini bi araya getirmek imkansiz.Maroton desen full dernek dolar kale arkasina sigmaz.Bence bunlar yersiz düsüncüler ancak önce konya gol attiginda gol diye bagiran trabzonluyum diye gecinen taraftarlara cözüm bulunmali.Ben kendimce tepkimi verdim bu olaya ancak taraf buladim.Sanki herkes düsmanmis gibi bakiyordu.Maç boyunca koltugunda kuru yemis yemekten baska yapmayan taraftarlar bana bagiriken bir tek takimina destek veren cilginlar grubu arkamda durdu.Önce bu sorun halledilmeli!.!.!....[img]smileys/smiley7.gif[/img]

Muhammet Ali Senocak - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Bursa

vaLLa ben trabzonLuyum ama avni aker de hiç maca gidemedim okuL için hep disarda buLunduqumdan doLayi [img]smileys/smiley19.gif[/img]bir yandan seviniyorum bir yandan üzüLüyorum

üzüLüyorum cünkü avni aker de mac izLemenin keyfini kacirmis oLuyorum..

seviniyorum cünkü maca gidip de cekirdek yiyenLeri görmekden kurtuLuyorum ve orta oLsam herhaLde bir cekirdekciyLe kavga ederdim[img]smileys/smiley5.gif[/img]

ya arkadasLar o stad da oLup da baqirmak isteyen TRABZONSPOR u destekLemek isteyen miLyonLArca gurbette yasayan trabzonLu oLmayan taraftarLarimiz var bunLAri düsünüp baqirin ya baqirmayacakLar gitmesin o stad da tv de izLErken gercekten kahroLuyorum sizi görünce [img]smileys/smiley19.gif[/img]

benim öfkem yalnizca yat limanini Trabzonsporun elinden alan albayraklara [img]smileys/smiley7.gif[/img] o yat limani en az 5 milyon gelir getirirdi her sene

kutoz
    Ziyaretçi

benim öfkem yalnizca yat limanini Trabzonsporun elinden alan albayraklara [img]smileys/smiley7.gif[/img] o yat limani en az 5 milyon gelir getirirdi her sene

Sercan yeter da. Kizabilirsin, bu konuda niye kiziyorsun bile demem. Ama sonuç itibariyle, seçimle gelen bir yönetim kuruludur. Albayrak'in kendisine kisisel bir öfke duyuyorsan, onun gazetesinden görüslerini bildirebilirsin. Sonuç itibariyle, Albayrak'in bu platformda tartisilabilirligi kesinlikle Trabzonspor baskanlik profili çerçevesinde olmali.

Kaldi ki, adayligini koydugunda neden bu elestirileri yapmadin. O zamanlarda bmn.ye giriyordun. Aradan aylar geçmis, takilip kalmissin bir limana. Birak artik, bu sekilde liman geri gelmeyecek. Enerijimizi, daha pozitif düsüncelere ayiralim biraz da.

Nereden
    Ankara

arkadaslar ben tamamen farkli bir konudan bahsetmek istiyorum ts un sezon açilisi ile ilgili açilisa katilacak sarkicilarin ii seçilmesi gerektigine inaniyorun örnegin RAFET EL ROMAN VE SINAN ÖZEN GIBI TRABZOMSPORLU SANATÇILARIN UNUTULMAMASI GEREKTIGINE INANIYORUM ts lu olmayan sanatçilarin çagrilmasindan çok daha ii olacagini düsünüyorum ayrica bu sanatçilar geçen sene çagrilmadiklarindan dolayi çok üzgün olduklarini ve çagrilsalardi geleceklerini belirtmislerdi lütfen bu kon hakkinda düsüncelerinizi yazin ve yönetimin de bu konuya önem vermesini saglayin...

Adem Erdoğan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

olay amigolarda bitecektir.IIorgnize olmak lazim.Bide stadin tika bsa dolmasi lazim.Bu konuda çarsi grubu en açik örnektir.

Nereden
    Belçika

cekirdekcileri ayri tribune taraftari ayri tribune cekmeden bu is olmaz...

Trabzonspor Kongre Üyesi

BMN Yönetim Kurulu
    U.Sadıkoğlu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı ofkopat Nickli Üyeden Alıntı

@Fanatik61

Daha Avni Aker'de 5 dakika bile bordo mavi sampiyon Trabzon diye tutturamiyoruz. Birakin transferi Yönetim yapsin, siz cevabinizi (iyi yönde/kötü yönde)Avni Aker'de verin

Zaten sorunda burda !! bunu asabilirsek AVNI AKER yine CEHENNEM e doner. Insallah o gunleri tekrar geri getirip yasariz.
    Insallah

İHSAN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Kocaeli

Alıntı FANATIK61 Nickli Üyeden Alıntı

Bu senede baya bosu bosunaTransferler yüzündenbirbirimizin kalblerini kiriyoruz. Birbirimiz ile dövüsecegine, herkes birseyler üretmeye baslasin. Daha Avni Aker'de 5 dakika bile bordo mavi sampiyon Trabzon diye tutturamiyoruz. Birakin transferi Yönetim yapsin, siz cevabinizi (iyi yönde/kötü yönde)Avni Aker'de verin. Bizlerde birseyler yapmamiz lazim sadece Yönetim ve Futbolcular ile olmuyor bu isler.

Ne dersiniz Avni Aker'i eski ambiyansina döndürmeye varmisiniz...

kesinlikle kardesim...Çok haklisin....

Biz burada 50-60 sayfa yazip çiziyoruz bos yere ..Herkes isine bakmali, Öncelikle biz üzerimize düseni yapmaliyiz...Stadyumucehenneme çevirerek bu ise baslayabiliriz..[img]smileys/smiley36.gif[/img]

FANATIK61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya

Buradan belli oluyor biz kendi kendimizi kandirmayalim. Böyle acilan konulara nedense sadece belirli sayida üyelerimiz yazi yaziyorlar onlardan Allah razi olsun. Geriye kalanlardan'da Allah razi olsun. Ama lütfen böyle Konulara istirak edelim bunlar cok önemli. Yoksa herkes birbirinebagirsin cagirsin ama kime ne fayda...

Hüseyin Çümen - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

buadamlar france maçinda hiç susmadilar yenik olduklarinda bile takimlarini ölesiye destekledirler takimlari hiç ii oynmiyodu ama 5 dk ateslediler takimi ve gol hemen geldi belki taraftar olarak güzel tezahüratlar yapmiyolar ama takimlarini ölesiye destekliolar tezahüratlari ziçis ama onlarin pozitif enerjisi takima yansiyor insallah bizim trübünler de onlar gibi olur [img]smileys/smiley32.gif[/img]

Var misinuz?

Hüseyin Çümen - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Var misinuz?

yok uz bu yönetim le yokuz [img]smileys/smiley7.gif[/img]

[img]smileys/smiley36.gif[/img]

kudu_61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İzmir

1- Stadin her tarafina pankartlar asilsin takimi motive edicek pankartlarin kesinlikle stada asilmasi gerekiyor pankartsiz stad çok çiplak gözüküyor

2- Dev bayrak sayimiz çok az dev bayraklar stadin dört tarafindan da dalgalanmali

3- Kesinlikle maçlara forma ile gidilmeli görünüs olarak mükemmel oluyor dünya kupasi örnek

4- Taraftar gruplarinin basindaki insanlar profesyonel amigo olmali

5- maçtan önce takimi tek tek tribünlere çagirip yumruk sov yaptirdigimiz zaman futbolculari oynadiklari futbola göre ayirmamaiz gerekiyor fatihe gökdenize yattaraya fazla ilgi takimda ikilik doguruyor bana kalirsa bu senenin en flash ismi stephanow olacak zaten

6- top rakip de iken kesinlikle islik politikasi uygulanmali

7- sokabildigimiz kadar (yasak olmasina ragmen) maytap ve mesale maçlarda çok iyi görsel sow olacaktir.

8- Lütfen dakika 61 de ne yapabilirsek yapalim plakamiz çok güzel bir dakika ya denk geliyor takimimiz kötü ise ateslenebilecek en güzel dakika takimimiz iyi ise oyundan düsmemesi için desteklenebilecek en güzel dakika "61. DAKIKADA HERKES AYAGA"

9- Susmadan destekleyelim...

Bence bu saydigim maddeler bir taraftarin yapabilecegi en güzel ve basit seyler biz görevimizi yapalim gerisi gelecektir...

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)