Sayfa 13 Toplam 19 Sayfadan BirinciBirinci ... 3 11 12 13 14 15 ... SonuncuSonuncu
Toplam 457 adet sonuctan sayfa basi 301 ile 325 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Yeni Teknik Direktörümüz Lazaroni

Hayirlisi olsun. Bence iyi bir tercih. Hem uluslararasi tecrübesi olan, hem Türkiye'yi taniyan, hem de Avrupa kupalarinda iyi kötü tecrübe kazanmis bir hoca. Saglam top oynatir.

Yönetimin ilk tercihi degildi, ama bazi isimler var ki, maalesef parayi da verseniz, getiremiyorsunuz. Artik, planli programli yeniden yapilanmanin vakti geldi. Degisen futbol kosullarina adapte olmali Trabzonspor'umuz artik. Bir yerden baslanmali. Önce Villareal gibi 3-5 sene icinde tekrardan tas gibi takim olacagiz, ondan sonra büyük isimlerin daha büyükleri de gelecektir.

Herkese saygilar.

Not:Kimseye kirgin degilim. Umarim, ben de kimseyi kirmamisimdir.

Saygilar

Nereden
    Bolu

hayirli olsun camiamiza arkadaslar ne diyelim insallah en parlak dönemini bizde yasar ve yasatirr...

halil ibo - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    56

Bazilari yeni hocamizin ismini duyunca mide krampi geçirirken ben söyle 15 sayfayi bir karistirdiktan sonra mide krampi geçiriyorum.

Bu önyargililik nedir yahu ? Adam bir takimi hazirlasin,sahaya sürsün oynattigi futbolu görelim.

Bir kere Lucesku diyenlerin itirazi olmamasi gerekiyor.Halilhodzic'lede ayni tarz futbol oynattigi ileri sürülebilir.Arkadaslar öncelikle birseye karar verelim.Biz göze hos gelen futbolmu istiyoruz,puanlari toplayan futbol mu ? Dünya'da artik bugün oynanan sistem defansi saglama alip rakibin açigini degerlendirmektir.Tüm akilli hocalar bunu yapiyor.Adamda böyle oynatacaksa amenna.

Illede hücum futbolu diyenler Ersun Yalan tipi bir hocayla 14maç kazanip 16 maç kaybederek ligi orta siralarda bitireceklerinigözardi etmesinler.

Hocamiz camiamizacan getirir,yeni bir kan getirir insallah.Ama bugün taraftarimiz adina birkez daha utanç duydum.

Bu arada hocanin bazieksik yönlerinide ben söylemeden geçemeyecegim :

1-Kasinin üstünde gözü var.

2-Burnunun iki deligi var.

3-2 ayagi üzerinde duruyor.

4-Ihtiyaci oldugu zaman iki elinide kullanabiliyor.

Armutun sapi,üzümün çöpü...vs.vs.vs.

Muhammet Ali Senocak - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Bursa
    Yaþ
    39

Alýntý halil ibo Nickli Üyeden Alýntý

[img]smileys/smiley36.gif[/img][img]smileys/smiley4.gif[/img][img]smileys/smiley36.gif[/img][img]smileys/smiley4.gif[/img]

yeni hocamiz herkese hayirli olsun.. ben basarili olacagina inaniyorum.

HEP DESTEK,TAM DESTEK

DAHA HOCAYITANIMADAN ELESTIRI YAPMAYALIM LÜTFEN.. EZIKLERDE ÇALISMASI BI DEZAVANTAJ AMA [img]smileys/smiley36.gif[/img][img]smileys/smiley36.gif[/img][img]smileys/smiley36.gif[/img]

yönetim kurulumuzu tebrik ediyorum.. gerçekten çok gizli bir çalisma olmus.. bu arada basinimizin da ne kadar asparagas haber yapmis oldugunu anladik.. hiçbiri hocanin adini yayinlayamadi.. fatih hakkinda yalan haber yaparlar ancak [img]smileys/smiley7.gif[/img]

Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    43

hayirli olsun tabi de.. bir hoca takimi ne kadar etkiler bunu hep düsünmüsümdür. bence teknik trektörden önemlisi iyi bir fulbol takimi kurmak.bu bakimdan hoca çok fazla elestrilmemeli...Edited by: FERSAT

HOS GELDIN HOCAM !!

sanatik - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya

Alýntý KUYMAK Nickli Üyeden Alýntý

Lazaroni yi begenmeyen arkadaslara duyurulur.

Fenerbahçe nin Manchester United i 40 yil sonra evinde yendigi maçta takimin basinda Lazaroni vardi ve Fenerbahçe sampiyonlar liginde 7 puan toplarken basinda yine lazaroni vardi.[img]smileys/smiley2.gif[/img]

Ayrica begenmediginiz bu adam dünya devi Brezilya nin teknik direktörü olarak görev yapmadimi? Sizce Brezilya Teknik Direktörlügü görevi bile tek basina referans degilmi? Yoksa Brezilya bu göreve ahmaklarimi getiriyor?

Elestri yapan arkadaslari simdi daha iyi anliyorum hocalarin isimlerini begenmiyorlar yada tiplerine gicik oluyorlar.Degerlendirme kriterleri bu baska birsey aklima gelmiyor.[img]smileys/smiley7.gif[/img]

Vahid Hocanin gönderilmesine üzüldüm ama yerine Lazaroni nin getirilmesine sevindim.Umarim basarili olur.

hayirli olsun yeni hocamiz.

Atalay - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    52

lazaroniyi bu millet fenerbahçenin basinda test etmisti sonuç felaket olmustu simdi sira bizdemi???arkadaslar bu yönetimin çuvalindan tavsan çikmistir hayirli olsun!!!!!!!!!!

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Mehmet_Mercanlý - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Avrupa Diðer
    Yaþ
    42

INSALLAH YÜZÜMÜZÜ KARA CIKARMAZ

TÜM TS. AILESINE HAYIRLI UGURLU OLSUN

BEN KENDISININ BASARILI OLUCAGINA TÜM KALBIMLE INANIYORUM

[img]smileys/smiley32.gif[/img]

Forumdan Uzaklaþtýrýlmýþtýr Salih61 - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Yaþ
    39

Alýntý pelikan Nickli Üyeden Alýntý

Hayirlisi olsun. Bence iyi bir tercih. Hem uluslararasi tecrübesi olan, hem Türkiye'yi taniyan, hem de Avrupa kupalarinda iyi kötü tecrübe kazanmis bir hoca. Saglam top oynatir.

Yönetimin ilk tercihi degildi, ama bazi isimler var ki, maalesef parayi da verseniz, getiremiyorsunuz. Artik, planli programli yeniden yapilanmanin vakti geldi. Degisen futbol kosullarina adapte olmali Trabzonspor'umuz artik. Bir yerden baslanmali. Önce Villareal gibi 3-5 sene icinde tekrardan tas gibi takim olacagiz, ondan sonra büyük isimlerin daha büyükleri de gelecektir.

Herkese saygilar.

Not:Kimseye kirgin degilim. Umarim, ben de kimseyi kirmamisimdir.

Saygilar

Hocam sen gerçekden sagduyulu bir taraftarsin bu yüzden forumda kalmani isterim açizane...Ayrica Lazaroni çok iyi olmasa da iyi bir kariye sahiptir...febeden ayrilirken lig de 2.siradaydi zaten ali sen denen mosfor ......ünün kaprisleri sonucu istifa etmistir...Tam bir takim oyunu hastasidir...Hak eden formayi giyer yildiz mildiz tanimaz...Ve disipli bir hocadir...Insaallah bizde de basarili olur...Simdiden hayirli olsun...

Saygilarimla...

Trabzonspor Kongre Üyesi

BMN Yönetim Kurulu
    Kul - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Bursa
    Yaþ
    39

Öncelikle Trabzonsporumuza hayirli olmasini diliyorum... Lig bitmeden binbir teknik direktör adi geçti ama sonunda "Lazaroni" geldi.. Çok duyulmus biri olmamasi bizim milletimizin beklentilerine ilaç olmamistir. Bu da dogaldir yönetimin basimiza gelirken yildiz sözü vermesi ve bu yildizi hala görmeyen taraftarin böyle duyulmamis bir teknik adamla anlasmasi bazi taraftarlarimizi hayal kirikligina ugratmistir.. Ama kariyeriyle iyi bir hoca oldugunu son yillarinda pek fazla basarisi görülmemesine ragmen bize yarayacak bir hoca olacagini düsünüyorum.. Mevcut yönetim almis bize de saygi duymak ve desteklemek düser.. Tekrardan hayirli olsun..

Erbay - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    34

Hayirli olsun.Sonunda t.direktörümüz oldu.Geldigi gibi hedefimiz sampiyonluk dedi.Tam bize göre[img]smileys/smiley4.gif[/img]

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Miraç Atalay Çiftçi - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýzmir

Alýntý blume_61 Nickli Üyeden Alýntý

Alýntý halil ibo Nickli Üyeden Alýntý

sorma hocam ya geceden beri neler çektik.ne kulplar taktilar adama !

Yönetim Kurulu Mollasalihoðlu - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul

Alýntý spartaküs Nickli Üyeden Alýntý
    lazaroniyi bu millet fenerbahçenin basinda test etmisti sonuç felaket olmustu simdi sira bizdemi???arkadaslar bu yönetimin çuvalindan tavsan çikmistir hayirli olsun!!!!!!!!!!

FB'nin testinde basarisiz olmasi baskani ise karistirmamasiydi..Böyle basarisizliga ben kurban olurum...

Trabzonspor Kongre Üyesi

Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    52

Basina yansimayan birinin gelmesi sanirim bu isin en olumlu yani. Ilk basta taraftar sok olmus durumda ama bu da geçer. [img]smileys/smiley1.gif[/img]Ama asil önemli olan oyuncu transferleri, artik gereken transferlerin bir an önce yapilmasini bekliyoruz. Belki Lazaroni geldi diye Ricardinho'yu da aliriz ha [img]smileys/smiley4.gif[/img]

Emorfo - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul

Detayli Bilgiler

LAZARONI'DEN TRABZONSPOR CAMIASINA ILK MESAJ...
    - TRABZONSPOR'UN YENI TEKNIK DIREKTÖRÜ SEBASTIAO LAZARONI:
    - "TEK HEDEFIMIZ SAMPIYONLUK"
    - LAZARONI, TRABZONSPOR'U ÇALISTIRACAK ILK BREZILYALI TEKNIK ADAM OLACAK

TRABZON- Trabzonspor'un yeni teknik direktörü Sebastiao Lazaroni, Bordo-mavili takimda tek hedefinin sampiyonluk oldugunu söyledi.
    Bordo-mavili kulübün resmi internet sitesine açiklamada bulunan Lazaroni, Trabzonspor'un kendisiyle ilgilenmesi nedeniyle duydugu memnuniyeti dile getirerek, "Genel prensiplerde anlastik. Takimin daha iyi seviyelere gelmesi için elbette düsüncelerim var. Bunlarin hepsi zamanla ortaya çikacak. Trabzonspor geride biraktigimiz dönemi 4. sirada tamamladi. Simdiki amacimiz daha üst siralara yükselmek. Tek hedefimiz sampiyonluk" dedi.
    Brezilya'ya liberolu futbolu tanitan teknik adam olarak ün yapan Lazaroni, 1984-86 yillarinda Flamengo (Brezilya), 1987-88 yillarinda Vasco de Gama (Brezilya), 1988 yilinda Al-Ahli (Suudi Arabistan), 1988 yilinda Gremio (Brezilya), 1989 yilinda Parana'yi (Brezilya) çalistirdi. 56 yasindaki teknik adam, 1989 yilinda Brezilya Milli Takimi'nin basina geçti. 1990 Dünya Kupasi'nda Brezilya Milli Takimi'nin basinda yer aldi. Lazaroni yönetimindeki Brezilya 35 maçta 21 galibiyet, 7 beraberlik, 7 de maglubiyet elde ederken, 1989 yilinda Copa America'yi kazandi.
    Lazaroni Brezilya Milli Takimi'ndaki görevinden ayrildiktan sonra Italya'ya giderek 1990-92 yillari arasinda Fiorentina'da görev yapti. 1992-93 sezonunda Al-Hilal'i çalistiran tecrübeli teknik adam, daha sonra sirasiyla Bari (Italya), Leon (Meksika) ve Vasco de Gama (Brezilya) takimlarini yönetti. 1996-97 sezonunda Türkiye'de Fenerbahçe'de de görev yapan Lazaroni, ardindan Shanghai Shenhua (Çin), Jamaika Milli Takimi, Botafogo (Brezilya), Yokohama Marinos (Japonya), Al Arabi (Kuveyt), Jamaika Milli Takimi ve son olarak Juventude (Brezilya) takimlarini çalistirdi.
    Lazaroni 1989 yilinda Brezilya Milli Takimi ile kazandigi Copa America'nin haricinde, 1986 yilinda Flamengo, 1987 ve 1988 yillarinda Vasco de Gama ile ülkesinde sampiyonluklar elde etti. Lazaroni, 1992 yilinda Japonya'da Yokohama Marinos ile lig, 1996 yilinda da Al-Hilal takimiyla Suudi Arabistan Kupasi'nin sahibi oldu. Brezilyali teknik adam 1989 yilinda Güney Amerika'da yilin teknik direktörü seçildi.
    Bordo-mavili takimin 28. teknik direktörü olacak olan Lazaroni, Karadeniz temsilcisinde görev yapacak olan ilk Brezilyali teknik adam olma özelligi tasiyor. Trabzonspor'un 8. yabanci antrenörü olarak tarihe geçecek Lazaroni'den önce Karadeniz temsilcisini Jurgen Sunderman, Werner Biskup, Urbain Breams, George Leekens, Gordon Milne, Hans Peter Briegiel ve son olarak Vahid Halilhodzic gibi yabanci teknik adamlar çalistirmisti.

tirabzonli - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Afyon
    Yaþ
    38

Lazaroni li Brezilyanın dünya kupası performansını buradan izleyebilirsiniz:
    http://www.youtube.com/watch?v=WLi4_...earch=Lazaroni

Forumdan Uzaklaþtýrýlmýþtýr

alhilal takimiyla aldigi arap kupasiyla kariyerini renklendiren brezilyanin güvenç kurtari evliya çelebi seyyah insanyeni hocaya basarilar..

türkiyeye gelisiyle beraber 3 kritik açiklamasini bekliyorum..
    1;Fatih Tekke fenere gidebilir
    2;Fabiano Eller geri dönecek
    3;Jefferson kalacak

bu arada aldigimiz hocalarin bir diger özelligi de takimlarinda ronaldinhoyu oynatmamalari..gremioda hoca iken ronaldinho ilk kez a takima çiktiginda bu degerli (!) hocadan kesik yemis diye duyduk..

ha bu arada yönetime de ayrica tebrikler..kendi internet sitesinden önce ntv ve radyosport'a haber salan is güzarlara bir alkis da benden

TSunami - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    43

su an lazaroni için söylediklerimiz elestiri degil transfere verilen ilk tepkilerdir. lazaroni için saglikli bir bilgiye sahip degiliz. daha önce fenerde çalismis olsa bile çok kisa bir süre görev almis ve alisen gibi bir baskanla çalismak zorunda kalmistir.

eger lazaroni fenerde görev almamis olsaydi muhtemelen su an onun brezilya milli takiminda görev almasindan, kariyerinden bahsediyor olacaktik.
    yada bu transfer sezon biter bitmez gerçeklesseydi yönetimin belli bir plan program dahilinde onu getirdigini düsünüp daha az tepki koyacaktik.

yani hocayi degil onun transfer edilisi, o kadar ismin gündeme gelip anlasilamamasi sonucunda alinmasi kafalarda soru isareti olusturuyor. aslinda bu transfer konusunda da bilgi sahibi degiliz. su ana kadar bir kere bile ismi geçmeyen bir adam bir kaç saat içinde getirilmis olamaz.

fakat ne olursa olsun Lazaroni artik Trabzonspor teknik direktörüdür. HEP DESTEK TAM DESTEK

kutoz
    Ziyaretçi

Trabzonspor'da gelisen bir ilginç olayda, uzun süredir ilk kez bir teknik direktörle sezon basinda anlasmaya vardik. Bknz. Samet Aybaba, Ziya Dogan, Senol Günes, Vahid Hahilhodziç... Hepsi sezon ortasinda, kongrelere binaen gelmisti.

Lazaroni bu bakimdan sansli. Hem elinde kaliteli oyuncular var, hem de transfer yapilabilmesi için önünde seçenekler var.

Bunlari kullanabilir mi? Bekleyip görecegiz. Daha dogrusu o artik Trabzonspor'un teknik direktörüdür. Kariyer, bariyer bir yana bu misyonuyla saygi duymak, desteklemek biz taraftarlarin sorumluluklari arasinda olsa gerek.

Herkes bir teknik direktörü görmek istedi takimin basinda. Kim gelse elestirilecekti. Taraftarlari tek tek mümkün etmek mümkün degildir. Benimde hayalimi süsleyen bir teknik direktör degil, kendisi. Ama anlasilmistir ve Trabzonspor kendisine emanet edilmistir. Tekrar hayirli olsun.

Mehmet Alemdar - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Kocaeli

Heyirli olsun yeni teknik direktörümüz

Erdinç Dilek - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Zonguldak
    Yaþ
    48

ve en azindan artik kafamizda teknik direktör transferi olmayacak, kaldi ki teknik adam alinmayisi bizi diger futbolcu tarnsfer haberlerinden uzaklastirmisti, artik alinacak futbolculara adapte olabilecegiz, kendisine hosgeldin diyor ve basarilar diliyorum

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Tunga - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    50

Alýntý kutoz Nickli Üyeden Alýntý

Trabzonspor'da gelisen bir ilginç olayda, uzun süredir ilk kez bir teknik direktörle sezon basinda anlasmaya vardik. Bknz. Samet Aybaba, Ziya Dogan, Senol Günes, Vahid Hahilhodziç... Hepsi sezon ortasinda, kongrelere binaen gelmisti.

Lazaroni bu bakimdan sansli. Hem elinde kaliteli oyuncular var, hem de transfer yapilabilmesi için önünde seçenekler var.

Bunlari kullanabilir mi? Bekleyip görecegiz. Daha dogrusu o artik Trabzonspor'un teknik direktörüdür. Kariyer, bariyer bir yana bu misyonuyla saygi duymak, desteklemek biz taraftarlarin sorumluluklari arasinda olsa gerek.

Herkes bir teknik direktörü görmek istedi takimin basinda. Kim gelse elestirilecekti. Taraftarlari tek tek mümkün etmek mümkün degildir. Benimde hayalimi süsleyen bir teknik direktör degil, kendisi. Ama anlasilmistir ve Trabzonspor kendisine emanet edilmistir. Tekrar hayirli olsun.

Svgili Kutoz çok doğru bir tespit. Tartışmaları yaparken gözden kaçırdığımız bu detay, aslında Trabzonsporumuzu nerelere getirdiğimizi de gösteriyor. Gerçi sezon ortasında gelen hocaların hepsinin önlerinde bir sonraki sezon için transfer yapabilecek oldukça uzun vakitleri oluyordu, ki bu açıdan bakarsak aslında Lazaroni şanssız da diyebiliriz. Çünkü kredisi doğrudan transfer sezonunda başladı.

Hocanın kariyerinde çok parlak zaferler yok. Hatta 56 yaşındaki teknik adam, yaklaşık 20-25 yıllık teknik adamlık kariyerinde 19 değişik takımı çalıştırmış görülüyor. Aslında bir işveren için bu çok da olumlu değil. Ama bir de bize bakıyoruz ve görüyoruz ki bu konuda biz de çok tutarlı işler yapmamışız.

Ben yönetimimize şu soruyu sormak isterdim:

Neden Lazaroni? Bu sorunun tatmin edici bir cevabı varsa bilmek isterdim. Çünkü bu tatmin edici cevap, yönetimin herhangi bir kriz anında hocanın ardında durup durmayacağı konusunda da bize fikir verecektir. Aksinin getireceği olumsuz sonuçlarmaalesef tecrübeyle sabittir.

arkadaslar dediydi dersiniz hoca olayindaki gibi yönetim hedef sasirtiyor olabilir. biz ricardinho beklerken(ki ben inanmiyorum dünya kupasi pazarina çikacak olan bir futbolcuyla anlastiysan maçlardan önce imza attirirsin) baskasi imza atabilir.

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanýcýlar

Þu anda 1 kullanýcý bu konuyu görüntülüyor. (0 kayýtlý ve 1 misafir)