Sayfa 11 Toplam 19 Sayfadan BirinciBirinci ... 9 10 11 12 13 ... SonuncuSonuncu
Toplam 457 adet sonuctan sayfa basi 251 ile 275 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Yeni Teknik Direktörümüz Lazaroni

bahadýr2561 - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    37

hayirlr olsun demekten baska söz düsmez..sonumuz hayir olsun..bakalim ne yapacak bu adam...

Forumdan Uzaklaþtýrýlmýþtýr GolaMTuRi - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

cagdastan sonra yonetimin ikinci bombasi...seneyede en az 3-4 teknik adam goruruz artik..yaziklar olsun, lazaroni, neymis basarisi;brezilya milli takimi ile kopa amerikayi kazanmak..brezilya ile kupa kazanmak bence basari degil..

kariyersiz,vasifsiz,elle tutulur bir basarisi olmayan adam teknik direktorumuz oluyor..yaziklar olsun albayrak..sende kolpa ciktin, nerde yildiz transferleri,bumu trabzonspora yakistirdigin hoca?anlasilan taraftardan baska bu takimi buyuk goren yok..siradan bir anadolu klubu gibi yonetiliyoruz..seneyede zaten orta siralara oynayacak bi kadro olusturuyor..simdiden hepimize gecmis olsun arkadaslar..bu yonetimle,bu teknik adamla,alinacak futbolcularla eminim sampiyonluk hayali bile kurulamaz..

yonetimi hala savunan arkadaslar, nesini savunuyosunuz..bu yonetim para sozu,yildiz sozu,sampiyonluk sozu vererek secildi..hangilerini yapti?hicbirini ,hangi sozleri yerine getirecek?muhtemelen hicbirini..

yakutlu61 - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    51

-97 Sezonunda Türkiye?de Fenerbahçe?de de görev yapan Lazaroni, ardindan kariyerine su takimlarda devam etti:
    1999 - Shanghai Shenhua (Çin)
    2000 - Jamaika Milli Takimi
    2000-2001 - Botafogo (Brezilya)
    2001-2002 - Yokohama Marinos (Japonya)
    2003-2004 - Al Arabi (Kuveyt)
    2004-2005 - Jamaika Milli Takimi
    2005 - Juventude (Brezilya)

ne kariyer ama yaaaaaa.

yokahoma marinos, al arabi ama baskan için al arabi yi çalistirmasi yeterli sanirim alla alla yaaaa bumudurbuyuk hoca transferibizden sonrada herhalde patagonya milli takimina gider...

yakutlu61 - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    51

pardon arkadaslar adam 1989 yilinda brezilyada yilin hocasi secilmis..

lan bunu utanmadan yazmislar resmi siteye insaf be 1989 o zaman a.suat i getirseydiniz yada özkan hocayi onlarda eskiden cok iyidi..

alla alla

Nereden
    Ankara
    Yaþ
    45

• Hakkinda kötü seyler düsünmedigim bir hocamiz olduguna,
    • istatistiki veriler üzerine laptop'indaki programlara göre takimimizin yönetilmeyecegine,
    • geçmiste bir sekilde yollarimizin ayrildigi hocalarimizla çalismayacagimiza,
    • istedigi oyunculari getirtebilecek bir hoca ve bunu saglayacagindan süphe etmedigim bir yönetime sahip oldugumuza,
    • resmi transferin ilk gününde bu sorunun çözüldügüne
    • [/list]

sevindim ben sabah sabah..Edited by: noname

Naim
    Ziyaretçi

Lazoroni bu saatten itibaren Dünyanin en iyi hocasidir
    BITTI

Bundan sonra bize düsen tek sey destek olmakdir.

Nihat Güneþ - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    43

hocayi asip kesen dograyan arkadaslar...aslinda niyetiniz çok açik ...üzüm yemek degil bagci dövmek...

Camiamiza hayirli olsun. Tanimiyorum adini ilk kez duyuyorum ama Destek verelim hep beraber.

Trabzonspor Kongre Üyesi
    CAFER ÖZER - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    56

Yeni hocamiz hayirli olsun,

Trabzonspor Yönetimi Dünyanin en ünlü teknik direktörünüde getirse burda mutlaka elestiren arkadaslar çikacak,En kötü hocayida getirse iyi oldu Yönetim basarili diyen arkadaslarimiz çikacaktir.Tabiki herkesin bir görüsü fikri vardir.Neticede Bir hoca ile anlasma yapilmis görmeden etmeden bu konuda ben yorum yapmam,Hayirli olsun derim.

Bana kalsa bu hoca isi benim elimde olsa idi ben Bizi ve Türkiye ligini taniyan Türk futbolunu taniyan Yerli bir hocadan yana tercih kullanirdim.

Neticede BIR HOCA ile anlasma yapilmistir.Bu saatten sonra hocamizdir Sahip çikacagiz.Eger Trabzonspora zarar verirse kötü bir sezon olursa takimi oynatamazsa o zaman elestiri yapilmali bence.Daha bilmeden tanimadan sözlesme yapmadan adama demedgimiz kalmadi.Kötü bir hoca olsa idi Brezilya Milli Takimini çalistirmazdi.Bizde bu pesin hükümlü yargilama olayi oldugu müddetçe daha çok tartisma yapariz.

Ayrica Yasi 56 imis.demekki küçük yaslarda Çocuklari yok.Öyle Trabzonda genç yasta Küçük çocuklari olan okul sorunu olan hoca bulmak kolaymi zannediyorsunuz.Leekenste yasamistik ayni olayi LEEKENS in kizinin okul sorunu vardi Trabzonda Okul yoktu.Trabzon küçük yer Trabzon a gelecek yabancilar Sadece kendisi için degil ailesi içinde karar veriyor.Bunlari neden hiç düsünmüyorsunuz hemen adami astiniz kestiniz ya.Basarili olursa mahçup olmayacakmisiniz.

TRABZONSPORUMUZA HAYIRLI OLSUN.HEM ADI LAZ la Basliyor,Hemde sambaci,Ayrica bunun yanida LAZ arov da alinsa iyi bir ikili olurdu.

Yeni Hocamiz hayirli olsun diyelim öyle olsun umutla baslayalim ...

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    56

Lazaroni?nin kariyeri
    Kulübümüzün anlasmaya vardigi Brezilyali Teknik Direktör Sebastião Lazaroni 25 Eylül 1950 tarihinde Rio De Jeneiro?da dünyaya geldi. 1984-86 yillarinda Flamengo (Brezilya), 1987-88 yillarinda Vasco de Gama (Brezilya), 1988 yilinda Al-Ahli (Suudi Arabistan), 1988 yilinda Grêmio (Brezilya), 1989 yilinda Paraná (Brezilya)?yi çalistiran Lazaroni 1989 yilinda Brezilya Milli Takimi?nin basina geçti.

Brezilya?ya liberolu futbolu tanitan teknik adam olarak ün yapti.

1990 Dünya Kupasi?nda Brezilya Milli Takimi?nin basinda yer aldi. Lazaroni yönetimindeki Brezilya 35 maçta 21 galibiyet, 7 beraberlik, 7 de maglubiyet elde ederken 1989 yilinda Copa America?yi kazandi.

Lazaroni Brezilya Milli Takimi?ndaki görevinden ayrildiktan sonra Italya?ya giderek 1990-92 yillari arasinda Fiorentina?da görev yapti. 1992-93 sezonunda Al-Hilal?i çalistiran tecrübeli teknik adam daha sonra sirasiyla Bari (Italya), Leon (Meksika) ve Vasco de Gama (Brezilya) takimlarini yönetti.

1996-97 Sezonunda Türkiye?de Fenerbahçe?de de görev yapan Lazaroni, ardindan kariyerine su takimlarda devam etti:
    1999 - Shanghai Shenhua (Çin)
    2000 - Jamaika Milli Takimi
    2000-2001 - Botafogo (Brezilya)
    2001-2002 - Yokohama Marinos (Japonya)
    2003-2004 - Al Arabi (Kuveyt)
    2004-2005 - Jamaika Milli Takimi
    2005 - Juventude (Brezilya)

Basarilari

Sebastião Lazaroni 1989 yilinda Brezilya Milli Takimi ile kazandigi Copa America?nin haricinde, 1986 yilinda Flamengo, 1987 ve 1988 yillarinda Vasco de Gama ile ülkesinde sampiyonluklar elde etti.

Lazaroni 1992 yilinda Japonya?da Yokohama Marinos?la lig, 1996 yilinda da Al-Hilal takimiyla Suudi Arabistan Kupasi?nin sahibi oldu.

Brezilyali Teknik Direktör 1989 yilinda Güney Amerika?da Yilin Teknik Direktörü seçildi.

02.06.2006 01:25:00

Trabzonspor Kongre Üyesi
    UðuR - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul

Camiamiza hayirli olsu.Trabzon a gelebilecek T.direktörler arasinda en iyi seçim bence.Çünkü medyada zikredilen isimlerin gelmiyecegini biliyordum.Yönetim bu karariyla hem yabanci hemde yerli teknik direktör isteyenlerin isteklerine cevap vermis oldu.Hem yerli LAZ hemde yabanci ARONI ....bundan sonra Lazetiç ve Lazarov gelir herhalde ama Lazarov Kayseri ye imza atmis.Sakayi birakalimda yeni gelen hocamiza Trabzon Spor un basinda oldugu için destek verelim.

Tekrar Hayirli olsun.

Taner Uykuçeken - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    46

Yeni Hocamiz hayirli olsun Insallah basarili olacaktir 14. sayfadir yazilanlari gördükçe bir kez daha anladim ki Trabzon insani memnun edilmesi nerdeyse imkansiz insanlardir.

ozcan_asanoglu - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    51

demek ki yabanci bir Laz bulmak için bu kadar beklettiler..son yillarda ciddi basarisi yok gibi ama geçmiste brezilyada sampiyonluklari var.

herhalde gerets ve daumdan daha kariyerli..del bosgeleri de gördü bu ülke..hayirli olsun...

Trabzonspor Kongre Üyesi
    agahozlu - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    36

surda daha adamin ne oldugunu bilmeden yapilan negatif elestiriler sabah sabah hiç iyi gitmiyor.kaçimiz bu adami taniyorduk ki bizimle adi geçmeden önce yani 1 gün öncesine kadar.hemen elestiri elestiri tamam elestiri güzel bir sey yapilmasi gerekir ama daha ortada adamin yaptigi bir sey yok ki kötü yönde elestiri hemen cidden olmuyor.bu adamla anlasilms bugun trabzona gidecek imzayi atacak yani bu adam bizim t.d müz bu zamandan sonra ona köstek degil destek olmamiz lazim.buraya kim gelseydi ayni seyler yine olacakti.illa ki herkesin adini duydugu hocalarmi getirmek lazim kabul onlar gelse bir reklam olur,basari olur ama trabzon küçük sehir buraya gelen adam takimla beraber yasayacagi sehride düsünüyor.herkes kabul etmez bu görevi.ayrica adamla anlasildigina göre bizim için bir seyler göze almis sip diye imza atmadi herhalde.takim nasil?,sehir nasil?seyirci nasil?lig nasil vs.. gibi.bekleyelim görelim zaten gerektigi zaman taraftar istifa diye bagirinca bir ik, maçta kötü gidince gönderiliyor t.d ler.Trabzonspor a ve Trabzonspor camiasina hayirli olsun Edited by: tagahsozlu

Volkan Albayrak - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara
    Yaþ
    46

li ugurlu olsun camiamiza.....bekleyip görecez ne yapar ne yapamaz. bu t.d. konusu kariyerden ziyade takimla hoca arasindaki uyum önemli..kesin yargiya kapilmayalim bence.ama yönetime helal olsun bmn ajansini bile ters köse yaptilar....

hayir

geronimo_61
    Ziyaretçi

arkadaslar kusura bakmayin ama daha ilk gün bu kadar agir elestirileri haketmiyor bu adam kaldi ki haketse bile artik Lazaroni bizizm hocamizdir... bekleyip görmek lazim diyecegim insallaha yeni hayal kirikliklari yerine övünecegimiz ve gurur duyacagimiz bir takim yaratilir...

Naim
    Ziyaretçi

Akli selim arkadaslari Takima sahip çikmaya çagiriyorum
    Takimini Küme düsüren ziya dogani sak sak layip takimin basina gelmesini isteyenlere laf söylenmiyor ama bilmedikleri için Lazoroniye laf söylüyorlar
    biraz sabir hoca hoca diyordunuz alin size hoca
    simdi birakin takim Yönetim isini yapsin
    size isinizi yapin Taraftar olarak destek olun çalisma gruplarimiza katilin

Burçak - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon
    Yaþ
    45

suanda hayirli olsun demekten baska bisi gelmez elden. insallah güzel günleryasatacaklar bize.

kolombo - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon
    Yaþ
    48

klübümüze hayirli olsun.su an içinde sanirimbaskabisi söylemek dogruolmaz.ARKADASLAR DESTEK ZAMANI.elestiri için çok erken..

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Faik Yýlmaz - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

hayirli olsun demekten baska çaremiz yok....
    bari uzun vadeli bi mukavele imzalayalim ve istedigi futbolculari aallimda belki bi seyler olur....

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    56

Yönetimin Begendigim en önemli yönü Istanbul medyasini bile Ters köse yapip Teknik direktör ve futbolcu getirmeleri.Kimin haberi vardi Istanbula gelmis yemek yemisler dün aksam saat 11 civarlarinda milletin haberi oluyor.Bence bu güzel bir olay Istanbul basinin simdi bir kez daha çatlamistir.Haberleri olmadan gizlice nasil birisi Trabzonspora gelir.Sezon bitti belki 50 tane teknik adamin adi geçti Yeni hocamizin adi bir kez dahi geçmedi.Ilk adi geçtiginde Trabzonspor yeni hocasini buldu olarak geçti.Bana göre bu bir basaridir.

Cüneyt Canlýca - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ordu

Lazaroninin oynattigi bir takimi izlememis olsam belki biraz bekleyelim derdim kendi adima ama f.b ye oynattigi oyun ortada.. bu senede ayni roman yazilacak.. ne yaptigi ne oynadigi belli olmayan bir Trabzonspor dsevre arasina kalmaz gönderilir..aha burayada yaziyorum

ozcan_asanoglu - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    51

forumlarda fenerliler bile takimlarina iyi oyun oynattigini ama ali sen yüzünden ayrilmak zorunda kaldigini söylüyor...

sonuçta bu adama biz ne süper bi adam ne de rezil bi adam diyemeyiz.genelde Türkiye'ye gelen çok parlak isimler basarili olamiyor.del bosge, scala vs.

ama bakiyosun uyduruk gerets, luce hatta daum gayet basarili olabiliyor..

o yüzden hayirli olsun deyip desteklemek bilinçli, normal bir taraftarin yapmasi gerekendir...

Forumdan Uzaklaþtýrýlmýþtýr

Trabzonsporumuza hayirli olsun.

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanýcýlar

Þu anda 1 kullanýcý bu konuyu görüntülüyor. (0 kayýtlý ve 1 misafir)