Sayfa 2 Toplam 19 Sayfadan BirinciBirinci 1 2 3 4 12 ... SonuncuSonuncu
Toplam 457 adet sonuctan sayfa basi 26 ile 50 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Yeni Teknik Direktörümüz Lazaroni

zahido - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    38

tam adi sebastião lazaroni olan, 1989 yilinda brezilyada yilin teknik adami seçilen, 1990 italya dünya kupasinda 2. turda arjantine elenen brezilya milli takiminin basinda bulunan daha sonralari inter milani ve 96-97 sezonunda fenerbahçeyi çalistiran kariyeriyle kismen lucescuya benzerligi dikkat çeken brezilyali teknik adam.
    sampiyonlar ligindeki ilk senesinde fenerbahçenin 7 puan almasina galatasarayi ali sami yende 4-0 gibi bi skorla yenmesine ve ligde sadece 3 puan geriden takip etmesine ragmen, türkiye kupasinda besiktasa elendikten sonra takimi ruhsuz oynattigi gerekçesiyle, ali senin isine son verip yerine ridvan dilmen ve todor veselinovic ikilisini getirdigi fenerbahçenin eski çalistiricisi.

fenerbahçe kariyerinde, 20 lig maçinda sadece ve sadece 11 gol yemis bir takim olusturmustur. görevden ayrilmasindan sonraysa fenerbahçe, ridvan-veysel ikilisinin fantastik oyun sistemiyle, 14 lig maçinda, 19 gol yiyen bir takim haline gelmistir ki 20 maçlik bu performansin daha iyisine 2004-05 sezonunda daum'un takimi 20 maçta 10 gol yiyerek ulasmistir. ancak iki sezon ve kadrolar arasinda önemli bir kalite farki oldugunu da belirtmek gerekiyor. ayni dönemde fenerbahçe, az gol atabildigi için (38 gol) büyük elestiriler almisti ancak adamin elinde saffet sancakli, elvir boliç ve müzmin sakat emil kostadinov gibi elemanlar oldugunu düsünürsek kendisi takimi defansif oynatmakla gayet yerinde isler yapmistir. lucescu'ya yakin bir oyun mantalitesi olmasina karsin elindeki kadronun yetersizligi ve camianin sabirsizligi ipinin çekilmesine neden olmustur. kanimca basarili bir teknik direktördü.

brezilya'nin yetistirdigi en kötü teknik adamlardan biridir. 1990 dünya kupasi ikinci turunda arjantin karsisinda brezilya müller-careca forvetiyle bos kaleye toplari içeri atamazken bebeto ve romario'yu oyuna sokmayarak intihar etmistir. 4 yil sonra parreira, bu iki oyuncuyla kupayi alip götürmüstürEdited by: zahido

#10 Fietra - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    34

sebastiaolazaroni

1. tam adi sebastião lazaroni olan, 1989 yilinda brezilyada yilin teknik adami seçilen, 1990 italya dünya kupasinda 2. turda arjantine elenen brezilya milli takiminin basinda bulunan daha sonralari inter milani ve 96-97 sezonunda fenerbahçeyi çalistiran kariyeriyle kismen lucescuya benzerligi dikkat çeken brezilyali teknik adam.
      sampiyonlar ligindeki ilk senesinde fenerbahçenin 7 puan almasina galatasarayi ali sami yende 4-0 gibi bi skorla yenmesine ve ligde sadece 3 puan geriden takip etmesine ragmen, türkiye kupasinda besiktasa elendikten sonra takimi ruhsuz oynattigi gerekçesiyle, ali senin isine son verip yerine ridvan dilmen ve todor veselinovic ikilisini getirdigi fenerbahçenin eski çalistiricisi.

(murdock, 10.05.2002 13:17)

< =text/>e(256,1238777,'murdock');

2. su aralar jamaika'nin teknik direktorlugunu yapan futbol adami.

(draconian, 18.11.2004 06:23)

< =text/>e(256,6313719,'draconian');

3. jamaika'nin amerika ile 1-1 berabere kalmasi sonucu 2006 dunya kupasina katilma sansini kaybetmesi sonucu kontrati otomatik olarak sona ermis teknik adam...

(trquaz, 15.03.2005 18:26)

< =text/>e(256,7105840,'trquaz');

4. fenerbahçe kariyerinde, 20 lig maçinda sadece ve sadece 11 gol yemis bir takim olusturmustur. görevden ayrilmasindan sonraysa fenerbahçe, ridvan-veysel ikilisinin fantastik oyun sistemiyle, 14 lig maçinda, 19 gol yiyen bir takim haline gelmistir ki 20 maçlik bu performansin daha iyisine 2004-05 sezonunda daum'un takimi 20 maçta 10 gol yiyerek ulasmistir. ancak iki sezon ve kadrolar arasinda önemli bir kalite farki oldugunu da belirtmek gerekiyor. ayni dönemde fenerbahçe, az gol atabildigi için (38 gol) büyük elestiriler almisti ancak adamin elinde saffet sancakli, elvir boliç ve müzmin sakat emil kostadinov gibi elemanlar oldugunu düsünürsek kendisi takimi defansif oynatmakla gayet yerinde isler yapmistir. lucescu'ya yakin bir oyun mantalitesi olmasina karsin elindeki kadronun yetersizligi ve camianin sabirsizligi ipinin çekilmesine neden olmustur. kanimca basarili bir teknik direktördü.

(ntldr, 20.05.2006 16:45)

< =text/>e(256,9566303,'ntldr');

5. brezilya'nin yetistirdigi en kötü teknik adamlardan biridir. 1990 dünya kupasi ikinci turunda arjantin karsisinda brezilya müller-careca forvetiyle bos kaleye toplari içeri atamazken bebeto ve romario'yu oyuna sokmayarak intihar etmistir. 4 yil sonra parreira, bu iki oyuncuyla kupayi alip götürmüstür.

(knoxoverstreet, 20.05.2006 16:54)

< =text/>e(256,9566325,'knoxoverstreet');

6. trabzonspor'un 1 yili opsiyonlu 3 yillik anlasma imzaladigi brezilyali teknik adam.

Trabzonspor Kongre Üyesi

Yönetim Kurulu
    Berat - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    40

LAZaroni diye mi almislar? insallah hayirli olur..

Trabzonspor Kongre Üyesi
    TURHAN - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    40

Hayirrrrr....Bana defansif mefansif demeyin....Ofansif deyin...Pres yapan...Ileride basan deyin....Nolur....

Harun - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Sakarya
    Yaþ
    43

eski sözlükçüler hemen atlamis[img]smileys/smiley4.gif[/img]Hayirli olsun demektan baska çare yok.

Muhammet Ali Senocak - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Bursa
    Yaþ
    39

Alýntý sürmeneköprübas Nickli Üyeden Alýntý
    Hayirrrrr....Bana defansif mefansif demeyin....Ofansif deyin...Pres yapan...Ileride basan deyin....Nolur....

aynen katiLiyorum

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Erdem Keser - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul

BEYLER ALLAH ASKINA BARI BU ADAMI GELIR GELMEZ ELESTIRMEYELIM VE BARI BUNUN ARKASINDA DURALIM

Harun - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Sakarya
    Yaþ
    43

Alin size yerlinin yerlisi LAZHORONI[img]smileys/smiley36.gif[/img][img]smileys/smiley36.gif[/img]

ofkan - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)

Kulübümüzün yeni teknik direktörü Lazaroni
    Kulübümüzde Vahid Halilodzic?ten bosalan teknik direktörlük görevine Brezilyali Sebastiao Lazaroni getirildi.

Baskanimiz Nuri Albayrak ve yönetim kurulumuz bir süredir yürüttügü çalismalari tamamlayarak Lazaroni ile kesin olarak anlasmaya vardi.

Brezilyali teknik adamin yarin Trabzon?a gelerek resmi sözlesmeyi imzalayacagi açiklandi.

Baskanimiz Nuri Albayrak, Lazaroni?nin Trabzonspor?u büyük hedeflere tasiyacak kariyerde bir teknik adam oldugunun altini çizerek, ??Yeni teknik direktörümüz camiamiza hayirli olsun?? açiklamasini yapti.

01.06.2006 22:45:00

www.trabzonspor.org.tr

Trabzonspor Kongre Üyesi

Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    34

hayirli olsun da nerden çikti hiç duyurmadilar bu ismi

HAYIRLI OLSUN,INSAALLAH BEKLENEN BASARIYI BU HOCA ILE YAKALARIZ,

onurkaradeniz - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    38

lazhoroni bi bildikleri vardir heralde

Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    43

Alýntý kutoz Nickli Üyeden Alýntý

Arkadaslar pesin hükümlü olmamak gerek. Fb.den ayrildigi dönemde, fb.nin durumun bir arastirin. Hayallerimizi süsleyen bir teknik direktör degil, kabul ediyorum ama sonuçta anlasilmistir ve takimimizin teknik direktörüdür.

Bekleyip görecegiz. Trabzonsporumuza hayirli olur insallah...

Yukaridaki kelimelere sonuna kadar katiliyorum[img]smileys/smiley32.gif[/img] , lazaroniyi elestirenler onu nekadar taniyor cok merak ediyorum ,brezilyanin kalbur ustu teknik direktorlerindendir avrupada ozellikle italyada hatiri sayilir yeri vardir herhangi bir yabanci oyuncu onun ismini duydugunda trabzona gelmesi dahada kolaylasir ,hala anlamadigim bazi arkadaslardaki inanilmaz onyargi bunlari asin artik insanlari eylemleri ile degerlendirin ve hala lazaroni ismini duymamis insanlar var ve elestiriyorlar once futbol literaturunuzu gelistirin kimin ne oldugunu gecmisini arastirin 40 yillik manchester kendi sahasindaki yenilmezlige son veren malum takimin basindaydi ve o macta manchesterin tek net pozisyonu dahi yoktu ,takimi maca hazirlamasi oyuna mudahaleleri cok ust duzeyde ama bir arkadasin dedigi gibi lucescu tarzi oynatir 1-0 cidir busene cok mac kazanicagiz ama terler akitarak tek korkum defansif yonu fazla dusunmesi onun disinda ideal bir hoca

Bu arada yonetimi kutlamak lazim hic ismi dahi gecmemisti dikkat ederseniz futbolcu transferindede bu yonetim cok gizli hareket ediyor yani olmasi gerektigi gibi ama buna alisik olmayan ve sabirsizligimizla taninan bizler hemen asmaya basliyoruz , suna emin olun su an yonetimdeki insanlar en az bizim kadar butakimin iyiligi icin calisiyorlarelestirmek cok kolay ama cozum uretmeye gelincecogu arkadasimiz susuyor elestirininde bir dozu olmali adam takimdan kovulmus biz almisiz kotu teknik direktor bakalim trabzonspor tarihine hangi direktor bize gelmeden once kovulmamas hemen hemen hepsi bir zamanlar calistirdigi takimlarda kovulmuslar yani raghick i alsaydikuzulecekmiydik adam schalkeden tekmeyle kovuldu yani kotu teknik direktormu bu adam simdi allah askina , mantikli elestirilerve cozumler sunalim mahalle agziyla yazi yazacak olanlar varsa burayi rica ediyorum kirletmesinler zatencok azduzgun formatta yazin yazan insan var ve bunlarin bir cogu bu tip mantiksizliklara tepkiler dolayisiyla yazmayi biraktilar(bakiniz simal yildizi) ve bir bolumude eskisi kadar cok mesaj yazmiyor bakiniz (berat tekke , perhaps suan aklima gelmiyen bir kac isim daha var ) mantiksiz ve mahalle agziyla yazilan ve bir cok kelimesi bilgisizlik kokan fikre dayanmayan bilgiler ureten insanlar rica ediyorum biraz daha dikkatli olun foruma zarar veriyorsunuz ve burda yorumlarinda faydalanilacak insanlari sogutuyorsunuz.

Ustune alinmak isteyen alinabilir

yukardaki isimlerini verdigi insanlarin hic birini tanimiyorum sivil hayattada gormuslugum yoktur.

izmirdenayhan - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýzmir
    Yaþ
    53

Takimimiza hayirli olsun.....Takima ve hocamiza tam destek vermeliyiz....Umarim destegimiz de karsiligini bulur...

Muhammet Ali Senocak - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Bursa
    Yaþ
    39

Alýntý lazikopat61 Nickli Üyeden Alýntý
    hayirli olsun da nerden çikti hiç duyurmadilar bu ismi

gizLiden anLasmisLar

immortal_TS - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    40

Aha simdi inandim[img]smileys/smiley4.gif[/img]Ne diyelim hayirli ugurlu olsun.Görecez bakalim büyük hedefler e mi tasiyacak küçük hedeflere mi tasiyacak.

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Þahinoðlu - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul

Heyirli olsun bakacaguk oga ama umutlu degiilum[img]smileys/smiley11.gif[/img]

Emre B. - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    33

Hayirli olsun

kutoz
    Ziyaretçi

Hep kötü yönlerini söylüyorsunuz da, iyi yönlerini neden söylemiyorsunuz. fb samp.liginde 7 puani bu dönemde aldi. Yine M.United'i yillar sonra kendi sahasinda onun döneminde yendiler. Kovuldugunda da, lider gs.nin 3 puan gerisindeydi. Ali Sen'in sahsi kaprisi sonucu biletini kesmislerdi.

Biraz sabirli olun. Hemen elestirmeyin. Tamam gitik geldik pendik te varBir arkadasimiz yazmis, Ronaldinho'yu buda kesmisNe yapalim, Ronaldinho'yu kesenlerden gidiyoruz bizde.

Cenkhan - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul

Hiç adini duymadigimiz bir teknik direktörün alinmasi yönetimin basarisidir; gazete okuyup yönetime sinirlenenler, daha sagduyulu olmalari gerektigini anlamislardir.

Lucescu'yu istemiyordum ama forumdaki çogu kisi, anlamadigim sekilde, gelmesini istiyordu; simdi bu transfer onlarin samimiyetini ölçecektir.

Yabanci transferinde önemli bir sorun da parasal degil, oyuncunun Trabzon'a gelmek istememesiydi. En azindan taninmis bir teknik direktör bu sorunu çözecektir.

Emorfo - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul

Birincisi hiç sasirmadim neye sasirmadim yönetimin agzi sikiymis daha önceki transferlerde oldugu gibi medyaya bilgi sizdirmadilar...

Ikinci sasirmadigim sey ise çok iyi bir kariyere sahip teknik adamin takimin basina getirilemeyisidir...

Koca Avrupa'da adam bulamadilar da elin Brezilyalisini takimin basina getirdiler. Transferlerle alakalidir diye düsünmeden edemiyorum.

Ismiden dolayi mi transfer ettiler acaba bunu da düsünmeden edemiyorum. Ziya'ya raziydim...

Ön yargili olmamak lazim fakat Lucescu gibi her gittigi takimda defansif futbol oyatan bir yapisi var ve Trabzonspor'da da bu anlayisini degistirmeyecektir üstelik adam yaslandi daha da kati defans yaptirir diye korkuyorum...

Allah sonumuzu hayir etsin ne diyim. Yeni lazimiz hayirli olsun ömrü uzun olsun....

BDiler61 - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara
    Yaþ
    39

yönetimi tebrik ediyorum yine medyada lazoroninin hiç adi çikmadi ama bu ricardinho için korkutuyor beni[img]smileys/smiley5.gif[/img]

diskus - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya
    Yaþ
    49

hele sükür hoca bulmuslar desenize,zaten a,b,c,d planlari derken alfabenin sonuna gelmistik.ben yeni hocamiza yürekten basarilar diliyorum,ama bu yönetimden bir sey olmaz.

Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    43

Alýntý kutoz Nickli Üyeden Alýntý

Hep kötü yönlerini söylüyorsunuz da, iyi yönlerini neden söylemiyorsunuz. fb samp.liginde 7 puani bu dönemde aldi. Yine M.United'i yillar sonra kendi sahasinda onun döneminde yendiler. Kovuldugunda da, lider gs.nin 3 puan gerisindeydi. Ali Sen'in sahsi kaprisi sonucu biletini kesmislerdi.

Biraz sabirli olun. Hemen elestirmeyin. Tamam gitik geldik pendik te varBir arkadasimiz yazmis, Ronaldinho'yu buda kesmisNe yapalim, Ronaldinho'yu kesenlerden gidiyoruz bizde.

Pendik macini kastediyorsaniz , fenerin basinda Zdenek Zeman vardi lazaroni degil , kovulmasinin ana sebebi ali sen in kaprisleri ve takima mudahale etmek istemesidir lazaroninin buna izi vermemesi kovulmasina neden olmustur.

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Erdem Keser - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul

BEYLER BU ADAMIN BANA GORE TAKIMA KATACAGI EN ONEMLI KATKI FINAL MACLARINI KAZANMAMIZ OLACAKTIR INSALLAH CUNKU ADAMIN EN COK ELESTIRILEN YONU FUTBOLCULARI SAVASA CIKAR GIBI ASIRI DERECEDE MOTIVE ETMESIDIR YANI BAZEN ASIRI MOTIVASYON TERS TEPKI VEREBILIR

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanýcýlar

Þu anda 1 kullanýcý bu konuyu görüntülüyor. (0 kayýtlý ve 1 misafir)