Sayfa 2 Toplam 6 Sayfadan BirinciBirinci 1 2 3 4 ... SonuncuSonuncu
Toplam 135 adet sonuctan sayfa basi 26 ile 50 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Sabah Grubu’na Protesto

kutoz
    Ziyaretçi

Alıntı kanda61 Nickli Üyeden Alıntı
    YA hepsine gonderdim fotomacin sitesinde bize ulasin veya iletisim gibi bi link yok bulanlar lutfen buraya yazabilir mi?

Hepsine göndermissen yeterlidir. Fotomaç, sabah kurulus oldugu için Sabah gazetesinin spor müdürünün mail adresine attiginda, fotomaça'ta mesaj gidiyordur. Daha önce yasadigim bir tecrübeye istinaden söylüyorum bunlari. Ilgine tesekkür ederim.

DKaraduman - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Arkadaslar bir de Ajansspor'a da tesekkür maili atalimmi ben hiç yalan habere rastlamadim onlardan... diyecekken Fatih'in fenere gitmek istedigini yazdiklarini gordum...

Edited by: kanda61

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Nytre - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Alıntı kutoz Nickli Üyeden Alıntı
    31 MAYIS 2006 fficeffice" />[/B]
    BASIN BILDIRISI[/B]
    [/B]
    Yasadigimiz bu güzel ülke topraklarinin bizlere vermis oldugu en büyük hasletlerden birisi de, Osmanli hosgörüsüyle insanlarin birbirini kucaklamasidir. Günden güne zayiflayan bu hosgörünün en bariz görüldügü yerse futbol stadyumlaridir. Herkes, geçmis yillarda statlarda yasanan dosthane havadan dem vururken, bugün bunun neden kayboldugunu arastirma zahmetine girmiyor. Oysa bunu arastiracak kurumlar biliyorlar ki, asil suçlular kendileridir.

Bizler, yasamlarini Trabzonspor sevgisiyle taçlandirmis bir taraftar kitlesiyiz. Bugün sayimizi bilmemekle birlikte, 22 yildir yasanmamis sampiyonluga ragmen hizla artan bir taraftar potansiyeline sahibiz. Bizleri yok saymak, karanliga yürümekle es degerdir. Biz ?hiç? degiliz. Bizler, maruz kaldigimiz haksiz davranislarin hiçbirini asla unutmayiz. Geçmiste örnegi oldugu gibi, yapilan haksizliklara karsi bu ülkede en demokratik yolla tepki vermis insanlariz. Bir hakemin yanli tutumuna, Trabzon sokaklarini süsleyerek, horonlar oynayarak dünyada esi benzeri görülmemis bir mesaj verebilme cesaretine de sahibiz. Bütün bu olanlari görmezden gelmek, insana dair hiçbir etik kurala sigmaz.

Son günlerde Trabzonspor Futbol Takiminin kaptani olan Fatih Sultan Tekke?nin transferleriyle ilgili olarak gerek ulusal basinda, gerekse internet ortamindaki haber sitelerinde çikan haberler bizleri fazlasiyla rahatsiz etmistir. Bu rahatsizlik bugün gün içerisinde öyle bir boyut almistir ki, Taraftarlar arasinda infial, hatta Taraftar-Yönetim arasinda çok büyük tepkiye ulasma noktasina varmistir. Sosyal yasamimizin en güzel yerine koydugumuz futbolun, haber verme adi altinda kirletilmesini artik istemiyoruz.

Siz basin kuruluslarini, asparagas haber yapmadan önce bir kez daha sagduyulu olmaya davet ediyoruz. Yaptiginiz bu asilsiz haberlerin, futbolcumuz Fatih Sultan Tekke ile duygusal bir bag olusturacak derecede sevgiye sahip taraftarlarimiz üzerinde olusturacagi psikolojik travmalari da göze almanizi diliyoruz. Bu sadece Fatih Sultan Tekke olayi olmayip, diger futbolcu-taraftar iliskilerinde de böyledir. Insanlar, yasanan ülke kosullarinda kendilerini sosyallik olarak seçtikleri futbol taraftarligini daha fazla kirletmeyin.

Birakin futbol yesil sahalarda oynansin, basin kuruluslarinin banka hesap cüzdanlarinda degil. Bizler, her seyin adil ve aleni bir sekilde cereyan etmesinden yanayiz. Transfer olacak futbolcumuz elbette ki transfer olacaktir. Ama bunu kendi agzindan duymak istiyoruz. Söylenmemis sözleri söylenmis gibi göstermek, olmamis bulusmalari olmus gibi göstermek yasamin hiçbir ahlak degerine sigmaz.

Bu vesileyle, sizleri bordomavi.net üyeleri olarak, haber yaparken birkez daha sagduyulu olmaya davet ediyoruz.

Saygilarimizla.

Bordomavi.net

Protesto için, yukaridaki metni simdi kaleme aldim. Çalakalem ancak bu kadar oldu arkadaslar. Isteyenler kullanabilir. Bir arkadasimizda, bu basin kuruluslarinin mail adreslerini arastirip buraya çikarirsa, ayni adreslere hep bareber yükleme yapabiliriz.

arkadaslar sayin kutozun mailini mümkün oldugu kadar çok istanbul medyasina gönderelim...

DKaraduman - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı kanda61 Nickli Üyeden Alıntı
    YA hepsine gonderdim fotomacin sitesinde bize ulasin veya iletisim gibi bi link yok bulanlar lutfen buraya yazabilir mi?

Hepsine göndermissen yeterlidir. Fotomaç, sabah kurulus oldugu için Sabah gazetesinin spor müdürünün mail adresine attiginda, fotomaça'ta mesaj gidiyordur. Daha önce yasadigim bir tecrübeye istinaden söylüyorum bunlari. Ilgine tesekkür ederim.
    Bilgi için tesekkürler..[img]smileys/smiley32.gif[/img]

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Nereden
    Trabzon

islem tamam sanirim...

bu sitenin bir görevi de böyle durumlarda güç birligi ile trabzonsporumuza yapilan haksizliklara cevap vermektir..

onun için lütfen arkadaslar bu yerlere maillerimizi yani tepkilerimizi gönderelim...

kutoz
    Ziyaretçi

Yukarida yayinladigim mail adreslerinden çalismayanlar var. Çalisan mail adreslerinin son durumu asagidadir.
    haber@aksam.com.tr, editor@aksam.com.tr, webmaster@aksam.com.tr, eata@fanatik.com.tr, etoroglu@hurriyet.com.tr, agokce@milliyet.com.tr, webadmin@milliyet.com.tr, eguven@milliyet.com.tr, bmese@milliyet.com.tr, esenay@milliyet.com.tr, tbengin@milliyet.com.tr, serdarc@sabah.com.tr, uluch@sabah.com.tr, msdemirkol@hotmail.com, kanat@sabah.com.tr, alisami@turkspor.net, hasmetb@gazetevatan.com, aktifhat@trt.net.tr, tsr@trt.net.tr, stadyum@trt.net.tr, yayinsikayet@trt.net.tr, haber@internetspor.com, asim.aykan@tbmm.gov.tr, ahamzacebi@tbmm.gov.tr, m.asik@milliyet.com.tr, ouluc@ihlas.net.tr,

bunlar malesef yeterli degildir. Internetteki sitelerin (internetspor, maraton vb.) de adreslerine ihtiyaç oldugunu düsünüyorum. Birde kulübümüze de bu maili göndermekte fayda var.Edited by: kutoz

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Erdem Keser - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

beyler protestomuz tum hiziyla suruyodur umarim bu mailleri butun internetteki trabzonsporlulara gonderelim ben 50 kisiye ulastim bile haydi usaklar tam gaz devam ediyoruzzzzzzz

ÇaGaTaY - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

islem tamam hepsine gönderdim ama içlerinde fotomac yoktu.en çok gönderilmesi gereken yer orasi zaten,lütfen bulalim fotomaci da

Şenol YİĞİT - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

kutoz arkadasim yazdigin e-mail lerin hepsine gönderdim...

Mehmet - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Yukardaki mail adreslerine yazilan metni bende gönderdim.
    Yalniz mail adreslerin bazilarinin posta kutusu dolu yada çalismiyor.
    Bir kaç mail geri döndü hatali olarak.

kutoz
    Ziyaretçi

Fotomaç'in emailin olmamasi sorun yaratmamaktadir. Sabah grubunun spor bilhassa futbol haberlerinin bas kaynaginin mail adresi serdarc@sabah.com.trdir. Buraya göndermeniz, fotomaçta çikan haberleri de kapsayacaktir. Tecrübe ettigim için biliyorum, endiseniz olmasin.

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Erdem Keser - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

usaklar haydi durmak yok devam

AyhanPe - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya

bunlar böyle laftan anlamazlar.

Tahsin Armutcu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Kocaeli

bir kac tanesi haric hepsine gitti.atvde bir sorun var galiba

aka5 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Avrupa Diğer

bende yolladim coguna bakalim ne tepki vercekler

eren_61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

bende yolladim.ama bazi adreslere ulasmadi diye mail geldi.ben diger bi protesto yazan fomdakilerede bu haberi yolladim[img]smileys/smiley36.gif[/img]

eys_61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Gaziantep

islem tamam [img]smileys/smiley2.gif[/img]

fincher - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Sakarya

ben protesto metnini biraz nazik buldum.saygili bir sekilde kaleme alinmis ancak bu insanlara ne kadar saygi duyulmali süphelerim var.simdilik bu metni gönderecegim ve gönderelim,yalan haberler devam ederse daha sert bir protesto metni hazirlayalim bence...

SiNo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

çekecegin var artik bizden istanbul un yalan basin i tepkiden korkmazsan biz genede korkutmasini biliriz buda olmazsa gün gelir devran döner trabzonspor hep s... Edited by: SiNo

ctmeoy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

hepsine yolladim ama sabah ve samanyolundan iletilemedi maili geldi neyse digerlerinden haber alirlar artik [img]smileys/smiley11.gif[/img]

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Tunga - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Basin Mensuplari,
    Türkiye?nin en samimi taraftar kitlelerinden biri, belki de birincisi olan Trabzonsporumuz, sampiyonluklariyla, kupalariyla, attigi dogru kurumsal adimlarla, ugradigi haksizliklarla ve taraftarinin gücü nispetinde medyada kendine yer bulamamaktadir.fficeffice" />

25 milyon taraftari oldugunu iddia eden kulüpler, 15 milyonluk metropolde bir amaç için anca 1000 kisi toplayabilirken, ugradigimiz bir haksizlik neticesinde, nüfusu 300 000 olan sehrimizde 50 000 kisiyi sokaga döken de sadece ugradigimiz hakem haksizligi degil, bu durumun ilgili kurumlarca örtbas edilmesidir.

Ayni kurumlar, futbolda, sahada, tribünde, kulüp yönetiminde ?ETIK? degerlerden bahsederken, aslinda en kutsali olan ?BASINDA ETIK? degerleri yasatmaktan bahsetmemekte, tam tersine bilhassa kendisi bu degerleri ayaklar altina almaktadir.

Haber kaynaklari kuruyunca, istedikleri haberler gerçeklesmeyince, taraftar sitelerinden aldiklari dedikodulari bile ?HABER? diye pisirip önümüze getiren medya gölgesi artik ?BIKKINLIK? yaratmaya baslamis, sabrimizi da tasirmistir.

Fatih Tekke?ye ?SANAL? forma giydirme yarisinda, icazeti ilgili kulüp sitelerinden alan medya kuruluslari, aslinda ülkenin futbolunun her yaninda olan kirlenmisligi agizlarina almamalidir. Zira beyaz sayfalari, asilsiz haberlerle kirletmek onlarin, sizlerin marifetidir. Sizlerin yarattigi infiali, hiçbir kulüp ve yönetimi basaramamistir (?).

Tüm futbol sezonu boyunca Trabzonsporumuzdan bahsetmeyi kendine görev etmemis medya, transfer dönemlerinde manipülasyon amaçli haberlerle hem gündemi yersiz isgal etmekte, hem taraftarlar ve yönetimler arasi gerginligi arttirmakta, hem de Istanbul?da bulunan 3 züppenin çikarlarina alet olmaktadir.

Bu tür haberlerin ?rating? ya da ?tiraj? amaçli degil, ?YÖNLENDIRME? amaçli oldugunun farkindayiz. Bu durumu her sene Haziran ayinda yasamaya alisik oldugumuz için, bu gerçekleri diger kulüplerden çok daha iyi gözlemleyebiliyoruz.

Trabzonspor Yönetimi ve Futbolcu / Teknik kadrosunun, sizlerin dedikodularina saat basi cevap vermekten çok daha önemli görevleri bulunmaktadir. Kulübün kasasini idare ederek, içerigini zenginlestirmek de bu görevlerin basindadir. Dolayisiyla, futbolcularimizi satarak elde edilecek gelirin ne sekilde kullanilabilecegi sizlerin haddi degildir. Hayatinda milyon dolari görmemis medya mensuplarinin, bu yüksek meblaglari ona buna ?SANAL? olarak saçarak harcamasi, atalarimizin bize vasiyeti bir sözü animsatmaktadir:

?Zenginin mali, zügürdün çenesini yorar?.

Çeneniz yorulmasin ve artik ya susun, ya da dogru haber pesinde olun. Trabzonspor, her sene sadece transfer döneminde de hatirlansa, nakde de dönüstürülebilen ?DEGERLERE? sahiptir. Dolayisiyla zenginligi azimsanamaz.

Bizim degerlerimizi, ?MALIMIZI? konusarak çenenizi yormayin.

Biz bilgilendirilmek istiyoruz, yönlendirilmek degil.

Colakoglu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Avrupa Diğer

muhahaha [img]smileys/smiley4.gif[/img][img]smileys/smiley4.gif[/img] tam 15 kere yolladim...Simal yildizinin yazdiginida yollayalim millet.. IS BASINA[img]smileys/smiley36.gif[/img]

Nereden
    Ankara

TAmamdir.. Serhat Ulueren inde E-mail ADresini Bulabilsek Cok IYi olur asLinda..

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Tunga - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

tsyd@tsyd.org

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Nereden
    Trabzon

çok güzel çooooook

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)