Sayfa 4 Toplam 4 Sayfadan BirinciBirinci ... 2 3 4
Toplam 98 adet sonuctan sayfa basi 76 ile 98 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Türkiye-Ukrayna

Trabzonspor Kongre Üyesi
    EmrahYalçınalp - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Bir teknik direktörümüz vardi bizim... Hani fena top oynatmiyordu ama "karizmatik" degildi diye medya baya ugrasmisti... Sonra -bence-milli takimigelebilecegi en önemli yere getirerekdünya üçüncüsü yapmisti da, Ingiltere'yi sapsala çevirmesine ragmen yenemeyinceherkes kellesini istemisti. Sonra Avrupa sampiyonasindadünya ikincisi Almanya'yi sahadan ilen bir "17. sinif !!!"takimi eleyemeyince vurmustuk kiçina tekmeyi...

Hah, hatirladim, Senol Günes!

Gözünüze girsin diyecektim, seref fakirleri... Karizmatik Ersun'un laptopinda windows göçmüs, caniniz sagolsun. Size dünya üçüncülügünü yakalayan degil, en büyük basarisi kupada Trabzon'uma iki kere boyun egmek olan böyle adamlar yakisir. Milli takimimin defansina bak be... Deniz, Servet, Ümit, yani febe defansi. Acaba bu kez 6 yemediler diye içlerinden sevinmisler midir dersiniz?

oskayb - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Tekirdağ

buradan soruyor ve isyan ediyorum ;

sükrü saraçoglundaki rezillikten sonra bakalim federasyon baskani çikip;kirmizi-beyazdan çok ,stada hakim renk sari -lacivertti diyebilecek mi?

medyanin kasar yorumculari kin dolu bakislarla herbiri degisik bir kanala dagilip ,50-60 000 kisilik gürühun ay-yildizli formaya pet sise ,sopa ve bozuk para yagdirmasi hainligini lanetleyebilecek mi?

Allah büyük ,daha 2 ay önce trabzona yargisiz infaz yapanlar ,aksamki rezaleti açiklasinlar ,türk milletine böyle bir borçlari oldugunu düsünüyorum.kimse sormuyorsa ben soruyorum ,biz sormaliyiz.

kisaca dün gece tribünde ve saha klasik rezilbahçe rezilligi vardi.buradan yetkililere sesleniyorum ;bu adamlarin samp. liginde türkiyeyi (biz böyle görmesektemalesef türk takimi olarak gözüküyor)rezil ettikleri yeter , bari milli takimin yakasini biraksinlar.

ama kime söylüyorum ,nasilsa bozacinin sahidi siraci degil mi?

Muhalif - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Hatay

t. drektörlük böyle.. kimseye yaranamazsiniz.. senol hoca milli takimin basina geldiginde çok önemli bir basarisi var miydi? bence hayir.. keza ersun hoca için de ayni sey geçerli..

oturmus bir takima hocalik yapmakla, yeni bastan bir takim kurmak ayni degildir fikrimce.. faroe adalari, makedonya v.b takimlarla oynamakla ukrayna-yunanistan-danimarka ile oynamak da ayni degil...

medya senol u da asiyordu, simdi ersun u da asiyor.. bir hakan sükür isinden dolayi neler yapilmadi görmedik mi? ne yani ömür boyu hakan-bülent-alpay-ergün mü oynayacakti milli takimda?

bakmamiz gereken yer ligimizin kalitesi... 8 oyuncu ilk 2 siradaki takimdan.. ama sonuç hüsran.. ya en çok tepki vermesi gereken gs liler bence.. adamlar bizden niye adam yok biz de 3. yüz diyebilirler... ama her durumda memnun degiliz.. m.takim t. drektörlügü zor is.. ne isa ya yaranabilirsiniz ne musa ya...

burada servet-deniz-ümit özat i elestiriyoruz, adamlar diger yanda gökdeniz-fatih i elestiriyor.. bu adamlar(deniz disinda) ligin tepesinde bulunan takimlarinin degismez oyunculari.. kimi oynatacakti ki hoca? bjk den adam alsa hep beraber yine söverdik adama.. vay efendim 10. takimdan oyuncularin ne isi var takimda diye...

ersun hocanin tek elestirilecek noktasi oyun felsefesini degistirmesidir bence.. son zamanlarda özellikle yunanistanin basarisi ve hatta Trabzonspor un basarisi futbolun önce savunma, kalabalik ortasaha ve hizli hücumla basarili olacagi hissi uyandirdi herkeste.. oysa gençlerin uefadaki maçlarini hatirliyorum da geçen yil.. ing. deki blackburn ve son ispanyadaki valencia maçi hariç tüm maçlarda rakipleri gençlere mahkum oynamisti... ama ersun hoca da son zamanin modasina uydu, eski hucüm futbolunu oynatmiyor.. ve dedigim gibi bu kadro deplasmanda basarili olur.. ve kismen oldu da.. ama içerde kapanan takimlara karsi tipki trabzonsporumuzun zorlandigi gibi zorlanacagiz... herkes yedigimiz goller üzerinde dururken net olarak kaç pozisyona girdigimizi soran olmamis.. evimizde oynadigimiz maçta asil irdelenmesi gereken konu bu degil mi? sahi sizce kaç yüzde yüz gol pozisyonumuz vardi?

Murat BAYRAKTAR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Kocaeli

maç hakkinda birsey demicemde stadda olanlar ilgimi çekti... 1-ukrayna 'nin milli marsi okunuyor bizimkiler islikliyor.. biz nasil kendi marsimiza saygi gösterilmesini istiyorsak bizde onlarinkine saygi göstermek mecburiyetindeyiz.. 2-Yanlis görmediysem orta hakem yan hakeme bir madde verdi... Bunlar bizim stadda olsa hemen manset olurdu... vay öyleydi.. vay böyle.. sonrasi stad tiklim tiklim ama çit yok.. 70. dakkadan sonra bagirmaya basladilar.. 70. dakkadan sonra bagirsan ne olur bagirmasan ne olur.. bayrak dagitiyorsun herseyi yapiyorsun gelenler tiyatro izlemeye gelmis gibi oturdular...

Trabzonspor Kongre Üyesi
    EmrahYalçınalp - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

1- Senol hoca milli takimin basina geçtiginde Trabzonspor'da yeterince basariliydi. En azindan Abdullah'a, Ogün'e, Hami'ye, Ünal'a, Sota'ya "sunu söyle yapacaksin" demisligi vardi. Ersun gibi5 sene önce Hakan Sükür'ü yolda görse gidip çocugu için imza isteyecek adam degildi Senol hoca. Kaldi ki öyle ya da böyle, kariyerinde dünya üçüncülügü olan bir adami yolluyorsan sampiyonlugu olan bir adami getireceksin.Ayni mantiklabakinca Fatih Terim'in de bir basarisi yoktu milli takima kadar. Kimseye vahiy yoluyla gelmiyor ki kariyer denen sey. Bir yerden basalayacaksin sonuçta. Önemli olan ne yaptigin. Ersun'un stts'lari da ortada, Senol Günes'in de, hatta Fatih Terim ve Mustafa Denizli'ninkileri de katalim ki kimin ne oldugu dahabir ortaya çiksin...

2-Kimse Ergun'un saç modeline takmis degil. Senol'a yapilan sey onur kiriciydi, elestiri olmanin ötesinde. Ne demek takim elbisesi bit pazarindan alinmis olmak, ya da Nejat Biyediç Senol'dan daha güzel Türkçe konusuyor demek? Medya Ersun'u asmiyor, asmaz, müsterih olalim... Zira kendisi febe'ye gitmek için staj yapiyor (du), en azindan düne kadar.

3- Sonuç olarak neyi tartisiyoruz burda? Eger daha iyiyseler tabiki Alpay ve Bülent oynayacak defansta. Bana ne yaslarindan baslarindan... Magdem köklü bir degisime giderken basari beklemeyecegiz, o zaman verelim bir dilekçe, bize 5 yil müsaade diyelim.

4- "Hücum futbolu" diye bir sey yok ki! Eger "dandik" takimsan hurraa, saldirirsin, 9 yesen de kimse bir sey demez. Ama atinca iyisindir... Ersun da Gençler'de "hurraaa" derdi hep. Iyi oynatirmis... Ne basarisivar, magdem o kadar iyi. Ayni takima karsi iki kez kupa finali oynayip ikisini de hiç bir varlik gösteremeden kaybetti. Gördük iste "büyük maç oynama" becerisini.

5- Sonuçta milli takim benim de milli takimim. Ama3 ay önce vatan haini ilan edilmis bir Trabzon'lu futbol seyircisi olarak dün meshurKadiköy sirkinden yükselen"febe" ve "istifa" sesleri, "burasi Kadiköy, burdan çikis yok" slogani yükselirken benim önceligim bunlar oluyor. Fatih ve Gökdeniz kötüymüsler de onlara neden ses çikarmiyormusuz...Bu konuçok sonranin meselesi, önce febe stadindaki sari-lacivert (kirakibin bayraginin rengidir) flamalarla ilgili açiklamasi gelmeli Biçakçi'nin...

Barış - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Sampiyonlar Liginde 13 gol yemis defans ve yanlarinda Tolga.Tolga ne yapsin.Servet ve Deniz ayaklarinin altindan geçen topa vuramiyorlar.Rüstü desen denizci sadece geziyor.Ama önemli goller de çikardi.2.gol zaten komedi...

Guests
    Ziyaretçi

Alıntı Analyzer Nickli Üyeden Alıntı

Emre mükemmel bir futbolcu. Gerçekten tepeden tirnaga futbolcu. Teknigi, enerjisi, hirsi her maçta üst düzeyde. Bunlar tamam. Inter'in maçlarini TV8 gösteriyor. Bir bakin bakalim Emre Inter'de milli takimda oynadigi gibi mi oynuyor?Ukrayna maçini hali sahada 6 ya 6 oynasak Emre tek basina maçi alirdi, hatta fark atardik. Ne var ki, maç stadyumda 11 e 11 oynandi. Emre günümüz futbolunun tüm ilkelerine ihanet edip maçi tek basina oynamaya kalkti. Defanstan topu ben çikarayim, ileriye ben götüreyim, bu arada 5-10 kisiyi çalimlayayim zihniyeti ile oynadi. Oysa ki bugünfutbol çok hizli bir oyun. Tek paslarla baskin yapar gibi gol atmak ayri bir beceri. Emre'nin ayagina kaldiysak bu konuda, yandi gülüm keten helva. Emre orta sahada 3 futbolcu çalimlarken adamlarin defansi yerlesti hep.

Emre süper oynadi evet. Dünya çapinda futbolcu süper oynadi ve biz o maçi 3-0 kaybettik? Olamaz tabi böyle birsey. Yoksa Napoli, Maradona'nin tek pas oyunuyla yaptigi devrimle iki kere Serie A sampiyonu olmadi mi? Yanlis mi gördük?

Nickinle cok paralel bi yorum arkadasim

Sapkam olsa çikarirdim

katiliyorum arkadasa

Taner Uykuçeken - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Emre -* ne denebilirki tek kelimeyle muhtesem sadece[img]smileys/smiley32.gif[/img]

dün rezalet bir milli takim izledik bunun tek sebebide Ersun dur gerek taktik anlayisi gerekse milli oyuncu seçimi rezalet feybe ye yarancam diye feybe oyuncularini doldur kadroya yokmu bu ülkede hiç kanat oyunculari deniz ve ümitten baska adammi kalmadi ehehe tabi hiç anadolu kulüplerinin maçlarini izlemismiki nerden bilsin hadi erdinçi geçtik denizliden özgür burak, timuçin altan ali tandogan bunlaridami görmüyo gözlerin.

fatih ve gökdeniz umarim durgunlugunuz sadece 1 maçliktir c.tesi gerçek kimliginizi bulursunuz yoksa isimiz zor

Guests
    Ziyaretçi

abi emre çok çirpindi ama ne yapabilirki ümit ile denizi bu performanslariyla oynatan bir yanal var baslarinda kardesim kötü oynayani çikaracan bence nihat olsa bile ki bu maç berbatti . herneyse burda yenildik ya su takima HELAL OLSUN bize ....

trabzonspor1 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Kütahya

dün maça gittim ben çiplak gözle bu kadar kötü defans görmemistim. her gelen gol olur mu ya... servet yontulmamis kütük, deniz desen davetiye ile topa giriyo. en iyisi bizim tolgaydi.

ayrica biz taraftar olarak görevimizi yaptik. bazi futbolcularda yapti ama ersun yaLaN yapmadi.

SDanışmaz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Zonguldak

Maçta Emre disindaki oyuncular dökülüyordu.Defansi konusmaya gerek yok.Tolga disindakiler berbatti.Fatih sahada yoktu.Kisacasi herkes maçta döküldü.Ben böyle kötü bir milli takim görmedim.Az oynasaydik maç bizim olacakti.

Bir de Ersun Yanal maçtan sonraki basin toplantisinda bir soru üzerine '"Ben dünya 3. olan takimi almadim.Avrupa sampiyonasina gidemeyen bir takim aldim" demis.

Emre Emre Emre... Herkes Emre'yi göklere çikartiyor. Bana göre Emre dün sadece kendine oynadi. Kendini Ronaldinho ayarinda göstermek için oynadi. Her aldigi topta bir kaç kisiyi geçmeden pas vermedi. Çok sayida korner atti ve hiçbirini adrese teslim edemedi. Hatta çogu ön direkte eridi gitti.

Ve Nihat Kahveci. Maçin 5. dakikasinda kahraman olmak yerine pasi Fatih'e verseydi milli takim öne geçmis olacakti. Akli sira golü kendisi atip kahraman olma yolunu seçti.

Voronin 5 tane Emre Shevchenko 50 tane Nihat eder.

Guests
    Ziyaretçi

Alıntı gUgUDa_61 Nickli Üyeden Alıntı

Maçta Emre disindaki oyuncular dökülüyordu.Defansi konusmaya gerek yok.Tolga disindakiler berbatti.Fatih sahada yoktu.Kisacasi herkes maçta döküldü.Ben böyle kötü bir milli takim görmedim.Az oynasaydik maç bizim olacakti.

Bir de Ersun Yanal maçtan sonraki basin toplantisinda bir soru üzerine '"Ben dünya 3. olan takimi almadim.Avrupa sampiyonasina gidemeyen bir takim aldim" demis.

selo giderkende ben dünya sampiyonasina götüremedigim bir takim biraktim der olur biter

Maç bitiminde söylenecek iki kelime "Milli felaket"...

Mehmet - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Trabzon'da oynanaN maçta milliler berabere kalinca herkes faturayi Trabzonspor camiasina kesmeye çalismisti. Neoldu? Kizardilarmi simdi?

KADIKÖY'DE FELAKET GÖRSÜNLER SIMDI [img]smileys/smiley19.gif[/img][img]smileys/smiley19.gif[/img][img]smileys/smiley19.gif[/img]

Muhalif - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Hatay

kanal d haber ilk 10 dk sini ersun yanal in gönderilmesine ayirdi.. tm hatalarini saydi döktü.. fatih altayli dan analizleri aldi.. federasyon baskani ersun yanal istifa ederse kabul ederiz demis onu da söyledi...

yakinlarda ersun yanal giderse sasmam.. gs medyasi saha kalkti.. imparator-içe lerine is ariyorlar herhalde.. bu ülkede kim gelirse gelsin medyanin dilinden kurtulamaz... gelen türk se muhakkak background una göre bir kisim medya destekliyor, diger kisim yeriyor...

ve son kez ben de çikarayim hocanin hatalarini durun..

ewt.. servetle shevcenkov u durdurmaya kalkmak intihardi.. sanki tolga durdurabildi de... size bir sey söyleyim mi? gününde bir shevcenkov u italya gibi en üst düzey savunmacilarin oldugu ligde bile durduramiyorlar tr de sizce onu tutacak defans oyuncusu var mi? shevcenkov u durdurmanin tek yolu topun ona gelmesini engellemektir o kadar..

deniz, ümit özat da hataydi kabul... yerlerine kim oynardi? volkan bizde kadroya giremiyor.. celalettin vatandas bile degilmis... demek ki bizden sol bek çikmaz.. e ibrahim üzülmez i de danimarkada gördük.. sol bek bulun bana yahu! wedersonu Türk yapalim demisse yalan mi söylemis?

adam istatistikçi mantikla tr nin en az gol yiyen 2 takimindan kurmus defansi(fb-8, ts-9) ama tr de oynanan futbolu hesaba katmamis.. eh dogal olarak teoride en iyi defanslar avrupada klas tek oyuncu karsisinda bile çökmüs..

gelelim ortasahaya... ben bir de kimsenin deginmedigi konuya degineyim izninizle.. içerde ukrayna ile oynarken ben olsam hüseyini 11 e almazdim.. rakip kapanacak belli.. açacak adamlar(yildiray-hamit) dururken hüseyinle baslamasi da hataydi.. bunu pek dile getirmemis kimse.. yanlis mi sizce?

forvete dönersek o kadar orta yapacaksan forvetin boy ortalamasi 1.75 olmamali degil mi? eh hakan sükür demesinler mi? isteyen de mehmet yilmaz desin ne deyim...

surasi bir gerçek.. yukarida yazdigim gibi.. 11 adami da bir takimin oyuncusundan kursa, 11 i de ayri takimlardan olsa her kesim muhakkak bir yerlerden bakip kendine göre elestirecek yön bulacaktir..

bana sorarsaniz en iyisi yabanci t. drektör getirmek herhalde... söyle tartisilmayacak bir isim.. ki medya onlara karsi biraz daha insaflidir.. belki yerlilere 6 ay süre tanirken yabancilara 1 yil süre tanir.. ve adam o arada ne yapacaksa yapar...

bu konuda çok yorum yaptim ama gerçekten milli maçlarda ise taraftar penceresinden bakmaktan vazgeçmezsek bir yere varamayiz.. belki de sirf bunun için yazdim..

Nereden
    İstanbul

Milli takima yeni teknik direktörü ALI SEN buldu, DENIZLI, TERIM VEEEEE YILMAZ VURAL. adam DAUM'un bile hocasi .Hayirli olsun. iddiali adam. FENERE olamadi MILLI takima yakisir. EMRE ,HAKAN agbisinin olmamasina kizmis herhalde geriden aldigi tüm toplarla kaleye kadar girmek istedi ama boyu yetmedi. KADIKÖY de seyirci müthis kalabalikti ama golleri attiramadilarsonuç 0 puan. Demek seyirciylede bazi seyler olmuyormus. Hadi simdi TRABZON sehrinden özür dileyin bakalim.

ERSUN sanal alemde maç yapti bunu sahaya uyguladi herhalde SERVET kütük gibi yere düstü , kisacasi takim iyi basladi kafadan yenen gollerle demoralize oldular. Adamalarda 2 yi buldu . Bu maçta UKRAYNA'nin 2 den sonra yaptigi taktigi ZIYA bir ögrenebilse açik ara TRABZON sampiyon olur.Adamlarin geri 4 lüsü tank gibi ama adamlari hep havadan yokladik. kornerlerin bir kaçini bel hisasinin altinda kullansaydik ne olurdu EMRE bey ! ERSUB bey EEE sizdeçok soruyorsunuz. Dünyanin sonumu geldi diyeceksin. Yok DÜNYA KUPASI maçlarinin sonu geldi. Katilamayacagizda .ALI SEN ( çok bilir futbol adamidir !!!!, bizide çok sever ,eski baskanimiz çocukluk arkadasi !!) 19 puan almamaiz gerekiyor diyor ERSUN sen alabilecekmisin, alamiyacaksan bak önerdigi isimler bu puanlari alacak kapasitedelermis.

SENOL zaten alamiyacagi için gitti, alin DENIZLI-TERIM -VURAL 3 ü çalistirsin bu takimida görelim. Her takimda 6 yabanci ha olmadi 8 yabanci , lejyonerlerle isi idare edeceksin alin size sonuç .

NIHAT in takimi küme düsüyor. Adam pas vermiyor. herkez kendine oynuyor. Gariban FATIH ,GÖKDENIZ le uzak oynatildi .Tamam fazla yazmayalim ,yeter , çocuklar iyi oynadilar kaybettiler. RÜSTÜ bizim maçta insallah saha kalkmaz.

Saygilarimla

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Erkin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Kuzey Amerika

Bundan sonra bu gruptan bu oyunla çikmak zor bence.. Biz ancak Andorra'yi falan yeneriz bu fb'lilerle..Bu defansta Volkan-Tolga-Erdinç-Emrah olsa çok iyi olur milli takim defansi ama Ersun Fb'lileri almazsa olmaz..

FEDAİ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Samsun

Emre bireysel oynadi da acaba hatali top mu kaptirdi.Nihatta bireysel oynadi ama çerçeve yerine topu auta atti.Duygusal olmaya gerek yok beyler Emre hariç Tolga da FATIH de Gökdeniz de çok kötüydüler.dogruya dogru.A ma insallah bu hafta süper oynarlar.Bir de sanki Fener li ve bizim topçularin akli sanki bu hafta oynanacak derby maçtaymis gibi geldi bana.Hiç agresif top oynayamadik.

Arkadaslarmaçla ilgili bir yazi okudum..Trabzon'daki maçtan sonra yorum yapan bazilarina güzel bir cevap niteligi tasiyor sanki..

http://www.haberturk.com/habermetni....@=167073&c _id=160

Barış - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

<TABLE id=HB_Mail_C&#111;ntainer height="100%" cellSpacing=0 cellPadding=0 width="100%" border=0 UNABLE="&#111;n">
    <T>
    <TR height="100%" UNABLE="&#111;n" width="100%">
    <TD id=HB_Focus_Element vAlign=top width="100%" background="" height=250 UNABLE="off">Ne farkeder ki.Ersun Yanal giderse Daum'u alirlar.Adi üstünde 'Fenerasyon'...</TD></TR>
    <TR UNABLE="&#111;n" hb_tag="1">
    <TD style="FONT-SIZE: 1pt" height=1 UNABLE="&#111;n">
    <DIV id=hotbar_promo></DIV></TD></TR></T></TABLE>

TSMareNero - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya

Allahtan mac Trabzonda degildi, yoksa biz en az alti yerdik dimi arkadaslar. o muhtesem 45bin bayrakli taraftar ve saracoglu stadi olmasaydi baska nerde üc yerdik

[img]smileys/smiley36.gif[/img]helal size febeliler

Guests
    Ziyaretçi

Alıntı **Maxim** Nickli Üyeden Alıntı

Arkadaslarmaçla ilgili bir yazi okudum..Trabzon'daki maçtan sonra yorum yapan bazilarina güzel bir cevap niteligi tasiyor sanki..

http://www.haberturk.com/habermetni.haberturk?@=167073&amp;c _id=160

bunlari yazanlarda varmis be helal olsun valla

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)