Sayfa 1 Toplam 36 Sayfadan 1 2 3 11 ... SonuncuSonuncu
Toplam 893 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 25 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: 2012-2013 Trabzonspor Avrupa Serüveni

Muhammed - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İçel

Standart 2012-2013 Trabzonspor Avrupa Serüveni

Ben dahil birçok kişinin Fenerbahçe yerine Şampiyonlar Ligine alınmamız beklentisi var ancak böyle birşey olmaz ise olağan şekilde Türkiye ligi 3. olarak Avrupa Ligi 3. eleme turundan başlayacağız.

Geçen sezon topladığımız puanlar sayesinde şu anda 20.115 Avrupa puanımız var.

Uefa Avrupa Ligi 3. Eleme turuna kesin olarak seribaşı gireceğiz. Çünkü geçen sezon 6.883 puan ve üzeri seribaşı olmuş.

Bir sonraki tur olan Play-off turundada yine çok büyük ihtimalle seri başı olacağız. Buradada geçen sezon 15.850 puan ve üzeri seribaşı olmuş.

Bu 2 turda önceki yılların aksine artık güçsüz takımlarla eşleşeceğiz seri başı olduğumuz için. Play-off turunun ardından grup aşamasına geçilecek ve takımlar 4 torbaya ayrılacak. Tabi grup aşamasına kalan takımlar belli olmadığı için kesin olarak bilemiyoruz ama muhtemelen 3. torbada, iyimser tahminle ise 2. torbada oluruz.

Şampiyonlar Ligi elemesine alındığımızı varsayalım;

Şampiyonlar Ligi 3. ön eleme turunda oynayacak takımlar aşağı yukarı belli.

Trabzonspor
    Braga
    Dynamo Kiev
    Feyenoord
    Club Brugge
    Motherwell
    Nordsjelland*
    Vaslui*
    Cska Moskova*
    Paok*

Yanında yıldız olmayanlar kesin, ancak yanında yıldız olanlarda henüz lig bitmediği için değişme ihtimali var. Eğer Puan durumları değişmezse ve yukarıda yazan takımlar Şampiyonlar Ligi ön elemesinde olursa malesef kıl payı seribaşı olma şansımızı yitiriyoruz.

Cska Moskova 80.566
    Braga 63.069
    Dinamo Kiev 62.026
    Club Brugge 35.480
    Paok 27.920
    Trabzonspor 20.115
    Vaslui 13.764
    Feyenoord 12.603
    Nordsjelland 8.005
    Motherwell 6.728

Takımların Avrupa puanı yukarıdaki gibi. 5'er li takımdan 2 torbaya ayrılıyorlar. Biz 6. olduğumuz için malesef 2. torbaya düşüyoruz.
    Konu Muhammed tarafından (13.05.2012 Saat 01:58 ) değiştirilmiştir.

forsa61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

bence uefa kupasına katılmak onumuzdeki yıl için makul sayılabilir, cunku CL'ye gore daha cerez rakipler var. ancak yine CL'ye alınacagımız kanaatindeyim. insallah da ole olur, cunku orada da seribası olma ihtimalimiz olabilir.

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Veysel - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Hakkımızda hayırlısı ne ise öyle olsun diyorum.
    # Fırtınam bu yolda hep seninle !

.....
    Ziyaretçi

Kadro kalitesi olarak Şampiyonlar liginde oynacak bir kadro kurarsak Avrupa Liginde başarılı oluruz diye düşünüyorum.

Ama Zaten seri başıyız diyip iyi oyuncular almazsak işimiz zorlaşır.

Şampiyonlar ligi elemelerinden gruplara kalmak ne kadar zor olsa da Şenol Hoca'nın istediği oyuncuları alırsak neden olmasın diyorum ben.

.....
    Ziyaretçi

Başkan Teketek programında yabancı sayılarıyla ilgili bir şey söylemişti.

Düzenleme yapılabilir galiba. Ona göre transferleri yapmalıyız. Seneye kurtarmak için değil de önümüze iyi baktıracak transferlere ihtiyacımız var.

kelkitli29 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya

Eger fener kupayi alirsa direk play offlardayiz UEFA da. Bursa alirsa 3. Ön elemelere katiliyoruz
    Ben Asyada büyüyen, Avrupaya yürüyen TÜRKÜM. Krallara bas egdiren, kiliselere hilal ve yildiz giydiren TÜRKÜM!!!
    Ben daglarda gemi gezdiren, kilicina bas egdiren TÜRKÜM. Ben OSMANLININ torunuyum - TÜRKÜM.

Canberk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Alıntı kelkitli29 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Eger fener kupayi alirsa direk play offlardayiz UEFA da. Bursa alirsa 3. Ön elemelere katiliyoruz
    Abi fener Türkiye Kupasını mı alacakmış . Sandalyeden düştüm ççç Yapmayın gece gece şöyle şeyler ççç
    BordoMavi.Net

Forum Kurallarına uymayan mesajları lütfen http://forum.bordomavi.net/images/buttons/report.gif butonunu kullanarak raporlayalım

Nereden
    İstanbul

''Şampiyonlar Ligine gidiyormuş'' gibi transferler yapılırsa, gidemesek bile Avrupa Ligi'nde başarılı oluruz bence zor değil.

Forumdan Uzaklaştırılmıştır
    Nereden
    Eskişehir

UEFA'nın sitesinde varmı yeni gelişme.

Nereden
    İstanbul

Yenileri, daha iyileri gelecek..

.....
    Ziyaretçi

@Muhammed

Son 5 sezona bakılıyor bildiğim kadarıyla bu puanlamada. 5yıl öncesinde aldığımız 2 puan gidince 18 puanımız kalacak galiba. Tabi yanlış bilmiyorsam. Yanlışım varsa düzelt beni.

Berke6198 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Geçen sene ki olaylar olmasaydı UEFA Avrupa Ligin'de çok önemli yerlere giderdik...Yarı Final falan düşünüyordum. Şimdi stoper transferlerimizi adam akıllı yaparsak, Çok yetenekli bir santrafor alabilirsek şahane olur.
    And you'll never walk alone!

You'll never walk alone...

Nereden
    İçel

Alıntı Ömer Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    @Muhammed

Son 5 sezona bakılıyor bildiğim kadarıyla bu puanlamada. 5yıl öncesinde aldığımız 2 puan gidince 18 puanımız kalacak galiba. Tabi yanlış bilmiyorsam. Yanlışım varsa düzelt beni.
    Zaten benim yazdığım puan son 5 yılın toplam puanı.

İsteyenler güncel listeye aşağıdaki linkten bakabilirler. Trabzonspor 93. sırada.

http://kassiesa.home.xs4all.nl/bert/...trank2012.html

.....
    Ziyaretçi

Alıntı Muhammed Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Zaten benim yazdığım puan son 5 yılın toplam puanı.

İsteyenler güncel listeye aşağıdaki linkten bakabilirler. Trabzonspor 93. sırada.

http://kassiesa.home.xs4all.nl/bert/...trank2012.html
    http://www.uefa.com/memberassociatio...lub/index.html

Burada 97.sırada gözüküyoruz. Puanda 19.810

Ama yine de senin dediğine yakın bir puanımız olacak şimdi tamam. Sağolasın kardeşim.

unyelimetin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ordu

Ben dahil birçok kişinin Fenerbahçe yerine Şampiyonlar Ligine alınmamız beklentisi var ancak böyle birşey olmaz ise olağan şekilde Türkiye ligi 3. olarak Avrupa Ligi 3. eleme turundan başlayacağız.

Uefa Avrupa Ligi 3. Eleme turuna kesin olarak seribaşı gireceğiz. Çünkü geçen sezon 6.883 puan ve üzeri seribaşı olmuş.

Bir sonraki tur olan Play-off turundada yine çok büyük ihtimalle seri başı olacağız. Buradada geçen sezon 15.850 puan ve üzeri seribaşı olmuş.

Bu 2 turda önceki yılların aksine artık güçsüz takımlarla eşleşeceğiz seri başı olduğumuz için. Play-off turunun ardından grup aşamasına geçilecek ve takımlar 4 torbaya ayrılacak. Tabi grup aşamasına kalan takımlar belli olmadığı için kesin olarak bilemiyoruz ama muhtemelen 3. torbada, iyimser tahminle ise 2. torbada oluruz.

Trabzonspor
    Braga
    Dynamo Kiev
    Feyenoord
    Club Brugge
    Motherwell
    Nordsjelland*
    Vaslui*
    Cska Moskova*
    Paok*

Yanında yıldız olmayanlar kesin, ancak yanında yıldız olanlarda henüz lig bitmediği için değişme ihtimali var. Eğer Puan durumları değişmezse ve yukarıda yazan takımlar Şampiyonlar Ligi ön elemesinde olursa malesef kıl payı seribaşı olma şansımızı yitiriyoruz.

Cska Moskova 80.566
    Braga 63.069
    Dinamo Kiev 62.026
    Club Brugge 35.480
    Paok 27.920
    Trabzonspor 20.115
    Vaslui 13.764
    Feyenoord 12.603
    Nordsjelland 8.005
    Motherwell 6.728

Takımların Avrupa puanı yukarıdaki gibi. 5'er li takımdan 2 torbaya ayrılıyorlar. Biz 6. olduğumuz için malesef 2. torbaya düşüyoruz.

Trabzonspor'un da yanında yıldız yok,Ş.Ligi kesin diyorsun yani,o kadar.
    ÜNYE TRABZONSPORLULAR DERNEGI-2003

Fatih ÇOLAK - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Henüz erken, ne olacağı belli değil ama işler düşündüğümüz gibi giderse rakip belli: CSKA Moskova

İnfantino reyiz acımaz...

Sinan G. - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Geçen seneden bugüne fenerbahçe için hiçbişey değişmedi yasalardan başka. muhtemelen uefa sen gelme lan ayı! dicek yine

Nereden
    İçel

Alıntı Ömer Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    http://www.uefa.com/memberassociatio...lub/index.html

Burada 97.sırada gözüküyoruz. Puanda 19.810

Ama yine de senin dediğine yakın bir puanımız olacak şimdi tamam. Sağolasın kardeşim.
    Aradaki farkın nedenini bende anlamadım açıkçası. Baktım Cska, Braga, Kiev gibi takımların 2 linkte de puanları aynı bir tek bizim puanımız 2 linkte farklı. Garip takımız vesselam

Hasan YAYLI - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İzmir

Trabzonspor
    Braga
    Dynamo Kiev
    Feyenoord
    Club Brugge
    Motherwell
    Nordsjelland*
    Vaslui*
    Cska Moskova*
    Paok*

Cska Moskova 80.566
    Braga 63.069
    Dinamo Kiev 62.026
    Club Brugge 35.480
    Paok 27.920
    Trabzonspor 20.115
    Vaslui 13.764
    Feyenoord 12.603
    Nordsjelland 8.005
    Motherwell 6.728

PAOK ve CSKA nın işleri zor,2side rakibimiz olmayabilir....o zaman yerlerine gelecek takımların üstüne çıkabiliriz...ben 1. torbada olacağımzı düşünüyorum
    '9'
    fatih tekke

Adalet topaldır, ağır ağır yürür, fakat gideceği yere ergeç ulaşır.

Alıntı Hasan YAYLI Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    PAOK ve CSKA nın işleri zor,2side rakibimiz olmayabilir....o zaman yerlerine gelecek takımların üstüne çıkabiliriz...ben 1. torbada olacağımzı düşünüyorum
    CSKA'nın yerine gelebilecek 2 takım var. Dinamo Moskova ve Spartak Moskova... İkisi de puan olarak bizden üstün kulüpler.

Yunanistan'daki durumu bilmiyorum. Playoff gruplarında kendilerinin dışında Panathinaikos, AEK ve Atromitos var. Bu üç kulüpten yalnızca Atromitos altımızda.
    Konu Batuhan tarafından (13.05.2012 Saat 03:05 ) değiştirilmiştir.

Nereden
    İçel

Alıntı Batuhan Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    CSKA'nın yerine gelebilecek 2 takım var. Dinamo Moskova ve Spartak Moskova... İkisi de puan olarak bizden üstün kulüpler.

Yunanistan'daki durumu bilmiyorum.
    Yunanistan'da AEK ya da Panathinaikos olabilir. Bunların ikisi de zaten bizden üstünler.

Yunanistan'da AEK ya da Panathinaikos olabilir. Bunların ikisi de zaten bizden üstünler.
    Ben de sonradan bakıp güncelledim zaten mesajı. Bir tek Atromitos işimize yarıyor. Bastır Mitroglou!

selcuk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Amasya

Trabzonspor
    Braga
    Dynamo Kiev
    Feyenoord
    Club Brugge
    Motherwell
    Nordsjelland*
    Vaslui*
    Cska Moskova*
    Paok*

Cska Moskova 80.566
    Braga 63.069
    Dinamo Kiev 62.026
    Club Brugge 35.480
    Paok 27.920
    Trabzonspor 20.115
    Vaslui 13.764
    Feyenoord 12.603
    Nordsjelland 8.005
    Motherwell 6.728

bu listede bir benfica göremiyorum

bizlen ayni seviyede bir mokovaylan kiev var
    "Şairin dediği gibi, ben artık şarkı dinlemek değil, şarkı söylemek istiyorum."

Ünal Karaman

ONUR KALACAK ONURSUZLAR GIDECEK

Hasan YAYLI - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İzmir

Alıntı Batuhan Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster

Yunanistan'daki durumu bilmiyorum. Playoff gruplarında kendilerinin dışında Panathinaikos, AEK ve Atromitos var. Bu üç kulüpten yalnızca Atromitos altımızda.

Puan olarak üstün olsunlar sorun değil ama cska yı gördük geçen sene oynadığımız 2 maç eleme maçı olsa ilk maçtan daha havlu atmıştık...
    '9'
    fatih tekke

Adalet topaldır, ağır ağır yürür, fakat gideceği yere ergeç ulaşır.

ibrahim - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya

Sampiyonlar Ligine su an Türkiyeden Galatasaray gidiyor. Gecen sene ikinci bir takimi almamistilar Sampiyonlar Ligine.

Bu yüzden bence bukadar kesin konusmamamiz lazim. Planlarimizi UEFA'ya göre yapsak yeterlidir bence.
    Milli Takımım TRABZONSPOR
    Al aşaa, vur yukari, Dik Oyna!!!
    Helalin adı kaldı, onu gören yok.
    Haram kapışıldı, hâlâ doyan yok. Yusuf Has Hacip

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)