Sayfa 3 Toplam 3 Sayfadan BirinciBirinci 1 2 3
Toplam 54 adet sonuctan sayfa basi 51 ile 54 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Ne Kadar Ekmek O Kadar Köfte

cok dogru ama bunu nerdeyse 1 aydir hoca bulamayan bu yonetim mi yapacak biz takim oldugu gibi yildiz istemiyoruz 2 veya 3 tane saglam yabanci al bir taraftar sezona kendini hazirlasin simdi kimde heyacan var kimsede.......[img]smileys/smiley11.gif[/img]

fatih haberleriyle zaten adam iflas edyor sabah sabah

Harun - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Sakarya

Trabzonspor kulubunun ''ne kadar ekmek okadar köfte '' demeye hakki kesinlikle yoktur.Kimse kimseyi zorla baskanliga ve yöneticilige getirmemistir.Trabzonsporda bu göreve layik olan kisiler kendilerini sampiyonluga aç ve sabirsiz bir taraftar kitlesi bekledigini ,sürekli baski kuran yerel ve dis basin oldugunu,iç çekismeler olacagini zaten bilmelidirler.Yillardir hep ayni mantikla haraket ediyoruz.Sürekli dengelerden bahsediyoruz.Trabzonsporun filancakisiye x kadar para vermesini çok abartiyor kulubu batirir diye düsünüyoruz.Artik az paraya iyi futbolcu devri yok,büyük oynayacaksin ki büyük kazanacaksin.
    Trabzonsporda hiç bir zamn para sorunu olmamistir.Malesef hep öne bu sürülmüstür.Trabzonspora paradan daha çok,transfer politikasindan iyi anlayan futbolu iyi bilen,girisimci ve uyanik yöneticiler lazimdir.
    Klebersonlar,Zalenkalar,Songlar, bunlarin hangisi büyük meblaglar verilerek transfer edilmistir?Trabzonsporda para yok mantigini artik asin.

bordox - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Yöntimdekilere dünkü çocuk muamelesi yapilmasi mantikli degil.Nuri Albayrak ve yönetim taraftarin ne istedigini biliyordur.Baskan sirf taraftari susturmak için bir Hoca almayi en az bizim kadar biliyordur.Imzalar atilsin sonra tercihleri elestiririz.

Imza atilmiyorsa,is uzuyorsa ben iyiye yoruyorum.Ciddi pazarlilar yapiliyor olabilir.

Forumdan Uzaklaştırılmıştır tsmaniac - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

mesut bakkalla ciddi pazarlik yapiliyo olabilir[img]smileys/smiley36.gif[/img]

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)