Sayfa 2 Toplam 311 Sayfadan BirinciBirinci 1 2 3 4 12 52 102 ... SonuncuSonuncu
Toplam 7759 adet sonuctan sayfa basi 26 ile 50 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Fatih Tekke | Rubin Kazan

immortal_TS - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı sarman61 Nickli Üyeden Alıntı

Ates olmayan yerden duman çikmaz. Fatih fenere gitmek istiyorsa birkasinlar gitsin. Bu formaya kimseye biz zorla giydirmeyiz. Bu forma yi insanlar kendileri ister. Trabzonspor daha nice fatih tekkeler çikartacaktir.

Aynen katiliyorum eger içinde fenere gitmek için bir istek varsa kimse zorlamasin kal diye, Hem zaten son zamanlarda verdigi demeçlerle açikça belli ediyor kalmayacagini ne diyelim giderse yolu açik olsun Kaptanin.

Küçükalioğlu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

oooooo kabak tadi verdi artik gidiyosa gitsin duryosa dursun yeter daa ula sanki fatihle kuruldu kulüp aklima ofli hoca geliyor yaa

laa hasan hakki atun hagulari disarii.

Naim
    Ziyaretçi

Kesinlikle Febe ye ve ya baska bir türk takimina gönderilmemeli Sözlesmesi süren oyuncu keyfinin istedigi yere degil Yönetimin Keyfinin istedigi yere gitmeli
    Ha yok fatihde illaki derse ven fenere gidecem alsin gökdenizi yanina bizde çikaralim kendisini hatiralar arasindan
    Avrupaya gitmek istiyorsada illa getirsin 10 milyon $ ne allahin belasina giderlerse gitsinler

Emre B. - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Bencegitmek istemedigi sürece gönderilmemeli.Gönderilicekse de yirt disina verilmeli

YA FATIH tekke bu takimdan gidecekse asla bir türk takimina gitmemeli giderse çok ayip eder. Çünkü fatih TEKKE ne kadar profesyonel olursa olsun trabzonludur ve as trabzonsporludur fenerbahçede oynayabilecegini sanmiyorum sayet gercek bir tsli ise....

ayrupaya gitsin bizde alkislayalim ama asla fenere gitmesin

Aslıhan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

bu adam daha ne kadar söyleyecek türkiyede TS den baska takimda oynamam diye ....[img]smileys/smiley7.gif[/img]

bu sene mutlaka gitmeli ve gidecekte çünkü sürekli bunu dile getiriyor kafasinda trabzonu bitirmis artik bize faydali olabilecegini düsünmüyorum

Basarilarini alkislamak dilegiyle [img]smileys/smiley32.gif[/img][img]smileys/smiley32.gif[/img][img]smileys/smiley32.gif[/img][img]smileys/smiley32.gif[/img]

Burçak - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

kaç senelik bi futbolculuk yasantin kaldi fatih. parayami ihtiyacin var fatih. kazanacagini zaten kazanmadinmi fatih. aldigin parayi konusmak bize düsmez elbette yakisikta almaz ama neden fener??

Hakan Sükürü Bülent Korkmazi ergüb Penbe yi vs.. örnek alamadinmi fatih. Bu saydigim isimler 100 yil sonra bile Galatasaraylilar diye anilacaklar. Ama egerki sen gerçekten fenerbahçeye gidersen 2 sene oynarsin sonra ogün abdullah gibi unutulur gidersin. ama Trabzonspor da kalirsan yada gerçekten sadece avrupaya transfer olursan hayatin boyunca Trabzonsporlu fatih olarak anilirsin. bunlari iyi hesap etmek gerek. ki biz seni gerçekten bagrimiza bastik. sen bizim istanbula karsi haykirisimizin ön saflarinda yer aldin . eger fenere gitmek gibi bi hata yaparsan demekki hiç birseyin degeri yokmus. asil olan TRABZONSPOR.!!

halil ibo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

''..........Samsunspor'un golcü futbolcu Serkan Aykut, sözlesmesi bittigi için birçok takimdan teklif aldigini, ancak Samsunspor'u Süper Lig'e çikartmadan takimdan ayrilmayacagini kaydetti.''

Kaynak:IHA

Bir yanda Samsunspor kaptaninin bu sözleribir yanda bizim büyük kaptanin bejeke maçi sonundaki beyanati.

Ayni seyleri yasasaydi Serkan neler söylerdi bilemiyorum.Ama bildigim birsey varsa Trabzospor taraftari kaptanini bas taci etmistir,farkli bir sekilde sahiplenmistir,en azindan büyük çogunlugu böyledir.Umarim talihsiz açiklamalari kötü geçirilen bir sezon ve yil boyunca yasadigi olumsuzluklara maç sonu yorgunlugu eklenince kerhen söylenmis sözler olsun.Aksi takdirde bu sene takimda kalmasi gerçekten zararverecek.Hem kendisine hemde takima...

smertkan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Samsun

bu takima inanmayan formasinin ona hava kattigini degilde yük oldugunu düsünen herkes gitsin.

Fatihde böyle düsünüyorsa oda gidebilir.

Trabzonspor herkesten büyüktür.

Naim
    Ziyaretçi

Alıntı smertkan Nickli Üyeden Alıntı

bu takima inanmayan formasinin ona hava kattigini degilde yük oldugunu düsünen herkes gitsin.

Fatihde böyle düsünüyorsa oda gidebilir.

Trabzonspor herkesten büyüktür.
    Bukadar
    Trabzon Herkesten Büyüktür
    Anti-Istanbul diyoruz Fatih istanbula giderse anti Fatihde oluruz

Şenol YİĞİT - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

FATIH TEKKE TRABZONSPORLUDUR,TRABZONSPORLU KALACAK...

BENCE BUNU KONUSMAMIZA GEREK BILE YOK.TÜM TRABZONLULAR FATIHIN NE OLURSA OLSUN ISTANBUL TAKIMLARINA GITMEYECEGINI BILMELI...

SIZCE F.TEKKE BÖYLE BISEY YAPARMI...?BENCE AKLININ UCUNDAN BILE GEÇIRMEMISTIR...VE BU OLANLARDAN HABERI BILE YOKTUR BENCE.

SEVGILI TRABZONSPORLU ARKADASLARIM;LÜTFEN SIZLERDE INANMAYIN BÖYLE SEYLERE...

SAYGILARIMLA...

kutoz
    Ziyaretçi

Fatih, Istanbul'a gitmez. Bu konu için ne kendinizi üzün, ne de fazla da düsüncelere dalmayin.

Fatih, son 3 sezondur hep bir yerlere gidiyor. Bjk maçindan sonra yaptigi açiklamalarda, ruhsal yönden ne kadar yoruldugunu gösteriyor. Kaldigi takdirde, Trabzonspor'a ne kadar faydali olur bilemiyorum. Bu sartlarda, Avrupa'ya iyi bir transfer ücretiyle gitmesinde yarar vardir.

Fatih, çok iyi bir futbolcu. Bu yil istanbuldaki fb. maçinda ikinci golü attiktan sonra, tribünlere kosusu hala gözümün önünde. Iste bu kadar da Trabzonspor'ludur. Gitmek istiyorsa Avrupaya gitmelidir. Bize de düsen, avuçlarimiz patlarcasina Kralimizi alkislamak olmali.

Basarili olabilir mi Avrupa'da? Bu nokta tartisilir. Bu çalisma temposuyla, bu fiziki gücüyle isi gerçekten zor. Suanki haliyle giderse, seneye geri dönmesi kuvvetle muhtemeldir.

Erbay - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Evet bence de fbye hayatta gitmez.Bunu yapacagina inanmiyorum.

selcuk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Amasya

artik gitsin yolu acik olsun zamani geldi bir sene daha beklersegik daha hem ts kayibeder hende o o 30 yasina geldi diye ts de bonservissiz yollamaya mecbur kaldigi icin yolun acik olsun büyük kaptan

Trabzonspor Kongre Üyesi

Nereden
    İstanbul

Avrupa'ya elbette gidebilir. Ama baska bir Türk takimina gitmemeli. Böyle birsey yaparsa, bugüne kadar söyledikleri ile çelisir Fatih Tekke. Bugüne kadar "gitmek" kelimesini hep Avrupa için kullandi, fikri degisti mi bilmiyorum.

Bir de yeri gelmisken vurgulamak istedigim bir konu var. Bu her transfer döneminde veya her olumsuz kosulda ortaya çikar. Bir oyuncu ile ilgili biraz sorun oldu mu, hemen "Istedigi yere gitsin, bizi istemeyeni biz de istemeyiz, kimse TS'dan büyük degildir" gibi ifadeler kullaniriz. Evet öyledir de her defasinda böyle yaparsak takimda oyuncu kalmaz. Oyuncular hata yapabilir, yanlis ifadeler kullanabilir. Ama en ufak birseyde onlari silip atamazsiniz. Silip atilacak durumlarda olabilir elbette ama bu her olayda geçerli olmaz. Kisacasi genelde transfer döneminde böyle olaylar hep olur, daha sakin olmamiz gerekir.

ÖZetle Avrupa'dan iyi bir teklif varsa gitsin FatihTekke. Ama yurt içinde bir takima gitmesi için bir sebep göremiyorum,.

Şenol YİĞİT - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

HELAL BE METEHAN WALLA ÇOK DOGRU SÖYLEDIN...[img]smileys/smiley32.gif[/img]

YURTDISI OLABILIR,AMA YURTIÇI ASLA[img]smileys/smiley32.gif[/img]

Gitmek istiyorsa gitsinde böyle konusarak biz göndermeyelim adami [img]smileys/smiley18.gif[/img]

Bayundur Han - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Avrupa Diğer

Fatih, bence, oyle bulunmaz bir futbolcu degil. Yerine adam koyulabilir. Bizim kadromuzda Szymek ve Yattara haric hepsi gidebilir. Hicbiri oyle ender bulunan futbolcu degil. Fatih benim gozumden Avrupa lafi etmeye basladigi gunden beri dustu. Adam olsun diye altaya antepe yollandi. Donunce biraz adam olmus goruntusu verdi suan yine bir taraflari oynamaya basladi.

Bugun Ergun Ata hocanin yazisi var. Ve bu konuyada el atmis herkesin okumasini tavsiye ederim:

tikla

Nereden
    Avrupa Diğer

Fatih, bence, oyle bulunmaz bir futbolcu degil. Yerine adam
    koyulabilir. Bizim kadromuzda Szymek ve Yattara haric hepsi gidebilir.
    Hicbiri oyle ender bulunan futbolcu degil. Fatih benim gozumden Avrupa
    lafi etmeye basladigi gunden beri dustu. Adam olsun diye altaya antepe
    yollandi. Donunce biraz adam olmus goruntusu verdi suan yine bir
    taraflari oynamaya basladi.

Bugun Ergun Ata hocanin yazisi var. Ve bu konuyada el atmis herkesin okumasini tavsiye ederim:

tikla

Hele hele su haber dogruysa. hemen gitsin diyorum:

tikla

olmaz demeyin. Gokdeniz icinde olmaz diyorduk bir zamanlar ama simdi biliyoruzki o zamanlar imza atmisti Fenere.

arkadaslar fatih tekke konusunda fenerle anlasildigi ve yeni sezonda artik fenerbahçe için oynayacagi haberleri dolasiyor...

eger böyle bisey gerçeklesirse ben bu takimi birakirim...

yorumlarinizi bekliyorum

...

Naim
    Ziyaretçi

Alıntı lazkopat5561 Nickli Üyeden Alıntı

arkadaslar fatih tekke konusunda fenerle anlasildigi ve yeni sezonda artik fenerbahçe için oynayacagi haberleri dolasiyor...

eger böyle bisey gerçeklesirse ben bu takimi birakirim...

yorumlarinizi bekliyorum

...

Hiç bekleme Hemen üyelikden istifa et
    forman falan varsa hemen yolla bize
    seninne isin var be Taraftarlikla falan
    Fatih için bu takimi tutuyorsan git fatihin yeni takimini formasini giy kosa kosa
    [img]smileys/smiley7.gif[/img]

Nereden
    Avrupa Diğer

fatih fenere gitsin bende bu takimi birakirim eyer fatih fenere giderse trabzonda onun sülalesine bile bakkal ekmek satmaz bunu kendide biliyoo bence tamamen yalan haber

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Nytre - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

fatih gitmeli... onun içinde kulübümüz içinde hayirli olacaktir.. fatihi istemdigimden sevmedigimden degil aksine sevdigim için onun avrupada daha iyi yerlere gelmesini isterim..

fb.nin fatihi alacagi falan yok bu haberler uydurma.

ben fatih gidiyor diye degil bu yönetim eniyileri gönderip (emrah gibi) yerine bes para etmez adamlari(akyel gibi) aldigi için birakiyorum...

eger biz büyük kulüpsek rakibimize en iyi adamimizi satamayiz,satarsak da büyügüz diyemeyiz...

taraftarliga gelince de emin ol sana bes basarim ironmaster...

Nereden
    Avrupa Diğer

Ironmaster guzel cevap yazmissin. Lazkopat.. Ironmasterin dedigi gibi takim 1 futbolcu icin tutulmaz. Fatih Tekke kimdir ya? babamizin oglumu? Fatih Tekke TS iin bir futbolcusu ve artik TS icin oynamak istemiyorum diyor. O kadar basit. Istemeyen gider arkadas. Bu kapidan trilyonlari kazanmissin her zaman sana kollarini acmis bu taraftar sen yok gitmek istiyorum falan filan diyorsun. Kendini birsey zannediyor. Bence yurusun gitsin 1 fatih gider 100 fatih gelir.

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)