Sayfa 11 Toplam 213 Sayfadan BirinciBirinci ... 9 10 11 12 13 21 61 111 ... SonuncuSonuncu
Toplam 5311 adet sonuctan sayfa basi 251 ile 275 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Yönetim ve Teknik Kadro Hakkýndaki Görüþlerimiz

Tahir - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    36

elestirilerin artik objektif olmadigi kesin.hep olumsuz bakanlar ve hiç olumlu görüs bildirmeyenlere söylenecek en iyi söz yapilan elestiriler sadece yönetime degil artik trabzonsporumuza zarar verme noktasina gelmistir.yönetimi begenmeyebilirsiniz onlari elestirebilirsiniz fakat trabzonumuza zarar veren boyutta elestiri yapmaya hakkiniz yoktur ve lütfen elestirilerimizi bu bu sinirin içinde tutalim.bu yönetim bizlerin oylari ile seçilmis ve bizlerin suanki temsilcileridirler.

kamp dönemine kadar yerli transferi bitirilir ve söz verilen yildiz takima katilirsa elestiri nedeni olacak bir seyin varligindan söz edemeyiz.bunun için zamana ihtiyaç vardir.biraz beklemek sanirim en heyirlisi.

lazutlarlivera - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul

benim için TRABZONSPOR yönetimi KOSKOCA dir.Çünkü o yönetim KOSKOCA bi takimi yönetiyo.Ve KOSKOCA bi camiayi temsil ediyo.

Saygilar;

ozcan_asanoglu - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    51

çok bilen arkadaslar kendilerine göre tüm transfer piyasasinda kimin ne kadar ettigini buraya yazsinlar da biz de bilelim, herkes bilsin.

arkadaslar bunun sonu yok, ben de burdan oturup, ona fazla verdin buna az verdin derim olur biter..

adim gibi eminim adama az para verselerdi, çok verdiniz diye elestirenler, vay uyduruk adam alip geldiniz, sudan ucuz, bu paraya buraya gelen adamdan ne olur diyeceklerdi...

simdi neyi elestireyim, o almadi, burdan ne çikar, ya eelistirmek için birseyler bulmaliyim dedigin zaman zaten birseyler bulursun..

ahmetturk - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)

Travelair ;

söylediklerine tamamen katiliyorum ama; elestirirken de bazi seyleri bilmeliyiz dimi. (Olaylari bilerek elestiri yapanlari ayri tutuyorum) Yapilan isleri elestirebilmemiz için klupte ne oldugunu bilmemiz gerekiyor. Ilk önce klubun taraftarlarina seffaf olmasi gerekiyor bunu saglamaliyiz diye düsünüyorum. Örnegin; hocanin transfer isinin nasil oldugunun açiklanmasi gerekir planli bir çalismaninmiyoksa bir telasin sonucumu? Bunlardan sonra elestiri ve önerilerimizi yapalim diyorum.

Emorfo - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul

Travelair elestiri olmasin diyen yok zaten ancak adam gibi elestiri olmalidir.

Bilinçli taraftar olumsuz bir haber mi okudu ya da malum bizim millet çok dedikoducudur ondan duydum saglam kaynaktan aldigim bilgiye göre söyle böyle diyerek garip fikirler ortaya atarlar... Örnek vermek gerekirse. Lazaroni'nin 1.6 milyon avroya yillik olarak anlasildigini söyledin kaynak nedir dedim Ergun Ata' dedin. Ben neden Ergun Ata'ya güveneyim. Benim için önemli olan konuyla alakali birinci kisiler yada belgelerdir. Taraftar da gazetede okudugu duydugu herseyi gerçek olarak algilamamali. Bu yönetim medyaya transferlerle ilgili bilgi sizdirmadigi için kafayi yiyecek gazeteciler. Her gelen yöneticilerin yalakasi gazeteciler vardir bu sayede ransfer haberleri için o kisiden bilgi almaya çalisirlar... Bu yönetim bilgi sizdirmadigi için gazeteler tv ler sallayip sallayip duruyor. Hocanin eski takimda aldigi paranin 4 katini biz verdik deniyor yöneticilerden böyle bir açiklama duymadim. Böyle bir seye ihtimal vermedigim içinde gazetede yazilanlari ciddiye almiyorum.

Gazeteler ne yazdi peki Haciosmanoglu için Ispanya'da bir hocayla anlasmak üzereyken Trabzon kanati Lazaroni ile anlasti felan filan... peki kendisi bu konuda ne açiklama yapti... kesinlikle böyle bir sey yok transfer konusunda sürekli irtibat halindeydik. lazaroni de listemizdeydi. Ben Ispanya'da bir kaç hocayla görüsürken lazaroni ile anlasmaya varildigi bildirildi... Görüstügümüz hocalara tesekkür edip yurda döndüm diyor. Açiklamalarini Günebakis gazetesinde okuyabilirsiniz... Simdi ben bizans medyasindan daha beter Trabzonspor'un kenesi haline gelmis Trabzon medyasina mi inanayim bildigim tanidigim yöneticime mi inanayim...

O zaman sorun nedir zaten yönetim seçildiginden beri rahatsiz olanlar bu yalan yalnis haberler nedneiyle gerilmekte yönetimi güven duymamaktadirlar... Jun transferinde ise yine Lange'nin menejeri varsa burda garip bir olay var. Birileri kulübün parasini hortumluyordur... Ilk akla gelen budur ancak ayni menejer oldugunu nerden biliyoruz... Her haber her duyuma dogrudur dersek bu gün Fatih fenerde gökdeniz fenerde simek juventusda stepanov chelsa deydi...

taraftar önce analiz yapmayi ögrenecek... Yöneticisine güvenecek ilk haber kaynagi kulübü olacak satilik gazeteler televizyonlar degl...

Travelair - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul

Hoca haberleri çikiyor aldigi para yaziliyor. Yönetimden yalanlama yok aldigi parayi açiklayan da yok. Seffaflik konusuna katiliyorum. Yönetim seffaf olmali. Yazilanlari üzerime alinmiyorum sadece tutarsizliklari anlatmaya çalistim. Sayet birilerini kirdimsa kusura bakmayin sadece iyi niyetle yazdigim tüm bu sözlerimin arkasindayim. Sadece elestirmek için yazanlari ben de kiniyorum. Lakin yönetim hareketlerinde, kendisini sorumlu hissetmeli, bunda da en büyük pay taraftara düsüyor. Herkes ederine gitsin, kimseden çok bildigimi iddia etmiyorum Ergun Ata'nin yazilarina dayanarak bu yorumlari yapiyorum. Digerleri de bilinen olaylar. Önyargi ile yaklasmiyorum. Referanslarim var. Yönetimin iyi,tutarli islerinde ilk alkislayan yine ben olacagim. Kendim olan bitenleri konusuyorum, iyi niyetimden süphe edenleri de kiniyorum

Trabzonspor Kongre Üyesi

sbay - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

dün günebakis gazetesinde de hocanin 1.5 milyon euro alacagi yaziyodu.[img]smileys/smiley32.gif[/img][img]smileys/smiley32.gif[/img][img]smileys/smiley32.gif[/img]

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Badaloðlu - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    51

Alýntý blume_61 Nickli Üyeden Alýntý
    Alýntý rutav0861 Nickli Üyeden Alýntý
    [img]smileys/smiley32.gif[/img]
    Alýntý b_kartal Nickli Üyeden Alýntý
    Alýntý Emorfo Nickli Üyeden Alýntý

Bende umuyorum dogru olamamasini...

Konuyla ilgili bir kaç sey yazmak istyorum. Bazi arkadaslarimiz hala genel kurul havasinda. Yönetim seçildiginden beri olur olmaz elestiriler ayni kisilerden gelmektedir. Körü körüne elestirmenleri için benim aklima bir kaç sebep parali baskanlari sevmemeleri. Trabzonspor'u siyasi görüslerine uygun olmalarini istemeleri. Küçük olsun benim olsun diyenler olabilecegi gibi baskanin Trabzon disinda ikamet etmesini bile hazmedemeyenler var. Icraatlari ve icraatsizliklari elestirmek baskadir olaylara art niyetli yaklasmak baskadir. Yönetimin büyük vaadlerle göreve gelmesi ve sonrasinda hoca konusunda verilen karar ve transferlerin agirdan alinmasi belki bir çok kisiyi hayal kirikligina ve ya güven bunalimina sokuyor olabilir. Birde kötü bir örnek var parali baskan Mehmet Ali Yilmaz gibi. Ancak bilinmelidir ki bu yönetim popülist davranislar içerisinde degil. Ne MAY gibi sanimiz yürüsün diyerekten transfer yapiyorlar ne de diger yönetimler gibi transfersizlik en iyisini en uygununu Trabzonspor'a yakisani bulmaya kulübümüze kazandirmaya çalisiyorlar. Enazindan niyetlerinin bu oldugunu herkes bilmeli ne kadar basarililar tartisilir. hoca konusunda bende hayal kirikligina ugradim ancak yinede köstek olmadan destek vermemiz gerektigine inaniyorum. Taraftar camia yönetim kötü de olsa görevini yapmali elestirilerle yol göstermeli yönetimi desteklemeli sonuçlar olumsuz oldugu taktirde o zaman gerçek tepkisini göstermelidir.

Sokak agziyla yaw bu da hoca mi, lan bunlar anlamazdan kulüp yönetmekten, ben olsam daha iyi yaparim. Senin yapacagin transferinde senin de... gibi yorumlar bu foruma yakismiyor. Biraz desturlu olalim... Elesriyse elestiri ama adam gibi elestiri....

iste bu

[img]smileys/smiley32.gif[/img][img]smileys/smiley32.gif[/img][img]smileys/smiley32.gif[/img][img]smileys/smiley32.gif[/img][img]smileys/smiley32.gif[/img][img]smileys/smiley32.gif[/img][img]smileys/smiley32.gif[/img][img]smileys/smiley32.gif[/img][img]smileys/smiley32.gif[/img][img]smileys/smiley32.gif[/img][img]smileys/smiley32.gif[/img]

[img]smileys/smiley32.gif[/img][img]smileys/smiley32.gif[/img][img]smileys/smiley32.gif[/img]

Evet birkaç cümlede ben ilave etmek istiyorum su yönetime biraz zaman taniyalim en azindan uefa kupasi maçlari baslamadan 1 hafta 10 gün öncesine kadar o zamana kadar transfer yapmazlarsa herkesden önce ben elestirecegim ama öncelikle sabir ve DESTEK lütfen

[img]smileys/smiley32.gif[/img][img]smileys/smiley32.gif[/img][img]smileys/smiley32.gif[/img][img]smileys/smiley32.gif[/img][img]smileys/smiley32.gif[/img]

Arkadaslar, sizin bir fikriniz yokmudur?Adam koca sayfafikirlerini yazdi.Siz sadece alkis smili koyuyorsunuz.Bu da benim canimi çok sikiyor...Sizde kendi fikirlerinizi yazin lütfen...

Trabzonspor Kongre Üyesi
    tigin - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara
    Yaþ
    45

Alýntý Badaloglu Nickli Üyeden Alýntý

Konuyla ilgili bir kaç sey yazmak istyorum. Bazi arkadaslarimiz hala genel kurul havasinda. Yönetim seçildiginden beri olur olmaz elestiriler ayni kisilerden gelmektedir. Körü körüne elestirmenleri için benim aklima bir kaç sebep parali baskanlari sevmemeleri. Trabzonspor'u siyasi görüslerine uygun olmalarini istemeleri. Küçük olsun benim olsun diyenler olabilecegi gibi baskanin Trabzon disinda ikamet etmesini bile hazmedemeyenler var. Icraatlari ve icraatsizliklari elestirmek baskadir olaylara art niyetli yaklasmak baskadir. Yönetimin büyük vaadlerle göreve gelmesi ve sonrasinda hoca konusunda verilen karar ve transferlerin agirdan alinmasi belki bir çok kisiyi hayal kirikligina ve ya güven bunalimina sokuyor olabilir. Birde kötü bir örnek var parali baskan Mehmet Ali Yilmaz gibi. Ancak bilinmelidir ki bu yönetim popülist davranislar içerisinde degil. Ne MAY gibi sanimiz yürüsün diyerekten transfer yapiyorlar ne de diger yönetimler gibi transfersizlik en iyisini en uygununu Trabzonspor'a yakisani bulmaya kulübümüze kazandirmaya çalisiyorlar. Enazindan niyetlerinin bu oldugunu herkes bilmeli ne kadar basarililar tartisilir. hoca konusunda bende hayal kirikligina ugradim ancak yinede köstek olmadan destek vermemiz gerektigine inaniyorum. Taraftar camia yönetim kötü de olsa görevini yapmali elestirilerle yol göstermeli yönetimi desteklemeli sonuçlar olumsuz oldugu taktirde o zaman gerçek tepkisini göstermelidir.

Sokak agziyla yaw bu da hoca mi, lan bunlar anlamazdan kulüp yönetmekten, ben olsam daha iyi yaparim. Senin yapacagin transferinde senin de... gibi yorumlar bu foruma yakismiyor. Biraz desturlu olalim... Elesriyse elestiri ama adam gibi elestiri....

iste bu

[img]smileys/smiley32.gif[/img][img]smileys/smiley32.gif[/img][img]smileys/smiley32.gif[/img][img]smileys/smiley32.gif[/img][img]smileys/smiley32.gif[/img][img]smileys/smiley32.gif[/img][img]smileys/smiley32.gif[/img][img]smileys/smiley32.gif[/img][img]smileys/smiley32.gif[/img][img]smileys/smiley32.gif[/img][img]smileys/smiley32.gif[/img]

[img]smileys/smiley32.gif[/img][img]smileys/smiley32.gif[/img][img]smileys/smiley32.gif[/img]

Evet birkaç cümlede ben ilave etmek istiyorum su yönetime biraz zaman taniyalim en azindan uefa kupasi maçlari baslamadan 1 hafta 10 gün öncesine kadar o zamana kadar transfer yapmazlarsa herkesden önce ben elestirecegim ama öncelikle sabir ve DESTEK lütfen

[img]smileys/smiley32.gif[/img][img]smileys/smiley32.gif[/img][img]smileys/smiley32.gif[/img][img]smileys/smiley32.gif[/img][img]smileys/smiley32.gif[/img]

Arkadaslar, sizin bir fikriniz yokmudur?Adam koca sayfafikirlerini yazdi.Siz sadece alkis smili koyuyorsunuz.Bu da benim canimi çok sikiyor...Sizde kendi fikirlerinizi yazin lütfen...

[img]smileys/smiley32.gif[/img][img]smileys/smiley32.gif[/img][img]smileys/smiley32.gif[/img][img]smileys/smiley36.gif[/img][img]smileys/smiley36.gif[/img][img]smileys/smiley36.gif[/img]

eren_61 - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    37

bende olaya farkli bir boyut katiyim.trabzonsporumuzun bas.arisini hazmedemeyenler var.eski baskanlardanyanilmiyorsam mustafa günaydin bey soylemisti.ve ayrica su lafida hala aklimda trabzonspor üstündeki fb li gsli bjk li kenelerden kurtulmali.lütfen bu kenelerin doldurusuna gelmeyelsm ve takimimiza baskanimiza yöçnetimimize ve futbolcularimiza sahip çikalim.elestireyelim demiyorum ama daha beklemek lazim

ahmetturk - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)

Alýntý tigin Nickli Üyeden Alýntý

iste bu

[img]smileys/smiley32.gif[/img][img]smileys/smiley32.gif[/img][img]smileys/smiley32.gif[/img][img]smileys/smiley36.gif[/img][img]smileys/smiley36.gif[/img][img]smileys/smiley36.gif[/img]

[img]smileys/smiley32.gif[/img][img]smileys/smiley32.gif[/img][img]smileys/smiley32.gif[/img][img]smileys/smiley4.gif[/img]

Forumdan Uzaklaþtýrýlmýþtýr Salih61 - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Yaþ
    39

Alýntý ahmetturk Nickli Üyeden Alýntý
    Alýntý tigin Nickli Üyeden Alýntý

iste bu

[img]smileys/smiley32.gif[/img][img]smileys/smiley32.gif[/img][img]smileys/smiley32.gif[/img][img]smileys/smiley4.gif[/img]
    [img]smileys/smiley32.gif[/img][img]smileys/smiley32.gif[/img][img]smileys/smiley32.gif[/img][img]smileys/smiley32.gif[/img][img]smileys/smiley32.gif[/img][img]smileys/smiley32.gif[/img][img]smileys/smiley32.gif[/img][img]smileys/smiley32.gif[/img][img]smileys/smiley32.gif[/img]

Naim
    Ziyaretçi

Ortalik sak sak dolmus hayirdir?

lazutlarlivera - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul

geçis töreni var.

Colakoglu - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Avrupa Diðer

Alýntý lazutlarlivera Nickli Üyeden Alýntý
    geçis töreni var.

[img]smileys/smiley4.gif[/img]

Trabzonspor Kongre Üyesi
    CAFER ÖZER - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    56

Lazaroni kavgasi

Trabzonspor'un eski baskanlarindan Özkan Sümer, Sabastiao Lazaroni'yi su anda degerlendirmeyi dogru bulmadigini ancak performansina bakildiginda iyi bir görüntüsünü olmadigini söyledi. Bordo-Mavili takimda yabanci bir teknik direktörün her zaman eksiyle basladigini belirten Sümer, 'Trabzonpor çalistirici konusunda geç kalmistir. Diger islerde de geç kalmasina anlam veremiyorum. Trabzonspor Yönetimi ne yaptigini bilmiyor ki ben bileyim. Umarim geçtigimiz sezonki hatalar yine yasanmaz' diye konustu.

UYUMU SAGLAYACAGIZ

Özkan Sümer'in bu açiklamalarina cevap veren Asbaskan Hasim Sayitoglu ise 'Herkesin istegine göre teknik direktör alamayiz. Lazaroni ile kan uyumunu saglayacagimiza inandigimiz için anlastik. Trabzonspor için en iyi teknik adam Lazaroni'dir' ifadesini kullandi. Bu arada istifa edecegini seklindeki söylentileri yalanlayan Baskan Yardimcisi Ibrahim Ethem Haciosmanoglu, Lazaroni'nin transferlerinden haberi olmadigi iddialarina da 'Kesinlikle dogru degil. Trabzonspor Yönetimi'nde çift baslilik yoktur' karsiligini verdi.

Özkan Sümer konusmus Galiba kendi döneminde Türkiyenin her ilinde Trabzon Kümeye tezahüratlarini unuttu.Takimi 10.sirada birakip kaçtigini unuttu.Agaogluna karsi kaybettigi seçime ragmen baskanlik koltuguna kuruldugu günleri unuttu.Hadi onlari unuttun diyelim daha 5-6 ay önce Seçimde 2 kat fark yiyerek 3.oldugunuz nasil unuttu onu merak ettim.Madem isiniz gücünüz kavga etmek 6 aylik yönetimi topa tutmak,alin size yeni konu tatrisin durun.Hatta Gündeme M..ALI YILMAZ i da koyun,MAY diye bahsedin.isimiz gücümüz kavga edelim duralim.Özkan Sümer SADI TEKELIOGLU na Trabzonsporu mahkum etmistio günleride unuttu.Hadi tartisalim
    Hesap soralim yönetimden hatta Istifa diye topicleri açalim,en iyi yaptigimiz becerdigimiz kavga olayini baslatalim geç kaldik bence.ancak bundan anlariz.Göreve baslamamis teknik adama demedigimizi birakmayiz.Yönetim ile ilgilikarari vermemiz gereken 2006-2007 dönemi daha baslamadan topa tutariz DEVAM EDELIM BENCE ÇOK IYI GIDIYORUZ.

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Faik Yýlmaz - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

geçmise laf ederek bi yere varamayiz arkadasim.....

bugün trabzonsporun top oynadigi antrenman yaptigi bi tesis varsa bunu MAY a borçludur. hiç bi sey yapmamis dahi buna saygi göstermek lazim....

ayrica özkan sümer takima hiç kimse sahip çikmadigi bi zamanda sahip çikmis toparlanmamiza yardim etmistir.....

bu takima çakil tasi kadar hizmet edene saygimiz sonsuzdur....

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    56

DAHA düne kadar Hüsnü ÖZKARA yi tek basina Trabzonsporun basina getirmek isteyenler vardi.Yönetim Lazaroninin yardimcisi olarak göreve getirdi.Bu mu kötü olan.

Günlerce Yönetime Fatih ile ilgili asli astari olmayan seyler yüzünden demediginizi birakmadiniz,Fatihi satmiyoruz dedikleri halde Istanbul yalakasi medyanin yazdigi her habere baliklama atlayip,Yönetime agziniza ne geldiyse saydiniz,

Yönetim geldigi gün basladiniz,Hani Yilzdiz,nerde stad,insanda biraz insaf olur ya gene altiniz çizerek söylüyorum.Sezona Transfer yapmadan kötü baslangiçlarla girilirse ve takim 2006-2007 sezonunu hüsranla bitirecegi kesinlesirse o zaman bu elestiri yapanlarla beraber olacagim,Hatta Yönetim istifa diye ben Topic açacagim.ama Yönetimi elestirenlerin büyük çogunlugu sirf siyasetle Trabzonsporu karistirdigi için acimasizca elestiri yapiyor.

Burdan defalarca söyledik.defalarca yazdik.Burda yazaznlarin bir çogunun büyügü abisi olarak yazdik.gelin Su BMN nin gücünü görelim.beraber hareket edelim.TRABZONSPOR un menfaatleri neyi gerektiriyorsa ona göre hareket edelim.Ama herkes kendi havasinda,Son günlerde bakiyorum Tüm gazetelerde BMN nin girisindeki FATIH TEKKE açiklamamiz konusuluyor,Bizim gücümüzün göstergesi bu olay tartisiliyor,bizde kimse bu konudan bahsetmiyor bile,Varsa yoksa yönetim.Yok Istanbuldan oldu,yok Trabzondan oldu,Kimse Trabzonsporu Dünya kulübü olarak görmüyor,Kimse Trabzonsporun sadece Trabzondan ibaret olmadigini görmüyor.Trabzonspor sadece Trabzondan ibaret degildir.Eger öyle olsaydi TrabzonSPOR Trabzondan ibaret olsaydi Bizim ne isimiz vardi burda.ORDU-RIZE-GIRESUN-GÜMÜSHANE-SAMSUN-ARTVIN(Rahmetli Kazim koyuncu neden BORDO MAVI bayraklara sarili tabutla gömüldü o zaman)-ADIYAMAN-ERZURUM VS HAKKARI den KARSA kadar her yerde TARAFTARIMIZ varken bu manasiz anlamsiz tartismalari anlamadim.anlamakta istemiyorum.TRABZONSPOR u seviyorum.Trabzon ilinin takimi oldugu için degil.Trabzonspor oldugu için seviyorum.Anadolunun sesi oldugu için seviyorum.Istanbul saltanatina son verdigi için seviyorum.Trabzonsporu kisiler için sevseydik.Simdiye kadar 1 tane taraftarimiz kalmazdi,

YA AKLIMIZI BASIMIZA ALACAGIZ BMN nin gücünü kullanarak Trabzonspora ne verebiliriz,onu düsünücegiz,Yada Böyle kisir çekismelerle Mayci çayci,Sagci solcu baskan diyerek Takima fayda yerine zarar vermeye devam edecegiz.Bazen BMN den umudumu kesiyorum,sonra genede Umutsuz olmamamak için direniyorum.Herkesin siyasi görüsüne göre baskan bulmak zor.

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    56

Alýntý blackseastorm Nickli Üyeden Alýntý

bugün trabzonsporun top oynadigi antrenman yaptigi bi tesis varsa bunu MAY a borçludur. hiç bi sey yapmamis dahi buna saygi göstermek lazim....

ayrica özkan sümer takima hiç kimse sahip çikmadigi bi zamanda sahip çikmis toparlanmamiza yardim etmistir.....

Yazimi iyi okursan ne demek istedigimi anlarsin ben geçmise laf etmek için yazmadim.

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Nereden
    Trabzon

Alýntý CAFER52 Nickli Üyeden Alýntý
    Alýntý blackseastorm Nickli Üyeden Alýntý

Yazimi iyi okursan ne demek istedigimi anlarsin ben geçmise laf etmek için yazmadim.

yok arkadasim benim lafimda sana degil..... sitede MAY düsmanligi yapan ve Özkan Sümerin yaptigi olumlu icraatlari göremeyip sürekli muhalefet edenlere yazdim.....

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    56

SPOR 06.06.2006SALI

Trabzonspor, hocasi Lazaroni?ye sahip çikti

Uzun ugraslar neticesinde Vahid Halilhodziç?ten bosalan teknik direktörlük koltuguna getirdigi Lazaroni?ye yöneltilen elestirilere Trabzonspor Basin Sözcüsü Zeyyat Kafkas cevap verdi ve Brezilyali hocaya sahip çikti.

Lazaroni?nin Türkiye?ye gelir gelmez elestiri yagmuruna tutulmasina anlam veremedigini belirten Kafkas, ?Elestiren kisiler çok zamansiz ve talihsiz açiklamalar yapiyor. Lazaroni, Trabzonspor?u atesleyecek bir teknik adam. Yanina da Trabzon ruhunu takima asilayacak efsane kadrodan yardimci bir isim alacagiz. Iyi günlerin bizi bekledigini düsünüyoruz. Hocamiza sonuna kadar sahip çikacagiz.? diye konustu. Kafkas, Besiktas?tan aldiklari Çagdas?in transferi konusunda herhangi bir sorunlarinin bulunmadigi belirterek, ?Çagdas için cuma günü ödeme yaptik. Transferinde problem yok.? dedi.

Trabzonspor Kulübü Basin Sözcüsü Zeyyat Kafkas, Fenerbahçe?ye transferi için adi geçen Tolga Seyhan?in da Türkiye?de bir takimla anlasmasi için Trabzonspor?un onayinin bulunmasi gerektigini söyledi. Kafkas, Ukrayna?nin Shaktar Donetsk takiminda forma giyen Tolga Seyhan?in sözlesmesinde, ?Türkiye?de bir takima Trabzonspor onay verirse gidebilir.? biçiminde bir maddenin bulundugunu belirtti. Zeyyat Kafkas, ?Tolga, Türkiye?de futbol hayatini sürdürmek isterse kapimiz ona her zaman açiktir. Eger baska bir takimda futbol oynamak isterse o zaman bizimle görüsülmesi gerekiyor.? diye konustu. Her transfer döneminde adi F.Bahçe ile anilan Trabzonspor kaptani Fatih Tekke için Karadeniz ekibi taraftarlarinin ?bordomavi.net? isimli internet sitesinde bir açiklama yayinlandi. Transfer döneminin yasandigi günlerde, medya organlarinda takim kaptanlari Fatih Tekke?nin F.Bahçe ile anlastigi veya anlasmak üzere oldugu seklinde çikan haberlerin taraftari huzursuz ettigi belirtildi. Konu hakkinda su açiklama yapildi: ?Teknik açidan, Trabzonspor ve Fenerbahçe Kulübü yöneticilerinin anlasmasi, Fatih Tekke?nin de riza göstermesi sonucu gerçeklesebilir olan söz konusu transfer girisimini, Trabzonspor taraftarlari olarak ?hangi sart olursa olsun? kabul etmemizin kesinlikle mümkün olmadigini kamuoyuna en net ifadeyle duyururuz.?

06.06.2006
    Ibrahim Sahin
    Trabzon

ISTE SIZE BIR ÖRNEK.BMN nin yaptigi bildiri bir çok gazetede var.ZAMAN GAZETESI nden haber

Ergun Ata yaziyor diger gazetelerde çikiyor.

O yüzden BMN nin gücünü bilelim.Eger Yönetimin Trabzonspora bir sey katmadigina inandigimizda beraber hareket edip yönetime baski yapacaksakta beraber destek olacaksakta beraber olalim.Yoksa elimizde olan gücü bosa haracariz.KONTROLSÜZ GÜÇ GÜÇ DEGILDIR.

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Nereden
    Trabzon

GÜCÜMÜZ BIR ÇIG GIBI ARATACAK YETERKI BIRBIRIMIZI KIRMAYALIM BÖLÜNMEYELIM....

fikirlerimizi elestiri dozunu kaçirmadan beyan edelim.....

bir umuttu umut bizim için ama onuda alamiyarak umutlarimizi karartan yönetimin geleceginden pek umutlu degilim

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Nereden
    Trabzon

Alýntý yukOF61 Nickli Üyeden Alýntý

bir umuttu umut bizim için ama onuda alamiyarak umutlarimizi karartan yönetimin geleceginden pek umutlu degilim

umut fakirin ekmegidir....

Travelair - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul

Vermem sana Umut, sen bu isi unut

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanýcýlar

Þu anda 1 kullanýcý bu konuyu görüntülüyor. (0 kayýtlý ve 1 misafir)