Cafedegoygoy
Sayfa 1 Toplam 3 Sayfadan 1 2 3 SonuncuSonuncu
Toplam 73 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 25 arasi kadar sonuc gsteriliyor

Konu: Kulbmzden ve Ynetimden Aiklamalar

Guests
    Ziyareti

20.10.2004 tarihinde Trabzon Il Spor Gvenlik Kurulu?nda alinan karara gre;

1. Trabzonspor-A.Bilbao UEFA Kupasi eleme msabakasi sirasinda kale arkasi yol tarafi tribnde meydana gelen koltuk kirma olayi ile ilgili olarak; 5149 Sayili Kanunun 24. maddesinde belirtildigi zere olaya sebebiyet veren Erdal YAZICI?ya 1.000.000.000 ?TL.(bir milyar ) idari para cezasi verilmesine;

2.Trabzonspor-Besiktas Trkiye 1. Sper Lig msabakasinda, bitis ddg ile saha ierisine girme olayi ile ilgili olarak; 5149 Sayili Kanunun 17. maddesinin 1.fikrasina gre msabakanin bitis ddg ile saha ierisine giren Hasan Ilker YILMAZ?a ve Samet ILELI?ye 5149 Sayili Kanunun 23.maddesine gre 500.000.000 ?TL (besyzmilyon) idari para cezasi verilmesine karar verilmistir.

Taraftarlarimizi bu konuda daha duyarli olmaya davet ediyoruz. Hem kulbmzn hem de sizlerin zarar grmemesi iin daha centilmen davranislarda bulunmanizi rica ediyoruz.

Trabzonspor Kulb
    Edited by: EsenLerli_zGR

Guests
    Ziyareti

beyler dikkat

koltuga otururken dikkatli olun aman 1 milyar cezasi var [img]smileys/smiley4.gif[/img]

Harbiden Biraz Daha Duyarli Olalim Bir anlik sinir hem kendimize hemde klbe zarar veriyo..

TSMareNero - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    10.06.2004
    Nereden
    Almanya

Kulbmze zarar verenler biden degildir arkadaslar.[img]smileys/smiley7.gif[/img][img]smileys/smiley7.gif[/img]

Guests
    Ziyareti

Pierre'siz Fener bir hi

Atay Aktug, Hooijdonk'un Sari - Lacivertli takimin belkemigi oldugunun altini izdi, "Onu ekerseniz, sira takimi olurlar" dedi

ZEL RPORTAJ / CNEYT KARAKAYA

Hayran kaldi
    BORDO - Mavili kulbn Baskani Atay Aktug, sampiyonluk yarisinda kendilerini en ok Fenerbahe'nin zorlayacagini syledi. Hooijdonk'a gipta eden Aktug, "Hooijdonk'u alip ikarin, Fenerbahe sira takimi olur. Kimsenin hakkini yemeyeyim, diger oyuncular da ok kaliteli. Ama sahada liderligi yapan Hooijdonk. Onun performansina hayran kalmamak mmkn degil. Kalesinden top ikariyor, gol atiyor, asist yapiyor, topu dinlendiriyor, takimi ynetiyor" diye konustu.

'Kazan hep kaynar'
    HOLLANDALI yildiz gibi bir oyuncunun her takima gerekli oldugunun altini izen Aktug, "Bize de lazim. Ama artik ge. Hooijdonk olmadigi zaman iyi top oynayacaklarini dsnmyorum. Aurelio da Fener'de yerini buldu" ifadelerini kullandi. Fenerbahe'yi, Trabzonspor'a benzeten Aktug, "Onlarda da bizdeki gibi kazanin altinda hep ates vardir, kaynar. Basari olsun, olmasin farketmiyor. Diger takimlarla degil ama, Fenerbahe ile aramizda inanilmaz bir rekabet var" dedi.

'Taraftar kabullenmez'
    AZIZ Yildirim'in geen sene kendilerine verdigi yemegin dostluk rzgrlari estirdigini hatirlatan Atay Aktug, syle devam etti: "ok memnun olmustuk. Ama Gkdeniz girisimlerini pek hos karsilamadik. Etik olmayan hareketler grdk. Fenerbahe ile can dost olsak, kol kola gezsek, ki istiyoruz, sahada ortam yine farkli oluyor. Trabzonlular sampiyon olamayinca ok zlmez, ama Fener'e yenilince ok zlrler. Hatta Fenerbahe'yi yenmeden sampiyonlugu kabullenmezler".

'Kopmak istiyoruz'
    ATAY Aktug, sampiyonluk zlemlerine son verip, taraftarlarini gldrmek istediklerini de vurguladi. Bordo - Mavililer'in Baskani, "Yillar sonra tekrar basarmak istiyoruz. Bu sene ilk 10 maa kadar kopar, gideriz diye dsnyordum. Fenerbahe beni korkuttu. Galatasaray da iyi geliyor. Ama bir an nce kopmak istiyoruz" yorumunu yapti.

'Fatih-Gkdeniz Trabzon degil'

Yattara'dan kalecimize kadar bir ok milli oyuncuya sahibiz. Trabzon, sadece Fatih - Gkdeniz degil. Trkiye'nin en iyi sol adami Celaleddin. Alman pasaportlu olmasa, Milli Takim'da olur. Emrah ve Erdin ok iyi durumda. Gkdeniz ve Fatih'i satmadik. Onlar gibi birilerini buldugumuz zaman satabiliriz. Ama onlari dnyada bulmak zor. Bir araya geldikleri zaman sper oluyorlar. Yattara da zaman zaman onlara katilmali. Mehmet Yilmaz rakip defansi mahveden bir futbolcu. Augustine gibi bir yetenek kulbede oturuyor.

'Sergen-Tmer gibi oynardim'

Ben 10 numara orta saha oynardim. Besiktas'ta Sergen ve Tmer'in stilinde oynardim. Onlari izlerken, kendi tarzima ok yakin hissediyorum. Futbol oynamak iin iimin kabarma vakti geti. ok golc degildim. Ama senede 3-4 gol atardim. ok rahat alim yapardim. Arkadaslarima bakmadan pas atardim. Alti yil Trabzon'da oynadim. Simdi mai seyrederken gzlerimle bakmiyorum, neler olacagini hesapliyorum. Bu nedenle de ok yoruluyorum ve malesef ok sigara iiyorum. Kiev mainda diregin dibinden kaan bir gol var ki, hl inanamiyorum.

'Ziya'ya sonuna kadar inaniyorum'

SampiyonluGu istiyoruz, Ziya Dogan'a da ok gveniyoruz. ok yararli bir hoca. Besiktas'ta yetismis bir oyuncu olarak orada teknik direktrlk yapma hayali olabilir ama en iyi tarafi drstlgdr. Bana gelip teklif yapildigini aika syledi. Sayin Demirren ise ynetim kurulunda konusuldugunu fakat teklif yapilmadigini belirtti. Ziya'ya sonuna kadar inaniyorum, daha tesi yok. Trabzon esnaf kentidir. Malesef zengin degildir. Bos zamanlarinda da oturup Trabzonspor'u konusurlar. Bu da bazen kulp iin problem olabiliyor.

Galatasaray'in iki sigortasi

Song ve Tomas Galatasaray'i ayakta tutuyor. Necati ve Hakan Skr de byk destek. Orta sahada da Saidou ve Ergn var. Tempoyu bulurlarsa basarili olabilirler. zhan Canaydin rnek bir baskan. Trk fair playine byk katkilari oldu. Besiktas toparlanip, herkesi sasirtacak. Tabi geen sene yaptiklari hatayi tekrarlamazlarsa. Hep hakemleri bahane ediyorlar. Del Bosque ne gzel bir laf etmis: "Hakemlerle ugrasirsam taraftarimin beni ayiplamasi lazim". Ancak bizden daha tecrbeli oyunculari var. Bilbao'yu da geebilirler.

Guests
    Ziyareti

baskana yakisir gene gzel konusmus

Guests
    Ziyareti

Trabzonspor Baskani Atay Aktug, Trabzonspor'un sampiyonluk hedefinde bir sapma olmadigini, geri kalan malardan galip ayrilarak, sampiyonluk yarisina devam edeceklerini syledi.
    Aktug, AA muhabirine yaptigi aiklamada, Galatasaray karsisinda kaybedilen 3 puanin znts iinde olduklarini belirtti.
    Galatasaray'in kazanmasina ragmen, kendilerinden stn bir futbol oynamadigini dile getiren Aktug, ''Ne Galatasaray, ne de biz iyi bir futbol ortaya koyamadik. Ancak, Galatasaray daha akilli oynadi. Bali'in ektigi sut gol oldu. zellikle son 15 dakikada girdigimiz ok net gol pozisyonlari var. Ancak hibirini golle sonulandiramadik'' dedi.
    Trabzonspor'un hedefinin sampiyonluk oldugunu ifade eden Aktug, ''Hedefimizde bir sapma yok. Daha ligin 3'te birini oynadik. Geri kalan malardan galip ayrilarak, sampiyonluk yarisina devam edecegiz'' diye konustu.

baskanim transfer istiyoruz transferrrrrrrrrr

Guests
    Ziyareti

Trabzonspor Asbaskani Nevzat Sakar, bordo-mavili ekibin nmzdeki haftalarda tekrar ikisa geecegine inandiklarini syledi.
    Sakar, AA muhabirine yaptigi aiklamada, Galatasaray mainda kaybedilen 3 puana zldklerini belirtti.
    Her takimin puan kaybedebilecegini ifade eden Sakar, ''Hedefimiz sampiyonluktur. Uzun lig maratonunda bu tr kazalar olacak. Her takimin inisi ikisi oluyor. Galatasaray mainda kaybedilen 3 puanin telafisi iin elimizden gelen gayreti gstererek, nmzdeki haftalarda tekrar ikisa geecegimize inaniyoruz'' dedi.
    Galatasaray mainda ortaya konan oyunun kendilerini memnun etmedigini dile getiren Sakar, ''Oyunu ok begendigimi syleyemem, ancak biz oyuncularimiza ve teknik kardomuza gveniyoruz. Hepsi ok yetenekli. Kaybedilen puanlar telafi edilecektir'' diye konustu.

transfer lazim sayin sakar transfer. isyandir bu haykirisss

Guests
    Ziyareti

agri Merkezimiz ok Yakinda Hizmette
    Taraftarlarimizin kulp hakkinda her trl bilgiye ulasabilecekleri agri Merkezinde (444 1967) grev yapacak olan elemanlar kulp binamizdaki iki gnlk egitimlerini bugn tamamdilar. agri merkezimizi (444 1967) arayan taraftarlarimiz, kulbmzle ilgili her trl bilginin yani sira yeliklerini takip edebilecek ve ma bileti satin alabilecekler.

Harun-61 - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    29.05.2004
    Nereden
    Almanya
    Ya
    34

Trabzon ayaga kalkiyor

Baskan Atay Aktug?a rportaj yapmaya gittigimde ok gzel insanlarla tanistim. Yillardir gidip geldigim Karadeniz?in bu gzide kentinde nasil olmustu da onlari tanimamistim hayret! Tabii belki bu bizlerin, yani onlarin tabiriyle ?Istanbul Basini?nin eksikligi veya onlara bakis aisi, belki de Istanbul?a seslerini duyuracak organizasyonu yapamamis olmalariyla su biraz da kendilerinde. Her ne olmussa olmus ama artik seslerini duyurmak iin abalarini artirmislar. Kulp profesyonellerinden Genel Mdr Burak Grdal ve Finans Direktr Tayfun Erpek bir sre nce hummali alismanin ardindan farkli bir proje baslatmislar. Oturduk kulbn tatli, tatli oldugu kadar salas yemekhanesinde saatlerce konu hakkinda konustuk. Biraz sonra okuyacaklarinizi heyecanli bir sekilde tek tek anlattilar. Trabzonsporlu?yum diyenlerin destek vermesi gereken bir proje. Bakalim Trabzonsporlular kulplerine ne kadar sahip ikiyorlar. Iste Bordo-Mavili heyecanla alisan iki gencin szleri ve projede son durum, Burak ve Tayfun?un deyisleriyle gerisine ister dkkaninizda, ister evinizde, isterseniz kahvehanede veya derneginizde olun, oturup siz karar verin.

?Heryerde Trabzon?
    ?Trabzon?da 1, disarida 6 milyon taraftar kitlesi var. Peynirli pideciden, kahvehanelere, derneklere kadar, her yerde insanlar ?Trabzonspor?u konusuyorlar. Avrupa?da, Istanbul, Ankara, Izmir, Gneydogu, I Anadolu, kisacasi drt bir yanda Bordo - Mavili renklere gnl vermis veya Istanbul takimlarina anti sempati ile yaklasan yzbinler var. Bu gc harekete geirmek gerekiyordu.?

?Digerleri gibi degil?
    ?Fenerbahe, Galatasaray ve Besiktas gibi kulplerdeki kisitlayici yelik kurallari bizde yok. Dedik ki, insanlari ucuz ve ok taksitli olarak kulbe ye yapalim ve onlara haklar taniyalim, imkanlar yaratalim.?

?En akilli kart?
    ?Bundan sonra Istanbul kulplerinin aksine demokratik bir yapi iinde oluyoruz. ?Akilli kart? sistemini baslattik. ye olanlar indirimli olarak dergiden tutun, komine biletine, restoranlardan, storelarimiza kadar her yerde tek kartla ok is yapabilecek. Ayrica en nemlisi seme ve seilme hakkina sahip olacaklar. Kulple taraftar arasindaki duvarlari kaldirdik. Galatasaray Kulb?nn dsndg gibi bir taraftar karti degil bu. Akilli kart, ye karti.?

?Festivale dnsr?
    ?Daginik gcmz bir araya topluyoruz. Hedefimiz 100 bin ye. 36 senede 10 bin ye yapmisiz, son 4 ayda 15 bine ikardik. Artan ivmeyle kisa zamanda hedefe ulasacagiz. Trabzonsporlular ayricaliklarinin farkina varmalilar. Bir anda en byk sivil toplum rgt olabiliriz. Bilinlenirsek ve 100 bin ye hedefimize ulasirsak, rnegin kongremiz bir festivale dnsebilir. Hatta bu sayiyi bile geebiliriz. nk diger kulplerden farkli olarak, kisilerin disinda sirketleri de yemiz yapabiliyoruz. Sirketinizin girisinde ?Bu sirket bir Trabzonspor yesidir? yazmasini istemez misiniz??

?Trkiye?de bir ilk?
    ?Futbol gelirlerini, yayin, sponsorluk ve merchandising gibi yollardan elde eden Trabzonspor, ?100 bin ye? hedefiyle, bir taraftan dzenli,sabit gelir elde etmeyi, diger taraftan da Trkiye?de bir ilk olmayi hedefliyor. rnek olarak, 100 bin yeden, yillik 30 Euro gibi bir yelik creti alindiginda kulp, 3 milyon Euro gibi ciddi bir gelir elde eder. Ve byle bir miktar, kulbn kisilere bagli olmadan, kendi kaynagiyla devam etmesini saglar. 100 bin yeye sahip olmak, 100 bin kisinin verisine de sahip olmak anlamina geliyor. 100 bin kisinin datasiyla, zel projeler gelistirmek ve kulbe ynelik gelir kaynaklarinda bunlari kullanmak mmkn.?

?Teknoloji kullanilacak?
    ?Dzenli olarak, internet araciligiyla yelerin elektronik postalarina, kulple ilgili haberler dzenli olarak gelmis olacak. Yine, dzenli olarak nemli haberler cep mesajlariyla dagitilmis olacak. Haftalik basin bltenleri yine e - posta?larina gnderilecek.?

?Birok imkan saglanacak?
    ?Internet zerinden yayin yapan Trabzonspor Radyosu kurulacak, sifreyle ve sadece yelere aik bir radyo olacak. Ve, ?trabzonspor.com.tr? uzantili mail adresi de sadece yelere verilecek. Futbol okullarindan indirimli yararlanmak, bir futbol turnuvasi organize ederek, finalini Avni Aker?de yapmak ve yalnizca yelerin istirakini saglamak gibi uzanan ok genis kapsamli fikirlerimiz var.?

?Iletisim saglanacak?
    ?Temel olarak yelerin, kulple ilgili haberlerden ncelikli ve dogrudan yararlanacagi, iletisimin ok yogun olarak saglanacagini garanti ediyoruz. Ana fikrimiz, kulbn btn imkanlarindan, ncelikli olarak yelerin yararlanmasi ve kulpten uzakta olup da haber alamayan kitleyi, her trl konudan haberdar etmek. Trabzon iindeki kitle, Trabzonspor?la ilgili haberleri ok yakindan takip edebiliyor ancak, Istanbul, Ankara ve Izmir?de, hatta yurtdisindaki kisiler, bu haberlere kolayca ulasamiyor.?

?Avrupa?yi sarsariz?
    ?Son olarak syleyecegimiz, her sartta kulbn desteklenmesi lazim. Kulp taraftarina inaniyor, taraftar da kulbne inansin ve destek versin. Desteksiz ilerlemek mmkn degil. Emeklerin karsiligini alirsak ok yakinda halka arz olmus ve UEFA kriterlerini yerine getirmis borsuz bir Trabzonspor Avrupa?yi bile sarsar. Bunlar sabirla ve en nemlisi destekle olacak isler. Taraftarlarimizi birlik yapmaya haziriz, yeter ki destek versinler.?

Guests
    Ziyareti

Trabzonspor Kulb Asbaskani Nevzat Sakar, Trabzonspor'un galibiyet serisinin bundan sonra da devam edecegini syledi.
    Sakar, AA muhabirine yaptigi aiklamada, 4-1'lik skorla galip tamamladiklari Diyarbakirspor karsilasmasinda grev alan futbolculari ve teknik ekibi kutladigini belirtti.
    ok gzel ve farkli galibiyet aldiklarini ifade eden Sakar, ''Bundan sonra da galibiyet serisi devam edecektir. Byksehir Belediyesi Ankaraspor beraberligi ve Galatasaray maglubiyetini Diyarbakirspor maiyla telafi ettik. Bu farkli galibiyet, futbolcularin morallerinin dzelmesini ve kendilerine olan gvenlerini yeniden kazanmalarini sagladi'' dedi.
    Trabzonspor'un sampiyonluk hedefini ve iddiasini srdrdgn kaydeden Sakar, takimin bundan sonra daha da iyi olacagini syledi.
    Sakar, Diyarbakirspor mainda bordo-mavili taraftarlarin desteginin mkemmel oldugunu da vurgulayarak, ''Bundan sonra da taraftarimizi hep bu sekilde grmek istiyoruz. Her zaman takimlarinin yaninda olsunlar ve desteklerini esirgemesinler'' diye konustu.

Guests
    Ziyareti

Kulbmze Ceza
    Profesyonel Futbol Disiplin Kurulu, 02.11.2004 tarihli toplantisinda, Galatasaray mainda yapilan kt ve irkin tezahrat nedeniyle 2.500.000.000.-TL , sahaya yabanci madde atilmasi nedeniyle 3.500.000.000.-TL olmak zere kulbmze toplam 6.000.000.000.-TL para cezasi vermistir.

bu serefsiz federasyondanda bu beklenir...

shipbroker61 - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    29.05.2004
    Nereden
    stanbul
    Ya
    45

ya arkadasim sen adamlara firsat verirsen adamlarda bunu degerlendirirler.

icimizdeki bazi zeka garibanlari yuzunden bu cezalari yeriz ve cozum olarakda onu bunu serefsiz diye itham ederk sonuca ulasamayiz.

amerikayi on kere kesfetmeye gerek yok. sahaya yabanci madde atmayacagiz ve sadece ama sadece kendi takimimizi destekleyecegiz.

bunlarin disinda mac esnasinda herkes hem kendine hem de yanindaki adama mukayet olacak.... bu kadar basit

Guests
    Ziyareti

diger takimlara verilen cezalarida okuda ondan sonra serefsiz diyecekmiyiz demiyecekmiyiz karar ver. ayrica besiktas kmeye diye bagirdikta ceza aldik biz. bu federasyona serefsiz demiyipte ne diyecegiz??????? ayrica sahaya taraftari giren kulbe ceza dahi verilmedi bu federasyona serefsiz demiyipte ne diyecegiz??????

yelik tarihi
    02.11.2004

tabiki serefsiz fedarasyon bjk fb mainda tribnde birbirilerini gebertiyorlardi bakalim federasyon ne ceza verecek

shipbroker61 - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    29.05.2004
    Nereden
    stanbul
    Ya
    45

ya bakin sapla samani birbirine karistirmayin oncelikle... diger takimlara ne verildigini gormedim ama eminim besiktas kumeye tezahuratindan dolayi ceza almadik.... ceza alinmasinin sebebi " ergun gursoya" kufurden dolayidiri buyuk bir ihtimalle. tam bilmedigim icin israr edemiyorum ama buyk bir ihtimalle sebep bu.. yani besiktas kumeye den dolayi degil...

sahaya taraftari giren klup konusuna girme istersen orda bizde cok masum sayilmayiz yani.

bak krdesim burda benim anlatmaya calistigim sey daha farkli. adamlara serefsiz demekle is cozulecekse gel hep beraber diyelim. ama gordugun gibi bunlar aynen bumerang misali bize fazlasiyla geri donuyor.

onun icin bu takimi seviyorsak ona zarar veren veya vermesine mahal veren herseyi ve kurulusu uyaracagiz karsisina gececegiz. eger bunlar kendi icimizdeyse onlarida birsekilde duzene sokacagiz.

yoksa bunlari burdan daha cok okuruz ve bosyere birbirimiz yeriz

Guests
    Ziyareti

ben yaptiklarimizi savunmuyorum. ama bir ifte standart dolasiyor ortalikta. ayrica erguna kfr edildi dogru ama ceza tek kfr iin verilmedi agir tahrik edici tezahurat dendi bu tezahuratta besiktas kmeye diye aiklandi. ynetimden adamlar ikip yalan aiklama yapmiyorlar herhalde. tekrar sylyorum yapmamaliyiz kfr etmemeliyiz ama dnyanin her yerinde oldugu gibi trabzondada var. dnyanin hibir yerinde son verilemiyecegi gibi trabzondada son verilemez kfre.

Trabzonspor Kongre yesi
    gultekinsurul - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    02.07.2004
    Nereden
    Samsun
    Ya
    40

EVET FEDERASYON MEDYA GIBI BIZANS USAKLIGI YAPMAYA DEVAM EDIYOR. HAFTALARCA TRABZONDA SAHAYA GIRME GRNTLERI VERILEREK TARTISMALAR YASANIRKEN EZIKTASLI TARAFTARIN SAHAYA GIREREK GOL SEVINCI YASAMALARI MEDYA TARAFINDAN SUSKUNLUKLA KARSILANDI. TARAFTARLARBIRBIRINE GIRDI SES SOLUK IKMIYOR. BAKALIM FEDERASYON BU OLAYLAR IIN BJK YA NE KADAR CEZA VERECEK. VERILEN CEZAYA GRE TEPKIMIZI BELIRTELIM.

Forumdan Uzaklatrlmtr Sevgi - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    06.10.2004
    Ya
    37

Ynetim tepkisiz kalmaya devam ettigi srece bu tr komik cezalarla ok daha karsilasacagiz.

Harun - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    31.05.2004
    Nereden
    Sakarya
    Ya
    37

Alnt sevgi Nickli yeden Alnt
    Ynetim tepkisiz kalmaya devam ettigi srece bu tr komik cezalarla ok daha karsilasacagiz.
    Sevgi bunun ynetimle ne alakasi var anlamadim.Ynetimmi diyor sahaya yabanci madde atin kfr edin diye !

Guests
    Ziyareti

Alnt Harun Nickli yeden Alnt
    Alnt sevgi Nickli yeden Alnt
    Sevgi bunun ynetimle ne alakasi var anlamadim.Ynetimmi diyor sahaya yabanci madde atin kfr edin diye !

cezalar ok fazla diger kulplere oranla sanirim onu belirtmek istedi

Guests
    Ziyareti

Bassagligi
    Eski dnem Trabzon Gazeteciler Cemiyeti Baskanligi yapmis ve Trabzon Hizmet Gazetesi sahibi Ayhan Kiyak vefat etmistir. Cenazesi yarin Iskenderpasa Camii'nde gle namazina mteakip kilinacak ceneze namazinin ardindan defnedilecektir. Trabzonspor Kulb olarak merhuma Allah'tan rahmet, yakinlarina bassagligi dileriz.

Harun-61 - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    29.05.2004
    Nereden
    Almanya
    Ya
    34

Alnt zGReisEsenLer Nickli yeden Alnt
    Bassagligi
    Eski dnem Trabzon Gazeteciler Cemiyeti Baskanligi yapmis ve Trabzon Hizmet Gazetesi sahibi Ayhan Kiyak vefat etmistir. Cenazesi yarin Iskenderpasa Camii'nde gle namazina mteakip kilinacak ceneze namazinin ardindan defnedilecektir. Trabzonspor Kulb olarak merhuma Allah'tan rahmet, yakinlarina bassagligi dileriz.

ALLAH c.c rahmet etsin..amin...

Guests
    Ziyareti

Ibrahim Sahin "Emanetleri Geri Aliyoruz"
    Basin ve Halkla Iliskiler Sorumlularimizdan Ibrahim Sahin, Trkiye Sper Ligi'nin 13. haftasinda kendi sahamizda oynayacagimiz Fenerbahe karsilasmasinin diger malardan farkli bir ma olmadigini ve bu mata ligin 6. haftasinda biraktigimiz emaneti tekrar Fenerbahe'den geri alarak lider olacagimizi syledi.

Sadri Sener Sosyal Tesisleri'nde haftalik basin toplantisini dzenleyen Ibrahim Sahin, Trkiye liginde her main ok zor oldugunu belirterek " Ankaragc mai bizim iin ok zorlu geti. Ilk yari istedigimiz oyunu ortaya koyamadik. Ikinci yarida haksiz bir kirmizi karttan sonra 10 kisi kalan takimimiz olduka iyi bir mcadele verdi. Btn camiamizi mutlu eden bir sonu ile Ankara'dan dndk." dedi.

Trabzonspor olarak Milli gurur yasadigimizi belirten Sahin "Ma sonrasi oyuncularimiz Milli takimlarina gittiler. 11 oyuncumuzu Milli takimlara gnderdik. Son derece mutlu ve gururluyuz. Yakin zamanda iki oyuncu ile temsil edildigimiz Milli takimlarda artik bir takim kuruyoruz. Bu bizi ok mutlu ediyor. Trabzonspor futbol takiminin birinci hedefi lke futboluna katkidir. Avrupa'da lkeyi temsil etmek ve ulusal takima st dzeyde futbolcular vermektir. Bugn gelinen nokta bu duygularimizi perinlemektedir. A Milli Takimin iskeleti Trabzonspor'lu oyunculardan olusmaktadir. Oyuncularimiz Milli takimlarda en yksek performanslarini gsterip tekrar takimimiza katilacaklardir. Saha sonucunun iyi olmasi yaninda futbolcu kardeslerimizi bir sakatlik olmadan aramiza katilmalari en byk dilegimiz. 13. Hafta'da oynayacagimiz Fenerbahe mai ncesinde dilegimiz bu sekildedir" diye konustu.
    Fenerbahe'yi Trabzon'da en iyi sekilde agirlayacagimizi ifade eden Sahin "Sayin Aziz Yildirim ve degerli yneticileri geen sene oynadigimiz ma ncesi bizleri tesislerinde ok iyi agirlamislardi. 3-1 kaybettigimiz matan sonra kendilerini tebrik ettik. Simdi sira bize geldi. Biz Trabzonspor ynetimi olarak baskan Aziz Yildirim ve arkadaslarini Trabzon'da agirlamaktan zevk duyacagiz. Programlari uygun olursa onlari agirlamak istiyoruz. Fenerbahe bizim gibi byk bir Anadolu takimidir.

Fenerbahe ile biz her zaman tatli bir rekabet iinde kaliriz. Yeneriz, yeniliriz, sampiyon oluruz, sampiyonlugu kaptiririz. Lig var oldugu mddete bu byle gidecektir. Fenerbahe mai bizim iin bir Gaziantepspor mai ile bir Besiktas ve bir Galatasaray maindan farkli bir ma degildir. Zaman zaman bazen Istanbul'dan olusturulmak istenen hava bu main Trabzon iin ayri bir nemi oldugu yansitiliyor. Bazen istenmedik gerilimlere neden oluyor. Buna izin vermemek lazim. ok nemli bir ma oynayacagiz, dogrudur. Liderlik mai oynayacagiz dogrudur ama Trkiye liginde bir ma oynayacagiz. Fenerbaheliler Trabzon'a gelerek saha iinde her trl mcadeleyi yapacaktir. Trabzonspor taraftari bu sehri karalayici sylemlere izin vermeyecek sekilde agirlayacak ve yollayacaktir. " seklinde konustu.

"EMANETLERI TEKER TEKER GERI ALIYORUZ"

Basin Szcmz Ibrahim Sahin, bordo-mavili takim olarak zaman zaman emanetleri baskalarina verdigimizi kaydederek "Biz amenetleri zaman zaman veriyoruz ve sonrada geri aliyoruz. Bu hafta emanetin birini geri aldik. Galatasaray'dan 2.'ligi geri aldik. Galatasaray mainda sonra sehirde olusturulan olumsuz havanin dagildigini gryorum. Futbolcu kardeslerime inaniyorum ve gveniyorum. Ikinci emaneti de nmzdeki hafta Cumartesi gn oynayacagimiz Fenerbahe mai ile alacagiz. Tabiki lider olmak, ikinci olmak hi nemli degil. nemli olan sezon sonunda sampiyon olmak. Bunun tecrbeli bir camia olarak ok iyi biliyoruz" dedi.

Daha nce Trabzon'a gelerek olay ikartan Fenerbahe taraftarlari iin Il Gvenlik Kurulu ile birlikte alismalarimizin srdgn ifade eden Sahin "Gelecek olan Fenerbahe taraftari bizim uzattigimiz eli sicaklikla kavramasi lazim. Geleceklerse bu sekilde gelsinler, art niyetli gelmesinler. Bu sehri karalamak iin gelmesinler" aiklamasini yapti.
    Ankaragc mainda sonra hep yasanilan bir senaryonun tekrar sahnelendigine dikkat eken Ibrahim Sahin, sunlari syledi:

"Bu ligin 2.'si Trabzonspor takimi, deplasmanda net bir skor ile galibiyet almisti. Mai seyretme sansina erisememis olan Trabzonsporlu taraftarlar cosku ile televizyonlarinin baslarina kurulduklarinda bir senaryonun yeninden oyuna koyuldugunu grd. 2 dakika ma grnts. Main tamamini seyretmeden pozisyonlara hakim olmadan ulusal televizyon kanallarinda yapilmis yanlis bir takim elestiriler camiamizi zyor. Biz israrla bu arkadaslarimizi sagduyuya davet ediyoruz ama onlar israrla kendi bildiklerini yapiyorlar. Beyler ikarin tuttugunuz takimlarin formalarini zerlerinizden, bulundugunuz konumdaki grevinizi sagduyuyla yapiniz. 9 milyon taraftari olan, bu lkeye vergi veren insanlarin takimlarini seyretmek gibi bir haklari vardir. Bunlardan onlari mahkum edemezsiniz. Lafim anlayanadir. Bu laftan alinmak isteyenler zerlerine dsen grevi yapmak iin alinsinlar ve kendilerini sorgulasinlar. Biz Trabzonspor taraftarlari olarak malarimizin televizyonlardan verilip verilmemesini tartisiyoruz. Yapilan yorumlarda Trkiye'deki puan cetvelindeki hakkimiz kadar yer almak istiyoruz. Sevgili basin mensuplari, bir ka spor programina sanki sartmis gibi tane yorumcu Fenerbahe, Galatasaray ve Besiktas adina katiliyor. Siz bulamiyorsaniz biz gnderelim ok degerli eski yneticilerimiz ve sporcularimiz var. Bizler olusturmak istedigimiz fair play ruhuna sizler zarar veriyorsunuz. Ben byk bir camia adina tepki koyuyorum. Trabzon sehri bir futbol sehridir. Trabzonspor'un arkasinda holdingler yoktur. Trabzonspor bir halk takimidir o zaman ltfen saygi beyler, Trabzonspor bunu hak ediyor"

yelik tarihi
    02.11.2004

yneticimiz ok dogru seyler sylemis tebrik ediyorum

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gzatan Kullanclar

u anda 1 kullanc bu konuyu grntlyor. (0 kaytl ve 1 misafir)