Sayfa 105 Toplam 105 Sayfadan BirinciBirinci ... 5 55 95 103 104 105
Toplam 2616 adet sonuctan sayfa basi 2,601 ile 2,616 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Süper Lig 1.Hafta | K.D.Ç. Karabükspor 1-1 TRABZONSPOR | Maç Sonucu

Forumdan Uzaklaþtýrýlmýþtýr
    Nereden
    Almanya

Alýntý h@msi61 Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    var ya bizden gsye gitmeden gsli oyuncularin kafasini kazittigi gibi ligin son macina oyle cikan, o yaz gsye gidip hayallerimin takimina geldim diyen, daha sonra ne zaman hocamiz sallantida olsa canimdan cok sevdigim Trabzonspor diye mesaj gonderen... Allah yazdiysa bozsun insallah...

Tolunay da o gunun Selcuk'udur, Burak'idir, onun icin Trabzonspor treni coktan kacmistir bana kalirsa...
    tam nevzat sakar vizyonu....

Trabzonspor Kongre Üyesi
    UÐUR DURTAÞ - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara
    Yaþ
    49

-geçen yýl 1-0 öne geçip basit takýmlardan bile baský yiyip gol geliyorum diyor rakibin geleþi....ve goller yedik geçen yýl bu sene hiç ders çýkarmamýþ takým hiç çalýþmamýþ yine 1-0 öndeyiz forvetsiz baský yiyen bir takýmýz golde mustafa ve tolganýn ciddi anlamda hatasý var....mustafanýn o durumu acýnacak durumdaydý
    milli kalecimiz tolga kardeþim çýkýp alsana o topu neyi bekliyorsun maçta bir tanetopu olumlu sokmadýn oyuna....

yönetim çok net bu iþi yapamýyor....bu takýma direk oynayacak

sol bekkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkk
    bir stoper
    bir forvet lazým

karabük maçýnda 20.dak.forvetsiz oynayýþýmýzýn açýklamasý benim düþünceme göre þenol hocanýn yönetime hakaretidir.haklýmý bu maçta çok hatasý olmasýna raðmen þenol hoca haklýdýr.

atigol - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    38

Alýntý UÐUR DURTAÞ Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    -geçen yýl 1-0 öne geçip basit takýmlardan bile baský yiyip gol geliyorum diyor rakibin geleþi....ve goller yedik geçen yýl bu sene hiç ders çýkarmamýþ takým hiç çalýþmamýþ yine 1-0 öndeyiz forvetsiz baský yiyen bir takýmýz golde mustafa ve tolganýn ciddi anlamda hatasý var....mustafanýn o durumu acýnacak durumdaydý
    milli kalecimiz tolga kardeþim çýkýp alsana o topu neyi bekliyorsun maçta bir tanetopu olumlu sokmadýn oyuna....

yönetim çok net bu iþi yapamýyor....bu takýma direk oynayacak

sol bekkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkk
    bir stoper
    bir forvet lazým

karabük maçýnda 20.dak.forvetsiz oynayýþýmýzýn açýklamasý benim düþünceme göre þenol hocanýn yönetime hakaretidir.haklýmý bu maçta çok hatasý olmasýna raðmen þenol hoca haklýdýr.

Herkesde ayný algý oluþmuþ bende forvetsiz oynadýðýmýzýn 2. dakikasý Þenol hocanýn yönetime mesaj yolladýðýný düþündüm. Yönetimde ayný mesajý almýþtýr umarým, top tutmayý bilen rakip defansý zorlayabilen bir forvet oyuncusu alýrlar.

Ben takýmýn performansýný ilk yarý özellikle beðendim. Colman-Soner-Zokora çok iyi iþler yapacaklar gibi geliyor bana.

Nereden
    Ýstanbul

Þu maçýn parçalar halinde de olsa tamamýný izleyebileceðim bi yer var mýdýr ?
    Gurbetçi Gençler.

Tayfun Aydýn - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara
    Yaþ
    44

Hoca yönetime mesaj gönderiyor he.Valla hoca istifasýný versin bir zahmet eðer bu doðruysa hem Trabzonspor a hizmet etmiþ olur hem de mesajýn kralýný verir.

Ýskender Çakmak - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Kocaeli
    Yaþ
    37

1 0 ondeyken neden 2. Golü bulamýyoruz neden bizim hep böyle dertlerimiz oluyor?

Ýskender Çakmak - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Kocaeli
    Yaþ
    37

Alýntý Hüseyin Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Þu maçýn parçalar halinde de olsa tamamýný izleyebileceðim bi yer var mýdýr ?
    Ligtv web sitesinden izleyebilirsiniz. Ama üyelik isiyor.

Ertan1982 - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya

Alýntý Ýskender Çakmak Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    1 0 ondeyken neden 2. Golü bulamýyoruz neden bizim hep böyle dertlerimiz oluyor?
    Hoca korkak´da ondan.Son 10-5 dakikada yapacagi taktigi öne gectinden itibaren yapiyor.
    çalýþmadan, yorulmadan ve üretmeden, rahat yaþamak isteyen toplumlar; evvela haysiyetlerini, sonra hürriyetlerini daha sonra da istiklal ve istikballerini kaybetmeye mahkumdurlar." Gazi Mustafa Kemal Atatürk

h@msi61 - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Kuzey Amerika
    Yaþ
    39

Alýntý Burak Sahin Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    tam nevzat sakar vizyonu....
    Iyi yine bende iyi kotu vizyon namina birseyler varmis, sen o kadarindan bile nasiplenememissin

Erdinç Dilek - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Zonguldak
    Yaþ
    48

maç bittiðinde takýmý ýsrarla tribünlere çaðýrdýk inancýmýzý gösterdik bu önemliydi bence inþallah semeresini görürüz...

TrabZonguldaklý...

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Cyzio - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    62

Alýntý Erdem Koltuk Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster

Kimse alýnmasýn gücenmesin Þenol Güneþ gerçekten koca bir sýfýr koskoca bir SIFIR.
    Bu gerçeði Jean Marie Pfaff 1989 yýlýnda görmüþ ve cesaretle dile getirmiþtir (Bakýnýz imzamýn ilk satýrý).

.

Hatice Aslan - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Zonguldak

Þu konuya girip baþýndan sonuna kadar tüm mesajlarý okudum. Lanet ettim. Forum kurallarý alenen çiðnenmiþ, düzgünce eleþtiriden daha çok hakaretler var hatta hakareti eleþtiri olarak göstermeye çalýþýp bunu savunanlar var. Nasýl bir eleþtiri anlayýþýdýr kadýnlarý bile küçümseyecek þekilde mesajlar atmak? Nasýl bir eleþtiri anlayýþýdýr bir adamýn gururunun olmadýðýný , adam olmadýðýný yazmak? Hadi biri karþýnýza geçip gururunuzla adamlýðýnýzla ilgili kötü þeyler söyleyip aþaðýlasa ''eyvallah kardeþim'' mi diyeceksiniz? Skora yönelik taraftar(!) bolluðu var bu forumda... Birde seviyeden bahsediyorlarya kendilerine bakmadan.. Yazýk çok yazýk..
    Okuyup okuyup lanet ettim okuyup okuyup birçok kiþiyi engelledim (iþime gelmediði için deðil o HAKARETLERÝ görmemek okumamak için)!
    Sadece maç günü ortaya çýkýp pusuda bekleyen, berabere kaldýðýmýz veya yenildiðimiz maçlarda Þenol Güneþ'e nefret kusan birçok artniyetli insan var. Eleþtirin kimse eleþtirme hakkýnýzý elinizden almýyor ama gelip burda kiþinin adamlýðýna yüreðine gururuna laf etme lüksünüz yok olamazda bu þekilde eleþtiri olamaz zaten bunun bir adabý vardýr illa. Bunu koca koca adamlar yapýyor yaþlarýna bakýp utanýyorum nasýl ailenize çocuklarýnýza örnek oluyorsunuz gerçekten merak ediyorum. 2 gündür mesaj atýlmayan konuya gelip bunlarý sinirimden çatladýðým için yazýyorum biliyorum o kiþiler anlamayacak anlamak istemedikleri içinde tepki gösterecek ama engellediðim için cevaplarý görmeyeceðim dilerim ki aklýnýz baþýnýza gelir aynaya bakýp inþallah birgün utanýrsýnýz benim sizlerden utandýðým gibi..
    Konu Hatice Aslan tarafýndan (22.08.2012 Saat 19:54 ) deðiþtirilmiþtir.
    #7 Óscar René Cardozo Marin
    #28 Abdul Majeed Waris
    #8 Mehmet Ekici
    #11 Kévin Constant

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Burhan61 - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    50

40 yaþýna geldim. Binlerce maç izledim. Karabük maçýnda; hayatýmda ilk defa bir orta saha oyuncusu sakatlandýðýnda yerine bir sol bek alýndýðýný, oyundaki sol bekin sað beke geçtiðini, oyundaki sað bekin orta sahaya geçtiðini, daha sonra oyuna bir orta saha oyuncusu alýndýðýný ve oyuna giren sol bekin sol açýða, diðerlerinin de eski yerlerine geçtiðini gördüm.

Tüm bunlar olurken de 1-0 takým önde. Bir oyuncu deðiþikliði ile takýmýn bütün dengesi altüst oluyor. Futbolun en temel kurallarýndan biridir, galipsen ve gol yemiyorsan mecbur kalmadýkça(sakatlýk-kart vs) defans oyuncularýnýn yeri ve oyuncu deðiþimi yapýlmaz.

Ben hayatýmda böyle birþey görmedim.
    Þampiyonluk süreci devam ed(em)iyor..!

vectra29

https://twitter.com/caglarts

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Faik Yýlmaz - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Þenol Güneþin yönetime mesaj vermek için takýmý böyle oynattýðýný daha doðrusu oynatmadýðýný düþünmek bile istemiyorum......

ama maç içindeki oyunu deðiþikliklerinin de nasýl bir mantýkla yapýldýðýný doðrusu anlayamýyorum....

birde Þenol Hocanýn maç boyunca ne yazdýðýný gerçekten çok merak ediyorum....
    Ne mutlu Türk olana deðil , Ne mutlu Türk'üm diyene !

"Cahilin karþýsýnda kitap gibi sessiz ol." Mevlana

Ertuðrul ATALAY - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Zonguldak

Alýntý Faik Yýlmaz Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Þenol Güneþin yönetime mesaj vermek için takýmý böyle oynattýðýný daha doðrusu oynatmadýðýný düþünmek bile istemiyorum......

ama maç içindeki oyunu deðiþikliklerinin de nasýl bir mantýkla yapýldýðýný doðrusu anlayamýyorum....

birde Þenol Hocanýn maç boyunca ne yazdýðýný gerçekten çok merak ediyorum....
    aynen katýlýyorum...ikinci yarý benim için tam bir þok oldu...

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanýcýlar

Þu anda 1 kullanýcý bu konuyu görüntülüyor. (0 kayýtlý ve 1 misafir)

Bu Konuyu Okuyan Üye(ler) : 0

Þu anda listelenecek üye yok.