Sayfa 1 Toplam 213 Sayfadan 1 2 3 11 51 101 ... SonuncuSonuncu
Toplam 5311 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 25 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Yönetim ve Teknik Kadro Hakkýndaki Görüþlerimiz

Hüda Topaloðlu - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Belçika
    Yaþ
    41

Standart Yönetim ve Teknik Kadro Hakkýndaki Görüþlerimiz

GENEL KURULGÜNLERI

Yönetim seçildigi gunden beri bi kesim onyargilarinin kurbani olmus ve yonetime dusman kesildi. Yaptigi her harekette bir hata buldu. Seçildigi gun suçlamalar baslamisti zaten.
    Yok basbakanin adami, yok fenerli, yok limani elimizden aldi...vs

Djokaji aldilar, "bumu yildiz dedik", halbuki yonetim takima yildiz getirdik dememisti.

Fatih Akyel transfer edildi, zamaninda bize hakaret ettigi için DEFOL diyorlar, pekidiyelim haklisiniz, Emre Belozoglu galatasaray da oynarken Trabzon taraftarina yaptigi hareket Fatihin dedigine 10 basardi hatirlayan vardir illaki, demek siz ozaman emreyide istemezsiniz oylemi??

Stephanov geldi ayni sekilde suçlandi yonetim, bugun kimse stephanov a laf edemez hatta belkemigimiz, ancak elestiriler geçmiste kalir ve yonetime olan guvenimiz birazdaha azalmistir.

Ardindan Omer Riza alinir "OOOO bu ii transfer" yazilari yazilmaya baslanir. Hangimiz Omer Riza yi 3-4 maç seyrettik. Peki ozaman neye
    gore kalitesini olçuyoruz?? Belkide yaptigimiz en kotu + pahali transferdi!

GELELIM BUGUNE

Cagdas Atan Trabzonda, elestiriler aynen devam, lig baslasin çagdas iyi maçlar çikarsin, yorumlar degisecek ve yonetim bir kez dahahaksiz bir yere suçlanmis olacak.

Son olarak Umut Bulut transfer edildi gibi deniyor, hayirli olsun diyecegimiz yerde yine aynen elestirilecek bir sey bulup, çok paraya aldik diyoruz yine yonetimi topa tutuyoruz, ve tabiki her seferinde oldugu gibi"BUMU YILDIZIMIZ" diyoruz.

Allah askina bu isin sonu nereye dayaniyor? Yonetimi kovdurup silbastanmi baslamak istiyoruz ben anlamadim.

Emre Emiroðlu - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    37

Sadece Vaatlerin Gerçeklesmesini Istiyoruz.

Halilhodzicden Sonra HAzirda B Planimiz Var Dediler.. Hala Tik YOk

Stat Dediler Beton Yiginimiz Hala Yerli Yerinde Duruyor. Bir Aciklamada Yok.

Bunlar Bir Kenara Devre Arasinda Sezon Sonu Icin Sözlestik Anlastik Dedigimiz Adamlari Bile Alamiyoruz.. Madem Bu Futbolcularla Anlasmistik ee hani ? ne pazarligi dönüyor simdi ? IS Biitiren Yönetim Her Halinden Bellidir. O Kadar Safiz ki , O kadar uyutulmusuz ki hala ya daha sezon yeni bitti.. Yönetim Illaki Yapacak Biseyler Diyoruz.. Evet Yaparlar.. Gecen Sene Oldugu Gibi UEFA Macina Yada Transfer Sezonunun Bitmesine Bi Kac Gün Kala Sagdan Soldan Toplarlar Bir Kac Elamani Attirirlar Imzayi. Bu Döngü Böyle Döner..

Yönetim Geldiginde Trabzonspor Bütcesini Umdugumuzdan Daha Iyi Bulduk Diye Aciklama Yaptilar 11 Trilyon Kasada Para Var Dediler Ayrica Cebimizden 10 Trilyonluk Yildiz Alicaz Dediler..

Yildiz Konusunda Yönetime Hak Veririm.. Belkide Dünya Kupasini Bekliyolar.. Ama Yerli Transferinde Ne Bekleniyor.. Teknik Direktör mü ? Yerli Transfer IcinYabanci Yeni Teknik Direktör Beklenmez..Yabanci Bir Hocayi Türkiyeye Getirirseniz Yurt Icinden Nasil Adam Istemesini Beklersiniz ki ? Zaten Türkiyede Ele Avuca Sigan 8-9 Futbolcu Var.Bunlardan Alabildigini Yönetim Alir..Kadroya Katar. Hadi Yildiz Icin Dünya Kupasi Bekleniyor Yerli Transferleride Hocanin IstekleriDogrultusunda Yapacaklar..

Peki Ya Teknik Direktör ? Teknik Direktör Neden Alamiyoruz ? Kovulan Bir Adamlarla Bile Anlasamiyoruz.. Ne Bekleniyor ? Vahid Halilhodciz Ayrilacagini Aciklayali Ne Kadar Zaman Geçti ? Hazirdaki Planlar Nerde ? Futbolcu Transferleri Bir Yana Hoca Konusunda Yönetimin IS Bitiriciliginin Olmadigi Kanimca Kesinlesti. Insallah Bunlari Yazdigim Icin Yönetim Yüzümü Yada Benim Gibi Düsünenler Icin Yüzümüzü Kizartir.

Taraftarlarimizin Cagdas Transferine Önyargili Tepkilerinide Anlayisli Karsilamak Gerekiyor.. Bir Takim Düsününkü Her Mevkide Eksikleri Var.. Ve Ilk 11 de Oynayabilecek Futbolcu Eksigi Var. Biz Takimi Toplayacak Adam Almadan Kulübeye Yiginak Yapmaya Basladik.. Bi Nevi Transfere Tersten Basladik.. Icimizden Kimsenin '' Ya Su Cagdasi Alsak Defansimizi Toplariz.. Keske Alabilsek '' Dedigini Sanmiyorum.

Bu Kadar Eksik Varken .. Su Adamlarla Sözlestik Sene Sonunda BizdelerDiyip Sene Sonunda O Sözlestigin Adamlari Alamazsan Ve Bunun ÜStüne Alakasiz Birini Alip Bunu Taraftarin ÖnüneSürüp Kaliteli BirOyuncu Aldik. Zengin Bir Kadro Icin Calisiyoruz Dersen Bu TaraftarTabiki Sana Kabarir.

Devre Arasinda Bilalle Anlastigini Sene SonuTrabzonspor da Oldugunu Duyur Sonra O BilalinKüme Düsen TakimiMalatyaspordan Becerip O Futbolcuyu Alamyin.KümeDüsen Bi Takimin Futbolcusunu Bile Alamiyoruz Böyle Bir Rezillik Olmaz.

Zengin Kadro Kuracam Dee Sonra Git Umut Transferi Icin Kadrondan Bi Forveti Takas Icin Öner.. ee Hani Zengin Kadro Anlayisin?

Ben Ne Transfer KonusundaNe Stadyum Konusunda Göz Kamastirici Bi Gelisme Beklemiyorum.Vasat Bi Yönetim Vasat Bi Kodro..Büyük Bi Taraftar Kitlesi..Ve BuYilin Kopyasi Bir Sezon Daha..

Dedimya InsallahYüzümüz Kizartilir

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Faik Yýlmaz - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

biz yildiz aramak için gökyüzüne bakmak istemiyoruz....

yönetimin söz verdigi vaadleri yaspmasini bekliyoruz..... ama herhangi bi hareket göremedigimizden elestiri yapmakta en dogal hakkimiz.....

HANI YILDIZLAR......

ozcan_asanoglu - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    51

daha adayligini koydugu andan itibaren düsman olan ve basarisiz olmalari için gün sayan bazilari var..ama, sabirsiz olduklari için buralarda yönetimi elestiren arkadaslari kastetmiyorum..söz meclisten disari..

Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    39

Sonuçta kimsenin kisilerle sorunu oldugunu zannetmiyorum. Herkes trabzonun basarisini istiyor kiminle olursa olsun.Ama ben basindan beri sirf parasi oldugu için seçilen baskana karsiyim. Ne zamanki insanlari futbolu yönetme becerilerine bakariz o zaman bu kulupte elestiriler azalir.

Ben baskanin seçimden önce ki vaatlerini hatirliyorum ve seçimden sonraki demecini. Ne demisti elimde sihirli degnek yok. Sihirli degnegin yoksa bu kadar oy sana niye verildi.Niye sihir gibi vaatlerde bulundun.Bahsettiginmaliyette yildizlarintrabzonda oynamayi su asamada istemeyecegini herkes biliyor.

Avrupada stat maliyetlerini az çok duyduk. Arsenal 150 milyon pound dan fazla para harcamis.Bizim baskan ben insaatçiyim diyordu. Stat olayinin balon oldugunu kabul edelim bence.

Futbolcu transferi konusuna gelince; hala yöneticiler yas bahanesine siginiyorlar.28 yasindaki oyuncuyu yasi büyük diye almadik diyenlere herkes güler.

Benim teklifim Meydan parkindan 3-4 kisiyi seçelim onlardan biri yapsin baskanlik o zaman.Yada biraz CM veya FM oynayan bi arkadas rahatlikla transferden sorumlu yönetici olabilir.

Sinirlerim bozuluyor bu hallere.Insallah ileride daha güzel yazilar yazacagiz.

yakutlu61 - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    51

arkadaslar yonetimi elestirmemizin sebebi ne siyasi ne de sevmek yada sevmemekle ilgili..

bakin ilk yari transfer d ediler bombalari F. Akyel cikti..

hoca arayisindalara ama cok gec kalmis durumdalar gelirken vaad ettiklerinin hangisi gerceklesti..

dilegim bir an evvel toparlanip durumu kurtarmalari iste o zaman seve seve ayakta alkislariz..

bu arada b plani filan yok sanirim...

direk z ye gececekler

Burçak - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon
    Yaþ
    45

herzaman söyledim yine söylüyorum. ya is bilmez bir yönetime sahibiz , yada gerçekten dört dörtlük bir yönetime. Bazen düsünüyorum ser verip sir vermiyolar. transfer bombalarini aniden mi patlatacaklar diye. fiyatlari artmasin diye böyle davraniyo olabilirlermi? hersey muamma suanda. beklemekten baska yapacak birseyimiz yok...

Barýþ Cem - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Uzak Doðu

ben bu baskanin ts ye hayirli olabilecegini düsünüyorum, sirf parali diye seçildi ama elini cebine atmayacagi besbelli, o bi yana 2. sinif futbolcularla kadroyu sisirirken ön plana çikan futbolcularimizi da ilhan cavcav mantigiyla istanbul kulüplerine satmaya çalisiyorlar, trabzonspor egerbasarili takim olacaksa symkowiak'i gökdenizi fatihi takimda tutabilecek kudrette olmali, bu yönetim ise bizi istanbul takimlarinin pilot takimi, alt yapisi haline getiriyor. teknik direktöre gelince ya avrupadan kariyersiz3.sinif bi adam geirteceklerdir yada anca türkiyede kümede kalmaya oynamis takimlarin teknik direktörlerinden birini getireceklerdir, bana umut vermiyorlar umarim yanilirim.

Trabzonspor Kongre Üyesi

Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    51

Uzun uzun seyler yazmanin anlami yok. Yönetime elbette düsman degiliz. Sadece gereginin yapilmasini istiyor bu taraftar. Ha, taraftar bunu dile getirirken zaman zaman kantarin topuzunu kaçirabilir ama bunlar çok da önemli degil. Önemli olan yönetimlerin isin geregini yapmasi. Biz de üzerimize düseni yapacagiz elbette.

yönetime düsmanlik yok aslinda ama verilen vaadler yerine getirlimeyince halk tepki veriyor.

çogumuzun sini,rleri gergin zaten.

Barýþ Cem - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Uzak Doðu

ben bu baskanin ts ye hayirli olabilecegini düsünmüyorum diyecektim, yanlis yazmisim sonra demeyin ne çeliskili adammis diye, bir de mesaji düzeltme tusunu bulamadim mecbur 2. mesajla düzeltiyorum, bari yamzisken konu ile alakali sunu söyleyeyim

baskanin trabzonspora faydali olabilecegine inanmiyorum , ama kimseye de düsman degilim ,

begenmedigimizatay aktug fenerin sampiyon olduguson iki yilda en büyük rakibi olmustu , 2 türkiye kupasi kazandirmisti. sayin baskan eger daha iyisini yapabilecekse varsa yapsin yoksa isten anlayan insanlardanyardim alsin onu da kabul etmiyorsa bi zahmetyolu açsin, çünkü bizilhan cavcav mantigini kabul etmiyoruz.

beceriksizler baska ne söylenebilir ki

Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    39

simdi okudum yeni bir haber. Baskan umut için 2 miyon dolar arti ömer rizayi çok bulmus. Komik degilmi. Çok gelen ömer riza mi acaba [img]smileys/smiley1.gif[/img]

Eyüphan - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Biraz sabirli olmaliyiz beyler...Hersey ilk dakika da olacak diye bir kaide yok...Eger ki dönem biter yildizimiz gelmezzse o zaman hesap sorulur

Nereden
    Avrupa Diðer
    Yaþ
    35

ya yapmayin beylerr fenerin yili daha onlar bile yildiz almadi bi hoca gelsin tildizda gelecekkk atay aktugu savunan kardesim eger atay aktu takimi birakmasa küme düsecektik nerdeyse yaaa

Aslýhan - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

arkadaslar biraz sabir göstersek [img]smileys/smiley4.gif[/img]

transfer sezonu daha yeni basladi ama biz simdiden yönetimi asmaya basladik bile [img]smileys/smiley9.gif[/img]

Nereden
    Avrupa Diðer
    Yaþ
    35

Alýntý ivam odrob Nickli Üyeden Alýntý

ben bu baskanin ts ye hayirli olabilecegini düsünmüyorum diyecektim, yanlis yazmisim sonra demeyin ne çeliskili adammis diye, bir de mesaji düzeltme tusunu bulamadim mecbur 2. mesajla düzeltiyorum, bari yamzisken konu ile alakali sunu söyleyeyim

baskanin trabzonspora faydali olabilecegine inanmiyorum , ama kimseye de düsman degilim ,

begenmedigimizatay aktug fenerin sampiyon olduguson iki yilda en büyük rakibi olmustu , 2 türkiye kupasi kazandirmisti. sayin baskan eger daha iyisini yapabilecekse varsa yapsin yoksa isten anlayan insanlardanyardim alsin onu da kabul etmiyorsa bi zahmetyolu açsin, çünkü bizilhan cavcav mantigini kabul etmiyoruz.

atay aktu takimin basindan bu sene gitmesydi biz çoktan yemistikk

Nereden
    Avrupa Diðer
    Yaþ
    35

Carlsberg Man of the Match: Milan Stepanov

bu adami yönetim aldii fatih akyel i aldii bence bu yönetim çok iyi Edited by: Badaloglu

Atalay - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    52

bu yönetimin içraatlari basarisizdir arkadaslar!!ama düsman falanda deyiliz....sadece trabzonsporun basarisi için çalismalarini taraftarin sesine kulak vermelerini istiyoruz....sadece stadyumu yapsinlar baskani ve yönetimi ölene kadar sirtimda tasiyayim... varsin sampiyonluk 5 sene sonra gelsin!! gençlere önem versinler onlara deger versinler biraz daha bekliyelim ama adam gibi bir kulüp olalim bakin size villareal örnegi adamlar ilk önce futbol akademisi kurdular...sonra stadyumlarini yaptilar 5 sene sonrada s.liginde yari final oynadilar 50 bin kisilik kasaba takimini dünyada tanimayan kalmadi...mahalletakimiyken dünya kulübü oldular!!bizde villarealin 20 misli daha fazlapotansiyel var yeterki planlamayla akilla profösyonellikle konuya egilelim!!!!!!!!!

halil ibo - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    55

Aramizda yasanmamasi gereken yönetim iyi-kötü,alinan futbolcu iyi-kötü,tartismalaridir.Bir yönetim tüm icraatiyla kötü olamayacagi gibi,alinan yildiz futbolcuda uyum sorunu yasayip yararli olamayabilir.

Bu anlamda Atay Aktug yönetiminide tümüyle karalamak yanlistir.Fakat geçen yaz yasattiklari transfer faciasi sebebiyle olumsuz hatirlanacaklardir.

Ayni sekilde bu yönetimde verdigi vaadlerin altinda ezilirsekötüolarak hatirlanacaklari gibi bir daha yönetimingiyicugundan bile geçmeleri imkansiz hale gelecektir.

Elestirilere gelince gerçekten bir kismi artniyetli ve siyasi gözlükle bakilarak yönetim seçildigi günden beri devam ediyor.Ama büyük çogunluguda benim gibi hem geçen yaz yasadigimiz transfer travmasinin benzerini yasiyor olmamiz,hemde 23 yildir hasret kaldigimiz sevgiliye bu yilda kavusamayacak olmamizi öngördügümüz içindir.

Nereden
    Avrupa Diðer
    Yaþ
    35

Alýntý halil ibo Nickli Üyeden Alýntý

Aramizda yasanmamasi gereken yönetim iyi-kötü,alinan futbolcu iyi-kötü,tartismalaridir.Bir yönetim tüm icraatiyla kötü olamayacagi gibi,alinan yildiz futbolcuda uyum sorunu yasayip yararli olamayabilir.

Bu anlamda Atay Aktug yönetiminide tümüyle karalamak yanlistir.Fakat geçen yaz yasattiklari transfer faciasi sebebiyle olumsuz hatirlanacaklardir.

Ayni sekilde bu yönetimde verdigi vaadlerin altinda ezilirsekötüolarak hatirlanacaklari gibi bir daha yönetimingiyicugundan bile geçmeleri imkansiz hale gelecektir.

Elestirilere gelince gerçekten bir kismi artniyetli ve siyasi gözlükle bakilarak yönetim seçildigi günden beri devam ediyor.Ama büyük çogunluguda benim gibi hem geçen yaz yasadigimiz transfer travmasinin benzerini yasiyor olmamiz,hemde 23 yildir hasret kaldigimiz sevgiliye bu yilda kavusamayacak olmamizi öngördügümüz içindir.
    [img]smileys/smiley32.gif[/img][img]smileys/smiley32.gif[/img][img]smileys/smiley32.gif[/img][img]smileys/smiley32.gif[/img][img]smileys/smiley32.gif[/img]

Umut Uzunoglu - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara
    Yaþ
    53

Tabi ki yönetime düsman degiliz ama su an ki görüntü transfer konularinda geç kaliyoruz Halilhodzic in gidecegi belli olmasina ragmen bugüne kadar hoca hala bulanabilmis degil.Elbette transfer isleri kolay degil ama süre azaliyor ve hala bir arpa boyu yol almis degiliz insallah yönetim beni yaniltir.

Emorfo - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul

Yönetime ön yargili yakalasanlar oldugu su götürmez bir gerçek. Yönetimin vaadlerinin etkisinde kalmis herseyin hemen olmasini isteyenler ise hayal kirikligina ugradiklarini düsünüyorlar.

Transfer konusunda geç kalindigi söyleniyor hoca nerde söyleniyor. Bizim taraftarimiz gerçekten ilginç su bakimdan lig bittigi gibi yeni hoca takimin basina gelip transfer yapilsaydi bu seferde yaw çok mu acele ettik ya bu adigimiz hocahiç bir gazete yazmadan birden nasil geldi vs vs...

Transfer ve hoca isi gerçekten çok zor hata yapma oranini en aza çekeceksin umarim gelecek hocayi bu aceleci çabuk gaza gelen taraftarimiz küfürleriyle kovdurmaz...

24 senedir ne diyoruz bu sene sampiyon olacagiz peki ne oluyor her sene hüsran... 24 senedir yönetimler hep bizi kandirdi mi yeni mi uyandik. 24 senede neler kaybettik... 5 sene önce bu sene sampiyonluga oynamiyoruz stadimizi yapacagiz deseydik çok mu sey kaybedecektik simdi mis gibi stadimiz olacakti. Kisaca hersey sampiyonluk degil, 24 senedir hep kandirildik ve hep kandirilmaya devam edecegiz. Bu cimanin içinde Türkiyeyi yöneten Dünyaya mal satan insanlar var. Neden bir araya gelmezler hiç düsündünüz mü. Neden herkes 24 senedir neyi bekliyoruz verelim elele su takimi sampiyon yapalim demiyor. Demezler küskünlükler kirginliklar yalnizim kirginim ayaklari yapanlar kulübün sahibi olarak kendisni görebler havalilar civalilar yalakalar sahtekarlar reklamcilar saksakcilar... Futbol camiasinin içinde olanlar garip bir sekilde samimiyetlerini kaybederler ayni siyasetçiler gibi bir anda degisiverirler. Söret ilgi alaka baslarini döndürür taraftara da çorba parasi verdiler mi onlardan kral yoktur. Trabzonspor 24 senedir sampiyon olamamasini unutmuslardir zaten herkes unutmus ölüm uykusunda kimse sorgulamaz neden bir türlü sampiyon olamiyoruz. Herkesin refleksleri alinmis 24 sene boyunca bagisiklik kazanmisiz sampiyon olamamaya... yeni nesil zaten sampiyonluk nedir bilmez bu takimin pesinden o güzel hayalleri ile kosup durur. Yönetimler onun gibi düsünmez. Herkes iyi seyler yapacagim diye talip olur ama çok fazla bir sey yapamadan Trabzonspor'un bilmem kaçinci baskani ve ya yönetici ünvanini alarak ayrilir. Herkes bu kisir döngü içinde kendisine bir rol bulmustur...

Her yeni yönetim seçildiginde önce bir gözlemlerim ne yapabilecekler, bu kisir döngü içinde herkes biraz sahtekar bunlar belki biraz daha azidir diye beklerim... Hiç kimse bu kulübü taraftar kadar sevemez yöneticiler belki çocukluklarinda sevmislerdir böyle ancak isin içine san söhret ve para girince duygular düsünceler degisir. Basarinin gelmesi için herkes kendinden bir seyler verecek fedakarlik yapacaktir. Baska türlü basarinin gelmesi imkansizdir. Sonra normal derim kendi kendime Trabzonspor'a baskan olanda yönetici olanda reklamsa reklam havaysa hava atacak zaten bunun için seçilmistir ve bunu haketmistir sampiyonluk mu o da ne unutmustur çoktan... Yine bekleriz en olumsuzundan bile belki kulübe faydali seyler çikar diye...

Bu yönetimde sözler verdi üstelik uzun süredir verilmeyen sözler büyük vaadler... Bir hayal bir umut bunlarin gerçeklesmesini bekliyoruz. Geçmise baktigimda bi dünya insan göreve geldi bir çogu kulüp üzerinden büyük çikarlar sagladilar bunun yaninda elle turulur pek bir sey yok, sonra 24 senedir kandirildik 5 sene daha kandirilmaya raziyim yeter ki adam gibi bir stadimiz tesislerimiz olsun... Sözünün eri adamlarin oldugunu görüyoruz yönetimde Ibrahim Haciosmanoglu gibi...

Fatih Tekke örnegini vermek istiyorum Fatih Tekke'yi Fatih Tekke yapan Trabzonspor'dur buna karsin Trabzonspor'un basarilarinda Fatih Tekke imzasi vardir. Yönetimlerde biraz böyledir iyi isler yaparlarsa büyürler devlesirler taraftarin gözünde ayni zamnada Trabzonspor'da devlesir hersey yolunda gider....

6 ay önce göreve büyük bir oy farkiyla geldiler Trabzon kenti ilk kez beni yaniltti demekki onlarda bikmislar Trabzon'daki kisir tartismalardan baskan disarda olsun rahat çalissin dediler. Geleli 6 ay olan yönetimden ne isteyoruz stad ne zaman hemen simdi ne istiyoruz transfer ne istiyoruz hoca... herkes elestirisini yapacak en büyük elestiride sonuçlar ortaya çiktigi zaman yapilir. Elestirmekle saldirmayi birbirine karistirmamak lazim...

Geçen seneden hatirlarsak transferler gecikiyor lig basliyor hala transfer yok taraftar kiziyor bir anda jun diye biri aliniyor alel acele 5 trilyon kazigi yiyoruz. Acele isle yapilan transfer her zaman hüsran olmustur. Bu yüzden yeni yönetime biraz zaman verilmeli icraatlar görülmeli ondan sonra hep beraber keseriz ama stad yapacaksa kalsin ))Edited by: Emorfo

Trabzonspor Kongre Üyesi

Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    51

"Transferde geç kalindigi" iddialari bence dogru degil. Önemli olan dogru adimlarin atilmasi. Geç yapsinlar ama dogruyu yapsinlar.Edited by: metehan

Umut Uzunoglu - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara
    Yaþ
    53

Hoca konusunda geç kalinmistir.Çünki yabanci hoca alinacaksahoca Trabzonutaniyacak futbolculari taniyacak eksik mevkileri tespit edecek vetransfer isteyecektir.Haziran ayina gelinmis olup yeni sezon Agustos ayinda baslayacaktir.Önümüzde iki aylik bir süre kalmistir.Bu yüzden vakit bizim için çok degerli hale gelmistir.Ama yönetim hala arayis içinde olmasiümitsizlige kapilmamiza neden olmaktadir.

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanýcýlar

Þu anda 1 kullanýcý bu konuyu görüntülüyor. (0 kayýtlý ve 1 misafir)