Sayfa 2 Toplam 9 Sayfadan BirinciBirinci 1 2 3 4 ... SonuncuSonuncu
Toplam 209 adet sonuctan sayfa basi 26 ile 50 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Eski TD: Sebastiao Lazaroni

Alıntı jackal61 Nickli Üyeden Alıntı
    hayirli ugurlu olsun yeni teknik direktörümüz..ben sahsen kariyerini çok begendim..2 ayri takimi brezilya liginde sampiyon yapmak, brezilya milli takimini çalistirmak bunlar az buz seyler diil..umarim basarili olur yüzümüzü güldürür..

Bizde böyl e çok bilgili taraftarlar olduktan sonra zor basarili olur.Adamlar Lazaroni yi begenmiyorlar. Hadi bizim yöneticiler çömez ne yaptiklarini bilmeden öylesine bir teknik direktörü takimin basina getirdiler.EE kardesim Fenerbahçe bu adami zamaninda parreira nin yerine getirmedimi sampiyon olmus bir takimi bu adama emanet etmedimi.Bu adamli Fener sampiyonlar liginde 7 puan toplamadimi.40 yil sonra manchester united i sahasinda yenmedimi. Sizce Ali Sen gibi bir adam bosbosuna mi bu adami seçti. Kaseti basa sarip duruyoruz devre arsinda çok bilmis bu taraftarlarimiz sayesinde bu hoca da gönderilir. Biraz insaf ya.Trabzonspor un tarihinde böyle kariyerli bir hocami varya.

Trabzonspor Kongre Üyesi
    CAFER ÖZER - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

<TABLE cellSpacing=0 cellPadding=0 width="100%" bgColor=#9f3944>
    <T>
    <TR>
    <TD =general2 width=568>Haberler</TD>
    <TD></TD></TR></T></TABLE>

<TABLE =metin cellSpacing=0 cellPadding=0>
    <T>
    <TR>
    <TD>Lazaroni UEFA'da manset oldu
    Sebastião Lazaroni'nin Trabzonspor'un basina geçmesi Avrupa'da da büyük ses getirdi. Dünyanin en çok ziyaretçi çeken sitelerinden biri olan UEFA'nin resmi internet sitesi uefa.com, Lazaroni'nin Trabzonspor'la sözlesme imzaladigi haberini mansetten verdi.

<DIV align=center></DIV>

<CENTER>

</CENTER>
    </TD></TR></T></TABLE>

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Cyzio - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Opsiyon meselesinini açiklayan sevgili Selcuk ve Quakevil61'e çok tesekkür ediyorum. Simdi gayet iyi anladim.

sizce kupalara aç mi ?resim ne kadar açiklayici

arkadaslar ben bu transfere çok sevindim lazaroni sayesinde begenmeyip yolladigimiz eller ve güven vermiyor dedigimiz jeff. nasil oyuncularmis hep beraber daha ii görecez hersey çok güzel olacak

arkadaslar bu adam kupalara acayip bakiyo yaa kupa birakmayacak galiba..[img]smileys/smiley36.gif[/img]

volkanferhan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

hayirli ugurlu olur insallah..özledigimiz sampiyonlugu bize geri getircek buna hepimizin inanmasi lazim. ...

BORDO ILE MAVI RENKTEN IBARET DEGILDIR.BIR YASAMA BIÇIMIDIR..

zedboysts - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Bence jeff'in takimda olmasini isteyecektir. Hayirli ugurlu olsun

lazoroni jeffersonu tanidigini ve kalmasini istedigini sölicekmis
    elleride geri çagiracakmis ocak ayinda

bizi sampiyonluga oynatsin sampiyon yapsin eller de gelsin ayaklarda

valla güzel söz

Egemen - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İzmir

hayirli olsun..

Sacit - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Alıntı zedboysts Nickli Üyeden Alıntı
    Bence jeff'in takimda olmasini isteyecektir. Hayirli ugurlu olsun

Hünkar - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İzmir

insallah ozlemimiz bu hoca ile sona erer

Hüseyin Çümen - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

siradan dienlere sasiyorum uefa nin ana sayfasinda bukadar basarilari olan bi hocanin siradan olmasi saçma

ya hocanin yeni transfer oldugu anda bu sayfalarda fb nin pendik hezimetini bu teknik adamla yasadigi yaziyodu asli astari nedir yaw dogrumu...

bilmiyorum ama jefferson kaliomus ayazoglu kardes bildin

Barış - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

iddiali olmasi,meydan okumasi sevindirici.

söz veremem zart veremem zurt veremem gibi laflardan bikmistik.

bencede veremeyeceksen bizde para veremeyiz

ama bu hoca iyi hocaya benzio yaptiklari ii
    kazandigi 3 kupasida var

A.T.R - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Düzce

Kus Spor FB ,Büyük Pendik Spora elendiginde takimin basinda Zdenek Zeman Vardi.Lazaroni Degil.Lazaroni Ali babanin cifligindeki diger arkadaslara benzemediginden 20 macta 15 galibiyet 3 beraberlik 2 malubiyetle 2 siradayken gönderildi .O gonderildikten sonra Veyselinoviç ve Ritvan seytan takimin basina geldi onlarda 2 siradaki takimi 3.siraya ( küme düstügü günleri de görürürz insallahhhhh) düsürerek ligi tamamladilar.Bence bu arkadas basarili olur.Yanlizca biz taraftarlar bi parca bu arkadasin isini kolaylastirmaliyiz.Ayrica Arkadaslar Benim Özellikle Trabzondaki Trabzonsporlu arkadaslara çoook büyük sitemim var. Hep Yildiz Futbolscu istiyoruz ,yildiz futbolcu para ile aliniyor ama biz taraftar olarak buna katkida bulunmak istemiyoruz. Wallahi utandim bu sezon Bulundugum Sehirden Trabzona GS macini syeretmeye gittim.Inanin Kalae arkasi biletleri 2 YTL idi buna ragmen millet beles girmenin yolunu ariyordu.Allahiniz askina KusSporlu taraftarlara istedigimiz söyleyelim ama adamlarin Takimlarina sahip çikisi inanin saygi duymayi gerektiriyor. Imreniyorum adamlara yahuu. Biz onlar gibi Destekleyemiyoruz Trabzonsporumuzu. Bir de Tezahurat yapmayi da bilmiyoruz. Tiyatro seyreder gibi mac seyrediyoruz bir tek GOOOOOOOOLLL diye ayaga kalkiyoruz. haa bi de tabiii fiyyt fiyyt diye islik calmamiz var hala anlamadim ne demekse

MaHMuT_61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Simdi yazacaklarima elim gitmiyor..Sasirt bizi Lazaroni[img]smileys/smiley2.gif[/img]

The Londoner - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Reha Erus`tan bir Lazaroni portresi. Insallah yanilan o olur!

...............

Sopayla kovalandi

BEN Trabzonspor?un yeni yönetim kurulunu; dinamik, dengeli, mantikli ve takima yararli olabilecek adamlari tanir bilirdim.

Ta ki, Halilhodziç?ten bosalan teknik direktörlüge Brezilyali Sebasteao Lazaroni?yi getirmelerine kadar...

Gerçekten de nereden çikti bu isim? Düsünün Lazaroni bugüne kadar tam 20 takim çalistirmis. Yani önce sözlesme imzalamis sonra kulüpten ayrilip kendisine baska bir takim bulmus. Hadi diyelim 25 yildir da antrenörlük yapiyor. Demek ki neredeyse 500 günde bir takim degistirmis.

Demodeydi

Ben Lazaroni?yi Italya?dayken izledim. Fiorentina?nin basindayken neredeyse sopayla kovaladilar. Bari?de de tekrari yasandi. Kendisini Fenerbahçe?den taniyoruz. Elbette orada da iz birakmadi. Floransa?daki meslektaslarima sordum, "Lazaroni?yi nasil bilirdiniz?" diye. "Demodeydi. Oyunu okumasini pek bilmezdi. Oyun sistemini kendisine sadik oyuncularin üzerine kurmaya çalisirdi" dediler.

Baska bahara

Eger Trabzonspor yillardir sampiyonlugu düslüyor, planini, programini, transferlerini buna göre yapiyorsa; ben Brezilyali futbol adaminin(!) 1990?lardan kalan taktikleriyle, futbol anlayisiyla, saha disinda da söz sahibi olan emektar ve yerli futbolcularina gerekli disiplini kurabilecek karizmadan yoksunlugu ile "Bordo mavililer kupa hayallerini mutlak bir baska bahara tasimak zorunda kalir" derim.

ama adam 40 yil sonra mancester united i oldtraford da fenerbahcenin basinda yendi mancester 40 yildir yenilmiodu evinde yenildi 1-0 fenere

Nereden
    Tokat

valla ben biraz umutluyum sanki takimda biseyler degismeye basladi gib geldi bana 2 gundee ...

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)