Sayfa 2 Toplam 1573 Sayfadan BirinciBirinci 1 2 3 4 12 52 102 502 1002 ... SonuncuSonuncu
Toplam 39301 adet sonuctan sayfa basi 26 ile 50 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Umut Bulut

Özsu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

hayirli olsun iyi olacak...

<TABLE cellSpacing=0 cellPadding=0>
    <T>
    <TR>
    <TD vAlign=top>Sampiyon olacagiz</TD></TR></T></TABLE>

Trabzonspor'a dün 4 yillik imza atan Umut Bulut iddiali konstu: "Yeni sezonda sampiyonluk sevinci yasayacagimiza inaniyorum. Büyük bir camiaya büyük hedefler için geldim. Burada olmak mutluluk verici."

insallah
    yattara-gökdeniz-umut-symek-f.tekke-ricardinho yu kimse durduramaz

Gamze_TS - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Hayirli olsun ,iyi futbolcu.Cok faydali olacagina inaniyorum .Fatih'le cok iyi anlasip cok gol atacaklarini dusunuyorum. Basarilar. Ayrica sampiyonluk sozu etmesi de hosuma gitti .Takima da kendine de inanci, guveni tam demek ki...HOSGELDIN TRABZONSPORUMUZA

HAYIRLI UGURLU OLSUN ALLAH UTANDIRMASIN.

Trabzonspor Kongre Üyesi

Nereden
    İstanbul

Tam isabet

Umut Bulut transferini hocalari Rasit Çetiner ve Hikmet Karaman?a sorduk

Rasit ÇETINER: ?Sürekli gelisim halinde?
    Umut gelecek vaat eden, kumasi çok kaliteli bir futbolcu. Hem stili hem de karakteri tam manasiyla oturdu, dört dörtlük bir oyuncu oldu. En önemli özelligi her geçen gün kendini gelistirmesi. Trabzonspor çok iyi bir transfer yapti. Onun baski ve stresi kaldirabilecegine inaniyorum. Hirsli, mücadeleci yapisi Bordo-Mavili takima da uyacaktir. Umut?un her takimin içerisinde rahatlikla sans bulabilecegine inaniyorum.

Hikmet KARAMAN: Trabzon?da çok is yapar
    Trabzonspor, dürüst, çaliskan ve karakterli bir oyuncu transfer etti. Kendisinin de bildigi ek---lerini gidermek için elinden geleni yapiyor. Ankaragücü?nde orta sahasiz bir takimda olmasina ragmen birçok gol atti. Simdi Trabzonspor?u düsünecek olursak, arkasinda Szymkowiak, saginda Yattara, solunda Gökdeniz, yaninda Fatih Tekke ile çok is yapar. Fatih Tekke ile birlikte iyi bir ikili olurlar. Rakip stoperleri yipratir, adeta bitirir. Ayrica uzak mesafeli sutlarda ve kafa toplarinda da etkilidir. Trabzonspor tam isabet saglamistir.

Hamit TURHAN: Yeni Hakan Sükür
    Hani Hakan Sükür için söylenen kliselesmis bir laf vardir ya, ?Alternatifi olmayan santrafor? diye... Yakin zamana kadar bu tespit dogru olabilir. Ancak Umut, son iki sezondur gösterdigi performansla ülkemizde Hakan Sükür sonrasi için onun tahtina en yakin adaydir kanimca... Geçtigimiz yil Ankaragücü?nü deyim yerindeyse, tek basina kümede tuttu. Orta alaninda pas servisi yapacak bir oyuncusu olmayan, kanatlari hemen hemen hiç çalismayan Baskent ekibinde 16 gol kaydederek takiminin toplam gol sayisinin üçte birine imza atti. Umut, gerek hava hakimiyeti, gerek driplingi ve sürati, gerek gol vuruslarindaki ustaligi, gerek oyun zekas, gerekse istikrariyla Trabzonspor?a çok faydali olur.

?Sampiyonluk istiyorum?
    Sabah erken saatlerde Istanbul?dan Trabzon?a giden ve öglen Mehmet Ali Yilmaz Tesisleri?nde bir kere de basin mensuplarinin huzurunda imza atan Umut Bulut, Trabzonspor?u tercih etme sebeplerini de açikladi. ?Sampiyonluk yasamak istiyorum. Yeni takimimin da bunu basaracagina gönülden inandigim için su an buradayim? diyen genç yildiz, ?Türkiye?nin en iyi hücum gücünün Trabzonspor?da olduguna inaniyorum. Potansiyelimi sahaya yansitabilirsem bu ekip içinde sans bulabilecegime inaniyorum? ifadesini kullandi.

Lazaroni de çok sevindi
    Türkiye?den ayrilmadan önce ligi taniyan genç yetenekleri kadrosunda görmek istedigini belirten Lazaroni de Umut Bulut transferinden haberdar edildi. Türkiye?de görüslerine basvurdugu kisilerden genç yildiz için olumlu bilgi toplayan Brezilyali hoca, 4 yillik imzaya en çok sevinenlerin basinda yer aldi. Lazaroni?nin yardimcilari araciligiyla yönetimle temasi sürdürdügü sik sik fikir alis-verisinde bulundugu kaydedildi.

Hakikaten çok güzel bir transfer biz de basarili olacagina inaniyorum... Ayrica milli takimin gözü önünde olacagi için girmekte sikinti çekmez...

Bir de Ricardinho gelse tamam...

Murat Acar - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Bursa

gerçekten tebrik ederim yönetimi umutla basladilar balkalim devami ne zaman gelecek .umut bizde çok daha fazla gol atacak inanin buna

Nereden
    Almanya

Hosgeldin Umut.

Umutun tüm camiayaya hayirli olmasi dilekleriyle.

geronimo_61
    Ziyaretçi

hosgeldin Umut ....

amma velakin 12 numara yerine böyle güzel bir golcü numarasi bulsaydin yaaa....

saka saka

TRABZONDA UMUT BULUT

FENER SAMPIYONLUGU UNUT

Alıntı geronimo_61 Nickli Üyeden Alıntı

hosgeldin Umut ....

amma velakin 12 numara yerine böyle güzel bir golcü numarasi bulsaydin yaaa....

saka saka

giydigi formada 27 yaziyor

Trabzonspor Kongre Üyesi
    agahozlu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

iyi bir transfer.ankaragücünde tek basina iyi isler çikardi.Trabzonspor da basarili olacagina inaniyorum.hem genç hem de gelecek vaadeden bir oyuncu.hayirli olsun,basarilar

Nereden
    Ankara

<H3>Umut'un gözü gol kralliginda</H3>
    <DIV id=metin>Trabzonspor'un yeni transferi Umut Bulut, hedefinin çok büyük oldugunu söyledi. Yildiz futbolcu, 'Gol krali olmak istiyorum. Ayrica sampiyonluk yasamak ve milli formayi giymek en büyük amacim. Atacagim gollerle her iki hedefime de ulasacagima inaniyorum' dedi. Fatih Tekke'ye övgüler yagdiran Umut, 'Onun gibi bir golcüyle birlikte oynamak herkese nasip olmaz. Kendisinden ögrenecegim çok sey var. Geçen sezon rakip fileleri 16 kez havalandirmayi basardim. Bu rakami daha da yukarilara çekecegimi düsünüyorum. Bunu yapabilecek kapasitem var. Yeterki bana destek verilsin' diye konustu.

SAVASMAK BENIM ISIM

MücadelecI bir kisili oldugunu belirten Umut söyle devam etti: 'Sahada doksan dakika savasarim. Pas bekleyip, hazira konan birisi degilim. Kosarim, top çalarim, golümü atarim. Kendime güveniyorum. Hocamiz Lazaroni bana görev verdigi zaman bunu göreceksiniz. Hiç kimseyi mahcup etmeyecegim. Trabzonspor'un en sevilen futbolcusu olabilmek için gece-gündüz çalisacagim. Taraftarlarimiza söz veriyorum. Futbolcu kimligimi sahaya yansittigimda herkes beni alkislayacak. Karadenizliler'in yapisina uyum saglayacak özelliklere sahibim. Bunu lig basladiginda herkes net bir sekilde görecek.'
    </DIV>

giresunTS - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Alıntı salihtopal48 Nickli Üyeden Alıntı

TRABZONDA UMUT BULUT

FENER SAMPIYONLUGU UNUT

BUMIDUR? BUDUR!!

çok güzel bir transfer emege geçenlere tesekkürler faydasini görecez hayili ugurlu olsun

Nereden
    İstanbul

Valla söyleye söyleye en sonunda kavustuk sana sen bizi biz seni istedik umarim çok basarili olacaksin yeni bir GOL KRALIMIZ olacak yakin zamanda.

bordox - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Büyük transfer benim görüsüm.Yönetime tebrikler.Taraftarimizin ona uyum süreci yasayacagini unutmadan destek olmasini diliyorum.

Klasi tartisilmaz ve yetenekleri üst düzeyde bir futbolcu.Milli Takima da faydasi olacak bundan sonra.

Insallah sevenlerini mahcup etmezsin,sana güveniyoruz Umut.

frango - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

evet bende umut tan çoksey bekliyorum ama insallah bu beklentilerin altinda ezilmez gercekten daha genç çocuk bize uzun yillar hizmet edecek hayirli ugurlu olsun

UMUT ÇOK GÜZEL BI TRANSFER,INSAALLAH GÜVENIMIZI BOSA ÇIKARMAZ,

Nereden
    Belçika

umuta buyuk is dusuyor iyi desteklemek lazim onuama abartmamak lazimyoksa digerleri gibi havalara girer...

Trabzonspor Kongre Üyesi

Uluhan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Kuzey Amerika

Valla ii transfer oldu.Ben basarili olacagina eminim.Kalitesinin yaninda,ruhunuda sahaya yansitacagini düsünüyorum..10 haziran günü havalimaninda yanimda 15 dakika telefonla görüstü.Konustuklarindan biri adem koçak'ti.Çocugun agzi kulaklarindaydi iki lafindan birindeAllah'a sükrediyodu.

cınar#7 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

gol atinca ruud van nistelrooy gibi umut umut umut diye bagiralim

Muhammet_61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Bu futbolcunun sivrilen bir özelligi yok. Yani bir hücum oyuncusunun sahip olacagi her seye esit olarak belli oranda sahip. Tipki Fatih Tekke gibi. Topla süratli, hava toplarina hakim, uzaktan sutlari iyi, fizigi saglam, son vuruslari isbetli.Sadece bir noktada kendini gelistirmemis. Sonuç olarak her maçta her görevde bulunabilir.

Mayls - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya

Busene Kaptan'da kalirsa beraber ligin tozunu attirirlar

sana katiliyorum ama onlari arkasina iyi bir asiistçi lazim

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)

Bu Konuyu Okuyan Üye(ler) : 0

Şu anda listelenecek üye yok.