Sayfa 1 Toplam 2 Sayfadan 1 2 SonuncuSonuncu
Toplam 33 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 25 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: TSCLUB'da TS Üyelerine Ýndirim Olmalý!

Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    43

Standart TSCLUB'da TS Üyelerine Ýndirim Olmalý!

Arkadaslar dikkat ettiniz mi bilmiyorum ama TS Club magazalarinda TS üyesi olanlara indirim yapilmiyor. Bu çok mantiksiz degil mi.Bu durum baska kulüplerde yoktur herhalde.Bordomavi.net'in bu konu üzerinde durmasi halinde durumun degisecegine inaniyorum. Edited by: taylanakca

macka61 - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    36

gerçekten öyleyse bu durumun düzeltilmesi lazim ben yakinda tsye üye olacam devamli alisveris yapiyorum dergiye üye olacam indirim yaparlarsa daha çok destek olunur

Ý.Öztel - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    40

Üyeleri alisverise tesvik açisindan indirimler yapilmalidir. Ayrica ögrenciye de indirim yapilip yapilmadigini bilmiyorum(üyeye indirim yapilmiosa onada yapilmiyordur die dusunuyorum)ama ögrencilerede indirim yapilmasi güzel olurdu.Edited by: ofkopat

Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    43

Ögrenciye de indirim yok üyelere de.Uzun süredir alisveris yapiyorum ve sürekli soruyorum. Bu çok mantiksiz bir uygulama. Hem kulüp üyeliginin artmasini istiyoruz hem de kulüp üyelerine kulübün kendi magazasi indirim yapmiyor. Cevahir alisveris merkezindeki magaza çalisanlari aylardir yeni yönetimden haber beklediklerini söylüyorlar.

Burçak - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon
    Yaþ
    45

ben yanilmiyosam forma falan alirken üyelere indirim falan olacak diye hatirliyorum ama demekki yapmiyolr. ama Trabzonspor üyesinin sembolikte olsa bi ayricaligi olmali. ürün alirken de uygun almali.

Trabzonspor Kongre Üyesi

Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    34

sadece dergiye üye olursan klüb üyelerine indirim yapiyolar

Nereden
    Trabzon
    Yaþ
    45

nasil yani? Trabzonspor üyelerinin indirimlerden faydalana bilmesi için dergiye mi üye olmasi gerekiyor? yoksa söyledigini ben mi yanlis anladim. [img]smileys/smiley1.gif[/img]

Trabzonspor Kongre Üyesi

Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    34

Alýntý forever61 Nickli Üyeden Alýntý

nasil yani? Trabzonspor üyelerinin indirimlerden faydalana bilmesi için dergiye mi üye olmasi gerekiyor? yoksa söyledigini ben mi yanlis anladim. [img]smileys/smiley1.gif[/img]

sadece dergiye üye olursan dergiindirimli oluyo su an

Trabzonspor Kongre Üyesi

Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    34

TS Club?dan babalara özel indirim
    18 Haziran?da kutlanacak Babalar Günü nedeniyle bazi TS Club ürünlerinde indirime gidildi.

<DIV align=center></DIV>Buna göre, bordo ve mavi olarak iki renk seçenegi bulunan damali ve armali kisa kollu taraftar formalarinin satis fiyati 25 YTL olarak belirlendi.

Yeni fiyat uygulamasi yarindan itibaren (07/06/2006) yürürlüge girecek.

Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    36

hele sükür bi indirim yaptilar yola gelmiye basliyorlar

Nereden
    Hakkari

Ts-Club amaçlari disinda herseyi yapabilme kapasitesine sahip artik; tebrikler

trabzon son 2 senedir cok seyler yapti we cok calisiolar [img]smileys/smiley32.gif[/img][img]smileys/smiley32.gif[/img]

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Gürkan - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Samsun
    Yaþ
    46

üye olurken avantajlar arasinda ts club mallarina indirim deniyordu hani nerde buda mi yalaaaaaaan.

Nereden
    Trabzon
    Yaþ
    45

busene kombine bilet alýrken de indirim yokmuþ üyelere.
    2010 - 2011 Þampiyonu Trabzonspor'dur
    Gerçek budur. ☆

frango - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Yaþ
    43

evet bo konu önemli üye olan taraftar ile üye olmayan taraftarýn bencede bi farký olmalý üyelere mutlaka avantajlar saðlanmalý
    sorma neden...
    hamiiiiiii mandýralýýýýýýýý...

fanatik_zuzu - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    35

Alýntý forever61 Nickli Üyeden Alýntý
    busene kombine bilet alýrken de indirim yokmuþ üyelere.
    iþte bu çok saçma.milleti üyeliðe teþvik edecekleri yerde yaptýklarýna bak ya!!
    Senin Için Kan Akitmak Gerekirse TRABZONUM Dünyanin Atar Damarini Keserim,Yok Olmaz Senin Kanin Olacak Dersen Ben Seni Toprakta Da Severim...

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Nytre - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon
    Yaþ
    40

bu konu önemli... üyeliðimizin bir avantajý ve cazibesi olmalý ki olmayanlarda üye olsunlar
    ''Ben kulüp tutmam, çocuk... Çünkü hepsi benimdir. Hem; sivil veya asker toplumun tamamýna hizmet veya kumanda edenler bir kulübü tutsalar bile -görev sýrasýnda- bunu açýklamazlarsa isabet ederler. Aksi halde, otoriteleri sarsýlýr ve tartýþýlýr. Tefrika (ayrýmcýlýk, nifak) yaratmýþ olurlar. O nedenle dikkatli olmalarýný tavsiye ederim." Mustafa Kemal Atatürk (2 Aralýk 1933)

feneri "ampül" aydýnlatýr ancak "güneþ" kendiliðinden ýþýk verir !

Berk Akçay - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon
    Yaþ
    39

TS üyelerine hiç bir indirim yokki zaten çok sinir bozucu bu üyeligin sadece baþkan seçerken aðýrlýgý oluyor baþka bir iþe yaramýyor çok kötü çok
    "Çalýþmadan, öðrenmeden, yorulmadan rahat yaþamanýn yollarýný aramayý alýþkanlýk haline getirmiþ milletler, evvela haysiyetlerini, sonra hürriyetlerini ve daha sonra da istikballerini kaybetmeye mahkumdurlar."

Mustafa Kemal ATATÜRK

CRAZY BOY - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    34

GerÇekten SaÇma Trabzonspor TÖnetÝmÝnÝn Bu ÝÞÝ ÇÖzmesÝ Gerek SallapatÝ BÝr Durum Madem ÝndÝrÝm Yapmayacaklar Fb GÝbÝ Taraftar Karti Çikarsinlar BÖylece Tek Kartla Hem AliÞverÝÞ Yaparsin Hem BÝlet Satin Alirsin Ama Ben Bu YÖnetÝmde O Akli GÖrmÜyorum Bunlar Daha Burnunun Ucunu GÖremÝyor!!!

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Gökhan Bozyiðit - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Kocaeli
    Yaþ
    38

Haziran ayýnda konuþtuðum kulübümüzün üye ve aidat iþleri sorumlusu bana yaklaþýk 17 bin üyeden 5 bininin aidatlarýný ödemediðini söyledi. Hedef 100 bin üye ve durum da böyle iken yönetimin bu konuda bir þeyler yapmamasý gerçekten düþündürücü.

Üyelik kartýmýzý gururla taþýyoruz fakat insanlarý motive etmek için ufak tefek avantajlar da olmalý, kulüp bu konuda gücünü kullanmalýdýr.

Bu konuyla ilgili BMN Ankara ve Bordo-Mavi Trabzonsporlular Derneði olarak neler nasýl yapýlabilir gibi yönetimde gerekli yerlere en kýsa sürede bir rapor sunacaz. Görecez bekleyecez bakalým.

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Kaya - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýzmir
    Yaþ
    41

Ýndirim felan yok maalesef. Garip bir durumu ama alýþtýk artýk bu enteresan garipliklere...
    “Her kim kendini kýymetli bilirse, onun tevazudan nasibi yoktur.”
    Malik bin Dinar

Nereden
    Almanya
    Yaþ
    47

Haklisiniz arkadaslar. Indirim felan yok. Ben üye oldugumda "Hedef 100 bin üye" kampanyasi da baslamamisti. Ama kulüp üyelerinin TS Club magazasindan indirimli alisveris yapabilecekleri vaat edilmisti. Ne yazik ki her Trabzona gidisimde yillik aidatimi ödeyip, ürünlerde üyeler icin indirim olup olmadigini özellikle soruyorum. Maalesef her seferinde "calismalar devam ediyor, yakinda..." cevabini aliyorum. Trabzonspor Üye Karti na sahip olmanin onuru bana yetiyor ancak; devamli Türkiyede bulunan taraftarlarimizin kulüple biraz olsun icli disli olmalarini saglamak yönetimin elinde. Taraftara, "üye olun, size daha sonra isinize yaramayacak bir kart verelim" demeye getirdiginiz zaman kopukluklar basliyor.

Trabzonspor ve TS Club markasi zayif, hatta hic olmayan pazarlama teknigi nedeniyle yillardir hak ettigi kara ulasamiyor. Bu seneki TS Club ziyaretimde de, ürün yelpazesinin zayifligi nedeniyle hayal kirikligiyla ayrildim. Puma formalarinin sadece 3 modeli vardi. Yanlis hatirlamiyorsam sortlari da yoktu.
    Tomurcuk derdinde olmayan aðaç odundur!

N. F. Kýsakürek

Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    36

yani bunda o kadar çalýþýlacak ne var anlamadým çok zor bir þeymi bu salla baþý al maaþý baþka bir þey deðil

Egemen - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýzmir
    Yaþ
    39

bence olmamalý. taraftarým diyen üye de olacak gidip lisanslý ürününü de alacak dergiyi de alacak vs. vs
    ancak imkaný olanlar yapacak bunlarý. olmayanlara zaten biþi demioruz. ama imkaný olanlar neden indirim ister bunu anlayamýyorum. madem destek olacagýz hep destek tam destek..
    Hadi eyvallah..

Naim
    Ziyaretçi

Üyelere indirim baþladý
    TS Club maðazalarýndan üyelerimize yapýlan satýþlarda yüzde 10’luk indirim uygulamasýna tekrar baþlandý. Bir süredir bu doðrultuda sürdürülen çalýþmalarýn tamamlanmasýnýn ardýndan uygulama tekrar yürürlüðe girdi.

Buna göre TSClub maðazalarýndan alýþveriþ yapan kulüp üyelerimiz toplam alýþveriþ bedelleri üzerinden yüzde 10’luk indirim hakký elde edecekler.

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanýcýlar

Þu anda 1 kullanýcý bu konuyu görüntülüyor. (0 kayýtlý ve 1 misafir)