Sayfa 2 Toplam 213 Sayfadan BirinciBirinci 1 2 3 4 12 52 102 ... SonuncuSonuncu
Toplam 5311 adet sonuctan sayfa basi 26 ile 50 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Yönetim ve Teknik Kadro Hakkýndaki Görüþlerimiz

Bence bu yönetim Trabzonlu ve Karadeniz kimligine zarar veriyor. Bizi basariya götürebilecegine inanmiyorum o yüzden görevi birakmali...

macka61 - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    36

yönetime kimse düsman degil biz verilen vaatlerin pesindeyiz daha dogru düzgün transfer yapilmadi elimizde olanlari tutamiyoruz umut için 2 milyon dolar vr ömeri veren çagdas için bjk ye 700 dolar veren bi o kadar da futbolcuya verecek olan szymekin celtice giderim beyanina bzi istemeyeni bizde istemeyiz diyen sözde sampiyonluga oynayan bir kadro kuracaklarmis hoca bile alamayan stai daha yapmayan yönetimin biz tabiki karsisinda oluruz bu da düsmanlik olmaz

Y.Sert - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Isparta

Alýntý forever61 Nickli Üyeden Alýntý
    herzaman söyledim yine söylüyorum. ya is bilmez bir yönetime sahibiz , yada gerçekten dört dörtlük bir yönetime. Bazen düsünüyorum ser verip sir vermiyolar. transfer bombalarini aniden mi patlatacaklar diye. fiyatlari artmasin diye böyle davraniyo olabilirlermi? hersey muamma suanda. beklemekten baska yapacak birseyimiz yok...

AYNEN...

bu yönetim hakkinda kötü konusamiyorum,ama iyide konusamiyorum.yönetim hakkinda iyi yada kötüdür diye yorum yapmaktansa beklemeyi yegliyorum.

eren_61 - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    37

bencede biraz bekliyelim ve görelim.ancak bazilari gerçekten yönetime karsi ön yarligi.

Forumdan Uzaklaþtýrýlmýþtýr Salih61 - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Yaþ
    39

Aramizda yönetime düsman olanlar var...Kimse yok sadece iste vaadler yok bilmem neler...Geçsinler onlari biz burda kimsenin adami degiliz...Sadece TRABZONSPORLUYUZ...Ve her gelen yönetime bastan sona kadar düsman olanlari kiniyorum...Çünkü beklemeyi ve sabretmeyi bilmiyorlar...Ve bu basligi açan renkdasimi kutluyorum...

Saygilarimla...

Nereden
    Isparta

Alýntý FORZA61 Nickli Üyeden Alýntý

Aramizda yönetime düsman olanlar var...Kimse yok sadece iste vaadler yok bilmem neler...Geçsinler onlari biz burda kimsenin adami degiliz...Sadece TRABZONSPORLUYUZ...Ve her gelen yönetime bastan sona kadar düsman olanlari kiniyorum...Çünkü beklemeyi ve sabretmeyi bilmiyorlar...Ve bu basligi açan renkdasimi kutluyorum...

Saygilarimla...

yok okadarda abartili degildir ya.ama sabredemedigimiz dogru.

Yaþ
    39

Alýntý yomrali73 Nickli Üyeden Alýntý

Saygilarimla...

Renkdasim var...Aramizda DOGUSTAN MUHALIFLER var...Çünkü onlar bu isi herkesden daha iyi bildiklerini saniyorlar...Ne yapalim geçen sene de böyleydi simdi de böyle...Ama bilmeden bu takima zarar veriyorlar haberleri yok...

Saygilarimla...Edited by: FORZA61

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Faik Yýlmaz - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Ozaman yönetimde iddalarinin aksini ispatlasin iyi bir t.direktör ile bir kaç yildiz futbolcu alsinda görelim:

1-reklam için gelmediklerini

2-siyasi nedenlerle gelmediklerini

Nereden
    Isparta

Saygilarimla...

Renkdasim var...Aramizda DOGUSTAN MUHALIFLER var...Çünkü onlar bu isi herkesden daha iyi bildiklerini saniyorlar...Ne yapalim geçen sene de böyleydi simdi de böyle...Ama bilmeden bu takima zarar veriyorlar haberleri yok...

Saygilarimla...

evet muhalifler var.orda haklisin.ama düsman degildirler.onlar hayatlari boyu her seye muhalif dirler zaten.

elestiriler biraz agir oluyor.5-6 aylik bir yönetim bu,2 yilda yapilabilecek bir stadi neden yapmadin diye,pazarda bakkalda satilmayan yildizlari neden almadin diye,teknikdirektörden,bizi küme düsme potasindan alip neden sampiyon yapmadin diye,yattarayi neden oynatmadin---oynatirsa neden oynattin diye serzenisler ve agir elestirilerde bulunuyoruz.

su anda bu yönetimi degistiremeyecegimize göre,ligler baslayana kadar sabredelim.iyi seyler yaparlarsa(insallah yaparlar)alkislar,basimizin üstünde tasiriz. yok yapmazlarsa hep beraber istifaya davet eder,bela okuruz.

ama su an çok erken.

sabir sabir sabir..(sabir tasi çatladi diyenler,olsun yinede sabir)

Yaþ
    39

Renkdasim yazina aynen katiliyorum...Geçen sene Atay Aktug için ayni seyleri yazdilar ben de bekleyip görelim dedim...Yine ayni bekleyip görelim...Bakalim bu yönetim ne yapacak?...Yani biz burda sadece TRABZONSPORU düsünüyoruz...BMN de yazilanlari baska okuyanlar da var...Burda yazilanlari okuyan herhangi bir TRABZONSPOR düsmanina veya Bizans medyasina malzeme oluyoruz...Bunun farkinda degiller...Dedigin gibi SABIR ve ZAMAN...

sametaydin - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Kocaeli

ya bence transferde geç kaliyoruz. besiktas galatasaray simdiden anadolu kulüplerindeki göze batmis iyi oyunculari toplamaya basladilar. hepsini aliyolar. biz napcaz kimi alicaz yerli oyuncu olarak?

yönetim geç kaliyor bence teknik direktörünü belirlesin futbolcularini alsin. transferi kapattigini açiklasin ve hemen yeni sezon için çalismalar baslasin derim ben. ne kadar erken çalismaya baslarsa takim o kadar iyi olur. geçen sene baçsindaki rezilligimizi hatirtlayalim. sayin senol günes takimi çalistirmayi birakip açilistan açilisa kostugu için adini bile söylayemedigim bi rum takimina eklendk.

Forumdan Uzaklaþtýrýlmýþtýr tsmaniac - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Yaþ
    42

lafla bu takimi nenemde sampiyon yapar her sene ayni laf laf laf laaaaaaf gerisi bos gerisi b plani c plani d plani......................

bordox - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul

Yönetime düsmanlik yok ama icraatlar elestilir,simdi elestirilmezse ilk olumsuz sonuçta taraftar homurdanacak.

Hoca olayi çözülmedegi için taraftar huzursuz,nedeni de yeni gelen Hoca bu transferleri ben yapmadim diyecek hesap yine ortada kalacak.

Yönetime düsman olan yanlislarina ses çikarmaz çünkü o yanlislar yarin onlarin sonu olacak.

Tahir - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    36

Saygilarimla...

siz biliyormusunuz bu yönetime sirf oflu diye muhalefetlik edenlert var.biz ne zaman ortak akli ortak heycani paylasiriz o zaman basarili oluruz.simdi yanlis anlasilacagim benim demek istedigim bunlar oflu filan degil.demek istedigim benim için özkan sümer m.ali yilmazdan baskanligi aldi veya ona kaldi diye onu elestirenler ne kadar yanlis yapmislarsa bu günkü yönetimi bu açidan elestirmek o kadar yanlistir. ben böyle düsünüyorum.biraz sabir sanirim bizde eksik olan bir özellik.bu demek degil ki bir aydir bir teknikdirektör alamayan yönetim elestirilmesin elestirilsin ama belli bir ölçüde.hiç istanbulda yönetimini takimini hocasini bizim kadar elestiren bir tarafdar ne de medya gördüm görmedim çünkü bu elestirilerin takimlarina zarar verecegini bilirler ve onlari bizim gibi herkesin önünde yapmazlar .

Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    39

Herkes trabzonsporun basarisini istiyor ve kimsenin trabzonsporu yöneten insanlara düsmanlik beslemesi diye bir konu olamaz. Herkesin fikri ortak biz basarili , dürüst ve is ahlakina sahip etiklere bagli bir yönetim istiyoruz.

Ben sadece trabzonsporu kisisel amaçlari için kullanana düsman olurumsehrime ve insanima küçücük bir faydasi olanin önünde saygiyla egilirim. Biz buyüzden trabzonsporluyuz

Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    36

Alýntý Emorfo Nickli Üyeden Alýntý

Yönetime ön yargili yakalasanlar oldugu su götürmez bir gerçek. Yönetimin vaadlerinin etkisinde kalmis herseyin hemen olmasini isteyenler ise hayal kirikligina ugradiklarini düsünüyorlar.

Transfer konusunda geç kalindigi söyleniyor hoca nerde söyleniyor. Bizim taraftarimiz gerçekten ilginç su bakimdan lig bittigi gibi yeni hoca takimin basina gelip transfer yapilsaydi bu seferde yaw çok mu acele ettik ya bu adigimiz hocahiç bir gazete yazmadan birden nasil geldi vs vs...

Transfer ve hoca isi gerçekten çok zor hata yapma oranini en aza çekeceksin umarim gelecek hocayi bu aceleci çabuk gaza gelen taraftarimiz küfürleriyle kovdurmaz...

24 senedir ne diyoruz bu sene sampiyon olacagiz peki ne oluyor her sene hüsran... 24 senedir yönetimler hep bizi kandirdi mi yeni mi uyandik. 24 senede neler kaybettik... 5 sene önce bu sene sampiyonluga oynamiyoruz stadimizi yapacagiz deseydik çok mu sey kaybedecektik simdi mis gibi stadimiz olacakti. Kisaca hersey sampiyonluk degil, 24 senedir hep kandirildik ve hep kandirilmaya devam edecegiz. Bu cimanin içinde Türkiyeyi yöneten Dünyaya mal satan insanlar var. Neden bir araya gelmezler hiç düsündünüz mü. Neden herkes 24 senedir neyi bekliyoruz verelim elele su takimi sampiyon yapalim demiyor. Demezler küskünlükler kirginliklar yalnizim kirginim ayaklari yapanlar kulübün sahibi olarak kendisni görebler havalilar civalilar yalakalar sahtekarlar reklamcilar saksakcilar... Futbol camiasinin içinde olanlar garip bir sekilde samimiyetlerini kaybederler ayni siyasetçiler gibi bir anda degisiverirler. Söret ilgi alaka baslarini döndürür taraftara da çorba parasi verdiler mi onlardan kral yoktur. Trabzonspor 24 senedir sampiyon olamamasini unutmuslardir zaten herkes unutmus ölüm uykusunda kimse sorgulamaz neden bir türlü sampiyon olamiyoruz. Herkesin refleksleri alinmis 24 sene boyunca bagisiklik kazanmisiz sampiyon olamamaya... yeni nesil zaten sampiyonluk nedir bilmez bu takimin pesinden o güzel hayalleri ile kosup durur. Yönetimler onun gibi düsünmez. Herkes iyi seyler yapacagim diye talip olur ama çok fazla bir sey yapamadan Trabzonspor'un bilmem kaçinci baskani ve ya yönetici ünvanini alarak ayrilir. Herkes bu kisir döngü içinde kendisine bir rol bulmustur...

Her yeni yönetim seçildiginde önce bir gözlemlerim ne yapabilecekler, bu kisir döngü içinde herkes biraz sahtekar bunlar belki biraz daha azidir diye beklerim... Hiç kimse bu kulübü taraftar kadar sevemez yöneticiler belki çocukluklarinda sevmislerdir böyle ancak isin içine san söhret ve para girince duygular düsünceler degisir. Basarinin gelmesi için herkes kendinden bir seyler verecek fedakarlik yapacaktir. Baska türlü basarinin gelmesi imkansizdir. Sonra normal derim kendi kendime Trabzonspor'a baskan olanda yönetici olanda reklamsa reklam havaysa hava atacak zaten bunun için seçilmistir ve bunu haketmistir sampiyonluk mu o da ne unutmustur çoktan... Yine bekleriz en olumsuzundan bile belki kulübe faydali seyler çikar diye...

Bu yönetimde sözler verdi üstelik uzun süredir verilmeyen sözler büyük vaadler... Bir hayal bir umut bunlarin gerçeklesmesini bekliyoruz. Geçmise baktigimda bi dünya insan göreve geldi bir çogu kulüp üzerinden büyük çikarlar sagladilar bunun yaninda elle turulur pek bir sey yok, sonra 24 senedir kandirildik 5 sene daha kandirilmaya raziyim yeter ki adam gibi bir stadimiz tesislerimiz olsun... Sözünün eri adamlarin oldugunu görüyoruz yönetimde Ibrahim Haciosmanoglu gibi...

Fatih Tekke örnegini vermek istiyorum Fatih Tekke'yi Fatih Tekke yapan Trabzonspor'dur buna karsin Trabzonspor'un basarilarinda Fatih Tekke imzasi vardir. Yönetimlerde biraz böyledir iyi isler yaparlarsa büyürler devlesirler taraftarin gözünde ayni zamnada Trabzonspor'da devlesir hersey yolunda gider....

6 ay önce göreve büyük bir oy farkiyla geldiler Trabzon kenti ilk kez beni yaniltti demekki onlarda bikmislar Trabzon'daki kisir tartismalardan baskan disarda olsun rahat çalissin dediler. Geleli 6 ay olan yönetimden ne isteyoruz stad ne zaman hemen simdi ne istiyoruz transfer ne istiyoruz hoca... herkes elestirisini yapacak en büyük elestiride sonuçlar ortaya çiktigi zaman yapilir. Elestirmekle saldirmayi birbirine karistirmamak lazim...

Geçen seneden hatirlarsak transferler gecikiyor lig basliyor hala transfer yok taraftar kiziyor bir anda jun diye biri aliniyor alel acele 5 trilyon kazigi yiyoruz. Acele isle yapilan transfer her zaman hüsran olmustur. Bu yüzden yeni yönetime biraz zaman verilmeli icraatlar görülmeli ondan sonra hep beraber keseriz ama stad yapacaksa kalsin ))

aynen katiliyorum[img]smileys/smiley32.gif[/img][img]smileys/smiley32.gif[/img][img]smileys/smiley32.gif[/img][img]smileys/smiley32.gif[/img]

Ankara Ýl Temsilcisi Sönmez Özlü - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara
    Yaþ
    39

Alýntý agantha Nickli Üyeden Alýntý

Ardindan Omer Riza alinir "OOOO bu ii transfer" yazilari yazilmaya baslanir. Hangimiz Omer Riza yi 3-4 maç seyrettik. Peki ozaman neye
    gore kalitesini olçuyoruz?? Belkide yaptigimiz en kotu + pahali transferdi!

Kendi önermenizi kendiniz çürütmüssünüz. Ömer Riza alindiginda birçok kisi "iyi transfer" demisse yönetime karsi bir önyargi yok, gerekince takdir de ediliyor demektir. Söylediginiz gibi olsaydi Ömer Riza'yi da kimse istememeli idi.

Öte yandan, yönetimin seçim öncesi vaatleri hatrimizda... Bakacagiz, görecegiz. Bir artik seçim için atip tutan sonra da söylediklerinin hiçbirini yapmayan kisilerden tiksinir olduk. Olay çok basit:

1- Nuri Albayrak bu transfer döneminde 10 milyon dolar civarinda degeri olan bir oyuncuyu alip takimimiza hibe edecek.

2- Seçim öncesinde bahsettigi is adami arkadas kimse, ona da bastiracak, o da bir oyuncuyu takima hibe edecek.

3- Geri kalan olagan transferleri de mantikli bir sekilde, kulübün imkanlari ile ihtiyaçlarini birlikte göz önünde tutup takima getirecek.

Sözlerini tutmazsa baskan, çok sey kaybedecektir.

Tutarsa, büyük destek görecektir.

Her sey kendisinin elinde.

Umut Uzunoglu - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara
    Yaþ
    53

eger lig bittiginde yeni hoca getirilmis olsaydi simdi ileriye daha umutlu bakiyor olacaktik.Yönetimin her zaman yanindayiz ama yanlis yaptigi zaman da bunlari söylemek Trabzonsporumuzun iyiligi içindir.

Ankara Ýl Temsilcisi Sönmez Özlü - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara
    Yaþ
    39

Emorfo'nun söyledikleri dogru genel olarak. Ama mesela jun'un transferinin acele yapilmasinin sebebi taraftarin istegi degil yönetim idi. Lig baslayana kadar bir forvet alamazsanü sonunda acele edersin elbette..

Transferler yurtdisi kampina kadar bitmeli. Aksi hâlde hepsi Jun gibi olur.

Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    36

Alýntý Moyunçur Nickli Üyeden Alýntý

Emorfo'nun söyledikleri dogru genel olarak. Ama mesela jun'un transferinin acele yapilmasinin sebebi taraftarin istegi degil yönetim idi. Lig baslayana kadar bir forvet alamazsanü sonunda acele edersin elbette..

Transferler yurtdisi kampina kadar bitmeli. Aksi hâlde hepsi Jun gibi olur.

dogru lafa ne gerek[img]smileys/smiley32.gif[/img][img]smileys/smiley32.gif[/img][img]smileys/smiley32.gif[/img]

CeSS - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara
    Yaþ
    53

Basligi Yönetim Hakkindaki Görüslerimiz olarak düzenlersek , daha iyi olur. Yönetim hakkindaki düsüncelerimizide bundan sonra bu baslik altinda paylasiriz.

Mevcut yönetim hakkinda bugüne kadar herhangi bir sey söylenmekten kaçinsamda , Hoca konusunda geç kaldiklari asikar. Sezon bitmeden 1-2 ay önce Vahid Hoca gönderilip yeni Hoca alinmaliydi. Yada sezon sonunda yollari ayirmaya karar verdiysen hoca'nin hazir olmasi gerekiyordu. Hoca'miz belli olmadan yapilan transferlerede karsiyim.

Yönetimden beklentilerimin yanlis oldugunu görüyorum. Fazla degisen bir sey yok, yine planlardan bahsediliyor , yine alelacele transfer yanlislari yapiliyor , ve herseyden önemlisi yine ayni senaryo ; önce topçulari transfer edip sonra hoca'yi getirip hocam kumasimiz bu , bize sampiyonluk diksene'yi oynayacagiz...

Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    39

Ben dogdugumdan beri sampiyonluk görmedim. Hala kilometrelerce yollar katedip bu takimin pesinden kosarim. Sabretmesek bu takim istanbulspor maçini 50000 kisinin önünde oynayabilirmiydi ?

Sacit - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon
    Yaþ
    38

neden düsman olalim ki

saçma bi konu [img]smileys/smiley5.gif[/img]

ctmeoy - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Yaþ
    40

yönetim düsmani olmak trabzonspor düsmani olmak demektir asla hiçbirimizin yönetim düsmani oldugunu zannetmiyorum ben yönetime karsi cogunlukla elestrilerde bulundugum dogru

yönetimin suana kadar ki yaptigi icraatlerde basarili oldugunu da kimse iddaa edemez. yönetimin iki basli oldugu da bir gercek istanbul ve trabzon kesimi arasinda kimin daha ön planda olmak istedigi konusunda bir cekisme oldugu da dogru

ben yönetime verdikleri vaadlerin yerine getirilmemesi konusunda fazla kizmiyorum secim politikasiyla verilmis belkide asla yerine getirilemeyecek vaadler verildi olabilir. herkes oyunu veririken verilen vaadlere kandi.

yönetimin basarisizliklarini siralamak istemiyorum bir örnek verecem sadece su vahid hoca ve sonrasinda bugüne kadar olanlari bir hatirlayalim.aslinda sorunlar taa vahid hoca henüz takimin basindayken baslamisti.ben yönetim geldigi zaman hemen hoca konusuna bir aciklik getirmesini isterdim vahid hocayla devam veya tamam o zaman denilmeliydi. vahid hocayla yollarin ayrilacagi zaten belliydi yönetim vahid hocanin verdigi karar ve demeclerden sonra hiçbir zaman hocamizin arkasindayiz gibi söylem verilmedi.yanlis. hoca kendini yalniz hissetdi.hocanin verdigi demeclerden zaten bunu anladik.peki yollar ayrilacagi kesinlesince ne oldu B planimiz C planimiz hatta D planimiz var diyen yönetim 25 gündür kimseyle anlasamadi.istanbul medyasi dalga gecmeye basladi.koskoca trabzonsporun basina gecirilecek hoca bulunamiyo.....

sonsözüm

BURASI IST.BÜYÜKSEHIR BEL.SPOR DEGIL BUNU HERKES BILECEK ONA GÖRE HAREKET EDECEK......

Naim
    Ziyaretçi

Trabzonun Asigiyim
    Sözünü tutan Yönetimin Arkasindayim
    Yardim isteyen Tüm Trabzon Kurumlarininda Yanindayim

görevdeki yönetime Düsma olmak TrabzonaDüsman olmak Demektir
    Yönetimi Zevmezsek ancak Muhalefetoluruz ve Seçimde oylarimizla konusuruz

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanýcýlar

Þu anda 1 kullanýcý bu konuyu görüntülüyor. (0 kayýtlý ve 1 misafir)