Sayfa 3 Toplam 6 Sayfadan BirinciBirinci 1 2 3 4 5 ... SonuncuSonuncu
Toplam 135 adet sonuctan sayfa basi 51 ile 75 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Sabah Grubu’na Protesto

Barış BAKIRTAŞ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Email verilen adreslere yollanmistir..

Cabri61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Artvin

tamamdir

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Berberoğlu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

hem kutoz'un hem de simal yildizi'nin yazilarini ilgili yerlere postaladim..

ellerinize saglik arkadaslar..

ahmetansu61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İngiltere

bu istanbul medyasi herzaman istanbula alisiyo beyler. bu sadece futbolda degil her alanda. tam bi bölücülük yapiyolar. türkiyenin diger diger yerlerini hiçe sayiyolar. nezaman trabzonda adam vurlur ne zaman adana adliyesinde kavga olur ne zaman diyarbakirda teröristler ayaklanir ne zaman yaz sezou gelir antalyaya baglanir....

hiç bikanalda gümüshanede dünyanin en kaliteli mermerinin bulundugu haberini yada karadenizde petrol aradiklarini... bunlari anca yerli kanallardan ögreniyoruz.

ayni seyi futboldada yapiyolar ve cok da güzel biliyolar islerini. biyerde anadolu temsilcisi oldugumuzdan butun oyunlar bizim ustümüze kuruluyo. baskanimizin ve kaptanimizin yaptigi aciklamalari hiçbiri kaale almiyo. bizi birbirimize düsürüyolar beyler. bazilarimiz kaptanimiza allah belasini versin bile dedi. bunu saglayabildiler yaa tamam onlar islerini yapti. fatih burda yazilanlari okusaydi heralde gdesi yoksa bile giderdi.

istanbul basinina inanmiyalim beyler. ii haber yada kotu haber. ibrahim akini aldik diye herkes yazdi ama oda yalan cikti sonucta. biz futbolcularimizin deiklerini baskanimizi ve yönetimimizin bizzat agzindan duydugumuz seylere inanalim lütfen.

ben bizzat internettteki haberleri gülmek için okuyorum. hatta bazen bizim için kimin adi geçiyosa, demek gelmiyecek diye siliyorum direk.

oyunlara gelmeyelim

Burçak - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

bende gönderdim. ama bukadar yüzsüz haber yapan kisiler bu mailleri nekadar ciddiye alirlar o bilinmez.

bizim millet vekillerininde adresi varmis. sonradan gördüm. umarim gereken seyleri onlar yaparlar. bizim yönetimin yapacagi yok bisi

ÇaGaTaY - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

akillanmadilar göndermeye devam,bu salaklar hala devam ediyo yalan haber yapmaya

Erkan ve Tunga Abi gerçekten çok güzel ve anlamli satirlar yazmisiniz,bu misralari okuyan tas olsa çatlar ama bunlarin alayi satilik kalemler abi bunlara yazi yazana kadar söyle bol sifirli bi çek yollasak aninda geri vites bunlar...

halil ibo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Evet arkadaslar gerçektende demek ki postalarimiz bir sinek viziltisi gibi geldi.Yeldegirmenlerine karsi savasiyoruz.Isimiz çok zor bu bilinçte elektronik postalara devam edelim lütfen.

Naim
    Ziyaretçi

Alıntı halil ibo Nickli Üyeden Alıntı
    Evet arkadaslar gerçektende demek ki postalarimiz bir sinek viziltisi gibi geldi.Yeldegirmenlerine karsi savasiyoruz.Isimiz çok zor bu bilinçte elektronik postalara devam edelim lütfen.
    Atimiz altimizda alti defa yel degirmenlerinin kökünü kazidik sayisiz defa pervanelerini kopardik
    kafanizi takmayin yine yikariz degirmenleri
    Çünki biz don kisot degil
    Trabzonsporluyuz [img]smileys/smiley2.gif[/img]

Nereden
    Artvin

editor@pasfotomac.com.trözellikle de bunu ekleyin

ama sanirim kullanilmiyor!!!

alternatif olarak engina@sabah.com.tr pasfotomac in domain adresi bu e mail adresiyle kayitliEdited by: shogun61

Nereden
    İstanbul

@ ironmaster

Bu konuda tarafimizda herhangi bir süphehasil olmamisti zaten kardesim.[img]smileys/smiley17.gif[/img]

Nereden
    İstanbul

@ shogun 61

Kardesim ben asagidaki metni uygun gördüm editöre sen ne dersin bilemiyorum:

Sizde hiç ahlak yok mu ? Peki diyelim yok.Akil iz'andami yok.Hadi onlarda yok.Allah görmek için göz vermis onuda mi inkar ediyorsunuz.Bizler o gözleri size kullanmayi ögretiriz.Açin gözlerinizi ve trabzonspor.com sitesindeki Fatih Tekke ile ilgili asbaskanimiz ve degerli kaptanimizin açiklamalarini okuyun.Sizi Allah'a degil seytana havale ediyorum.

Nereden
    Artvin

aslinda onlara yazilabilecek her sey uygun [img]smileys/smiley7.gif[/img]bi de utanmadan ön sayfaya koymuslar
    Edited by: shogun61

kutoz
    Ziyaretçi

Cevat Kol ve Adnan Sungur'un Kulübe girmemesi için Atay Aktug yasak koymustu, hatirlarsiniz. Bunun üzerine de Trabzon Gazeteciler Cemiyeti, bir basin açiklamasi yaparak Atay Aktug'u kinamis, basin özgürlügünden dem vurmustu.

Adnan Sungur'un Fatih Tekke ile alakali olarak Günebakis gazetesinde kaleme almis oldugu makale ile bugün Star gazetesinde Cevat Kol imzali "Fatih Tekke fb.ile anlasti" haberlerini görünce, Atay Aktug'un ne kadar da hakli olduguna birkez daha kanât getirdim.

Bu insanlar ekmek paralarini Trabzonspor'dan kazanirken, nasil Britüs gibi arkadan biçaklarlar. El insaf, bari adam gibi haber yapin. Yalan yanlis haberlerle tansiyonun yüksek oldugu bir ortami germek, size ne kazandiracak.

Bu iki sahista protesto edilmeli. Maille, faksla, telefonla degil görüldügü yerde yüzlerine karsi tepki verilerek...

Nereden
    Artvin

arkadaslar biz de çarsi gibi bi basin duyurusu yapamaz miyiz?yöneticiler ne der bilmiyorum ama ön sayfada bi açiklama yapabiliriz...

Naim
    Ziyaretçi

Alıntı kutoz Nickli Üyeden Alıntı

Cevat Kol ve Adnan Sungur'un Kulübe girmemesi için Atay Aktug yasak koymustu, hatirlarsiniz. Bunun üzerine de Trabzon Gazeteciler Cemiyeti, bir basin açiklamasi yaparak Atay Aktug'u kinamis, basin özgürlügünden dem vurmustu.

Adnan Sungur'un Fatih Tekke ile alakali olarak Günebakis gazetesinde kaleme almis oldugu makale ile bugün Star gazetesinde Cevat Kol imzali "Fatih Tekke fb.ile anlasti" haberlerini görünce, Atay Aktug'un ne kadar da hakli olduguna birkez daha kanât getirdim.

Bu insanlar ekmek paralarini Trabzonspor'dan kazanirken, nasil Britüs gibi arkadan biçaklarlar. El insaf, bari adam gibi haber yapin. Yalan yanlis haberlerle tansiyonun yüksek oldugu bir ortami germek, size ne kazandiracak.

Bu iki sahista protesto edilmeli. Maille, faksla, telefonla degil görüldügü yerde yüzlerine karsi tepki verilerek...
    Bu adamlar içimizde ki irlandalilar
    Klubden bekledikleri maddi çikar kapilari kapndigi için kendilerine her gün radyo spora baglanip Trabzona için kin ve nefret kusuyorlar
    biz Bu oyunuda bozariz

macka61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

bende basin duyurusu yapilmasi fikrindeyim

Oruç - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Diyarbakır

Alıntı kutoz Nickli Üyeden Alıntı

Atay Aktug'un yaptigi pek az olumlu islerden biridir Adnan Sungur'u Kulübe sokmamasi. Ama gelgör ki bizim taraftarimiz geçenlerde tipki eski haber/yazilarinda oldugu gibi gayet 'objektif (!)' bir sekilde kaleme alinmis 'Fatih Tekke'ye açik mektup' haberine inanmayi uygun görmüslerdir. Kutoz'un 'Adnan sungur'un kulübe alinmamasini' hatirlatmasi iyi oldu.

Mail gönderilmistir. Sirada Simal Yildizi arkadasimizin yazdigi mail vardir. Hos bunlarin anlayacagi yok ya...[img]smileys/smiley4.gif[/img]Edited by: thepatfhinder

Emorfo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Adnan Surüngenve Cevat Kol 'pa geçmis senelerde forumda hain olarak kabul edilmisti... Kesinlikle iyi niyetli degiller. Bu adamlari iyi tanimak lazim. Adnan Sungur denen adam Günebakis'a spor müdürü oldugundan beri gazeteyi almiyorum... Bunlarin Trabzonspor'la alakasi yok tetikçi satilik gazetecilere örnek bu adamlardir... Halk dilinde bu adamlara Azizin ........leri diyoruz...

Burçak - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

aslinda varya bi organizasyon yapsak, meydan parkinda toplansak, bu metniyada benzer bi metni ,böyle okumasi falan güzel bi arkadasimiz okusa ben eminimki yanki uyandirir bu. yerel medyada kesinlikle yer bulur zaten buna eminim. hatta ulusal basinda bile yer bulabilir.. Edited by: forever61

Emre Emiroğlu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Her Adrese 2 Abimisinde Yazdigi Yaziyi Yolladim.Umarim Haber Yazarken Yaptiklari Cirkeflikleri Mailleri Dikkate Almayarak Sürdürmezler.

Trabzonspor Kongre Üyesi
    LazAnisT - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Giresun

gerekli yerlere maili yolladim ama fatih febeyle anlasirsa o zamandurumumuz iyi olmayacak..bu sefer biz rezil olacazEdited by: lazanist

Erbay - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Fatih Tekke fbye gitmez ben bundan çok eminim.Çünkü bizden daha Trabzonsporlu.Adam ne fedakarliklar yapti.Anorthosis maçina nerdeyse koltuk degnekleriyle çikmisti.Zaten dün "Para benim için önemli degil"dedi.Yani sadece Avrupada kendini göstermek istiyor.Fbyi falan düsündügü yok

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Tunga - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı lazanist Nickli Üyeden Alıntı

gerekli yerlere maili yolladim ama fatih febeyle anlasirsa o zamandurumumuz iyi olmayacak..bu sefer biz rezil olacaz

Fatih Fener'e transfer olabilir mi? Elbette böyle bir ihtimal de var. Ama dikkate ederseniz bizim protesto ettiğimiz Fatih'in transferi değil (çünkü henüz ne olacağı belli değil), bu transferi gerçekleştirmeye fener yönetiminin değil de, medyanın uğraşması ve olayları manipüle etmesi. İçiniz ferah olsun. Eğer aksi bir gelişme olursa (ki samimi olarak hiç zannetmiyorum) o zaman bu protestolarımız elimizde patlamayacağı gibi, yeni aktivitelerimiz de olacaktır.

Trabzonspor Kongre Üyesi

Nereden
    İstanbul

baska bir konuda ark. bu siteyi werince bnde girdim baktim weeeee

HABERTÜRK ANKARA HABER MÜDÜRÜ GÜLIN YILDIRIMKAYA'NIN ÖZEL HABERI

Trabzonspor Baskani Nuri Albayrak Trabzonlulara danisti, gerekli izni aldi ve Aziz Yildirim ile el sikisti. Türkiye?nin en iyi golcüsü Fatih Tekke de artik Fenerbahçeli...

gulinyildirimkaya@haberturk.com

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)