Sayfa 51 Toplam 213 Sayfadan BirinciBirinci ... 41 49 50 51 52 53 61 101 151 ... SonuncuSonuncu
Toplam 5311 adet sonuctan sayfa basi 1,251 ile 1,275 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Yönetim ve Teknik Kadro Hakkýndaki Görüþlerimiz

Forumdan Uzaklaþtýrýlmýþtýr Laz_61 - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Avrupa Diðer
    Yaþ
    38

Takim Almanya Oberstaufene kampa geldiginde durdugum yere sadece 25 kilometre mesafesi oldugu icin hergün olmasada cogu kez antremanlara gitik burdaki arkadaslar ile hata karpuz partiside yapmistik basta ligtv olmak üzere bircok yerel kanalda gösterilmisti bu olay.Yalniz biz o zaman takimin performansindan cok memnunduk özelikle ömer riza cok calisiyordu ama gördüki sezon basi yine fos cikti.birde kaleci konusuna gelince Jefferson müthisdi kampta,bence cok basariliydi.Tabi takim simdi niye böyle oldu anlamis degilim ama takim tek sorunu gol atamamasi buda tabi forvetlerden kaynaklaniyor Umut Bulut tipik bir anadolu takimi oyuncusu Trabzonsporun yükünü kaldiramaz örnek augistine.Ersen Martin oda öyle.Trabzonsporun su an yapacagi en iyi Transfer bence Bayern Münihde bazen yedek kalan Claudio Pizzaroyu almaktir.

Nereden
    Ýstanbul

Standart faydalý oluyor

neden bu kadar gergin olduðunu anlamaya çalýþýyorum trapez..
    atay aktuð borsa paralarýný yanlýþ transferlerle yedi diyorum. kendisi yedi demiyorum. albayrak atay dan daha adamdýr derken de kendi kiþisel tesbitimi sundum. sen kabul et, etme o ayrý. bir yerlerden gönderilme veya gökten zembille direkt olarak inme konularý þaþýrtýcý zekanýn ipuçlarý herhalde. belki de bizzat baþkan ýmdýr ben? di mi? çünkü sana göre bu takýmý ve yönetimi beðenen kimse olamaz.. en iyisini sen bildiðine göre..
    bak dostum, ona buna baðýrmak ve defol diye ahkam kesmek seni rahatlatýyor olabilir.. ama yalan yanlýþ bilgilerle saða sola sataþýrsan cevabýný alýrsýn..
    edebimizi muhafaza edelim diye kýlý kýrk yarmaya çalýþýyoruz...
    yoksa bende de klavye var yani..

okan6161 - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara
    Yaþ
    38

bir görüþ belirtemiyorum çünkü görüþ belirtecek hiç biþi yapmaladýlar ama þunu dieyebilirim brezilyalarda çok iyi tatil yapýyorlar ço iy konuþuyorlar yýldýz yýldýz getireceðimiz teknik adam dünya çapýnda olucak tabi dünya çapýnda neyse görüþ yok
    iþkenaz

Murat Acar - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Bursa
    Yaþ
    52

Alýntý cabri Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Böylesine ince ayrýntýlardan haberdar olduðuna göre yönetime yakýn bir arkadaþsýn. Benim kafama takýlan bazý soru iþaretleri var. Belki bunlara cevap verebilirsin.
    Fatih gitmek istediðini söylemiþ baþkana ve o da onay vermiþ. Peki Fatih avrupa yerine sibirya ya gitmek isteyecek kadar kalitesiz bir adam mýdýr. Zenithe çok para verdiði için mi satýldý, Fatih istediði için mi?
    Le young gönderildi ve aylarca yerine transfer yapýlamadý. Bu bir baþarýsýzlýk mýdýr sence?
    Özkara ve þuan birçok iþsiz antrenör bu takýmý Lazaroni den daha iyi yönetir diyor Aðaoðlu... Birçok spor adamý da benzer görüþte. Peki Bu adamý getiren yönetimin sahada baþarýlý olma þansý var mýdýr?
    Geçen yýl ki famagusta faciasýndan ders almayýp birebir ayný hatalarý yapanlar, ikinci bir rum faciasý yaþanýrsa istifa etmeli midir?
    ....sorular çok ama zaman yok. Ýnþallah baþka zaman devam ederim.
    Sevgili gönüldaþým fatih gitmek istediðini yedi düvele duyurduktan sonra ister sibiryaya ister ugandaya gitsin en çok parayý kim verirse oraya göndermekle en doðrusunu yapmýþtýr yönetim.Diðer tüm yazdýklarýn konusunda sonuna kadar haklýsýn sana katýlýyorum.Ancak yönetimin icraatlarýndaki iki doðrudan biri fatihi o paraya göndermekti bir diðeride marcelinho transferi bence.
    Hayattaki Firtinalar Hernereye Atarsa Atsin Beni , Ben SANA Bir yol bulurum.....

Nereden
    Ýstanbul

Alýntý rutav0861 Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Sevgili gönüldaþým fatih gitmek istediðini yedi düvele duyurduktan sonra ister sibiryaya ister ugandaya gitsin en çok parayý kim verirse oraya göndermekle en doðrusunu yapmýþtýr yönetim.Diðer tüm yazdýklarýn konusunda sonuna kadar haklýsýn sana katýlýyorum.Ancak yönetimin icraatlarýndaki iki doðrudan biri fatihi o paraya göndermekti bir diðeride marcelinho transferi bence.

evet bence de üçüncü doðrusu da bu iþi daha iyi yapabilecek bir yönetime görevi teslim etmek olacaktýr

Murat Acar - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Bursa
    Yaþ
    52

Smile

Alýntý cipses Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    evet bence de üçüncü doðrusu da bu iþi daha iyi yapabilecek bir yönetime görevi teslim etmek olacaktýr
    Bak ben bunu yazmayý akýl edemedim eyvallah gönüldaþým
    Hayattaki Firtinalar Hernereye Atarsa Atsin Beni , Ben SANA Bir yol bulurum.....

Nereden
    Asya Diðer
    Yaþ
    37

Hepsi salaktýr. Baþka ne diyeyim

Nereden
    Ýstanbul

kanca bilmem kaç kiþiyle anlaþtým lazaroniden onay bekliyorum diyo lazaroni ben yapacaðýmý yaptým diyip topu yönetime atýyo ayrýca beni deli eden kaleci isteðim yok diyo (inþaallah bu açýklamayý uefa maçýný düþünerek yapmýþtýr)
    o zaman sorun kimde yönetim tüm bu açýklamalra ne diyo haftasonu olmadý cuma yalanlarýyla buraya kadar geldik 8 gün kaldý bakalým ne uyduracaklar

Nereden
    Asya Diðer
    Yaþ
    37

Alýntý champions Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    kanca bilmem kaç kiþiyle anlaþtým lazaroniden onay bekliyorum diyo lazaroni ben yapacaðýmý yaptým diyip topu yönetime atýyo ayrýca beni deli eden kaleci isteðim yok diyo (inþaallah bu açýklamayý uefa maçýný düþünerek yapmýþtýr)
    o zaman sorun kimde yönetim tüm bu açýklamalra ne diyo haftasonu olmadý cuma yalanlarýyla buraya kadar geldik 8 gün kaldý bakalým ne uyduracaklar
    ya abi bu salaklar adam kandýrmayý da beceremiyor. bu kadar salaklar yani ne olsun. ben onlarý da anlýyorum. insan geri zekalý olmasýn bunlar gibi ne olacak baþka.

trapesus - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul

Alýntý stichus Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    neden bu kadar gergin olduðunu anlamaya çalýþýyorum trapez..
    atay aktuð borsa paralarýný yanlýþ transferlerle yedi diyorum. kendisi yedi demiyorum. albayrak atay dan daha adamdýr derken de kendi kiþisel tesbitimi sundum. sen kabul et, etme o ayrý. bir yerlerden gönderilme veya gökten zembille direkt olarak inme konularý þaþýrtýcý zekanýn ipuçlarý herhalde. belki de bizzat baþkan ýmdýr ben? di mi? çünkü sana göre bu takýmý ve yönetimi beðenen kimse olamaz.. en iyisini sen bildiðine göre..
    bak dostum, ona buna baðýrmak ve defol diye ahkam kesmek seni rahatlatýyor olabilir.. ama yalan yanlýþ bilgilerle saða sola sataþýrsan cevabýný alýrsýn..
    edebimizi muhafaza edelim diye kýlý kýrk yarmaya çalýþýyoruz...
    yoksa bende de klavye var yani..
    Sende de klavye olduðu belli stichus. BMN'ye üye olmadan önce o klavyenle çeþitli sitelerde (tnn gibi) yönetim þak þakçýlýðý yapmýþsýn. O siteler kesmedi herhalde kapaðý buraya attýn. Ama yazdýklarýný okuyunca samimi olduðunu anladým. Gerçekten o pembe polyanna tavýrlarla kendini bir þeylere inandýrmýþsýn. Yoksa gerçekten birilerinin akrabasý olman lazým. Hakaret olarak algýlama lütfen, sadece þaþkýnlýðýmýn belirtisi olarak allah akýl fikir versin diyorum..
    Ýnsan sevdiðini býrakmaz... FATÝH AKIN

since1967_ - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara
    Yaþ
    45

stichus kardeþim maalesef görülen köy kýlavuz istemez. bu yönetim transferin bitmesine sekiz gün kala halen ne yapacaðýný bilmez bir haldedir. kendi iç hesaplaþmalarý olmuþ ve þu anda transfer komitesinin baþýnda adam kalmamýþtýr. yönetim içi iki gruba ayrýlmýþtýr yanlýþ politikalar yüzünden. lazaroni gibi hiç bir kariyeri olmayan teknik adam trabzona getirilmiþ, ricardinho yalaný taraftara söylenmiþ, üstüste baþarýsýz saha sonuçlarýna imza atýlmýþ, fatih tekke kendisine yakýþmayacak bir takýma satýlmýþ, musampha rezaleti eklenmiþ ve sayamayacaðým bir sürü tantana olmuþtur. trabzonspor dün de dediðim gibi büyük bir misyonu üstlenmiþ klüptür. ve bir markadýr. kimse trabzonsporu sokak kültürü ve edebiyatýyla yönetemez. bu yönetim þu anda yapacaðý en mantýklý iþ derhal teknik direktörü gönderip taraftarýn gönlüne ve rengine yatan birisiyle sözleþme imzalamalý ve kale sol kanata iki ve forvet hattýna bir takviye yapmalýdýr. nede olsa kasada para var. saha sonuçlarý düzelirse tamamen arkasýnda olacaðýz ama bu gidiþ yönetimi ancak aralýk ayýna kadar ayakta tutar. herkesin isteði nettir. yönetim bu istekleri yerine getirecek güçtemidir onu da zaman gösterir. ama ne yaparlarsa yapsýnlar ricardinho ve musampha olayýný bu taraftara unutturamazlar. þampiyonluk hariç tabiki. biz büyük trabzonsporunun büyük baþkaný olur diyoruz. ve baþarýlý olursa tamamen arkasýnda olup onun büstünü dikeriz diyoruz. ama verilen sözler yerine getirilmeli ve bu büyük taraftar mutlu edilmelidir. aksi takdirde sonuçlarý aðýr olacaktýr.
    ÞAMPÝYON OLMAN ÖNEMLÝ DEÐÝL. ÖNEMLÝ OLAN SENÝN BU HAKSIZ ARENADA VERDÝÐÝN ONURLU MÜCADELENDÝR.

murat - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Avrupa Diðer
    Yaþ
    46

elestirmeye nekadar hakki varsa herkesin okadarda desteklemeye hakki vardir herkesin konu ne olursa olsun. Lütfen birbirimizin görüslerine daha saygili olalim!
    Kücük beyinlerin yönettigi büyük takimdir, Trabzonspor!

Nereden
    Ýstanbul

þu iþi doðru yaptýlar diyebileceðim tek bi olumlu düþüncem yok bunun dýþýnda zerre kadar güvende kalmadý sayelerinde 3 ay önce transfer için transfer sezonunun açýlmasýný bekliyoruz diyenler bugün nerde aradan 3 ay geçti sadece 8 gün kalmýþ hala kimin ne yaptýðý belli deðil biri biþey söyler diðeri tam tersini hangisine inanacaðýný þaþýrýr kalýrsýn

Nereden
    Ýstanbul

bir yerde sana güven duyulmuyorsa, o yerde kalmak için ýsrarcý olmanýn anlamý yoktur.

ve zannediyorum ki taraftarýn bu yönetime güveni kalmamýþtýr

Nereden
    Ýstanbul

Standart ne var bunda?

sadece tnn deðil dostum uzun zamandýr trabzonsporun haber olduðu her yere senin gibi girer yorum yaparým. nuri bey baþkan olmadan önce de ayný nikle pek çok yere yazmýþlýðým vardýr. katil bulmuþ holmes gibi imalarda bulunman beni þaþýrttý.
    yönetim þakþakçýlýðý nedir?
    taraftarlýk nedir?
    muhalefet þakþakçýlýðý var mýdýr?
    ben bu takýmý senden izin almadan da tutabilir miyim?

mahmuter61 - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Bursa
    Yaþ
    54

Resmi sitede asbaþkan Sayitoðlunun açýklamasý"takýma ve taraftara güveniyoruz,teknik ekibin arkasýndayýz":::ayýn Sayitoðlu ama taraftar size güvenmiyorki!Bizlerin takýma maçlarda destek ve iyive güzel olan ürünleri almaktan baþka yapacaðý pek biþey yok;ama siz yöneticilerin bu takým ve taraftar için yapacaðý okadar çok þey varki.Birincisi vaadlerinizin arkasýnda olmak hayallerle takýmý yönetmemek.Ýkincisi eðer bunlarý yapamýyorsanýz daha fazla nefret kazanmadan geldiðiniz gibi gitmek!ama takýmýn içine etmeden!!!

Nereden
    Ýstanbul

Standart güzel.. güzel..

sayýn baþkanýn ve haþim beyin ortak çalýþmasýyla bana göre hakiki bir yýldýz olan musampa ile (onun ve menejerinin, bizim durduðumuz noktaya gelmesi üzerine) anlaþma saðlanmýþtýr. ne güzel..
    böylelikle bu baþkan ve yönetim, aklým kestiðinden beri takip ettiðim kadarýyla, evvelce adýný bildiðim oyuncu ve teknik adam transfer eden ilk yönetimdir.
    hoca biraz sýkýntýlý olmakla beraber bu tutumu alkýþlýyorum.
    eðer bu taraftar baskýsýyla oluyorsa, taraftarýmýzý da alkýþlýyorum. iþte böyle baskýlarý yapalým ki takýmýmýz daha da güçlensin..
    bak þimdi sen tatilini antalyada geçirirken sana soran almana trabzon trabzon diye yorulacaðýna rahatlýkla marcelinho diyebilirsin.. herhangi bir avrupalýya, kiki musampanýn oynadýðý takým desem gözlerini açýp, yeah i see.. diyecektir.
    bu durumdan hepimiz memnunuz.
    tatilini trabzonda yapýyorsan...
    allah sabýr versin. zira orada bazý kronik hakaret mekanizmalarý var
    apoeli yenelim..
    denizliyi yenelim..
    kanca iyi bir ortasahayla pazartesi dönsün..
    pletikosayý pazartesi alalým..
    her þey çok güzel olacak!

Muhalif - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Hatay
    Yaþ
    45

Pletikosa'yý aldýk diyelim, eh Musampa'da oldu.. Kanca'nýn Brezilya'dan getireceði iyi ortasahayý ne yapacaðýz? Szymkoviak mý gidiyor Stichus?
    #7 King of Kings

oskanonur - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    48

Arkadaslar, yonetim ile iligli elestirilerinizin buyuk bir kismina katiliyorum.Ancak butun bu elestirilerden soyle bir sonuc cikiyor.Bizim tatmin edecek bir yonetim ve teknik heyet hatta transfer imkansiz.
    "AÝNESÝ ÝÞTÝR KÝÞÝNÝN, LAFINA BAKILMAZ"

Emre7 - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Allah aþkýna güldürmesinler milleti bunedir böyle ya teknik adamýn dediklerinin doðruluðunu býraktým bu açýklamayla bunlardan bir halt olmayacaðý bellidir.bunlardan hiç biþe olmazzzzzzzzzzzz. burdaki z'lerin çoðunluðu bendeki sinir katsayýsýný temsil ediyor takýmýn ileri uç elemana ve ön liberoya ihtiyaç duyduðu bir aþikar ama yönetim transferi bitirdi musampadan sonra bir transfer olacaðýný sanmýyorum.. mehmet ali yýlmaz zamanýnda takým istanbuldan yönetilmez diye baðýrmýþtým ama Allah bidaha ayný þeyleri yaþatmasýn cenazeler sayesinde trabzonda bulunuyo sayýn baþkan olmaz böyle olmaz bu þekilde takým yönetilmez farkýndayým çok yýkýcý oldum ama ben bu takýmýn arkasýnda sesimi bitirdim.artýk maçlarda 2 kere baðýrdýðýmda sesim çýkmýyo 2-3 gün kýsýk ben bunu paramla yapýyorum ama o yönetimde benim paramla benimle alay ediyor...
    [ille d' 7]

hakanhan - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    46

nedir bu albayrak düþmanligi!!! hade gitsin yönetim kim gelir!! gelen ne yapabilir!! 3 koyun gütmeyen insanlar konusuyor atýyor tutuyor sanýrsýn trabzonspor milan barcelona real madrid her futbolcu atlayarak geliyor!!! diþardan konusmak cok kolay. arkadasin birisi neden marcelinhoya 10 mýlyon euro vermedide 2 mýlyon euro verdi gibi sacmalýgýna kýlýtlenmýs. marceloya 10 mýlyon euro verseydi mutlumu olacakdýn!! yýldýz sozu verdi sozunu tuttu.. baska konularda elestirelim ammenna adamlýgýna kiþiligine kadar gittiniz. ne siyaseti kardesim trabzon delege yapýsý solcu agýrlýklýdýr.. basbakanýn adami olsa kulupden iceri giremezdi.. siyaset miyaset yok bu iþde sýyaset olsa iskender onal kazanýrdý bakanýn ortagý.. hem federayon secimlerinde siyasi irade ayhan bermek dedi. albayrak hukumetýn tersýne haluk ulusoyu destekledi.. herhalde arkadaslar anlamak isdedigi yonden algýlýyorlar.. býr arkadasýmýz uzun uzun acýklamalar getýrýyor mantýklýda bazý yerlerý tartýsýlýr schulus muydu o arkadasýn yazdýklarý ýcýnde mantýklý seylerde vardi.... fatýh tekke býrakýn gýdeyým dedi. kendi gitmek isdedi zorla takýmda tutacakdýlar peki bu adam imza atmadi seneye beleþ gýdecekdi vallahýde gýtecekdý býllahýde gýdecekdý kafasýnda býtýrmýsdý turkýyede top oynamayý.. barcelona ýsdedýde trabzonmu satmadý.. seneye bedava gýdýnce kahrolsun fatýh dýyecekdýnýz!! allah trabzonsporluya sag duyu versin.
    hane küme düþsekde sen sampýyon olmasanda kupalarý almasanda sevýyoruz iþde varmý dýyecegýnler yalanmý.. ben trabzonsporu sevýyorum .. yeter artýk 6 ayda bir yonetým ýstemýyorum gorev suresýný doldursun. basaramazsa zaten gýder. 1 sene olmadý istifa. sen gel o zaman... insanlarýn kiþiligine kadar gýrdýnýz yakýnda ailesini eþini cocugunuda tartýsýrsýnýz.. eleestýrelým ama belden asagýya vurmayalým.. kiþiliklere laf etmeyelým trabzonspora baskan olan kýmseler kýsýlýklý kýmselerdýr atay olsun albayrak olsun.. camýa lýderlerýdýr..
    býrazcýk saygý.. LÜTFEN!!!!!!!
    Trabzonspor, çiçegin kokusunun yaziya dökülememe halidir benim icin.. twitter @hakankont

Alýntý hakanhan Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    nedir bu albayrak düþmanligi!!! hade gitsin yönetim kim gelir!! gelen ne yapabilir!! 3 koyun gütmeyen insanlar konusuyor atýyor tutuyor sanýrsýn trabzonspor milan barcelona real madrid her futbolcu atlayarak geliyor!!! diþardan konusmak cok kolay. arkadasin birisi neden marcelinhoya 10 mýlyon euro vermedide 2 mýlyon euro verdi gibi sacmalýgýna kýlýtlenmýs. marceloya 10 mýlyon euro verseydi mutlumu olacakdýn!! yýldýz sozu verdi sozunu tuttu..
    Bana baþbakan konuþuyor gibi geldi..... koyun gütmeler falan

Albayrak düþmanlýðýmýn sebeplerini sýralayým.

Bu adam Trabzonspor baþkanlýðýný hak etmiyor. 3. ligden Trabzona baþkan olmaz arkadaþ.

Bu baþkan delegeleri ve taraftarý kandýrmýþtýr. 2 yýldýz vs vs palavralarý.

Ýnsan onurlu bir yaratýktýr ve aðzýndan çýkan söz onu baðlar. Kendi sözünün arkasýnda duramayan insan Trabzonspor baþkanlýðýna layýk deðildir.

Trabzonspor baþkaný teknik direktör alýrken ben bunu getireceðim der ve getirir. Gidip mecburen transfer sezonu biterken alelacele en son seçeneði getirmez.

Marcelinho ile ilgili yorumuna cevap verecektim ama inan þu an gülmekten yazamýyorum. .Bir insan olayý çarpýtýr da bu kadar da çarpýtamaz yani. Allah akýl fikir versin sana.

Yýldýz sözünü nasýl tuttu onu anlamadým bir daha anlatýr mýsýn?

Bak Ronaldinho beþiktaþa geldi hani biz alacaktýk ya o iþte. Ama yok bizim baþkan süper. Bak stad yapacak. Artýk Trabzonun 2. lig karþýlaþmalarýný o stadda seyredersin.

frango - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Yaþ
    43

bu iþler ýkýncý lýgde takým yonetmeye benzemez trabzonu býleceksýn trabzon halkýnýn dusuncelerýný býleceksýn vede en onemlýsý trabzonsporla yatýp trabzonsporla kalkacaksýn trabzon sadece sevdadýr sevdasý olanlar gelsýn
    sorma neden...
    hamiiiiiii mandýralýýýýýýýý...

hakanhan - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    46

Alýntý çilgin hamsi Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Bana baþbakan konuþuyor gibi geldi..... koyun gütmeler falan

Albayrak düþmanlýðýmýn sebeplerini sýralayým.

Bu adam Trabzonspor baþkanlýðýný hak etmiyor. 3. ligden Trabzona baþkan olmaz arkadaþ.

Bu baþkan delegeleri ve taraftarý kandýrmýþtýr. 2 yýldýz vs vs palavralarý.

Ýnsan onurlu bir yaratýktýr ve aðzýndan çýkan söz onu baðlar. Kendi sözünün arkasýnda duramayan insan Trabzonspor baþkanlýðýna layýk deðildir.

Trabzonspor baþkaný teknik direktör alýrken ben bunu getireceðim der ve getirir. Gidip mecburen transfer sezonu biterken alelacele en son seçeneði getirmez.

Marcelinho ile ilgili yorumuna cevap verecektim ama inan þu an gülmekten yazamýyorum. .Bir insan olayý çarpýtýr da bu kadar da çarpýtamaz yani. Allah akýl fikir versin sana.

Yýldýz sözünü nasýl tuttu onu anlamadým bir daha anlatýr mýsýn?

Bak Ronaldinho beþiktaþa geldi hani biz alacaktýk ya o iþte. Ama yok bizim baþkan süper. Bak stad yapacak. Artýk Trabzonun 2. lig karþýlaþmalarýný o stadda seyredersin.
    ronaldinho beþiktasamý geldi!! saka bir yana sanýrým rýcardýnho yazacakdýn. bende yapýyorum arasýra.. sevmeyebilirsin.. yarýn basarýlý olursa seversin o zaman bu ne oluyor.. ben nuri albayragi trabzonspor baskani oldugu icin seviyorum nuri albayragi degil.. sende sev trabzonsporun baskanini nuri albayragi sevme zaten sevmekde zorunda degilsin.. benim takýmýmýn lideridir ne zamana kadar gidene kadar..
    Trabzonspor, çiçegin kokusunun yaziya dökülememe halidir benim icin.. twitter @hakankont

Nereden
    Ýstanbul

Standart hz.isa mý hz musa mý?

çýldýn hamsinin sorularýna cevap vermeye çalýþayým ben isterseniz. (bu arada bir arkadaþ da saðolsun yazdýklarýmýn -bir kýsmýnýn- makul olduðunu söylemiþ. eksik olma, büyük moral oldu. bir kýsmý komple saçmalýk diyorsun yani )
    çýlgýnhamsi arkadaþýmýn yazýsýnda bazý hatalar gözüme çarptý, düzeltmek istedim. sonra meþhur anekdot aklýma geldi.
    'hz. isa aðrý daðýnda kýzýný kesmek üzereyken azrail ona bir keçi getiriyordu ya hani..

duyar gibiyim.. hz isa deðil, musa.. aðrý daðý deðil, kýzý deðil, keçi deðil, azrail deðil..'
    ben bu yazýnýn neresini düzelteyim?
    yeniden yazmak lazým, düzeltmeyle olacak iþ deðil.
    üçüncü lig diye bir þey yoktur..
    baþkan olanlar içinde herhangi bir kulüpte oniki yýl baþkanlýk yapmýþ kimse yoktur. hangi trabzon baþkaný senin daha evvel tandýýðýn bir teknik direktör getirmiþ? hangisi þunu almaya gidiyorum demiþ?
    yýldýz sözünü þöyle anlatayým isterseniz. ali aðaoðlu istanbuldaki bir toplantýda pek çok þahidin huzurunda ben de bir yýldýz alacaðým diyince baþkanýn sözü olan bir yýldýz la beraber taraftarýn beklentisi iki yýldýz oldu. aðaoðlu yýldýz falan almýyor, caný saðolsun kulüp de onu rezil etmiyor. baþkan marcelinhoyu alarak ve bonservisini de cebinden ödeyerek(kulübe yapýlmýþ en büyük hibedir. gelmiþ geçmiþ en büyük katkýdýr.) yýldýz sözünü tutmuþtur. musampa da yýldýzdýr. pletikosa da yýldýzdýr. bu arada bir transfer daha yapýlabilir. szymek de gönderilebilir, neden olmasýn? ama bakýþ açýlarý karýþýnca zorlanmak normal.
    açýk net bir soru:
    trabzon tarihinde bu kadar iyi bir transfer sezonu olmuþ mudur?
    bu kadar haksýzca ve edepsizce kulübe beþ trilyon veren ve dünya yýldýzý getiren bir baþkana hakaret edilmiþ midir?
    daha evvel adýný bildiðiniz (marce, pletikosa, musampa) bir tek tane... bir tek tane transfer gerçekleþmiþ midir?
    misse misse leri alan baþkanlara aðzýnýzý açmadýnýz uþaklar
    neyse hepsi bir tarafa ben memnunum. taraftar isteyecek ki yönetim havaya girmesin, çalýþmaya devam etsin..
    eksiklerimiz çoktur.. taraftarýn desteði her zaman þart ama bu desteði keyifle vermeleri için onlarýn da gönlü her daim hoþ edilmelidir. baþlarý dik gezsinler diye daha kaliteli kadrolar kurulmalý ve daha sorumlu yöneticilik görüntüleri verilmelidir. ben þahsen hep daha iyisini isteyene kýzmam, ben de istiyorum. ama güzellikleri de görüyorum, nankörlük yapmýyorum..
    transferde iþ yapan takýmlara bakýyorum. trabzon en iyilerinden biri bana göre.. sadece aldýðý topçular açýsýndan deðil, gönderdikleri açýsýndan da doðru kararlar alabilmiþ bir kulüp..
    neyse apoel maçýnda allah bizi mahcup etmesin.. köyümün adýný yüceltsin..
    ikide bir de askeri görev gibi rumlarý yenmemi bekleyen yenilirsem de dünyayý baþýma yýkmayla tehdit aldýðým istanbul basýnýna deðil, geçen yýlki talihimize inat alýyoruz maçý.
    hayden!
    ( bu arada ronaldinho(!) konusuna hiç ama hiç girmediðimi farketmiþsindir..

neticede üzmeyelim þimdi seni ama di mi?)

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanýcýlar

Þu anda 1 kullanýcý bu konuyu görüntülüyor. (0 kayýtlý ve 1 misafir)