Sayfa 3 Toplam 3 Sayfadan BirinciBirinci 1 2 3
Toplam 70 adet sonuctan sayfa basi 51 ile 70 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Kamuoyuna Duyurulur!

geronimo_61
    Ziyaretçi

açiklamanin her harfine katilmamla beraber bu açiklamay yaptiracak kadar soysuz ve meslek ilkelerinden yoksun Türk basininin bu isi buraya getirmesine bir Türk olarak sadece üzülüyorum..

keyfe keder ve kedere keyf vermek amaciyla hazirlandigi her halinden belli olan medyanin ve holigan yazarlarinin ayni zamanda asparagas muhabirlerrin oyunlarini bozmaya da yönetim kurulunu bir kere daha davet ediyoruz..

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Gürkan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Samsun

çok iyi oldu bu yazi belki yönetim uyanir artik allerinize saglik.

Berk Akçay - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

çok çok iyi oldu herkez haddini bilmeli bence

Hüseyin Çümen - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

çok ses getirdi yazi güzel[img]smileys/smiley2.gif[/img]

mali uzuner - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Aksaray

bu yaziyla ilgili haberi bende fanatik gazetesinde gördüm. fanatikte bordomavi.net trabzon taraftarinin sitesi diye bahsediyordu. yönetim seneye bos tribünlere oynamak istiyorsa satar ancak fatihi.

Akın_61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

ne bos tribünü olay çikar fatih ezikbahçeye satilirsa öyle ismi olur...ne yönetim ne baskasi kaptanimizi eziklere satamaz...

Forumdan Uzaklaştırılmıştır

yaziyi hazirlayanlarin ellerine saglik gerçekten tepki vermenin zamani geçiyor yalan haberler herkese sikinti veriyor

yazi çok güzel elinize agziniza saglik bencegeçbilekalinmis biryazihatta FATIH TEKKE nin de bir basin açiklamasi yapmasi lazim.Fatih Tekke illede TRABZONSPOR dan gitmek istiyorsa yönetim ezikbahçe yerine SEKERSPORA versinler hiçolmazsa lig de bize karsi oynayamaz böylece gitmek isteyeni de tutmamis oluruz.Birzamanlar TRABZONSPOR dan gidenlerin halleri ortada

FANATIK61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya

?Kulübün menfaatleri? üzerine
    Ergun Ata
    eata@fanatik.com.tr
    Aziz Yildirim, iddialar dogruysa Gökdeniz?e bir miktar kaparo verip imzayi attirdigi gün de ?kulübünün menfaatlerini? düsünmüstü, hakkindaki dosya ile ilgili bilgi sahibi olduktan sonra ?Artik gündemimizde yok? dedigi gün de.

11.06.2006

O güne kadar, ?Kulübün menfaatleri gerektiriyorsa? diye baslayan cümlelerle her an gidebilecegi izlenimini veren Gökdeniz hakkindaki dosyayi Atay Aktug da biliyordu. Ama O, ?Kulübün menfaatleri? demedi, diyemedi, evladina sahip çikti. Gelinen nokta, Gökdeniz?in Serhat Demirtas ile yaptigi söylesinin bir paragrafinda sakli:
    -?Galatasaray yine talip olabilirmis? sana diye sorumuzu sorduk. Biz noktayi koyar koymaz, Gökdeniz yanitini verdi. ?Düsünürüm, konusuruz, kulüp menfaatleri? demedi çok net fikrini belirtti: ?Benim Trabzonspor?a borcum var. Hayatim en kötü zamanlarinda camiam yanimda oldu. Hem de sadece yönetimi ya da taraftari degil. Bir sehrin arkamda oldugunu görmek inanilmaz güç verdi bana. Uzun bir aradan sonra ilk olarak Avni Aker?deki Galatasaray maçinda sahaya çiktim. Tribünlerden yükselen sevgi tezahüratlari, yöneticilerimizin ve takim arkadaslarimizin ilgisi beni çok duygulandirdi. Tribünlerin beni affettigini o an anladim. Artik dedigim gibi bu camiaya borcumu ödeme zamani geldi. Aslina bakilirsa bu borcu ödemek hiç kolay degil ama elimden geleni yapacagim...? Fanatik 09.06.2006
    Bugünlerde yine moda o sihirli iki kelime, Baskan Albayrak ve ekibinin agzinda da sakiz olmus adeta: Kulübün menfaatleri gerektiriyorsa, Fatih?i de satariz!? demislerdi. Sonra, taraftar sitesi www.bordomavi.net?in çok destek ve yanki bulan aleyhte kampanyasi üzerine ?Yok öyle sey, Fatih?i satmayiz? diye çark ettiler. Umut?un Ankaragücü?nden alindigi gün ise esip-gürlediler adeta: ?Eger kulübün menfaatleri gerektiriyorsa, Fatih?i Fener?e de, Seker?e de satariz!? Fatih de zaten ?Avrupa?yi? istiyordu ama ?Kulübün menfaatleri gerektiriyorsa, yurt içine de? gidebilirdi, öyle söylemisti.
    Nedir kulübün menfaatleri ona bakalim: Göreceli bir kavram, kulüpten kulübe, yönetenden yönetene degisebilir sonuçta ?kulübün menfaatleri!? Örnegin Trabzonspor, hedefleri olan bir takim degil de, örnegin Ilhan Cavcav?in Gençlerbirligi kulübü gibi, sahadaki basaridan çok kasadaki paraya önem veren bir anlayisa sahip olsa, kulübün menfaatleri Fatih?i sattirmayi gerektirirdi. Ama Trabzonspor bu! Genel kurulunda insana, ?Kulübe para kazandirmak? vaadi degil, ?büyük basarilara imza atacagi? sözünü vermek oy kazandiriyor. ?Yildiz satmak? degil, ?yildiz almak? sözü diger iki rakibinin toplamindan fazla oyla iktidara tasiyor. Besiktas Nobre?yi, Fenerbahçe de Tümer?i ?Takimin ihtiyacindan? daha çok ?kulübün menfaatleri? için aldi. Bütün bunlarin bir anlami olmali, bunlardan gereken ders çikarilmali.
    Albayrak ve arkadaslarina dememiz sudur ki; artik ?kulübün menfaatleri? edebiyatini yapmaktan vazgeçiniz. Bu kulübün menfaatine sayilabilecek tek sey, sampiyonlugu getirebilecek hamleleri yapmaktir. Bunun için Fatih?i satmaniz gerekiyorsa satiniz, taraftara gerekçelerini anlatiniz, ama alternatifini hazirlayiniz, geçen sezonkinden daha güçlü kadro kurunuz. Bakin o zaman size dün ?satamazsiniz? kampanyasi baslatan www.bordomavi.net üyeleri bile destek verecektir. Yeter ki kelime oyunu yapmayiniz, insanlarin duygulariyla oynamayiniz.

Trabzonspor Kongre Üyesi

Nereden
    İstanbul

gerçekten çok gzl bir açiklamaydi hazirlayanlara tesekkür ediyorum

Hüseyin Çümen - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

yazi patliycak galiba gelismeler fatih in gidecegini gösterio[img]smileys/smiley5.gif[/img]

bugun de zigana tv nin spor haberlerinde,yaziyi basdan sona kadar okudular..4-5 dakka falan..ses getirir yani

Buduyuruyu Hürriyet, Milliyet, Sabah gibi bir ulusal gazetede ilan seklinde yayinlamak düsünülebilir mi?

Böyle bir girisimin maliyeti ne olur, bilgisi olan var mi? Maliyetini karsilamak için kampanya yapilirsa ben katilirim.

Özbalkesli

Nereden
    Ankara

arkadaslar ben tamamen farkli bir konudan bahsetmek istiyorum ts un sezon açilisi ile ilgili açilisa katilacak sarkicilarin ii seçilmesi gerektigine inaniyorun örnegin RAFET EL ROMAN VE SINAN ÖZEN GIBI TRABZOMSPORLU SANATÇILARIN UNUTULMAMASI GEREKTIGINE INANIYORUM ts lu olmayan sanatçilarin çagrilmasindan çok daha ii olacagini düsünüyorum ayrica bu sanatçilar geçen sene çagrilmadiklarindan dolayi çok üzgün olduklarini ve çagrilsalardi geleceklerini belirtmislerdi lütfen bu kon hakkinda düsüncelerinizi yazin ve yönetimin de bu konuya önem vermesini saglayin...

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Külünkoğlu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı özbalkesli Nickli Üyeden Alıntı

Buduyuruyu Hürriyet, Milliyet, Sabah gibi bir ulusal gazetede ilan seklinde yayinlamak düsünülebilir mi?

Böyle bir girisimin maliyeti ne olur, bilgisi olan var mi? Maliyetini karsilamak için kampanya yapilirsa ben katilirim.

Özbalkesli

Baskanimiz "bizdehata yapabiliriz uyarilabiliriz tahripetmeyen yapici elestireyeher zaman açigiz" dedi.

Duyurumuz amacina bu konuda yeterinceulasti. Keza fb cephesinden de Fatih Tekke'nin fb'ye hiçbir sekilde satilamayacagini dogrularnitelikte açiklamalar gelmeye basladi. Onun için böyle bir seye gerek kaldiginisanmiyorum.

FATIH TEKKE TÜRKIYEDE BIR KULÜBE GITMEK ISTERSE BEDELSIZ YOLLANSIN. SIKILMAYA BASLADIM HERGÜN BASKA HABERLER DUYMAKTAN.

tesekkürler..

Nereden
    Hakkari

Mütakerecei basinin isbirlikçi yandas uzantilarinin karalama kampanyalarina alet olmayalim lütfen?[img]smileys/smiley7.gif[/img]

Sacit - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

bu kamuoyuna ne söylersen az dir.bunlar uslanmaz yine bildiklerini yaparlar satilmislar ne dersen fayda etmez.

[img]smileys/smiley7.gif[/img]

Keleşoğlu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

birakin afkursun dursunlar..

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)