Sayfa 1 Toplam 4 Sayfadan 1 2 3 ... SonuncuSonuncu
Toplam 78 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 25 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Menajer Can ÇOBANOGLU Trabzon?la temasta

Tahir - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

can çobanoglu menjerlik görevine gelmek üzereymis.takima faydali olup olamayacagi konusunda fikirlerinizi ögrenmek yönetime bu konuda yol göstericilik yapmamiz gerekdigini düsünüyorum.

Bunlar el birligi ile Trabzonspor'u siradanlastirma hatta küme düsürme hareketinin bir parçasidir. Can Çobanoglu'nun yerine git kendi öz degerlerini o göreve getir.

halil ibo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

"Hiç kimseden çekmedi Süleyman efendi nasirindan çektigi kadar".Öz degerler deyince aklima bu atasözümüz geldi nedense.Can Çobanoglu milli takimda basarili bir menejerlik dönemiyasamistir.Tarafsiz herkes Senol Günes'in milli takimdaki basarisini nasil inkar edemezse Can Çobanoglu'nunda hakkini teslim eder.Iyi bir profesyoneldir.Kulübümüze katkisi illaki olacaktir.

Beni düsündüren baska bir nokta: Yabanci T.D.adayimiz varsa eger böyle bir menejerlik sistemini kabul edr mi ? Yada kendi istedigi kisinin menejerligini tercih etmez mi ?Ama hocada yerli düsünülüyorsa o takdirde birsey diyemeyecegim.

Naim
    Ziyaretçi

Alıntı bumepaf Nickli Üyeden Alıntı
    Bunlar el birligi ile Trabzonspor'u siradanlastirma hatta küme düsürme hareketinin bir parçasidir. Can Çobanoglu'nun yerine git kendi öz degerlerini o göreve getir.
    Menajerlik çok ciddi bir müessese özelikle trabzon gibi bir akim için sart bir olay olduguna inaniyorum umarim yönetim iyi düsünmüstür
    Can Çobanoglu türkiyede bu isi Profesyonel olarak yapabilecek nadir insanlarda birisidir

Arkadas Trabzonun kendi öz degerlerinden olsun demis
    Ben Trabzonlu Trabzonsporlu olup Türkiyede bu isi yapmis veya yapabilecek Kalitede uluslararasi futbol deneyimine sahip türkiyede bu anlamda Görevlerde bulunmus bir kisi hatirlamiyorum
    varsa bu konuda Trabzonun yetistirdigi bu anlamda kisiler varsa bizide bilgilendirirsen sevinirim

Not: haberi bende Haberturkde duydum fakat bugun basinda hiçbir yerde rastlayamadim bir kaynak gösterebilecek varsa memnun olurum

Alıntı ironmaster Nickli Üyeden Alıntı
    Menajerlik çok ciddi bir müessese özelikle trabzon gibi bir akim için sart bir olay olduguna inaniyorum umarim yönetim iyi düsünmüstür
    Can Çobanoglu türkiyede bu isi Profesyonel olarak yapabilecek nadir insanlarda birisidir

Arkadas Trabzonun kendi öz degerlerinden olsun demis
    Ben Trabzonlu Trabzonsporlu olup Türkiyede bu isi yapmis veya yapabilecek Kalitede uluslararasi futbol deneyimine sahip türkiyede bu anlamda Görevlerde bulunmus bir kisi hatirlamiyorum
    varsa bu konuda Trabzonun yetistirdigi bu anlamda kisiler varsa bizide bilgilendirirsen sevinirim

Not: haberi bende Haberturkde duydum fakat bugun basinda hiçbir yerde rastlayamadim bir kaynak gösterebilecek varsa memnun olurum

Çok degil sadece liglerin baslamasina 2 ay kaldi. Hersey belli olur o zaman.

lutfu61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Balıkesir

bence ii olur

can çobanoglunun kalitesi tartisilmaz

kendi özdegerlerimize gelince zaten ne çektiysek bundan çekmedik mi

simdi de td için ünalin adi geçiyo,oldu olacak hamiyide ona yardimci yapin küme düselim

insallah can çobanoglu o göreve getirilir

Naim
    Ziyaretçi

Alıntı ironmaster Nickli Üyeden Alıntı
    Menajerlik çok ciddi bir müessese özelikle trabzon gibi bir akim için sart bir olay olduguna inaniyorum umarim yönetim iyi düsünmüstür Can Çobanoglu türkiyede bu isi Profesyonel olarak yapabilecek nadir insanlarda birisidir Arkadas Trabzonun kendi öz degerlerinden olsun demis Ben Trabzonlu Trabzonsporlu olup Türkiyede bu isi yapmis veya yapabilecek Kalitede uluslararasi futbol deneyimine sahip türkiyede bu anlamda Görevlerde bulunmus bir kisi hatirlamiyorum varsa bu konuda Trabzonun yetistirdigi bu anlamda kisiler varsa bizide bilgilendirirsen sevinirim Not: haberi bende Haberturkde duydum fakat bugun basinda hiçbir yerde rastlayamadim bir kaynak gösterebilecek varsa memnun olurum

Çok degil sadece liglerin baslamasina 2 ay kaldi. Hersey belli olur o zaman.
    ligin basi ligin sonu mevzusunu geç
    Varsa Trabzonlu Trabzonsporlu bir menajer önerin yaz bizde bilelim

Ömer SEVİNÇ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya

Giray Bulak'in yeni t. direktör olacagi gerçeginin bir parçasi sadece.

Ama Can Çobanoglu'nun faydali olacagini düsünüyorum...

Burçak - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Alıntı halil ibo Nickli Üyeden Alıntı

"Beni düsündüren baska bir nokta: Yabanci T.D.adayimiz varsa eger böyle bir menejerlik sistemini kabul edr mi ? Yada kendi istedigi kisinin menejerligini tercih etmez mi ?Ama hocada yerli düsünülüyorsa o takdirde birsey diyemeyecegim.

acaba bu yerli bi hoca ile anlasmaya daha yakin oldugumuzun bi isareti midir ?

Trabzonspor Kongre Üyesi

sbay - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

TEKNIK DIREKTÖR ERSUN OLUR CAN' DA MENAJER

Can Çobanoglubizim takimimizda menejerlik yaparsa çok iyi olurfakat Denizlispor'da kurumsallasma yolunda emin adimlar atiyor o yüzden Çobanoglu ile anlasti hedefleri,adimlari var Denizlî'nin....

Birakip gelirmi Trabzon'a ? Hiç sanmam.

Forumdan Uzaklaştırılmıştır

editEdited by: kuzey_lee

Biz nelerle vakit geöiriyoruz ya.Bizim malzemeci kim olacak yeni sezonda acaba.Sikintiya düsmeyelim.Çimleri kim sulayacak acaba.Ya bunlar nedir.Teknik direktör bulamamissin.oyuncu alamiyorsun her sey bitmis gibi birde menejerlik çikti.Tam sirasi bizim bizim baska hiçbir eksigimiz kalmadi ki zaten.Yok artik iyice ümitsizlige düstüm.Bu yönetimin yiyecegi bir halt yoktur arkadaslar buraya yaziyorum.Halbuki bu yönetim gelirken baya heyacanlanmistim ama fos çiktilar.

Adem Erdoğan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

yaa bunlar hep hikaye yok menacer mis yok bilmem neymis.ADAM GIBI FUTBOLCU ALSINLAR ARTIK..

bordox - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı kuzey_lee Nickli Üyeden Alıntı

can çobanoglu milli takimda ne yapmistir da çok basarili olur diyorsunuz?bizi bilmeyen,hissettiklerimizi hissedemeyen birisinin,futbolculari motive etmek,hocaya yardimci olmak,futblcularla sehir camia arasinda köprü olmasini beklemek abesle istigal olmaz mi?

can çobanoglu milli takimda organize ettigi özel maçlarla,milli takimin maçlarindaki otel kiralamalariyla,kamp tesisi bulmasiyla basarili olarak adlandirilmistir..milli takimlardaki durumla kulup takimlarinin arasinda daglar kadar fark vardir..çok yanlis bir hamle.

eger trabzonsporun bir menajere ihtiyaci varsa orada yani basinda serdar bali var,kadir özcan var, x var y var herkes var..yiginla eski futbolcusu var trabzonsporun su anda profesyonel futbolla ilgilenen..can çobanoglu geldigi takdirde eski yerli oyuncularimiz aleyhinde kampanya baslatacaklardir ki bunda da sonuna kadar haklidirlar.

Çok dogru tespitler.Otel ayarlamak için mi menejer aliyoruz.Biraksinlar bu isleri.

Salih Yazıcı - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

iyi olur bence

bence can cobanoglu iyi isler yapar TRABZONSPOR DA

TEK DILEGIMIZ

Trabzonspor Kongre Üyesi

Nereden
    İstanbul

bnce basarili olur

Murat' - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

menajerlik deyince aklima hep sinan engin gelir gerç.ekten bjknion sampiyon oldugu sene ii is çikarmisti bence...ki dünyada artik her kulüp böle yapiyor bencede dogru bir karar olur

Semih GÜL - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Bursa

Alıntı halil ibo Nickli Üyeden Alıntı

"Hiç kimseden çekmedi Süleyman efendi nasirindan çektigi kadar".Öz degerler deyince aklima bu atasözümüz geldi nedense.Can Çobanoglu milli takimda basarili bir menejerlik dönemiyasamistir.Tarafsiz herkes Senol Günes'in milli takimdaki basarisini nasil inkar edemezse Can Çobanoglu'nunda hakkini teslim eder.Iyi bir profesyoneldir.Kulübümüze katkisi illaki olacaktir.

Beni düsündüren baska bir nokta: Yabanci T.D.adayimiz varsa eger böyle bir menejerlik sistemini kabul edr mi ? Yada kendi istedigi kisinin menejerligini tercih etmez mi ?Ama hocada yerli düsünülüyorsa o takdirde birsey diyemeyecegim.

Yorumunu ayakta alkisliyorum.[img]smileys/smiley32.gif[/img]

Trabzonspor Kongre Üyesi
    EmrahYalçınalp - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Basligi görünce aklima " 'simdi bazi arkadaslar kendi öz degerlerimiz...'diye baslayan yazilarla karsi çikacaklar adama" diye yazmak gelmisti ama çooook geç kalmisim[img]smileys/smiley1.gif[/img]

Can Çobanoglu bence donanim olarak bu isin üstesinden gelebilecek bir adam. Dünya Kupasi dönüsü bakanlari takim otobüsüyle Istanbul turunaalmamasi, Denizli'de ekonomik islerle ugrasip takimda kalmasi için Denizlilerin takimlarini nerede görmek istediklerine karar vermesi gerektigini söylemesi gibi hafizamda olumlu iz birakan icraatlari olmus.

Ama Trabzon'da barindirmazlar, o ayri. "Öz evlatlarimiz" yerel TV'lerde önce adamin maasiyla baslarlar. Sonra stadyumda bir maç sirasinda elektrik kesilir (hiç olmamis gibi), bu menajer ne is yapiyor derler. Sonra 200 ytl'ye "Trabzonspor'da 2000 YTL açik var" diye de bir söylenti çikar. Sonra Zorlu'da kalip viski paralarini kulübün hesabina yazdirdigi, business uçtugu gibi söylentileri istifasinin cebinde oldugu izler. Sonrasini biliyorsunuz...

Hüseyin Çümen - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

kendi özdegerlerimiz de biyere kadar bu isi profesyonel lerin eline vermek lazim menajer bi takim için çok önemli insallah ii olur bide ii teknik direktörle islem tamam

bide yönetimden hiç ses çikmiyo transfer konusunda bence öyle patlaticaklar ki bombalari agzimiz açik kalicakEdited by: husolee61

Egemen - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İzmir

aga sende inanmiyon bu söylediklerine ) isallah elimizdekileri de kaybedip bombayi elimizde patlatmazlar.

can cobanogluna gelince, amaan ne biliim noolacaksa olsun modundayim artik..

Trabzonspor Kongre Üyesi

Nereden
    İstanbul

Alıntı perhaps Nickli Üyeden Alıntı

Basligi görünce aklima " 'simdi bazi arkadaslar kendi öz degerlerimiz...'diye baslayan yazilarla karsi çikacaklar adama" diye yazmak gelmisti ama çooook geç kalmisim[img]smileys/smiley1.gif[/img]

Can Çobanoglu bence donanim olarak bu isin üstesinden gelebilecek bir adam. Dünya Kupasi dönüsü bakanlari takim otobüsüyle Istanbul turunaalmamasi, Denizli'de ekonomik islerle ugrasip takimda kalmasi için Denizlilerin takimlarini nerede görmek istediklerine karar vermesi gerektigini söylemesi gibi hafizamda olumlu iz birakan icraatlari olmus.

Ama Trabzon'da barindirmazlar, o ayri. "Öz evlatlarimiz" yerel TV'lerde önce adamin maasiyla baslarlar. Sonra stadyumda bir maç sirasinda elektrik kesilir (hiç olmamis gibi), bu menajer ne is yapiyor derler. Sonra 200 ytl'ye "Trabzonspor'da 2000 YTL açik var" diye de bir söylenti çikar. Sonra Zorlu'da kalip viski paralarini kulübün hesabina yazdirdigi, business uçtugu gibi söylentileri istifasinin cebinde oldugu izler. Sonrasini biliyorsunuz...

Emrah, geçen yil bu menajerlik konusunda bir baslik açmis, Can Çobanoglu'nu da örnek vererek, menajerlik sisteminin TS'a fayda getirip getirmeyecegini sormustum. Belki hatirlarsin yazilanlari, ama hatirlamasan bile tahmin edebilirsin. Asilamacim menajerlik konusunu tartismaya açmakken, gelen cevaplardan ilki, "Serdar Bali veya kendi öz degerlerimiz dururken neden Çobanoglu" sorusu idi. Kisacasi biz isin özü ile degil de detayi ile ilgilenmeyi çok seviyoruz. ZamanindaSüleyman Hurma da çok iyi idi. Bu konuda yurtdisinda kendini egitmisti ama barinamadi TS'da.

Bir menajer alinacaksa bence de su an en uygun isim Çobanoglu olur. Ben bunu geçen yil da dile getirmistim. Ama asil sorun isim de degil. Bir menajerin bize gerçekten faydali olup olamayacagi, asil bunu tartismak lazim, isim bulunur. Bence takima agabeylik yapacak birmenajer lazim.Edited by: metehan

Tansu Onur Erdoğan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Samsun

arkadaslar trabzonspor bi kurumsal bi yapi birakin bu özevlat muhabbetini bu isi elinoglu yapacaksa gelsin o yapsin can cobanogluda tr de en iyisi süleyman hurma diyen arkadasada tek hareketim budur[img]smileys/smiley7.gif[/img]

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)