Akcamimarlik
Sayfa 1 Toplam 15 Sayfadan 1 2 3 11 ... SonuncuSonuncu
Toplam 354 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 25 arasi kadar sonuc gsteriliyor

Konu: enol Gne Hocamza Mektuplar Yazdk, Teslim Ettik... | enol Hoca "Devam" Dedi!

BMN Ynetim Kurulu Yiit Gayretli - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    09.12.2005
    Nereden
    stanbul
    Ya
    29

Standart enol Gne Hocamza Mektuplar Yazdk, Teslim Ettik... | enol Hoca "Devam" Dedi!

Evet sevgili BMN'liler... Sizden bir ricamz var...

Gne'imiz iin bu bala iinizden ne geiyorsa ltfen yazn. Uzunluu ksal nemli deil. Hocamza hissettiiniz gzel duygularnz buraya aktarn...

Sonuna da Adnz Soyadnz ve Bulunduunuz ili yazn.

Bunlarn tamamn derleyip biz enol Gne'e mektup olarak gndereceiz. Desteimizin ne denli olduunu o da bilsin, sizin kelimelerinizle okusun!

Hayde Trabzonspor'lu! Hayde BMN!

NOT: TM MEKTUPLAR AYRI AYRI YAZANLARIN ADINA GNDERLECEKTR
    Konu Yiit Gayretli tarafndan (18.05.2012 Saat 15:58 ) deitirilmitir.
    Forum Kurallarna aykr grdnz mesajlar ve yeleri kullanc panelinde bulunan (ikaz tuu) tklayarak raporlamanz rica ediyoruz..
    Ayaa KALK!

Trabzonspor Kongre yesi
    Klnkolu - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    16.07.1999
    Nereden
    stanbul
    Ya
    46

Btn mektuplar sizin adnza ayr ayr gnderilecektir arkadalar.
    Elinizi abuk tutunuz.
    Trabzonspor √
    Hseyin Avni Aker|Hayri Gr|Halit Ziya Kurbeti|amil Ekinci|Dozer Cemil|enol Gne|
    ki Renk ve Asalet √
    BordoMavi.Net √

Katalan - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    26.08.2011
    Nereden
    Trabzon

Hocam,
    imdi gidersen bu camia sonsuza kadar krgn kalr sana..
    Hrsz takmn hrsz hocasnn, hrsz bakanna verdii destei dn..
    Bakanla aranda sorun varsa da biz zeriz, yeterki aklayn..
    Ne bakan..
    Ne hoca..
    Ne bir tek taraftar..
    Hibirimizin bylesine ONURLU DREN gnlerinde sebep ne olursa olsun brakp gitme hakk yok..
    Bugn giden bir daha dnemez..
    Hem biliriz ki sen de gitmezsin..
    Neden mi?
    Sakat beliyle senelerce TS da saysz kupa kaldran, Avrupa'da "panter" nvan alan senin iin hepimizin kalbinde var olan krgnlk asla pes etme gerekesi olamaz..

NOT: Zaten kupa geliyor ve tarihin en cokulu kupa kutlamasna ait fotograf karelerinde hi kimse eksik kalmamal.

sim: mzal forman baucunda bulunduran bir TS lu
    TRABZON
    Konu Katalan tarafndan (18.05.2012 Saat 16:52 ) deitirilmitir.

Trabzonspor Kongre yesi

Gkhan Ko - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    22.03.2009
    Nereden
    stanbul
    Ya
    34

Hocam,

Sen Trabzonspor'un ve Trabzonluluun en gzel temsilisin,

Ltfen bizi en zor zamanmzda brakma,

Gkhan Ko
    stanbul

Trabzonspor Kongre yesi
    enol Altunsoy - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    27.04.2005
    Nereden
    stanbul
    Ya
    57

Elinde bir gne gibi tayp yarasn ykt ahmeran'n maarasn...

Bu sefer olmaz Hocam bu sefer olmamal.Yk btn tabularn

Kim neymi bilelim bize bu alaklarla mcadele etme ans ver

Devaju yaamak istemiyoruz.Ylgnlk yok Hocam biz direneceiz,kararlyz

Elinde bir gne gibi tayp yarasn ykt ahmeran'n maarasn...

enol Altunsoy - stanbul
    Ayn suda iki kere ykanlmaz.

http://stopmatchfixing.com/

sezer1461 - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    05.02.2012
    Nereden
    stanbul

Sen bu takmn hereyisin sen bizim hereyimizsin rnek aldmz adamsn.Gurur duyuyoruz seninle vnme sebebimizsin hocam.Hep bizimle ol hocam.

Sezer Ylmaz
    stanbul

Trabzonspor Kongre yesi
    yelik tarihi
    16.07.1999
    Nereden
    stanbul
    Ya
    46

Sayn enol GNE;

Zulmler zalimleri ypratr, Mazlumlar yceltir. Allah(cc) bir zalime k hak klarsa onun zulmetmesine engel olmaz. Unutmaynz ki en byk hadiseler tam tkenmiliin en dip noktasnda balamtr. Sabrn ve enerjinin bittii an yeni balanglarn ve muzafferiyetlerin mjdecisidir. Yeter ki niyetimiz halis hedefimiz Hak olsun.

Sayn Hocam;

Vermi olduunuz Hak mcadelenizde tam hedefe yaklamken pes edip ayrlmanz tarih sayfalarna i ac bir tablo olarak yansmayacaktr. Ltfen ktleri sevindirecek davranlarda bulunmaynz. Siz kuru kalabalklarn kuru grltlerine asla kulak asmayn. Biliniz ki tarih haksz kalabalklarn hakl aznlklara olan malubiyetleriyle doludur.

Sayn Hocam;

Trkiyemiz’de drstln, aln terinin ve emein sembol olan Trabzonspor’umuzun yllardr emeinin alnd, hakszla urad dnemlerin kapanmasna ok az bir zaman kaldn Hakkn, Adaletin ve Emein deer bulaca dneme girilecei muhakkaktr. Unutmaynz ki zulm payidar kalmaz. Hakkn adaleti hakllarn mcadelesi ile tecelli eder.

Sayn Hocam;

ok byk baarlara imza atacanzdan hi phem yoktur. Buna olan inancm tamdr. Size lazm olan enerji Bordo Mavi renklerde, Trabzonspor ruhunda ve asaletinde ve sizlere inana milyonlarn gnlnden kopan sevgidedir.

Sizi seviyoruz

Yusuf AYDIN

SAKARYA-TRKYE
    Trabzonspor √
    ki Renk ve Asalet √
    BordoMavi.Net √

elbera - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    17.01.2009
    Nereden
    stanbul

Hocam

Bu kulp yava yava tm deerlerini yitiriyor. Siz de giderseniz ne kalacak ? Bu takma sizden baka kimse sahip kamaz. Ynetimle ne sorun varsa bunu taraftarla paylan. Bu kulpte sizden daha ncl kimse olamaz. Ne olur brakmayn bizi !

stanbul
    Alnt ugurselcuk Nickli yeden Alnt Mesaj gster
    bir de ampiyonluk kutlamalar yok mu anadolu sokaklarnda en uyuz olduum mevzu. ehrin takm kme dyor adamlar istanbul takmlarnn ampiyonluklarn kutluyorlar.Nas bir kafa yayorlar anlamyorum.

Trabzonspor Kongre yesi
    yelik tarihi
    16.07.1999
    Nereden
    stanbul
    Ya
    46

simsiz mektuplar gnderilmeyecektir.
    Trabzonspor √
    ki Renk ve Asalet √
    BordoMavi.Net √

yelik tarihi
    09.12.2005
    Nereden
    stanbul
    Ya
    29

enol Hocam,

Yam elverdiince senin bu adaletsiz arenada verdiin mcadeleleri izledim... Senden adaleti getirmeni beklemedim, kahraman olman istemedim... Trabzonspor kimliiyle verdiin savan ycelii, asl olan deerdi her zaman. Bugn gelinen noktada ektiin skntlar belki tahmin bile edemiyoruz. Ama undan emin ol ki; her birini seninle beraber "hissediyoruz"! Sen bizim bir paramzsn, bizden birisin, bizsin, Trabzonspor'sun, enol'sun, Gne'imizsin!

Eer biz bir mcadele veriyorsak Trabzonspor adna, Trk futbolu adna... Emin ol! Emin ol, sensiz ok eksiiz...

I nmze tutma sras sende "baba"... Ik sensin!

Yiit GAYRETL

STANBUL
    Forum Kurallarna aykr grdnz mesajlar ve yeleri kullanc panelinde bulunan (ikaz tuu) tklayarak raporlamanz rica ediyoruz..
    Ayaa KALK!

buserkan61 - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    25.07.2011
    Nereden
    stanbul
    Ya
    36

Sayn hocam;
    Ben seninle bydm,
    ben seninle kotum,
    ben senin heyecannla yaadm,
    o sakin duruun ve dobra oluunu
    kendime felsefe olarak bitim,
    senin her szne itimat ettim,
    asla sylediklerinin arkasn da olmayacann phesini tamadm,
    Hocalarn hocas sayn enol gneim,
    Sizi lene dek takmn ban da grmek istiyoruz.Sizi TFF bakan olarak dahi grmek istiyoruz.
    Karanlktan aydnla sizin nzla ulamak istiyoruz.
    Varlnzla bizlerin gurur kayna oldunuz.Ve herzaman kalbimizde yaayacaksnz.
    Bu takm ve taraftarn size her zaman ihtiyac var hocam.
    Sizi seviyorum.

Serkan kuduban
    istanbul saryer
    2010-2011 AMPYONUYUZ O KADAAAAR

Samet Trkmen - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    26.11.2006
    Nereden
    Bursa
    Ya
    31

Gne Hocam,

Ina muhtacz.

Samet Trkmen
    Bursa

Tolga Kurt - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    19.02.2010
    Nereden
    Kocaeli
    Ya
    27

Sevgili Hocam,

Bu takmn sadece teknik direktr deilsiniz bizden birisiniz, bizi en iyi anlayan yaadmz duygular yrekten hisseden baka bir antrenrmz olmad.Sizin gibi deerli insanlara bu lkenin haddinden fazla ihtiyac var. Biz sizi uzun yllar bu kulpte grmek istiyoruz Antrenr, Bakan fark etmez yeter ki bizi brakmayn hocam..

Tolga Kurt - Gebze
    FIRTINA

yelik tarihi
    09.12.2005
    Nereden
    stanbul
    Ya
    29

Dikkat! Mektuplarn sonuna mutlaka "SM-SOYAD-EHR" ekliyoruz! MUTLAKA!
    Ayaa KALK!

Alican Altunba - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    20.11.2008
    Nereden
    Samsun
    Ya
    32

enol Hocam Merhaba,

'Ben u anda, kendi adma o enerjiyi ve sal tadm hissetmiyorum.' demitin dn.Biz senin enerjin olmak istiyoruz, biz senin drstln,biz senin inancn , biz senin kalkann ,biz senin cannn yand zaman canmzn yandn hissetmek istiyoruz,biz sen olmak istiyoruz hocam, sende biz ol ve duralm bu bozuk , kahpe dzenin karsnda, her defasnda haykralm gerekleri yzlerine vura vura , gel hep beraber olalm hocam. Seni ok Seven Bir Trabzonspor A

Ali Can Altunba
    stanbul

Emirhan Yazc - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    05.01.2011
    Nereden
    Trabzon

Sevgili Hocam,

Sizi Trabzonspor Teknik Patronu Gibi Degil Bir Hoca Gibi Bir Baba Gibi Gryorum Benim Kalbimde ok nemli Bir Yere Sahipsiniz Bizi Brakmayn Size htiyacmz Var Bu Kulbn Temel gesi Sizsiniz Sizde Bizi Brakrsanz Kim Bize Sahip kabilicek ? Kim Bizi Her Trl Olumsuzluktan Koruyabilicek!

Sayg Deger Hocam Her Trl Hilenin Yapldg Bir Ortamdan Sizde Skldnz , Yoruldunuz Her Trl Olumsuzluga Kar Savatnz Ama Bu Taraftar Brakp Gitmeyin Bizim in Byk Ykm Olur ,

Sizi Seviyoruz

Sayglarmla

Emirhan Yazc
    Manisa
    Onur Kvrak

Trabzonspor Kongre yesi

EmreSALAM - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    01.09.2010
    Nereden
    stanbul
    Ya
    30

Sevgilim Hocam..

Zor Bir Sreten Geiyoruz , Hakl Olduumuz Bir Ortamda Ne Yazk ki Haksz ve Sulu Gsteriliyoruz.
    lkemde Hak Aramak Adalet stemek , Su Olup Kabul Grmyor.

Aznlk Olmamzn , stanbul'a Ve Kirli Dzene Ba kaldrmamzn Sonucu Olarak Hep itildik,Medya le Sindirildik.Hep zerimizde Kirli Oyunlar Dndrld.
    Gocunmadk , Bu lkenin Vatanda Olduk, Sabrettik , Sustuk.. lahi Adalete Hep Gvendik..

22 Yandaym ve stanbul da Doup Bydm. Bir Trabzonsporlu Olarak ampiyonluk Grmedim , Ama Kupa Sevdals Olmadm. Forma Sevdals Oldum , Kirli Dzene Kar Oldum.Yaplanlar Hakszl Grdke Daha da Sevdalandm Formama. Adalete Olan Gvencimi Kaybettim.

Rabbim Size Salk Versin ve Bamzdan Ayrlmayn.Sevdamz Sizden Baka Kimseye Gzmz Kapal Teslim Edemeyiz.ok Hakszlk Ettik Bizde , Bu lkenin Szde leri Gelenleri de. Bizler Akllandk , Bizi Bizden Baka Kimsenin Anlamayacan , Bizim Byklmz , Formamzn Bykl Ancak Bizden Olan Birinin Grp Anlayabileceini rendik.

Daima Var Olun , Bizleri Sevdamz Yabanclara , Onun Kymetini Ve Bykln Bilmeyenlere Brakmayn.

Y.Emre SALAM
    Istanbul / skdar
    Konu EmreSALAM tarafndan (18.05.2012 Saat 16:15 ) deitirilmitir.

Turgay Atalay - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    15.03.2010
    Nereden
    Ankara

Zorda kaldnda, ar ykn altnda ezildiinde kamayan, dik durandr baba...
    Evlatlar iin cann, hereyini veren...
    Yorulur elbet ok yorgundur...
    Ama evlatlarnn gznde her eyi unutur baba...

Bir yanlarmz eksik kalmasn artk, bunca ocuk babasz...Seni ok seviyoruz byk insan.

Turgay ATALAY
    Ankara
    Konu Turgay Atalay tarafndan (18.05.2012 Saat 16:15 ) deitirilmitir.
    2010-2011 Sezonu Spor Toto Sper Lig ampiyonu "TRABZONSPOR"

artboga - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    14.08.2006
    Nereden
    stanbul
    Ya
    45

....yollarn bittii yerlerde durur,liderler;hep en nde hep ba dik..bu renkler,bu takm bu kent bir devrimle anlyorsa ve bu takm bu renkler dnyann drt bir yannda anlyorsa,yetitirdii deerlerin sayesindedir..trabzonlu deilim,kazm gibi artvinliyim ama bu devrimi bu bakaldry bu isyan,insan odakl bu byk sevgiyi iimde yeertenlerdensin,hocam..ve imdi iimizdeki bu sevgiyi skp atmamz bekleme bizden..bizi bu tatl bela aka dren sen bizi onurlu olmay haksz kazanlara tercih ettiren sen bizi kirli kupalardansa erefli alklara altran sen imdi ekip gidemezsin.krgnlksa hepimizde var,umutsuzluksa lke topyekn o halde..ya bu akn en nne ge ve yeniden haykracak g ver bize ya da al bizi de peine kalm sokaklara..ne demiti Kazm; trabzonspor salt trabzondan ibaret deil,o bir devrim,bakaldr ve biz byklerden sonra gelen drdnc deiliz biz apayr bir yerdeyiz...sende yle bizim iin apayr bir yerdesin..bizimle kal bizimle payla sevincini,hznn,dertlerini ve yumruk yapalm ellerimizi,kahpe kapitalizme ezdirme,yanlz brakma bizi..kupadan ampiyonluklardan getik ama adamdan vazgemedik biz..

Hasan Basri KILI / ARTVN-STANBUL
    Konu artboga tarafndan (18.05.2012 Saat 16:25 ) deitirilmitir. Sebep: isim eklemek.
    Trabzonspor,gllerin iktidarna kar devrimci bir durutur..

arifberkay - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    20.01.2008
    Nereden
    stanbul
    Ya
    42

Sevgili Hocam,

Bu kurtlar sofrasnda sen bizsiz yapabilir misin bilemiyorum ama biz sensiz ok ama ok zorlanrz.Ksa zamanda, 7 ampiyonlua bir 7 tane de seninle ekleyeceimize inanyorum.

Sayglar
    Arif KANITOLU
    stanbul

Adem Erdoan - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    09.03.2005
    Nereden
    Orta Dou
    Ya
    34

Trk futbolunun D vitaminine ihtiyac var hocam.

Virslere, mikroplara kar bizi D vitamininden mahrum brakma.

nk sen sadece Trabzonspor'un deil Trkiye'nin de GNE'isin.

Her daim en ol, sen en ol ki biz de olalm.

Sayglarmla

Adem Erdoan
    stanbul
    Konu Adem Erdoan tarafndan (18.05.2012 Saat 16:21 ) deitirilmitir.
    Recep Onur KIVRAK

cevdetaykan - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    13.02.2008
    Nereden
    stanbul

enol retmenime;

Trabzonspor resmi sitesinden aklamanz yaynland. Bir gazete haberi olsa hadi len ordan der glp geerdim. Son paragraf son cmle veda eder gibiydi. Yaknmda olan herkese sordum. Herkes farkl bir eyler sylyordu. Yoruldum diyordunuz. Tpk bizler gibi. Biz de her gn ayn eyleri tekrar edip sinir krizleri geirmekten yorulduk. Hakl davamzda gz gre gre haksz drlyoruz. Bamzda sizin gibi byklerimiz olduktan sonra ylmak yok, yorulmak yok bize. Herkes dudanzdan decek iki kelama bakyor. Yol gsterin hocam...

Bu yolda Trabzon'un ocuu enol Gne Tokat'l Cevdet'i yar yolda brakamaz. Brakmamal. Brakmayacaktr...
    Syleyecegim hi bir sz duygularm ifade edemiyor, anlatamyorum. Ellerinizden perim hocam.

Cevdet Aykan Demir

stanbul
    Konu Yiit Gayretli tarafndan (18.05.2012 Saat 16:22 ) deitirilmitir.

lazusagi6167 - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    01.05.2011
    Nereden
    Zonguldak
    Ya
    27

Sayn Hocam
    Siz enol Gne olarak Trabzonspor iin de Trabzon ehri iinde,bu ehrin insanlar iinde ok ayr bir yeriniz var.Futbol gemiiniz ve dehanzla bu takma ok katkda bulundunuz ve bulunacaksnzda..Evet bazen malarda dardan biz baz yaptklarnz hata olarak grebiliyoruz ama futbol gemiim olduu iin biliyorum o ambians ok farkl.O ambiyans ou taraftar bilmedii iin ok basit konuabilir.

Dier takm taraftarlarnn ve yneticilerinin medyay arkasna alarak Camiamza ve size yklendii ok ak belli.Dier byk takmlar gibi Trabzonumuzun ekonomik durumu o kadar kuvvetli deil.Bu nedenle ne medya yanmzda oluyor nede hukuksal yollar.Geen sene sezon sonu deerlendirmesi yaptnz basn toplantsn Trkiyenin futbol yayn kuruluu nedense yaymlamad.nk orda syledikleriniz harfi harfine doru olduu iin yaymlayamadlar.Sizinde dediiniz gibi bu lkede futbol para iin oynanyor.Herkes bireyler koparma peinde.Arkada arkadaa dman olduu ,kck yata ocuklarn zarar grd bi ortam olutu.

Byle sayabileceimiz bir ok neden var.Siz eer bu ve benzeri nedenlerle takmdan ayrlrsanz sizin sayenizde futbol ehri diye anlan trabzon ehri futbola kser hocam.Sen bu takmnda ,bu ehrinde,bu insanlarnda vazgeilmezisin.

Kemal SALAM

ZONGULDAK
    habu sevdaluk 7 beni

Trabzonspor Kongre yesi
    TSelif - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    02.04.2005
    Nereden
    Trabzon

Hocam, retmenim, Babam...

Hani TRABZON denilince TRABZONSPOR geliyor ya insann aklna , TRABZONSPOR denilince de ENOL GNE gelir.. Bu byledir.
    '67'de de byleydi , '75'te de byleydi , 2012'de de byledir hocam ...
    imdi yorulmu olabilirsin , krlm ya da kzm olabilirsin. Kolay deil son iki sezondur onca ahlakszlk ile mcadele ettin .. 3 kere elinden ampiyonluun alnd.. haklsn ok hem de ..
    Ama eer gidersen onlar kazanacak... Baardk diyecekler.
    Bazlar da timsah gzyalar dkecek ama gerek zlecek olanlar biziz hocam. te bu onlarca yzlerce mektubu sana yazanlar zlecek..

Biliyor musun buna izin vermeyeceiz. Gitmene meydan o akallara brakmana asla izin vermeyeceiz...
    Bizi sensiz , bizi GNEsiz brakmana izin vermeyeceiz ..
    Seninle 8. ,9., 10. ....ampiyonluu bekliyoruz
    ...ve son olarak;

Seni oooooook seviyoruz enol hocam

Elif Baar / TRABZON
    "-Ben ALLAH'n adaletine inanyorum.." Onur Recep Kvrak!

Trabzonspor Kongre yesi

BMN Ynetim Kurulu
    U.Sadkolu - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    19.06.2004
    Nereden
    stanbul

Hocam sen bu takmdan ayrlrsan yeminle sylyorum , davas uruna ne yaayabilen ne lebilen bir insan olarak mrmn sonuna kadar zgn bir ekilde yaayacam.. Gitmek hakkndr ok ile ektin , sana yaplanlar bu lkede " en ok ileyi u grd " denilen kiilere bile yaplmamtr..

Ben , sen bu takm kme drsen bile banda ol, atlak seslere kulak verme bu ehir eninde sonunda senin istediin gibi olacaktr bizler son nefesimize kadar bunun iin savaacaz..

Sen gidersen Trabzon bi 20 sene daha geriye gider... Tribnlere baktnda o taraftarlarn gzlerinde grdn sndrme enol hocam..

Bizler seni , Trabzonspor'un banda ne kupa ne ampiyonluk iin istiyoruz.. Senin bu takm , bu ehri bizler kadar sevdiini biliyoruz o yzden lmne ENOL GNE diyoruz..

Herkes gitsin sen kal , bu taraftar sana tapar.. Allah'a emanet ol hocam...

Uur SADIKOLU/ stanbul
    "When you start supporting a football club, you don't support it because of the trophies, or a player, or history, you support it because you found yourself somewhere there; found a place where you belong.

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gzatan Kullanclar

u anda 1 kullanc bu konuyu grntlyor. (0 kaytl ve 1 misafir)