Sayfa 9 Toplam 9 Sayfadan BirinciBirinci ... 7 8 9
Toplam 225 adet sonuctan sayfa basi 201 ile 225 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Ziya Dogan’in hatalari...

Guests
    Ziyaretçi

tamam yazdiklarinda sapina kadar haklisin ama bi maç her seyin sonu degildir.biz her zaman her yerde takima destek olmak için varizzzzz...

Atmaca - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya

Alıntı mrblacksea Nickli Üyeden Alıntı
    tamam yazdiklarinda sapina kadar haklisin ama bi maç her seyin sonu degildir.biz her zaman her yerde takima destek olmak için varizzzzz...

Malesef arkadasim 1 mac herseyin sonu.Gecen senede Fb yi yenemedik ve sampiyon olamadik.Ya bu sene...

ziya hocanin tek hatasi yattarayla baslamadiysan bare mehmet yilmazla basla gökdenizi orta sahaya çekip mehmetle fatih forvette oynatmasi lazim

Guests
    Ziyaretçi

arkadasim ligde sadece fenerle biz yokuz ki ...

zafer6161 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

YATTARA BENCE BILEREK OYNAMADI VE ADAM SONUNA KADAR HAKLI BU TAKIMDA BELKIDE ENSON KIZILACAK ADAM O GELDIGINDEN BERI ILK DEFA ISLIKLANDIGINI DUYDUM BU MAÇTA ÇOK SUPER OYNASA BILE HAFTAYA OYNAMIYACAGINI BILIYOR VE ZIYA HOCA HER SEFERINDE YENIK DURUMA DÜSMEMIZE RAGMEN YATTARAYI OYUNA KOYUYOR O YÜZDEN YATTARA BÜYÜK SORUMLULUK ÜSTÜN E ALIYOR SANKI TAKIMI BIR TEK O KURTARACAKMIS GIBI

bencede yattara konusunda hakli çikti ziya hoca ama mehmet yilmazi bence biraz daha sans versin

Nereden
    Almanya

Ergün Ata nin bir yazisini okudum gecenlerde ve simdi hakli oldugunu ortaha cikardim. Ziya Dogan hep ayni demesler veriyor böyle maclar öncesi, sakin panige kapilmayin, panik yapmayin sakin olun. Ama sonra Ziya hoca panige giriyor büyük maclarda. Burda herkes hakli aslinda. Ben diyorum Ziya Dogan a destek olalim da gecen sene A.Sebat ve cogu takim GS yendi bize geldiler bizi yendiler ve Sampiyonluk gitti. FB den 0 puan aldik. Sen derbi alamasan Sampiyon olamasin ne kadar öbür maclara yenersen yen. Olsun artik önümüze bakacagiz. Ama FB kolay yenilmiyor ve bizde ara sira puan veriyoruz. Bence Sampiyonluk zor ama neyse.

Saygilar Sevgiler

Simdiye kadar sakinlesmek icin sadece forumu izliyordum, yukarida harun arkadasin yazdiklarina katiliyorum. Sadece su sorularima cevap verin 1- gecen seneki GS,Kiev, bjk gs, fb butun bu maclarda ortak elestiri korkak oynuyoruz, biz teknik direktor degilizde, bu yanlisda neden israr ediyor? Artik kadroyu gorunce betimiz benzimiz soluyor. 2- Senol Gunes 80 lerin sonunda, tekelioglu en kotu oldugumuz donemde bu ezikleri yenmeyi basarmisti, demmekki korkunun ecele bir faydasi yok.Ha bu adam bilbaoyada korkak bir kadroyla cikmisti ama o gelen , birini kendi kalelerine attilar, 3 gol onu kurtarmisti.

3- Ikinci yarida bu hocanin istanbuldaki deplasmanlara dahada korkak bir onbirle cikacagini dusunursek, gecmis tecrubelerden, nasil bu pustlari istanbulda yenebilecegimizi anlamis degilim. Bence hoca cikip taraftara mantiklica tercihlerinin sebebini aciklasin, eger takim hucum oynayamaz, defansif oynamali diyorsa bunu aciklasin ve ona gore orta sahada defans yapacak adamlar alalim, Sommers gibi.

4- yok bir izahi yoksa bizi ikna edecek, sozlesmesi bittiginde kendisine seref veren teklifi yapan sonrada teklifi inkar eden serefsizlerin yardimci antrenorlugune dogru yelken acsin.

Ve tabiiki o Rustuden imza olan cocuklar, azizenin o siritisi, o p... ridvanin yorumlari beni 10 yas yaslandirdi. Yonetim bir sey yapmiyorsa biz taraftarlar bir egitim seferberligi baslatalim, arkadan gelen anadolu cocuklarina ezikleri, 96yi anlatalim, ali seni, katil mafya azizeyi anlatalim yoksa rustu gibi kopekler sempati toplarsa cok 10-12 yaslarinda bjk, fb gs formali laz usaklari goruruz. Bence bu tur egitim kampanyalari BMN ce Trabzon ve karadenizdeki okullarla irtibata gecilerek baslatilabilir. Simdi diyeceksinizki bu cok zor, peki kolay bir zafer varmi arkadasim?

Ha birde o azizenin neyse ceza almak istemiyorum

Forumdan Uzaklaştırılmıştır

daha once içerde berabere kaldigimiz antep maçindan sonra gece 11 de uzunsokakta ziya hoca ile aramda geçen diyalgu yazmistim forumda..yaptigi hatalari (bana göre hata) soylemistim..buyuk bi çogunluk hocayi savumustu...simdi buraya yazmamin sebebi ''ben demistim'' muhabbeti yapmak degil...soylemek istedigim hocanin burnunun dikine gitmesi..hatalarina devam etmesi..

o gün de demistim ve ondan sonra da hep soyledim..bunu sokaktaki çovuk bile çok iyi bilir ki uzun boylu defanslari açmanin tek yolku yerden kisa paslarla verkaç yapmaktir..ama bunu malesef bi bizim yukari yerli anlayamadi..soyledikçe de suçlu hatali oluyoruz(sadece ben degil hocaya hatasini soyleyen herkes)

ve dün aksamki maç açik gosterdi ki hocanin daha oturmus bir sistemi yok..bir takim gol atmak için once gol yemeyi bekler mi?evet yankis okumadiniz gol atmak için gol yemeyi bekledik...madem bizi gole yattara mehmet 2lisi tasiycakti neden bastan onlarla baslamadin..yoksa biz sahaya beraberlige mi çiktik?

eger beraberlige çiktiysak ziya hoca sana güle güle..burasi malatya degil..trabzonsporun hocasisin..trabzonsporun hocasi bu durumlarda sahaya beraberlik için çikmaz..bunu iyi ögren..

neyse galiba yine en güzel yorumu hakan abi(kulaçoglu )yapti:ziya doganin cariyerine bir sampiyonluk eklemesi için 2a ya gitmesi lazim

My - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Aydın

Valla ben her seferinde Ziya Hoca' yi savunanlardanim ama bu kadarda bariz bir sekilde hemen hemen herkesin gördüü hatalari sürekli tekrar ediceeni hiç düsünmemistim. Özelliklede Manchester Tavsanlari' nin karsisinda üstelik herkes avaz avaz sakin hocam ha diye baarirken [img]smileys/smiley13.gif[/img]Su bir gerçekki Ziya Hoca kendine göre hakli sebeplere oturttuu bize göre ise hata olarak nitelendirdiimiz sebeplerden dolayi bizim ona karsi olan güvenimizi sarsti. Insallah hala takimi defans agirlikli oynatma hatasindan döner. Çünkü ben ve benim gibi düsününler Ziya Hoca' yi seviyoruz ve onun bizim hocamiz olarak kalmasini istiyoruz. Aksi olup bu sekilde devam ederse hem sevgisini hem kredisini bitirecek...

Forumdan Uzaklaştırılmıştır Sevgi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Ziya Dogan nin hatalari Ziya DoganMalatya Sporla TRABZON SPOR u ayni kefeye koyuyor.Sn.Dogan basinda bulundugun takim bu serefsizlere senelerce kök söktürmüs bir takimdir hiç bir zaman defansif oynayip bir beraberlik alayim galibiyet olursa ne mutlu bana mantigiyla oynayan bir takim degildir.Eger sen hiç bir büyük maçi kazanamiyorsan bu takimin basinda olmayi haketmiyorsundur.Her büyük maç öncesi ''panik yapmayin kaybedersek dünyanin sonu degil'' gibi demeçler, bu sözlerle bile maçi %50 kaybetmeyi kafaniza koymussunuz maç öncesi kaybetmeyi göze alan bir Teknik Adam bize lazim degil.Kaybedilen maçlar sizin dediginiz gibi sadece bir maç degil maçla beraber çok sey kaybediyoruz o maçlardan, bilemiyorum siz anlayabilirmisiniz bunlari.Sn Dogan lütfen fakir edebiyatiyla klübü yönetmeye çalisan Atay Aktug uda yaniza alarak herhangi bir anadolu klübü nü çalistirmaya gidermisiniz.

Biz TRABZON SPOR uz

Guests
    Ziyaretçi

hocam ne yapmaya çalistigini açikla eger hakli çikarsan burdan kalkip gelicem elini öpmeye.

Harun - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Sakarya

Alıntı mrblacksea Nickli Üyeden Alıntı
    arkadasim seninle ankaragücü maçinda tanismistim.her neyse ya ziya dogaN istifa etmeli diyosun.saçma.bu takimi basarili iken alkisliyan helal olsun ziya hoca diyen biz .....yenilince ziya dogan gitsin diyen yine biz.biz sadece basarilarinda mi ziya hocanin yaninda olcaz anlamadim...
    Yazilan tepkileri sadece fener maçina bakarak(bir maç yenildik ne olacak)yorumlarsaniz herzaman yanilgiya düsersiiniz.Ben Ziya Dogan istifa etmelidir derken sadece fener maçindaki sonuca bakarak vermedim bu karari. Ama maalesef hâlâ bu mantigi yürüten arkadaslar var.Biz tabiki bir maçlik taraftar degiliz ve hatta bunun tam tersine 20 yildir sampiyon olamamis ve gitme imkanimiz oldugu her yerde takimini destekleyen bir taraftariz.

Trabzonspor Kongre Üyesi
    selçukabi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Bursa

Ziya hoca neden hakli biliyor musunuz?

1-Yattara'ya sag taç çizgisine paralel ileri geri kosma ortaya git diyor o hala kendi bildigini okuyor. 2-takima ilerde basalim diyor, özellikle orta saha oyuncularimiz bunu yapamiyor.bu oyunculara çok yetenekli degil ama mücadeleciler diyenlerin alnina saplak atayim.orta alan press yapmak, kazandigi (rakip buyur ederse -alex ki liglerin en çok top kaybeden futbolcusudur, bizim maçta ilk yari 7 ikinci yari 2 top kaybetti) toplari nasil kullanacagini bilemeyen futbolculardan kurulu. 3-mehmet yilmaz geçen seneki bos alan yaratan rakibini yipratan futbolundan niye oldugunu çözemedigim bir sekilde uzak. 4-defansa alternatif futbolcu istedi: erdinç'in yedigimiz gollerdeki pozisyon hatalarina bakin. 5-bu kadar eksiklikten sonra tabikifatih ve gökdeniz de etkin olamiyorlar.

sonuçta ziya hocaya tam destek verilmeli.yani çildirasim geliyor.neden yattarayla ve m.yilmazla baslanilmiyor !!!elbette hoca kör degil ve bizim bildiklerimizin çok daha fazlasini biliyor.o yüzden de trabzonsporun hocasi.

KORKAK FUTBOL....YAZIKLAR OLSUN....BU MU....

ADAM GIBI ADAM PANKART'INI ÇOK BEGENMISTIM...AMA HAKEDECEK HIÇBIR SEY YAPMADI.....(SEBAT-KAYSERI-vb. maçlar HARIÇ)

siz inaniyor musunuz, herhangi bir istanbul takiminin basina kolayina TÜRK getirirler...GETIRMEZLER....TRABZONSPOR, Z.DOGAN için kendini ISPAT yeridir...Neyi ispat etti...S.Aybaba'dan farki ne....

Yaziklar olsun....

Murat BAYRAKTAR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Kocaeli

Alıntı SKY-GUARD Nickli Üyeden Alıntı

KORKAK FUTBOL....YAZIKLAR OLSUN....BU MU....

ADAM GIBI ADAM PANKART'INI ÇOK BEGENMISTIM...AMA HAKEDECEK HIÇBIR SEY YAPMADI.....(SEBAT-KAYSERI-vb. maçlar HARIÇ)

siz inaniyor musunuz, herhangi bir istanbul takiminin basina kolayina TÜRK getirirler...GETIRMEZLER....TRABZONSPOR, Z.DOGAN için kendini ISPAT yeridir...Neyi ispat etti...S.Aybaba'dan farki ne....

Yaziklar olsun....

kardes tamam belki sinirinden ne diyecegini bilmiyorsun ama bu kadar da olmaz... Ziya Dogan bizim için bulunmaz bir insan... Herseyden önce geçen sene bizi sampiyonluk yoluna soktu... Türkiye Kupasini aldik... Ve bu sene... Ziya Hoca kargalarin yaptigi teklife çok güzel bir sekilde cevap verdi... Tamam bizde çok sinirliyiz.. hatta gece uyuyamadim.. iki gündür yemek yiyemiyorum.. çok büyük hayallerim vardi.. maç esnasinda bizde çok bagirdik küfür ettik kavga ettik... daha hiç birsey bitmedi... daha 20 maç var... destegimizi her zamankinden daha fazla verip morallerini en üst seviyeye çikartmamiz lazim... bu kadar agir elestiriyle hiç bir yere varamayiz...

Harun - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Sakarya

Niye elestirilere hep yikici gözüyle bakiyorsunuz .Hiç bir elestiri yapici olamaz mi yani?Biz burda elestiri yaparken o gitsin bu kalsin derken sanmayinki siz destek verenlerden farkimiz var.Biraz daha mantikli olarak herkesin görüsüne saygili olmak gerekir.

ziya hoca aslan gibi hoca bence bi hata arayacaksak biz kendimizde arayalim fatih gökdeniz özellikle yattarayi çok simartmisiz bide bu sune yönetim adam gibi transfer yapmadi nerde parasiz baskan trabzona geliyo

cabri - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

KORKAKLAR KAZANAMAZ!

Bu öylesine bir maç degildi, belkide olmak yada olmamak maçi - geçen sene fenere yenilmesek 7. sampiyonluk gelecekti- .... Bu maç için çikartilan kadroya bakalim,2 hücumcu 8 savunmaci!fenere bakalim alex, nobre, tuncay serhat 4 hücumcu 6 savunmaci![img]smileys/smiley36.gif[/img][img]smileys/smiley36.gif[/img]

Peki maç nerede oynaniyor Avne Aker!! sanarsin ki maçkadiköyde.fenerin evlere senlik defansini bilmeyen yok,ama ziya hocamiz kapanip kontra ataklarla gol aramayi uygun gördü!

Kazanmak için sahaya çikan cesur olan kazandi, gol yememek için sahaya çikan Trabzonspor da haliyle kaybetti. Kalkip petkonun yaptigi hatayi mazeret göstermesin kimse, bu isim petko olur emrah olur ali olur veli olur.... Mühim olan mantalite. Ve bu mantalite asla büyük düsünenlerin sampiyonluk isteyenlerin düsüncesiolamaz. Kadro sampiyonluk için yetererli olabilir ama ziya dogan asla yeterli degil.

Sahaya kazanmak için çikmadigini Hakan Kulaç çok güzel özetlemis, çikardigi kadro gol atmak için yeterli olsaydi golü yedikten sonra hemen yattara ile mehmet i oyuna almazdi [img]smileys/smiley32.gif[/img].Çok iyi tesbit.

gs ye fb ye yenil bsk yi tesadüfen maglub et, geçen sene içerde ayni sekilde gs yenilgisi..... bu korkalikla büyük maç almamiz çok zor ancak bsk maçi gibi dokuz dogurup sansa bala bir golle belki...

Nereden
    İstanbul

Ikinci devre istanbulda fener-gs-bsk maçlarinin oldugunu düsünürsek sampiyonluk tolundabundan sonra kaybedilecek tek bir puanda sampiyonlugu hayal olur. Bence bundan sonra 2. lik için mücadele etmemiz daha dogru olur. Bakarsiniz seneye belki ön elemeyi geçeriz. Ama Ziya ile degil tabi ki....

TSMareNero - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya

arkadaslar üzülerek yaziyorum ama buraya kadar artik.

bu hocanin da elini sIkIp tesekkür edip yollamamiz lazim. buraya kadarmis. nasil samed hoca bir yerden ileriye götüremedi bu hoca da ancak buraya kadar diyor bence.

zaman erkenken...

cok üzgünüm günlerdir ama hersey TRABZONSPOR icin.

Harun-61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

ziya dogan'in arkasindayiz...[img]smileys/smiley32.gif[/img]

Nereden
    İstanbul

Ziya Dogan a destek çikmak güzel bir olay, tebrik ederim ama arkasinda durdugunuz hoca takima aylardir top oynatimiyorsa, 10 kisi kalmis rakibi karsisinda takimi hiçbir varlik gösteremiyorsa bazi seyleri sorgulamak gerekir sanirim.Is olsundiye yada elestirenlere inat olsun diye destek olmak bize birsey kazandirmaz.

Aylardir yaziyorum söylüyorum. 3-4 lük Malatya maçi, 0-2 lik Kiev maçi Trabzonda kazandigimiz gençler maçi.... takim seri galibiyetler alirkende ayni seyi söylüyordum. Bugün gelinen bu durum beni hiç sasirtmiyor, futbol oyununda kazanirken eksiklerini göreceksin, göremezsen iste böyle olur. ilk yari bitmeden sampiyonluktan kopar gidersin. fb 5 puan önde ikinci yari kendi evinde kazanirsa -ki büyük ihtimal fark 8, gs-bsk maçlari da deplasmanda oynanacak. sen rakiplerini kendi evinde yenemiyorsan deplasmanda ne yapabilirsin. Malesef bu is bitmistir. Geçmis olsun.[img]smileys/smiley13.gif[/img]

Akli basinda dedigimiz bütün Trabzonspor yazarlari niye Ziya Dogan i elestirmeye basladi? Destek olmak onlarin aklina gelmiyor mu? Demek bazi kemiklesmis hatalari var Ziya Hocanin.

Büyük adaletsizlik var?
    ?Simdiye kadar hiç bir mazerete siginmadan gücümüzün üzerinde basari sagladik. Takim 1986?dan beri sampiyon olamamis, siradan bir Anadolu takimi durumuna gelmisti. Takimda Aurelio, Oumar, Erman Güracar varken ve bugünkünden daha iyi bir kadroyla küme düsmekten kurtulmustu. Geldigimde takimin 7?nciyle arasinda 4 puan fark vardi. Rizespor karsisinda hükmen kazanilan bir maç da söz konusuydu. Geldik, müthis bir çikis yakaladik. Yine de elestiriliyoruz...?

Yukaridaki Ziya Doganin son aciklamalari fanatikden. bu adam ciddi bizlerle kafami buluyor? Simdiki kadro 13. oldugumuz yildan kotuymus de , Oumar, Erman yokmus simdi de mis mis de mismis.Bu adamlar kim abi, simdi nerede oynuyorlar, barcelonada mi?Biz salak degiliz, simdiki kadronunun imkanlarini bizde biliyoruz. Ziya hoca 'nin basarisi cokusteki bjkyi iki kere yenmek ve turkiye kupasini almakdir, baska takimin altyapisinimi duzeltdi, ne yapti. Ha sebati, kayseriyi herkesle yenerdik. Turgay hocanin bir sozu vardi giderken, dediki " ben birakiyorum ama onumuzde kazanilabilecek 4 garanti mac var, yani anadolunun zayif takimlarini cokda buyutmeyin burada. GS, Kiev, A.Bilbao, Antep, FB bu adama ne hatirlatiyor acaba? Birde korkak degilim diyor, neymis fbye 4 forvetle 60 dk oynamisiz, dogru oynadik ama durum 0-1ken, yani eziklere gol atmalari icin firsat verdikten sonra 4 forvete donduk.

Bu aciklamalardan cikardigim, Ziya dogan daha ders almamis,bakalim sezon sonunda ne olacak, umarim, ben benim gibi dusunenler, ergun ata, hakan kulacoglu gibi yazarlar hep yanilir.Ha birde yine ziyaya tam destek masali anlatmayin, kimse kimseden daha cok Trabzonsporlu degil burada ben bu klubun uyesi olarak elestiri hakkimi kullaniyorum. Ornegin baskanin hatalari var ama o yanlislarinda bu kadar israrci degil onun birakip gitmesini istemiyorum mesela. Sonuc bizde ziyayi destekleyenler kadar bu takimin iyiligini dusunuyoruz.

olmuya arkadaslar zorlamamizinda bi anlami yok..büyük hocaysan büyük takimlari yenmek lazim.niye feneri yenemedik,niye atlaticoyu yenemedik..niye cimbomu yenemedik,derbi almiyoruz zaafimiz orda..uefaya katilamiyoruz,zaafimiz orda..tamam ziya doganin yaptigi basarilari göz ardi edemeyiz,ama ne olur derbileri alsak güzel olmazmi,niye fenere bu kadar yaklasmisken kendi saha ve seyircimiz önündeyenildik.feneri yensek güzel olmazmiydi..çok bisemi istiyoruz takimi sampiyon görmeyi kim istemez..yani anadolu takimlarini yeniyoruz güzel,ama derbide almamiz lazimyani anlicaginiz bana göre suç ziya doganda.

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)