Sayfa 3 Toplam 4 Sayfadan BirinciBirinci 1 2 3 4 SonuncuSonuncu
Toplam 78 adet sonuctan sayfa basi 51 ile 75 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Yönetimin yapamadigini ts_fan yapti!!

Barış - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Lucescu imzayi atti!

Bir Trabzonsporlu, Lucescu'ya imzalattigi bos kagidi Nuri Albayrak'a vererek "Baskanim üstünü siz doldurun" dedi.

Besiktas ve G.Saray'la sampiyonluk yasayan Rumen teknik direktör Mircea Lucescu, Trabzon'a imzayi atti! Inönü Stadi'ndaki söhretler maçlarini izlemeye gelen Lucescu'ya Trabzonlu bir genç bos kagit uzatarak hatira imzasi istedi. Lucescu da imzayi atti. Protokol Tribünü'ne Baskan Nuri Albayrak'in geldigini gören Trabzonlu genç "Baskan Lucescu'ya ben bos kagidi imzalattim. Siz üstünü doldurun" diye bagirinca antrenör bulamamaktan dolayi sikinti yasayan Albayrak kahkahalarla gülmeye basladi.

aha da haber sabah gazetesineçikti.Edited by: Oflu144

Colakoglu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Avrupa Diğer

walla gercekten cikmis[img]smileys/smiley4.gif[/img][img]smileys/smiley4.gif[/img][img]smileys/smiley4.gif[/img]

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Taner Gündoğdu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

recep meshur oldun[img]smileys/smiley36.gif[/img][img]smileys/smiley36.gif[/img][img]smileys/smiley36.gif[/img]

eys_61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Gaziantep

sonunda sabahta dogru bir haber çikti [img]smileys/smiley17.gif[/img]

Colakoglu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Avrupa Diğer

helal be[img]smileys/smiley32.gif[/img][img]smileys/smiley32.gif[/img]

Dursun Ali Bahçekapılı - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Luce sonunda imzayi basti

Lucescu, Trabzon'a imza atti! Söhretler turnuvasina gelen Rumen hocadan Trabzonlu bir genç bir imza istedi. Lucescu da gülerek imzasini atti. Nuri Albayrak'in geldigini gören taraftar "Baskan, Lucescu'ya bos kagida imzalattim. Siz üstünü doldurun" diye bagirinca baskan ve Luce tebessüm etti.

< = =text/>

< = src="http://ads1.sabah.com.tr/ad/sbnr.ads?bj1hZjU3ODQ1NCZ3aGF0PXpvbmU6MjU3&exclude= ," =text/>

bu da fotomactan bir haber.Recep vallah bravo

Emre B. - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Recep Abi radyoya da çikti[img]smileys/smiley36.gif[/img].Hangi kanal oldugunu bilmiyorum ama spor haberlerinde çikti

sümela61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

helal be Recep... artik senden yildiz transferler de bekliyoruz... sirf Luce ile bitmez bu is... [img]smileys/smiley1.gif[/img]

Adem Erdoğan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Receeeeeep bidahaki kongrede arakli kanadi olarak oyumuz sana.Lemi çelik senin kadar olamadi beaaahh

Cabri61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Artvin

helal valla resimlerde güzel transfer de

Trabzonspor Kongre Üyesi
    LazAnisT - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Giresun

etoo yeni bir ödül almak için türkiyeye gelecekmis.su iside bi baglasan varya ..

ts_fan
    Ziyaretçi

Baskan'in tribün anisi;

'Sene 1978 stat burasi, karsi tribün kalearkasi ile birlestigi (bahsettigi yer BJK Inönü Stadinda kapali tribün ve orasiyeni açiklabirlestigi yere kadar)yere kadar bizimdi.Bendeo zaman asker olan teyzemin oglu ile maça geldim, biletimiz kalmadi bizde yeni açiga girdik.Orda polisle kavga gürültü ite-kakabizim tribüne geçtik, böylede bir tribün maceramiz oldu' dedi.

Tam bu muhabbetin pesine Baskan'a; 'Baskan'im az çok tribün ortamini da yasamissiniz, hani ne mutlu bize ki tribünü bilen bir Baskan'imiz var diyebilmemiz için bunu canli olarak yasayabilmemiz için bizim su anda basariyamaksimum noktadaki açligimizi gidermelisiniz.Siz bizim içimizdekiözlemleri çok iyi biliyorsunuz, çok darlandik, çok bunaldik Baskan'im.Lütfen bize, bu taraftara yakisani yap, sizde bunu yapacak güçte, makamdamevcut.Vermis oldugunuz vaadleriunutmadikBaskan'im; iki yildiz demistiniz gelin bunu üç yildiz yapin, basariya giden yolda daha saglam adimlar atalim.' dedim.

Ben daha ne diyeyim?[img]smileys/smiley4.gif[/img]Ha bu arada stat isini de konustum; 'Baskan'im görev süreniz 3 yil stat isi öyle oldu bitti deyip, sipsak yapilacak birsey degil, bir proje isi, bir altyapi meselesi, bunu hepimiz çok iyi biliyoruz.Bu konuda taraftardan çok büyük sikistirmalar, beklentilerolmaz hattabu vaadiniz bu yil olmaz da bir sonra kiyil olur ama olur, çünküAlbayrak sözü verdiniz,bu konuda taraftarin size ve yönetiminize karsiopsiyonu vardir.Yalniz transfer konusunda ve bu senezirveyi koyalayacak bir kadronun olusturulmasinda ayni opsiyonu taraftardan beklemeyin, ben bunlari size taraftar kanadindan sicak bilgiler olarak aktariyorum, insanlarin beklentileri sizle ve seçim öncesi sizin vaadlerinizle büyüdü, bunu biliniz.'

Tekke olayindaysa; 'F.Tekke'ye iyi bir teklif gelmesi halinde kulübün menfaatleri dogrultusunda yabanci bir takima verilmesi durumunda büyük bir sikinti yasamazsiniz ancak kendisi Türkiye'den bir takima ki basinda adi geçen bir kulüp var, onlara verilirse o zaman ...' dedim vesonra sustum.Bosluklari kendisi su sekilde doldurdu 'Bizim satilik oyuncumuz yok' Bekleyelim görelim, herseyin hayirlisi.

Nereden
    İstanbul

Abi baskanla taraftar arasindaki köprüyü iyi kurmussun

kutoz
    Ziyaretçi

Recep, hani olur ya baska özel sorularda sormus, ama bir türlü buraya yazamamis olabilirsin. Sayet varsa, hiç çekinme bana özelden yazabilirsin.Bilirim senin ne kadar açik sözlü oldugunu...

Oğuz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Recep, demek o bos kagida imza attiran taraftar sensin. Sanirim dündü. Gazetede okudum. Helal olsun. Ne diyeyim..

bordox - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Bende gazetede okudum,sonra gelismeleri burdan takip ettik.Gerçekten çok hos resimler.

Recep arkadasimiza buhizmetleri için tesekkürler.[img]smileys/smiley32.gif[/img]

Trabzonspor Kongre Üyesi
    UğuR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Trabzonspor'da transferleri kim yapiyor?

Aciz Trabzon yönetimi yakinda gazete ilani ile hoca ararsa hiç sasirmam. Ortalikta birbirinden farkli oyun sitili ile taninmis hoca isimleri dolasip duruyor. Yöneticiler Avrupa?ya dagilmis geziyor. Bazen bazi yöneticiler ayni hocanin kapisinda pisti oluyor. Bir taraftan transferler yapiliyor. Geçen sene Besiktas?in basini yakan defans oyuncusu ve belediyeden bir oyuncu daha?

Acaba bu transfer listesini bir taraftar mi yapiyor diye düsünmeden edemiyorum. Hafta sonu Inönü stadinda ZAMAN gazetesinin düzenledigi geleneksel söhretler turnuvasi vardi. Seref tribününde otururken bir baktim Nuri albayrak gelmis , önde oturuyor. Iki sira arkasinda Luçesku var. Bir formali Trabzonspor taraftari seref tribününe yaklasti. Ilk önce Trabzonspor baskanina ?baskanim bakar misiniz? diye selendi. Baskan baktiktan sonra da luçesku?yu gösterip ?bakin luçesku arkada oturuyor? , Luçesku?ya da dönüp eliyle isaret ederek ?mistir Luçesku ,bu baskanimiz Nuri bey, konusun anlasin? dedi. Onlarda gülümseyerek tokalastilar. Baskan arkaya döndü ve taraftar sayesinde bir süre sohbet ettiler. Sonra bir baktim, taraftar numaralidan Nuri Albayrak?in yanina kadar gelmis. Elinde bir kagit bir seyler anlatiyor. Muhtemelen transfer listesi ?bayagi bir süre baskan inceledi.

Fakat gördügüm kadariyla o taraftar o kadar saf degildi. Çagdas transferini tavsiye etmis olamaz. Fatih Tekke 7,5 milyon avro?ya ezeli rakiplerden birisine gitsin de , yerine 8 tane 3. lig futbolcusu alinsin hiç dememistir.

Ne kadar ilginç degil mi? Istanbul Büyüksehir belediyesi spor?un baskani sirf iktidara yakin diye , sirf Trabzon dogumlu diye , sirf cebinde üç-bes kurusu vardir diye Koskoca Trabzonspor?a baskan oluyor! Sakin yanlis anlamayin. Birakin belediye takiminin baskanini , 2 yil Trabzonspor üyelik geçmisi olan herkesin baskan adayi olabilecegini iyi biliyorum. Sadece aday degil, baskanda olabilmeli. Eger ki inandirici bir proje ve reçeteyle yola çikarsa!

Bu yönetimin siradan ve bilindik söylemler disinda hangi projeyle yönetime geldigini bilen var mi, Allah askina! Allem oldu, kulem oldu , kamuoyunun ve kongre üyelerinin bilmedigi bir isim baskan oluverdi iste. Belediye spor vizyonu ve hedefleriyle?Ilk bombayi da belediyeden patlatti; Gelecegin Oliver kahn?i olarak görülen Ahmet sahin! Yoksa unuttunuz mu? Su kayseri maçinin kahramani. Devami bir düzine transferle geldi. Simdi yarisina yakinindan kurtulmaya çalisiyorlar. Kurtulmasalar ne olacak. Hiç oynatmasan da yevmiyesi ,taksiti ,maasi isliyor.

Bastan söyledik! Bu yönetime Trabzonspor 5 numara büyük. Tek yapacaklari kulübü 4-5 sene öncesine götürmek. Borçlu ve hacizli günlere mars mars?Vahid hocayla olmayacagini sagir sultan duymus ve kör recep görmüsken nasil oldu da tribünden biyik buranlar anlamadilar, henüz çözen yok! Bazi Istanbul medyasi hariç tabiî ki. Onlar için kendilerine en çok malzeme olan , üç büyüklerin döküntülerini gelecek arayan , sadece lige heyecan katan (yani yemekte garnitür olmaktan ileri gidemeyen) bir Trabzonspor ve onun baskani çok degerlidir. Bu sekilde Fairplay ve hep saygili-uslu baskan olma ödülünü kimseye kaptirmaz bizim baskanlarimiz. Takima iki kaliteli transfer yapmayip sampiyonlugu kaybeden ve adaletsizlikler karsisinda sesini çikaramayan Atay aktug onlar için en mümtaz baskandir.

Bu yönetim bindigi dali kesmeye devam ediyor. Gazetelerin palavralari kisa zaman sonra bu yöneticileri tanir mi, Allah bilir! Benim fikrim ve uyarim ?tahtan inmis padisahi sokak dilencisi bile tanimaz?. Isi bilmiyorsaniz bilenlere danisin, bizi de dinlemeyin ama seref tribününde yaniniza oturan taraftara kulak verin!

Bu yazi toplam 2366 defa okunmustur.

Nereden
    İstanbul

Recep Abimesur oldun

Trabzonspor Kongre Üyesi
    AtalaY_BuğrA - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

HEryerde REcep var yaw baksana transfer listesi bile vermis baskana o degil o kagitta bende simdi bu durumda recep piyon da gercek transferi yapan taraftar ben mi oluyorum[img]smileys/smiley36.gif[/img]

#10 Fietra - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı AtalaY_BugrA Nickli Üyeden Alıntı
    HEryerde REcep var yaw baksana transfer listesi bile vermis baskana o degil o kagitta bende simdi bu durumda recep piyon da gercek transferi yapan taraftar ben mi oluyorum[img]smileys/smiley36.gif[/img]

Ehehe[img]smileys/smiley36.gif[/img]Güzel taktik Atalay abi[img]smileys/smiley36.gif[/img]

Trabzonspor Kongre Üyesi
    EmrahYalçınalp - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Flas, Flas, Flas...

Lucescu ts-fan ve Trabzonspor'a haber yolladi. Birazdan!!!

Hüda Topaloğlu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Belçika

Alıntı perhaps Nickli Üyeden Alıntı

Flas, Flas, Flas...

merak ettim simdi

DKaraduman - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı AtalaY_BugrA Nickli Üyeden Alıntı
    ne de olsa BMN li dimi...[img]smileys/smiley2.gif[/img][img]smileys/smiley1.gif[/img]

Trabzonspor Kongre Üyesi

BMN Özel Haber-

Gittigi her takimi sampiyon yapan, umulmadik basarilara imza atan ve son olarak adi Trabzonspor'la anilan Lucescu'yu BMN Haber Brüksel'de buldu ve konusturdu[img]smileys/smiley4.gif[/img]

BMN Muhabirleri Agantha, kullanici isminihatirlayamadigi için foruma giremeyen Güngörve perhaps'in sorularini yanitlayan Lucescu sunlari söyledi:

- Trabzonspor'a kirginim. Sonradan adini ögrendigim R.B ile yillik 2,5 milyon euro'ya bir yili opsiyonlu 4 yilligina anlasmistik. Ben esyalarimi toplamak için Ukrayna'ya gittigimde kolpaya geldigimi ögrendim. Trabzonspor daha ucuza mal ettigi yeni bir hocayla anlasmis. Basarilar diliyorum, ama bana kendisini kulüp yöneticisi olarak tanitan R.B.'ye kirginim.[img]smileys/smiley1.gif[/img] Ben ciddi fedakarliklar yaptim. Trabzonspor'lulugumu kimseye tartistirmam[img]smileys/smiley4.gif[/img]. Gerekirse yardimci hocalik bile yaprdim aslinda. Orada basarili olduktan sonra hedefim Avrupa olacakti. Kafa olarak yorgunum, bu saatten sonra Trabzonspor'a faydali olamayacagimi düsünüyorum.

Haberin fotografi:

Trabzonspor Kongre Üyesi

Alıntı agantha Nickli Üyeden Alıntı
    Alıntı perhaps Nickli Üyeden Alıntı

Flas, Flas, Flas...

merak ettim simdi

[img]smileys/smiley2.gif[/img][img]smileys/smiley4.gif[/img]

Hüdacim ben Luce'nin Recep hakkindaki görüslerini baya yumusattim, aman haa, agzimizdan falan kaçar. Recep agresif bi arkadasimiz[img]smileys/smiley17.gif[/img][img]smileys/smiley1.gif[/img]

(recep, saka haaa... ciddi ciddi adama rastlarsin bi yerde mazallah[img]smileys/smiley1.gif[/img]. Herifin koluna yapisir yapismaz Trabzonspor'luyuz, niye gelmedin dedik, "burda da mi yaaw"gibi bir yüz ifadesiyle"no Trabzonspor, no" diyebildi. Zaten korkutmussun adami...[img]smileys/smiley4.gif[/img]

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)