Sayfa 1 Toplam 19 Sayfadan 1 2 3 11 ... SonuncuSonuncu
Toplam 457 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 25 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Vaadlerin Takipçisiyiz..

Standart Vaadlerin Takipçisiyiz..

Trabzonspor'a çag atlatacagim

Bayram AYDIN

Trabzonspor?un baskan adayi, ?Hedefi olan ve Avrupa kupalarinda sürekli mücadele eden bir takim olacagiz. 10 milyon dolarlik bir oyuncuyu transfer edecegim. Stadi bir sene içinde yikip, yenisini yapacagiz? dedi.

TRABZONSPOR?un yarinki olaganüstü genel kurulunda, Özkan Sümer ve Iskender Önal?la birlikte baskanlik için yarisacak olan Nuri Albayrak?in hedefleri büyük. ?Uyuyan devi uyandirip, Trabzonspor?a çag atlatacagim? diyen Albayrak, hedeflerini ve projelerini HÜRRIYET?e anlatti. Trabzonspor Kulübü?nün yillardir iyi yönetilemedigini savunan Albayrak, sunlari söyledi:

Verdigim sözü yaparim

?Böyle sikintili bir dönemde göreve talip olduk. Ben, yapamayacagim islere kalkismam. Bir söz verirsem, mutlaka yerine getiririm. Mevcut yönetimle futbolcular ve teknik heyet arasinda inanilmaz bir bosluk var. Gökdeniz?in olayi, Fatih ve Szymkowiak?in sakatliklari da basarisizlikta önemli etkendi.

Trabzonspor, Türk futbolunun temel taslarindan birisidir. Bordo mavili takimin sampiyonluk yarisinda her zaman olmasi lazim. Eger göreve gelirsek, köklü degisiklikler yapacagiz. Hedefleri olan ve Avrupa kupalarinda sürekli mücadele eden bir takim olacagiz. Sorunlari biliyor ve nester vurmaya geliyoruz.

Projelerimiz hazir

Taraftarlarimiza süper bir transfer sözü veriyorum. Maliyeti 10 milyon dolara kadar olan bir futbolcuyu kendim alip hediye edecegim. Bir isadami arkadasim da ayni sekilde eger biz göreve gelirsek bir futbolcu hediye edecek. Stat projemiz de var. Bildiginiz gibi ben insaatçiyim. O stadi 24 saat çalisir ve gelir getirir hale getirecegiz. Projemiz hazir ve bir sene içinde yikip yenisini hizmete sunacagiz.?

17 Aralik 2005 - Hürriyet

http://hurarsiv.hurriyet.com.tr/goster/haber.aspx?id=3663188 &tarih=2005-12-17

------------------------------------------------------------

"EN AZ 30 BIN KISILIK STAT"

Albayrak, projeleri konusunda da, Öncelikli olarak Avni Aker Stadini yasayan bir kent haline getirecegiz. Kafeteryalara, restorantlari, alisveris merkezleriyle 24 saat isleyen bir düzene oturtacagiz. En az 30 bin kisilik bir stat düsünüyoruz. Baska bir çok proje hayata geçecek diye konustu.

20.1 2.2005 - Günebakis

Yildiz da olacagim stat da yapacagim

Trabzonspor Kulübü Baskani Nuri Albayrak, öncelikli hedefinin Bordo-Mavili camiaya sampiyonluk sevincini yeniden yasatmak oldugunu belirtti. Zor bir görev üstlendigini söyleyen Albayrak, zafere ulasmak için izleyecegi yol haritasini da açikladi. Öncelikli amacinin yeni bir stat oldugunu belirten Nuri Albayrak, 'Öyle bir stat yapacagim ki burada hayat 24 saat hiç durmayacak. Daha sonra da tesisleri daha modern hale getirecegim. Bunlari yaparken, sportif basariyi da ikinci plana atmayacagim. Trabzonspor'a öyle bir futbolcu transfer edecegim ki günlerce konusulacak. Bunun parasini da cebimden karsilayacagim. Daha sonra amatör branslarda Trabzonspor'un varligini herkese hissettirecegim' diye konustu.
    20.12.2005 -Aksam
    http://www.aksam.com.tr/haber.asp?a=19783,2&tarih=20.12. 2005

Sözümüz senettir

Baskan seçilmeden önce ilk röportajini Fotomaç ile yapan Nuri Albayrak, Trabzonspor Kulübü Baskani olarak yine ilk kez Fotomaç'a konustu.

Sözüm senettir

"Yapacagimiz transferlerle Trabzonspor'un 22 yillik sampiyonluk hasretini birlikte bitirecegiz ve taraftarlarimizi sokaga dökecegiz".

Trabzonspor'unyeni baskani Nuri Albayrak, daha mazbatasini bile almadan, ilk kez Fotomaç'a konustu. Albayrak, "Ben Trabzonluyum, verdigim her sözün arkasindayim. Sözüm senettir" dedi. Nuri Albayrak ismi ve yakin çevresinin, sürekli pozitif enerji veren ve dagitan bir yapiya sahip oldugunu belirten yeni baskan sözlerine söyle devam etti:

SONUCU HISSETTIM
    "Bugünedek hiçbir insana negatif bakmadim. Trabzon'a gelisim ve adayligimi açiklayisim ve televizyonlarda yaptigim konusmalar sonunda halk beni adeta bagrina basti ve bana olan güveni doruk noktaya ulasti. Halkin bana olan güveni ve sevgisi delegeye yansidi. Halkin bu coskusuyla yönetime çok rahat gelecegimizi ve yüzde 50'den fazla oy alacagimizi biliyordum. Nitekim ben ve ekibim ezici bir çogunlukla Trabzonspor'un basina getirildi."

MAHCUP ETMEYIZ
    Albayrak,"Siyasi parti yakistirmalarina karsin büyük bir zafer elde ettigimizi belirtmek isterim. Biz yeni yönetim olarak, güvenenleri asla mahcup etmeyecegiz. Yapacagimiz yeni transferlerle Trabzonspor'un 22 yillik sampiyonluk hasretini birlikte giderecegiz ve bordo-mavili taraftarlarimizi sokaga dökecegiz."

BOMBALAR YOLDA
    Transfer çalismalarina hemen baslayacaklarini ve bombalari pespese patlatacaklarini sözlerine ekleyen Nuri Albayrak, "Yeni sezonda sampiyonluga oynayabilecek bir kadro olusturmak istiyoruz. Bu nedenle hem yerli, hem de yabanci oyuncu alacagiz. Ancak transferde hata yapmamak için ince eleyip sik dokumak zorundayiz. Bizim paradan yana hiçbir sekilde sakintimiz yok. Hocamizin istedigi her futbolcuyu alabilecek güçteyiz" ifadesini kullandi.

ISTANBUL ÖNEMLI
    Trabzon disinda oturmasi konusunda yapilan elestirilerle ilgili olarak ise baskan söyle konustu: "Türk futbolunun kalbi Istanbul'da atiyor. Bizler isadamiyiz. Herkes görevini en iyi sekilde yaparsa, Trabzonspor dünyanin her tarafindan yönetilebilir."

O DÜNYA ÇAPINDA
    Nuri Albayrak,
    Gökdeniz konusunda da "O dünya çapinda bir yildiz oluncu. Insani kaybetmek çok kolay kazanmak zor. Biz Gökdeniz'i Türk futboluna yeniden kazandirmak istiyoruz" dedi.

21 .12 .2005 - Fotomaç

Fatih'i veremeyiz

Hedeflerimiz var
    Ingiliz Wigan Kulübü'nün Fatih'i izlemesi konusunda Trabzonspor Baskani Nuri Albayrak, "Kulübümüzden bir futbolcuya talip olunmasi bizi mutlu eder. Fatih bu takim için önemli bir isim. Trabzonspor'un hedefleri dogrultusunda hareket edecegiz" dedi.

Karar hocamizin
    Hüseyin'i de ayni kulübün izledigi hatirlatilan Nuri Albayrak söyle konustu: "Fatih de Hüseyin de bizim sözlesmeleri süren oyuncularimiz. Yildizlarimizi kolay kolay baska takimlara verecegimizi kimse aklina bile getirmesin. Halilhodziç hocamizla oturup konusacagiz."

21 .12 .2005 - Fotomaç

Fatih Trabzon'a lazim

Transferde ismi çok dile getirilen Fatih Tekke için resmi bir teklif gelmedigini, geldiginde degerlendirebileceklerini söyleyen Albayrak, Ama Fatihi satma düsüncemiz yok. Sampiyonluk için güçlü bir ekip kurmak istiyoruz dedi.

Trabzonspor Baskani Nuri Albayrak, yildiz oyuncu Fatih Tekke için, Ingiliz Wigan takiminin resmi bir teklifte bulunmadigini söyledi. Suanda Trabzonspor�un paraya ihtiyaci olmadigini belirten Albayrak, �Kulübümüze gelen bir bilgi yok. Oyuncumuz da gitmeyi düsünmüyor. Ancak bir teklif gelirse, bunu degerlendiririz. Ama Fatih�i satma gibi bir düsüncemiz yok� dedi.

STAT PROJESI HAZIR

Sampiyonluga oynayacak güçlü bir ekip kurmak için ugrastiklarini ifade eden baskan Albayrak, �Bize uyum saglayacak, 3-5 yil bizi tasiyabilecek oyunculari almak istiyoruz� diye konustu. Hüseyin Avni Aker Stadi için çalismalara basladiklarini söyleyen Albayrak, �Projelerimizi hazirladik. Önümüzdeki hafta da Gençlik ve Spor Genel Müdürlügü�ne giderek, çalismalarimizi hizlandiracagiz� dedi

23 .12 .2005 - YeniSafak

2007 bizim
    3 Aralik 2005 Cuma
    > Haber: HASAN SARIÇIÇEK
    > Fotograf: Cemil Saglam

?2 yil sonra sampiyonuz?
    ?Dünya elimizin altinda.. Kimse bizi futbol fakiri sanmasin? diye söze girdi Trabzonspor?un yeni baskani Nuri Albayrak... Mütevazi, karayagiz bir Anadolu yigidi edasiyla devam etti: ?Bordo-mavili renklere olan tutkumuz 1974 Türkiye Kupasi?nda basladi. 2. Lig takimi Trabzonspor, 1. Lig?de sampiyonluga oynayan F.Bahçe?ye kök söktüren bir oyun sonrasi maçi 3-2 kaybetmis ama Didi?nin övgüsünü almisti. Bundan etkilendim ve bu kulübe baskan olmayi o gün kafaya koydum!? Albayrak, ?2 yil Tayyip Bey?in oynadigi Erokspor?un, 7 yil da Istanbul Belediye?nin baskanligini yaptim. Bu sürede sifir bütçe ile aldigimiz kulübü 2.5 trilyonluk bir kaynaga kavusturduk. Tam 15 futbolcu yetistirip sattim. Bunu bilenler baskan olmam için baski yaptilar. Haci babama ve 7 kardesime danisip, seçime girdim ve büyük bir teveccüh gördüm? diye konustu.

?2 yildiz sözüm var!?
    ?Sike ve mafya futbolu bir dönem kirletilmis olabilir. Bizim felsefemizde esas olan temiz futbol. Hedefimiz 2 yilda Trabzonspor?u sampiyon yapmak. Sonra Avrupa?da bir yerlere tasimak. Ama daha önemlisi su; Trabzon bir futbol sehri, öze dönüp, alt yapidan dünya futboluna yildizlar yetistirecegiz. Bunun için Trabzonspor?un eski yeni tüm zenginliklerini harekete geçirecegiz. M.Ali Yilmaz, ?Üzerimize ne görev düserse yapariz? dedi. Agaoglu grubu bir yildiz sözü verdi. Menajerler her gün bir yigin futbolcu ismiyle geliyorlar. Biz hocamizin istedigi ve Trabzon?a uyum saglayacak iki yildiz alacagiz. Bir de sehri 24 saat canli tutacak 60 bin kisilik stat yapacagiz. Bunun için, 10 milyon dolarlik bir kaynak hazirladik. Fatih Tekke?yi birakmak istemiyoruz. Ama cazip bir teklif olursa degerlendiririz. Gökdeniz bir hata etmis ve cezasini çekmis, onu kazanmaktan yanayiz!?

?Biz aileden tüccariz!?
    ?Gazete patronuyum ama medyayi sevmiyorum. Ölçü, insaf ve saygi yok. O yüzden benim gazetemde saygi ön sart. Mesut Yilmaz döneminde 2.5 yil sorusturma geçirdim. Fakat bir sey bulamadilar. Sermayenin yesili, kirmizisi, siyahi olmaz. Biz babadan tüccariz. Basbakanimiz Recep Tayyip Erdogan Bey?le tanismadan önce de tüccardik. Nitekim Silahli Kuvvetler?in yarisini biz giydiriyoruz. Iddialar dogru olsa bize is verirler miydi? Insaat, tekstil, motorlu araçlar ve medyada variz. Belediye ve devletle olan islerimiz ise özel sektördekilerin yüzde 10?u bile degil. Yilda 2 bin 500 traktör üretiyoruz. Bunlari hiç gündeme getirmiyoruz.?
    ------
    Iki yildiz ve dünya kulübü
    Yeni baskan Nuri Albayrak, iki yildiz alacaklarini ve uzun vadede Trabzonspor?u dünya kulübü yapacaklarini söyledi. Baskan, ?Almaya degil vermeye geldim. Kavgaya degil, dostluga geldim? dedi ve ekledi, ?Federasyon seçiminde oyumuzun rengi belli olmadi. Ilhan Cavcav?in F.Bahçe hakkindaki sözlerini bir spor adamina yakistiramadim. Havuzdan ayrilmayiz. F.Bahçe de havuzun disina çikmayi düsünmemeli. Süper Lig, bu ligdeki takimlarin ortak ürünüdür?

23 .12 .2005 - Türkiye

Yukaridaki gazete haberleri yönetimin kongre öncesi ve sonrasinda bizlere; yani Trabzonspor taraftarlarina ve camiasina bulunmus oldugu vaadlerdir.
    Artik zamani geldi.Simdi bu vaadlerin tutulup icraata dökülme vaktidir. Trabzonspor taraftarlari olarak bizler bu vaadlerin takipçisi olacagiz.
    Insaallah sonunda asagidaki grafiklerden 2. si tecelli ederde bizde 25 yillik hasrete son verebiliriz.

Zeki Çelenkoğlu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

insallah dediklerini yaparlar.. bakalim... bekleyip görecegiz...[img]smileys/smiley18.gif[/img]

Forumdan Uzaklaştırılmıştır tsmaniac - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

hersene ayni sey uykum geldi yatacam neyse artik seneye

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Erdem Keser - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

ya kardesim yapmayin boyle yaa daha bismillah sezon yeni bitti nedir bu valla yazacak sey bulamiyorum nekadar merakliyiz insanlari bu kadar cabuk elestirmeye sanki transfer zamani bitti oyuncu alamdikta adami soktugunuz hale bakin yakisiyomu trabzon baskanini kotude olsa kendi takiminin baskanini yukarda actigin bolumde alay eder gibi kucuk gormek insan kendi baskanina bunu yaparsa digerlerinin bize yaptiklari az bile kalir biz bu kafayla daha cok beklerizzz yaziklar olsun ne diyeyim daha bisey belli olmadan yok yildiz almadi yok sozunde durmadi dedigim gibi biz daha cok beklerizzzzzzzz

zanoylu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Sinop

'' Bir yilda stadi yikip yerine yenisini yapacagim ,projem hazir '' Desenize 3-4 aya kadar stadimiz hazir....Nerde söz,nerde senet Anlasilan baskanin basinida bu balonlari yer..

Barış - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

@devbey

ne olursa olsun o kulübün baskani,karikatürlerle onunla dalga geçmek yanlis olur.

kaldi ki transfer sezonu açilmadi bile,adamin ne yaptigini ne ettigini nerden biliyorsun..sabredecez bi süre.

Cenkhan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

O animasyon olmamis kardesim, Ahmet Çakar gibi "Ben sana adam degilsin demiyorum, adamsan yaparsin diyorum" tarzi laflar bize yakismiyor. Lig geçen hafta bitti, transfer sezonu basladi, nedir bu önyargi hala anlamis degilim.

FERO61
    Ziyaretçi

lig biteli 1 hafta olmadi...ayip

simdiden negatif bakanlari kiniyorum, trabzonsporlu olamazsiniz siz...adamlar 1 hafta icinde ronaldinhoyumu sürsünler sahaya ...SABIR

acayip ayar oldum su negatif yazanlara ...adam her dalda iddali insaat, medya,textil.......adamda hersey var daha ne istiyorsunuz.....

yaziklar olsun size sizi siddetle kiniyorum

Nereden
    Sinop

Stad ne oldu arada güme gitti.Yapamayacaksan demiyeceksin yok projem hazir bir yilda dikerim,iste kapasitesi bu olacakfalan,kimi uyutuyo anlamadim.Gazetenin birinde animasyon bi resim çikti hepsi bu

Alpayer - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Kocaeli

bencede o animasyon olmamis.

Nereden
    Sinop

Alıntı FERO61 Nickli Üyeden Alıntı

simdiden negatif bakanlari kiniyorum, trabzonsporlu olamazsiniz siz...adamlar 1 hafta icinde ronaldinhoyumu sürsünler sahaya ...SABIR

acayip ayar oldum su negatif yazanlara ...adam her dalda iddali insaat, medya,textil.......adamda hersey var daha ne istiyorsunuz.....

Az kaldi bir senenin dolmasina yeni sezonda hagi stada gidecez bakalim maça....yapamazsa yaziklar olsun mu

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Nereden
    İstanbul

Alıntı zanoylu Nickli Üyeden Alıntı

Az kaldi bir senenin dolmasina yeni sezonda hagi stada gidecez bakalim maça....yapamazsa yaziklar olsun mu

arkadsim galiba takip etmiyosun yeni stadi yapmak için avniakeri yikmayacaklar yani stad yapilana kadar avniakerde oynicaz yani maclarimizi oynayacak stad buluruz sen kafani yorma adamin yapacaklarini bilip bilmeden atip tutmayalim

Nereden
    Sinop

Alıntı chovy Nickli Üyeden Alıntı
    Alıntı zanoylu Nickli Üyeden Alıntı

arkadsim galiba takip etmiyosun yeni stadi yapmak için avniakeri yikmayacaklar yani stad yapilana kadar avniakerde oynicaz yani maclarimizi oynayacak stad buluruz sen kafani yorma adamin yapacaklarini bilip bilmeden atip tutmayalim

Takip etmesine ediyorumda senin cevap biraz alakasiz olmus.1 yil içinde yeni stad görecektik,yapilip bitmisse bak onu takip edemedim dogrudur.

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Nereden
    İstanbul

nedir bu acelen daha 8ay in var bekle olur zaman herseyin ilaci

Emre Emiroğlu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Beyler... Yönetimi Transfer Anlaminda Elestirmek Dogru Olmayabilir.. Fakat Stat Konusunda Agir Elestirileri Hakediyorlar.. Lig Biteli 1 Hafta Oldu.. Transferlerin Basmamasi Dogal SAyilabilir. Fakat Besiktas Macinin Trabzonda Oynanmayacagi Kesinlestikten Sonra Stadin Yikimina Baslanmaliydi. Mademki Hazirdi Projen Mademkii 1 Yilda Bitecekti Insaat Neden Hala Bekliyosun.. Madem Projede Kaynakta Hazir Neden Hala Icraat Yok ? Lig Biteli 1 Hafta Olmus Olabilir.. Transferde Anlayis Gösterilebilir Ama Stat Konusunda Gösterilemez. Yikima COktan Baslanmaliydi.. Acikcasi Benim Ne Transferden Nede Stattan Hiçbir Beklentim YOk.

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Nereden
    İstanbul

sen zaten mesajinda nerde oynicaz diye sormuyomuydun bende cevap verdim stad yapilana kadar avniakerdeyiz

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Nereden
    İstanbul

Alıntı lazmania Nickli Üyeden Alıntı
    Beyler... Yönetimi Transfer Anlaminda Elestirmek Dogru Olmayabilir.. Fakat Stat Konusunda Agir Elestirileri Hakediyorlar.. Lig Biteli 1 Hafta Oldu.. Transferlerin Basmamasi Dogal SAyilabilir. Fakat Besiktas Macinin Trabzonda Oynanmayacagi Kesinlestikten Sonra Stadin Yikimina Baslanmaliydi. Mademki Hazirdi Projen Mademkii 1 Yilda Bitecekti Insaat Neden Hala Bekliyosun.. Madem Projede Kaynakta Hazir Neden Hala Icraat Yok ? Lig Biteli 1 Hafta Olmus Olabilir.. Transferde Anlayis Gösterilebilir Ama Stat Konusunda Gösterilemez. Yikima COktan Baslanmaliydi.. Acikcasi Benim Ne Transferden Nede Stattan Hiçbir Beklentim YOk.

kardesim stadi yikmayacaklar zaten baska biyere yapilacak

Nereden
    Sinop

Hayir yani kimse çikip bir seyde söylemiyor yönetimden biz bu tarihi verdik ama su,su,su, nedenlerden dolayi olmadi,olamadi veya gecikti.Simdilik hasir alti nasilsa taraftar hoca ve transfere odaklandiya bu arada 3-4 ay daha bu olay kaynayacak.Sonra ufak bir hareketlenme heyet gelir inceler sonra gelsin kongre zamani eeee.Etütü yaptik ,projeyi hazirladik,finansman ayarliyoruz eeee seneye kazmayi vuracaz nere gitti 2 caanim sene

gerçekefsane - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

stad konusunu elestiri yapan arkadaslarimiza

bürokratik islemlerin nasil oldugunu biliyorlarmi, insaat isiyle ugrastilarmi ? stad Trabzonspor'un tapulu malimi.

Nereden
    Sinop

Pardon arkadasa sordun ama konunun içinde olunca cevap vereyim.

Bizim baskanimiz gibi bürokrasinin,kerhen siyasetin ve devlet kademelerinde çalismis ve is adami olan bir insan bu sözü veriyorken bu isin bahsettigin yönlerini bilemeyecek ve bihaber oldugunu kimse iddaa edemez. O zaman niye bu söz kim aldatiliyor burda,bu söz oy içinmiydi eger öyleyse bak iste bu isi becerdi sayin baskanimiz

gerçekefsane - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Trabzonspor Yönetim üyeleri görev süresi içerisinde stad konusunda verdikleri vaadleri yerine getirmezlerse, yeniden göreve talip olmazlar.[img]smileys/smiley2.gif[/img]

Ben baskan adayi olsam, ortalama 10 bin kisiyle maçlarimi oynuyorsam, stad projesi sözü vermem, böyle bir girisimde bulunmam.

Trabzon'da Seyirci maça gelmiyorsa stad yapmanin ne geregi var. saha zeminini yenilerim. olur biter.

Nereden
    Sinop

Dogru söze ne denir...

her ne olursa olsun baskanimizi böyle bir karikatürde veya animasyonda kullanmak çok yanlis.. o animasyonu yapan arkadas da hatasini anlamistir herhalde.. birlik ve beraberlik içinde daha iyi günler görecegimize inaniyorum... kimseye karsi önyargili davranmamaliyiz.. baskanimizin vaadlerini hep birlikte bekleyip görecegiz..

Bütün dünyada devlet baskanlarinin basbakanlarin(ülkemizdede
    bunun kedili versiyonu yapilmisti.) en zülfiyare dokunurcasina
    karikatürleri çizilmekte ve kimsede bunun yanlis oldugunu
    düsünmemektedir. Ayrica benim yapmis oldugum çalismada amaç küçük
    düsürmek degil bilhassa sirin ve sempatik görünmesini saglama amaciyla
    küçük bir espiriyle meramimi anlatmaktir. Üstelik sonucun olumlu
    olmasini temenni ettigimide bilhassa belirttigimi dikkatinize sunarim.

Hüseyin Çümen - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

karikatürü bende sevmedim hos degil

ben yönetime stad konusunda güveniorum kesin yapacaklardir

transfer için de erken daha ama korkum ayagimizi yorganimiza göre uzaticaz gene galiba ozaman yandik gene bu tür düsünce tarzi basari getirmicek hiç bi zaman

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)