Sayfa 3 Toplam 6 Sayfadan BirinciBirinci 1 2 3 4 5 ... SonuncuSonuncu
Toplam 135 adet sonuctan sayfa basi 51 ile 75 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Zeyyat Kafkas Dikkatli Konus Artik

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Nytre - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

trabzonlu ve trabzonsporlu futbolcular türkiye içerisinde parasi olan her kulübe satilamazlar!...

bunu aklina koy kafkas efendi!...

asil kafkasin görüsü düsüncesi çag disidir "ticari kafa" dan baska bir sey degildir...

Tahir - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

trabzonumuzun menfaatleri herseyin zeindedir eger ezikler uçuk bir rakamla karsimiza gelirse satilabilir.yanlis anlamayin ben fatihi o formayla görmeyi hiç ama hiç istemesem de bu böyle olmalidir.hayat her seyi istediginiz gibi olmasina müsade etmiyor.reel olan fatihin degerine veya daha fazlasina satilmasidir.yöneticide herhalde bunu demek istemis.diger konusmalarinin izahi yok bende yanlis yapti.ya bizim konusan adam i.haciosmanoglu idi ona ne oldu.o daha oturakli konusuyordu.

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Nereden
    Trabzon

bazi seyleri "satmak" , bazi seyleri "satmaktir" fatih tekke de o bazi "sey"lerdendir..

(avrupaya gitsin baska yere degil--- ayrica sayit hasimoglu satmayacagiz dedi zeyyat neye göre satacagiz diyor.. çocuk oyuncagimi bu yöneticilik)

Emorfo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Zeyyat Kafkas satacagiz demedi ki konusmasinda örnek verdi, Trabzonspor kisilere bagli degil dedi fatih olsun baska oyuncumuz olsun kimse vaz geçilmez degildir dedi Trabzonspor'un çikarlari geregi fenerede sekerede satariz dedi. Konusmasini izlemeden yorum yapiyorsunuz bosuna gerilip duruyorsunuz...

Trabzonspor Kongre Üyesi
    TSelif - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Zaten bir aydan beri yaptigimiz baska bisey yok ki. Gerilim gerilim gerilim ..valla hepimiz paronayak olduk çiktik arkadaslar...[img]smileys/smiley5.gif[/img]

Nereden
    İstanbul

ZEYYAT KAFKAS'TAN ÖNEMLI AÇIKLAMALAR...
    - TRABZONSPOR KULÜBÜ BASIN SÖZCÜSÜ ZEYYAT KAFKAS:
    - "SAMPIYONLUK YOLUNDA IHTIYACIMIZ OLACAGI IÇIN FATIH TEKKE'YI SATMAYI DÜSÜNMÜYORUZ"
    - "TRABZONSPOR'DA HERHANGI BIR FUTBOLCU VAZGEÇILMEZ DEGILDIR"
    - "KULÜBÜMÜZÜN MENFAATINE OLURSA, FATIH TEKKE DE SATILABILIR"

ISTANBUL- Trabzonspor Kulübü Basin Söscüsü Zeyyat Kafkas, adi transfer gündeminde anilan Kaptan Fatih Tekke'nin kendilerinin bir degeri oldugunu, ona sampiyonluk yolunda ihtiyaçlari oldugu için satmayi düsünmediklerini söyledi.
    Kafkas, "Bu demek degil ki Trabzonspor'da herhangi bir futbolcu vazgeçilmez degildir. Trabzonspor'un menfaati her seyin önünde gelir. Kulübümüzün menfaatine olursa Fatih Tekke de satilabilir" dedi.
    11 Altin Adam Yarismasi'na onur konugu olarak katilan Trabzonspor Kulübü Basin Sözcüsü Zeyyat Kafkas, basin mensuplarinin sorularini cevapladi. Trabzonspor'un anlasmaya vardigi Brezilyali teknik direktör Lazaroni'ye camiada tepkiler oldugu seklindeki görüslere katilmadigini ifade eden Kafkas, "Tepkiler yazilanlar gibi degil. Camia tarafindan iyi karsilandi. Imzadan sonra müzeye götürüldü ve sehirde bir tur yapildi. Halkla iyi iliskiler içine girdi. Tepki oldugunu kabul etmiyorum" diye konustu.
    Trabzonspor'un su anda 7 tane yabanci oyuncusunun oldugunu belirten Kafkas, "Baskanimiz Nuri Albayrak, vermis oldugu yildiz sözünü, kontenjan açilir açilmaz, yerine getirecek" dedi.
    Adi transfer gündeminde anilan Kaptan Fatih Tekke'nin kendilerinin bir degeri oldugunu kaydeden Kafkas, "Fatih Tekke'yi kaybetmek istemiyoruz. Sampiyonluk yolunda kadromuzda ona ihtiyacimiz var. 4 büyük kulübün de birbirinden futbolcu transfer yapmasi dogaldir. Kaptanimiz Fatih Tekke'ye de transfer teklifleri var, ama ona sampiyonluk yolunda ihtiyacimiz olacagi için biz satmayi düsünmüyoruz. Ama bu demek degil ki Trabzonspor'da herhangi bir futbolcu vazgeçilmez degildir. Trabzonspor'un menfaati her seyin önünde gelir. Kulübümüzün menfaatleri neyi gerektirirse onu yapariz. Ileride göndermemiz menfaatimize olabilir, o zaman da satilir'' diye konustu.
    ------------------------------------------------------------ ------------

Su açiklamanin neresinden bir yalnislik var ben pek anlayamadim...

Trabzonspor Kongre Üyesi
    selokal61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

bu konunun kapanmasi lazim!!!!! basin sözcümüzün trabzonsporun menfaatleri herseyden üstündür demesi mi sizi bu kadar kizdirdi?

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Şahinoğlu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Faruk bende izledim açiklamasini tam hersey kapandi FAtih biyere gitmicek dedigimiz anda bu söylem neden, biseylerin üstünü niye desiyo niye camiayi zor durumda birakiyo sayin Kafkas konu kapanmis gitmis al iste ne oldu gene basladi medya Fatih'i almaya Umut geldi Fatih fenere geliyo burda anlatmak istedigim medya tarafindan bizim kaldigimiz küçük anadolu takimi muamelesidir bazilari kabul edebilirbelki ama ben kabullenememburasi Gençlerbirligi veya Bursa'mi Fener en büyük benim basarim parayi alirim diyo bazilarida evet sen en büyüksün basarsin alirsin parayi diyo fenerin ben en büyügüm basarim parayi alirim zihniyetinin geçmedigi tek yerdir Trabzon adam Alex'i alirim dedi aldi Anelkayi alirim dedi aldi Gökdenizi alirim dedi alamadi hemde sözlesmesi bittigi ve Gökdenize imza attirdigi halde alamadi niye alamadi çünki karsinda Trabzonsporcamiasi var alamaz eger alsa ertesi gün senin büyüklügün nerde diye sorarlar adama en büyük fener derler istedigini alir derler basar parayi hakemide alir derler topçunuda derler ondan sonra Cem Papilaya kizar meydanlar çikariz niye kendini paraya satti diyeo zamanda Cem Papila söyle der bize ; Satarim kardesim önemli olan benim menfaatlerim sanane der bilmem anlatabildimmi.

eren_61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

bunlar ne yapmaya çalisiyor.ya birisi bu adami sustursun yada taraftar olarak biz sustururuz.nasil oraya geldiyse oyle geri gider.hangi takimda yöneticilik yaptigini unuttu galiba hatirlatmak lazim

Trabzonspor Kongre Üyesi
    TSelif - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Gayet güzel anlattiniz ..TEBRIKLER [img]smileys/smiley32.gif[/img][img]smileys/smiley32.gif[/img][img]smileys/smiley32.gif[/img] (@atemre)

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Nereden
    Trabzon

Alıntı Emorfo Nickli Üyeden Alıntı
    Zeyyat Kafkas satacagiz demedi ki konusmasinda örnek verdi, Trabzonspor kisilere bagli degil dedi fatih olsun baska oyuncumuz olsun kimse vaz geçilmez degildir dedi Trabzonspor'un çikarlari geregi fenerede sekerede satariz dedi. Konusmasini izlemeden yorum yapiyorsunuz bosuna gerilip duruyorsunuz...

benim gönlüm çikarlar geregi fatih tekke gibi (üstün futbolcu özelliklerinden degil --- trabzon gençliginin örnek aldigi bir futbolcu --trabzonsporumuzun son yillarda yetistirdigi ve trabzonsporun tasidigi degerleri benimsemis ve bu özellikleri tasiyan bir oyuncu oldugu için) bir futbolcumuzun satilmasina razi degil.. avrupaya tamam.. ama fb.ye ya da baska bir türkiye takimina...

ayrica yönetim satmayacagiz diye bir karar almis.. sen niye hala bu konuyu KASIYORSUN KI? öne mi çikmak istiyorsun..

kapanmis bir konuyu dile getirmesindeki maksat nedir ?

kizdigim karsi çiktigim konular bu..

Nereden
    İstanbul

Basin sözcümüz keyfinden açiklama yapmadi basin mensuplarisordu o da zoraki cevap verdi..

Kendinizi üzüp sikinti yapmaya degmez...

Nereden
    Ankara

iyide neden satabiliriz diyorki. çiksin adam gibi biz fatih tekke yi türkiye liginde hiçbir takima satmayi düsünmüyoruz desin. sanki biz bilmiyoruz hiçbir futbolcunun trabzonsporumuzdan üstün olmadigini. birde basin sözcüsü olacak. bizi delirtmekten basak bir ise yaradigi yok... [img]smileys/smiley7.gif[/img][img]smileys/smiley7.gif[/img][img]smileys/smiley7.gif[/img]

kafkas biraz daha agirbasli az ve öz konusan

biri olsa daha iyyi olur

mitralyoz61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Ben sadece zeyyyat efendiden degil hiçbir yöneticiden memnun degilim valla.

Arasira ezik takimin taraftarlari bana takiliyolar fatih tekke fenere gidiyomus diye.Amaçlari beni kizdirmak bunu biliyorum ama yinede kiziyorum.Onlara öle seyler diyorumkifatih fenere giderse Trabzonsporu brakirim diyorrum.(tabi hayatta brakmamda).Bunu söylemekteki amacim onun fenere gitmeyecek kadar trabzonsporu sevdigine olan inancimdir.Ama içindende diyorumki ya giderse o zaman nasi kalkarim ben bu laflarin altindan.Nasi demeyeyimki ya giderse diye.Çünkü benim afedersiniz o........... yöneticilerim demiyolarki onu seneyeki en büyük rakibimize vermeyecez kardesim.Her zaman bi açik kapi brakiyolar.Sanki anlasmislar. Bana öle geliyo.

Ya onu bun u brakin da seneye eziklerin 100. yili adamlar sampiyonluk için ellerinden geleni yapacaklar.En büyük rakibimiz onlar olacak .Sende kalk en büyük oyuncumuzu onlara ver . Nasi istir bu anlamiyoryum.

Kisacasi ben bu yönetimden hiç mi hiç mennun degilim.Yildiz getirseler bile...

Alıntı yomrali73 Nickli Üyeden Alıntı

umut transfer edildi... kostarikali golcüylede anlasilmis deniyor.kesin degil ama öyle deniyor...

acaba diyorum tekke yi sattilarmi.ortamin yumusamasinimi bekliyorlar açiklamak için.
    Trabzonspor da Fenerbahçe'de borsaya açik sirketler oldugu için, bir futbolcuyla görüstükleri zaman bunu IMKB'ye bildirmek zorundalar. Kapali kapilar ardinda birilerini yapacagi pazarliklar islemez. Buna Trabzonspor taraftari izin vermez. Hem, Fenerbahçe'de yönetim degisecek. Azize'ye bu isleri birakmasini tavsiye etti doktorlari. Dolayisiyla, simdiki yönetiminverdigi ve aldigi sözlergelecek yönetimi baglamaz.

Y.Sert - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Isparta

bir yanlisin var amasyali... görüstügü futbolculari kimse bildirmez.bildirmek zorundada degildir. anlastigin imza attirdigin futbolcu diyorsan.. tamam.okey.

Alıntı yomrali73 Nickli Üyeden Alıntı

bir yanlisin var amasyali... görüstügü futbolculari kimse bildirmez.bildirmek zorundada degildir. anlastigin imza attirdigin futbolcu diyorsan.. tamam.okey.

Geçen yaz Besiktas "Falanca oyuncuya teklif götürdük.", "Filanca oyuncuyla görüsüyoruz." gibi açiklamalari borsaya yolluyordu. Aklimda yanlis kalmis da olabilir. Yaz sicaginda, gecenin bir vakti, agir bir çalisma programinin ardindan hata yapabilirim.

Nereden
    Ankara

Aciklamasinda Yanlis Yok Yanlis Olan Sadece Aciklamanin Yapilmis oLdugu Zaman.. 1 Aydir Fatih'eBasin in Neler Yaptigini(Forma Giydirilmesi vs vs )Solememe Gerek yoKtur Sanirim.. 5-6 gundur de FATIH'in Ismi Hiç BI Klup le Anilmiyorken Yani Islerde YOlunda Giderqen Bu Kafkas BeyEfendi geLip Fatih i Satabiliriz Diyor.. BoyLe Bi SEy Yapmasi Ne kadar Dogru.. ??? Tam da Basin in Gundeminden Dustugu haLde ?

Simdi Basinin Gundeminde oLsa Ne Yazar Diyebilirsin beLki ama Bu DurumButun TS Taraftarlarini RahatsizEdiyordur..Eminim..

ahmetansu61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İngiltere

beyler ben basligin kapatilmasini istiyecem.

bu adamlar kim olursa olsun zorla geçmediler o koltugun basina. trabzonsporlu uyelerin oylariyla geldiler. ben oyumu baskasina veridim demekle olmaz bu isler. bende oyumu özkan sümere verdim ama suana kadar hiç bi yöneticimizede asalamadim burda.

bizim zeyyat kafkas olsun yada bi baskasi olsun kimseye sus demeye hakkimiz yok. yönetimi ve baskaniyla hepsinin destek görmesi gerekirken kimseyi yok yere suclamaya gerek yok.

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Nereden
    İstanbul

Alıntı ahmetansu61 Nickli Üyeden Alıntı

beyler ben basligin kapatilmasini istiyecem.

bu adamlar kim olursa olsun zorla geçmediler o koltugun basina. trabzonsporlu uyelerin oylariyla geldiler. ben oyumu baskasina veridim demekle olmaz bu isler. bende oyumu özkan sümere verdim ama suana kadar hiç bi yöneticimizede asalamadim burda.

bizim zeyyat kafkas olsun yada bi baskasi olsun kimseye sus demeye hakkimiz yok. yönetimi ve baskaniyla hepsinin destek görmesi gerekirken kimseyi yok yere suclamaya gerek yok.

Kardes o senin görüsün ve seni baglar , göreve zorla gelmediler diye ellerini kollarini sallayarak yüzümüze bakarak bize yalan söyleyip bizi oyalayamazlar ve kandiramazlar ve bizi medyada zor surumda birakamazlar, ne demek istedigimi bu sayfaya kadar anlamadiysan bundan sonra anlayamazsin zaten kardes sikma güzel canini sen

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Nereden
    İstanbul

FANATIK GAZETESI YAZARI ERGUN ATA'NIN BUGÜNKÜ YAZISIDIR BENIM YAZDIKLARIMLA NASILDA ÖRTÜSÜYO GÖZÜNÜ SEVEYIM ERGUN ATA

Aziz Yildirim, iddialar dogruysa Gökdeniz?e bir miktar kaparo verip imzayi attirdigi gün de ?kulübünün menfaatlerini? düsünmüstü, hakkindaki dosya ile ilgili bilgi sahibi olduktan sonra ?Artik gündemimizde yok? dedigi gün de.

O güne kadar, ?Kulübün menfaatleri gerektiriyorsa? diye baslayan cümlelerle her an gidebilecegi izlenimini veren Gökdeniz hakkindaki dosyayi Atay Aktug da biliyordu. Ama O, ?Kulübün menfaatleri? demedi, diyemedi, evladina sahip çikti. Gelinen nokta, Gökdeniz?in Serhat Demirtas ile yaptigi söylesinin bir paragrafinda sakli:
    -?Galatasaray yine talip olabilirmis? sana diye sorumuzu sorduk. Biz noktayi koyar koymaz, Gökdeniz yanitini verdi. ?Düsünürüm, konusuruz, kulüp menfaatleri? demedi çok net fikrini belirtti: ?Benim Trabzonspor?a borcum var. Hayatim en kötü zamanlarinda camiam yanimda oldu. Hem de sadece yönetimi ya da taraftari degil. Bir sehrin arkamda oldugunu görmek inanilmaz güç verdi bana. Uzun bir aradan sonra ilk olarak Avni Aker?deki Galatasaray maçinda sahaya çiktim. Tribünlerden yükselen sevgi tezahüratlari, yöneticilerimizin ve takim arkadaslarimizin ilgisi beni çok duygulandirdi. Tribünlerin beni affettigini o an anladim. Artik dedigim gibi bu camiaya borcumu ödeme zamani geldi. Aslina bakilirsa bu borcu ödemek hiç kolay degil ama elimden geleni yapacagim...?Fanatik 09.06.2006

Bugünlerde yine moda o sihirli iki kelime, Baskan Albayrak ve ekibinin agzinda da sakiz olmus adeta: Kulübün menfaatleri gerektiriyorsa, Fatih?i de satariz!? demislerdi. Sonra, taraftar sitesi www.bordomavi.net?in çok destek ve yanki bulan aleyhte kampanyasi üzerine ?Yok öyle sey, Fatih?i satmayiz? diye çark ettiler. Umut?un Ankaragücü?nden alindigi gün ise esip-gürlediler adeta: ?Eger kulübün menfaatleri gerektiriyorsa, Fatih?i Fener?e de, Seker?e de satariz!? Fatih de zaten ?Avrupa?yi? istiyordu ama ?Kulübün menfaatleri gerektiriyorsa, yurt içine de? gidebilirdi, öyle söylemisti.
    Nedir kulübün menfaatleri ona bakalim: Göreceli bir kavram, kulüpten kulübe, yönetenden yönetene degisebilir sonuçta ?kulübün menfaatleri!? Örnegin Trabzonspor, hedefleri olan bir takim degil de, örnegin Ilhan Cavcav?in Gençlerbirligi kulübü gibi, sahadaki basaridan çok kasadaki paraya önem veren bir anlayisa sahip olsa, kulübün menfaatleri Fatih?i sattirmayi gerektirirdi. Ama Trabzonspor bu! Genel kurulunda insana, ?Kulübe para kazandirmak? vaadi degil, ?büyük basarilara imza atacagi? sözünü vermek oy kazandiriyor. ?Yildiz satmak? degil, ?yildiz almak? sözü diger iki rakibinin toplamindan fazla oyla iktidara tasiyor. Besiktas Nobre?yi, Fenerbahçe de Tümer?i ?Takimin ihtiyacindan? daha çok ?kulübün menfaatleri? için aldi. Bütün bunlarin bir anlami olmali, bunlardan gereken ders çikarilmali.
    Albayrak ve arkadaslarina dememiz sudur ki; artik ?kulübün menfaatleri? edebiyatini yapmaktan vazgeçiniz. Bu kulübün menfaatine sayilabilecek tek sey, sampiyonlugu getirebilecek hamleleri yapmaktir. Bunun için Fatih?i satmaniz gerekiyorsa satiniz, taraftara gerekçelerini anlatiniz, ama alternatifini hazirlayiniz, geçen sezonkinden daha güçlü kadro kurunuz. Bakin o zaman size dün ?satamazsiniz? kampanyasi baslatan www.bordomavi.net üyeleri bile destek verecektir. Yeter ki kelime oyunu yapmayiniz, insanlarin duygulariyla oynamayiniz.

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Nereden
    İstanbul

Yukaridaki yaziyi okuduktan sonra benim düsünceme katilmayan dostlar uyanin artik bu camia bizim ister yönetici olsun ister baskan zamani gelince yanlisini gördügümüzde elestirme hakkimiz vardir ve hep varolcaktir bu arada düsüncelerimi kendi düsünceleriyle pekistiren sevgili Ergun Ata abimize tesekkürü bir borç bilirim.

Trabzonspor Kongre Üyesi
    EmrahYalçınalp - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Aslina bakarsaniz yaziya baslarken Ergun Ata'nin esip gürleyecegi hissine kapiliyorsunuz. Sonra son paragrafa gelince anliyorsunuz ki koca yaziyi bos yere okumussunuz. "Yerini dolduracaksaniz, daha iyisini alacaksaniz satin tabi" demek için bir sayfa dolusu "satamazsiniz" edebiyati yapmanin ne anlami var? Fatih'i satip yerine Mehmet Yilmaz'i monte etmek isteyen mi var zaten? Satilirsa -ki gitmek istedigini söyleyen, üzeri kapali bir biçimde 'bu sene satin da para kazanin bari'demeye getiren bir adami da tutabilecek miyiz hala merak ediyorum- yerine zaten en az o kadar iyi birini almak zorundalar. Velhasili, çok özür dileyerek genelde begenerek okudugum abimizin kalitesine yakistiramadigimi söylemek durumundayim. "Kahveden nefret ederim amafincanda getirirseniz içerim" demek gibi bir sey. Bu meret gelecekse fincanda gelecek zaten... Avucunla iç diyen mi var?

"Kulüp menfaati" denen seyden Fatih'i satip yerine -mesela- Ali Güzeldal'i monte etmeye çalismayi anlayanlar varsa Zeyyat Kafkas'tan kulüp menfaatini açmasini istesinler. Ben takimda kimsenin vazgeçilmez olmadigini, gerektiginde herkesin yerinin doldurulabilinecegini, Fatih'in gitmek istemesi durumunda onun da yerinin doldurulabilecegi anlamini çikartiyorum. Sözlesmesi süren bir "profesyonel"e 'çaktirmadan' bazi gerçeklerin hatirlatilmasi olarak da yorumlanabilir elbette.Edited by: perhaps

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Nereden
    İstanbul

Alıntı perhaps Nickli Üyeden Alıntı

Aslina bakarsaniz yaziya baslarken Ergun Ata'nin esip gürleyecegi hissine kapiliyorsunuz. Sonra son paragrafa gelince anliyorsunuz ki koca yaziyi bos yere okumussunuz. "Yerini dolduracaksaniz, daha iyisini alacaksaniz satin tabi" demek için bir sayfa dolusu "satamazsiniz" edebiyati yapmanin ne anlami var? Fatih'i satip yerine Mehmet Yilmaz'i monte etmek isteyen mi var zaten? Satilirsa -ki gitmek istedigini söyleyen, üzeri kapali bir biçimde 'bu sene satin da para kazanin bari'demeye getiren bir adami da tutabilecek miyiz hala merak ediyorum- yerine zaten en az o kadar iyi birini almak zorundalar. Velhasili, çok özür dileyerek genelde begenerek okudugum abimizin kalitesine yakistiramadigimi söylemek durumundayim. "Kahveden nefret ederim amafincanda getirirseniz içerim" demek gibi bir sey. Bu meret gelecekse fincanda gelecek zaten... Avucunla iç diyen mi var?

"Kulüp menfaati" denen seyden Fatih'i satip yerine -mesela- Ali Güzeldal'i monte etmeye çalismayi anlayanlar varsa Zeyyat Kafkas'tan kulüp menfaatini açmasini istesinler. Ben takimda kimsenin vazgeçilmez olmadigini, gerektiginde herkesin yerinin doldurulabilinecegini, Fatih'in gitmek istemesi durumunda onun da yerinin doldurulabilecegi anlamini çikartiyorum. Sözlesmesi süren bir "profesyonel"e 'çaktirmadan' bazi gerçeklerin hatirlatilmasi olarak da yorumlanabilir elbette.

Sevgili Perhaps kardesim olay Fatih'in kalip kalmamak istemesi degildir gitmek istiyoda olabilir Fatih hakkidir bise diyemeyiz orayi geçtik , ki senin daha önceki yazilarindan Fatih'i sevmediginide biliyorum olabilir buda senin en dogal hakkin, ama diyosunki kimse vazgeçilmez yerine nasilsa ayni kalitede adam alirlar diyosun ama onun garantisi yok iste o para kulubün kasasina girecek ve arti olarak gircek ama nereye harcanacak kime harcanacak onun garantisini veriyomusun tabiki veremiyosun , geçen sene Tolga satildi ve iyi paraya satildi kulubün menfaatine oldu parayi baz alarak konusursak ne oldu sonra Eller alindi uymadi sonra Kürsat alindi uymadi sonra Stepanov alindi Fatih alindi vesselam uydu 1 topçu satip 4 futbolcu aldin Tolganin klübe sagladigi menfaat diyelim uçtu gitti sence zararmi ettik karmi tabiki zarar, bu olayida geçtik para boyutunu yani , mesele senin takiminin var olus nedeni yani kafa tutmak ezilmemek gerektiginde isyan etmek istanbul beylerine karsi siz belki Trabzon dogumlu oldugunuz için Trabzonspor'lusunuz ama ben sadece Trabzon dogumlu oldugum için degil digerlerine inat oldugu için Trabzonspor'luyum en iyi adamini rakibine verirsen senin büyüklügün tartismaya girer Perhaps kardesim sakin alinma hepimiz kardesiz burda sana yazilarida art niyetle yazmadim düsüncelerine saygiliyim ama Trabzon'dasin sanirim ve Fatih fenere geldiginde çevrende seninle dalga geçen ezikler olmuycak ve bu duyguyu pek tahmin edemiycegini düsünüyorum ama Ergun abinin su yazisini böyle yorumlamanada üzüldüm futbolcuyu sevmeyebilirsiniz bi ara herkes Gökdenize antipati kapmisti simdi Fatih lütfen futbolcu saplantilarinida bi kenara birakalim artik açikcasi uyanalim uyanalim uykudan saygilar.

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)