Sayfa 1 Toplam 2 Sayfadan 1 2 SonuncuSonuncu
Toplam 38 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 25 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Trabzonspor Sevdadir...

karadenizin sert dalgalariile insana ferah veren o havasi suyu yokmu oraya giden birdaha geri dönmek istemiyor böyle bir memleketin böyle bir takimi oldugu için biz trabzonspor traftarlari kendimizi çok sansli hissetmemiz lazim trabzonspor tarihiyle taraftarlariyla her türlü engellemelere ragmen tertemiz mücadelesiyle imrenilecek bir takim olmaya devam ediyor bu münasebetle gelecek yil 40. yilini kutlayacagimiz trabzonsporumuza daha çok sahip çikalim. sevgimiz askimiz sevdamiz her seyimiz trabzonspor ..

lazutlarlivera - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Sevda ki hem ne sevda.unutulmayacak TEK SEVGILI.iyiki varsin TRABZONSPOR um olmasan ne yapardim düsünmek bile istemiyorum.

TRABZON BIR SEVDA

TRABZONSPOR BIR DESTANDIR

bu soz herseyi anlatiyor

eren_61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

ona olan sevgimiz anlatilamaz.......

su foruma trabzonspor sevgisiyle birseyler yazilinca trabzonun mazizisini düsünüyorum ve kendimden geçiyorum hastayim trabzonum hastayum sanaaaaaaaaaa

sümela61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Trabzon yasama umudum, Trabzonspor hayata baglandigim ender noktalardan birisi...

ah simdi dünya güzeli memleketimde olmak vardi... bu hasretlik tüketiyor beni...

Gamze_TS - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Canim takimim canim memleketim.Ben simdi hayatimda hic Trabzona gitmedim , Avni Aker'de bir mac bile seyredemedim diye yazsam cogunuz sen nasil Trabzonlusun diyecek .Oyle Trabzonluyum iste Istanbul'da dogdum, buyudum ,okudum. Babam kucukken gelmis istanbula, annem zaten istanbullu ama ben hep Trabzonlu oldum hep Trabzonsporlu.(ha bu arada annem hepimizden hasta Trabzonsporludur eskiden ezikbahceli olmasina ragmensoranlara da trabzonluyum der) Hepimiz TRABZON sevdalisiyiz bizans dusmani

Nereden
    İstanbul

Ahh TRABZONUM seni cok seviyorum o eski gunlere donelim artik eskisi gibi sampiyonluklar kutlayalim canim TRABZONUM

Tahir - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı kaan can Nickli Üyeden Alıntı
    Canim takimim canim memleketim.Ben simdi hayatimda hic Trabzona gitmedim , Avni Aker'de bir mac bile seyredemedim diye yazsam cogunuz sen nasil Trabzonlusun diyecek .Oyle Trabzonluyum iste Istanbul'da dogdum, buyudum ,okudum. Babam kucukken gelmis istanbula, annem zaten istanbullu ama ben hep Trabzonlu oldum hep Trabzonsporlu.(ha bu arada annem hepimizden hasta Trabzonsporludur eskiden ezikbahceli olmasina ragmensoranlara da trabzonluyum der) Hepimiz TRABZON sevdalisiyiz bizans dusmani

helal sana kardesim senin gibiler bizim bas tacimiz niye mi avni akerin yaninda olup da bizanslik yapanlari biliyorum.bu sevda bizim bitmeyen sevdamiz bu sevda trabzon sevdasi bu sevda bordo mavi renge ve trabzonspora duyulan ölümsüz sevda....

Nereden
    Hakkari

Aldanislar orada kaldi; yalvardim sonsuza kadar-tanri bunu hep yapar ve ben onu bekledim bir sevda gibi... Kaç yarin bekleyecegim daha, tanri bahsetmisken bana bu sevdayi; yasadiklarim bu sevdanin güvencesi... Göz yaslarim artik; acinin ve unutulmuslugun dayanilmaz hafifligine aldirmiscasina bana haince saldiriyor ve Trabzonspor sevdasina simalden gülümsüyor;yoksullugumdu bu sevdaya olan askim; artik tanriya yalvarislar bile beni umutsuz kilmiyor-Tanri bile... 90 dakikada tanidik biribirimizi; çoguna küfrettim o yasimda; dayandigim birrüyaydi; kaçdamla gözyasi dökecegim daha... Bordo-Mavi ile her nefeste yaklastim sana; sancilarim ile akibetim belli oldu sana;bin türlü harp yasadim bu ugurda; sevgim sevdan olsa; yarinin bugündenayibini sordum ve dinliyorum sadece analiz ederek...Sadece ve sadece askin diyorum...

Nereden
    İstanbul

Sagol arkadasim ben elestiriler beklerken ,niye bir kere gitmedin memleketine diye, sen destek verdin. Iste bu yuzden TS veTS taraftari buyuktur. Uzak olsak dasagolsun babam hic koparmadi bizi ozumuzden Trabzonlulugumuzdan. Dogru diyorsunTrabzon ve Trabzonspor sevdasi olumsuzdur ,ayrica mekan da tanimaz.

Muhammet Ali Senocak - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Bursa

kendimi biLdim biLeLi TrabzonzporLuyum aiLe den geLme ben trabzonLu oLmayipda Trabzonsporumuzu tutanLar kadar sansLi deiLim kendiLeri secti geneLde ben ise aiLemden gördüm ve böyLe gidiyor.

7 yasimda Trabzondan koptum okuL bahanesiyLe bursaya yerLestim okuLda sorarLardi hangi takimLisin diye arkadasLarim TrabzonsporLuyum dedim mi güLerdiLer bana aLay ederLerdi yasim kücük oLduqundan cevap veremezdim... SampiyonLukLarimizLa daLga gecerLerdi 4. büyük oLacaksiniz 6 sampiyonLuqunuz var sadece diye ama ben kücüktüm cevap veremiyordum biLmiyordum TrabzonsporLuqun anLamini tam oLarak....

Yasim iLerLedikce Trabzonsporumu daha çok sevmeye basLadim.. bunda beLki en büyük etken takimimLa daLga geciLmesiydi beni ona baqLamasina vesiLe oLdu... yasim iLerLedikce Trabzonspor sevdasi büyüdü sampiyon oLmuyorduk beLki ama onurumuzLa mücadeLe ediyorduk... ezik takim taraftarLari gibi sampiyonLukLa övünmüyordum gururuyLa mücadeLe eden futboLcuLarimLa takimimLa övünüyordum....

HatirLiyorum 96 sezonu Fener maci yasim daha 10 arabayLa bursadan istanbuLa gidiyoruz radyo da macimizi dinLiyoruz.... iste o gün Tam bir TrabzonzporLu oLdum yeniLdik ama biLeqimizin hakkiyLa yeniLdik... O gün araba da aqLamaya basLadim babam sordu ne oLdu diye daha ne oLsun dedim sampiyonLuk gitti ezikLere yeniLdik daha ne oLsun baba [img]smileys/smiley19.gif[/img]Iste o zaman babam dedi ki yakinda sampiyonLuqu göreceksin evLadim sen ve senin gibiLer sayesinde...bu takima sahip çikin bu takim sizin sevdiqiniz bir kiz oLsun... iste o gün bugündür sevgiLimdir benim Trabzonsporum.....

Yasim iLerLedikce anLadim bu sevdanin anLamini simdi formam üstümde gezerken garip bakanLara aLay etmeye caLisanLara en güzeL cevapLari veriyorum... neden trabzonsporLusun sorusuna onursuzLarimi tutayim diyorum onurLu bir takim varken onursuzLarimi tutayimmm

BEN TRABZONSPORLUYUM TRABZONSPORUMA ASIGIM Edited by: blume_61

lazutlarlivera - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Bende izmir de yasiyorum.ve bana diyolar "hangi takimi tutuyosun?" bende "Tabii ki TRABZONSPOR" dedigimde bana"su koca ALTINDAg da bi tek sen varsin TRABZONSPOR lu " diyolar benim cewabim ise su

"Birakin O gurur ve seref bana kalsin"

"siz fuski koklanmaya devam edin"

ikinci cümleyi anlayamiyolar tipki TRABZONSPOR lulugun ne demek oldugunu

anlayamadiklari gibiEdited by: lazutlarlivera

geronimo_61
    Ziyaretçi

TRABZONSPOR

yanina bir sey yazmaya gerek varmi....

o herseyi anlatiyor zaten...

@lazutlarlivera

Kardesim harika yazmisin tebrikler,dogru söylüyorsun anlamaz bunlar.

Armağan Dere - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı lazutlarlivera Nickli Üyeden Alıntı
    Arap ile bagrildi arap ile bagrildi MAHALLENUN MASTISI,MAHALLENUN MASTISI
    Oynuyalum usaklar oynuyalum usaklar TRABZON KOLBASTISI
    kardes bu cümle arafilli farozli olmuycak mi yani senin yazdigin yanlis görünüyor[img]smileys/smiley17.gif[/img][img]smileys/smiley2.gif[/img]ama olsun amaç ayni olunca her yol bagdat

Forumdan Uzaklaştırılmıştır tsmaniac - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

TEK YILDIZ TRABZON! digerleri koyun mee meeeeeee ama keske su yönetimde anlasa artik koskoca Trabzon u yönettiklerini[img]smileys/smiley7.gif[/img]

Bugün 3 büzüklerden birisi ligden düsse (insallah) hiç taraftarlari kalmaz. Ama Trabzonsporumuz öyle degil. Çünkü Trabzonsporlu olmak, takim tutmaktan daha fazlasidir. Trabzonspor delikanliliktir, dürüstlüktür, adalettir, dik kafaliliktir, Istanbul'un tekerine çomak sokmaktir. Bizim taraftarimiz kendi lehine yapilan bir hakem hatasinda hakeme küfür ederler ama bunu büzüklerden beklemek çok yanlis olur.

Muhammet_61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Bir TS taraftari olarak takimimdan tek sey istiyorum; Dünya gözüyle sampiyonluk...

Olamazsa da cani sagolsun, asil mücadelesi yeter. Olmadi bordo-mavi kefenim olsun. Mezar tasima Trabzonspor yazilsin...

fanatikdevri - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

tek askim sensin baska soze gerek varmi

sana olan sevgim leyla ile mecnun'unkinden daha derin

Hüseyin Çümen - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

haytta 2 sey var biri ailem biride sensin TRABZONSPOR

Allah in herkese bahsetmedigi bir özellik trabzonsporluluk

kaçkere trabzonspor um için agladim genelde kaybedilen maçlarin arkasindan dökülen yaslardi bunlar ve bir gün insallah sevinçten aglayacagimiz sampiyonluk günün sevin gözyaslari sel olup akacak bu yasima kadar nasip olmamis sampiyonluk için insallah ogün doyasiya agliycam ne mutlu trabzonsporlu olana

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Miraç Atalay Çiftçi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İzmir

Trabzonspor küçük bir çocugun heycani ve hevesi ile yillar önce yola çikip kosmaya basladi...

Kosarken yasadigi sehrin nefesinden,topragindan,insanindan ve tarihinden güç aldi.

Efsane 67 senesinde Trabzonda Idmanocagi ve Idmangücü takimlarininTRABZONSPOR olup güçbirligi yapmalari ile basladi.

Onlar renklerini ikindi günesinin bordosundan ve denizin mavisinden almaya karar verdi...

Süleyman Riza KUGU,Hüseyin AvniAKER ve Hayri GÜRLER'in inançla yaktigi ates Ahmet Suat ÖZYAZICI ve Özkan SÜMER lerin elinde bayraklasti.

Küçük bir kentin ve o kentteki kara-kuru deniz çocuklarinin yoktan bir efsane yaratacaklarina kimse inanmamisti...

1973-74 sezonunda üç büyüklerin tekelinde olan kupayi anadoluya götürerek bir devrim yaptilar.

Bordo-Mavi renklerin atesi tümülkeyi sarmisti.

Ali Kemal ve Senollarin en tepelerde dalgalandirdigi bayrak Hamilerin,Ünallarin ve Sotalarin eline geçti.

Hirçin,biçkin,asi ve dimdik duran bu karadeniz çocuklari sadece sahilde degil açik denizde de bogustular...

O en tepeleri görmüs zirvelere alismis bordo-mavili bayrak simdi Fatih,Gökdeniz ve Hüseyinlerin elinde.

1983-84 sezonunda tadilan sampiyonluk sonrasi çöken sanssizlik bulutlari atik yerini günesli ve açik günlere birakmali.

Onlardan beklenen o atesin tekrar yanmasi.

Hazir lazlarinida bulmusken neden inanç sel olup sampiyonluk tadilmasin.

Trabzon içindeki çocugun azmini gururunu ve karalilligini kaybetmeden efsanesini yazmaya ve açik denizlerden okyanuslara açilmaya devam ediyor.

Yolun açik olsun TRABZON...

kaynak: show tv

çocuk olmaya devam ederiz bizde...

mensure 61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Trabzonspor öyle bir sevdaki anlatilmaz...

o bir sevdadir, bizim ona nasil kenetlendigimiz anlatilmaz o bizim herseyimizdir onsuz olmaz, Tek Askimizdir o, onsuz HAYAT olmaz.

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)