Sayfa 11 Toplam 14 Sayfadan BirinciBirinci ... 9 10 11 12 13 ... SonuncuSonuncu
Toplam 330 adet sonuctan sayfa basi 251 ile 275 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Çagdas Atan Trabzonspor?da

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Tunga - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı FORZA61 Nickli Üyeden Alıntı
    Belki dediklerin dogru olabilir...Ama yazdiklarinla TRABZONSPORU küçümsüyorsun...Yazik çok yazik...[img]smileys/smiley5.gif[/img]

Adam gibi iyi bir transfer yerine, orta sınıf bir oyuncuyu Trabzonspor'a yakıştıranlar küçümsemiyor, ben küçümsüyorsam, ya da sen böyle anlıyorsan başka da bir şey demiyorum.

İstanbul'dan her gelen oyuncu, bu camiaya yaranmak için "bizi saf yerine koyup"hep benzer açıklamaları yapıyorsa ve yıllarca süren bu döngü hiç değişmiyorsa ve sen hala bu laf ebeliğini yapanlara değil de bana Trabzonspor'u küçümsüyorsun diyorsan, başka da birşey demiyorum.

Trabzonlu ya da Trabzonsporlu olmayan bir oyuncu, şampiyonlar liginde oynamayı, Trabzonspor'a tercih etmedim diyorsa ve birileri de buna inanıyorsa, ama buna rağmen Trabzonspor'u küçümseyen ben oluyorsam, yazık, ona da yazık.Edited by: simal yildizi

Özsu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

SAGLAM BIR ADAM... milli takima cikma potansiyeli bile gostermisti.. en azindan erdincten tayfundan yararli olacagini dusunuyorum. ancak we ancak sanirim 5 penaltiya neden olmus... bu we bu gibi hareketlerine ceki duzen wermesi gerekir. Birde konusmalarina dikkat etmeli. Biz bjk gibi degiliz. UmArim ilk macnda kendiniz gosterir, milli takima cikar... basarilar

Forumdan Uzaklaştırılmıştır

?Üç yildir her devre arasinda ya da sezon sonunda Trabzonspor?un bana büyük ilgisi olmus ve beni kadrosuna katmak istemisti. Kismet bu sene gelmekmis? dedi.
    .............................

sunu diyen adama sorarlar nerdeydin sen 3 senedir..niye 3 senedir isteniyorsun da gelmedin bu takima..ama tabi bunu demek için onur olmasi lazim biraz,dirayetli olmak lazim..

buyursunlar simdi de devre arasinda ''trabzon nedir ben oraya gitmem'' diyen bilali alsinlar..100 bin dolaraz verdigi için trabzonspora gelmeyen musayi alsinlar..bu kafayla devam

Jackdaniels - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Herseyden önce bu transfer neye göre kime göre yapildi?? Hocasi olmayan bi takima yönetimin kafasina göre transfer yapmasi nasil bi mantiktir?? Bu kafayla isimiz çok zor umarim en kisa zamanda düzeliriz.

Erbay - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alacak baska adam yoktu sanki.Düsündükçe çildirmak istiyorum.Hangi mantikla aldilar Çagdas'i.

Forumdan Uzaklaştırılmıştır Salih61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Alıntı simal yildizi Nickli Üyeden Alıntı

Alıntı FORZA61 Nickli Üyeden Alıntı
    Belki dediklerin dogru olabilir...Ama yazdiklarinla TRABZONSPORU küçümsüyorsun...Yazik çok yazik...[img]smileys/smiley5.gif[/img]

Adam gibi iyi bir transfer yerine, orta sinif bir oyuncuyu Trabzonspor'a yakistiranlar küçümsemiyor, ben küçümsüyorsam, ya da sen böyle anliyorsan baska da bir sey demiyorum.

Istanbul'dan her gelen oyuncu, bu camiaya yaranmak için "bizi saf yerine koyup"hep benzer açiklamalari yapiyorsa ve yillarca süren bu döngü hiç degismiyorsa ve sen hala bu laf ebeligini yapanlara degil de bana Trabzonspor'u küçümsüyorsun diyorsan, baska da birsey demiyorum.

Trabzonlu ya da Trabzonsporlu olmayan bir oyuncu, sampiyonlar liginde oynamayi, Trabzonspor'a tercih etmedim diyorsa ve birileri de buna inaniyorsa, ama buna ragmen Trabzonspor'u küçümseyen ben oluyorsam, yazik, ona da yazik.

Benim yazdigim ilk cümleye dikkat et...YAZDIKLARIN DOGRU OLABILIR...dedim...Yani benim yorumlarina bir lafim yok...Ama eger Cagdas sampiyonlar ligi yerine Trabzonspor gibi bir takima geliyorsun dersen ben de Trabzonsporu küçümsüyorsun derim...Ve hala ayni kanidayim tabi bunu bilerek yapmiyorsun...Ama yazarken sinirlerimize hakim olalim kelimeleri seçerek kullanalim...Tekrar ediyorum benim yorumlarina lafim yok yanliz kullandigin kelimlere çok büyük bir itirazim var bence bunu düzelt...

Saygilarimla...

Harun - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Sakarya

Alıntı smart61 Nickli Üyeden Alıntı
    Alacak baska adam yoktu sanki.Düsündükçe çildirmak istiyorum.Hangi mantikla aldilar Çagdas'i.
    Begenmedigin noktasi nedir söylermisin??

ahmetto - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Haruncum tipini begenmiyorum çagdasin [img]smileys/smiley36.gif[/img]

Forumdan Uzaklaştırılmıştır poetricus - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Fatih Akyel için kurdugum cümleyi tekrarlamam gerekecek. Bu transfer politikasiyla bu cümle hiç tedavülden kalkmaz zaten.

Gelisine son saniyesine kadar karsiydim, ama imzayi attigi andan itibaren futbolcumuzdur. Kabullenir, sonuna kadar destek olur, basarili olmasi için her seyi yaparim.

Bu tip transferlerle gelen futbolculardan bir ya da birkaçinin bize katki saglamasi bu transfer politikasinin dogru oldugunu göstermez.

Kulübümüz için hayirli olsun!Edited by: Poetricus

kelkitli29 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya

niye yaw yakisikli usak[img]smileys/smiley1.gif[/img]

Forumdan Uzaklaştırılmıştır Salih61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Alıntı Poetricus Nickli Üyeden Alıntı

Fatih Akyel için kurdugum cümleyi tekrarlamam gerekecek. Bu transfer politikasiyla bu cümle hiç tedavülden kalkmaz zaten.

Gelisine son saniyesine kadar karsiydim, ama imzayi attigi andan itibaren futbolcumuzdur. Sonuna kadar kabullenir destek olurum.

Bu tip transferlerle gelen futbolculardan bir ya da birkaçinin bize katki saglamasi bu transfer politikasinin dogru oldugunu göstermez.

Kulübümüz için hayirli olsun!

Sayin Hocam elinize saglik...[img]smileys/smiley32.gif[/img][img]smileys/smiley32.gif[/img]

Yazdiklariniza katiliyorum...

ya bukadar iyi oyuncu almisiz, beyenmiyorsunuz valla bana göre cok iyi bir futbolcu, bide umutu aldikmi hayallerimiz gerkcelesir, (Ronaldinho) Umut hic bir farki yok.

Forumdan Uzaklaştırılmıştır Çebi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Alıntı 61*TS*61 Nickli Üyeden Alıntı
    ya bukadar iyi oyuncu almisiz, beyenmiyorsunuz valla bana göre cok iyi bir futbolcu, bide umutu aldikmi hayallerimiz gerkcelesir, (Ronaldinho) Umut hic bir farki yok.

saka di mi, ironi Edited by: BordoMavim

#10 Fietra - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı BordoMavim Nickli Üyeden Alıntı

saka di mi, ironi

Ahmet abi kinaye yapti arkadasimiz bence güzeldi[img]smileys/smiley4.gif[/img]

Forumdan Uzaklaştırılmıştır Çebi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Alıntı #10 Fietra Nickli Üyeden Alıntı
    Alıntı BordoMavim Nickli Üyeden Alıntı

saka di mi, ironi

Ahmet abi kinaye yapti arkadasimiz bence güzeldi

kinaye olmadigi yönünde ciddi süphelerim var

Akın_61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

vallaha iyi bir yedek olur sampiyon olacaksak alternetifli bir kadroya ihtiyacimiz var arti uefa da var....ama benim kizdigim nokta bjk nin istemedigi kalitesiz buldugu oyunvuyu almak....ama madem bu bizim takimimizin formasini giyiyor sonuna kadar desteklemeliyiz hayirli olur insallah.....

Nereden
    Trabzon

Fakir bir adam yolda yürürken bir nal çivisi bulur. Büyük bir sevinçle eve kosar: hanim müjde! Bak bir nal çivisi buldum. Geriye bir at, dört nal, bir yer ve diger çiviler kaldi. Çok yakinda atimiz olacak." der. Çagdas transferi bana bu hikayeyi hatirlatti nedense!...

Harun - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Sakarya

Ne güzel özetlemisin.Burda da fakir olan biziz.Yani Çagdas'i aldigimiza sevinmemiz gerekiyor üzülmememiz[img]smileys/smiley1.gif[/img]

hayirli olsun

kadro zenginligi

AyhanPe - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya

Alıntı Akin_61 Nickli Üyeden Alıntı

vallaha iyi bir yedek olur sampiyon olacaksak
    alternetifli bir kadroya ihtiyacimiz var arti uefa da var....ama benim
    kizdigim nokta bjk nin istemedigi uldugu okalitesiz byunvuyu almak....ama madem bu bizim takimimizin formasini giyiyor sonuna kadar desteklemeliyiz hayirli olur insallah.....

bjk bu futbolcuyu kalitesi buldugu icin göndermedi..bir mactan sonra
    bjk bu taraftarla 10 sene sampiyon olamaz dedigi icin kadro disi
    birakildi ve hakli olarak gönderildi..cagdas da kendi acisindan
    hakliydi..kaliteli iyi bir futbolcu..berbat bjk defansinda yinede fena
    sayilmazdi..

Hasan Cubukcu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya

yorum yazmiyorum anlayan anlar .

yönetimin böyle futbolcularlan bize transfer yaptik diye bize yutturamazsin , hem cagdas gibi F. Akyel gibi futbolcular trabzonsporu bir barut ficisina ceviri diye düsünüyorum.

Nereden
    Trabzon

Alıntı Harun Nickli Üyeden Alıntı
    Ne güzel özetlemisin.Burda da fakir olan biziz.Yani Çagdas'i aldigimiza sevinmemiz gerekiyor üzülmememiz[img]smileys/smiley1.gif[/img]

Dogru fakir adam biziz, ama unutmayalim ki Çagdas da nal çivisinden ibaret. Sevinmemiz gerekiyor ama daha dört adet nal, bir at, bir eyer ya da semer ve at için yol ortada yokken sevinçten deliye dönmenin bir âlemi de yok!Edited by: Poetricus

Hüseyin Çümen - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

yönetim ronaldinho yu alcak adam çirkin tipi bozuk die elestircekler INSAF

AyhanPe - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya

[img]smileys/smiley4.gif[/img]

BordoMavim Yazdi:

61*TS*61 Yazdi:

saka di mi, ironi

yok abe ciddiyim ya :-), cok harika bir futbolcu bana katilmiyormusun öle degilmi dogruya dogru simdi.Edited by: 61*TS*61

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)