Sayfa 1001 Toplam 1573 Sayfadan BirinciBirinci ... 501 901 951 991 999 1000 1001 1002 1003 1011 1051 1101 1501 ... SonuncuSonuncu
Toplam 39301 adet sonuctan sayfa basi 25,001 ile 25,025 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Umut Bulut

Gökhan KAN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Bursa

Valla artık Umut'u kim eleştiriyor kim övüyor iyice anladık. Sürekli aynı şeyler. Bende gitmesinden yanayım eleştirenlere katılıyorum ama sürekli eleştirenlerde bıraksın artık yahu. Sıkılmadınız mı aynı şeyleri söylemekten.
    Mario Alberto Kempes - El Matador

hamucera - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

yeni formalar da çıktı,

sırada çubuklu forma alıp arkasına 10 Umut Bulut yazdırmak var.
    Biz Trabzonsporumuzun şampiyon olmasını isteriz ama sadece şampiyon olacak diye sevmeyiz

Canberk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Ben Umut'u yuhalamadım.
    Sadece beceriksiz dedim geçtim bugüne kadar.
    Keşke yuhalasaydım.
    Hakediyor

Mustafa Hazıroğlu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

bu umut için atıp tutanlar 3 ezikli taraftarlardan daha acımasız ve tiksindirici konuşuyor

seyduna_efil - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Gümüşhane

umut bulut 10 numaralı formayı bırakmalı artıkk..kendisi 10 numaralı formanın özellıklerını tasıyan bir oyuncu değil..9 yada 11 numarayı giysin,gerçi o numaralarında oyuncusu değil ya neyse

Hürgün Aygün - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Ben her zaman derim Umut'a kızarım ekeştiririm ama hiçbir zaman sürekli hakaret vs. etmem.Bu ona da Trabzonspor'a da zarar verir eleştiri yapınca elimize ne geçiyo futbolcumuz stres altına giriyo..
    Kadir Has Üniversitesi

Hakan Karadirek - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Hollanda

Benimde takildigim bi nokta su 10 numara formasi. 10 numara Colmana verilmeli.
    "Türk gazetelerindeki tek doğru şey tarihtir" Haim Revivo

Armağan Dere - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı hamucera Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    onun için mi Umut gol attığında sevinmiyorum diyorsun,
    Sevinmiyorum demedim,Sadece bazılarının gözünü boyadığı için ve takıma demir attığı için ve zararı faydasından fazla olduğu için ve sizin gözünüzü kör ettiği için eskisi kadar sevinmiyorum..azcık ileriyi düşünün Umut ile en basiti uefada ne yapabiliriz kestirebiliyormusun..gruptan çıkabilirmiyiz..ki kalacağımızda meçhul...ancak şu şekilde olur 2-0 önde oluruz 80'den sonra adamları koşularıyla sıkarak belki maç kazandırabilir..mazallah 1-0'ken oyuna girer sonra kaçırdıkları yüzünden puan ya da maçı kaybederiz prestij sıfıra iner..Zaten avrupada pek prestijimiz yok olanı da yoketmeyelim bunun derdindeyim
    Ben ölünce bir elimi tabutumun dışına atın. İnsanlar görsünler ki,padişah olan Kanuni bile bu dünyadan eli boş gitmiştir.

seyduna_efil - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Gümüşhane

Alıntı Hakan Karadirek Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Benimde takildigim bi nokta su 10 numara formasi. 10 numara Colmana verilmeli.
    umut'tan önce mehmet yılmaz giyiyordu 10 numarayı..ki mehmet yılmazda kesınlıkle 10 numaralı formanın özellıklerını tasıyan biri değildi..hami mandıralı'dan sonra 10 numaralı formayı adam akıllı birine giydiremedik..şuan takımda 10 numarayı en çok hakeden Colman'dır..ayrıca 10 numarayı Colman'a giydirmek forma satışlarınıda artıracaktır..Colman olmazsa ikinci adayım Alanzınho'dur..Ama 10 nuamrayı kesınlıkle Umut gıymemelidir..Umut'a garezim olduğu için söylemiyorum;o forma gerçekten Umut'a yakışmıyor hem teknik olarak hem görsel olarak..

Samet İslamoğlu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Evet 10 numara kesinlikle ama kesinlikle Colman'a verilmeli.Çok güzel durur görsel olarakta.

Kaan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

Alıntı seyduna_efil Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    umut'tan önce mehmet yılmaz giyiyordu 10 numarayı..ki mehmet yılmazda kesınlıkle 10 numaralı formanın özellıklerını tasıyan biri değildi..hami mandıralı'dan sonra 10 numaralı formayı adam akıllı birine giydiremedik..şuan takımda 10 numarayı en çok hakeden Colman'dır..ayrıca 10 numarayı Colman'a giydirmek forma satışlarınıda artıracaktır..Colman olmazsa ikinci adayım Alanzınho'dur..Ama 10 nuamrayı kesınlıkle Umut gıymemelidir..Umut'a garezim olduğu için söylemiyorum;o forma gerçekten Umut'a yakışmıyor hem teknik olarak hem görsel olarak..
    Eleştiri budur. Şahsen ben de karşıyım Umut'un 10 numara giymesine.

Diğerleri de bu mesaja bakıp eleştirinin ne demek olduğunu kavrasınlar. ''ulan'' dememe takana kadar.
    teκ κardeş dгogнeda uпiтed

hamucera - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı Armağan Dere Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Sevinmiyorum demedim,Sadece bazılarının gözünü boyadığı için ve takıma demir attığı için ve zararı faydasından fazla olduğu için ve sizin gözünüzü kör ettiği için eskisi kadar sevinmiyorum..azcık ileriyi düşünün Umut ile en basiti uefada ne yapabiliriz kestirebiliyormusun..gruptan çıkabilirmiyiz..ki kalacağımızda meçhul...ancak şu şekilde olur 2-0 önde oluruz 80'den sonra adamları koşularıyla sıkarak belki maç kazandırabilir..mazallah 1-0'ken oyuna girer sonra kaçırdıkları yüzünden puan ya da maçı kaybederiz prestij sıfıra iner..Zaten avrupada pek prestijimiz yok olanı da yoketmeyelim bunun derdindeyim
    sen bunun derdinde değilsin, maç başlığında Umut gol attı ama sevinmedim diyen sendin,

hatta senin gibi düşünen yakarcı vardı oda Umut atınca sevinmiyorum diyordu, ama kupa maçından sonra tebrikler kupada attığın gol ve tekrar bir inanç verdiğin için tarzında cümlesi vardı. ama malesef ki sizden bunları göremiyoruz, neyse çok fazla yazmışım bu başlığa maçlar başlayana kadar pek yazmayı düşünmüyorum, ben Umut Bulut forması alacağım, sen ister sev ister sevme snin bileceğin iş, Ben bordo-mavi formayı giyen her oyuncuyu her platformda savunurum
    Biz Trabzonsporumuzun şampiyon olmasını isteriz ama sadece şampiyon olacak diye sevmeyiz

Nereden
    Trabzon

Alıntı seyduna_efil Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bizim takımda var bu evet.
    1 10 numara tutturamadık.
    Bu takımda 10 numara sıradan sayılmaya başladı...

Alıntı Samet İslamoğlu Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bunlara nerden bakıyoruz?=)
    Başlığın yanında yazan mesaj sayısına tıkla yeni sayfa açılıyor ordan kim ne kadar yazdığını görürsün.
    O sayıya tıklarsanda o yazdığı mesajları görürsün.

Cem Akyüz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Umut'u eleştiriyorum..Hava toplarında etkisiz,çalım atma özelliği yok,sırtı dönük oynama özelliği yok..Trabzonspor'un forvetteki yükünü taşıyamaz
    Trabzonspor bizim varolma,bu dünyaya gönderilme nedenimizdir
    As Roma
    Francesco Totti "10"
    Twitter:cemtotti61

Nereden
    Bursa

Alıntı Samet İslamoğlu Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bunlara nerden bakıyoruz?=)
    Başlığın yanında yanıtlar yazar ordan bakıyorsun. Mesaj sayısının üstüne tıklıyorsun..

Nereden
    İstanbul

Alıntı Canberk ARSLAN Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bizim takımda var bu evet.
    1 10 numara tutturamadık.
    Bu takımda 10 numara sıradan sayılmaya başladı...

Başlığın yanında yazan mesaj sayısına tıkla yeni sayfa açılıyor ordan kim ne kadar yazdığını görürsün.
    O sayıya tıklarsanda o yazdığı mesajları görürsün.
    Teşekkürler ...

Hakan Karadirek - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Hollanda

Ben Bordo Mavi giyen her futbolcuyu severim !
    Olur bazen elestiririm, fakat hic bi zaman, defol git tarzi bi cumle kurmadim.
    Ben elestiri sifatinin ne oldugunu gayet iyi bilirim.
    Ulan demissin, ozur dilemissin. Ee demekki hatani gordun.
    Belkide biz takmasaydik, bidahaki mesajin yine Ulan ile baslardi.
    Kim bilir.
    "Türk gazetelerindeki tek doğru şey tarihtir" Haim Revivo

Nereden
    İstanbul

Ben,lazkopatfaroz,İlker Tosun görünen eleştiriciler..diğerleri savunucular... bizi yalnız bırakmamanı öneririm Gökhan..Hep beraber Umut'u nasıl futbolcu yaparız onu konuşuruz
    Ben ölünce bir elimi tabutumun dışına atın. İnsanlar görsünler ki,padişah olan Kanuni bile bu dünyadan eli boş gitmiştir.

Nereden
    Bursa

Alıntı Armağan Dere Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Ben,lazkopatfaroz,İlker Tosun görünen eleştiriciler..diğerleri savunucular... bizi yalnız bırakmamanı öneririm Gökhan..Hep beraber Umut'u nasıl futbolcu yaparız onu konuşuruz
    Zor be Armağan bu saatten sonra Umut'tan köşeye plase beklemeyin. Bugün Uruguay maçında Suarez'in ilk golünde aklıma Umut geldi. Sanki tek vuruşta kaleyi bulamazdı gibi geldi bana..

Beni de çektiler içine arkadaş..

Nereden
    Trabzon

Alıntı Gökhan KAN Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Zor be Armağan bu saatten sonra Umut'tan köşeye plase beklemeyin. Bugün Uruguay maçında Suarez'in ilk golünde aklıma Umut geldi. Sanki tek vuruşta kaleyi bulamazdı gibi geldi bana..

Aman abi sen bulaşma buralara bende gideceğim zaten Armağan abi bizi savunur ççç
    Bir giren çıkamıyor başlıktan.

Nereden
    İstanbul

Aslında olay o kadar basitki.Olayın buralara kadar gelmesinin tek sebebi adam gibi forvet almayan yönetim.
    Şöyle Tekke gibi bir forvetimiz olsaydı bugün burada Umut çok daha az konuşulacaktı zaten.

Nereden
    İstanbul

Alıntı Gökhan KAN Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster

aynısını sölesem sana...yemin ediyorum aklıma geldi o topu Umut kalenin 2-3 metre yanından ve 2-3 metre üstünden auta atardı ya neyse...yaramı deşme Gökhan..yeni sezona Umutlu giriyoruz(!)..2.golde..
    Konu Armağan Dere tarafından (27.06.2010 Saat 01:20 ) değiştirilmiştir.

Nereden
    Trabzon

Umutsuz Umutlara yelken açıyoruz her sezon başındaki gibi.Yine,Yeniden...
    Vira Bismillah ...

ilhan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İzmir

Karşılıklı ve ikili tartışmalara sebep olan mesajlar temizlenmiştir. Olayı Umut'un performans ve formundan ziyade kişisel çatışmalara getirmezseniz daha iyi olur arkadaşlar.

Bu arada; bir kaç mesajı silme nedenim alıntılandığı mesajların silinmesiydi. O mesajları yazan arkadaşlar kusura bakmasınlar.
    Türkçe, Turkche olmasın! Dilimizi koruyalım! Türkçeye 29 harf yeter!

“Ben basit bir '
    iyi futbol dilencisiyim'. Elimde şapkam, dünyanın dört bir yanını geziyor ve stadyumlarda yalvarıyorum:
    “Tanrı rızası için, güzel bir maç lütfen!”
    Eduardo Galeano

"İhaneti severim, ama hainlerden nefret ederim." Cesar

bahadır2561 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

gol kralı olacakmıs,simdi de gecmiş sayflarda makukula ile karsılastırma sürekli baskalarıyla kıyaslama içindesiniz...

o kadar kolaysa beyfendimiz de olsun,tutan mı var..salıverin küçük enişteyi. . .

makukula'ya filan b.k atmaya gerek yok..

yazılan her mesaja da cevap verme zorunlulugunuz yok..

hatırlatayım dedim..
    Konu bahadır2561 tarafından (27.06.2010 Saat 01:50 ) değiştirilmiştir.

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 5 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 5 misafir)

Bu Konuyu Okuyan Üye(ler) : 0

Şu anda listelenecek üye yok.