Toplam 7 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 7 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: AKYEL DEN DOST TAVSIIYESI!!!

yakutlu61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Akyel'den Tekke'ye "Hemen Fener'e git"

Fatih Tekke'nin takim arkadasi ve adasi Fatih Akyel ile kapali kapilar arkasinda çok defa konustugu ve bilgiler aldigi ortaya çikti..

24Mayis2006, 14:05

Basta Fenerbahçe olmak üzere bir çok takima transferi gündeme gelen Fatih Tekke kararini vermek üzere...

Özellikle Fenerbahçe'nin teklifini düsünen milli golcünün Almanya'daki kamp dönüsü Sari-Lacivertli takima imza atmasi bekleniyor.

Trabzonspor ile 1 yil daha sözlesmesi bulunan 29 yasindaki futbolcunun transferinin gerçeklesmesi an meselesi olarak görünürken, basinda yer aldigi gibi para + Semih ve Mehmet Yozgatli'nin Fatih'e karsilik Trabzon'a verilecegi dogru degil.

Trabzonspor ile bonservis bedeli konusunda anlasma saglanirsa, Fatih'i sadece para ödeyerek almak isteyen Fenerbahçe yönetiminin Teknik Direktörün belli olmasindan hemen sonra bu isi bitirmek istedigi bildirilirken, golcü oyuncunun da karari bekleniyor.

Fatih Tekke'nin ise takimdan arkadasi olan adasi Fatih Akyel ile de kapali kapilar arkasinda çok defa konustugu ve bilgiler aldigi ortaya çikti. Fenerbahçe'yi Fatih Akyel'e soran Fatih Tekke yanlis bir karar vermemek için titiz davranirken, Fatih Akyel'in "Hiç vakit kaybetmeden Fenerbahçe'ye git. Tesisler mükemmel, hedefler büyük, tam sana göre bir Kulüp. Para sorunu da yasamazsin. Huzurlu olursun" seklinde konustugu ögrenildi.

(Kaynak: Milliyet.com.tr - Ugur Demirkirdi / DHA)

***arkadaslar buda fatih akyel i neden istemiyorsunuz bakin adam topunu oynuyor diyen arkadaslara kapak olsun diyorum baskada yorum yapmiyorum..

boyle bi tafsiye serefsizlikten baska birsey degil.....

Naim
    Ziyaretçi

Ya hocam yalan dolan bir haber
    Tekke milli takimda Akyel kimbilir nerede tatilde
    birakin bu boktan istanbul yalaka basinina
    Gaza gelip asmayin topcularimizi

Konunun Kapatilmasini Talep ediyorum

Nereden
    Avrupa Diğer

ya sende bu habere inaniyosan hemen trabzonu birak olur mu fatih tekke basindan beri giticem diyo medya bi yerinden uyduruyo sizde yiyosunuz siz gerçekten trabzonu tutugunuza eminmisiniz yuh valla yaaaaa

Nereden
    Ankara

varya simdi bise dicektim ama demiyorum sabah sabah, bide gelip topik açiyosun kardesim buna inanacak kadar . misin ya? hadi ikisi aralarinda konustu bunu medya nerden duyacak? fatih gidip ben fatihe fbye git dedim mi diyecek?bi braen rahat ver bize

ozcan_asanoglu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

ne saçma islerle ugrasiyorsunuz..yalan haber oldugu her halinden belli kalkmis topic açip salliyorsunuz..üstelik dünkü haber, tartisildi zaten..hemen kapatilsin bu konu..

Nereden
    Avrupa Diğer

bu bölüm hemen kapatilsinnnnnnnnnnnnnnnnn

Trabzonspor Kongre Üyesi
    EmrahYalçınalp - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

» Bu Baslik BMN Forum Yöneticisi Tarafindan Kilitlenmistir.fficeffice" />AMESPACE PREFIX = O />AMESPACE PREFIX = O />

» Basligin Trabzonspor camiasina ve/veya BMN üyelerinin bütünlügüne zarar verebilecegi öngörülmüstür.
    » Forum yöneticileri kurallara uymayan mesajlari düzenleme ve silme hakkina sahiplerdir.
    » Foruma üye olan herkes Forum Kurallarini kabul etmis sayilir.
    » Gerekli durumlarda itirazlariniz için: uyelik@bordomavi.net

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)