Toplam 19 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 19 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Zenolular Bekleniyorsunuz

Muhammet Ali Senocak - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Bursa

sLm bir arkadasimizin sayesinde Trabzon Caykara ve Dernekpazari iLcesindeki zeno köyünün site yapiLmistir. uLucami ve akköse diye ikiye ayriLan köyümüz eski adi zenodur bunu zenoLuLar çok iyi biLmektedir...

Bmn deki tüm zenoLuLarin ve tanidikLarinin sitemize girip üye oLmasini ve bmn de nasiL aktifLerse ayni sekiLde sitemizde de aktif oLmaLarini bekLiyoruz.

www.zeno.gen.tr adresimiz bu tüm zenoLuLar ve dier arkadasLarimizda bekLeniyorsunuz.

Not: Sitemizin tanitimi için bmn yönetiminden izin aLinmistir kendiLerine tesekkürü borc biLmekteyim Edited by: blume_61

Forumdan Uzaklaştırılmıştır Lapina - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Her ne kadar Gumushaneli olsamda Dogu Karadeniz ile ilgili butun web pageleri dolasmisimdir.Bakalim bi hemso.. Renklerden guzel bir yere benzedigi belli.

Nereden
    Bursa

herkesi bekLeriz gümüshaneLi veya baska bir sehirimizden oLmasi sorun deiL tüm arkadasLarimizi bekLeriz sitemizde tabiki de eksikLer var bunu bastan diyeyim daha yeni kuruLdu çünkü zamanLa daha iyi oiLacaqini hiç süphem yok

bende vakfikebirliyim ama herseyden önce TRABZONluyuz.

bir soru sormak için buraya yaziyorum..yanitlarsaniz sevinirim.

Büyük kemençe üstadimiz yusuf cemal keskin zenozana köyünde dogmus. bubahsettiginiz ZENO köyü ile zenozana köyü ayni köy mü?yoksa sadece isim benzerligi mi var?

tesekkürler...

Nereden
    Bursa

Alıntı bahadiroglu Nickli Üyeden Alıntı

bende vakfikebirliyim ama herseyden önce TRABZONluyuz.

bir soru sormak için buraya yaziyorum..yanitlarsaniz sevinirim.

Büyük kemençe üstadimiz yusuf cemal keskin zenozana köyünde dogmus. bubahsettiginiz ZENO köyü ile zenozana köyü ayni köy mü?yoksa sadece isim benzerligi mi var?

tesekkürler...

evet dedin gibi her seyden önce TrabzonLu ve TrabzonsporLuyuz bizim bu siteyi acmakda ki amacimiz sadece tanimadiqimiz köyLüLerimiz tanimakti.

soruna geLince isim benzerLiqi sadece

asiL ben tesekkür ederim

Emorfo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Zenolu kardesim bende hololuyum arsela köyünden...

Siteniz güzel olmusta Gs'nin sampiyonluk haberi ve düsmanimin düsmani dostumdur gibi klise bir laf ve gs bayragi hos olmamis. Sloganimiz Trabzonspor'un Trabzonspor'dan baska dostu yoktur. O güzel siteye yakismamis bu durum...

Nereden
    Bursa

Alıntı Emorfo Nickli Üyeden Alıntı

Siteniz güzel olmusta Gs'nin sampiyonluk haberi ve düsmanimin düsmani dostumdur gibi klise bir laf ve gs bayragi hos olmamis. Sloganimiz Trabzonspor'un Trabzonspor'dan baska dostu yoktur. O güzel siteye yakismamis bu durum...

beqendinize sevindim admin arkadasima durumu zaten koyduqu zaman iLetmistim ama sinavLarinin yoqunLuqu yüzünden kaLdiramadi herhaLde öqrenciLik iste en kisa zamanda kaLkacaktir bundan emin oLabiLirsiniz

Alıntı Emorfo Nickli Üyeden Alıntı

tam üstüne geldin arkadasim.simdi aklimdan geçen soruyu soracaktim sen yazmissin..

Holo köyleri miydi tam hatirlamiyorum bir ara öyle birsey duymustum ve birde siteleri vardi.

Holo; çaykaranin bir beldesi mi? yoksa bu Holo dedikleri nedir?

ne zamandir aklimdaydi.bir çaykarali aarkadasa sormustum o da tamamen açiklayici birsey söyleyememisti.

yanitlarsaniz sevinirim.

Nereden
    Bursa

hoLo çaykaranin köyLeri eqer yanLis biLmiyorsam ama 2-3 arkadasa daha sordum ve çaykaranin köyLeri oLduqunu söyLediLer

Emorfo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Evet o siteyi ben yapmistim bazi nedenlerden ötürü siteyi askiya aldim. Adresi www.holo.tk Holo Bogazinda 7 tane köy vardir Çaykaraya degil Dernekpazarina baglidir. Dernekpazarindan çikip Çaykaraya dogru gidince ilk saga girerseniz Holo Bogazina girmis olursunuz... Holo bir vadiye deniyor oldukça derin bir vadi ve bu vadide köyler mezralar felan var... Hala yerel dil olarak Rumca konusuluyor. Holo kelimesini arastirdim Osmanli kaynaklarinda Holo Eyaleti olarak geçiyor. O dönemlerde çok rumlarla türkler karisik yasiyorlardi ve o bölgedeki rumlarin bir çogunun müslümanligi seçtigi sonucuna vardim. O bölgeden geç etmek zorunda kalan ve su anda yunanistanda yasayan rumlarla irtibata geçmeyi basardik. Kültür dil tip olarak çok benzerlikler var... Enterasan bir durum söz konusu...En çok sasirdigim durum ise 2 kilometrede bile kendini fark ettiren horon figürlerinin bu bölgeden göç eden rumlarla ayni olmasi... Böyle garip bir memleket iste.

sümela61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

ben de Holo / Mardadas (Yenice) 'danim... siteyi en kisa sürede inceleyecegim... Karadeniz (özellikle de Trabzon) için bir seyler yapan herkese sozsuz tebrik ve tesekkürler...

bu arada bir dip not, benim için için Trabzon'un her bir karis topragi essiz güzellikte ve kutsalliktadir... ve tabi bütün hemserilerim de (Trabzon'un neresinden olursa olsun) çok degerlidir...

Trabzon'lu olmayip da Trabzonsporlu olan renkdaslar ise apayri bir yerdeler, iyi ki varlar...

Nereden
    Bursa

Alıntı sümela61 Nickli Üyeden Alıntı

ben de Holo / Mardadas (Yenice) 'danim... siteyi en kisa sürede inceleyecegim... Karadeniz (özellikle de Trabzon) için bir seyler yapan herkese sozsuz tebrik ve tesekkürler...

bu arada bir dip not, benim için için Trabzon'un her bir karis topragi essiz güzellikte ve kutsalliktadir... ve tabi bütün hemserilerim de (Trabzon'un neresinden olursa olsun) çok degerlidir...

Trabzon'lu olmayip da Trabzonsporlu olan renkdaslar ise apayri bir yerdeler, iyi ki varlar...

eLimizden geLdiqince bir seyLer yapmaya caLisiyoruz gerek Trabzonsporumuza taraftar kazandirmak konusunda gerekse Trabzon sehrimize turist cekmek konusunda ve bu siteyi acan arkadasimizin 2 amaci vardi 1.si tanimadiqimiz köyLüLerimizi tanimak 2. amaci ise trabzonumuzun ve köyLerinin güzeLLiqini beLirtmek istemesi çok sükür bunu yavas yavas basarmakdayiz sizLerin yardimLariyLa daha iLeriye gideceqiz ins.

Her yerde TrabzonsporLu oLduqunu görmek en çok TrabzonLu oLupda sene de 1 kere gidenLeri sevindiriyor sanki bir TrabzonLuyLa karsiLasmis gibi hissediyorsun kendini

Akın_61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

arkadaslar ben hatayda oturuyorum buraya yillar önca geldik burda kirahan'nin 408 evler mahallesindeoturuyoruz..bu mahallenin tamami caykaradan gelen 3 köyden olusuyor.bu köylerSUR,FODINOS,ZENO ...ben fodinosliyum,ama zenolulardan çok arkadasim var zaten iç içeyiz burda..neyse burdaki zenelulardan akralariniz olama olasiligi çok yüksek.....

Nereden
    Bursa

Alıntı Akin_61 Nickli Üyeden Alıntı

arkadaslar ben hatayda oturuyorum buraya yillar önca geldik burda kirahan'nin 408 evler mahallesindeoturuyoruz..bu mahallenin tamami caykaradan gelen 3 köyden olusuyor.bu köylerSUR,FODINOS,ZENO ...ben fodinosliyum,ama zenolulardan çok arkadasim var zaten iç içeyiz burda..neyse burdaki zenelulardan akralariniz olama olasiligi çok yüksek.....

bizde uLasamadiqimiz üyeLere bu sayede uLasmak istiyoruz eqer arkadasLariniz varsa sitenin ismini verirseniz seviniriz ve sizde girerseniz sitemize çok memnun kaLiriz simdiden tesekkürLer

Akın_61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

sitenize az önce girdim güzel olmus..elinize saglik...hataydaki zenolu arkaslarima sitenizi vercegim....insallah tanismaniza vesileolmus olurum..tekrar hayirli olsun.....

Nereden
    Bursa

çok tesekkür ederim sadece zenoLuLar deiL sizLeride aramizda bekLeriz zenoLu oLmaniz gerekmez [img]smileys/smiley1.gif[/img]

zedboysts - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Bende dernekpazarliyim baskanin yegeni dernekpazari baskanini taniyan varsa

Forumdan Uzaklaştırılmıştır Salih61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Ben Trabzon merkeze bagli SUVA(Akyazi)Köyündenim Siteniz çok güzel...

Basarilariniz devamini dilerim...

Nereden
    Bursa

Alıntı zedboysts Nickli Üyeden Alıntı
    Bende dernekpazarliyim baskanin yegeni dernekpazari baskanini taniyan varsa

ben tanimam ama dedem çok iyi tanir [img]smileys/smiley36.gif[/img]

forza tesekkür ederiz...eLimizden geLenin en iyisini yapiyoruz eksikLerimiz var daha Edited by: blume_61

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)