Sayfa 3 Toplam 11 Sayfadan BirinciBirinci 1 2 3 4 5 ... SonuncuSonuncu
Toplam 262 adet sonuctan sayfa basi 51 ile 75 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Baþkan ve Yöneticilerimizin Açýklamalarý

SDanýþmaz - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Zonguldak
    Yaþ
    36

Alýntý My Nickli Üyeden Alýntý

BASARININ ANAHTARI SABIR

BU YIL OLMAZSA SENEYE Trabzonspor Baskan Yardimcisi Yusuf Simsek, basariya giden yolun sabir oldugunu söyledi. Her yil yeniden yikilip yapilan kadrolarla sampiyonlugun yakalanmasinin zor oldugunun altini çizen Simsek, "Ben bu anlayisa karsiyim. Basariyi yakalamak isteyen bir camia her yil kadroyu yeniden yikip yapmamali. Sabir gösterilip ligi 2. veya 3. tamamlayan kadroya gerekli takviyeler yapilarak bir sonraki yil sampiyon olunabilir" diye konustu.
    PAROLA AYNI AMA Simsek, Trabzonspor'un sampiyonluk hasretine son vermek için ekip olarak göreve soyunduklarini da belirtirken, "Trabzonspor her sezona sampiyonluk parolasi ile basliyor. Ancak uzun zamandir sezon sonunda hayal kirikligi yasiyor. Bu nedenle birlik ve beraberlik içinde sabirli olup takimimiza destek vermeliyiz. Bunu basardigimizda sampiyonluk hasretimizi giderecegimize eminim" diye konustu. (KARADENIZ GAZETESI)

Iyide benim bu sene eLimde firsat varken ben bunu niye iyi bir sekiLde degerLendirmeyeyim... Artik "seneye" keLimesini duymak istemiyorum...

My - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Aydýn
    Yaþ
    49

Trabzon'dan Szymkowiak açiklamasi

11 Haziran 2006 16:05

Trabzon Kulübü Asbaskani Hasim Sayitoglu, Polonya Milli Takimi ile
    Dünya Kupasi maçlarinda mücadele eden Szmykowiak ile spekülasyonlara
    açiklik getirdi...

Trabzonspor Kulübü Asbaskani Hasim Sayitoglu, Polonya Milli Takimi ile Dünya
    Kupasi maçlarinda mücadele eden Szmykowiak'in yönetim kuruluna kulüpten ayrilma
    konusunda bir talebi olmadigini söyledi.

Mevcut kadroda yer alan
    oyunculari ne takas, ne kiralik ne de satma yönünde bir düsünceleri olmadigini
    ifade eden Asbaskan Sayitoglu, "Herhangi bir oyuncumuz için bize resmi bir
    müracaat söz konusu degil. Ancak sözlesmesi devam eden oyuncularin bu sekilde
    spekülasyon edilmesi dogru degil.

Sporcunun veya bir kulübün sözlesmesi
    devam eden oyuncularimiza bir talebi olmasi durumunda bunu Trabzonspor'a
    bildirir. Biz Trabzonspor yönetim kurulu olarak gerek yerli olsun gerek yabanci
    oyuncular olsun bir oyuncunun kulübü ile sözlesmesi devam ediyorsa öncelikle
    bunu kulübüne bildiriyoruz, daha sonra oyuncuyla görüsüyoruz. Bizim
    oyuncularimizla ilgilenen varsa önce bunu Trabzonspor'a bildirmesi gerekir. Daha
    sonra oyuncu ile görüsür. Polonyali oyuncu Szmykowiak'in su ana kadar bize
    gitmeye yönelik 'Gitmeyi düsünüyorum. Transferime müsaade edin' seklinde bir
    beyani olmadi. Su ana kadar resmi anlamda hiçbir oyuncumuzun da böyle bir talebi
    olmadi" dedi. (Internetspor)

Edited by: My

Forumdan Uzaklaþtýrýlmýþtýr

Baskanimiz basin mensuplariyla yemekte bulustu
    Baskanimiz Nuri Albayrak, bugün Trabzonspor?u takip eden basin mensuplarina Trabzon Limani?nda Asbaskanimiz Hasim Sayitoglu ile Basin Sözcümüz Zeyyat Kafkas?in da katildigi bir ögle yemegi verdi.

Yemek öncesinde gazetecilerle kisa bir sohbet gerçeklestiren Albayrak, çesitli konulardaki görüslerini ifade etti.

Teknik Direktör Sebastião Lazaroni?nin farkli yönlerden ugradigi elestirileri haksiz buldugunu kaydeden Albayrak, ?Daha sezona baslamadan Lazaroni?yle ilgili yipratma haberleri yayinlaniyor. Hocamizin kariyeri ortada. Dünyanin çok degisik yerlerinde çalismis ve neredeyse çalistirmadigi takim kalmamis. ?Bir takimda sadece bir yil çalismis? deniyor. Eger sözlesmesini bir yil yapmissa ve bundan sonra devam etmek istememisse suç kendisinde mi? Trabzonspor yilda 3 hoca degistiriyor? diye konustu.

Yönetimde, teknik heyette ve futbolcu kadrosunda istikrari desteklediklerini kaydeden Albayrak, Lazaroni?nin tamamen arkasinda durduklarini ve basarinin gelecegine inandiklarini da sözlerine ekledi.

...............................

sayin baskan bir açiklamaniz da gafla sonuçlanmasa da biz de mutlu olsak..bir hocanin iyiligini savunmak için kritermidir bu?oooff off

kutoz
    Ziyaretçi

Fatih, su bold yaptigin cümleye sunu da eklersek, ne kadar dezavantaj teskil ettigini daha iyi görecegiz. "Gittigi bütün kulüplerden bir seklide ayrilmis..."

Bugün görüstügümüz bir yöneticimizde, bu cümleyi dile getirip aynen söyle söyledi. "Böyle bir geçmise sahip bir Teknik Direktörü duyunca, Trabzonspor'a gelmekten vazgeçiyorlar..."

Benim degil, Yönetim Kurulumuzda aktif bir görevde bulunan bir yöneticimizin cümlesidir... Bense, bekle gör politikasi güdüyorum simdilik. Kaldi ki, gütmesem ne olacak. Önümde baska bir seçenekte yok zaten.

Hüseyin Çümen - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    40

bzim yönetim fatih konusunda sinifta kalmistir baskanin açiklamalari tam bir fiyaskodur fatih ii yerine adam aldigimizda yüksek bi fiyat veren herjhangi bi klübe saticaz demektir bu maalesef

Oðuzhan Görkan - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara
    Yaþ
    35

albayrakin son açiklamasina uyuz oldum bu adam bi halt edemez fatihi taraftar karsi çikmasa gözünü kirpmadan satacak[img]smileys/smiley7.gif[/img]
    yaw bu nedir kardesim her gelen yönetim gelecek seneye kesin dio herkes gelecege yatirim yapiyor fakat biz bii türlü bu gelecege ulasamiyoruz...

Ycandan - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýzmir
    Yaþ
    49

Baskanin son yaptigi açiklamalardan taraftar baskisi olmasa, fatihin su ana kadar bahsi geçen takimin formasini giymis olacagi anlasiliyo.Benim anlamadigim yildiz futbolcu vaad ederek gelen bir yönetimin bir tane yildiz almadan,takimimiz için on yildiza bedel bir futbolcuyu nasil olurda satmayi düsünür.Fatihten gelecek paraya güvenerekmi o vaatler verildi.

Fatih gidermi gitmezmi bilmiyorum amafatihin transferi konusunda,yöneticilerimizin özelliklede baskanimizin taraftara yasattiklarinin hiçbir zaman unutulacagini zannetmiyorum.

Trabzonspor Kongre Üyesi

Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    34

Baskan konusuyor

Nuri Albayrak: Beklentileri karsilamaya çalisiyoruz. Ricardinho ve Marcelinho listemizde. Camiamizdan destek ve biraz sabir talep ediyoruz

Nereden nereye geldik?
    Trabzonspor?da yasanan hareketlilige iliskin baskan Nuri Albayrak bir açiklama yapti... Kulübün resmi internet sitesi araciligiyla kamuoyunu ve Bordo-Mavili taraftarlari bilgilendiren Karadeniz ekibinin patronu, Fatih Tekke konusundan, transferi beklenen oyunculara kadar çesitli yorumlarini aktardi. Iste Albayrak?in gündeme dair ifadeleri: ?Zorlu bir 6 ay geçirdik, basarili olduk. UEFA dedik ve Avrupa biletini aldik. Geldigimizde takim 11. siradaydi, ligi nerede bitirdigimiz ortada. Simdi de önümüzdeki 5 yilin takimini kurmaya çalisiyoruz...?

?Bonservis sorunu var?
    ?Transfer konusunda oldukça yogun bir çalisma içerisindeyiz. Amacimiz Trabzonspor?u daha da güçlendirmek. Teknik noktada olsun, idari noktada olsun güçlü bir ekip kurmak için elimizden geleni yapiyoruz. Kamuoyunun bekledigi oyunculari almak için ekibimiz mesai harciyor. Görüsme halinde oldugumuz futbolcular var. Bu sporcularin bonservis bedellerini belli rakama indirdikten sonra imza noktasina gelecegiz. Mevcut dengeleri bozup, kulübü sikintiya sokmadan en uygun icraatlari yapmanin gayreti içerisindeyiz...?

?Ilk 11?e transfer olacak?
    ?Takimda iyi bir kadro ve iskelet mevcut. 2-3 takviyeyle çok daha basarili olacagimiza inaniyoruz. Öncelikle lig baslamadan gereken takviyeler yapilacak. Kamp süresi boyunca ekibimize daha faydali olacak oyunculari da bulursak, onlari da transfer edecegiz. 1 Eylül?e kadar transfer süresi var. Alternatifli bir kadroyla önümüzdeki yil maratona baslayacagiz. Brezilyali Ricardinho ve Marcelinho ile ilgileniyoruz. Ancak dedigim gibi hassas dengeyi bozmayip, kisa sürede uyum saglayacak isimleri alacagiz...?

?Elestirilere açigiz?
    ?Trabzonspor?a hizmet etmis herkese tesekkür ederim. Bu insanlarin dilek, temenni ve tavsiyeleri olacaktir. Yapici her türlü elestiriyi alir, basimizin üzerine koyariz. Trabzonspor?u yikacak, bölecek, parçalayacak, yanlis hareketlendirmeler yapacak, bizi zayif duruma düsürecek, bölecek her türlü davranisin da karsisinda oluruz. Biz, her zaman dogrulari yaptigimizi iddia etmiyoruz. Biz de insaniz ve yanlislarimiz olabilir... Anlayis ve sabir lazim...?

Ve Fatih yorumu...
    ?Son olarak Fatih Tekke konusu... Fenerbahçe, oyuncumuza talip olmustur. Öncelikli olarak kendimizi düsünüyoruz. Güçlü bir takim kuracagiz. Su anda kendilerine bir cevap vermedik. Biz de büyük kulübüz. Kamuoyunda çok daha degisik yorum ve degerlendirmeler var. Trabzonspor?a rakamsal ve takas anlaminda da bir teklif gelmedi. Gazeteler yaziyor. Nereden yaziyorlarsa, bizim de haberimiz olmuyor. Alternatifini almadigimiz hiçbir sporcuyu vermeyi düsünmüyoruz.?

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Nytre - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon
    Yaþ
    40

baºkan o kadar laf etmiº ama hiç bir ºey söylememiº!...

Nereden
    Aydýn
    Yaþ
    49

[img]file:///C:/DOCUME%7E1/My/LOCALS%7E1/Temp/moz-screenshot.jpg[/img]

Dogru zamanda dogru hamle

Mükemmelige
    giden yol
    Yeni sezon hazirliklarina yarin baslayacak olan Trabzonspor'da
    özellikle transferde geç kalindigi yönünde elestirilen Trabzonspor
    yönetim kurulunda, kulüp basin sözcüsü Zeyyat Kafkas, geç
    kalmadiklarini belirterek, mükemmellige giden yolun yavas yavas
    katedilen yol oldugunu söyledi. TÜRKSESI'nin sorularini cevaplayan
    Kafkas, Önemli olanin, dogru zamanda dogru hamle yapmak oldugunu
    belirterek "Transferde geç kaldigimiz belirtiliyor, bu dogru degil.
    Henüz çalismalara baslamadik, bir ay önce alacagimiz bir futbolcuyu
    bugün veya yarin alsak ne degisecek ki. Önemli olan dogru zamanda dogru
    hamleye yapmak. Yavas hareket ettigimiz de dogru degil. Bizim
    yaptigimiz tek sey transfer çalismalarimizi kamuoyu ile paylasmamamiz.
    Böyle davranmamiz yanlis yapiyoruz anlamina gelmez, sadece
    Trabzonspor'un menfaatleri ne gerektiriyorsa onu yapmak için titiz
    hareket ediyoruz" seklinde konustu.
    Yeterli tecrübe edinildi
    Trabzonspor camiasinin 23 yildir sampiyonluk bekledigini hatirlatan
    Kafkas, tecrübenin kaybedilen beklentilerden ortaya çiktigina
    deginerek, "Sampiyonluk yasamis ve 23 yildir da sampiyonluk kovaliyan
    bir kulübüz. Bu nedenle sampiyonluga gidecek yerde ve mücadelede
    yeterli tecrübeyi edinmis bir kulüp var. Biz de bu kulübün yönetim
    kurulu üyeleriyiz, dün disarda olmamiz Trabzonspor ile o zamanlar da
    ilgilenmiyoruz anlamina gelmez, o zamanlar disardan takip edip, yönetim
    kurullarina destek olmaya çalisiyorduk, bugün bu görevde Trabzonspor'u
    basariya tasimak için mücadele ediyoruz. Kulübün bu konuda ki tecrübesi
    ve geçmiste yasananlari inceledigimizde bizide tecrübeli hale getirdi.
    Bu nedenle ne yaptigimizin bilincinde hareket ediyoruz. Transfer
    çalismalarimizda ayni titizlik içinde devam ediyor. Lige girilirken
    herkesin gurur duyacagi bir ekip ortaya çikacaktir. Trabzonspor
    dengelerini bozmadan, gelecegini ipotek altina almadan" dedi. (TÜRKSESI GAZETESI)

O kadar iddiali demeçler veriyorlar ki [img]smileys/smiley22.gif[/img] Insallah dedikleri gibidir de yüzümüzü yere baktirmazlar.

Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    67

Dengeler bozmadan, gelecegi ipotek altina almadan !

O zamankongredekisözleriniz ipotek degilmiydi.Ipotegi çözün.

Pamuk eller cebe girsin , bakiyorumpamuk eller cebe mevsimi gelince ,hemen hemen herkez yan çizmeye basladi, Ali Agaoglu bile disardan gazel atti, simdi yok yildiz sözü vermemismis.

Dengeler bozulmasin kongreye kadar I.B.B takimundan antrenör topçu alinsin, yetmezse Istanbul Amatöt küme baskanin eski takimlarindan iyi genç yetenekler alinsin, parada yabanciya gitmez. Denge dedinizde FATIH AKYEL'E 400 MILYAR TIKO PARA NASIL VERILDI.DENGEMIYDI BU ?

Sahadadengeli bir futbol takimi bekliyoruz.

valla yönetimde tek kayda deger açiklamayi Ibrahim Haciosmanoglu yapiyor

Nereden
    Aydýn
    Yaþ
    49

Valla kafayi siyiricam he[img]smileys/smiley4.gif[/img] Bi mevcut duruma bakiyorum birde verilen demeçlere bakiyorum[img]smileys/smiley4.gif[/img] Ya bir bildikleri var yada acaip bir sekilde ketenpereye geliyoruz he.

SAHA KALKMA ZAMANI

3 KULVARDA IDDIALI Trabzonspor Basin Sözcüsü Zeyyat Kafkas, yeni sezona
    genis bir kadro ile baslamak istediklerini belirtirken "Almanya
    kampinda kadromuz 28-29 kisi olacak" dedi. Kafkas, yeni sezonda tüm
    camianin kendilerinden çok seyler bekledigini ifade ederken, "Kadromuzu
    genis tutmak zorundayiz. Çünkü 3 kulvarda da iddialiyiz" diye konustu.
    GÜVENIMIZ TAM Kafkas, artik Trabzonspor'un saha kalkma zamaninin
    geldigini de belirtirken, "Teknik heyetimizin basarili olacagina da
    yürekten inaniyoruz. Lazaroni'nin de kariyerine güvenimiz tam. Kendisi
    hakkinda yapilan olumsuz elistirilerin de yanlis oldugunu düsünüyorum.
    Savasan bir k adro olusturup, yeni sezonda hedefe ulasmak istiyoruz" dedi. (KARADENIZ GAZETESI)

Edited by: My

Naim
    Ziyaretçi

Alýntý My Nickli Üyeden Alýntý
    Valla kafayi siyiricam he [img]smileys/smiley4.gif[/img] Bi mevcut duruma bakiyorum birde verilen demeçlere bakiyorum [img]smileys/smiley4.gif[/img] Ya bir bildikleri var yada acaip bir sekilde ketenpereye geliyoruz he.
    ya bu çok garip klubu ariyorum bu hava klube çok ykain sözüne inandiklarimla görüsüyorum bu hava
    yöneticiler gazetelerde tv lerde bu hava sonra dönüp bakiyorum hiç bir icraat yok bekledigimiz manada ama bir yandan da alina bir umut var iyi diyorsun yanlis Transfer yapmiyorlar,
    Transfer Yap(a)miyorlar[img]smileys/smiley5.gif[/img]

Hayir kedi buradaysa çiger nerede çiger buysa kedi nerede?Edited by: ironmaster

Nereden
    Aydýn
    Yaþ
    49

[img]smileys/smiley36.gif[/img] Aha da bakin Türksesi Gazetesi'de benim gibi apisip kalmis [img]smileys/smiley4.gif[/img]

BUNLARIN BiR BiLDiGi VAR!

Trabzonspor'da,
    özellikle yabanci futbolcu transferindeki belirsizlik devam ederken
    Bordo Mavili yönetimin sabirli ve rahat olusu dikkatten kaçmiyor.
    Yabanci futbolcu kontenjaninin dolu olmasi nedeni ile eli kolu baglanan
    yönetim kurulunun özellikle Tomas Jun ve Djokaj'i kiralik yollama
    formülü henüz hayata geçmezken, yönetim kurulunun bu futbolculari
    vermeleri halinde transfer yapacak olmasi, beklentileri bu yöne
    çevirdi. Teknik Direktör Lazaroni'nin belirledigi ve ön görüsme yaptigi
    futbolcular sir gibi saklanirken, bu futbolculari Baskan Nuri Albayrak
    ve Asbaskan Hasim Sayitoglu disinda bilen yok. Yönetim kurulunun da
    temasta oldugu yabanci futbolcularin yanisira Brezilyali teknik adamin
    belirledikleri masaya yatirilirken, tek sorun yabanci kontenjani...

Naim
    Ziyaretçi

Baskan Yardimcisi Simsek: “Gecemizi gündüzümüze katiyoruz”
    Baskan Yardimcimiz Yusuf Simsek, efsane Trabzonspor`u geri getirmek için yönetimin elinden gelen tüm çabayi ortaya koydugunu açikladi.

Transfer için önlerinde yeteri kadar zaman oldugunu belirten Simsek, “Böylesi hayati önem tasiyan bir konuda acele etmeye hiç gerek yok. Yönetimimiz transfer konusunda en iyisini yapmak için gecesini gündüzüne katiyor. Efsane Trabzonspor`u geri getirmek için elimizden gelen her seyi yapacagiz. Transfer çalismalarimiz istedigimiz dogrultuda ilerliyor” dedi.

Gerek yurt içi, gerekse de yurt disindan yetenekli birçok oyuncunun Trabzonspor formasini giymek istedigine isaret eden Simsek, “Biz sadece, bu takima büyük katki saglayacak oyuncularin takibindeyiz¨ diye konustu.
    XXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXX XXXXX
    bu açiklamanin türkçesi bugune kadar yapilamayanlara bakilinca

Gecemizi gündüzümüze katiyoruz
    hangi topcu alinamaz hangi hoca Trabzona gelmez
    Hangi oyuncular hangi takimlara verilemez
    hangi menajerlerden güzel kaziklar yenir
    bunlarin bir çetelesini çikardik nede olsa araliga kalmaz kaçariz kaçmazsak da kovarlar bizi yeni gelen yönetime yapmamalari gerekenlerin bir listesi kalmis olur çok sükür

Edited by: ironmaster

artik tansfer hakkinda konusmak istemiyorum,sezoinun bi an once baslamasini bekliyorum o zaman hersy belli olacak yildizi göruruz insallah

bazen birisi ak birisi kara diyor

yonetimde bir uyumsuzluk oldugunu dusunmek istemiyorum [img]smileys/smiley5.gif[/img]cunku bu yilinda bosa gecmesini istemiyorum [img]smileys/smiley18.gif[/img]

since1967_ - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara
    Yaþ
    45

yönetimde uyumsuzluk oldugu istifalardan anlasildi zaten kardesim. bunlar bakalim sezon baslarken ne yapacaklar onu düsünüyorum. su anki gidishat iyi degil. erken seçim olur böyle giderse.

Forumdan Uzaklaþtýrýlmýþtýr tsmaniac - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Yaþ
    42

Alýntý ironmaster Nickli Üyeden Alýntý
    Baskan Yardimcisi Simsek: “Gecemizi gündüzümüze katiyoruz”

Baskan Yardimcimiz Yusuf Simsek, efsane Trabzonspor`u geri getirmek için yönetimin elinden gelen tüm çabayi ortaya koydugunu açikladi.

Transfer için önlerinde yeteri kadar zaman oldugunu belirten Simsek, “Böylesi hayati önem tasiyan bir konuda acele etmeye hiç gerek yok. Yönetimimiz transfer konusunda en iyisini yapmak için gecesini gündüzüne katiyor. Efsane Trabzonspor`u geri getirmek için elimizden gelen her seyi yapacagiz. Transfer çalismalarimiz istedigimiz dogrultuda ilerliyor” dedi.

Gerek yurt içi, gerekse de yurt disindan yetenekli birçok oyuncunun Trabzonspor formasini giymek istedigine isaret eden Simsek, “Biz sadece, bu takima büyük katki saglayacak oyuncularin takibindeyiz¨ diye konustu.

XXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXX XXXXX

bu açiklamanin türkçesi bugune kadar yapilamayanlara bakilinca

Gecemizi gündüzümüze katiyoruz

hangi topcu alinamaz hangi hoca Trabzona gelmez

Hangi oyuncular hangi takimlara verilemez

hangi menajerlerden güzel kaziklar yenir

bunlarin bir çetelesini çikardik nede olsa araliga kalmaz kaçariz kaçmazsak da kovarlar bizi yeni gelen yönetime yapmamalari gerekenlerin bir listesi kalmis olur çok sükür

gecelerini gündüzlerine katiyolarmis HADI ORDAAAAAAAAAN [img]smileys/smiley7.gif[/img] alacaginiz adamlar yine dandik brezilyalilar

Nereden
    Aydýn
    Yaþ
    49

Her bir yöneticimiz agiz birligiyle merak etmeyin, bekleyin, sampiyon kadro kuruyoruz diyor. Sanirim su an için bekleyip, destek olmaktan baska alternatifimiz yok. Tabii ki elestiride olacak (saygi çerçevesinde[img]smileys/smiley2.gif[/img]) Sanirim bir konusmayan Abdullah BASER kalmisti oda bizlere bekleyin deyip umut dagitti. Ne diyelim, Allah yüzlerini kara çikarmasin ;

HERSEY TRABZON IÇIN

GEREKENI YAPIYORUZ Yeni sezon öncesi transfer çalismalarinin sürdügü
    Trabzonspor'da yönetim kurulu üyesi Abdullah Baser, Bordo-Mavili
    camiaya umut dagitti. Yeni sezona güçlü bir Trabzonspor ile girmek için
    çalistiklarini söyleyen Baser, "Camiamizin yillar süren sampiyonluk
    hasreti bize büyük sorumluluk yüklüyor. Bu sorumlulugun altindan
    kalkmak için elimizden gelen her seyi yapiyoruz" diye konustu.

HER YERDE IDDIALIYIZ Trabzonspor'un her kulvarda iddiali
    oldugunun altini çizen Abdullah Baser, "Ligde sampiyonluga oynayacak
    bir kadro olusturmanin ugrasini veriyoruz. Almanya kampinin ilk
    haftasina kadar kadromuza son seklini veririz.
    Geçtigimiz yil, kupadan sanssiz bir sekilde elendik. Bu sezon ise
    kupayi yeniden müzemize getirecegiz" dedi. Baser, Trabzonspor’un Avrupa
    kupalarinda da büyük hedefler pesinde kosacagini ileri sürdü. (KARADENIZ GAZETESI)

baska isteymuz yokdur da habutakimu sampiyon göralumda gözlerumuz açuk kitmesun heee

Nereden
    Aydýn
    Yaþ
    49

SÜMER'ÝN 'PARA ALMADAN ÇALIÞACAÐIM' SÖZLERÝ YÖNETÝMÝMÝZÝN AYIBIDIR

ÝSTÝFA ETMEM SÖZ KONUSU DEÐÝL
    Trabzonspor Baþkan Yardýmcýsý Ýbrahim Hacýosmanoðlu Karadeniz'e çarpýcý açýklamalar yaptý. Hacýosmanoðlu yönetimden istifa etmesinin söz konusu olmadýðýný belirterek þunlarý söyledi: Herþeyi Trabzonspor'un menfaati için yaptým. Transfer komitesinden ayrýlmak istememin nedeni, bu iþi iyi bilen arkadaþlarýmýn transfer komitesinde yeralmasýdýr. Ben futbolu bilmiyorum, onlar bu iþi daha iyi yapýyorlar. Benim adýmý bir daha istifa kelimesi ile yanyana koymasýnlar. Benim istifa etmem sözkonusu deðildir. Biz baþarýlý olmak için göreve geldik. Baþarýsýz olduðumuz yerde tek baþýna gitmem, birlikte görevi býrakýp gideriz.

BÜYÜK OLUP BÜYÜK SÖZLER SÖYLENMELÝ
    Günümüzde büyük camiayý yönetenler, büyük olup büyük sözler söyleyeceðine, küçüklüðü tercih edip küçük sözlerle uðraþýyorlar. Bizim hayatýmýzda mazlumu ezmek yok, mazlumu yermek yok. Kim olursa ol
    sun Trabzonspor'a zarar verecek düþünceleri yok etmek var. Benim tek korkum Trabzon'un gözbebeði olan Trabzonspor'un aciz durumlara düþmesidir. Son 25 yýldýr Trabzonspor her alanda güç kaybediyor. Bu da kollektif gücün bireysel güce dönüþmesinden kaynaklanýyor. Birlikte olmayý bir türlü beceremiyoruz.

YILDIZLARIN YERÝ KOLAY DOLMAZ
    Fatih Tekke Trabzonspor için önemli bir oyuncu. Þartlar ayrýlmasýna müsaade ediyorsa ayrýlýr. Ama bu saatten sonra böylesine büyük yýldýzlarýn yeri kolay kolay dolmaz. Kimse bu saatten sonra Fatih Tekke gibi bir oyuncusunu size asla vermez. Bir de, Fatih'ten alýnacak gelirle transfer yapýlýyor gibi söylentilere Baþkan Albayrak ailesi fýrsat vermez. Baþkanýmýz da, verdiði sözleri tutacak bir soyadý taþýyor.

BU SÖZLER YÖNETÝMÝN AYIBIDIR
    Bu kulüpte baþkanlýk yapmýþ bir kiþi olarak Özkan Sümer'in kulübün altyapý çalýþmalarý için göreve gelmesini tasvip eden birine rastlamadým, Herkes rahatsýz. Trabzonspor'un baþkanlýk koltuðuna oturan birinin býrakýn altyapýda görev yapmasýný ikinci baþkanlýk bile yapmasý tasvip edilmez. Baþkanlýk koltuðuna oturduysanýz, o zaman ondan sonraki hayatýnýzý ona göre ayarlamalýsýnýz. Bu mevkiye gelen insanlarýn altyapýlarda görev almasý þýk deðil. Sümer’in 'para almadan çalýþacaðým" sözleri, yönetimimiz adýna büyük bir ayýptýr. Hiç kimse Trabzonspor kulübünden büyük deðildir ve lütuf baðýþlayamaz. Bu ayýp ortadan kaldýrýlmalý. Yapýlacak olan ilk yönetim kurulunda bunu gündeme getirip 'Sümer çalýþýyorsa bunun maddi karþýlýðý verilmelidir' diyeceðim.

YÖNETÝMDE TEMÝZ ÝNSANLAR OLMALI
    Türkiye’de þike iddialarý her zaman var ama Türkiye'de bu tür çirkinliðin olmadýðý makam yok. Ýnsanýn yaþadýðý her noktada þike olaylarý ile karþýlaþabilirsiniz. Bu olaylarý temizlemek için yönetimlerde temiz insanlar olmasý gerekiyor. Ýtalya'yý örnek gösterip de Türkiye'de yargýlanmalar konuþuluyorsa, Trabzonspor'un elinden alýnan þampiyonluklar da geri verilsin o zaman. Türkiye'de yönetim kurullarýn görev alanlar, sosyal ya da ekonomik durumlarýný tatmin etmek için görevdeler. Türkiye'de þike ve spor terörünü önlemek istiyorsan, önce samimiyeti kuracaksýn. Mert, dürüst, samimi bir þekilde camiana hizmet edeceksin. Türk futboluna hizmet etmek için þahsi çýkarlarýný geride býrakacaksýn.. (Karedeniz Gazetesi)
    Hakan KULAÇOÐLU: "Sabýrlý, sistemli ve ekonomik, tüketen deðil üreten bir Trabzonspor oluþturmak."
    Murat

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Nytre - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon
    Yaþ
    40

ibrahim hacýosmanoðlunun biraz tv.lerde gözükmesi lazým...
    ''Ben kulüp tutmam, çocuk... Çünkü hepsi benimdir. Hem; sivil veya asker toplumun tamamýna hizmet veya kumanda edenler bir kulübü tutsalar bile -görev sýrasýnda- bunu açýklamazlarsa isabet ederler. Aksi halde, otoriteleri sarsýlýr ve tartýþýlýr. Tefrika (ayrýmcýlýk, nifak) yaratmýþ olurlar. O nedenle dikkatli olmalarýný tavsiye ederim." Mustafa Kemal Atatürk (2 Aralýk 1933)

feneri "ampül" aydýnlatýr ancak "güneþ" kendiliðinden ýþýk verir !

Harun-61 - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon
    Yaþ
    41

Marcelinho’nun bonservisini baþkanýmýz karþýlýyor
    Baþkanýmýz Nuri Albayrak, dünyaca ünlü yýldýz transferimiz Marcelinho’nun bonservis bedelinin kendisi tarafýndan karþýlanacaðýný açýkladý.

Seçimde verdiði yýldýz transfer sözünü Marcelinho ile birlikte yerine getirdiðini kaydeden Albayrak, “Biz her fýrsatta verdiðimiz sözü tutacaðýmýzý vurguladýk. Ama daha bitmedi. Trabzonspor için yapacak çok iþimiz var” diye konuþtu.

Baþkanýmýz Nuri Albayrak, “Trabzonspor Trabzon’un bacasýz fabrikasýdýr. Bu þehrin en önemli deðeridir. Bu büyük deðerimizin zirveye taþýnmasý için herkes elini taþýn altýna koymalý, büyük camiamýz lafta deðil, yürekten birleþmelidir. Biz yönetim kurulu olarak Trabzonspor için ne gerekiyorsa her zaman elimizden gelenin en iyisini yapacaðýz. Camiamýzýn da bunu bilmesini istiyoruz. Bu takým baþarýlý olursa, hepimiz sevinir, mutlu oluruz, kentimiz de kazançlý çýkar” ifadelerini kullandý.
    *
    * Aðýzdan çýkan söz muallakta kalmaz, ya sað tarafa yazýlýr ya da sol tarafa *

~Tasavvuf, Dünya adamýný ALLAH adamý yapma Sanatý'dýr ~

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanýcýlar

Þu anda 1 kullanýcý bu konuyu görüntülüyor. (0 kayýtlý ve 1 misafir)