Sayfa 2 Toplam 9 Sayfadan BirinciBirinci 1 2 3 4 ... SonuncuSonuncu
Toplam 225 adet sonuctan sayfa basi 26 ile 50 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Ziya Dogan’in hatalari...

Trabzonspor Kongre Üyesi
    selçukabi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Bursa

Alıntı zisinoli Nickli Üyeden Alıntı

Ziya Dogan sasirtmaya devam ediyor. Sanirim bu maratonu kaldiracamayacak. Üzgünüm.

Besiktas maçinda 80 dakika defans oynadik. Herkese yenilen besiktas bizi sahamiza hapsetti. Ankara maçinda defansif kadroyla yine mahkum oynadik. Sonuç iki maçta karambole alinan 4 puan ve bu sekilde devam edilirse...!!!

Gökhancigim tabi ki her kaybedilen maçtan sonra moralsiz oluyoruz.Ancak sonuçta takima-teknik direktöre ve yönetime tam destek vermeliyiz.Besiktasi Diyarbakir maçinda izledim.Bir çikisi var umarim febeden puan alirlar.Geyseden aldilar.bu bizim için kazanç olacaktir.Takimin iyi oynamamasinin nedenini orta sahaya bagliyorum.buradaki oyuncularimiz yetersiz, press yapmayi beceremedikleri için çok zor top çaliyorlar ve topu da kolay kaybediyorlar.Kanatlarda bal üretemiyoruz.Ziya hoca da Egenin affedilmesini ve buraya takviye yapilmasini istemisti.Simdi hocasinin dedigini yapmayan bir yönetim varken önce Ziya Hoca'nin suçlanmasi bana biraz garip geliyor...

Forumdan Uzaklaştırılmıştır Sevgi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

TRABZONSPOR u çok iyi taniyan bir Samet Aybaba nin takimi nasil durduracagini düsünemeyen buna önlem alamayan ZIYA DOGAN a sastim kaldim valla.Eger karsi hoca takimini taniyorsa ona göre süpriz bir taktikle çikacaksin ,Ziya hocam her maç ayni taktikle kazanilmaz rakip takimlar çözdü artik takimini Fatih-Gökdeniz i durdur al puani mantigiyla çikiyorlar maça.Evet sinirli bir kadron var bu senin suçun degil , ama Inanilmaz derecede yetenekli futbolcularinda var yani Fatih ve Gökdeniz in markaja alinmasi bu takimimi durdurmamali Ankaraspor un defans agirlikli oynuyacagi ortada olan birseydi peki siz niye korktunuz Ziya hocamnedenGökdeniz ve Fatih i orta alna çekip Mehmet Yilmaz ve Yattarayla baslamadiniz oyuna.TRABZONSPOR çok büyük bir takimdir ve hiçbir maçta defans agirlikli oynatilmamalidir.Üzgünüm ama bu futbolla kalitesi yarimiz etmeyen GS bizi ezer geçer.Birakin lütfen takimi korkak oynatmayi.Umarim Ibrahim Ege ye lazim degil diyenler dün aksam ki orta alani görmüslerdir.Adamlar ceza alanimizda çok rahat paslasabildiler dalga geçer gibi.Hüseyin büyükmüssün gerçekten.Biz senin kiymetini bilememisiz.Sevgili yönetim size ve de saksakcilariniza saygilarimi sunuyorum.

Nezaman sahaya Gökdeniz ve Fatih ile çiksak anliyorum bu maç defans yapip kontra atakdan gol atacaz.. yav bizim bunlara ihtiyacimiz yokki Gökdeniz ortsaha oynar Mehmet-fatih-yattara oynatirsin hucum yaparsin Trabzon bukadar aciz olmamili diye düsünüyorum bukadar korkak olmayada gerek yok... zaten bir yattara girdi niye girdi belli degil yatta kari kiz ayaklarina kossun dursun adam kendini bitirismis futbolu unutmus ama onun suçuyok hermaç maçdan önce ibrahim Yattara bagiran sevirnicic bizimdir suç bir adami bukadar simartirmiyacaksin. herkes akli olsun adam gibi top oynasin.

ozcan_asanoglu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

kimse elestirelemez degildir..ziya hoca bizi avrupadan etti korkarim mantalitesizlikten ligden de olacaz...genel olarak bakildiginda iki beraberlik fena degil ama sinyaller iyi degil...

Emorfo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

bir beraberlik alininca hatalar hemen göze batiyor degil mi. maçai kazansaydik kaç kisi bu hatalar üzerinde duracakti. Elbette kimse elestiriemez degildir. Herkese göre Ziya Hoca'ni hatalari olabilir. Ama takimi çalistiran kimin ne kadar formda oldugunu bilen kendisidir. Sunu oynat bunu oynat demek bize düsmez herkes isine baksin...

Nereden
    Amasya

ya su mehmet yilmazi ilk onbirde niye oynatmiyo adam uzun bolyu hemde kac tane orta yabiyorlar ve adami iki kisi tutuyo öbürlerine de yer acar adam ilam ademle thisi oynatcak koy gökdeniz si sag kanata

Muhalif - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Hatay

ya bu mantik yanlis emerfo.. sunu oynat bunu oynat demek bize düsmez diyorsun.. ya sanki bizim dememizle oynatacak o da.. burada herkesin hemfikir oldugu noktalar var.. özellikle m.yilmaz siz maça baslamamiz ve hücümdan çok savunmayi düsünmemiz.. ziya hoca elestirilecek tabi yeri gelince.. zaten bu konuyu nasil kilitlemediniz ona sastim ben! herkes isine baksin tamam da burada hiç mi yorum hakkimiz olmayacak.. ha bana sorarsaniz ziya hocaya gelene kadar onun istediklerini alamayan yönetimi suçlarim önce.. ne yani elinde ofansif ortasaha -yani topla kaleye gidebilecek ve oyun kurabilecek- adam var da oynatmiyor mu hoca? ama m.yilmaz gibi hiç bir ise yaramasa da fatih ve gökdenizin yükünü hafifleterek en azindan defansi mesgul edip onlara pozisyon saglayabilen bir adamin oynamamasi da elestirilmelidir tabi..

selamlar..

zisinoli - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Alıntı Emorfo Nickli Üyeden Alıntı
    bir beraberlik alininca hatalar hemen göze batiyor degil mi. maçai kazansaydik kaç kisi bu hatalar üzerinde duracakti. Elbette kimse elestiriemez degildir. Herkese göre Ziya Hoca'ni hatalari olabilir. Ama takimi çalistiran kimin ne kadar formda oldugunu bilen kendisidir. Sunu oynat bunu oynat demek bize düsmez herkes isine baksin...

Herkes isine bakiyor zaten...

ozcan_asanoglu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

valla, herkesin "isine baktigindan" ben pek emin degilim zisinoli..

Nereden
    Trabzon

Alıntı ozcanasanoglu Nickli Üyeden Alıntı

valla, herkesin "isine baktigindan" ben pek emin degilim zisinoli..

Ne yani forum da tartisamayacakmiyiz ?Elestiri yapamayacakmiyiz ? Görüsümüzü bildiremeyecekmiyiz ?

Bu forumdaki isimiz bu degil mi özcanasanoglu...?

Nereden
    Almanya

Bence Yattara da problem ler cok var. Yattara iyi oyuncu ama huzursuz niye? Beki böylemiydi? Skonto Riga da ilk mac adam 8 dakika oynadi asistini verdi kim atti gölü Mehmet Yilmaz.Beki rovans maci ayni, kayseri maci Dinamo Kiev maci ilk mac ayni. Peki ondan sonra ne oldu adama? Kendisi biliyor ama Yattara geri kazanmamiz lazim, Yattara yarim saat lik oyuncu degil. Mehmet Yilmaz da ayni. Ve Volkan ida sayarim. O niye oynamiyor sasirdim vallaha. Ben Ziya dogani hic elestirmiyorum, ama böyle devam ederse görürüz ne olacak. Samp.ligi gitti, Uefa gitti. Artik lig dedik ama dersin amatör maci dün. Gökdenizin zaten hakemlen ugrasmasindan baska birsey yaptini görmedim. Zaten Gökdeniz forvet oynadimi ne yapiyor? Boyu kücük ne kafa topunu kazaniyor ne dogru dürüst pres yapiyor, artik bilemem. Burada Sampiyonluga oyniyorsak bunlar degismesi lazim. Ben bilemem artik.

TS forever

Nereden
    Trabzon

Alıntı selçukabi Nickli Üyeden Alıntı

Ziya Dogan sasirtmaya devam ediyor. Sanirim bu maratonu kaldiracamayacak. Üzgünüm.

Besiktas maçinda 80 dakika defans oynadik. Herkese yenilen besiktas bizi sahamiza hapsetti. Ankara maçinda defansif kadroyla yine mahkum oynadik. Sonuç iki maçta karambole alinan 4 puan ve bu sekilde devam edilirse...!!!

Gökhancigim tabi ki her kaybedilen maçtan sonra moralsiz oluyoruz.Ancak sonuçta takima-teknik direktöre ve yönetime tam destek vermeliyiz.Besiktasi Diyarbakir maçinda izledim.Bir çikisi var umarim febeden puan alirlar.Geyseden aldilar.bu bizim için kazanç olacaktir.Takimin iyi oynamamasinin nedenini orta sahaya bagliyorum.buradaki oyuncularimiz yetersiz, press yapmayi beceremedikleri için çok zor top çaliyorlar ve topu da kolay kaybediyorlar.Kanatlarda bal üretemiyoruz.Ziya hoca da Egenin affedilmesini ve buraya takviye yapilmasini istemisti.Simdi hocasinin dedigini yapmayan bir yönetim varken önce Ziya Hoca'nin suçlanmasi bana biraz garip geliyor...

Kimseyi suçladigimiz yok, kimseye kirginligimiz da yok ve kimseye destek vermedigimiz. Biz hep yanlarindayiz. Sonuna kadar. Ancak yanlisi belirtiriz Yanlisi yazariz. Ziya hoca son iki maçta taktiksel olarak hata yapmistir. Samet Aybaba'nin taktigi Ziya hocayi bitirmistir ki Samet yerine gelmistir Ziya.

Bu maçta De Haene yi orta saha oynatti , Antep maçindada tolgayi forvet[img]smileys/smiley5.gif[/img]arada olur böyle seyler ama önümüzdeki hafta bütün Türkiye Asil Trabzonu Asil gökdenizi Görücek gs maçinda

Trabzonspor Kongre Üyesi
    selçukabi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Bursa

Gökhan kardesimin üstüne fazla gelmeyin, hepimizin morali bozuk biraz kafamizi dinleyelim yarina birseyimiz kalmaz..[img]smileys/smiley9.gif[/img]

Guests
    Ziyaretçi

Alıntı ekin Nickli Üyeden Alıntı
    Bu maçta De Haene yi orta saha oynatti , Antep maçindada tolgayi forvet[img]smileys/smiley5.gif[/img]arada olur böyle seyler ama önümüzdeki hafta bütün Türkiye Asil Trabzonu Asil gökdenizi Görücek gs maçinda

dhane nin asil yeri zaten orta saha yani hüseyinin oynadigi bölge. burda hocanin hatasi yok. tolga futbola forvet olarak baslamistir. onu geçtik, hiç ileri çikamayan antep defansini havadan geçmeye çalisiyorsak tolgadan baskasini almak zaten saçmalik olurdu. son yazdiklarina katiliyorum ama.

Trabzonspor Kongre Üyesi
    EmrahYalçınalp - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Yattara bence asmis artik... Allah onla ugrasmak zorunda olanlara
    yardim etsin... Baska söze gerek yok. Sag kanatta Lemi'yi hatirlatti
    bana dün gece...

Sol kanatta ne Lee, ne Celo dün iyi degillerdi. Celo'ya birisi
    Trabzonspor'da rakip sahaya geçer geçmez sisirme top atilamayacagini
    anlatmali... (Volkan niye yok, Çaglar'i niye Ordu'ya kiraladiniz)

Fatih kesin dinlendirilmeliydi... Gökdeniz -umarim yaniliyorumdur-
    rakiplerce büyük oranda çözülmüs durumda. Genis alan bulamayinca oyunda
    yok. Bir çare bulmak lazim ama nasil... Insallah formsuz oldugu için
    bana öyle geliyordur...

Thijs... Adamin sadece giyimini çok seviyorum...! Erzurumspor'daki
    Muhammet'in PAF takimindayken bir maçini seyretse, zaten buraya
    gelmekten vazgeçerdi gibime geliyor...

Ooofff, off... Her seye ragmen tam destek!

Sonu güzel olsun, yol çok uzun...

cabri - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

orta sahada kriz yasiyoruz resmen. d hane gibi 3.sinif bir futbolcu ile maça basliyorsak durum çok vahim demektir! zaten bu adamin hatta thijs in sampiyonluga oynayan bir takimda ne isi var? yada söyle söyleyim böyle yabancilari olan bir takimin sampiyonluga oynuyorum demesi ne kadar komik degil mi!

bir tarafta alex, marco, hojdonk bir tarafta dhane, thijs, agustine. kimse kendini kandirmasin lütfen.

ben olsam bu yabancilarin sözlesmesini hemen yirtarim. thijs i de kim aldirmissa parasindan kesip futbolcu izleme komitesinin görevine derhal son veririm. bu yeteneksiz yabancilara tahammül edecegine affet ege yi oynasin. koy ali sen i adami kazan. d hane ye verilen sansin gösterilen tahammülün 5 te 1 ini gösterin elinizdeki yeteneklere baska bir sey istemiyorum.

özgür

Muhalif - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Hatay

genelde böyle seylere karsiyim ama cabri bir yazmis ki sadece[img]smileys/smiley32.gif[/img]düsüyor bana..

Analyzer
    Ziyaretçi

Pekbahsedilmemis çok ilginç. Gökdeniz'i neden forvet oynatiyor Ziya hoca? Orta sahada canavar gibi oynuyordu zaten? Yattara'ya çalim yasagi gelmis besbelli. Bu adam çalim atip ceza sahasi içine kat etmedikten sonra ne ise yarar? Takimin geçen seneki en önemli pres gücü olan orta sahayi tamamen degistirmek hangi akla hizmet? Geçen sene kupa finalinde gençleri dörtleyen orta saha (Ibrahim Ege, Emre Toraman, Gökdeniz Karadeniz, Hüseyin Çimsir) bütün özelliklerini kaybedecek sekle nasil gelir? Bu takimin orta sahasinda Thijs ve Lee banko oynarken, adam yoklugunda Karel D'Haene'ye mum kalinirken, Maxim Romaschenko ile Emre Toraman hangi akla hizmet takimdan gönderilir? Kadrom dar diye sagda solda ziril ziril aglayacagina, geçen sene kritik maçlarda gol atan bu iki futbolcuyu yollamak da neyin nesi oluyor? Dersin ki elimde daha iyileri var yolladim? Hayir efendim. Ne Thijs, ne Karel, ne deLee, Romaschenko, Emre Toraman, Ibrahim Ege üçlüsünün hiçbirindeniyi degil. Bir maç sabret, iki maç sabret, üç maç sabret bekle ki Thijs iyi bir maç oynasin. Yazin ayaginda yara var dedik. Sezon basinda daha yeni uyum saglayacak dedik. Olmuyor iste be. Adam Trabzonspor'da oynayacak kalitede bir adam degil. Haydi açik açik söyleyeyim. Büyük takim oyuncusu degil. Karel de degil, Lee de degil. Yabanci futbolcu sart degil. Zaten bizi kendi alt yapimizdan yetistirdigimiz adamlar sürüklüyor. Emre Toraman'i Thijs için harcadik. Volkan'i Lee için harciyoruz. Bana göre Hasan'i da Petkoviç için harciyoruz.

Ziya hocanin takima geldiginden bu yana sürekli söyledigi bir laf var. "Ben geldigimde takimda birçok futbolcunun kendine güveni kaybolmustu (Emrah, Hüseyin gibi). Ben bu adamlarin yeniden kendine güvenmesini sagladim". Aferin hocam iyi de yaptin. Buraya kadar hersey güzel. Peki madem güvenmek bu kadar önemli, sen niye takima bir gram güvenmeyip 8 defansla sahaya çikiyorsun? Suraya yaziyorum. Galatasaray karsisina, Fenerbahçe karsisina son iki maça çiktigimiz gibi defansif kadrolarla çikarsak hezimete ugrariz. Ankaraspor'lu tembel futbolcu Yusuf bile bizim defansi dagitti. Derbi maçlari düsünemiyorum.

Forumdan Uzaklaştırılmıştır

Alıntı Analyzer Nickli Üyeden Alıntı

Pekbahsedilmemis çok ilginç. Gökdeniz'i neden forvet oynatiyor Ziya hoca? Orta sahada canavar gibi oynuyordu zaten? Yattara'ya çalim yasagi gelmis besbelli. Bu adam çalim atip ceza sahasi içine kat etmedikten sonra ne ise yarar? Takimin geçen seneki en önemli pres gücü olan orta sahayi tamamen degistirmek hangi akla hizmet? Geçen sene kupa finalinde gençleri dörtleyen orta saha (Ibrahim Ege, Emre Toraman, Gökdeniz Karadeniz, Hüseyin Çimsir) bütün özelliklerini kaybedecek sekle nasil gelir? Bu takimin orta sahasinda Thijs ve Lee banko oynarken, adam yoklugunda Karel D'Haene'ye mum kalinirken, Maxim Romaschenko ile Emre Toraman hangi akla hizmet takimdan gönderilir? Kadrom dar diye sagda solda ziril ziril aglayacagina, geçen sene kritik maçlarda gol atan bu iki futbolcuyu yollamak da neyin nesi oluyor? Dersin ki elimde daha iyileri var yolladim? Hayir efendim. Ne Thijs, ne Karel, ne deLee, Romaschenko, Emre Toraman, Ibrahim Ege üçlüsünün hiçbirindeniyi degil...

Selam Savas abi, digerleriyle beraber bu da çok acimasiz bir yorum.

Ziya hoca da gönderilen oyuncular konusunda bunu dile getirmedimi zaten? "Eger transfer yapilmayacagini bilsem, oyuncularimi göndemezdim" diye.
    Daha maglubiyet almadik, tamam 3-4 maçtir parlak bir oyun sergileyemiyoruz ne yazik. Bunun bir çok etkeni olabilir.

Tekrar diyorum; bizde adam gibi bir 10 numara olsaydi bugün bunlari konusmuyor olacaktik. Eldeki malzemeyle olabilecek en iyi kadroyu sunuyor kanaatimce.

Tabi bazi hatalar vardir mutlaka. ancak sunu da bilmek gerekir; hersey göründügü gibi olmayabilir. Unutmayalim geçen seneki çikisi gerçeklestiriken de mimarimiz ayni kisiydi. Ziya Hocaya güveniyorum, kendisinin de birtakim planlari vardir. Yine de ne olursa olsun bu kadar cellat fazla?

Edited by: saglam

ÖNCELIKLE BU KONUYU AÇAN ARKADASI KUTLARIM. NE ZAMANDIR BU KONUDA BISEYLER YAZMAK ISTIYODUM AMA, ADMIN BEYLER SILIYO DIYE YAZMADIM. HAYRET BU TOPIGI SILMEMISLER..

NEYSE KONUMUZA DÖNELIM.ANTEP MAÇINDA GÖRDÜK KI, BUTAKIMA BISEYLER OLUYOR.VE ZIYA DOGAN 90 DAKKA OYUNA MÜDAHALE DEMIYOR. MAÇ 0-0 BITIYOR VE BIZIM BIR TANE NET POZISYONUMUZ YOK. HEM DE KENDI SEYIRCIMIZ ÖNÜNDE. AYIPTIR BE!!! (ZIYA DOGAN'IN ÇIKARTTIGI KADRO VE YAPTIGI SAÇMASAPAN DEGISIKLIKLERI DE CABASI)

ARADA KAZANILAN BI SAKARYA MAÇI(E ONU DA YENELIM ARTIK)VE SONRA BESIKTAS.. ABI KUSURA BAKMAYIN AMA, GÖTÜ BOKLU BESIKTASA KARSI TAMAMEN DEFANS AGIRLIKLI BIR KADROYLA ÇIKIYORUZ YAA. THJIS MI, ADEM MI, HÜSEYIN MI DERKEN ÜÇÜ BIRDEN SAHAYA ÇIKIYO. BU NASIL BIR MANTIK, ANLAMIYORUM. BESIKTASIN AHI GITMIS, VAHI KALMIS. GELEN VURUYOR, GIDEN VURUYOR. BIZIM BU TAKIMA EN AZ 3 ATMAMIZ LAZIMKEN 1 GOLÜ ZOR BULUYORUZ. O DA KONTRA ATAKTAN. MAÇ 1-0. RAKIP 10 KISI. AVNIAKER TIKLIM TIKLIM. AMA NEDENSE ZIYAEFENDI HALA DEFANS YAPTIRIYOR.OYUNA BIR TANE FORVET ALMIYOR. NEDEN?ÇÜNKÜ KENDI DE BESIKTASLI. KENDI TAKIMINA FARK ATMAK YAKISIR MI HIÇ?PEKI SORUYORUM SIZE?SON DAKKA ALI GÜNES'IN POZISYONUNDA HAKEM PENALTIYI VERSEYDI VE GOL OLSAYDI BUNUN HESABINI KIM VERECEKTI???? YAA 1-0 YENDIK AMA BEN YENILMIS GIBI ÜZÜLDÜM. ÇÜNKÜ ORTADA OYUN NAMINA BISEY YOKKK.

GELELIM SON MAÇA. A BE ZIYA HOCAM BE. BU YATTARA'YI, MEHMET YILMAZ'I, HATTA AGUSTINE'YIHANGI MAÇTA OYNATACAKSIN YAA.. ONLARI OYNATMAN IÇIN 3. LIGTEN BI TAKIMLA MI OYNAMAMIZ LAZIM. AMA YOK SEN BU ANLAYISLA O TAKIMA KARSI BILE DEFANSYAPARSIN.FATIH VE GÖKDENIZ BELLI KI YORGUNLAR. SAHADA GEZINIP DURDULAR MAÇ BOYUNCA. ONLAR YEDEK BEKLESE, YERLERINE M.Y. YATTARA IKLISI OYNASA BILE ALIRDIK BU MAÇI. BI KERE ORTA SAHAMIZ ORTA SAHA DEGIL KI. HEPSININ YÜZÜ BIZIM KALEYE DÖNÜK. ALDIKLARI TOPU YA DEFANSA, YA KALECIYE.. ADEM,THJIS,KAREL,LEE BIR ARADA. DAHA NE BEKLERSIN. OYUNA MÜDAHALE DESEN ZIYA HOCA YINE BAKIYOR. SKORDAN MEMNUNMUS GIBI.

FATIH-GÖKDENIZ-MEHMET YILMAZ-YATTARA.. MAHSERIN DÖRT ATLISI DEDIK. TÜRKIYE'NIN EN IYI FORVET HATTI DEDIK. NITEKIM DÖRDÜNÜN BIRLIKTE OYNADIGI BÜTÜN MAÇLARI KAZANDIK. AMA NEDENSE ZIYA HOCA HALA BEN BU TAKIMI DEFANS OYNATACAM DIYE INAT EDIYO. OLDU OLACAK GÖKDENIZI DE DEFANSA ÇEKSIN. SAMPIYON OLMAK ISTEMEZMIS GIBI BIR HALLERI VAR. VALLAHABU SISTEMDE TRABZONUN SAMPIYONLUGU FATIH VE GÖKDENIZIN AYAKLARINA BAGLI.YANI ÇOK ZOR.. OYSA NE GÜZEL GIRIS YAPMISTIK LIGE. HER MAÇ 3'LÜYODUK.

UMARIM YINE O GÜNLERE DÖNERIZ. ÖNÜMÜZDE GALATASARAYMAÇI VAR. VE EGER BU MAÇTA DA PUAN KAYBEDERSEK BUNUN HESABINI KIMSE VEREMEZ!!! ÖZELLIKLE ZIYA HOCA

Trabzonspor Kongre Üyesi
    EmrahYalçınalp - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Fatih'i milli takimda Hakan Sükür'ün alternatifi yapan futbol bilgiinden mahrum beceriksiz basin yüzünden;

1) Yüzü kaleye dönük oynamasi gereken Fatih, ben forvet miyim acaba demeye baslayip markaj altinda kaybolup gidiyor...

2) Analyzer'in da dedigi gibi Gökdenizgibi topla kaleye inebilen bir adami kaleye yakin oynatarak neden en önemli özelligini yok ediyorsun. Adam uzaktan kosup gelecek ki hizini kullansin. Son vurus zaten bir var bir yok,birak adami yillardir oynadigi gibi oynasin.

3) Bence en önemlisi... Yahu, bu ülkede Hakan'a alterntif araniyorsa bunun tek çözümü su an ve muhtemelen gelecek 10 sene için de Mehmet Yilmaz'dir. Çocugu niye küstürürsün? Duba gibi olmus, nerden baksan 4-5 kilo fazlasi var."Kötü oynanir, ama kötü kosulmaz" diye bir deyim vardir futbolda. Adam gittikçe gol vuruslarini da düzeltiyor, oynatsana... Anakara kim ya? Böyle defansif bir kadro çikarilir mi, Trabzonspor'sunsen...

4) Yattara konusunda bir sikinti var ama ne... Adama 'çalim atma' dendiysehangi akla hizmet, adamin baska ne özelligi var. Yok bir tarafina bir sey olduysa da kendi oynamiyorsa, o zaman Yattara kim oluyor, zamaninda Hami'nin bir sey olamadigi Trabzonspor'da. Bir sezonda zaten iki çift bir tekmaçi var adamin. Onlarda da böyle oynayacaksa ne diyelim. Yine de adi Yattara, karsisinda iki adam tetikte... Niye onla baslamiyorsun?

5) Volkan'a ne oldu, niye yok... "Sen bu bölgede 5. adamsin" denerek Ordu'ya gönderdikleri çocugun bir paf maçini izlemisler mi bu karari verenler. Su Lee'ye yilda 750 bin dolar veriyoruz, yazik degil mi?

6) Thijs ??? [img]smileys/smiley36.gif[/img]Erzurumspor'daki Muhammet'e yazik degil mi simdi?

7) Tolga'nin çenesi niye düstü böyle?

8) Form düsüklügü falan hikaye... Böyle seyler olur, lig çoook uzun. Önemli olan su kadroyu efektif kulanabilmek. Bu takim milli takima direkt dört isim veriyor. Gidemeyenlerin içinde de Mehmet Yilmaz, Erdinç, Emrah gibi 3 tane her zaman oynayabilecek isim var O zaman? O zaman cesur olacaksin, topunu rakibe kabul ettireceksin. Dehane'in yerine Mehmet'i almanin neresi cesaret. O adami 40 dakika kenarda oturtman kabahat...

Asil önemlisi bu takimi çok seviyor, hala çok güveniyor, ve sampiyonlugun en güçlü adayi oldugunu düsünüyorum...

TORUN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Bu konuda hep yutkunduk. Hep insandir hata yapar dedik. Ama zeki insanlar yaptigi hatadan ders çikarir diye bekledik.1,2,3,4.Hocam kimsenin ayni hatayibu kadar tekrarlama lüksü yok. Hele 20 senelik sanpiyonluk özlemi çeken bir camianin teknik ekibinin basinda isen ve bu ise bu kadar inanmisken hiç yok.

Ilk riga maçi hadi sezon basi takim hazir degil, rakibi iyi tanimiyor, onlar sezonu nerdeyse yarilamis gibi mazeretler tamam.Bu yanlisindan 80.dakikada döndün tur geldi. çekirgesiçradi.

Trabzondaki Kiev maçi ayni yanlis.Kalecidahil savunma yönüçok agir basan 9 kisi sahada. Bu yanlisindan30. dakikadan döndün. Ama geç kaldin. Çekirgenin bir bacagi kirilmisti.

Bilbao maçi zaten tam bir teknik adam fiyaskosu idi. Takim çok önemli bir maçta3-0 gibi kendine yetecek sikoru yakalamis. Fakat bu arada görünen bir sey var. Orta alan oyundan düsmüs tüm seken toplari rakip topluyor. Rakip ataklari siklasiyor. Hocarüyalarda. Ruyadan uyanana kadar.Tur gitti.

Antep maçi Bambaska bir kurgu. Yillardir futbolun içindeyim ancak,Antep maçinda oldugu gibi bir takimin yarim saat doldur bosaltdiye tabir edilen bir tarzda oynadigina ilk kez sahit oldum. Hocada bu manzarayi seyretti ve Tolgayikule Santrafor olarak saha sürüp buna destek oldu. Oyuna teshisyine yanlis. Tedavi kaçinilmaz olarak hatali.

BJK maçiyineHoca dehasi bir seçim ile,kalecidahil savunma yönü çok agir basan 9 kisi ile sahada.Maç bitene kadar tabiri caiz ise öldük öldük dirildik. Tehlike sinyalleri çok net yandi.

Ankara maçinda senaryo ayniydi. Yine hucum,asist ve gol vurusuyorgun iki savasçiya kalmisti. Rakip diri. Seni cigerine kadar taniyor.Senden korkuyor. Takimi sirtlayan silahlarini külübeye çekmis. Sen korkaklikta onunla yarisiyorsun. Bu kafayla sanpiyonluktan dem vuruyorsun. Olmaz ziya Hocaolmaz.

Edited by: TORUN

Forumdan Uzaklaştırılmıştır Sevgi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

ARAGON-PERHAPS tebrik ediyorum vede tesekkür ediyorum.Çok güzel dile getirmissiniz.Bu kadar olurdu ancak.[img]smileys/smiley32.gif[/img][img]smileys/smiley32.gif[/img][img]smileys/smiley32.gif[/img][img]smileys/smiley32.gif[/img][img]smileys/smiley32.gif[/img][img]smileys/smiley32.gif[/img]

Guests
    Ziyaretçi

aragorn ne demek ziyada besiktasli kendi takima fark attirmadi falan ayiptir bu nasi düsüncedir ya burda herkesin fikirlerine saygi duydum seninde fikrine saygi duyuyorum ama bu kadar saçma bir düsünce olmaz. o kadar besiktasliysa arkasina bakmadan çeker giderdi. yazin belki dogru olabilir ama o bölüm tamamiyle yanlis. ve yazinin o bölümüne katilan arkadaslarida tamamiyle kiniyorum.

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)