Toplam 4 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 4 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Yönetim muhalifleri...

yakutlu61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

bence bu basligi koyarak ayrimciligi yapan sensin..

tabiki elestirilecekler yaptiklari islerin dogrulugu ortada hepimiz basarili olsun isteriz yonetimin ama yanlislarinida yazacagiz elbet..

yonetim kurullarina katilmayan birbaskan y.safak gazetesinde yapilan toplantilar bunlar cokmu dogru siyaseti karistirmazlarsa bizde siyasi elestri yapmayiz kardesim.....

hay1699 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Bursa

dogru diyorsun da haksiz da degiller.. b planim var diyorsun o kadar zaman geçtikten sonra lazaroni diye kiytirik bi adamin oltasina geliyorsun. dunya çapinda hoca getirecegim sozunu tutamayinca panige kapilip zamanin zamaninda brezilya milli takimini çalistirdi diye adama çok buyuk kariyer atfediyorsun. transferin birinci günü, ikinci günü derken geçmis seneleri hatirlamaya basliyor insan, hala bir icraat yok..baskanimiz ricardinho'nun dunya kupasinda iyi bir performas gostermesini bekliyor ayni zamnda taliplerinin artmasindan korkuyor!!! boyle bir saçmalik olamaz..transfer için dunya kupasinin bitmesini mi bekleyecegiz, ya baska bir takima giderse, gene lazaroni gibi yildiz!! transferi mi yapacak? yoneticinin biri açiklama yapiyor, oburu yalanliyor, nasil güveneceksin bunlara...

yillardir bir sampiyonluk yok, acilarin çocugu olduk..bu kadar vaatlerde bulunup yonetime gelen baskandan birseyler beklemek herkesin hakki, ha elestirirken kantarin topuzunu kaçirmayacaksin o ayri...

Forumdan Uzaklaştırılmıştır Salih61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Alıntı yakutlu61 Nickli Üyeden Alıntı

bence bu basligi koyarak ayrimciligi yapan sensin..

tabiki elestirilecekler yaptiklari islerin dogrulugu ortada hepimiz basarili olsun isteriz yonetimin ama yanlislarinida yazacagiz elbet..

yonetim kurullarina katilmayan birbaskan y.safak gazetesinde yapilan toplantilar bunlar cokmu dogru siyaseti karistirmazlarsa bizde siyasi elestri yapmayiz kardesim.....
    Yenisafak gazetesinin siyasetle ne alakasi var...Adamin gazetesi o Allah Allah ya...Ayrica ben ayrimcilik yapmiyorum yaziyi dogru okurmusun?...

Trabzonspor Kongre Üyesi
    tigin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

Yönetim hakkindaki görüslerimiz...
    1 2 3 4 5 6 7 ... 9 10

ilk mesaj ilgili basliga tasinmistir.Edited by: tigin

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)