Sayfa 1 Toplam 9 Sayfadan 1 2 3 ... SonuncuSonuncu
Toplam 225 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 25 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Ziya Dogan’in hatalari...

Punisher-61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya

Yattarayi neden oynatmiyor??Nedir bu inat...Ziya Doganin bu davranisi bence cok yanlis. Bir futbolcu problemli olabilir ceza verirsin olur biter ama oynatmazsan hem o futbolcuyu cezalandirirsin hemde TÜM TAKIMI... bizim önde sadece Fatih ve Gökdeniz var Rakip zeki oynadimi bu iki oyuncuyu tutar Trabzonun futbolu cöker...

sende Mehmet Yilmaz,Yattara,Volkan, Tayfun cora var

Hangi Mantikla Thijes,De Haene ve Lee Yongu sahaya sürüyorsun??

THIJESde bugüne kadar hic iyi oyun görmedim....

De Haene sezon öncesi gönderilecekti simdi banko oynuyor...

Ziya Dogan son maclari bi incelesin ve ondan sonra takimi kursun...

cok hatali bi kadroyla ciktik

[img]smileys/smiley5.gif[/img]

#10 Fietra - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Bravo çok güzel bir noktaya degindin bende bundan bahsedegim ama zamani degil su anda.

Ziya Hoca'mizin her durumda her kosulda ve her skorda arkasindayim ama benimde elestirdigim tek yönü su çekingenligi. Tamam oyuna biraz defansif baslayip rakibin evinde oynamasinin avantajini kullanamamasini saglamayi amaçlayarak sahaya çikabilirsin ilk ama M.Yilmaz'i oynatmamak niye? M.Yilmaz yoksa Fatih + Gökdeniz'i rakip defans boguyor, bunaltiyor. M.Yilmaz gibi bir presçi ve takimin savunmasinda dolayli yoldan çok büyük öneme sahip bir oyuncuyu niye oynatmiyorsun bastan hocam. Bu inadini bende çözemedim.

Her iste bir hayir vardir. Kulübümüze, yönetimimize, hocamiza ve futbolcularimiza sonuna kadar destek.

Nereden
    Almanya

M.Y

kadirsa_2000 yazdi
    ilmaz gibi bir presçi ve takimin savunmasinda dolayli yoldan çok büyük öneme sahip bir oyuncuyu niye oynatmiyorsun bastan hocam. Bu inadini bende çözemedim.

Aynen katiliyorum

Trabzonspor Kongre Üyesi
    TURHAN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

yattara disinda tum yabancilar gitse bu takimi bizim oyuncularda en az onlar kadar iyi goturur daha da iyi oynar, yattara disindakilerin marjinal faydasi 0.Belki petkovici disarida tutabiliriz.

Kapali defanslarida yattaranin o adam eksiltmeleriyle, 0a inip defansin dengesini bozmasiyla geciyorduk artik o yattaradan eser kalmamis...Nasil bi anda bi futbolcu boyle olur onu anlamiyorum

Forumdan Uzaklaştırılmıştır

Alıntı Outlaw-61 Nickli Üyeden Alıntı

Yattarayi neden oynatmiyor??Nedir bu inat...Ziya Doganin bu davranisi bence cok yanlis. Bir futbolcu problemli olabilir ceza verirsin olur biter ama oynatmazsan hem o futbolcuyu cezalandirirsin hemde TÜM TAKIMI... bizim önde sadece Fatih ve Gökdeniz var Rakip zeki oynadimi bu iki oyuncuyu tutar Trabzonun futbolu cöker...

sende Mehmet Yilmaz,Yattara,Volkan, Tayfun cora var

Hangi Mantikla Thijes,De Haene ve Lee Yongu sahaya sürüyorsun??

THIJESde bugüne kadar hic iyi oyun görmedim....

De Haene sezon öncesi gönderilecekti simdi banko oynuyor...

Ziya Dogan son maclari bi incelesin ve ondan sonra takimi kursun...

Eldeki malzemeyi en iyi biçimde kullanmaya çalisiyor Ziya Hoca, bu konuda Erdal sana katilamiyorum. Ancak son 3-4 maçtir gözle görülür bir düsüs var. Bu motivasyondan da kaynaklanabilir, takimin saha diziliminden de. Yoksa yukarida saydiklarinin skora birebir etki edecegini düsünmüyorum.

Yakisikli bir "10 Numara"ya ihtiyacimiz var. Sorun ancak böyle çözülür kanaaatindeyim. Hami'den sonra 10 numaramiz olmadi.

bana göre ziya hocanin asil ölümcülhatalari daha farkli:

1) 40. dakikada oyuncu degistirmek hangi akla, hangi mantiga, hangi zekayasigar. Gördüysen bir sey, 5 dakika daha sabret, 2.yarida basinda yap degisikligi.. rakip hocaya karsi hamle için neden durduk yere 20 dk. fazladan düsünme süresi veriyorsun ki ??!!

2)D'Haene'nin Hüseyinin yerine oturmadigini daha önce görmüstük. Neden ikinci sefer tekrar deniyorsun ki? Bu adam liberoda defansin bosluklarini iyi görebilen ve bosluklara izin vermeyenbir adam. Bu maçta Erdinç kulübede, D'haene liberoda olmaliydi. D'hanenin liberoda olmadigi maçlarda defans çok acaip sekillere giriyor, darmadagin oluyor.

3)Oyundan Lee degil, Thijs alinmaliydi.

4)Markajda bogulan Fatih'e taktik bir müdahalede bulunmaliydi.Ilk yari boyuncasevgilisiyle dolasirgibi çimlerin üzerinde kolkola gezindi durdu markajcisiylaadam.

Poyraz
    Ziyaretçi

YA HOCAM O ALLAHIN BELASI ANTEP MACINDAN SONRA HER MACTA ADETA YUREGIMIZI AGZIMIZA GETIRIYORSUN,MEHMET YILMAZ GIBI RAKIP FUTBOLCULARI BUNALTAN,GENIS OMUZLARIYLA IKILI MUCADELELERDE TOP KAPTIRMAYAN BIR ADAMI NIYE OYNATMASSINKI HOCAM,LEE NIN KARSI KARSIYA KALDIGI POZISYONDA MEHMET YILMAZ OLSAYDI O GOLUDE KESIN ATMISTI,kopeksaray MACININ TELAFISI YOK BU MACTA YATTARA VE MEHMET YILMAZI ILK 11 DE ISTIYORUZ MUTLAKA...SELAMLAR

!!!

corleone - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

ziya hocayi hiç suçlamamistim ama artik dayanamiyorum türkiye'nin en iyi hücum hattina sahip olan bir takim bu kadar korkak oynayamaz oynamamali bejeke maçi bir bu iki nedir bu futbol anlamadim tam golü atiyoruz bu sefer tersine dönüyor defans hata yapmaya basliyor bunun mantigi nedir? tam tersi omasi gerekmiyor mu? m.yilmazla baslanmaliydi bu bir hata belli ki yattara ya çok çalim atmamasi için uyarida bulunulmus e bu adamin en tehlikeli oldugu zaman çalim atip adam eksilttigi zaman degil mi bunlar nasil çeliskiler? umarim geyse maçinda bu hatalardan döneriz...

sanatik - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya

ben bu meselenin ankaraspor macinda görüsülmesinden yanayim.

ziya dogan hocamiz böyle bir topici hakketmedi.

ibrahim_yattara - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Sakarya

ben bunlari 5 te 5 iken söylemistim beni vatan haini ilan ettiler burada bu takimi elestirmeye izin vermiyorsunuz takim düsüste problemi masaya yatirmaz isek çözemeyiz dedim burasi saksakçilarin skor tahmincilerin sitesi degil problemleri, ve düsüsü görelim dedim millet bana ates püskürdü. o thijs büyük futbolcu diyenlere iki iyi pas atacak diye koca bir orta sahayi katlediyor nazik balerinlerimizi (belçikalilar) hemen defretmeliyiz yoksa puan kayiplarimizdan sonra bu isin bir anlami kalmaz dedim ohooo ne cevaplar aldim bilemezsiniz.

herseye ragmen

en büyük trabzonspor..

ne kadar dogru demisler (biz seni sevinmek için sevmedik trabzonum)

Muhalif - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Hatay

su belçikalilar konusunda bravo diyorum sana nafiz.. ben transfer mevsiminin basindan beri yaziyorum.. belçikadan topçu çikmaaaaazzz.. çiksa bile bu kadar iste..

corleone - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı TesTosTeron Nickli Üyeden Alıntı

elestiriyoruz ziya dogan'a düsmanlik falan yapmiyoruz tabi ki hepimiz hocanin arkasindayiz ama ortada açik bir yanlis var bunu da dile getirecegiz zararin neresinden dönersek kardir inat kelimesi biraz hos kaçmamis sanirim maç sonrai aceleyle yazilmis bir baslik...

#10 Fietra - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Ziya Hoca Antep maçinda yanlis yapti puan kaybettik.BJK maçini biraz sansa bala aldik.Ankara maçinda Ziya Hoca yine hata yapti ki tek Ziya Hocaya yikamyaiz bütün beraberligi yine puan kaybettik.

Biz her zaman Ziya Hocamizin arkasindayiz ancak bu ona yanlislari hatalari söylemeyecegimiz anlamina gelmez.Dost aci söyler misali.

Ziya Hoca'in kaybettigi maçlarin geneline bakarsak "korkak" futbol mantalitesinden kaybetmisiz.Kazandigi maçlara bakarsak genel olarak bakarsak "bireysel" yeteneklerin ortaya çikmasiyla maçlar alinmis.

Bu maçta da nedendir bilinmez yine "korkak" bir futbol sergiledik.Hocamiz medyanin sisirdigi Wederson,Tita,Jaba'dan falan çekinerek mi böyle bir kadro kurdu ki! Antep maçinda da medyanin sisirdigi Taib'den çekinerek bir sistem yapti ve erken doldur-bosalt yaparak puan kaybetti.Burada çekinerek mi böyle kurdu falan benim varsayimlarimdir.

Bu maç sonu Volkan niye yok?

Mehmet Yilmaz neden ilk 11'de degil?

Mehmet Yilmaz'in ilk 11'de basladigi zaman rakip defanstan bir kisiyi pesinde takarak Fatih'in Gökdeniz'in vs. aradan kaçabilecegini ve büyük oranla kaçtigini düsünemedi mi Ziya Hoca?

Thijs ne ise yarar?Sadece sahada gezmeye mi?Açik açik çok sinir oldum.

Ibrahim Ege'nin Thijs'den 10.000 kat daha güzel oldugunu anlayanlar olmus mudur?

Yattara'nin artik ilk 11'de oynama zamani gelmedi mi?

gibi sorular geldi.Ziya Hoca yaptigi yanlislari çok çabuk görüp düzeltmeli ve bir ekleme daha yapayim bu takimda Hüseyin çok önemli bir takim oyuncusudur.Hiç olmadi Thijs'den iyidir!

cabri - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

malatya ve kiev maçindan beri söylüyorum bu takim top oynamiyor diye. ama burda büyük çogunluk skora bakip yorum yaptigi için simdi yavas yavas gerçekleri görme zamani gelmistir onlar için.

trabzon asla kontra ile gol arayacak takim olamaz, hele hele böyle takimlar karsisinda böyle bir oyun anlayisi hiç yakismiyor. ziya dogan korkakligi birakip takima futbol oynatmaya basladigi zaman bende iyi seyler söylerim.

benim fikrim kazansakta kaybetsekte degismeyecek, ben skora göre yorum yapmiyorum. futboldan anlayanlar bu anlayis içinde olan bir takimin asla zirvede kalamayacagini zaten görüyor. bu kafayla haftaya allah yardimcimiz olsun.

özgür

sanatik - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya

Alıntı corleone Nickli Üyeden Alıntı
    Alıntı TesTosTeron Nickli Üyeden Alıntı

elestiriyoruz ziya dogan'a düsmanlik falan yapmiyoruz tabi ki hepimiz hocanin arkasindayiz ama ortada açik bir yanlis var bunu da dile getirecegiz zararin neresinden dönersek kardir inat kelimesi biraz hos kaçmamis sanirim maç sonrai aceleyle yazilmis bir baslik...

Herneyse tartismak olacak elbette.

Konuyla ilgili ben sadece sunu eklemek istiyorum. Ziya Dogan hocamiz simdiki kadro ile hücum futbol oynatmasini mümkün olmadigini yaklasik 2/3 hafta önce bir repörtajinda dile getirmisdi.

Demekki kendiside bu konuyu düsünmüs ama kadro sorunundan dolayi mümkün olmadigini ve kadroya göre systemini kurmus.

Eger Ziya dogan suclayanlar bu önemli konuyu dikkate almiyorsalar tabiiki ziya dogan hep suclu cikacakdir. Elbette hocamizin hatalarida var oluyor. Ankaraspor macindada farkli bir 11 ile cikabilirdi diyorum bende ama oyun anlayisi olarak kadromuz hücum futbolu oynamak icin uygun degil ve bunu ilk önce anlamak gerek.

Kadro konusundada suclanacak son kisi ziya dogandir, zira malatyadan getirdigi futbolcular ts nin iyileri.

NOT:

Konu basligi - "Ziya Dogan Elestirilerimiz" yapabilirmiyiz ?Edited by: TesTosTeron

Analyzer
    Ziyaretçi

Normal mevkileri ile söylüyorum:

1)Petkoviç (Kaleci)

2)Emrah (Defans)

3)Celalettin (Defans)

4)Tolga (Defans)

5)Erdinç (Defans)

6)D'Haene (Defans)

7)Lee Eoul Young (Defans)

8)Adem (Defansif orta saha)

9)Thijs (?)

10)Fatih Tekke (Milli maç yorgunu)

11) Gökdeniz (Milli maç yorgunu)

Bu 11 parantez içindeki tanimlariitibari ile gol atabilir mi? Birakin golü ilk 45 dakikada sut bile atamadi. Ziya Dogan takimimizin sezonu erken açmasindan dolayi meydana gelen form düsüklügünün farkinda. Bu yüzden Antep maçiyla baslayan formsuzlukperiyodunu en az kayipla atlatmak amacinda. Sezonu erken açmamiz hocanin suçu degil. Her maçta terlerinin son damlasina kadar kosan futbolcularimiz makina degil. Bu form düsüklügü normaldir. Zaten form düsüklügü yasarken bugün sahada tel tel dökülen futbolcular (örn. Fatih, Emrah) oruç mu tuttular acaba? Eger oruç tuttularsa saygi duyarim, kendi iradesi olan yetiskin insanlardir ancak bu isin kazasi var, telafisi var. Maç günleri bari oruç tutmayin, kazasini tutarsiniz sonra.

Bu arada belirtmeden geçemeyecegim, Mehmet Yilmaz golü attiktan sonra yedek kulübesindeki sevinç gözlerimi yasartti. Bu takim sampiyonluga inanmis. Birlik olmus. Edited by: Analyzer

cabri - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

ikinci yari takim hücum oynadi ve maçi kopariyordu, ta ki samet in hamlesine cevap veremeyen hocamizin göre göre golü yememize seyirci kalisina kadar.

elinde hücum oynatacak kadro yok ama istedigimizde çok güzel hucum yapabiliyoruz. yattara gökdeniz fatih m.ylmaz gibi futbolculari olan bir hoca böyle bir açiklama yapmissa gerçekten büyük talihsizlik.

TSMareNero - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya

arkadaslar biz bu macin kadrosunu aslinda farkli kurmustuk. naslimi, bi kere kafadan gökdeniz, fatih ve yattara olmayacakti, böylelikle sametin planlarini alt üst edecektik. bu oyuncularin yerine m.yilmaz, ufuk,vede agustin. cok sacma gelebilir ama allah askina söyleyin bu benim cikardigim futbolcular son üc macta ( tamam fatih haric) ne yaptilar. öyle sahada dolasip saklanmakla olmaz. eger sen yildizsan seyirci onu benden cok destekliyo demeklede olmaz. sen cikacaksin maci cevireceksin.haa olmuyomu kalirsin bi devre kenarda, hem rakibin planini bozar hemde kendine ders cikarirsin. evet ziya hoca bunlari yapmasi lazimdi bana göre. sonra arkadaslar yattara yattara diyor ondan adam olmaz diye düsünüyorum, son örnek belediye... onun isi son yarim saat.

kusura bakmayin, bana göre benden büyük TRABZONSPOR lu yok icinizde ama dogruya dogru. ziya dogan bencede biraz daha cesaretli olmasi lazim[img]smileys/smiley19.gif[/img]

Guests
    Ziyaretçi

ankara maçinda tam bir taktik savasi olucakti. ama iki hocada ilk yari defans güvenligini düsünmek istedi. ziya hoca ankaraninin etkili brezilyalilarini ilk yari durdurmayi düsündü. ama samette ilk yari onlan durdurmayi düsünmüstü. tam bir rezalet ilk yari izledik. 2. yari ziya hocave samet hücumu düsününce goller geldi. gol gelir gelmez samet tekrar defansi düsününce beraberlik kaçinilmaz oldu. sezona çok erken basladik. düsüs olucagi belli ilk yari sonuna kadar belli düsüs ve formsuzluklar yasanicak. 2. yari gerçek trabzon sahalarda olucaktir. öneml, olan ilk yariyi en az hasarla geçmek simdilik 2 beraberlik hiçte kötü degiliz.

DeAgLeMaNyAq - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Kadroyu görünce çok sasirdim. Resmen yenilmemek için çikarilmis bir kadroydu...

zisinoli - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Ziya Dogan sasirtmaya devam ediyor. Sanirim bu maratonu kaldiracamayacak. Üzgünüm.

Besiktas maçinda 80 dakika defans oynadik. Herkese yenilen besiktas bizi sahamiza hapsetti. Ankara maçinda defansif kadroyla yine mahkum oynadik. Sonuç iki maçta karambole alinan 4 puan ve bu sekilde devam edilirse...!!!

Guests
    Ziyaretçi

buralara onunla geldik. onunla devam edecegiz. bu zor günleri asacagina gese maçiyla yeniden yükselise geçecegimize eminim. unutmadan oyuncularimiz robot degil çok yüksek tempoda bir hayli fazla maç oynadilar. devre arasinda forvete ve orta sahaya transfer sart Edited by: EsenLerli_ÖzGüR

Trabzonspor Kongre Üyesi

BMN Yönetim Kurulu
    UğurB - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Avrupa Diğer

Arkadaslar,

Su anda tüm takim ve Ziya Hoca mental bir yorgunluk içinde. Milli takimlara giden futbolcular, Ziya Hoca üzerine oynanmak istenen oyunlar ve oyuncular üzerinde puan kaybetmemek zorunda olmanin getirdigi stres. Bunlar oldukça normal. Bu hafta alinan bu beraberlik ileride yasanacak kayiplarin önüne geçecektir. Unutmayalim, Trabzonspor kendisini çok iyi taniyan bir hocaya puan kaybetmistir.

Ziya Hoca'nin yanlislari olmustur ve olacaktir. Ama gelecek hafta GS ye karsi alinacak bir galibiyet bu takimi yeniden havaya sokacaktir. Benim bundan en ufak bir süphem yok.

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)