Sayfa 3 Toplam 10 Sayfadan BirinciBirinci 1 2 3 4 5 ... SonuncuSonuncu
Toplam 236 adet sonuctan sayfa basi 51 ile 75 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Giray Bulak

TSezgin61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya

senol günes istemisse, beni sasirtmaya devam ediyor kendisi malesef...

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Faik Yılmaz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Valla klüp Jurassic Parka döndü....
    Ne mutlu Türk olana değil , Ne mutlu Türk'üm diyene !

"Cahilin karşısında kitap gibi sessiz ol." Mevlana

Nereden
    İstanbul

Yuhhhhhh! Bu adam ne anlar futbolcudan? Onun çapı makedonlarla sınırlı!

Nereden
    Ankara

Talking

Trabzon şehrinin en büyük fabrikası Trabzonspordur. Biz Trabzonspora ne verebiliriz diye kafa yorarken şehrin insanları nasıl orada iş bulabiliriz derdinde. Böyle abuk sabuk ünvanlara verilen maaşlar toplansa sanırım bayagi bir milyon eder.

Bende ciddi ciddi TS'de işe girsem mi diye düşünüyorum.
    Kayıp Geçmişin izinde...

Ozzyfast52

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Tolga - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Uzak Doğu

Benim düşüncem ligdeki birçok kulüpte görev almasının sağlayacağı avantajlardan dolayı kadroya katılmış olması.Ama verildiği söylenilen görevle de benim düşüncemin bir ilgisi yok ? Bir yere gidiyoruz ama sonunda anlarım gibime geliyor.
    9 # Osvaldo'

Harun-61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Dön dolas hep ayni isimler...

Bu'mu vizyon Allah askina ???

Neden hep Özkan Sümer, Giray Bulak , Serdar Bali v.s.?

Genlcerin önü ne zaman acilacak ???

.
    *
    * Ağızdan çıkan söz muallakta kalmaz, ya sağ tarafa yazılır ya da sol tarafa *

~Tasavvuf, Dünya adamını ALLAH adamı yapma Sanatı'dır ~

My - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Aydın

Sadri Şener'e itibarsızlaştırma harekatı var diyoruz da kardeşim kendi kendine yaptıklarından sonra itibarsızlaştırmak için çaba sarfetmelerine gerek yokki! Vizyona bakın anasnı satayım!
    Hakan KULAÇOĞLU: "Sabırlı, sistemli ve ekonomik, tüketen değil üreten bir Trabzonspor oluşturmak."
    Murat

TSezgin61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya

tolunay var, abdullah ercan var, hami mandirali var, shota var... neden giray bulak, neden serdar bali... neden?

ApoCaN28 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

Oldu olacak bizi sürekli satan Lemi de gelsin tamam olsun .
    " Hayatının anlamı senin bakış açında gizlidir. "

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Uğurtan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

Ben bu yetkiyi de ismi de anlayamadım.

Resmen element uydurduk.
    Bir Gün Mutlaka Aslına Döneceksin. Dönmek Zorundasın. Bu Senin Genlerinde var...

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Cyzio - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Özlemiştik kendisini. Bir de Hami gelirse tam süper olacak. Bilmem hâlâ aynı apartmanda mı oturuyorlardır?

.

canna52 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

dön baba dönelim..

şenol güneşin altında koordinatörlük görevini yürütecek. şenol güneş teknik direktör olduğuna göre bu adam nereyi koordine edecek..

daum şikebahçedeyken, koordinatörlüğe getirilen aykut gibi bir pozisyon herhalde bu. mezarcı pozisyonu yani. ne diyelim n'doye a onay vermeyip buna onay veren şenol hocamız herşeye layık artık.

hayat ne güzel.. kuşlar ağaçlar falan.. serafimovski sen ne güzel bir futbolcuydun. aklıma geldi birden

Nereden
    İstanbul

Heyyy gidi bulak, bu kulüp hala senin lange kaziginin taksidini ödüyor. Utanmadan tekrar bu kapıdan içeri mi girdin?

ANIL - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Diyarbakır

Yurt içi ve yurt dışı transfer görüşmeleri Giray Bulak a verilmiş
    Bir Bak Tarihe Türk'e Baş Kaldıranların Sonu Ne Olmuş-Bilge KAĞAN

szymek7 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Fransa

Fikir guzel, bu menajer transferlerinden kurtulmak adina onemli bir adim ama Giray Bulak? Bu adam simdiye kadar hangi genç futbolcuyu çikarmistir veya hangi takimda iyi bir yabanci getirip lige damga vurdurmustur ? Bence daha genç bir isim seçilebilirdi veya 'isim' yapmis bir kisi secilebilirdi, oyuncularin 'ben x hocam için geldim' diyebilecek biri ..neyse hayirlisi olsun insallah

Nereden
    İstanbul

Giray Bulak'ı önce Breams'ın yardımcısı yaptık, peşinden Belçikalar'a staja yolladık. Takımın geleceğiydi, sonunda ona hocalık şansı verdik ama hiç iyi kullanamadı. Trabzonspor'dan ayrıldıktan sonra ligin asansör takımları kah onun yönetiminde küme düşüyor, kah son anda kurtarıyordu. Kayda değer bir başarısını göremedik.

Şimdi de takımımıza oyuncu bakacakmış. Lütfen aldıracağı oyuncunun ayakkabı numarası 47 (yazıyla: Kırk Yedi) olmasın
    BİLMEM ANLATABİLDİM Mİ?

Trabzonspor Kongre Üyesi
    28TS61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya

Alıntı Harun-61 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Dön dolas hep ayni isimler...

Bu'mu vizyon Allah askina ???

Neden hep Özkan Sümer, Giray Bulak , Serdar Bali v.s.?

Genlcerin önü ne zaman acilacak ???

.
    bu sistem hic bir zaman degismedi, degismezde. herkes bir yerde adamini bulup kendini bir yerelere monte ettiriyor. giray bulakin ne gibi basarilari var ? bilen varsa yazsin.

kesin senol günes bir gün istifa ederse, yerine ilk olarak giray bulak getirilsin diye alindi

Jackdaniels - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Eyvah Eyvah yeni Langeler yolda sanırım...
    Bazen cehennem öbür dünya degildir...taraftarlarla cosmus,AVNI AKER\'dir!!!

pazarkapılı - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Kuzey Amerika

asıl görevi teknik direktörlügü bırakıp menajerlik yapacak olan bulak'a birşeyler yazalımda toplum önüne cıkarken birseyler hatırlasın....

sayın bulak....

sanıyorsunuz ki;

sizden baska bu dünyada ahlkatan erdemden dogruluktan karakterden dik durustan anlayan yok siz bu kavramlrı acıklarsınız siz icini doldurursunuz....''sor bakalım niye yaptım'' ile bu taraftarı oyalamak adı....

sanıyorsunuz ki;

günün birinde koltuktan indikten sonra o koltuk için kabul ettigniz bu durumu bu insanlar unutur gider....düsünüyorsunuz ki verilen tavizler verildigi sürece elestiri alır....

sanıyorsunuz ki;

''bu klup ugruna veirlen her görev için hazırım'' imajını bu takımın renkleri ugruna kabul ettiginizi!!!! anlamayan insanlar bu klube gönülverenler....

sanıyorsunuz ki;

bu tarihten sonra hiçbir güce eyvallah demeyen yada diyen insanlar hakkında konusabileceksiniz....iki elimiz yakanızda....

sanıyorsunuz ki;

koltuklar,titrler,ünvanlar kalıcı....ve yine teknik direktör olarak alınacagınızı da sanmıyorsunuz herhalde.....

sanıyorsunuz ki;

bu klube getirmediginiz kazandırmadıgınız her yerlinin yerlisi yada yerli oyuncu için sizden hesap sorulmayacak yeni menejer eski teknik direktör sayın bulak....

teknik adamın kendisini gelistirememesi basarısız olması kabul ederim anlasılır kapasitesi yok derim....ama durusundan ödün vermesi asıl işini bırakması anlasılamaz kabul edilemez....ben böyle insanlardan korkarım....trabzonspor dikkat!!!!....
    ıslak imza....

Nereden
    İstanbul

Trabzonspor’da istifa krizi var!
    Trabzonspor’da istifa krizi var. Dakika bir gol bir denilebilecek olay Trabzonspor’un pilot takımı 1461’de yaşanıyor. 1461’nin teknik patronu Mustafa Akçay istifanın eşiğine geldi.

Giray Bulak’ın bütün takımların transferlerinden de sorumlu olması nedene ile yaşanan kriz Akçay’ı istifa noktasına getirdi.

KRİZ NEDEN ÇIKTI

Edinilen bilgilere göre Trabzonspor’un pilot takımı 1461’e Rizespor’dan kaleci M.Ali ile Kızımcıhamam’dan forvet Üstün’ün transferi gerçekleşti. İzleme komitelerinden gelen bilgiler 1461’in teknik adamı Mustafa Akçay’ın da oluru ile bütün görüşmeleri ve anlaşmaları yapılan bu iki futbolcunun transferi gerçekleşti.

Ancak önceki gün iş başına gelen Bulak, bu iki futbolcunun transferini veto etti. Bulak’ın Konya ve G.Saray’dan önerdiği üç futbolcuyu da Mustafa Akçay kabul etmedi.
    Tesislerdeki bu transfer krizine Akçay “Ben o zaman görevimi bırakayım” diyerek tepki gösterdiği öğrenildi.

1461’DE OLAĞANÜSTÜ TOPLANTI

Olayın istifa boyutuna gelmesi üzerine 1461 yönetimi Akçay ile bir toplantı yaptı. Trabzonspor As Başkanı Nevzat Şakar krize el koydu. Şakar’ın Giray Bulak ne derse o olur dediği öğrenildi.

Akçay’ın ise transferi gerçekleşen iki futbolcunun takıma gelmesi konusunda ısrarcı olduğu belirtiliyor.
    http://www.61saat.com/haber/trabzons...var-16865.html

kudu_61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İzmir

giray bulağa yağılan bu haksız saldırılara bir anlam verememekle beraber en iyisinin olduğuna inanıyorum içinde bordo mavi sevgisi olan birinden bu kulübe zarar gelmez abdullah ercan tolunay diyenler bu adamlar bizi bırakıp nerelere gitti hatırlamıor mu olacaksa giray olsun
    UEFA KANIRTA KANIRTA AÇTI ŞEMSİYEYİ....ARTIK UEFA DAN TESCİLLİ BİR HIRSIZIMIZ, BİR DE ŞAMPİYONUMUZ VAR....82 HELAL PUAN ALIN TERİYLE ŞAMPİYON TRABZONSPOR....TEŞEKKÜRLER SADRİ BAŞKAN VE EKİBİ, TEŞEKKÜRLER BATMAYAN GÜNEŞİMİZ, TEŞEKKÜRLER YÜREKLİ FUTBOLCULARMIZ, TEŞEKKÜRLER PAYDAŞLAR.....

Legolas77 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

Alıntı kudu_61 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    giray bulağa yağılan bu haksız saldırılara bir anlam verememekle beraber en iyisinin olduğuna inanıyorum içinde bordo mavi sevgisi olan birinden bu kulübe zarar gelmez abdullah ercan tolunay diyenler bu adamlar bizi bırakıp nerelere gitti hatırlamıor mu olacaksa giray olsun
    abdullah ercan 'ı dinlemiştim beni kactı gitti diyorlarda olayın birde şu yanı var beni yolladılar diyordu. giray hoca 1461'e oradan buradan tanıdıgını degil . gencecik oyuncular getirmeli.. 30 yaşında kaleci degil bucadan ömer'i getirmeli vazifesi bu
    ‎Burak Yılmaz'ın kapatmadıgı Trabzon defteri İcraya verdigi Kulübümüzden parasını alınca kapatacaktır NOKTA!!
    NANKÖRSÜN BURAK YILMAZ

Ömer Faruk61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı kalkanbalığı Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Trabzonspor’da istifa krizi var!
    Trabzonspor’da istifa krizi var. Dakika bir gol bir denilebilecek olay Trabzonspor’un pilot takımı 1461’de yaşanıyor. 1461’nin teknik patronu Mustafa Akçay istifanın eşiğine geldi.

Giray Bulak’ın bütün takımların transferlerinden de sorumlu olması nedene ile yaşanan kriz Akçay’ı istifa noktasına getirdi.

KRİZ NEDEN ÇIKTI

Edinilen bilgilere göre Trabzonspor’un pilot takımı 1461’e Rizespor’dan kaleci M.Ali ile Kızımcıhamam’dan forvet Üstün’ün transferi gerçekleşti. İzleme komitelerinden gelen bilgiler 1461’in teknik adamı Mustafa Akçay’ın da oluru ile bütün görüşmeleri ve anlaşmaları yapılan bu iki futbolcunun transferi gerçekleşti.

Ancak önceki gün iş başına gelen Bulak, bu iki futbolcunun transferini veto etti. Bulak’ın Konya ve G.Saray’dan önerdiği üç futbolcuyu da Mustafa Akçay kabul etmedi.
    Tesislerdeki bu transfer krizine Akçay “Ben o zaman görevimi bırakayım” diyerek tepki gösterdiği öğrenildi.

1461’DE OLAĞANÜSTÜ TOPLANTI

Olayın istifa boyutuna gelmesi üzerine 1461 yönetimi Akçay ile bir toplantı yaptı. Trabzonspor As Başkanı Nevzat Şakar krize el koydu. Şakar’ın Giray Bulak ne derse o olur dediği öğrenildi.

Akçay’ın ise transferi gerçekleşen iki futbolcunun takıma gelmesi konusunda ısrarcı olduğu belirtiliyor.
    http://www.61saat.com/haber/trabzons...var-16865.html
    Kendi içimizde başarılı olanı hazmedemediğimiz sürece Trabzon Takımları başarılı olamazlar...
    "Vi veri veniversum vivus vici" "By the power of truth, I, while living,have conquered the universe".
    "Artists tell lies to tell the truth, politicians tell lies to cover it up. "

Armağan Dere - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

İstihdam kapısı Trabzonspor(!)..
    Ben ölünce bir elimi tabutumun dışına atın. İnsanlar görsünler ki,padişah olan Kanuni bile bu dünyadan eli boş gitmiştir.

MDanışmaz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Zonguldak

Daha bismillah demeden olaylar patlak verdi o zaman ne gerek Mustafa Hocaya, Giray Bulak mı yönetecek takımı da oyuncuları o seçiyor oturdukları yerlerden görev uydurmuşlar sen sadece öneri yaparsın son karar hocada olmalı..!

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)