Sayfa 2 Toplam 11 Sayfadan BirinciBirinci 1 2 3 4 ... SonuncuSonuncu
Toplam 256 adet sonuctan sayfa basi 26 ile 50 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Satranç

CeSS - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

Alıntı ThE_s2d Nickli Üyeden Alıntı

Bu santranci internette oynayanabilecek siteler var mi ¿

Benim bildigim bi site var.Ben orda oynuyom ama yabanci site

(Site ismini sildim, reklam olmasin , isteyene özelden yazarim )

satranci burada oynabilirsin. ayrica king, batak , okey, poker, briç , bilardo (amerikan, 3 top, 4 top, ihale , maça kizi, ohel, yanik, tavla vb. oyunlarida bu sitede oynayabilirsin.

bu arada sitenin reklami oldu adminler kizmasin. [img]smileys/smiley2.gif[/img]

Bu sitede sorunun olursa beni bul , bu sitenin 8 Süper Opundan birisiyim.Edited by: CeSS

TheCrow - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

koaka ve superonline'da satranç oynanabilir,ama bilgisayarda tahta basinda verdigi heyecani vermiyor satranç,biraz da psikolojik savas lazim satrançta.Ben bes yasindan beri oynuyorum,ama çogu zaman çevremde oynayacak insan bulamadigimdan bütün bildiklerim köreldi gitti.

Yoksa,zamaninda az Sicilya savunmalari,Ruy-Lopez ataklari,Ispanyol açilislari,vezir-sah gambitleri,oppositionlar yapmamisizdir yani...

Ögrenmek ve kendinizi gelistirmek için Chessmaster oyun serisi idealdir,en son Chessmaster 9000 çikmisti sanirim.Bir de eski dünya sampiyonlardan Jose Raul Capablanca'nin "Satrancin Esaslari" adli kitabi her seviyeden oyuncular içinson derece faydali ipuçlari içermektedir...

Unutmadan,Stefan Zweig'in "Satranç" adli muhtesem bir romani da vardir ki,tadindan yenmez...

Gökhan Kutlu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı TheCrow Nickli Üyeden Alıntı

koaka ve superonline'da satranç oynanabilir,ama bilgisayarda tahta basinda verdigi heyecani vermiyor satranç,biraz da psikolojik savas lazim satrançta.Ben bes yasindan beri oynuyorum,ama çogu zaman çevremde oynayacak insan bulamadigimdan bütün bildiklerim köreldi gitti.

Yoksa,zamaninda az Sicilya savunmalari,Ruy-Lopez ataklari,Ispanyol açilislari,vezir-sah gambitleri,oppositionlar yapmamisizdir yani...

Ögrenmek ve kendinizi gelistirmek için Chessmaster oyun serisi idealdir,en son Chessmaster 9000 çikmisti sanirim.Bir de eski dünya sampiyonlardan Jose Raul Capablanca'nin "Satrancin Esaslari" adli kitabi her seviyeden oyuncular içinson derece faydali ipuçlari içermektedir...

Unutmadan,Stefan Zweig'in "Satranç" adli muhtesem bir romani da vardir ki,tadindan yenmez...

arkadas o kitabi okudum casablancanin kitabini kasparov ve karpovun maçlari olna kitaplar ve sertaç dalkiranin da kitaplari vardir onlar da güzel

61trabzonomer - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

la firtina senle bir kapisalim yav yeyeyim seni bi..

TheCrow - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

Alıntı FIRTINA_61 Nickli Üyeden Alıntı
    Alıntı TheCrow Nickli Üyeden Alıntı

arkadas o kitabi okudum casablancanin kitabini kasparov ve karpovun maçlari olna kitaplar ve sertaç dalkiranin da kitaplari vardir onlar da güzel

Chessmaster Serisinde çok fazla sayida oyun var,eski dünya sampiyonalari,turnuvalar,unutulmaz maçlar,klasik oyunlar hepsi var...

Bir de büyük ustaRichard Reti'nin "SatrançtaBüyük Ustalar , Modern Görüsler" adli kitabi,ilk dünya sampiyonu Steinitz'den baslayarak büyük ustalarin stratejilerini ve oyun stillerini anlatarak satrancin tarihsel gelisimini ve günümüzdeki modern halini alisini örnek oyunlarla birlikte anlatan essiz bir eserdir.Piyasada bulmak biraz zordur,internetten orjinali"Modern Ideas in Chess" daha rahat bulunabilir...

Armağan Dere - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı 61trabzonomer Nickli Üyeden Alıntı
    ola sen kimsin la sen git kralin gelsin

Nereden
    İstanbul

Alıntı ÇAYKARALI_61 Nickli Üyeden Alıntı
    ola sen kimsin la sen git kralin gelsin
    la git hayret birsey gelde görelim sinavim var diye kaçiyosun sana bir piyonumu vermem la heheheh kapisacaz allah nasip ederse..

satrancta okulda 2 kupam war

oynamak isteyen war mi???[img]smileys/smiley36.gif[/img]

worldmaster - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Diyarbakır

Rakip varsa elbette var

Gökhan Kutlu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı bizimkoylu61 Nickli Üyeden Alıntı

satrancta okulda 2 kupam war

oynamak isteyen war mi???[img]smileys/smiley36.gif[/img]
    kardes gel kapisalim mynetten ya da yahoodan[img]smileys/smiley2.gif[/img]

tmm o zaman sana ozel mesaj attim[img]smileys/smiley20.gif[/img]

Nereden
    İstanbul

Alıntı bizimkoylu61 Nickli Üyeden Alıntı
    tmm o zaman sana ozel mesaj attim[img]smileys/smiley20.gif[/img]
    kaçmasan yenecektim [img]smileys/smiley36.gif[/img]

BURAK DOGU - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

ankarada olup satranç oynamak isteyen arkadaslara her zaman açigim... lütfen özele mesaj atiniz... bulusalim hem tanisalim hem güzel bi maç çikaralim

Nereden
    İstanbul

kardes bilmiyom disine kestirdiysen yersin ama o kadar da kolay lokma olmam [img]smileys/smiley2.gif[/img][img]smileys/smiley17.gif[/img]

Nereden
    İstanbul

kardes bilmiyom disine kestirdiysen yersin ama o kadar da kolay lokma olmam [img]smileys/smiley2.gif[/img][img]smileys/smiley17.gif[/img]
    tamam ben bütün olarak yutarim seni sen merak etme...[img]smileys/smiley4.gif[/img]5 hamle is bitmistir hehehe çoban mati da yaparim istersen [img]smileys/smiley4.gif[/img]

Nereden
    İstanbul

ömer sen bayaa da simardin ha[img]smileys/smiley36.gif[/img] söliyim ula sana çoban mati yaptirirmiyim la sen ne taraftan çoban mati yapilir onu biliyon mu ki[img]smileys/smiley36.gif[/img]

Nereden
    İstanbul

ömer sen bayaa da simardin ha[img]smileys/smiley36.gif[/img] söliyim ula sana çoban mati yaptirirmiyim la sen ne taraftan çoban mati yapilir onu biliyon mu ki[img]smileys/smiley36.gif[/img]
    hehehee gelde göstereyim sana ne taraftan yapilir sana iyi bir ders vermenin zamani geldi[img]smileys/smiley4.gif[/img]

arkadaslar anladigim kadariyla satranci bilen herkes çevresinde oynayacak kimsenin olmamasindan sikayet ediyo... bu durum benim için de geçerli... Trabzon ses ver de teskilatlanalim... hatta bütün sehirler teskilatlasin, neden BMN'nin böyle bir organizasyonu olmasin? ama yüz yüze tabi internet üzerinden degil [img]smileys/smiley17.gif[/img]

kardesim yattara11sen istiyorsansatranç oynariz.bu arada ben famagusta maçindan önce tanistigin arkadasin kocaelinden akif sana ve seningibi tüm kardeslerime buradan selamlar.

ooo hosgeldin Akif abi... satranç bahane, muhabbet sahane [img]smileys/smiley17.gif[/img]

Nereden
    İstanbul

Alıntı makifbayten Nickli Üyeden Alıntı
    kardesim yattara11sen istiyorsansatranç oynariz.bu arada ben famagusta maçindan önce tanistigin arkadasin kocaelinden akif sana ve seningibi tüm kardeslerime buradan selamlar.
    eyvallah akif abi saol oynariz insallah bigün satranç

Emir BAYRAK - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

ARKADASLAR;

Bordomavi.Net Satranç yarismasi düzenleyebiliriz.Bu konuyla ilgili daha önceden biraz olsun bilgim var.Yani daha önce turnuva düzenlemistim...Eger katilim olursa BMN Satranc Turnuvasi Net uzerinden oynanabilir...Öncelikle fikirleriniz nelerdir?

BURAK DOGU - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

suna bak en son satranç maili ayin kaçinda atilmis... arkadaslar ankarada oynamak isteyenler lütfen mail atsinlar özele... kimse çekinmesin lütfen bu oyun oynaya oynaya ögrenilir... bir hamlede yener, bir hamlede yenilirsin... çok bilen çok yanilir... lütfen maillerinizi bekliyorum

Eyüphan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

En son lisede bir 1.ligim vardi. Ondan sonra 4 yil geçti, iyice köreltik. Yine de bir organizasyon yapilirsa seve seve katilirim Ankara'da olmak kaydiyla

Trabzonspor Kongre Üyesi
    hayat61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Yunanistan'da Selanikte yapilan 2. Dünya Okullararasi Santranç sampiyonasinda Cankut Emiroglu Altin madalya aldi.Akdeniz,avrupa ve dünya sampiyonasinda altin madalya alan Cankut Emiroglu:"Kasparov gibi basarili ve kalici olmak istiyorum "dedi.Dün aksam bu haberin sonunu kanallar arasi dolasirken duydum.Bu gün google aradigimda sadece santranç federasyonunun sitesinde çikti.Santrança verdigimiz deger.Ne önemi var canim çocuk aklini kullanmis haber olmak için yeterli degil nede olsa!!!!!!Basin olarak sefaya destek çikalim!!!!!

Federasyonun sitesinde türkçe santranç oynanamaya yönlendiriliyor.

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)