Sayfa 3 Toplam 19 Sayfadan BirinciBirinci 1 2 3 4 5 13 ... SonuncuSonuncu
Toplam 457 adet sonuctan sayfa basi 51 ile 75 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Vaadlerin Takipçisiyiz..

Emorfo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı kuzey_lee Nickli Üyeden Alıntı
    Alıntı Emorfo Nickli Üyeden Alıntı
    Vaadlerin takipçisiyiz her zaman da takipçisi olacagiz. Ancak acele etmenin anlami yok. Yönetimler yanilmiyorsam 3 seneligine seçiliyor bu süre zarfinda sözlerin yerine getirilmedigini görürsek gerekeni yapariz... Ancak bu sekilde animasyonlar felan yaparak ne yapilmaya çalisiliyor anlayamadim. Burda adi geçen Trabzonspor baskanidir... Bu sekilde dalga geçer gibi animasyon yapip burda yayinlayamazsiniz. Biz bu animsyonlari azize için yapiyorduk. Bizim çok bilmis taraftarimiz kendi baskani için animasyon yapiyor... Verilen sözler bazilarinin agzina almaya ve hatirlamaya korkyugu seyler ve bunlar hemen olmaz bir planlama ve belli bir süreç gerektirir. Ne kaybettiysek sabirsizligimiz yüzünden kaybettik.

bu forum sayfasi buza oturtulan trabzonspor baskani da gördü farukcum,hiç bir suçlamasi yokken ihaleye fesat karistirmakla suçlanan eski baskanlar gördü..bu forumuneski bir yöneticisi baskana küfürden ceza bile aldi...demem o ki su sagduyunuzu her daim görebilsek keske

Isin gücün laf kalabaligi bidi bidi bidi...

Birincisi ben kisilere bagli kalmam. Atay Aktug'un yasattigi hüsrani her kim yasatirsa yasatsin tepkim farkli olmaz. Hala Jun kazagini çikaramadik. Öyle böyle degil tam 5 trilyon kazik yedik. Diger hatalari saymiyorum. Mehmet Ali Yilmaz döneminden sonra en okkali kazik bu oldu. Bunu bu yönetimde yasatsa tepkim farkli olmaz. Özkan Sümer'i saymiyorum zaten o tam Allah'lik....

Ihaleye fesat karistirmak suçundan göz altina alinip ifadesi alinan Atay Aktug'un haberini direk muhaberden alan benim. Bir olayda göz altina alinmak baskadir ifadesine basvurulmak üzere karakola davet edilmek baskadir. Ihaleye her kim fesat karistirmissa Atay Aktug'un bu konuda suçu felan yoksa diger mütahitlerle birlikte göz altina alinmaz zanli durumuna düsürülmez. Bana gelen bilgi bu dogrultudaydi ve mantik olarakta bir konuda suç unsuru bir bilgi emniyette yoksa seni gözaltina almaz bilgine basvurmak üzere karakola davet eder. Atay Aktug'un karakola getirilisi bu sekilde degildi malesef... Ortada bir yalnislik varsa da benimle alakali degil muhaberin sorunu...

Forumdan Uzaklaştırılmıştır

farukcan kahvaltida su ihaleye fesat olayiyla ilgili söylediklerin olmasa su dediklerine inanacam da oradaki cümlelerin hafizamda bugün gibi..bosu bosuna tribal enfeksiyonlara girmene gerek yok..

kizdigimiz nokta insanlarin elestirilmesi ya da sahiplenilmesi degil.kizdigimiz sey adama göre muamele yapilmasi..sakin ol,bas topa kaldir kafani

Nereden
    İstanbul

ne demisim kahvaltida çok zeki arkadasim söyle bakalim hafizan ne kadar kuvvetliymis görelim.

sakin ol..gaza gelme..ne dedigini ne düsündügünü,nasil davrandigini sen daha iyi hatirlarsin.kendini ve birbirimizi kandirmaya gerek yok.kimin amacinin ne oldugu çok açik burda faruk..

konuyla alakali olarak agustos ayina kadar bu camia susacaktir..en azindan bekleyecektir..amma ve lakin agustos geldiginde ve lig basladiginda vaatler yerine getirilmezse,dahasi bu vaatlerin yerine getirilmesi için gerekli çaba gösterilmezse aralik ayinda seçim vardir,olacaktir,olmasi da lazimdir..3 sene kimsenin seyinin keyfini bekleyemeyiz

Forumdan Uzaklaştırılmıştır erdal6167 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

benim düsüncem de tabiki verilen vaadlerin yerine gelmesi yolunda ama öyle bir duruma geldik ki söylenenleri yarisi yapilsa mutlu olacagiz. alinacaklar bir kere hoca görmesi lazim sonra hoca memnun olmayinca oynamayan adam takim içinde huzursuzluk cikariyor. belki hocanin da güvendigi adamalar olabilir her adam her hocayla oynayamaz bunu da bilmek lazim.

hersey bordo için. . .

Nereden
    İstanbul

Su huyundan vaz geç kardesim. Çamurlasmana gerek yok... Biribirimizi kandirmiyoruz ama sen kendini bile kandiriyorsun... Ne dedigimi çok iyi biliyorum yukarda yazdigimin aynisini söyledim sen yok öyle degil dedin bende muhaberin verdigi bilgi böyle dedim... Senin amacin nedir bilmiyorum ama benim derdim Trabzonspor...

Verilen sözler tutulur merak etme tabi bu sözler çogu kisiye hayal gibi geliyor lakin zihinlerindeki Trabzonspor hep küçük kalmis...

Alıntı Emorfo Nickli Üyeden Alıntı

Su huyundan vaz geç kardesim. Çamurlasmana gerek yok... Biribirimizi kandirmiyoruz ama sen kendini bile kandiriyorsun... Ne dedigimi çok iyi biliyorum yukarda yazdigimin aynisini söyledim sen yok öyle degil dedin bende muhaberin verdigi bilgi böyle dedim... Senin amacin nedir bilmiyorum ama benim derdim Trabzonspor...

Verilen sözler tutulur merak etme tabi bu sözler çogu kisiye hayal gibi geliyor lakin zihinlerindeki Trabzonspor hep küçük kalmis...

benim derdimpatagonya gençlikspor..tobe tobeee..

verilen sözlerin inandiriciligini trabzonspor asbaskani hasim sayitoglu çok iyi anlatti bana sen merak etme..sen de su kraldan çok kralci olma huyundan vezgeçsen bi ara..

hayirli sabahlar

Nereden
    İstanbul

Günde kaç kere aynaya bakiyorsun bilmiyorum ama bi ara daha bi dikkatli bak kralcinin babasini gösterecen ben kisilerin pesinden kosturmam senin gibi Trabzonspor'un kralcisi olurum zurnacinin degil...

Forumdan Uzaklaştırılmıştır erdal6167 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

baskan sözününü tutacaktir, bu sene sampiyonluga oynayacagiz. fatihle ve ya onsuz.

FERO61
    Ziyaretçi

stad yapilir kafa yormayin, stad sampiyonluk getirmiyo arkadaslar ..bende cok isterim süper bi stadimizin olmasini tr dekilerin en iyisini hemde, sabir diyorum

bi sene icinde stad yapilcakmis diyor baskan, ama baskan sunu demiyor ben baskanliga gelir gelmez bi sene icinde stad dikecem...adamin daha 6 ayi doldu biraz bekleyin daaa

dunya kupasi basliyor BUYUK BASKAN 2TANE SUPER YILDIZ ALACAGIM DEDI dunya kupasindan sonra ancak iran, suudi arabistan, gibi ulkerlerin super yildizlarini aliriz artikk .

gelecek secimlerde bizim pedere diyimde aday olsun baskanliga bos bos konusur 3yildiz alirim der stad yapacam der. sampiyom yapacam der BASKAN OLUR [img]smileys/smiley36.gif[/img][img]smileys/smiley36.gif[/img]( nedersiniz olurmu?)

AyhanPe - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya

iran suudi arabistan dünya kupasinda ama biz yokuz[img]smileys/smiley4.gif[/img] iranda yetenekli futbolcular var.bence iran süpriz yapacak..neyse bakalim neler yapacaklar daha süreleri var

haklisin ama iran en iyi oyuncusu suan bayern munih de oynuyo nasil hangi parayla alcan ? [img]smileys/smiley36.gif[/img][img]smileys/smiley36.gif[/img]

Hüseyin Çümen - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

eski yönetimlerin olusturdugu hayal kirikligi yüzünden bi ümitsizlik var taraftardda çogumuz da bende dahil olmak üzere tedirginlik vardir eminim acaba transfer yapabilecekmiyiz zamaninda oyuncular takima gelecekmi kampa katilabiliceklermi hayal kirikligi devammi edecek

busorular suan herkesin kafasini mesgul edior ama pesin hükümlü olmayalim yönetime güvenelim geçen sene aktugun yasattigi büyük hayal kirikligi kötü transferler bizi etkilior ama bu yönetim insiallah alicaktir gereken futbolculari

suan için acil teknik direktör lazim bu hafta içinde haledilemesse sikinti olusabilir ama simdi lik biraz süre verelim

My - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Aydın

Geçen sezon hemen hemen bu vakitler 96 sendromuna geri dönmek istemiyorum dediydim. Saglam bir iki takviyeyle çok sey degisir yeterki adam gibi olsun yoksa koca bir sezonu daha heba etmeye kimsenin yürecugu dayanmaz dediydim. Bu sezonda yine ayni temennilerle baslayacagiz. Geçen sene basit ama büyük hatalarla koca bir sezonu, koca bir emegi heba ettiydik. Umarim bu sezonda baskan ve yönetimimiz geçmisteki ayni hatalari tekrarlamaz. Tabiiki destkeçileriyiz ama icraatlarinin da takipçisiyiz.

Bekliyoruz sayin albayrak.....insallah bu vaatleri tutar aramizdan efsane baskan olarak ayrilirsin....bütün trabzonspor taraftarlari artik bos vaat degil artik basari sampiyonluk tesisler bekliyo.....ama trabzonspora birde ekleyim SPOR AKADEMISI sart çünkü altyapi tesisleri çok kötü....eger akademi yapilirsa yeni fatihler gökdenizler yetisir.....karadeniz takimlariylada ittifak sart oyuncu alisveisinde olsun her konuda.....ÇÜNKÜ TÜRKIYEDE FUTBOLUN BESIGI TRABZON

The Legend - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Takipçisiyim...dört gözle bekliyorum...

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Nytre - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

verdiginiz sözler tek tek aklimizda....

taraftara tutamayacaginiz söz vermeyin...

geronimo_61
    Ziyaretçi

beklemedeyiz insallah sadece beklemekle da kalmayizzzzzzzz.....

uyuyup kalabiliriz aman haaaaa.a.......................

vaadlerin nöbetçisiyiz...nöbetteyiz uyumayiz...

Ycandan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İzmir

O Vaadler verilmeseydi baskanimizin seçilebilecegini zannetmiyorum.Stad vaadi çok büyük bir proje oldugu için acele etmemeyi anliyorum.Ama transfere gelince en azindan kaliteli bir futbolcuya imza attirilmaliydi diye düsünüyorum.Çünkü gün geçtikçe taraftar geçen seneyi hatirlayip tansiyonu yükselecek.Kaldiki sampiyonlugu kaybetmis,en golcü futbolcusunu kaybetmis bir takim bizim kaptanimiza göz koyuyor en azindan gazeteler öyle diyor.Bizden çit yok.Yani yagmasalar bile gürleyemezlermi.Biz niye o takimlarin futbolcularina talip olamiyoruz.Neden bu olay hep bizim basimiza geliyor

zisinoli - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Evet çok güzel bir baslik!

VAATLERIN TAKIPÇISIYIZ...

Görecegiz bakalim amaç Trabzonspor sevgisi mi yoksa siyaset için Trabzonsporu basamak yapma aliskanligimi!!!

Bu sözümü yazin bir yere...

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Uğurtan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

Vaadlerin takipçisi oldumuz gibi gönül verdigimiz canimizdan anamizdan babamizdan bile yeri geldi daha çok sevdigimiz Trabzonsporumuzun misyonununda takipçisi olacagiz!!! Buraya bizim geleneklerimize aykiri hoca,futbolcu,personel getirmenizi de takip edecegiz...Biz 2 kupa bi sampiyonluk sevinci için degil basarisizliginda onunla aglamak için sevdik!!! Ama bu kulümün misyonuna zarar verirseniz bu bizi aglatmaz en zayif yerimizden yaralar bilginize...

frango - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

seçimi verdiginiz vaatlerle kazandiniz bunu sakin unutmayin ve taraftar vaadlerinizi tutmanizi bekliyo ve kesinlikle hic bir mazereti kabul etmeyecek bunu bole bilin

bekliyoruzzzz

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)