Sayfa 2 Toplam 19 Sayfadan BirinciBirinci 1 2 3 4 12 ... SonuncuSonuncu
Toplam 457 adet sonuctan sayfa basi 26 ile 50 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Vaadlerin Takipçisiyiz..

Cenkhan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı gerçekefsane Nickli Üyeden Alıntı

Trabzonspor Yönetim üyeleri görev süresi içerisinde stad konusunda verdikleri vaadleri yerine getirmezlerse, yeniden göreve talip olmazlar.[img]smileys/smiley2.gif[/img]

Ben baskan adayi olsam, ortalama 10 bin kisiyle maçlarimi oynuyorsam, stad projesi sözü vermem, böyle bir girisimde bulunmam.

Trabzon'da Seyirci maça gelmiyorsa stad yapmanin ne geregi var. saha zeminini yenilerim. olur biter.

Bence ortalama 10 bin kisiye oynamanin sebebi o statin kosullari zaten..

KuĞu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Alıntı Cenkhan Nickli Üyeden Alıntı
    Alıntı gerçekefsane Nickli Üyeden Alıntı

Trabzonspor Yönetim üyeleri görev süresi içerisinde stad konusunda verdikleri vaadleri yerine getirmezlerse, yeniden göreve talip olmazlar.[img]smileys/smiley2.gif[/img]

Ben baskan adayi olsam, ortalama 10 bin kisiyle maçlarimi oynuyorsam, stad projesi sözü vermem, böyle bir girisimde bulunmam.

Trabzon'da Seyirci maça gelmiyorsa stad yapmanin ne geregi var. saha zeminini yenilerim. olur biter.

Bence ortalama 10 bin kisiye oynamanin sebebi o statin kosullari zaten..

[img]smileys/smiley32.gif[/img]aynen katiliyorum o stadda her hafta brezilya milli takimi oynasa ben yine ayni rahatsiz ayni keyifsiz yerde maç izlemek zorunda kalacagim, yerel medya ve sözde bazi akil hocalari tvlerde hala önce kadro yap seyirci gelir gibi tuf bir zihniyet tasiyorlar bu taraftar her sekilde takimini destekler o ayri konu amabu kulübeyakisan stad bu mu olmali? bu taraftara bu kadar asalik muamelesi yapmak ayiptir günahtir, millet basin tribünlerinde rahat köselerde maç izliyor kimseyi umursamiyor, yerlerini kalearkasina koysan basbas bagirirlar [img]smileys/smiley7.gif[/img]ben bunca sene bu kulübün taraftararini onore edecek bir hareketini görmedim, yillarca taraftardan almanin planlari yapildi bir kerede taraftara konforu huzuru rahati sun bakalim ne oluyor bosverin su gerici ahmak zihniyeti önce takimmis...onuda görüyoruz 25 yildir...

Emorfo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Vaadlerin takipçisiyiz her zaman da takipçisi olacagiz. Ancak acele etmenin anlami yok. Yönetimler yanilmiyorsam 3 seneligine seçiliyor bu süre zarfinda sözlerin yerine getirilmedigini görürsek gerekeni yapariz... Ancak bu sekilde animasyonlar felan yaparak ne yapilmaya çalisiliyor anlayamadim. Burda adi geçen Trabzonspor baskanidir... Bu sekilde dalga geçer gibi animasyon yapip burda yayinlayamazsiniz. Biz bu animsyonlari azize için yapiyorduk. Bizim çok bilmis taraftarimiz kendi baskani için animasyon yapiyor... Verilen sözler bazilarinin agzina almaya ve hatirlamaya korkyugu seyler ve bunlar hemen olmaz bir planlama ve belli bir süreç gerektirir. Ne kaybettiysek sabirsizligimiz yüzünden kaybettik.

Nereden
    İstanbul

takimla olsaydi 22 yildir sampiyon olamayan takimin bu kadar taraftari olmazdi. Baskan bir çok siyasetçi gibi olmayacak vaatlerde bulunmustur. Keske bizim divan üyelerimiz de gs gibi parali , vaatli baskan adayini degil güvenilir isini yapmaya çalisan adami seçebilselerdi. Bende ilk günden oldugu gibi baskani kiniyorum. Seçimden önce vaat sonra sihirli degnegim yok demekle olmuyor bu isler.

Burçak - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

bende fikrimi yazayim. vaadlerin takipçisi olmak zibim görevimiz.

elbette vermis oldugu sözleri icraata dökmesini bekleyecegiz. elestirecegiz. ama sebep her ne olursa olsun trabzonspor baskani sifati tasiyan birinin o animasyonu hak etmeyecegi bi gerçek. üstelik BMN gibi bi taraftar olusumunda. devbey kardesim belki o anki heyecanla koydu o resmi, eminim yorumlari okuyunca o animasyonuda kaldiracaktir. yoksa kötü niyetinden koydugunu düsünmüyorum.

Bizim görevimiz gerektiginde klübe gidip baskanim bizim stadimiz nerde diye sormaktir. baskanim yildiz dediniz nerde bizim yildizlarimiz sormaktir görevimiz. medeni biçimde.

halil ibo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Önümüzdeki 2 aylik süreç bize Albayrak yönetiminin gerçek kapasitesini gösterecektir.Transfer için 6 ay önce konu açildigina göre bu baslik için erken açilmis diyemeyiz.Hatta basina yansiyip yönetimi uyarici bir rol bile oynamasi sözkonusu olabilir.

Trabzonspor taraftari ve özellikle delegesi artik daha dikkatli olmak zorundadir.Çünkü bu yönetim bundan sonraki seçimlerde delege açisindan sadece vaadlerin dikkate alinip alinmayacaginida gösterecektir.Bu anlamda Albayrak yönetiminin icraatlari çok önem kazaniyor.

Ben cidden kulübümüzün maddi dengesini etkilemeyecek biri Ali Agaoglu'ndan olmak üzere iki yildizi DÖRT GÖZLE bekliyorum.Stad konusunda da gerekli arastirmalar basladigina göreve uzun vadeli bir çalisma olacagi için yönetimin görev süresi dolana kadar bekleyebilirim.

kutoz
    Ziyaretçi

Bir önceki yönetim de, 3 yilligina göreve gelmisti. Ama ona sabredemedik ve istifa istifa diye tribünlerde pankart açtik. Elbette sabretmek gerek. Sadece bu yönetime degil, hepsine. Basarinin anahtari istikrardan geçer.

3 yillik bir görev süreci olan bu yönetimin, vaatlerinin takipçisi olmak taraftarin görevlerindendir. Bazi projeler ve vaadler hadi diyince olamayacaktir. Bunun içinde beklemek gerek. Misal stad projesi. Yildiz futbolcu konusu da göreceli bir kavramdir. Bana göre Fatih Tekke yildizdir Türkiye sartlarinda, kimi arkadasimiza göre de Ronaldinho yildizdir. Bu yüzden, gelecek futbolcunun takima asilanmasi hepsinden önemlidir. Milan Stepanov bunun ön güzel örnegidir.

Bu yönetim kurulunun, seçilmesini istemeyenlerden birisiyim. Ama bu istegim seçim süreci içerisindeydi. Ne zaman seçim bitti Albayrak ve ekibi basa geldi, artik benim için aslolan gerçek Trabzonspor gerçegidir. Bu noktada bu yönetime omuz vermek te bizim görevimiz olmalidir. Basari, böyle gelir. Muhalefette olacak tabiki. Muhalefetin olmadigi yerde, yönetimler yikilmaya mahkumdur.

Son olarak ta, animasyonla ilgili birkaç cümle karalamak istiyorum. Devbey'in o animasyonu kötü niyetle yaptigini düsünmüyorum. Sadece aceleci davrandigi kanisindayim. Sezon biteli henüz 1 hafta oldu. Transferi sezonunun açilmasina da 11 gün var daha. Bu yüzden, nelerin yapilabilecegini beklemek gerekir. Yine de Trabzonspor baskaninin bu sekilde anime edilmesi hos degil. Keske baska bir sekilde ifade edilseydi.

Oğuzhan Görkan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

Alıntı devbey Nickli Üyeden Alıntı
    Bütün dünyada devlet baskanlarinin basbakanlarin(ülkemizdede bunun kedili versiyonu yapilmisti.) en zülfiyare dokunurcasina karikatürleri çizilmekte ve kimsede bunun yanlis oldugunu düsünmemektedir. Ayrica benim yapmis oldugum çalismada amaç küçük düsürmek degil bilhassa sirin ve sempatik görünmesini saglama amaciyla küçük bir espiriyle meramimi anlatmaktir. Üstelik sonucun olumlu olmasini temenni ettigimide bilhassa belirttigimi dikkatinize sunarim.
    devbeyin kötü bi amaçla bu karikatürü yaptigini zannetmiyorum üstüne gitmeyelim lütfen

albayrak 2 yildiz birde yeni stad vaad etti bir bildigiki varki öyle dedi...
    eger bunlarin 2 side yerine gelmezse taraftarin gözünden düser bi dahaki seçimleri birakin ömrü sonuna kadar ts yönetimine giremez bizim yalancilarla isimiz olmaz...tabii ki bunlar büyük vaadler ha deyince olmuyor fakat laf agizdan çikti mi?çikti söz verdin mi?verdin..tek yapmamiz gereken beklemek transfer döneminin sonuna kadar bile olsa bekleyecegiz zaten elden ne gelir...

Ben yönetime güveniyorum. Henüz geç degill dediklerini yapmalari için.

Harun - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Sakarya

Vaad her yerde verilir.Ama tüm vaadler gerçek olacak diye de kesin bir sey yoktur.Yapabilenide çok ama çok azdir.Hiç bir kimse vaad vermeden bir isin basina geçemez.Onlari basa geçiren zaten bu vaadlerdir.Trabzonspor gibi basariya muhtaç bir taraftar kitlesinin basinda da illaki'' sunlari sunlari yapacagim, sunlari sunlari alacagim'' diyen biri olacaktir.Stad ile ilgili en son gelismeyi 2 hafta önce duymustum .En yakin projenin 2007 nin basi olacagini ögrendim.Yildiz futbolcu için ise suan hoca beklenmektedir.Baskanin yildiz futbolcu sözünü tutacagina eminim.

Albayrak yönetimi göreve basladigi zamanlarda Trabzonspor'un taraftar sitelerinde yapilan "YÖNETIMIN ILK ICRAATI NE OLMALI" gibi anketlerde ben her zaman önce stad seçenegini isaretledim.

Diger Taraftar arkadaslarim "ÖNCE TRANSFER" seçenegini isaretlemis olucak ki bu anketlerde hep çikan sonuç "ÖNCE TRANSFER" olmustur,hatta bazi gazetelerde "TRABZON TARAFTARI ÖNCE TRANSFER DEDI !" diye basliklar atiyordu.

Simdi benim sözüm bu anketlerde "ÖNCE TRANSFER" diyen arkadaslara;

Sizin bu kulübün baskanindan STAD istemeye hakkiniz yok ! Transfer konusuna gelincede bekliceksiniz kusura bakmayin,siz allahin hurda stadina kimi getirmeyi düsünüyosunuz ? SOL CAMPELL ? ROBERTO CARLOS ? ZIDANE ? TREZEGE ? mi yoksa TOMAS JUN,JOKAY,STEFANOV MU....

Simdi siz diger baskanlarin 40 senede yapamadigini bu adamdan 1 senede yapmasini bekliyosunuz.

Trabzon Sehir Stadi nami deger HÜSEYIN AVNI AKER STADININ o muhtesem uzay çatisi'nin(!) direklerini o staddan kaldirmadigimiz ve modern hale getiremedigimiz sürece bu takima yildizlar gelmez,,,,he es kaza gittin verdin parasini bagladin aldin geldin sonra ? Bide oynucak dimi bu adam ? Oynar belki bizim stadin uzay çatisinin demirlerine pehh..!

BDiler61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

daha baskani elestirmek için çok erken

Trabzonspor Kongre Üyesi

Nereden
    İstanbul

ewt

haklisin bekliyelim biraz daha

Şentürk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Hafta içinde trabzonsporlu bir yönetici(faruk kanca) bir yerel kanalda programa çikiyor,bu adam ayni zamanda ...... trabzon il baskanligina aday yönetim kurulunda aktif olarak siyaset hayati olan tek yöneticidir.Muhabir ona soruyor yabanci konusunu ne yapicaksiniz diye?O da cevap veriyor:stephanow kesin kalicak zaten onu biz aldik biliyorsunuz,sonra yattara kalicak,bu iki isim kesin kalicak.Adam soruyor szymek diye? Oda cevapliyor:szymek gitsede olur gitmesede gelen teklif var yani kisacasi adamlar yattarayi da satacaklarda taraftar tep. korkuyorlar ama simeki satmakla taraftarin tepkisini almayacaklarini saniyorlarsa yaniliyorlar,tamam ben szymeki çok seviyor oyun tarzini begeniyor olabilirim fakat bunun onunla hiç bir alakasi yoktur.Ben adim gibi eminim biliyorum ki ts hiçbir zaman birakin sattiginin yerine iyisini almayi dogru düzgün yabanci bile alamamistir!Ben sadece cizro,sota,yattara,szymek biliyorum daha bilen var mi?

Sen kalkip baska yerlerde macera arayacagina elinde ki oyuncuyu kazan onun neler yapabilecegini biliyorsun,sorunlarini gider onu kazan...

Bir baska konu ise:maçtan önce LIG TV muhabiri baskanla ropörtaj yapiyo.Baskana soruyor baskanim f.tekkeyi satmayi düsünmüyor musunuz diye? O da ;bunlari sezon sonu oturup görüscez diyor.Muhabir soruyu degistiriyor baskanim f.tekkeyi yurt içinden gs,fb,bjk gibi kulüplere satmamak gibi ön sartiniz var mi diye?Baskan da hayir öyle bir sartimiz yokgs de fb de bjk de bizim güzüde kulüplerimizden vs vs bal yakiyor..

fatih tekke bile kendi agziyla türkiyede tsden baska takimda oynamam diye baskanin böyle fair play altinda küçük anadolu takimlarinin 3 ezüklere yag yakar gibi demecini kendime yediremiyorum.

Bir yönetici çikip(ZEKAI FIRAT DÜLGER) adnan polata trabzonspor formasini vermesini içime sindiremiyorum,midem kaldirmiyor..

Ben seçimden önce Ö.sümerin baskan olamasini istiyordum.Sonra o kadar biktik ki parasizlardan N.albayrak çikti sunlari sunlari yapacaz dedi ayaga kalktik,destekledik ama bin pismanin,tecrübesiz ne yapacagini bilmeyen yöneticiler var karsimizda...

ben hayatimda bu kadar çok konusan yönetim görmedim!her gün ortalama iki kisi sirf kendini göstermek adina ortaya çikip ayni seyleri farkli cümlelerle dile getiriyorlar.Bir yönetim kurulunda basin sözcüsü olur,yönetimin düsüncelerini dile getirir.Arasira baskan ve yardimcida gkonusur ama bur da kardesim bildik bilmedik, hatta yedek yöneticiler bile mekanlarinda kamera karsisinda geçiyor.

Yönetim basa geçti üstüne basa basa istikrar,istikrar dedi gelir gelmez 9 oyuncu gitti,hoca gitti (belki dogru belki yaris orasi tartisilir) ama istikrar diyen bir kurumdan bunlar beklenmez herhalde,simdide yildizlari göndercez diyorlar,bu nasil istikrar...

Sonra da yildiz alicaz diyorlar, daha elindeki yildizlari elinde tutamayan insanlar hangi dünyaca insanlari merak ediyorum.

biri çikip kayseri gibi bir takimla söz diyaloguna giriyor yok efendim erciyes-kayseri maçinin takipçisi olacaz! rezil olup asagiya oturdular!

baskan soyunma odasina inip pirimleri katladim diye bagiriyor sanki amatörde liginde oynuyoz!

birisi baska konusuyor digeri baska sözleri birbirini tutmuyoherhalde baskan halen I.B.S belediyesini yönetiyorum saniyor.

Size bir sey söyleyeyim arkadaslar,bence herseyi faruk kancanin agzindan kaçirdigi bir cümle açikliyor,üsttede söyledim gibi zaten onu biz aldik sözü! unutmayin seytan ayrintida gizlidir...

O vaadden öteye gidemeyensadece kendi basarisini düsünen kendi primini artirmak adina ts yi kullanan insanlarda hiç bir farklari yoktur.Ben bile seçim zamaninda nuri albayragi destekledim ve sonrasinda çok iyi takip ettim yönetimi inanin gelecegi görebili yorum..tüm bunlari yazma nedenimde bu korkuyorum buna simdiden önlem alalim sesimizi duyuralim bu takimin esas sahipleri biziz.belki çok erken diyenleriniz olur daha yeni sezon baslamadi diyeniniz olur ama bir söz vardir persembenin gelecegi çarsambadan bellidi diye,lütfen bunun takipçisi olun...

Mustafa Mahmutoğlu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

her sene ayni seyi diyorlar ama ins. bu sene oluruz..

Ümit Küçük - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

agalar ya biz transfer yapariz stad da yapariz ama nasil yapariz bu yerel medya bu kadar takimda boluculuk yapiyo eski futbolcular yoneticiler takima bu kadar b...k atiyo
    su yerel medyayi susturmak lazim

Murat Acar - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Bursa

Biraz sabir diyorum arkadasalr lütfen biraz sabir...transfer henüz basladi bakalim ne olacak..Birde stad konusunda saniyorum bir yanlis anlasilma var:Baskan göreve gelir gelmez 1 yil içinde yapacagim demedi stadi insaat basladiktan sonra dedi yani proje yer islemleri bittikten sonraki 1 yil i kastatti sanirim ama bu stadin yapimina bu sezon baslamadan baslamassa o zaman bu konuda elestiriyi hakeder kanisindayim zaten sezon baslayana kadar her konuda yapacaklari icraatlari görecegiz.Haydi hayirlisi bakalim

okan6161 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

simdiye kadar vaaad veren çoik oldu tutan olmadi buda öyle olacak galiba

Nereden
    Hakkari

vaad'ler bitmeyecek... gerçekleºtirenler efsane oluyor zaten..

zedboysts - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

o fotoyu hiç tasbip etmedim

Muhalif - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Hatay

Alıntı zedboysts Nickli Üyeden Alıntı

[img]smileys/smiley4.gif[/img]ben de takdis etmedim valla[img]smileys/smiley4.gif[/img]

Trabzonspor Kongre Üyesi
    tigin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

Alıntı Muhalif Nickli Üyeden Alıntı
    Alıntı zedboysts Nickli Üyeden Alıntı

[img]smileys/smiley4.gif[/img]ben de takdis etmedim valla[img]smileys/smiley4.gif[/img]

bende takdir etmiim bari

Amacim Bagciyi dövmek degil, Üzüm yemektir.

Bir taraftar olarak Testi kirilmadan, uyari görevimi yerine getirme hakkimi kullandigimi düsünüyorum.

Bu niyetimi daha iyi ifade edebilmek adina birinci sayfadaki grafigin yanina 2. bir grafik yerlestirdim.

Nuri Albayrak ve yönetimi, M.A.Yilmaz dan sonra kulup tarihinde
    en ultra vaadlerde bulunarak isbasina gelmis bir yönetimdir. M.A.Yilmaz
    döneminin sonu hepimizin malumudur.Temennim ayni hüsranin tekrar
    yasanmamasidir.

Baskan T.Direktör ve futbolcular geçicidir, aslolan taraftarlar ve camiadir.

Kimse layüsel(dokunulmaz - elestirilemez) degildir.Eger bir hakaret
    yoksa suan yeryüzünde yasiyan herkes elestirilebilir(olumlu yada
    olumsuz), düsüncesini tasimaktayim.

Benim için ALLAH , Peygamberleri ve Kuran haricinde hiçbir kutsal
    yoktur. Futbol politeist bir din degildir, baskan yada futbolcular
    ilah-tanri degildir , stadlar mabed degildir.

Yuvarlak bir topun pesinde kosan insanlara sizcede çok fazla kutsallik izafe etmiyormuyuz?

Saygilarimla..

Forumdan Uzaklaştırılmıştır

Alıntı Emorfo Nickli Üyeden Alıntı
    Vaadlerin takipçisiyiz her zaman da takipçisi olacagiz. Ancak acele etmenin anlami yok. Yönetimler yanilmiyorsam 3 seneligine seçiliyor bu süre zarfinda sözlerin yerine getirilmedigini görürsek gerekeni yapariz... Ancak bu sekilde animasyonlar felan yaparak ne yapilmaya çalisiliyor anlayamadim. Burda adi geçen Trabzonspor baskanidir... Bu sekilde dalga geçer gibi animasyon yapip burda yayinlayamazsiniz. Biz bu animsyonlari azize için yapiyorduk. Bizim çok bilmis taraftarimiz kendi baskani için animasyon yapiyor... Verilen sözler bazilarinin agzina almaya ve hatirlamaya korkyugu seyler ve bunlar hemen olmaz bir planlama ve belli bir süreç gerektirir. Ne kaybettiysek sabirsizligimiz yüzünden kaybettik.

bu forum sayfasi buza oturtulan trabzonspor baskani da gördü farukcum,hiç bir suçlamasi yokken ihaleye fesat karistirmakla suçlanan eski baskanlar gördü..bu forumuneski bir yöneticisi baskana küfürden ceza bile aldi...demem o ki su sagduyunuzu her daim görebilsek keske

Emre B. - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Ben yönetime güveniyorum.Vaadlerini yerine getirirler[img]smileys/smiley2.gif[/img]

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)