Sayfa 2 Toplam 6 Sayfadan BirinciBirinci 1 2 3 4 ... SonuncuSonuncu
Toplam 135 adet sonuctan sayfa basi 26 ile 50 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Zeyyat Kafkas Dikkatli Konus Artik

CeSS - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

Taraftar Fatih'in satilmasina tepki göstermiyor. Tabiki Trabzonspor'un menfaatleri dogrultusunda çikarimiz varsa Fatih bir baska kulübe gidebilir.

Taraftar Fatih'in fener'e gitmesine karsi çikiyor. Buna bende dahilim. Ve arada oynanan gizli kapakli islere karsiyiz. Birileri çikip Fatih'e fener formasini giydirememeli. Taraftarin tepkisini ölçmek için bu konuyu sürekli gündemde tutup , taraftar yumusadigi anda Fatih'i fenere vereceklerdir.

lazutlarlivera - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Baskan da biliyo ki eger böyle bisey olursa yani fatih fenere satarsa

bu taraftar o klübü adamin basina yikar.Aninda istifa ettirirler

adama.O kadar dediler "satmiyoruz" diye ardindan kalkip fener e

satarlarsa koltuklarinda degil TRABZON da duramazlar.En iyi adamini

en ezeli rakibine kaptir sonra sampiyonluk bekle.

DELIKANLI olan ADAM olan SATSIN FATIH i de

görelim.Alnindan öpecem buna cesaret edeni.

Emorfo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Zeyyat Kafkas'in açiklamlarini bazi arkadaslar yanlis anlamis... Memorial Ayin 11 Altin Adamlari ödül töreninde konustu dedigi sudur... Fatih Tekke'yi kesinlikle birakmay düsünümüyoruz. Önümüzde büyük hedefler var Fatih'e ihtiyacimiz var dedi. Ardindan da sunu söyledi Trabzonspor kisilere muhtaç bir kulüp degildir Trabzonspor'un çikarlari dogrultusunda Fatih'i Fenere'de satariz sekerspor'a da... Nedir bu çikarlar peki... Ikinci Baskan Ibrahim Haciosmanoglu Fatih Tekke transferi için ne demisti. Fenerbahçe Fatih'i almak istiyorsa Anelkaya verdigi fiyatin iki katini vermesi gerekir, bu da 32 milyon eurodur... Trabzonspor'un çikari budur... Sanirim tvlerFatih'î fenere veririz açiklamalarini kesip vermisler... Su anda Trabzonspor'un yardimci hocasi zamaninda 22 milyon liraya Ankaragücüne satilarak kulüp iflastan kurtulmustur ve o adam simdi bizim yardimci hocamizdir. Yöneticiler kendisine gelip durumu anlattiklarinda içi kan aglasada kulübümün çikarlari bunu gerektiriyorsa seve seve giderim demistir... Tabi su anda Trabzonspor'un böyle bir durumu yok fakat Trabzonsporluluk budur... Bu gün varsin yarin yoksun ama Trabzonspor her zaman bakidir ve bu kurumun daha da güçlü olmasi için çikarlari nelerdir hemen hemen bellidir...

Artik futbolcular kendilerinin vaz geçilmez olduklarini düsünmemeleri için bu tip açiklamalar bence çok yerinde... Fatih'i almak isteyen bassin parayi alsin Anelka'ya 16 milyon avro veren Fatih'e 32 milyon avro verirmi bilinmez [img]smileys/smiley4.gif[/img]

Trabzonspor Kongre Üyesi
    TSelif - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Sn: Baskanimiz ve çok sevgili yönetimdeki abilerimiz!

Bu yazimi çok uzatacak degilim . Sn: Zeyyat Kafka'in FATIH TEKKE için söyledigi üstü kapakli fenere de sekerede sözü üzgünüz ama canimizi sikti biraz .Sanirim anlamak istemiyosunuz . FATIH SULTAN TEKKE miz eger fenere satilisa bu kendi elinizle ipinizi çekmeniz manasina gelir. Lütfen bunun farkina varin . SULTAN bu takimin herseyi .Avrupa disinda bir takima satilmasi (ki özellikle fenere ) infial yaratacaktir.. 6 Mayis 2005' teki 30 bin kisilik yürüyüs abartisiz 100 bin kisi ile tekrarlanir ..

FATIH SULTAN TEKKE TRABZONSPOR 'UMUZUN DEGERIDIR , SEREFIDIR,ONURUDUR ,GURURUDUR..HERSEYIDIR

FATIH SULTAN TEKKE TRABZONSPOR'UMUZUN O KUTSAL FORMASI ALTINDA DAHA BIR ÇOK ÖDÜL ALACAKTIR..AMA SADECE BORDO MAVILI RENKLERLE..

Saygilarimla ..Umarim FATIH i fenere satarak hayatinizin en büyük hatasini yapmazsiniz...

info@trabzonspor.org.tr.... adresine yollanmistir[img]smileys/smiley7.gif[/img]

lazutlarlivera - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Elif ablamiza destek verelim.Bunlar yoksa ciddi ciddi satacaklar

FATIH i.ALLAH askina herkes mail yollasin.Kendilerine gelsinler.

LÜTFEN HERKES ATSIN MAILINI.

Trabzonspor Kongre Üyesi
    selçukabi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Bursa

Bir hesap iyi yapilmiyor galiba, bu adamin farzi mahal febeye 8 milyon ? ya satilmasi ile Bayern'e 4 milyon ? ya satilmasi arasinda bir fark yok.febenin bize o kadar para vermesinin sebebi rakibinin en öenli silahini alarak sampiyonluk yolunda iki adim öne geçmek.Aziz efendi için 8 milyon? filan para degil..Bize bunlar çok büyük miktarlar gibi geliyor.Bu arada Umut transferinden sonra Wanchope fazla gelebilir benzer stilde çok oyuncumuz olacakmis gibi geliyor sanki.Tabi Marcelinho alinacaksa.[img]smileys/smiley4.gif[/img]

halil ibo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Zeyyat Kafkas düsman olarak görmeyebilir ama gerçekte düsmandanda ötedir fener camiasi.Sampiyonluk için,kupa için her yolu mübah sayan sahada mücadelinin disinda her çesit mücadeleyide yapan bunuda saklamayan bir kulüp sadece rakip olamaz.

Ve bizleri düsman olarak görüp en etkili silahimizi elimizden almaya çalisan namertlere bu sekilde prim taninmamalidir.

Pekte olumsuz bir hareketini görmedim.Yönetime duyulan anti-patiden ötürü olumsuz elestiriler almasi elestirenler tarafindan dogrudur..

kutoz
    Ziyaretçi

Alıntı CeSS Nickli Üyeden Alıntı
    Taraftar Fatih'in satilmasina tepki göstermiyor. Tabiki Trabzonspor'un menfaatleri dogrultusunda çikarimiz varsa Fatih bir baska kulübe gidebilir.

Taraftar Fatih'in fener'e gitmesine karsi çikiyor. Buna bende dahilim. Ve arada oynanan gizli kapakli islere karsiyiz. Birileri çikip Fatih'e fener formasini giydirememeli. Taraftarin tepkisini ölçmek için bu konuyu sürekli gündemde tutup , taraftar yumusadigi anda Fatih'i fenere vereceklerdir.

5 Paragraf yazdim ama demek ki, iki paragrafta da anlatilabiliyormus. Eline saglik.

Sorun Fatih'in satilmasi degil arkadaslar. Elbette ki, kisiler kurumun üzerine asla çikamaz ve çikmamalidir da. Sorun, Sampiyonluk vaadiyle gelmis bir yönetim kurulunun, süper ligde sampiyonluk yarisinda en büyük rakiplerinden birisi olan X takima iki sezonda onca sakatligi ragmen 50'ye yakin gol atan bir futbolcusunu vermesidir.

Fatih'in yerine onun gibi kaliteli bir futbolcu alinmis olsa bile, insan bile bile rakibinin gücünü arttirir mi. Böyle bir stratejiyi ben açikça kabul edemiyorum.

Zeyyat Kafkas'ta bu noktada demeçlerine dikkat edecektir. Demogoji yapmadan, lafi evirip çevirmeden, tipki Asbaskan Hasim Sayitoglu gibi "Fatih Tekke defterini biz kapattik, onu Türkiye'de asla bir takima vermeyecegiz" demelidir. Böyle fb.dir, seker'dir gibi kelime oyunlari yaparak bir sonuca veremez.

Ben bu konusmayi dinlemedim, okudum sadece. Ama dün gün içinde bu haberi dinleyen fb.li bir arkadas, solugu yanimda aldi. "Basin sözcünüz, Fatih'i fb.ye verebiliriz dedi" Buyur buradan yak. Fb.li taraftarlar bu söylemden bunu anliyorsa, demek ki biz elestirilerimizde hakliyiz.

Forumdan Uzaklaştırılmıştır Sevgi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

lig tv muhabirinin tekke'yesordugu soru '' Nuri Albayrak fb de oynayacaksin derse gidermisin?''

Tekke'nin cevabi '' kulübün menfaatleri önemli''

TRABZONSPOR'un basin sözcüsü kulübün menfaatleri dediginde hain ilan ediliyor elestiri bombardimanina tutuluyor.Tekke kulubün menfaatleri dediginde kimsenin sesi çikmiyor.Zeyyat Kafkas'tan '' Tekke bizim Kaptanimizdir hiçbir sekilde Türkiye'de bir kulübe satmayacagiz'' demesini bekleyen arkadaslarin Fatih Tekke'den '' Ben TRABZONSPOR'un kaptaniyim Avrupa hayalim var ama gerçeklesmezse mukavelemi uzatirim TRABZONSPOR'dan ayrilmam'' demesini beklememesi çok ilginç, çok sasirtici hatta hayretler içinde birakiyor kimse Tekke den ''gerekirse mukavelemi uzatirim'' dedigini duydumu ? benim duydugum ''bu sene gitmezsem seneye bedava giderim'' yani tehdit ediyor.Kaptana bak be.

Zeyyat Kafkas geçmisteki basin sözcülerimizin saçmaladiginin çeyregi kadar saçmalamadi suana kadar.

Semih GÜL - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Bursa

2 Sene öncede imza attiginda gökdeniz daha genç ben genç degilim o mukavelenin heryeri dolacak demisti.Milli maçlarda felan izledigim kadariyla artik mafya babalari gibi sahada hareketler yapiyor .

Ortada dolasan haberleri masum çocuklar gibi izleyecegine o mafya mizacini bide medyaya karsi kullansa kavisli cevaplar yerine direk konussa bunlarin hiçbiri olmiyacak.Kendisini çok severim sahada sadece dolascagini bilsem gene bizde oynamasini isterim sayet gitmek istiyorsada gitsin ; görünen suki artik Trabzonsporumun deger olarak üstünde gibi görünüyor.

Ne fatihler geldi gitti o gider gene çikar , Ben sahsen sikildim TS den fazla fatih muhabetti yapmaktan.

Zeyyat Kafkasi seviyorum.Elçiye zeval olmazmis.

Trabzonspor Kongre Üyesi
    TSelif - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Bu ben fenerde oynamak istiyorum ..fenere satin beni manasina gelmiyor sanirim ..

Nereden
    Bursa

Alıntı tselif Nickli Üyeden Alıntı
    Bu ben fenerde oynamak istiyorum ..fenere satin beni manasina gelmiyor sanirim ..

Iste sen anlam çikarmak zorunda kaliyorsun.

Sorunda burdaya.[img]smileys/smiley2.gif[/img]

kutoz
    Ziyaretçi

Alıntı sevgi Nickli Üyeden Alıntı

kimse Tekke den ''gerekirse mukavelemi uzatirim'' dedigini duydumu ? benim duydugum ''bu sene gitmezsem seneye bedava giderim'' yani tehdit ediyor.Kaptana bak be.

Bunu nereden duydugunu açiklarmisin. Sana mi söyledi Fatih Tekke bunu.

Forumdan Uzaklaştırılmıştır Sevgi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Alıntı kutoz Nickli Üyeden Alıntı
    Alıntı sevgi Nickli Üyeden Alıntı

kimse Tekke den ''gerekirse mukavelemi uzatirim'' dedigini duydumu ? benim duydugum ''bu sene gitmezsem seneye bedava giderim'' yani tehdit ediyor.Kaptana bak be.

Bunu nereden duydugunu açiklarmisin. Sana mi söyledi Fatih Tekke bunu.

anlayabilene, at gözlükleri takarak savunmayanlara.Tebrik ediyorum koskoca paragraftan cimbizla çekip çikardiginiz için digerleri isinize gelmedi dimi.''Mukavelem bitiyor bu sene gideyim kulübe yararim olsun'' diyen birisi ne demek istiyor acaba.

Mehmet Alemdar - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Kocaeli

Trabzonspordan kimler satildi öyle buda satilir eger takima fayda kazanilacaksa fatih satilsin nasil olsa sözlesmesini uzatmayacak en iisii satilmali eger tabii kendisi kalmak istemezse...

kutoz
    Ziyaretçi

Alıntı lazandozlu Nickli Üyeden Alıntı

Trabzonspordan kimler satildi öyle buda satilir eger takima fayda kazanilacaksa fatih satilsin nasil olsa sözlesmesini uzatmayacak en iisii satilmali eger tabii kendisi kalmak istemezse...

Nereye satilsin? FB.ye mi? Bu cümleler havada kaliyor böyle. Nereye satilmasini istedigini de yazarsan, düsüncelerini anlamis oluruz.

Nereden
    Bursa

Nereye satilsin? FB.ye mi? Bu cümleler havada kaliyor böyle. Nereye satilmasini istedigini de yazarsan, düsüncelerini anlamis oluruz.

Tartisaya katilmak istemiyorum da suan aklima gelen ogün,apdullah, küçük orhan.

Satilmasini kimse istemez ama bize yeterince emek verdi gitmek istiyosada saygi duymak gerek diyorum,nereye gittigi önemli dersen gene insanin aklina türkiyede bir takima gitmesin demek geçiyor.

Hepsi varsayim olmasida en kötü kismi[img]smileys/smiley7.gif[/img]

Herkez düsüncelerini tabiki beyan etmeli fakat Fatih Tekke meselesi öyle iki satirla izah edilicek bi konu degil,yorumunun devamini bende bekliyorum.

Aslıhan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

KAPTANIN kesinlikle ama kesinlikleyurtiçine satilmasina karsiyim !!

ama bu konununda isitilip isitilip gündeme getirilmesinden de sikildim artik[img]smileys/smiley7.gif[/img] tam konu kapatiliyo birileri çikip verebiliriz diyo yada gazeteler artik surda yada burda diye haberler yapiyor. bu nabiz yoklamaktan baska birsey degil tansiyon düsürülmeye çalisiliyor [img]smileys/smiley7.gif[/img]

yönetim yeter artik [img]smileys/smiley7.gif[/img]tavrini net olarak ortaya koy !!

Emorfo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Bu olayi fazla büyültüyoruz. Fatih yurt disina gitmek istiyorum Avrupa'da futbol oynamak istiyorum diyor. Ancak Avrupa'dan gelen bir teklif yok... Ve teklif gelmezse Fatih istedigim teklifler gelmedi mukavelemi uzatmak istiyorum der ya da der mi. Kalmak istiyorsa bos mukaveleye de imza atar... Yurt içinden bir kulüp ve ya Fener çok astronomik bir teklif vermedigi sürece satilmaz. Fatih'e fener 20 milyon avro mu veriyor satilacak tabi Fatih'i tutup tursusunu mu kuracaz... Ayrica Fatih Trabzonspor'dan baska takimda oynayamaz bizdeki kadar basarili olamaz. Trabzonspor'da sistem fatih'e kurulu bütün takim Fatih gol atsin diye çabalayip duruyor. Baska yetenekli forvetimiz yok malesef... Ancak Fatih gidecegi takim kendisi kadar kaliteli adamlari karsisinda görecek topla fazla bulusamayacak fazla pas alamayacak fazla pozisyona giremeyecek. hele bizdeki gibi artist artist oynarsa Fatih Tekke yalan olacak...

Kisaca Avrupa'dan teklif gelmez, fenerde mallik yapip 20 milyon avro vermez, Fatih Trabzon'da kalir olay biter...

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Nytre - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

zeyyatin açiklamalarini bende okudum bende sinirlendim..biz o kadar ugrasalim edelim fatihin degerinin artik kulüp çikarlariyla ilgili olmadigini ONUR-SEREF mücadelesi oldugunu anlatalim millete... bir tane******* (kimse kusura bakmasin) çiksin bütün bunlari yerle bir etsin...

ne demek bu ya?

ondan sonra yarin öbür gün bu haberler yine su yüzüne çikarsa ne yapacagiz?

bu adam gerçekten SUSSUN!...
    » Bu Mesaj BMN Forum Yöneticisi Tarafindan Düzenlenmistir.AMESPACE PREFIX = O />

» Mesajin forum kurallarina uygun olmadigi tespit edilmistir (Genel Kurallar)
    » Forum yöneticileri kurallara uymayan mesajlari düzenleme ve silme hakkina sahiplerdir.
    » Foruma üye olan herkes Forum Kurallarini kabul etmis sayilir.
    » Gerekli durumlarda itirazlariniz için: uyelik@bordomavi.net

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Şahinoğlu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Dostlar konumuz Fatih degil konumuz sayin basin sözcümüzün aciz kalisi ve yönetimin tavri ligin son haftasinda bjk maçindan sonra Fatih ; artik yoruldum kafa olarak dedi seneye avrupada oynamak istiyorum dedi kulübüm izin verirse dedi ve ertesi gün Fatih'in bu sözleri resmi sitede haber olarak verildi sizce neden sayin yazarimiz Ergun Ata'nin dedigi gibi tamamen yönetimin sark kurnazligi israrla söylüyorum olay Fatih degil yönetimin mantalitesidir , bizi kimse enayi yerine koyamaz bizi enayi yerine koymaya çalisiyo ne yazikki bu yönetim kimse demesinki Fatih de böyle dedi söyle dedi diye sen yönetimsen futbolcunu susturmasinida bilicen bos mukaveleye imza attirmasinida bilicen öyle ödül törenlerinde kimse düsmanimiz degil rakibimiz gibi demogojik laflarla ancak genç veiyi niyetli insanlari kandirirsin geçen sene sampiyonlugumuzu çalan her firsatta futbolcularimiza el atarak bizi yikmaya çalisan camia rakibimiz degil düsmanimizdir buna diger 2 ezikte dahil .

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Nytre - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

trabzonspor "tarafsiz" bir takim degil... trabzonsporun tarihte yaptigi belli... oraya çikipta trabzonspor adina konusacak bir insan ilk önce trabzonsporumuzun yerini yurdunu amacini ögrensin...

biz kimseyle tabiki kanli biçakli olalim demiyoruz ama böyle "yumusak" laflar da ne oluyor?

hem nereden çikti bu laflar? niye bu laflari ediyorsun...

yönetim çikip demedi mi "fatihi yurt içinde hiç bir kulübe satmayacagiz" diye..

sen ne çikip diyorsun bu laflari? ******
    » Bu Mesaj BMN Forum Yöneticisi Tarafindan Düzenlenmistir.AMESPACE PREFIX = O />AMESPACE PREFIX = O />

» Mesajin forum kurallarina uygun olmadigi tespit edilmistir (Genel Kurallar)
    » Forum yöneticileri kurallara uymayan mesajlari düzenleme ve silme hakkina sahiplerdir.
    » Foruma üye olan herkes Forum Kurallarini kabul etmis sayilir.
    » Gerekli durumlarda itirazlariniz için: uyelik@bordomavi.net

Edited by: perhaps

İslam Sezer - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

düsman kelimesi rakip kelimesi.nedir yani düsmanimiz degil rakibimiz onlar.eee.o halde en önemli silahini ver düsmanina pardon rakibine.bence yönetim bu kadar kelime oyunu yapacagina fatihi alsin karsisina olayi netlestirsin yani tüm enerjisiyle kaptanin sikintilarini azaltsin.kafasi rahat olmayan bir futbolcu basarili olamaz.devre arasinda da biz futbolcularin sikintilarini çözüp nasil daha basarili diye bakmak yerine kiralamayi veyasatmayi seçtik.önemli olan sikintilari çözmek mutlu bir ortam olusturmak.sen basarili ol düsmanlarin rakip degil kuyrugun olsun....

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)