Sayfa 11 Toplam 19 Sayfadan BirinciBirinci ... 9 10 11 12 13 ... SonuncuSonuncu
Toplam 457 adet sonuctan sayfa basi 251 ile 275 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Vaadlerin Takipçisiyiz..

Berk Akçay - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Alıntı Jackdaniels Nickli Üyeden Alıntı
    Çok geç kaldık transfer için umarım 2. jun vakasını yaşamayız....
    valla junuda aynen böyle almıştım hala bir forvet bulamadık
    "Çalışmadan, öğrenmeden, yorulmadan rahat yaşamanın yollarını aramayı alışkanlık haline getirmiş milletler, evvela haysiyetlerini, sonra hürriyetlerini ve daha sonra da istikballerini kaybetmeye mahkumdurlar."

Mustafa Kemal ATATÜRK

Emre B. - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Yıldız alcaksa İtalyada kaynıyo.Alsın bir tane

Forumdan Uzaklaştırılmıştır Sevgi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Alıntı poseidon_61 Nickli Üyeden Alıntı
    Yıldız alcaksa İtalyada kaynıyo.Alsın bir tane
    Evet başkana sözünü tutması için büyük bir fırsat İtalya kaynıyor.Birini alıp gelsin işte.(ben yıldız istemiyorum takıma fayda sağlayabilecek sağlam bir topçu gelsin bana yeter fakat ortada verilen bir söz ve bu sözene inanan milyonalrca taraftar var.VE KELLECİLER yıldız gelse bile TRABZON bundan kaynıyor buna bu kadar para verilirmi diye yaygara koparacak KELLECİLER)

Forumdan Uzaklaştırılmıştır tsmaniac - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Angry

luca toni Trabzona gelmek için yalvarsa, hatta üstüne para verse yine almazlar dengeleri bozar diye, neme lazım bizim süper brezilyalılar gelcek ya, elin sakat topçusu mossoro fossoro, wagner, bunlar fos çıkınca dengeyi gösterirler onlara

bu yönetim dediklerinden sadece yıldıza rağzıyım ben bırakın stad yapmayı bişey yapamaz bunlar bu yönetim hoca takımı hoca biryerlere getirirse olur
    ya gökdeniz ne dion sen kardeşim kadro nei yeterli ya allah aşkına şampiyonluk için kadro yeterliymiş nesi yeterli
    fenerin kadrosuyla bizimki bir mi
    bizde adam gibi 5 kişi var 1ini göndermeye çalışıolar
    yattara,symek,fatih,gökdeniz,stepanov
    fenerin ilk 11inden sen trabzona hangisini almazsın sölesene
    alex,anelka,semih,tuncay,önder,luciano,u.boral,tüm er... bunlar da bizde banko oynar
    biz mehmet yozgatliyla ilgilenioduk yani fenerde forma sansı bulamayan semihde bulamıo o kadar çok forma işte bide kadromuz yeterli dio
    "Hayatta Yegane Üstünlüğüm Türk Doğmaktır" K.Atatürk

Muhammet_61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Yahu arkadaşlar bi kulak verin. Yöneticilerimiz ünlü mühendislerle birlikte stad projesine girdi. Güzel bir stad yapmak istiyorlar. Bu ise çok masraflı bi durum. Bir futbolcu için 100 bin doların pazarlığını yapanlar nasıl oluyorda bu kadar maddi külfeti olan bir projeye adım atıyorlar. Burada harcanacak paranın kaynağı nereden. Finansal program tam oalrak sağlanmadıkça Allah korusun sonra borçlanma riskimiz var. Bu da öyle böyle borç olmaz. Gayseden beter oluruz. Anlamadığım; nedir bu stad projesinin ekonomik kaynağı?
    Hamsilerin gözyaşları denizde gözükmez.

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Nytre - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

stat gibi büyük bir proje bir kulübü aşar zaten.. shaktar donekts için yapılacak stad 150 milyon dan bahsediyorlar.. o takım onu verebilecek mi acaba? bunlar uzun vadeli ödemeler - sponsorluklarla olacak işler..

biz sürekli isteyen bir taraftar grubu değiliz ki? biz verilen vaadleri takip ediyoruz.. bu vaadler verilirken herkes okudu duydu gördü... o zaman neden vaadler verildi.. biz her gelenin hayallerine mi oy vereceğiz?
    ''Ben kulüp tutmam, çocuk... Çünkü hepsi benimdir. Hem; sivil veya asker toplumun tamamına hizmet veya kumanda edenler bir kulübü tutsalar bile -görev sırasında- bunu açıklamazlarsa isabet ederler. Aksi halde, otoriteleri sarsılır ve tartışılır. Tefrika (ayrımcılık, nifak) yaratmış olurlar. O nedenle dikkatli olmalarını tavsiye ederim." Mustafa Kemal Atatürk (2 Aralık 1933)

feneri "ampül" aydınlatır ancak "güneş" kendiliğinden ışık verir !

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Miraç Atalay Çiftçi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İzmir

bize stad yapacaguz demeselerdi kimse onlara takip ediyoruz stadı yapacaksinuz demezdi...
    ama durum şimdi farklı onlar yapacaguz dediler bizde madem öle bizde takip edeceguz dedik...kötü mü ettuk ?
    Trabzonspor kültürünü yaşa, yaşat, öğret...
    İşte BMN!*

şu başkanla bire bir konuştum fotoğraf çektirdim besiktas maçı öncesi keske bişeyler deseydim ne bileyim o zaman böle transfer falan yapmıyacaklarını
    vallaha bunlarda para da yok yürekde yok ya
    bari para yok dein yardım kampanyası açalım iş bankasına ben bilgisayarımı satcam 500 milyon yardım etcem

frango - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

seçim öncesi bol keseden atıp söz verenler bunun sonucuna mutlaka katlanmak zorundalar kımse onlara söz verın demedı ama onlar bı suru konuda soz verdıler tabıkı sonuna kadar takipçisiyiz
    sorma neden...
    hamiiiiiii mandıralıııııııı...

seçilmek için attılar tuttular seçilincede dengeler bozulmasın

Burçak - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Vaadleri takip edelim derken dedektif olduk çıktık. hala bi gelişme yok yaa. ama bu hafta yabancı transferlerin işinin biteceğini umuyorum. eğer bu haftada olmaz bu iş fena uyutuluyoruz demektir..
    2010 - 2011 Şampiyonu Trabzonspor'dur
    Gerçek budur. ☆

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Nytre - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

güya 17 temmuzda transfer olacaktı .. ondan da ses yok
    ''Ben kulüp tutmam, çocuk... Çünkü hepsi benimdir. Hem; sivil veya asker toplumun tamamına hizmet veya kumanda edenler bir kulübü tutsalar bile -görev sırasında- bunu açıklamazlarsa isabet ederler. Aksi halde, otoriteleri sarsılır ve tartışılır. Tefrika (ayrımcılık, nifak) yaratmış olurlar. O nedenle dikkatli olmalarını tavsiye ederim." Mustafa Kemal Atatürk (2 Aralık 1933)

feneri "ampül" aydınlatır ancak "güneş" kendiliğinden ışık verir !

Nereden
    İstanbul

bu akşam maç bi bitsin bakalım o zaman ne diyecekler

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Mehmet_Mercanlı - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Avrupa Diğer

Adam BeleŞe Gelsİn Dİye BekliyorlarmiŞ 5 İnde Serbest KalacakmiŞ 6-7 Sİ Gİbİ Gelİr Onun GelİceĞİ Kesİndİye BaŞkasini Almiyorlar
    Djokaj 'da Gİderse Morso Gelİcek MİŞ
    __________________SÜRMENE'Lİ______________________

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Nereden
    Avrupa Diğer

Alıntı champions Nickli Üyeden Alıntı
    bu akşam maç bi bitsin bakalım o zaman ne diyecekler
    GELİCEK OLAN ADAMIN MACI DUN GECEYDİ 2-0 YENİLDİLER GECE 00:30 DA OLDUĞU İÇİN 17 Sİ DENDİ MAÇ OYNANDI YANI ÇARŞANBA KUPA MAÇLARI VARMIŞ ONU BELİCEKMİŞ..

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Nereden
    Avrupa Diğer

H.Avni Aker Stadı’nda inceleme
    Hüseyin Avni Aker Stadyumu’nun ön fizibilitesini ve taslak çalışmalarını yapan Ballast Nedam firması yetkilileri bugün stadyumda incelemelerde bulundular.

Ballast Nedam firması Uluslararası Proje Müdürü D Hoogstraaten ve firma Mimarı Arnold Haevers, Hüseyin Avni Aker Stadyumu’nun yeniden yapılanmasıyla yeni stadyum inşası konusunda fizibilite ve taslak çalışmaları kapsamında Trabzon’a geldiler.

Konuyla ilgili bilgi veren Yönetim Kurulu üyemiz Muzaffer Ermiş, ön fizibilitenin ardından firma yetkililerinin kendilerinin de görüşünü alarak detaylı bir inceleme yapacaklarını belirterek, “Firma H.Avni Aker Stadı, Yavuz Selim sahası ve 19 Mayıs Kapalı Spor Salonu da dahil bir spor kompleksi oluşturmak üzere proje hazırlayacak" diye konuştu.

Ballast Nedam firması Uluslararası Proje Müdürü D. Hoogstraaten, Trabzonspor'un konum olarak iyi bir stadyuma sahip olduğunu belirterek, “Amacımız Bordo-Mavili kulübe hak ettiği stadyumu kazandırmaktır. Hüseyin Avni Aker mükemmel bir stad, yeşili, konumu ve merkezi de güzel. Ama amacımız daha güzelini Trabzonspor’a kazandırmak. 1-2 Ay kadar sürecek çalışmalar sonrasında 6 aylık sürede içersinde projeyi tamamlayıp çalışmalara başlamayı umuyoruz" dedi.

Hoogstraaen stadın ne zaman biteceği konusunun ise projenin büyüklüğüne ve yapı tekniğine göre netlik kazanacağını kaydederek, “Porto ve Ajax Stadyumlarını göz önüne alırsak 1,5-2 yıllık bir süreye ihtiyaç duyulduğunu söyleyebiliriz" ifadesini kullandı.

Firma yetkilileri bugün öğleden sonra Mehmet Ali Yılmaz Tesisleri’nde yönetim kurulumuza çalışmalar hakkında bilgi verdiler.

kutoz
    Ziyaretçi

Vaadlerin takipçiyiz!!! Unutmadık, unutmayacağız...

Forumdan Uzaklaştırılmıştır

Alıntı kutoz Nickli Üyeden Alıntı
    Vaadlerin takipçiyiz!!! Unutmadık, unutmayacağız...

hala mı?

kutoz
    Ziyaretçi

Alıntı kuzey_lee Nickli Üyeden Alıntı

hala mı?
    azcuk daha takip edeceğum...

Nereden
    İstanbul

çok olumsuz bi durum içerisindeyiz taraftar olarak basbayağı kandırıldık inanılmaz bi şekilde bu yönetime güvenmiştim seçildiklerinde şampiyon olamasak bile şampiyonluk yarışında sonuna kadar olacağımıza ve bunun için gerekli olan transferlerin yapılacağına en önemliside bu transferlerin geçmişin aksine doğrusu olan kampın başına yetiştirileceğine nası inandırdılar bizi ya biz çok mu safız yada yöneticiler çok mu uyanık saf olduğumuzu düşünmüyorum biz haklı olarak trabzonspor başkanlığına gelmiş bir kişinin her sözüne inanmalıyız bizde böyle yaptık ve inandık ama onlar kendilerine güven duyan birçok insanı enayi yerine koyup bizi koskoca hayalkırıklığıyla başbaşa bıraktılar herşeye rağmen şu andaki yönetimin verdiği sözleri yerine getirerek eski güvenlerine yerine getirebileceklerine inanıyorum çok mu şey istiyoruz sadece verilen sözlerin yerine getirilmesi ve bundan sonra ne olursa olsun tutmayacakları sözleri vermemelerini istiyorum önemli olan birtakım sözler vererek yönetime gelmek değildir önemli olan trabzonsporu her anlamda yükseklere taşımak taraftara güven vermek ve uzun yıllar trabzonspor değerini layıkıyla taşımaktır
    Konu champions tarafından (17.07.2006 Saat 18:29 ) değiştirilmiştir.

fanatikdevri - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

bence takip falan etmeye gerek yok yapmıyacakları cok acık ve net
    FORMANIN ÖNÜNDEKİ ARMAN İÇİN OYNA ARKASINDA YAZAN İSMİ HATIRLAYACAKLARDIR.

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Gürkan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Samsun

taraftar sunu bılmelı yıldız lafları sadece secımı kazan mak ıcın soylenen lakırıdı.
    baskan secıme kadar 10 mılyn dolardan bahsederken sımdı denge dıyor.
    evet bu dupeduz dengesızlık.
    madem denge vardı neden bılıp bılmeden aday olup atıp tuttun.
    takıp etsnız nolurkı vaadtlerı.
    bızım arkadas adanalıların bır lafını soylerdı borcları ıle ılgılı
    ne ınkar ederık nede oderık
    baskan ne ınkare edıyo dememdım dıye dene alıyo.
    sen ıstedıgın kadar takıp et.

Oğuzhan Görkan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

pankart pankart diyoruz ya aslında bu pankart yapılmalı her maçta gözüne sokulmalı nuri albayrakın nerede yıldız diye..
    ...anti-klişe timi...

Mehmet - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Valla sabrediyoruz bakalım. Aman dengeler bozulmasın.

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)