Sayfa 105 Toplam 105 Sayfadan BirinciBirinci ... 5 55 95 103 104 105
Toplam 2616 adet sonuctan sayfa basi 2,601 ile 2,616 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Süper Lig 1.Hafta | K.D.Ç. Karabükspor 1-1 TRABZONSPOR | Maç Sonucu

Forumdan Uzaklaştırılmıştır
    Nereden
    Almanya

Alıntı h@msi61 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    var ya bizden gsye gitmeden gsli oyuncularin kafasini kazittigi gibi ligin son macina oyle cikan, o yaz gsye gidip hayallerimin takimina geldim diyen, daha sonra ne zaman hocamiz sallantida olsa canimdan cok sevdigim Trabzonspor diye mesaj gonderen... Allah yazdiysa bozsun insallah...

Tolunay da o gunun Selcuk'udur, Burak'idir, onun icin Trabzonspor treni coktan kacmistir bana kalirsa...
    tam nevzat sakar vizyonu....

Trabzonspor Kongre Üyesi
    UĞUR DURTAŞ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

-geçen yıl 1-0 öne geçip basit takımlardan bile baskı yiyip gol geliyorum diyor rakibin geleşi....ve goller yedik geçen yıl bu sene hiç ders çıkarmamış takım hiç çalışmamış yine 1-0 öndeyiz forvetsiz baskı yiyen bir takımız golde mustafa ve tolganın ciddi anlamda hatası var....mustafanın o durumu acınacak durumdaydı
    milli kalecimiz tolga kardeşim çıkıp alsana o topu neyi bekliyorsun maçta bir tanetopu olumlu sokmadın oyuna....

yönetim çok net bu işi yapamıyor....bu takıma direk oynayacak

sol bekkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkk
    bir stoper
    bir forvet lazım

karabük maçında 20.dak.forvetsiz oynayışımızın açıklaması benim düşünceme göre şenol hocanın yönetime hakaretidir.haklımı bu maçta çok hatası olmasına rağmen şenol hoca haklıdır.

atigol - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı UĞUR DURTAŞ Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    -geçen yıl 1-0 öne geçip basit takımlardan bile baskı yiyip gol geliyorum diyor rakibin geleşi....ve goller yedik geçen yıl bu sene hiç ders çıkarmamış takım hiç çalışmamış yine 1-0 öndeyiz forvetsiz baskı yiyen bir takımız golde mustafa ve tolganın ciddi anlamda hatası var....mustafanın o durumu acınacak durumdaydı
    milli kalecimiz tolga kardeşim çıkıp alsana o topu neyi bekliyorsun maçta bir tanetopu olumlu sokmadın oyuna....

yönetim çok net bu işi yapamıyor....bu takıma direk oynayacak

sol bekkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkk
    bir stoper
    bir forvet lazım

karabük maçında 20.dak.forvetsiz oynayışımızın açıklaması benim düşünceme göre şenol hocanın yönetime hakaretidir.haklımı bu maçta çok hatası olmasına rağmen şenol hoca haklıdır.

Herkesde aynı algı oluşmuş bende forvetsiz oynadığımızın 2. dakikası Şenol hocanın yönetime mesaj yolladığını düşündüm. Yönetimde aynı mesajı almıştır umarım, top tutmayı bilen rakip defansı zorlayabilen bir forvet oyuncusu alırlar.

Ben takımın performansını ilk yarı özellikle beğendim. Colman-Soner-Zokora çok iyi işler yapacaklar gibi geliyor bana.

Nereden
    İstanbul

Şu maçın parçalar halinde de olsa tamamını izleyebileceğim bi yer var mıdır ?
    Gurbetçi Gençler.

Tayfun Aydın - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

Hoca yönetime mesaj gönderiyor he.Valla hoca istifasını versin bir zahmet eğer bu doğruysa hem Trabzonspor a hizmet etmiş olur hem de mesajın kralını verir.

İskender Çakmak - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Kocaeli

1 0 ondeyken neden 2. Golü bulamıyoruz neden bizim hep böyle dertlerimiz oluyor?

İskender Çakmak - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Kocaeli

Alıntı Hüseyin Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Şu maçın parçalar halinde de olsa tamamını izleyebileceğim bi yer var mıdır ?
    Ligtv web sitesinden izleyebilirsiniz. Ama üyelik isiyor.

Ertan1982 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya

Alıntı İskender Çakmak Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    1 0 ondeyken neden 2. Golü bulamıyoruz neden bizim hep böyle dertlerimiz oluyor?
    Hoca korkak´da ondan.Son 10-5 dakikada yapacagi taktigi öne gectinden itibaren yapiyor.
    çalışmadan, yorulmadan ve üretmeden, rahat yaşamak isteyen toplumlar; evvela haysiyetlerini, sonra hürriyetlerini daha sonra da istiklal ve istikballerini kaybetmeye mahkumdurlar." Gazi Mustafa Kemal Atatürk

h@msi61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Kuzey Amerika

Alıntı Burak Sahin Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    tam nevzat sakar vizyonu....
    Iyi yine bende iyi kotu vizyon namina birseyler varmis, sen o kadarindan bile nasiplenememissin

Erdinç Dilek - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Zonguldak

maç bittiğinde takımı ısrarla tribünlere çağırdık inancımızı gösterdik bu önemliydi bence inşallah semeresini görürüz...

TrabZonguldaklı...

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Cyzio - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı Erdem Koltuk Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster

Kimse alınmasın gücenmesin Şenol Güneş gerçekten koca bir sıfır koskoca bir SIFIR.
    Bu gerçeği Jean Marie Pfaff 1989 yılında görmüş ve cesaretle dile getirmiştir (Bakınız imzamın ilk satırı).

.

Hatice Aslan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Zonguldak

Şu konuya girip başından sonuna kadar tüm mesajları okudum. Lanet ettim. Forum kuralları alenen çiğnenmiş, düzgünce eleştiriden daha çok hakaretler var hatta hakareti eleştiri olarak göstermeye çalışıp bunu savunanlar var. Nasıl bir eleştiri anlayışıdır kadınları bile küçümseyecek şekilde mesajlar atmak? Nasıl bir eleştiri anlayışıdır bir adamın gururunun olmadığını , adam olmadığını yazmak? Hadi biri karşınıza geçip gururunuzla adamlığınızla ilgili kötü şeyler söyleyip aşağılasa ''eyvallah kardeşim'' mi diyeceksiniz? Skora yönelik taraftar(!) bolluğu var bu forumda... Birde seviyeden bahsediyorlarya kendilerine bakmadan.. Yazık çok yazık..
    Okuyup okuyup lanet ettim okuyup okuyup birçok kişiyi engelledim (işime gelmediği için değil o HAKARETLERİ görmemek okumamak için)!
    Sadece maç günü ortaya çıkıp pusuda bekleyen, berabere kaldığımız veya yenildiğimiz maçlarda Şenol Güneş'e nefret kusan birçok artniyetli insan var. Eleştirin kimse eleştirme hakkınızı elinizden almıyor ama gelip burda kişinin adamlığına yüreğine gururuna laf etme lüksünüz yok olamazda bu şekilde eleştiri olamaz zaten bunun bir adabı vardır illa. Bunu koca koca adamlar yapıyor yaşlarına bakıp utanıyorum nasıl ailenize çocuklarınıza örnek oluyorsunuz gerçekten merak ediyorum. 2 gündür mesaj atılmayan konuya gelip bunları sinirimden çatladığım için yazıyorum biliyorum o kişiler anlamayacak anlamak istemedikleri içinde tepki gösterecek ama engellediğim için cevapları görmeyeceğim dilerim ki aklınız başınıza gelir aynaya bakıp inşallah birgün utanırsınız benim sizlerden utandığım gibi..
    Konu Hatice Aslan tarafından (22.08.2012 Saat 19:54 ) değiştirilmiştir.
    #7 Óscar René Cardozo Marin
    #28 Abdul Majeed Waris
    #8 Mehmet Ekici
    #11 Kévin Constant

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Burhan61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

40 yaşına geldim. Binlerce maç izledim. Karabük maçında; hayatımda ilk defa bir orta saha oyuncusu sakatlandığında yerine bir sol bek alındığını, oyundaki sol bekin sağ beke geçtiğini, oyundaki sağ bekin orta sahaya geçtiğini, daha sonra oyuna bir orta saha oyuncusu alındığını ve oyuna giren sol bekin sol açığa, diğerlerinin de eski yerlerine geçtiğini gördüm.

Tüm bunlar olurken de 1-0 takım önde. Bir oyuncu değişikliği ile takımın bütün dengesi altüst oluyor. Futbolun en temel kurallarından biridir, galipsen ve gol yemiyorsan mecbur kalmadıkça(sakatlık-kart vs) defans oyuncularının yeri ve oyuncu değişimi yapılmaz.

Ben hayatımda böyle birşey görmedim.
    Şampiyonluk süreci devam ed(em)iyor..!

vectra29

https://twitter.com/caglarts

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Faik Yılmaz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Şenol Güneşin yönetime mesaj vermek için takımı böyle oynattığını daha doğrusu oynatmadığını düşünmek bile istemiyorum......

ama maç içindeki oyunu değişikliklerinin de nasıl bir mantıkla yapıldığını doğrusu anlayamıyorum....

birde Şenol Hocanın maç boyunca ne yazdığını gerçekten çok merak ediyorum....
    Ne mutlu Türk olana değil , Ne mutlu Türk'üm diyene !

"Cahilin karşısında kitap gibi sessiz ol." Mevlana

Ertuğrul ATALAY - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Zonguldak

Alıntı Faik Yılmaz Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Şenol Güneşin yönetime mesaj vermek için takımı böyle oynattığını daha doğrusu oynatmadığını düşünmek bile istemiyorum......

ama maç içindeki oyunu değişikliklerinin de nasıl bir mantıkla yapıldığını doğrusu anlayamıyorum....

birde Şenol Hocanın maç boyunca ne yazdığını gerçekten çok merak ediyorum....
    aynen katılıyorum...ikinci yarı benim için tam bir şok oldu...

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)

Bu Konuyu Okuyan Üye(ler) : 0

Şu anda listelenecek üye yok.